Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 17:17   #211
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A nie jest chuda i nie jest wieszakiem ?
Jest, ale to jeszcze nie oznacza, że ma anoreksję

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
gdzie napisałam ,ze jest oblesna i paskudna ?prosze wskazać ?
nie zwykłam okreslać w ten sposob fajnej dziewczyny .
Czytaj proszę ze zrozumieniem, napisałam "możesz nawet napisać, że jest paskudna/obleśna", a nie że tak napisałaś.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A ty rozumiem masz dowody na to ,ze jest zdrowa ,ma piekna cere i prawidlowe wyniki badań i BMI ?
oczywiscie .Jasne.
Piękną cerę widać na pierwszy rzut oka, BMI na pewno poniżej normy co jeszcze nie świadczy o chorobie. To ty chcesz udowodnić, że ma anoreksję, a nie potrafisz bo dowodów nie posiadasz

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego jej tak bronisz ?bez arguemntów. wlasciwie.
masz jakis problem z anoreksją ?czy zwyczajnie jej zazdrościsz i masz skrzywiony obraz piekna promowany przez media ?
zreszta nie odp .nie interesuje mnie to.
Uwazam ,że promowanie chudych jest taka samo złe jak promowanie otyłości.
Panuj troszeczkę nad sobą, bo te teksty pokazują, że kultura jest Ci obca. Jeśli Cię nie interesuje to po co to w ogóle napisałaś?
I jeszcze jedno, to, że coś nie odpowiada twoim gustom nie oznacza jeszcze, że to "skrzywiony obraz piękna".

Nie zamierzam już z Tobą dyskutować, bo to bardzo jałowa dyskusja, dodatkowo twoje posty są pozbawione kultury. Pozdrawiam
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 17:53   #212
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A nie jest chuda i nie jest wieszakiem ?
Jest chuda, ale nie jest wieszakiem, jest człowiekiem

__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 18:55   #213
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

znajoma widziala Anje na zywo- spektakularne oczy , pikeny chod, zywa gracja. Niestety cienkie, przesuszone wlosy( juz pisalam ze geny, ale moze to byc oznaka braku pewnych witamin), zapadniete policzki, i kosci...
Dagusiac---> moja byla szefowa walczyla z anoreksja- kobieta perfekcja, tak jak wiele anorektyczek...
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 18:56   #214
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

moze brak witamin ,a moze zmeczone zabiegami do sesji i pokazow wlosy sa
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 19:11   #215
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
moze brak witamin ,a moze zmeczone zabiegami do sesji i pokazow wlosy sa
jasne,ze tak. sama mam nedzne a nic mi nie brakuje:P
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 10:50   #216
siena
Raczkowanie
 
Avatar siena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 83
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

w świecie mody są inne kanony piękna niż np w świecie filmu czy muzyki.tam babka ma mieć plastyczną twarz(a anka taką ma,naprawdę jestem pod wrażeniem kilku jej sesji),ma być wysoka i chuda żeby nie odwracać ciałem uwagi od ubrań.dlatego anka jest uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich modelek.chociaż jej wygląd bywa czasami przerażający i mało seksowny na jakis prywatnych zdjęciach z gali itp., to jeżeli nie ma anoreksji niech dalej wykonuje swoją pracę bo idzie jej świetnie.
__________________
when I lay it on,
come get to play it on
all my life to sacrifice
....
siena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 11:10   #217
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez siena Pokaż wiadomość
w świecie mody są inne kanony piękna niż np w świecie filmu czy muzyki.tam babka ma mieć plastyczną twarz(a anka taką ma,naprawdę jestem pod wrażeniem kilku jej sesji),ma być wysoka i chuda żeby nie odwracać ciałem uwagi od ubrań.dlatego anka jest uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich modelek.chociaż jej wygląd bywa czasami przerażający i mało seksowny na jakis prywatnych zdjęciach z gali itp., to jeżeli nie ma anoreksji niech dalej wykonuje swoją pracę bo idzie jej świetnie.
Ano sa - szkoda tylko, ze zapomnialas dodac, ze wypaczone.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 11:43   #218
siena
Raczkowanie
 
Avatar siena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 83
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

dla zwykłych ludzi wypaczone,tam po prostu kragłości nie są "w modzie",lepsze są andragoniczne,płaskie sylwetki.gdyby w sesjach czy pokazach brały udział seks bomby wszyscy zwracaliby uwagę na ich ciała a nie tematykę czy stroje.
__________________
when I lay it on,
come get to play it on
all my life to sacrifice
....
siena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:19   #219
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez siena Pokaż wiadomość
dla zwykłych ludzi wypaczone,
No faktycznie, trzeba byc "niezwyklym", zeby nie zauwazac takich wypaczen.

Cytat:
Napisane przez siena Pokaż wiadomość
tam po prostu kragłości nie są "w modzie",lepsze są andragoniczne,płaskie sylwetki.gdyby w sesjach czy pokazach brały udział seks bomby wszyscy zwracaliby uwagę na ich ciała a nie tematykę czy stroje.
Jakie znowuz kraglosci? Tu nie ma nawet mowy o kraglosciach, tylko jest wychudzenie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:21   #220
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 374
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez siena Pokaż wiadomość
dla zwykłych ludzi wypaczone,tam po prostu kragłości nie są "w modzie",lepsze są andragoniczne,płaskie sylwetki.gdyby w sesjach czy pokazach brały udział seks bomby wszyscy zwracaliby uwagę na ich ciała a nie tematykę czy stroje.


Ja nie widzę niczego ładnego w Anji, nie wiem czemu ostatnio jest tak lansowana. Nie podoba mi się jej twarz, ani figura. Nie mówię tego z zazdrości, bo życzę jej jak najlepiej, ale uważam, że wśród 'zwykłych' kobiet jest wiele więcej piękności. Tak jak w poście którym cytuję, modelka nie może być 'piękna', bo odwraca uwagę od produktu
__________________
to, co w modzie lubię,
znajdziesz również na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:54   #221
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez fashionably Pokaż wiadomość


Ja nie widzę niczego ładnego w Anji, nie wiem czemu ostatnio jest tak lansowana. Nie podoba mi się jej twarz, ani figura. Nie mówię tego z zazdrości, bo życzę jej jak najlepiej, ale uważam, że wśród 'zwykłych' kobiet jest wiele więcej piękności. Tak jak w poście którym cytuję, modelka nie może być 'piękna', bo odwraca uwagę od produktu
Mam dokładnie takie samo zdanie na temat Rubik. W ogóle mi się nie podoba jej typ urody i przerażająca (dla mnie) chudość.
Fajnie, że dziewczyna jest wziętą modelką, podobnie jak koleżanka życzę jej najlepiej, ale fenomenu Anji nigdy nie zrozumiem.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 19:15   #222
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

A ja nie rozumiem niektórych wypowiadających się tu osób. Że niby modelki to wychudzone straszydła? Przepraszam bardzo ale zdarzyło mi się widzieć kilka top modelek na żywo, bez makijażu i zapewniam was, że są piękne. Fakt, że bardzo szczupłe ale taka specyfika zawodu. Zresztą nie każda modelka ma figurę anorektyczki. Znaczna część ma świetne figury. A zawód jest bardzo wyczerpujący, więc jeżeli dziewczyna ma szybki metabolizm to nie musi żywić się wacikami.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 19:53   #223
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 374
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Wydaje mi się że nie mówimy tu ogólnikowo o modelkach, a o konkretnej osobie, którą ja osobiście zachwycona nie jestem- mam prawo do swojego zdania
__________________
to, co w modzie lubię,
znajdziesz również na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 19:59   #224
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
no wlasnie malo jest takich kobiet jak modelki dlatego nie sa modelkami - taki jest kanon modelka ma byc szczupla bo na niej inaczej ciuchy sie prezentuja- lepiej
Lepiej? Brook nie zgodze się, popatrz uwazniejszym okiem na chude osoby (nie chodzi mi o szczupłe, a o chude, bo to powazna różnica) i zobacz jak wyglądają w sukience z dekoltem. Nic pociągajacego. I przyjrzyj się modelkom z lat pięćdziesiątych. One właśnie były szczupłe, ale miały piersi i biodra. Cudownie wyglądały w diorowskich rozkloszowanych, wydekoltowanych sukienkach. Miały kragłości krótko mówiąc, a mimo to ubrania leżały na nich pięknie. Gdybym ja miała wybierać, to chciałabym wyglądać jak one, a nie jak Ania Rubik. Dla mnie zmuszanie modelek to wiecznego odchudzania się to wynik lenistwa krawców. Na płaskiej osobie szybciutko rach, ciach i można zapomnieć. I stworzono pewną manierę kobiecości, nic ciekawego dla mnie. Wolę popatrzeć na dziewczyny w starych filmach. Miały soczystą urodę, ale przy tym jeszcze jakoś tak tętniło w nich życie. Warto sobie kiedyś kliknąć jak wyglądała Gina Lollobrigida czy Sophia Loren.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-12-19 o 20:08
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 20:19   #225
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Dla mnie zmuszanie modelek to wiecznego odchudzania się to wynik lenistwa krawców.
ale to jak wygladac maja modelki to nie jest w biznesie krawcow, bo ciuchy szyja i dla zwyklych kobiet na zamowienie
to raczej wymog projektantow i agencji modelingowych i foto
chodzi o to ze taki kanon jest wsrod modelek , kraglosci maja nie odwracac uwagi od ciuchow- maja byc modelki wlasnie takim troche wieszakiem na ciuchy to jest ich zawod i nikt ich nie zmusza by wykonywac go i nikt ich nie zmusza do odchudzania

zgodze sie na wychudzonej dziewczynie bez biustu gorzej ciuchy lezai jak taka widze to sie zastanawiam czy chora, czy ma taka poprostu budowe ciala i przemiane materii i taki jej urok- chudzielca, ale jak bym na modelke w tym samym ciuchu obok spojrzala chocby wlasnie Anje to juz inaczej ja odbieram bo wiem ze ma do tego predyspozycje , ma pod kontrola i wage i swoje zdrowie czyli znalazla rownowage optymalna miedzy tym jak wygladac ma i chce ,a tym jak sie czuje i jak i ile ma jesc

modelki maja tez swoich lekarzy w agencjach modelingowych i trenerow osobistych
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2010-12-19 o 21:34
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 20:48   #226
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem niektórych wypowiadających się tu osób. Że niby modelki to wychudzone straszydła? Przepraszam bardzo ale zdarzyło mi się widzieć kilka top modelek na żywo, bez makijażu i zapewniam was, że są piękne. Fakt, że bardzo szczupłe ale taka specyfika zawodu. Zresztą nie każda modelka ma figurę anorektyczki. Znaczna część ma świetne figury. A zawód jest bardzo wyczerpujący, więc jeżeli dziewczyna ma szybki metabolizm to nie musi żywić się wacikami.
A co ma makijaz czy jego brak do wychudzonej sylwetki ?

Spoko, fajnie, ale co z tego, ze Ty uwazasz, ze sa piekne, jesli dla mnie jest oczywiste, ze sa nienaturalnie chude?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 21:06   #227
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
ale to jak wygladac maja modelki to nie jest w biznesie krawcow, bo ciuchy szyja i dla zwyklych kobiet na zamowienie
to raczej wymog projektantow i agencji modelingowych i foto
chodzi o to ze taki kanon jest wsrod modelek , kraglosci maja nie odwracac uwagi od ciuchow- maja byc modelki wlasnie takim troche wieszakiem na ciuchy to jest ich zawod i nikt ich nie zmusza by wykonywac go i nikt ich nie zmusza do odchudzania

zgodze sie na wychudzonej dziewczynie bez biustu gorzej ciuchy lezai jak taka widze to sie zastanawiam czy chora, czy ma taka poprostu budowe ciala i przemian ematerii i taki jej urok- chudzielca, ale jak bym na modelke w tym samym ciuchu obok spojrzala chocby wlasnie Anje to juz inaczej ja odbieram bo wiem ze ma do tego predyspozycje , ma pod kontrola i wage i swoje zdrowie czyli znalazla rownowage optymalna miedzy tym jak wygladac ma i chce ,a tym jak sie czuje i jak i ile ma jesc

modelki maja tez swoich lekarzy w agencjach modelingowych i trenerow osobistych
Tego nie wiemy, a lekarze nie zawsze kierują się wyłącznie zdrowiem modelek, wielu jest skłonnych za pieniądze to zdrowie zniszczyć, byle pacjentka była choć przez chwilę zadowolona. Poczytaj o lekarzach sławnych osób, czasem zgrozą wieje. Nie twierdzę, że z Anią tak jest, po prostu nie podoba mi się chudość, obojętnie czy jest to modelka czy nie. Ale gdyby ten system otaczania modelek lekarzami i trenerami działał tak w 100 % pozytywnie, to wiele z nich nie wpadałoby w kłopoty zdrowotne. Tak idealnie to jednak chyba nie jest. Pamiętam Anię ze zdjęć sprzed kilku lat. Była zdrowo szczuplutka, miała też pełniejszą buzię i wcale wtedy nie wychodziła gorzej na fotografiach. Powiedziałbym nawet, że lepiej. Bardzo mi się podobała. Może zresztą na mój pogląd na tę sprawę wpływa także to, że nie lubię aby mną manipulowano, a to światek mody umie doskonale.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-12-19 o 21:10
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 21:34   #228
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Abstrahując od figury to ja jakoś nie rozumiem fenomenu Rubik, bo wg mnie ona jest po prostu brzydka O ile może w szkielecikach nie gustuję o tyle taka Moss, Vodianova, Jagaciak, Ward czy Onopka oprócz mieszczącej się w standardach modelingu figury mają jeszcze twarz
Zgadzam się.
No ale oczywiście o gustach się nie dyskutuje i takie tam

Wprawdzie wątek tyczy jej wagi ale ja o czym innym
Jak ta dziewczyna zaszła tak daleko z tak ogromną wadą zgryzu
Przecież ona ma twarz /żuchwę przez tę wade zniekształconą!
Konsekwencją wady zgryzu jest ogromna wada wymowy.
No przecież ona jak ostatnio udzielała wywiadu to aż..pluła na mikrofon No i seplenienie.

Moze fajnie wychodzi na fotach-rispekt dla fotografów i innych szpeców.
Ale moim skromnym zdaniem nastała moda na modelki ...z defektem
Ze wtedy mają to coś -tak się mówi .

Edytowane przez 201710120930
Czas edycji: 2010-12-19 o 21:41
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 21:39   #229
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 374
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Zgadzam się.
No ale oczywiście o gustach się nie dyskutuje i takie tam

Wprawdzie wątek tyczy jej wagi ale ja o czym innym
Jak ta dziewczyna zaszła tak daleko z tak ogromną wadą zgryzu
Przecież ona ma twarz /żuchwę przez tę wade zniekształconą!
Konsekwencją wady zgryzu jest ogromna wada wymowy.
No przecież ona jak ostatnio udzielała wywiadu to aż..pluła na mikrofon No ludzie
Moze fajnie wychodzi na fotach-rispekt dla fotografów i innych szpeców.
Ale moim skromnym zdaniem nastała moda na modelki ...z defektem
Ze wtedy mają to coś -tak się mówi .
Modelka, by być zapamiętaną, musi się czymś wyróżniać Ostatnio czytałam na którymś z portali artykuł o tej tematyce
__________________
to, co w modzie lubię,
znajdziesz również na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 21:44   #230
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Zgadzam się.
No ale oczywiście o gustach się nie dyskutuje i takie tam

Wprawdzie wątek tyczy jej wagi ale ja o czym innym
Jak ta dziewczyna zaszła tak daleko z tak ogromną wadą zgryzu
Przecież ona ma twarz /żuchwę przez tę wade zniekształconą!
Konsekwencją wady zgryzu jest ogromna wada wymowy.
No przecież ona jak ostatnio udzielała wywiadu to aż..pluła na mikrofon No i seplenienie.

Moze fajnie wychodzi na fotach-rispekt dla fotografów i innych szpeców.
Ale moim skromnym zdaniem nastała moda na modelki ...z defektem
Ze wtedy mają to coś -tak się mówi .
To akurat niekoniecznie zasługa fotografów i szpeców, są osoby, które na żywo wyglądają mocno "tak sobie", za to na zdjęciach zupełne przeciwieństwo
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 21:50   #231
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
To akurat niekoniecznie zasługa fotografów i szpeców, są osoby, które na żywo wyglądają mocno "tak sobie", za to na zdjęciach zupełne przeciwieństwo
Moim zdaniem 'szpece' to 3/4 sukcesu


a tu pierwszy lepszy filmik z tjuba
dla mnie ta wada jest niedoprzeskoczenia
ja tam nie chciałabym byc zapamietywana przez wade zgryzu
to sie leczy!

http://www.youtube.com/watch?v=DUy5g2iNSkg

Edytowane przez 201710120930
Czas edycji: 2010-12-19 o 21:53
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 21:53   #232
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Moim zdaniem 'szpece' to 3/4 sukcesu
Wiadomo, że zależy od sytuacji
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 22:38   #233
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Łajka ale na co ja mam patrzec tam? na sposob w jaki mowi czy na wyglad szczeki? bo jelsi chodzi o wyglad to tej wady nie widze jedynie slysze ze mowi dziwnym akcentem zarowno w j. polskim jak i ang ale ja go uwiebiam wyroznia sie

i nie lapie czego ciagle jej wiek gdzies zle wpisuja:/ ona sie nie urodzila w 85 roku -powinni to popoprawiac jak juz gdzies zamieszcza sie o Anji info w necie
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2010-12-19 o 22:40
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 22:48   #234
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co ma makijaz czy jego brak do wychudzonej sylwetki ?

Spoko, fajnie, ale co z tego, ze Ty uwazasz, ze sa piekne, jesli dla mnie jest oczywiste, ze sa nienaturalnie chude?
Chodziło mi o to, że te dziewczyny nie są wieszakami na ubrania z odstającymi tu i ówdzie kośćmi. Twarz się liczy, rysy twarzy, kości policzkowe itp.

Może i niektóre są nienaturalnie chude ale uwierz, że są ludzie, którzy tak po prostu mają. I za nic w świecie nie mogą przytyć.

Sama byłam kilka lat temu troszeczkę pełniejsza. Teraz jestem dosłownie kilka kg cięższa od przeciętnej modelki, wzrost modelki i tak już mam. Tak mi się zrobiło. I mam sobie wyrzucać, że nie mam pełnego biustu czy większej pupy? Proporcje, podobnie jak u większości modelek, są. A na przemianę materii już nic nie poradzę.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 07:29   #235
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
a tu pierwszy lepszy filmik z tjuba
dla mnie ta wada jest niedoprzeskoczenia
ja tam nie chciałabym byc zapamietywana przez wade zgryzu
to sie leczy!

http://www.youtube.com/watch?v=DUy5g2iNSkg
No co Ty, to jej seplenienie jest urocze
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 07:41   #236
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Dla mnie to seplenienie jest tragiczne.. wczesniej juz o tym pisalam... A ta wada jest bardzo szybka do wyleczenie ,raczej juz nie w tym wieku
Dziwie sie, bo rodzice jezdzili po Afryce, Canadzie a na ortodonte zalowali
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 09:52   #237
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Mam nadzieję że nie urażę nikogo, ale dla mnie Anja Rubik jest totalnie nieatrakcyjna... Nie podoba mi się ani jej twarz ani jej sylwetka (istna zgroza). Zastanawiam się skąd się wzięlo upodobanie modowych speców do tego typu figur - może to faktycznie lenistwo? Nie wiem, ale mnie się wydaje że ubrania leżą o wiele lepiej na kimś kto jednak pewne kształty posiada...

Szkoda że świat mody lansuje właśnie tego typu sylwetkę zamiast szczupłej, zdrowej, proporcjonalnej, wysportowanej figury.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 11:30   #238
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

ale ona ma wysportowana sylwetke i proporcjonalna
malutkie piersi ma skoro jest szczupla, biega, cwiczy joge
i nie nie obrazasz nikogo - czy ja cie obrazam mowiac ze mi sie podoba bardzo Anja i jesli sliczna?:P

niech mi ktos wytlumaczy na czym polega niby ta wada z technicznego pnkt widzenia... co mieliby jej ortodonci zrobic?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 11:37   #239
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
ale ona ma wysportowana sylwetke i proporcjonalna
malutkie piersi ma skoro jest szczupla, biega, cwiczy joge
i nie nie obrazasz nikogo - czy ja cie obrazam mowiac ze mi sie podoba bardzo Anja i jesli sliczna?:P

niech mi ktos wytlumaczy na czym polega niby ta wada z technicznego pnkt widzenia... co mieliby jej ortodonci zrobic?
bo ja wiem czy ma proporcjonalna sylwestke?
ma bardzo szerokie biodra to po 1. moze dlatego musi byc szczuplejsza niz inne modelki, zeby sie zmiescic w ten sam rozmiar
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 12:09   #240
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Anja Rubik Anoreksja czy metabolizm?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
bo ja wiem czy ma proporcjonalna sylwestke?
ma bardzo szerokie biodra to po 1. moze dlatego musi byc szczuplejsza niz inne modelki, zeby sie zmiescic w ten sam rozmiar

ile wogole ma w biodrach????
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.