Rossmann - część XI - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-09, 01:12   #991
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Rossmann - część XI

koleżanki mam problem i nie bardzo kumam o co kaman,
nie rozumiem tego pytania za nic w swiecie:
"Wpisz zdanie otrzymane z haseł uzyskanych po wpisaniu 4 kodów (kodów szukaj we wskazanych w Skarbie artykułach, które musisz odnaleźć na Rossnecie i kliknąć w złotą różę)."

kody mam, ale gdzie je wpisac???
pomożecie???

---------- Dopisano o 02:12 ---------- Poprzedni post napisano o 02:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mlel Pokaż wiadomość
koleżanki mam problem i nie bardzo kumam o co kaman,
nie rozumiem tego pytania za nic w swiecie:
"Wpisz zdanie otrzymane z haseł uzyskanych po wpisaniu 4 kodów (kodów szukaj we wskazanych w Skarbie artykułach, które musisz odnaleźć na Rossnecie i kliknąć w złotą różę)."

kody mam, ale gdzie je wpisac???
pomożecie???

juz rozkminiłam ;D
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana


mlel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 06:47   #992
lenn8
Raczkowanie
 
Avatar lenn8
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 203
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
nie używam prawie wogole kosmetyków bo mam wrażenie, że po nich mam jeszcze bardziej suchą skórę. makijaż zmywam żelem micelarnym z biedronki i od czasu do czasu umyję twarz żelem oczyszczającym soraya, no i krem, obecnie mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ej.html&next=1
kompletnie się na tym nie znam, mam nadzieje, że Ty mi pomożesz
ale ogolnie mam strasznie suchą skórę na ciele-na nogach i brzuchu w okolicy kości biodrowych to skóra dosłownie schodzi a balsamuje codzinnie balsamem garnier tym czerwonym do skóry bardzo suchej i nic...
Mam ten sam problem, używam żelu Ziaja Med antybakteryjnego i polecam gorąco balsam Ziaja Med fizjoderm, ma rewelacyjny skład, jest do skóry alergicznej i atopowej. Koszt do 10 zł za każde, dostępne w aptece, uratowały mi życie, może uczula Cię jakiś składnik kosmetyków, albo woda - pobierz przez jakiś czas zwykłe wapno i zobacz czy nie będzie zmiany. A tak w ogóle to polecam wizytę u dobrego dermatologa.
__________________
Ostatnio działy się takie rzeczy, że zaśmiałby się ironicznie, gdyby mu ktoś powiedział, że nie można wlać kwarty piwa do półkwartowego kufla. - T.P.

włosomaniaczka
lenn8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 07:36   #993
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Ktoś wspomniał o dermosanie więc się tu wtrącę. Jestem już wściekła na te firmy, które muszą ciągle coś zmieniać. Latami szukam kosmetyków, które będą nawilżały mi twarz i przy tym nie szczypały i nie wysypywały krost. Znalazłam maseczkę z Perfecty słodkie migdały to zmienili skład. Napisałam do nich maila z pytaniem dlaczego, ale nie odpisują. A teraz ten dermosan. Kupiłam go po letniej przerwie a on jakiś mniej nawilżający, inna konsystencja. Zajrzałam na KWC a tam skład zdecydowanie krótszy niż na moim. Po co oni wszystko zmieniają
Zmienili skład?Ta maseczka była jak dla mnie idealna, nakładałam ją na noc, a rano buzia była gładka i nawilżona.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 08:36   #994
nikola07
Raczkowanie
 
Avatar nikola07
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 458
GG do nikola07
Dot.: Rossmann - część XI

Miałyście już może krem do rąk Alterra z aloesem? Dobry jest?
nikola07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 08:42   #995
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rossmann - część XI

A ja ostatnio kupiłam krem do rąk 4 pory roku jagodowy i muszę przyznać, że jest śliczny jak mi się skończy to kupię inne z limitki bo u mnie są wszystkie w jednym Rossie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 09:30   #996
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez nikola07 Pokaż wiadomość
Miałyście już może krem do rąk Alterra z aloesem? Dobry jest?
Kremu nie miałam, ja w innej sprawie - nie miałam jeszcze okazji podziękować za info o Cnd. Jako, ze ostatnio mam odwyk kosmetyczny i Rossmana omijałam z daleka, to nie wiedziałabym o świetnej cenie ziaji calmy. Wiec pojechałam wczoraj po calmę lipidową ( 5,99 ), a do tego dokupiłam jeszcze parę rzeczy w Cnd:
- Ziaja Calma - krem nawilżajacy ( 5,99 ) - przyda się
- Ziaja Calma - mleczko ( 5,49)- jeszcze nie miałam, przetestuję
- krem z Daxa perfecty seria naczynkowa do cery tłustej i miesznej ( 8.99 ) - też się przyda
- dwa kremy pod oczy Soraya ( 7,99 i 8,49 )
- peeling enzymatyczny w piance AA- saszetka ( 1,99 ) też się przyda

Otrzeźwienie przyszło w domu - mam ponad 10 kremów do twarzy,czekam na dwa kolejne z katalogu nie liczę już nawet kremów specjalistycznych typu seru zwężające pory itd. Obsesja jakaś...
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 09:47   #997
nikola07
Raczkowanie
 
Avatar nikola07
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 458
GG do nikola07
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Kremu nie miałam, ja w innej sprawie - nie miałam jeszcze okazji podziękować za info o Cnd. Jako, ze ostatnio mam odwyk kosmetyczny i Rossmana omijałam z daleka, to nie wiedziałabym o świetnej cenie ziaji calmy. Wiec pojechałam wczoraj po calmę lipidową ( 5,99 ), a do tego dokupiłam jeszcze parę rzeczy w Cnd:
- Ziaja Calma - krem nawilżajacy ( 5,99 ) - przyda się
- Ziaja Calma - mleczko ( 5,49)- jeszcze nie miałam, przetestuję
- krem z Daxa perfecty seria naczynkowa do cery tłustej i miesznej ( 8.99 ) - też się przyda
- dwa kremy pod oczy Soraya ( 7,99 i 8,49 )
- peeling enzymatyczny w piance AA- saszetka ( 1,99 ) też się przyda

Otrzeźwienie przyszło w domu - mam ponad 10 kremów do twarzy,czekam na dwa kolejne z katalogu nie liczę już nawet kremów specjalistycznych typu seru zwężające pory itd. Obsesja jakaś...
A od 16 nowe CND, ale tym razem chyba kremów nie będzie
nikola07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 11:18   #998
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Ktoś wspomniał o dermosanie więc się tu wtrącę. Jestem już wściekła na te firmy, które muszą ciągle coś zmieniać. Latami szukam kosmetyków, które będą nawilżały mi twarz i przy tym nie szczypały i nie wysypywały krost. Znalazłam maseczkę z Perfecty słodkie migdały to zmienili skład. Napisałam do nich maila z pytaniem dlaczego, ale nie odpisują. A teraz ten dermosan. Kupiłam go po letniej przerwie a on jakiś mniej nawilżający, inna konsystencja. Zajrzałam na KWC a tam skład zdecydowanie krótszy niż na moim. Po co oni wszystko zmieniają
Też używam dokładnie tych dwóch kosmetyków o których piszesz. wszystkiego mam zapas, ale nie wyobrażam sobie co się stanie jak się w końcu skonczą. Wszystko co dobre muszą zmienić. O wiele gorsze są teraz te kosmetyki?

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
nie używam prawie wogole kosmetyków bo mam wrażenie, że po nich mam jeszcze bardziej suchą skórę. makijaż zmywam żelem micelarnym z biedronki i od czasu do czasu umyję twarz żelem oczyszczającym soraya, no i krem, obecnie mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ej.html&next=1
kompletnie się na tym nie znam, mam nadzieje, że Ty mi pomożesz
ale ogolnie mam strasznie suchą skórę na ciele-na nogach i brzuchu w okolicy kości biodrowych to skóra dosłownie schodzi a balsamuje codzinnie balsamem garnier tym czerwonym do skóry bardzo suchej i nic...
Ja miałam podobnie tylko miałam największy problem z twarzą. Była tak sucha, że strasznie się łuszczyła i swędziała, a oczy były jak u żaby. Byłam u alergologa, odstawiałam wszystkie kosmetyki po kolei, w końcu trafiłam, że to było to cholerstwo. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-twarzy.html , z serii AA, niby do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Używałam go przez ok. 2 lata i po takim czasie zaczął mnie uczulać. Używając też innych kosmetyków zauważyłam,że warto je zmieniać co jakiś czas, nie używać przez długi okres wciąż tych samych. Koniecznie wybierz się do dermatologa. Jeśli chodzi o resztę ciała podobnie jak Ty używam czerwonego Garniera. Utrzymuje na dłużej nawilżenie. Reszta do kosza.
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."


Edytowane przez agravvka
Czas edycji: 2011-09-09 o 11:21
agravvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 11:44   #999
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Rossmann - część XI

Hej dziewczyny!
Ja dzisiaj dorwałam nową maseczke z Lirene odżywianie (2,49) oraz kojący żel do mycia ciała na dobranoc Bedtime z Johnssona (8,99) mmmmm ten zapach jest cudownyyyyy....
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:46   #1000
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Kremu nie miałam, ja w innej sprawie - nie miałam jeszcze okazji podziękować za info o Cnd. Jako, ze ostatnio mam odwyk kosmetyczny i Rossmana omijałam z daleka, to nie wiedziałabym o świetnej cenie ziaji calmy. Wiec pojechałam wczoraj po calmę lipidową ( 5,99 ), a do tego dokupiłam jeszcze parę rzeczy w Cnd:
- Ziaja Calma - krem nawilżajacy ( 5,99 ) - przyda się
- Ziaja Calma - mleczko ( 5,49)- jeszcze nie miałam, przetestuję
- krem z Daxa perfecty seria naczynkowa do cery tłustej i miesznej ( 8.99 ) - też się przyda
- dwa kremy pod oczy Soraya ( 7,99 i 8,49 )
- peeling enzymatyczny w piance AA- saszetka ( 1,99 ) też się przyda

Otrzeźwienie przyszło w domu - mam ponad 10 kremów do twarzy,czekam na dwa kolejne z katalogu nie liczę już nawet kremów specjalistycznych typu seru zwężające pory itd. Obsesja jakaś...
a to ziaja calma zmienia opakowania, czy zostake wycofama z Rossmanna?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:56   #1001
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
a to ziaja calma zmienia opakowania, czy zostake wycofama z Rossmanna?
Tego niestety nie wiem, mam tylko nadzieję, że nie wycofają jej zupełnie, albo nie sknocą składu. Ale może nie wycofają, krem pod oczy nie był w Cnd, ale w normalnej cenie.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 14:00   #1002
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Tego niestety nie wiem, mam tylko nadzieję, że nie wycofają jej zupełnie, albo nie sknocą składu. Ale może nie wycofają, krem pod oczy nie był w Cnd, ale w normalnej cenie.
W Naturze jakoś Calmy nie wyprzedają.... Kosztuje tam 12 zł z kawałkiem, zdzierstwo
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:00   #1003
anulka785
Raczkowanie
 
Avatar anulka785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 151
Dot.: Rossmann - część XI

Są już wyniki krzyżówki
Ja nie wygrałam
A tak nawiasem to ta krzyżówka we wrześniowym numerze jakaś trudna jest
anulka785 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:06   #1004
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
ja też mam suchą skórę na całym ciele, może to przyczyna wody... niestety na to za dużo nie da się poradzić, ja staram się myć twarz bez użycia wody: do tego używam Cetaphilu(strasznie drogi, ale dla mnie jest cudowny mam dodatkowo łojotokowe zapalenie skóry i dwie panie dermatolog kazały mi myć twarz właśnie nim, a ostatnia kazała mi myć właśnie bez użycia wody), bez wody można również myć twarz Physiogelem, trochę tańszy, ale właściwie wychodzi na to samo, bo ma mniejszą pojemność nie używałam go, tzn. kiedyś bardzo dawno temu miała go moja mama i kilka razy chyba go użyłam, ale nie pamiętam już jaki był efekt
Jeśli chodzi o krem to niezły jest Dermosan n+r, ale jakiś super nawilżający to on nie jest. Ja dodatkowo nie używam drogeryjnych toników, tylko hydrolaty(ulubiony to aloesowy) i jest ok. Ale zima się zbliża i nie wiem jak to będzie

Wszystkie produkty które poleciłam Ci są niedostępne w Rossie(hydrolat w necie, a reszta w aptece).

nie wiem jakiej sorayi używasz, ale ja bym wyeliminowała te drogeryjne żele do mycia twarzy, bo w moim przypadku to właśnie one były w dużej mierze przyczyną wysuszenia skóry ;/


PS. tego co dałaś link, to akurat jest niby do mycia twarzy, a nie krem, ale widzę, że opinie to ma fatalne
teraz mnie dopiero uświadomilas, że dalam do mycia twarzy a nie krem, ale własnie mam z tej serii!
Poczytam sobie o tych kremach które poleciłaś i może to faktycznie wina wody... dzięki za rady

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość



Ja miałam podobnie tylko miałam największy problem z twarzą. Była tak sucha, że strasznie się łuszczyła i swędziała, a oczy były jak u żaby. Byłam u alergologa, odstawiałam wszystkie kosmetyki po kolei, w końcu trafiłam, że to było to cholerstwo. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-twarzy.html , z serii AA, niby do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Używałam go przez ok. 2 lata i po takim czasie zaczął mnie uczulać. Używając też innych kosmetyków zauważyłam,że warto je zmieniać co jakiś czas, nie używać przez długi okres wciąż tych samych. Koniecznie wybierz się do dermatologa. Jeśli chodzi o resztę ciała podobnie jak Ty używam czerwonego Garniera. Utrzymuje na dłużej nawilżenie. Reszta do kosza.
dzieki będe uważać na ten produkt!
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:45   #1005
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez anulka785 Pokaż wiadomość
Są już wyniki krzyżówki
Ja nie wygrałam
A tak nawiasem to ta krzyżówka we wrześniowym numerze jakaś trudna jest
ja też nie
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:51   #1006
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Rossmann - część XI

Mam pytanko, czy tonik Calma też jest w CND? Jeśli tak, to ile kosztuje?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:59   #1007
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez anulka785 Pokaż wiadomość
Są już wyniki krzyżówki
Ja nie wygrałam
A tak nawiasem to ta krzyżówka we wrześniowym numerze jakaś trudna jest
Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
ja też nie
Ja też nie
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 15:10   #1008
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez anulka785 Pokaż wiadomość
Są już wyniki krzyżówki
Ja nie wygrałam
A tak nawiasem to ta krzyżówka we wrześniowym numerze jakaś trudna jest
a możesz podpowiedziec gdzie te wyniki bo od pl godziny szukam i nie moge znalexc

edit juz mam
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 15:19   #1009
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Rossmann - część XI

Prosze o pomoc
wysypalo (tylko co mnie tak zapchalo??)mnie strasznie na brodzie tzn takie podskorne pryszce ktore nie dadza sie wycisnac i przy dotykaniu bola -co proponujecie by je wyciagnac ?
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 15:20   #1010
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc
wysypalo (tylko co mnie tak zapchalo??)mnie strasznie na brodzie tzn takie podskorne pryszce ktore nie dadza sie wycisnac i przy dotykaniu bola -co proponujecie by je wyciagnac ?
olejek z drzewa herbacianego i Sudocrem
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 15:23   #1011
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Mam pytanko, czy tonik Calma też jest w CND? Jeśli tak, to ile kosztuje?
U mnie toniku nie było wcale, ani w cenie regularnej, ani w cnd.

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc
wysypalo (tylko co mnie tak zapchalo??)mnie strasznie na brodzie tzn takie podskorne pryszce ktore nie dadza sie wycisnac i przy dotykaniu bola -co proponujecie by je wyciagnac ?
Ja na takie ropne wulkany stosuję maść ichtiolową. Grubsza warstwa na taką bolącą gulę wyciaga po jakimś czasie jej "zawartość" idealnie.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 16:06   #1012
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
U mnie toniku nie było wcale, ani w cenie regularnej, ani w cnd.


Ja na takie ropne wulkany stosuję maść ichtiolową. Grubsza warstwa na taką bolącą gulę wyciaga po jakimś czasie jej "zawartość" idealnie.
dla mnie maść ichtiolowa śmierdzi niemiłosiernie. za to potrafię znieść smród tormentiolu, którego ichtiol jest jednym ze składników.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 16:24   #1013
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
olejek z drzewa herbacianego i Sudocrem
sudocrem wyciagapodskorne pryszcze?myslalam ze tylko przyspiesza gojenie ranek po pryszczach
Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Ja na takie ropne wulkany stosuję maść ichtiolową. Grubsza warstwa na taką bolącą gulę wyciaga po jakimś czasie jej "zawartość" idealnie.
a po ilu zastosowaniach zaczyna dzialac?
do kupienia w aptece?

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
dla mnie maść ichtiolowa śmierdzi niemiłosiernie. za to potrafię znieść smród tormentiolu, którego ichtiol jest jednym ze składników.
w aptece do kupienia ? w jakiej cenie?
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 16:28   #1014
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
sudocrem wyciagapodskorne pryszcze?myslalam ze tylko przyspiesza gojenie ranek po pryszczach
a po ilu zastosowaniach zaczyna dzialac?
do kupienia w aptece?


w aptece do kupienia ? w jakiej cenie?
tak w aptece, tormentiol ok 6zł, a maść pewnie za ok 2zł można kupić. zależy od firmy.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:12   #1015
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
sudocrem wyciagapodskorne pryszcze?myslalam ze tylko przyspiesza gojenie ranek po pryszczach
odkąd mam dziecko i sudocrem w domu nic innego nie stosuje na pryszcze jak dla mnie rewelacja
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:51   #1016
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
sudocrem wyciagapodskorne
do kupienia w aptece?

Maść ichtiolowa jest do kupienia w aptece - koszt około 2 zł.
To nie jest środek do wsmarowywania w skórę ( chociażby ze względu na ciemnobrazowy kolor - ja nakładam spory "kleks" na opornego pryszcza i tak śmigam sobie z tym po mieszkaniu; działa dość szybko - czasem już po dwóch godzinach prychol "otwiera się" sam, nie trzeba nawet wyciskać; potem tylko odkażam i nakładam coś wysuszajacego jak np. maść cynkowa; wklejam wskazania do stosowania maści ichtiolowej z doz-u:
"Wskazania Stosowany jest w wypryskach, czyraczności, trądziku jako środek bakteriostatyczny oraz ułatwiający odchodzenie ropy."


Ale moim zdaniem to środek pomocny tylko w przypadku dużych, ropnych pryszczy, a nie jako środek pomocny w walce z trądzikiem.


Sorry za offtopa




Żeby było chociaż trochę na temat wątku - wczoraj widziałam nowe (?) kolory farb Garniera Naturalsa - malinowa czerń. Gdyby akurat ktoś kiedyś kupował i przetestował - prosze o opinie
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:57   #1017
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Rossmann - część XI

Dziekuje
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 18:21   #1018
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Rossmann - część XI

Dzisiejsze zakupy w R. :
Mydło Isana Mango i orange zapas- w promocji 2.99
Krem ziaja do rąk i stóp- za 3 z groszami
fluid Astora, za 43.99 (w końcu wystawili z błyszczykiem, ale ceny promocyjnej na połce nie było, sama sobei sprawdziłam)
i dostałam gratis
Szampon przeciw wypadaniu włosom z Header Showders (jakoś tak xD) 200ml
ciekawa jestem czy jest dobry

u mnie w R. mało jest produktów CND jakiś zel do mycia ciała FA, maseczki różne, i te produkty Calma. i to by było na tyle... ;P
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana


mlel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 18:30   #1019
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Zmienili skład?Ta maseczka była jak dla mnie idealna, nakładałam ją na noc, a rano buzia była gładka i nawilżona.
Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Też używam dokładnie tych dwóch kosmetyków o których piszesz. wszystkiego mam zapas, ale nie wyobrażam sobie co się stanie jak się w końcu skonczą. Wszystko co dobre muszą zmienić. O wiele gorsze są teraz te kosmetyki?
O maseczce już tu pisałam. Ta nowa ślizga się po twarzy tak, że nie jestem w stanie jej rozsmarować. Przy grubszej warstwie i jak wysycha robią się takie kluski. Nie nawilża już tak jak stara wersja i troszkę mnie po niej skóra piecze. Ja teraz kupiłam w sklepie kilka opakowań tej starej na zapas. Tylko co później? A co do dermosanu to nie nawilża już tak mocno i w konsystencji jest mniej bogaty.
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 19:49   #1020
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
O maseczce już tu pisałam. Ta nowa ślizga się po twarzy tak, że nie jestem w stanie jej rozsmarować. Przy grubszej warstwie i jak wysycha robią się takie kluski. Nie nawilża już tak jak stara wersja i troszkę mnie po niej skóra piecze. Ja teraz kupiłam w sklepie kilka opakowań tej starej na zapas. Tylko co później? A co do dermosanu to nie nawilża już tak mocno i w konsystencji jest mniej bogaty.
Masz rację, poszukam jeszcze starej wersji i nachomikuję
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.