Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 10:16   #3061
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
oglądam rzeczy na allegro... głowa aż mnie rozbolała. Nie wiem jak to wszystko ogarnę..najpierw zakupy, potem trzeba nauczyć się odpowiedniej pielęgnacji, kąpania itp.. A najlepsze jest to, że tż w ogóle się nie boi, uważa że wszystko jest piękne i nie ma nic trudnego... tylko jak ostatnio czytałam na internecie jak dziewczyna napisała o pępowinie że "niczym nie smarowałam i kikut odpadł" - i tż przeczytał to zdanie i zdziwiony pyta z przerażeniem -"jak to kikut odpadł!?!?" - on pomyślał, że chodzi o siusiaka , że niby siusiak odpadł myślałam że się posikam ze śmiechu ....
oj, panowie

właśnie przez takie "pomyłki" ciągnę męża na SR)
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:16   #3062
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
Mam wózek
http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-ba...544184174.html
Miałam taki przy pierwszym synku i się sprawdził wiec postanowiłam oszczędzić sobie kłopotu z wyborem i kupiłam ten sam tylko nowszy model
klask i:
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:19   #3063
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
Ja też mam pajacyk tygrysek i zebre z czapeczką na 62

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
Mam wózek
http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-ba...544184174.html
Miałam taki przy pierwszym synku i się sprawdził wiec postanowiłam oszczędzić sobie kłopotu z wyborem i kupiłam ten sam tylko nowszy model
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:22   #3064
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Gosia- koty chodzą własnymi drogami na pewno wróci jak się wybawi

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
oglądam rzeczy na allegro... głowa aż mnie rozbolała. Nie wiem jak to wszystko ogarnę..najpierw zakupy, potem trzeba nauczyć się odpowiedniej pielęgnacji, kąpania itp.. A najlepsze jest to, że tż w ogóle się nie boi, uważa że wszystko jest piękne i nie ma nic trudnego... tylko jak ostatnio czytałam na internecie jak dziewczyna napisała o pępowinie że "niczym nie smarowałam i kikut odpadł" - i tż przeczytał to zdanie i zdziwiony pyta z przerażeniem -"jak to kikut odpadł!?!?" - on pomyślał, że chodzi o siusiaka , że niby siusiak odpadł myślałam że się posikam ze śmiechu ....
uśmiałam się hehe ciekawe co mój powie, jak mu powiem o odpadającym kikucie
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:22   #3065
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
No,ja wiem. Masz racje. Ale chodzi mi najbardziej o te pierwsze miesiace,ze moze krzywde zrobic maluchowi,ktory jest bezbronny i taki delikatny. Wiadomo,ze nie zostawie ich samych ze soba,ale jednak czasem cos dzieje sie w ulamku sekundy,na naszych oczach.
Jakies tam strachy ma kazda matka. I tak juz bedzie
demonizujesz troszkę:p

pomysł z zabawką, który dziewczyny podały jest całkiem niezły, słyszałam też o takim, żeby dziecku kupić lalkę (tak, nawet chłopakowi), którą będzie się zajmował tak jak Ty maleństwem (i wtedy lalką niech sobie rzuca, a Kacperek będzie bezpieczny )

a podejrzewam, że noworodka i tak będziesz miała cały czas na oku, więc nic się nie stanie

zresztą często jest tak, że dzieci nas pozytywnie zaskakują w takich sytuacjach i wcale się nie zdziwię, jak u Ciebie będzie tak samo
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:23   #3066
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Katarzyniak ha ha dobre

Gosia może Eryk nie będzie taki jak przewidujesz,chociaż nie powiem, boję się jak zareagują dziewczyny w końcu są dwie od zawsze,a tu bobas ma być.

Dobija mnie ta pogoda.
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:23   #3067
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Dzieki dziewczyny. Oczywiście zkaladam, ze może mi się zmienić nastawienie i będę karmic piersią, wiec nie zarzekam się na 100% , ale oczywiście jeśli zostanie tak jak jest , to nie mam zamaru ściemniać, że alergia, że mleko nie leci , czy coś takiego, po prostu nie karmie i tyle.
Poza tym wychodzę z założenia, że osoby mi bliskie, czyli rodzina i przyjaciele zaakceptują to bez problemu, a reszcie nie mam zamiaru się tlumaczyc...

Lidkaa gratuluje zakupu, wozek bardzo fajny

Uciekam dziewczyny, pewnie będę dopiero wieczorem, bo lece robic obiadek,a potem się wybieram jednak na te warsztaty "Bezpieczny maluch"
Miłego dnia Wam życze
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 10:23   #3068
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Ejani chlopak nie zawsze musi być łobuzem.u nas jest akurat odwrotnie,od urodzenia był spokojniutki,grzeczny,zaw sze słucha,za to mała jest zupełnie inna,niby nie jest jakimś ram łobuzem,ale czasem pokazuje rożki,daje popalić .
wiem o tym, ale w pamięci mam moich braci i opowieści teściowej o mężu, więc się na aniołka nie szykuję
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:28   #3069
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Lidkaa gratuluje zakupu
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:31   #3070
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Dzień dobry U mnie taka pogoda, że tylko spać się położyć
Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
U mnie jedyny sensowny w okolicy ma ceny z kosmosu - 80 złotych za kilogram. Wiec ostatnio za kilka par body i spodenek plus 2 koszulki zapłaciłam 50 złotych
U mnie niecodziennie są takie super promocje za 1 zł czy połowę ceny, ale w inne dni po prostu nie chodzę podejrzewam, że w dniu dostawy to są dopiero cuda jednak i tak jest jeszcze z czego wybrać i w te dni.
Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Emma, to może podzielisz się namiarami? Ja mieszkam w Świdniku i bardziej tutaj się orientuję w lumpkach, ale jeszcze w tamtym roku buszowałam po lubelskich, bo studiując codziennie byłam w lbn. No ale wtedy nie szukałam ubranek dziecięcych
Najczęściej bywam w dyskoncie na diamentowej koło lotosu i na choinach koło biedronki. Można też coś upolować koło biedronki na wieniawskiej. Musisz sobie tylko prześledzić gdzie są promocje w danym dniu, bo w tym momencie dziura w mózgu

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Wózek umówiony mamy odebrać i zapłacić w niedzielę, jestem super szczęśliwa, mam nadzieję, że wszytsko zgodne z opisem, wózek ok i Pan nas nie wykiwa. Wydaje się być rozsądny.
Musimy dokupić fotelik też już upatrzony, tylko jest beżowy w tym samym kolorze jest o 100 zł droższy.. hmm

Jak wszystko pójdzie ok to pokażę Wam fotki.
Dziś się przejęłam czy to aby nie za wcześnie, ale używany w s umie okazja to na co tu czekać....

Ale się obkupiłam w HM UWAGA WYPRZEDAŻE SĄ!! kupiłam spodnie ciązowe 30 zł, bluzka długa 40 zł i sweter 40 zł (wszystko ciążowe). Polecam zajrzeć
Dziecięce rzeczy niektóre też przecenione, ale tutaj się wstrzymuję bo jeszcze coś dostaniemy a nie chce się zagracać, już mam jeden największy karton z ikei i wielką reklamówkę.

Malutki dziś coś tak puka, że czasem aż czuję ból Nawet teraz, muszę się jakoś zrelakoswać, bo przez ten wózek jestem taka PODJARANA że hej :P
Co chwilę czuję w lewym boku jakby swędzenie od środka w okolicach jajnika nie jes to przyjemne, bolesne też nie, ale jednak niepokojące.
Potem jazda była pod żebrami z prawej strony, myślałam, że oszaleję ból ściskanie, nie mogłam złapać tchu, było źle...
Super z tym wózkiem!!!
Moja Mała też mi się wpycha pod żebra pewnie te nasze dzieci tak nas mocno z miłości ściskają
Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Hej jestem po wizycie i badaniach polowkowych wszystko ok, tylko buzi synus nie chciał pokazać, za to pokazał...antenke
Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za kciuki dziewczyny . Zdaję szybką relację z wizyty połówkowej, a nadrobię Was jutro.
Kacper rośnie zdrowo, wszystkie narządy i pomiary ma dobre, waży już 606g (23tc), ma wszędzie po 5 paluszków. Mam piękną fotkę jak ziewa . Strasznie go kocham .
Dziewczyny super że wszystko ok
Cytat:
Napisane przez EVI07 Pokaż wiadomość
To wcale nie jest głupie pytanie, tylko odpowiedź na nie trudna, bo to w dużej mierze zależy od szpitala, w którym rodzisz i od personelu. Ja miałam cc w środku nocy (pełna narkoza), bardzo się wykrwawiłam, nie pozwolili mi wstawać przez dwa dni, ale 7 godzin po porodzie przynieśli mi małą, kazali karmić i zostawili mi ją, dobrze, że była moja mama, to przynajmniej miał kto przewinąć... Położne były wybitnie wredne. A już najgorsze te na niemowlęcym, śmierdziały papierochami na odleglość i darły ryja, że jestem wyrodna matka i nie chcę karmić piersią. A ja dostałam pokarm dopiero po 7 dobach od porodu... A na sali było nas 7 sztuk, wszystkie z dziećmi i wszystkie po cc... Czarna rozpacz...

Ale to naprawdę zależy od szpitala...
Evi przeraziłaś mnie...w którym to szpitalu tak?!

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
Mam wózek
http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-ba...544184174.html
Miałam taki przy pierwszym synku i się sprawdził wiec postanowiłam oszczędzić sobie kłopotu z wyborem i kupiłam ten sam tylko nowszy model
Gratuluję zakupu
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:31   #3071
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Hej dziewczyny! Jestem nowa termin porodu mam na 8 stycznia. Jeśli nie macie nic przeciwko chętnie sie przylacze do rozmowy. To moja pierwsza ciaza i mimo ze minęło już sporo czasu nadal jestem w lekkim szoku. Wydaje mi sie ze nie będę w stanie tego wszystkiego ogarnąć. Mam nadzieje ze natura zrobi swoje i będę wiedziała co robic. Na ten moment moje ciało zachowuje sie niestety jakby tez było w lekkim szoku i nie wysyła mi żadnych sygnałów ze wie co robi. Odnośnie karmienia piersią to tez mam mieszane uczucia. I o ile przed ciaza byłam pewna ze karmić nie chce o tyle w tej chwili mam nieco odmienne zdanie. Do porodu jeszcze trochę czasu wiec zobaczymy jak to sie ułoży .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 10:32   #3072
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
A najlepsze jest to, że tż w ogóle się nie boi, uważa że wszystko jest piękne i nie ma nic trudnego... tylko jak ostatnio czytałam na internecie jak dziewczyna napisała o pępowinie że "niczym nie smarowałam i kikut odpadł" - i tż przeczytał to zdanie i zdziwiony pyta z przerażeniem -"jak to kikut odpadł!?!?" - on pomyślał, że chodzi o siusiaka , że niby siusiak odpadł myślałam że się posikam ze śmiechu ....
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:33   #3073
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem nowa termin porodu mam na 8 stycznia. Jeśli nie macie nic przeciwko chętnie sie przylacze do rozmowy. .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

witaj wiesz już jaki lokator w brzuszku mieszka? masz wybrane imiona?
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:37   #3074
lidkaa82
Zadomowienie
 
Avatar lidkaa82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 201
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

W ogóle wam powiem ze z karmieniem to przy pierwszym dziecku miałam zgoła odmienne odczucia, niz co do wszystkiego innego. Bo mnie tez przerażało wszystko absolutnie. Całymi dniami zastanawiałam się jak to będzie, jak ja dam rade ubrać tak małego człowieka, co zrobie jak dostanie gorączki a nawet czy dam rade zaaplikować czopek nie śmiejcie się, bo te czopki przez pół ciąży mnie nurtowały hehe
Ale z karmieniem to mi sie wydawało ze się przystawia do cycka i samo się robi Przecież na filmach pokazują, kobitka bierze na ręce, wyciaga cyca, dzieć sie przysysa i wszystko na temat A to w ogóle wyzsza szkoła jazdy jest. A jak zaczna Ci specjalisci tłumaczyc jak trzymać, jak przystawic, jak obserwować ... to olaboga
lidkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:39   #3075
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem nowa termin porodu mam na 8 stycznia. Jeśli nie macie nic przeciwko chętnie sie przylacze do rozmowy. To moja pierwsza ciaza i mimo ze minęło już sporo czasu nadal jestem w lekkim szoku. Wydaje mi sie ze nie będę w stanie tego wszystkiego ogarnąć. Mam nadzieje ze natura zrobi swoje i będę wiedziała co robic. Na ten moment moje ciało zachowuje sie niestety jakby tez było w lekkim szoku i nie wysyła mi żadnych sygnałów ze wie co robi. Odnośnie karmienia piersią to tez mam mieszane uczucia. I o ile przed ciaza byłam pewna ze karmić nie chce o tyle w tej chwili mam nieco odmienne zdanie. Do porodu jeszcze trochę czasu wiec zobaczymy jak to sie ułoży .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witaj
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:41   #3076
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
witaj wiesz już jaki lokator w brzuszku mieszka? masz wybrane imiona?
Mamy małego Dominika na polowkowym pokazał swój "sprzęt" w całej okazałości. Maż aż krzyknoł z wrażenia. Jakoś cały czas miałam stracha przed kupowaniem ubranek ale teraz już chyba powinnam zacząć. Jak myślicie jaki rozmiar kombinezonu zimowego powinnam wybrać??


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
W ogóle wam powiem ze z karmieniem to przy pierwszym dziecku miałam zgoła odmienne odczucia, niz co do wszystkiego innego. Bo mnie tez przerażało wszystko absolutnie. Całymi dniami zastanawiałam się jak to będzie, jak ja dam rade ubrać tak małego człowieka, co zrobie jak dostanie gorączki a nawet czy dam rade zaaplikować czopek nie śmiejcie się, bo te czopki przez pół ciąży mnie nurtowały hehe
Ale z karmieniem to mi sie wydawało ze się przystawia do cycka i samo się robi Przecież na filmach pokazują, kobitka bierze na ręce, wyciaga cyca, dzieć sie przysysa i wszystko na temat A to w ogóle wyzsza szkoła jazdy jest. A jak zaczna Ci specjalisci tłumaczyc jak trzymać, jak przystawic, jak obserwować ... to olaboga
No mi koleżanki z doświadczenia mówiły ze karmi sie głowa i zeby wsłuchać sie w siebie. Oczywiście trochę teorii niezaszkodzi , ale chyba wszystko wyjdzie w praniu.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:47   #3077
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Mamy małego Dominika na polowkowym pokazał swój "sprzęt" w całej okazałości. Maż aż krzyknoł z wrażenia. Jakoś cały czas miałam stracha przed kupowaniem ubranek ale teraz już chyba powinnam zacząć. Jak myślicie jaki rozmiar kombinezonu zimowego powinnam wybrać??
Gratuluję synka
Ja wybrałam rozmiar 62. Wydaje mi się że będzie ok, bo i tak zawsze coś tam się jeszcze podkłada pod kombinezon, więc żeby było na to miejsce na pewno nie starczy na całą zimę i potem kupię większy, tylko chcę w ogóle zobaczyć czy ten co mam faktycznie będzie wygodny i czy kupię tego typu czy jednak jakiś inny.
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:48   #3078
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem nowa termin porodu mam na 8 stycznia. Jeśli nie macie nic przeciwko chętnie sie przylacze do rozmowy. To moja pierwsza ciaza i mimo ze minęło już sporo czasu nadal jestem w lekkim szoku. Wydaje mi sie ze nie będę w stanie tego wszystkiego ogarnąć. Mam nadzieje ze natura zrobi swoje i będę wiedziała co robic. Na ten moment moje ciało zachowuje sie niestety jakby tez było w lekkim szoku i nie wysyła mi żadnych sygnałów ze wie co robi. Odnośnie karmienia piersią to tez mam mieszane uczucia. I o ile przed ciaza byłam pewna ze karmić nie chce o tyle w tej chwili mam nieco odmienne zdanie. Do porodu jeszcze trochę czasu wiec zobaczymy jak to sie ułoży .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
witaj, ułoży się, zobaczysz
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 11:13   #3079
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Dziewczyny wrocilam z szybkich zakupow i nie moglam sie powstrzymac, musze Wam pokazac co upolowalam za 5zl.
Jak dla mnie cudo
Dobra uciekam, bo jeszcze chwila i sie z niczym nie wyrobie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130926_120907.jpg (118,1 KB, 49 załadowań)
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 11:15   #3080
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrocilam z szybkich zakupow i nie moglam sie powstrzymac, musze Wam pokazac co upolowalam za 5zl.
Jak dla mnie cudo
Dobra uciekam, bo jeszcze chwila i sie z niczym nie wyrobie
urocze
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 11:16   #3081
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
słyszałam też o takim, żeby dziecku kupić lalkę (tak, nawet chłopakowi), którą będzie się zajmował tak jak Ty maleństwem (i wtedy lalką niech sobie rzuca, a Kacperek będzie bezpieczny
Podoba mi się takie coś Tez kupię.

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Na ten moment moje ciało zachowuje sie niestety jakby tez było w lekkim szoku i nie wysyła mi żadnych sygnałów ze wie co robi. Odnośnie karmienia piersią to tez mam mieszane uczucia. I o ile przed ciaza byłam pewna ze karmić nie chce o tyle w tej chwili mam nieco odmienne zdanie. Do porodu jeszcze trochę czasu wiec zobaczymy jak to sie ułoży
Moje ciało to w ogóle traktuję drugą ciążę jak zło konieczne. Czuję się tragicznie. ez porównania z ciążą pierwszą

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
Ale z karmieniem to mi sie wydawało ze się przystawia do cycka i samo się robi Przecież na filmach pokazują, kobitka bierze na ręce, wyciaga cyca, dzieć sie przysysa i wszystko na temat
Dokładnie! I jak tu dziecko przystawić do piersi, bay jemu było wygodnie, i Tobie. Wszak obolałe często jesteśmy. Później dochodzą popękane, często krwawiące, sutki Nie są łatwe początki. Później na szczęście jest już lżej. I nawet przyjemność sprawia jak maluch ciągnie sutka i chce spojrzeć w nasze oczy
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 11:25   #3082
lidkaa82
Zadomowienie
 
Avatar lidkaa82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 201
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mengazhu Pokaż wiadomość




Moje ciało to w ogóle traktuję drugą ciążę jak zło konieczne. Czuję się tragicznie. ez porównania z ciążą pierwszą


Mam dokładnie to samo. Pierwsza ciąża super. Nic nie bolało, do 9 miesiąca biegałam jako ta łania po łące Nie miałam problemów z założeniem butów, depilacją czy wstaniem z łóżka.
Druga ciąża to masakra od początku. Brzucha jeszcze nie było a bolało wszystko. Bolą mnie takie miejsca co bym nie podejzewała że boleć mogą Początek 6 miesiaca a ja mam problem z załozeniem butów, schylaniem, chodzeniem, wstaniem z łózka a nawet przekreceniem sie z boku na bok. A gdzie tu jeszcze do końca
lidkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 11:27   #3083
majka8686
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 15
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Witajcie dziewczyny,
Jeśli pozwolicie dołączę do Was . Termin mam na 17.02. To moja trzecia ciąża, z pierwszej mam córke 4 letnia, z drugiej Aniołka- ciąża obumarła w 9 tyg i teraz trzecia-płci jeszcze nie znam, poznam za 2 tyg na połówkowym.
Są tu jakieś kobietki z Kielc?
majka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 11:32   #3084
jin
Raczkowanie
 
Avatar jin
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 243
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Ejani chlopak nie zawsze musi być łobuzem.u nas jest akurat odwrotnie,od urodzenia był spokojniutki,grzeczny,zaw sze słucha,za to mała jest zupełnie inna,niby nie jest jakimś ram łobuzem,ale czasem pokazuje rożki,daje popalić .
U mnie synek to też aniołek, w ogóle nie ma z nim problemu, jak komuś się wyrwie przekleństwo to od razu upomina, w przedszkolu spokojny, lubi się uczyć, córeczki nie mam i już raczej nie będę mieć Za to po urodzeniu jak wróciliśmy do domu to była masakra, miał refluks, kolki, skazę białkową cały czas płakał i nie mógł spać.
Szpitala sie nie boję, bo z doświadczenia wiem że dzieci w tym czasie odsypiają trudy porodu, więc ja nie miałam problemu, a jak trzeba nakarmić to pomagają.
jin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 11:34   #3085
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Kto pisał o plackach ziemniaczanych ?ide utrzeć ze dwa duże kartofle i sobie usmaże,bo nie wytrzymam!
Przez te opowieści o obiadach gotowalam juz pomidorowke,robiłam leniwe i coś jeszczce.wszystko przez was :p.dupa będzie wielka,jak nie wiem

Witam nowe mamy .majka8686 mamy podobny termin .ja polowkowe mam w środę i ciekawa jestem,czy potwierdzi sie płeć z 12 tygodnia
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 11:35   #3086
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

kupiłam klika rzeczy przez neta w smyku:

http://www.smyk.com/cool-club-pizama...a-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/cool-club-body-c...a-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/cool-club-spodni...a-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/cool-club-komple...a-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/cool-club-komple...a-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/cool-club-komple...a-dla-dzieci-p

troche mi lepiej- syn nie będzie goły chodził
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 11:37   #3087
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez jin Pokaż wiadomość
U mnie synek to też aniołek, w ogóle nie ma z nim problemu, jak komuś się wyrwie przekleństwo to od razu upomina, w przedszkolu spokojny, lubi się uczyć, córeczki nie mam i już raczej nie będę mieć Za to po urodzeniu jak wróciliśmy do domu to była masakra, miał refluks, kolki, skazę białkową cały czas płakał i nie mógł spać.
Szpitala sie nie boję, bo z doświadczenia wiem że dzieci w tym czasie odsypiają trudy porodu, więc ja nie miałam problemu, a jak trzeba nakarmić to pomagają.
Refluks u nas tez był,9 miesięcy .a tak poza tym,to faktycznie aniołek,jak Twój .chociaz ostatnio stwierdził,ze jest juz duży i moze bluźnić .oczywiscie zaraz go naprostowalam
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 11:39   #3088
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrocilam z szybkich zakupow i nie moglam sie powstrzymac, musze Wam pokazac co upolowalam za 5zl.
Jak dla mnie cudo
Dobra uciekam, bo jeszcze chwila i sie z niczym nie wyrobie

ojej ale śliczny

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez majka8686 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
Jeśli pozwolicie dołączę do Was . Termin mam na 17.02. To moja trzecia ciąża, z pierwszej mam córke 4 letnia, z drugiej Aniołka- ciąża obumarła w 9 tyg i teraz trzecia-płci jeszcze nie znam, poznam za 2 tyg na połówkowym.
Są tu jakieś kobietki z Kielc?

witaj
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 11:43   #3089
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez majka8686 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
Jeśli pozwolicie dołączę do Was . Termin mam na 17.02. To moja trzecia ciąża, z pierwszej mam córke 4 letnia, z drugiej Aniołka- ciąża obumarła w 9 tyg i teraz trzecia-płci jeszcze nie znam, poznam za 2 tyg na połówkowym.
Są tu jakieś kobietki z Kielc?
witaj
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 11:45   #3090
nattalli
Rozeznanie
 
Avatar nattalli
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 531
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

[QUOTE=guapissima;42997222]
Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Kot mi zaginal


Jak to z ta szyjka dziwnie. W Polsce caly czas sprawdzaja,a tutaj wcale. I sie zastanawiam czy to tutaj olewaja,czy moze nie trzeba jej sprawdzac? Ciekawe jak jest w innych krajach...

w Norwegii miałam jedno badanie w 7tygodniu ciąży szyjki a tak to tylko usg prywatnie i jedno na szpitalu obowiązkowe, szyjki nikt mi nie sprawdza i nie jestem badana "normalnie"
__________________
28.02.2011:ksiadz :

26.05.2013 II kreseczki

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fs65gkig2xlf5.png
nattalli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.