Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2011 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-19, 19:56   #4471
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

witam wieczorowa pora.

Archinta sorry, ze tak pozno odpisuje na temat opryszczki, ale od tamtej pory nie odwiedzalam wizazu. co do opryszczki na ustach to ginekolodzy maja rozne zdania. jedni uwazaja, ze to nic groznego, inni wrecz przeciwnie. ja biore "heviran 400 mg". dwoch ginekologow powiedzialo, ze koniecznie musze wziac ten lek pomimo, ze opryszczka jest na ustach.

nawet nie udalo mi sie nadrobic Waszych postow . tz zabieral mi laptopa, a wieczorami jestem detka, wiec klops .

spijcie spokojnie i smacznie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:03   #4472
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
witam wieczorowa pora.

Archinta sorry, ze tak pozno odpisuje na temat opryszczki, ale od tamtej pory nie odwiedzalam wizazu. co do opryszczki na ustach to ginekolodzy maja rozne zdania. jedni uwazaja, ze to nic groznego, inni wrecz przeciwnie. ja biore "heviran 400 mg". dwoch ginekologow powiedzialo, ze koniecznie musze wziac ten lek pomimo, ze opryszczka jest na ustach.

nawet nie udalo mi sie nadrobic Waszych postow . tz zabieral mi laptopa, a wieczorami jestem detka, wiec klops .

spijcie spokojnie i smacznie .
Branoc
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:04   #4473
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

A gdzie Ancia tak się uczy pilnie ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:06   #4474
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

no własnei Anci juz nie było mega długo a my tu tesknimy!!!!
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:07   #4475
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

A ja widzialam na chwile Ancie dzisiaj patrzyla na forum vipa
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:09   #4476
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
właśnie TŻ nalal sobie piwa do kufla i mi sie przypomnialo ze mialam straaaaaszna ochote na bezalkoholowe karmi
a ja właśnie pije bavarię i mi bardzo smakuje!!


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A gdzie Ancia tak się uczy pilnie ?
właśnie o niej myślałam ...
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:09   #4477
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

cześć

skończyłam dodatkową robotę, odpoczywam jutro urlop

nadrabiam powoli bo jak za dużo zacytuję to mi zżera...

Caltea no może faktycznie się spotkamy w kraku kuknę jeszcze na twoją fotę w klubie i będę wypatrywać więc się nie zdziw jak cie zaczepi jakas wariatka

Cytat:
Napisane przez anuska_s Pokaż wiadomość
Cholerka zrobiłam pranie, wychodze z suszarką na balkon a tu grzmoty z nieba Ciemno się robi, ciekawe czy lunie

A wogóle nie pytacie sie jak zdrówko..więc sama wam powiem, że katar przeszedł, a za to teraz skrzecze jak żaba dzieciaki mnie dzis na zajęciach przedrzeźniały hehe
super, że katar przeszedł a dzieci przynajmniej miały radochę.

u nas też coś grzmi, ale nie pada póki co

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno....zrobiły mi sie straszne zajady Chyba brak witamin...ale jakich? Macie jakąś porade dla mnie?
witaminy B


Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
wróciłam, cieszycie się?

cieszymy

i odkryłam że małż mi kupił cztery kubeczki lodów - po jednym na każdy dzień i wielka czekoladę. Więc po obiedzie będe się obżerać, a co!
ale kochany


Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - mam pytanko:

byłam w bankomacie i coś mi nie pasuje z wypłatą (mam wrazenie, że mi nie wpłynęła....). Czy gdyby ZUS z jakiś powodów wstrzymałby mi wypłatę, to czy powiadomiłby mnie o tym czy musze się sama zainteresować do szanownego urzędu i wyjaśnić???
jakby ci wstrzymali z powodu kontroli to poinformowaliby. Ale z tego co wiem to zus się lubi spóźnić, albo coś pomieszać także poczekaj pare dni i dzwon do nich.

a płaci ci zus czy firma?
danika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 20:12   #4478
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Ja jestem.
dziś nie pracuje - mam lenia mnie też się należy
jak dotarłam do domku, czekał na mnie chłodnik ogórkowo-czosnkowy - mniam. Tylko wszystko mi w kiszkach lata bo hiszpański czosnek okazal się mocniejszy od chińskiego i proporcje trochę siadły potem zaliczyliśmy spacerek po osiedlu. a teraz pałaszuję lody Manhatan jabłkowo-wiśniowe, nawet ok.

chyba sobie zrobię wieczór filmowy bo mąż ściągnął Avatara, podobno dłuższy o godzinę od tego co oglądaliśmy w kinie.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:13   #4479
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
a ja właśnie pije bavarię i mi bardzo smakuje!!




właśnie o niej myślałam ...

Wypij kochana za mnie, wypij
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:17   #4480
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
a płaci ci zus czy firma?
teraz już raczej ZUS, ale zobaczę jak dostanę RMUA w pracy, bo słyszałam, ze jak jest więcej niż 100 pracowników to płaci firma a potem rozlicza się z zusem -> wtedy to płaciłaby mi firma, jutro pójde do banku i zobaczymy czy kasy nie ma czy poszaleliśmy

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Wypij kochana za mnie, wypij
Twoje zdrowie !!
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:18   #4481
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Ja jestem.
dziś nie pracuje - mam lenia mnie też się należy
jak dotarłam do domku, czekał na mnie chłodnik ogórkowo-czosnkowy - mniam. Tylko wszystko mi w kiszkach lata bo hiszpański czosnek okazal się mocniejszy od chińskiego i proporcje trochę siadły potem zaliczyliśmy spacerek po osiedlu. a teraz pałaszuję lody Manhatan jabłkowo-wiśniowe, nawet ok.

chyba sobie zrobię wieczór filmowy bo mąż ściągnął Avatara, podobno dłuższy o godzinę od tego co oglądaliśmy w kinie.
Ja nie bylam w kinie na Avatarze i pewnie dlatego efekty specjalne nie zrobily na mnie efektu, bo ogladalam film na lapku i mi sie jakos nie podobal dzien spedzilas super, naprawde lody jablkowo-wisniowe? nie jadlam szczerze mowiac
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 20:21   #4482
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
witam wieczorowa pora.

Archinta sorry, ze tak pozno odpisuje na temat opryszczki, ale od tamtej pory nie odwiedzalam wizazu. co do opryszczki na ustach to ginekolodzy maja rozne zdania. jedni uwazaja, ze to nic groznego, inni wrecz przeciwnie. ja biore "heviran 400 mg". dwoch ginekologow powiedzialo, ze koniecznie musze wziac ten lek pomimo, ze opryszczka jest na ustach.

nawet nie udalo mi sie nadrobic Waszych postow . tz zabieral mi laptopa, a wieczorami jestem detka, wiec klops .

spijcie spokojnie i smacznie .
No ja się nie spotkałam z tym żeby ktoś wszczynał alert od opryszczki- no chyba, że jest jekas mega zajmuje wiele miejsc - zwłaszcza wrażliwych typu oko itp.

Brac leki antywirusowe w ciązy z tego powodu to dla mnie średnio- nawet jakbym miała półpaśca to bym się zastanawiała...

No nic- Twój lekarz prowadzący- należy mu zawierzyć.
Mam nadzieję,że się już wygoiło i jest ok

Kolorowych
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:22   #4483
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
teraz już raczej ZUS, ale zobaczę jak dostanę RMUA w pracy, bo słyszałam, ze jak jest więcej niż 100 pracowników to płaci firma a potem rozlicza się z zusem -> wtedy to płaciłaby mi firma, jutro pójde do banku i zobaczymy czy kasy nie ma czy poszaleliśmy



Twoje zdrowie !!
dziekowac
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:26   #4484
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Ja nie bylam w kinie na Avatarze i pewnie dlatego efekty specjalne nie zrobily na mnie efektu, bo ogladalam film na lapku i mi sie jakos nie podobal dzien spedzilas super, naprawde lody jablkowo-wisniowe? nie jadlam szczerze mowiac
my byliśmy na 3D
dziś jednak nie obejrzę bo mąż ściągnął, ale dysk zostawił w pracy
a na nim kilka filmów których jeszcze nie widziałam
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:27   #4485
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

mamusia mi przywiozła zupę pieczarkową. Kochana maminka zaraz zjem

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Ja z typowo ciężowych nic nie mam...Kolezanka dała mi dzinsy, ale jeszcze się w nich topię, a w taka pogodę dzinsów nie lubie zresztą..... Do pracy mam problem, bo nie moge nosic leginsów i dłuzszych tunik a tak mi w nich wygodnie....
u nas tez nie można...i odkrytych butów nie można a ciepło juz dziś było.

ale kupilam lniane czarne spodnie i łażę w nich na okrągło

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Oj a ja chciałam iść na masaż , ale masażysta do którego zawsze chodziłam jak miałam problemy, zakwasy itp. nie masuje w trakcie ciąży
A tak mnie wszystko boli po dniu, nawet lędźwia mam zakwaszone
moja przyjaciółka jest masażystką i też mówi, że nie powinno się masować pleców w ciąży. Zresztą sama miała jakieś bóle to kleiła się tylko takim taśmami specjalnymi

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Ja jestem.
dziś nie pracuje - mam lenia mnie też się należy
jak dotarłam do domku, czekał na mnie chłodnik ogórkowo-czosnkowy - mniam. Tylko wszystko mi w kiszkach lata bo hiszpański czosnek okazal się mocniejszy od chińskiego i proporcje trochę siadły potem zaliczyliśmy spacerek po osiedlu. a teraz pałaszuję lody Manhatan jabłkowo-wiśniowe, nawet ok.
wszystko pycha i chłodniczek i lody

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
teraz już raczej ZUS, ale zobaczę jak dostanę RMUA w pracy, bo słyszałam, ze jak jest więcej niż 100 pracowników to płaci firma a potem rozlicza się z zusem -> wtedy to płaciłaby mi firma, jutro pójde do banku i zobaczymy czy kasy nie ma czy poszaleliśmy
jak 100 pracowników to na pewno firma ci płaci. Wiec pewnie mają jakieś opóźnienie.
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:41   #4486
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
my byliśmy na 3D
dziś jednak nie obejrzę bo mąż ściągnął, ale dysk zostawił w pracy
a na nim kilka filmów których jeszcze nie widziałam

No wlasnie slyszalam ze na 3D to zupelnie co innego i same efekty powalaja na kolana, ale jakos w koncu nie obejrzelismy. Za to bardzo chcialam obejrzec "och karol2" ale leci codziennie o godz 22:00 a to troche juz za pozno jak na nas jest pare fajnych stron z ktorych mozna sobie sciagnac filmy
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:43   #4487
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
No wlasnie slyszalam ze na 3D to zupelnie co innego i same efekty powalaja na kolana, ale jakos w koncu nie obejrzelismy. Za to bardzo chcialam obejrzec "och karol2" ale leci codziennie o godz 22:00 a to troche juz za pozno jak na nas jest pare fajnych stron z ktorych mozna sobie sciagnac filmy
A mnie właśnie te efekty 3d nie wyrwały z butów Chyba za dużo się spodziewałam- wiece- że se pomacam Avka czy coś
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:45   #4488
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

ja źle zniosłam ten film wogóle na 3d sie nie nadaję bo mi się kręci w głowie i jakoś tak mi mdło (jak przy chorobie lokomocyjnej) - dziwadło ze mnie
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:47   #4489
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A mnie właśnie te efekty 3d nie wyrwały z butów Chyba za dużo się spodziewałam- wiece- że se pomacam Avka czy coś
Heh ja tez tak zawsze mam ze sie na cos nastawie a pozniej sie rozczarowywuje

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Na 3D bylam tylko na "alicji w krainie czarow" i "oszukac przeznaczenie 4", ale tez jakos tam nie zrobilo to na mnie wrazenia
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 20:58   #4490
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Hejka
Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Witajcie.... wieczorkiem bede Was nadrabiac

Patrzcie co znalazłam:

Badanie kogo nad czym??
Bdanaia na pweynm anelgiksim uneriwstyecie wyzakały,że nie ma znczeania,w jaikej kleojności napsziemy lietry wenąwtrz wryazu,blye tlkyo pirwesza i otstaina błyy na soiwch mijsecach.Rtszea mżoe być dolnwoie poszamiena,a mmio to bedzięmy w stniae pczyrzetać tkest bez wikszęego prleobmu....

I jeszcze jedno....zrobiły mi sie straszne zajady Chyba brak witamin...ale jakich? Macie jakąś porade dla mnie?
dobre
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
no jaki kochany

No rzeczywiście - takie pomysły durne-a tu ciężarna w potrzebie!!

Dz. za pomysły- Mateusz i Michł to z tych najbardziej.

Danika
- a Twojego posta z pomysłami na imiona za cholerę nie mogę zacytować Ale dziękuję- mi Bartek też się podoba- ale w wersji Bartłomiej chyba bardziej


To niech mi tez kupi i wyślijcie

Po dupie Ci
mojemu mężowi też się ostatnio podoba Bartłomiej, a ja jakos nie bardzo się mogę przekonać. a najlepsze to że jemu nie podoba sie Bartuś tylko Bartłomiej
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
No wlasnie slyszalam ze na 3D to zupelnie co innego i same efekty powalaja na kolana, ale jakos w koncu nie obejrzelismy. Za to bardzo chcialam obejrzec "och karol2" ale leci codziennie o godz 22:00 a to troche juz za pozno jak na nas jest pare fajnych stron z ktorych mozna sobie sciagnac filmy
mi się och karol2 podobał, także polecam

A ja właśnie zjadłam arbuza i też nie miał dużo pestekbył pyszny
No i muszę pochwalić mojego mężulka, przyniósł mi dzisiaj różyczkę bez okazjikochany jest

Aha dzziewczyyny z poznania i okolic w najbliższy weekend w hali arena będą targi rodzinne "brzuszek i maluszek", Chciałam jechać, ale brak czasu związany z remontem mieszkanka niestety na to nie pozwala

Edytowane przez Martusiaaa21
Czas edycji: 2011-05-19 o 21:01
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:58   #4491
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość

Acelinko, jak Cię będzie bolało, to zrezygnuj może z zajęć. No i powiedz ginowi przy najbliższej wizycie o swoich dolegliwościach
niestety w ten weekend nie moge, mam zaliczenia, kolokwia itd. Na kolejny zjeździe za 2 tygodnie moge już sobie odpuścić i pojechac tylko na egzaminy, mam nadzieję
A ginkowi powiem ale to dopiero 30 maja mam wizyte

Mam nadzieję ze masz pokolorowane sny

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
a ja właśnie pije bavarię i mi bardzo smakuje!!

muszę sobie kupić ale jakoś nie po drodze mi ostatnio do marketów w których jest bavaria

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
cześć

skończyłam dodatkową robotę, odpoczywam jutro urlop
super, więc odpocznij jutro proponuję dzień leniuszka sobie zrobić


na mnie już pora uciekam do wyrka jutro znowu inetsywny dzień
a w przyszłym tygodniu ostatni tydzień pracy w przedskolach w sumie z jednej strony mi szkoda, a z drugiej cięzko mi już troche skakać z tymi dzieciaczkami

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2011-05-19 o 21:08
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:03   #4492
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Hejka

dobre

mojemu mężowi też się ostatnio podoba Bartłomiej, a ja jakos nie bardzo się mogę przekonać. a najlepsze to że jemu nie podoba sie Bartuś tylko Bartłomiej

mi się och karol2 podobał, także polecam

A ja właśnie zjadłam arbuza i też nie miał dużo pestekbył pyszny
No i muszę pochwalić mojego mężulka, przyniósł mi dzisiaj różyczkę bez okazjikochany jest
Tak? kurcze bo jak chcialam sobie sciagnac z torrentow to jeszcze tam nie bylo tego filmu a strasznie mi zalezy no i obsada (poza mucha ktorej szczerze nie znosze ) super

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
niestety w ten weekend nie moge, mam zaliczenia, kolokwia itd. Na kolejny zjeździe za 2 tygodnie moge już sobie odpuścić i pojechac tylko na egzaminy, mam nadzieję
A ginkowi powiem ale to dopiero 30 maja mam wizyte

Mam nadzieję ze masz pokolorowane sny




muszę sobie kupić ale jakoś nie po drodze mi ostatnio do marketów w których jest bavaria



super, więc odpocznij jutro proponuję dzień leniuszka sobie zrobić


na mnie już pora uciekam do wyrka jutro znowu inetsywny dzień
a w przyszłym tygodniu ostatni dzień pracy w przedskolach w sumie z jednej strony mi szkoda, a z drugiej cięzko mi już troche skakać z tymi dzieciaczkami
Dobranoc, slodkich P.S. czas tak szybko leci ze ani sie obejrzysz a znowu bedziesz z maluchami
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:04   #4493
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Lullaby muchy za dużo w sumie nie było także luzik
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:08   #4494
Ellabailasola
Raczkowanie
 
Avatar Ellabailasola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Niemcy(wczesniej Zabrze)
Wiadomości: 302
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Ej laseczki, ciezki tydzien
Z nadrabianiem troche kiepsko. Probuje tak podczas ogladania po raz n-ty "Misia" na tv polonii
Nie do wyjechania!
"przepraszamy, ale taras widokowy nieczynny. Najblizszy czynny taras widokowy we wroclawiu". No nie moge!

P.S. Wiem, znowu "nie w temacie" musze w koncu obczaic jak sie cytuje wiecej niz jeden post. Kiedys tlumaczylyscie, trza troche poszperac!
...i moze sie wreszcie jak normalny czlowiek wlacze w dyskusje
Ellabailasola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:09   #4495
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość


Dobranoc, slodkich P.S. czas tak szybko leci ze ani sie obejrzysz a znowu bedziesz z maluchami
hehhe, na pewno - jak gdzieś prace znajde

Zmykam, branoc pchełki na noc
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:09   #4496
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Lullaby muchy za dużo w sumie nie było także luzik

Taaak? balsam na moje uszy
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:11   #4497
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
A ja właśnie zjadłam arbuza i też nie miał dużo pestekbył pyszny
No i muszę pochwalić mojego mężulka, przyniósł mi dzisiaj różyczkę bez okazjikochany jest
ach- kiedy takie cuda się zdarzały z 7-8 lat temu
zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
na mnie już pora uciekam do wyrka jutro znowu inetsywny dzień
a w przyszłym tygodniu ostatni tydzień pracy w przedskolach w sumie z jednej strony mi szkoda, a z drugiej cięzko mi już troche skakać z tymi dzieciaczkami
kolorowych
Ja mam zamiar w pracy jeszcze ze 2-3 tyg pociągnąć i wtedy będę Was zamęczała, oj będę
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:14   #4498
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez Ellabailasola Pokaż wiadomość
Ej laseczki, ciezki tydzien
Z nadrabianiem troche kiepsko. Probuje tak podczas ogladania po raz n-ty "Misia" na tv polonii
Nie do wyjechania!
"przepraszamy, ale taras widokowy nieczynny. Najblizszy czynny taras widokowy we wroclawiu". No nie moge!

P.S. Wiem, znowu "nie w temacie" musze w koncu obczaic jak sie cytuje wiecej niz jeden post. Kiedys tlumaczylyscie, trza troche poszperac!
...i moze sie wreszcie jak normalny czlowiek wlacze w dyskusje
w kazdym poscie ktory chcesz zacytowac, klikasz środkowa karteczke i pozniej tylko klikasz na "odpowiedz"

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
hehhe, na pewno - jak gdzieś prace znajde

Zmykam, branoc pchełki na noc
Znajdziesz branoc

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
ach- kiedy takie cuda się zdarzały z 7-8 lat temu
zazdroszczę

kolorowych
Ja mam zamiar w pracy jeszcze ze 2-3 tyg pociągnąć i wtedy będę Was zamęczała, oj będę
Zameczaj ile sie da
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:16   #4499
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Tak? kurcze bo jak chcialam sobie sciagnac z torrentow to jeszcze tam nie bylo tego filmu a strasznie mi zalezy no i obsada (poza mucha ktorej szczerze nie znosze ) super
my byliśmy w kinie i też polecam
a Mucha? takie 160 na obcasach. Kiedyś przypadkiem znalazłam się z metr od niej i się zdziwiłam że jest mojego wzrostu.

ostatnio mamy fazę na bajuchy i oglądaliśmy Rio
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:16   #4500
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Okis, ja tez stad mykam, dobranoc maminki
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.