Pokolenie "małych zdzir"..? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 20:13   #781
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Przyłączam sie do pytania, gdzie to można zobaczyć

A mnie sie wydaje, że one mogą tylko udawać, że nie wiedzą co to znaczy wygladać seksownie, i jak mogą to odebrać niektórzy faceci. No bo co mają mówić, że one właśnie chcą już po malu zacząć z tymi sprawami...?
Nie wiem, nie oglądałam, ale wydaje mi sie, że one nie są aż tak naiwne... choć oczywiście, nie muszą sobie zdawać sprawy z tego, że ktoś im może naprawdę krzywdę zrobić.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 20:22   #782
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Przyłączam sie do pytania, gdzie to można zobaczyć

A mnie sie wydaje, że one mogą tylko udawać, że nie wiedzą co to znaczy wygladać seksownie, i jak mogą to odebrać niektórzy faceci. No bo co mają mówić, że one właśnie chcą już po malu zacząć z tymi sprawami...?
Nie wiem, nie oglądałam, ale wydaje mi sie, że one nie są aż tak naiwne... choć oczywiście, nie muszą sobie zdawać sprawy z tego, że ktoś im może naprawdę krzywdę zrobić.

Sadzac po wypowiedziach tej pierwszej dziewczynki to naprawde mysle, ze ona nie zdawala sobie sprawy z tego, jak to odbieraja faceci.

Moze beda jakies powtorki "rozmow w toku", nie wiem. Mysle, ze na pewno wkrotce bedzie to mozna zobaczyc na youtube
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 20:29   #783
madzi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 376
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;8886550]Dziecko drogie, kto Cię tutaj atakuje i nazywa zdzirą? Weszłaś na wątek, prawopodobnie jeszcze dobrze się z nim nie zapoznałaś, przeczytałaś kilka wpisów i odniosłaś do siebie. Wyśmiewał Cię ktoś, wyzywał? A to cham. Nie daj się.

(OFFTOP: Paulinka, a Ty co? Martwisz się o swoje powodzenie wśród płci przeciwnej? Zmień ten durnowaty podpis na samym dole.)
Kurde, chciałam obejrzeć "Rozmowy w Toku", ale nam się TVN schrzanił i strasznie "śnieży". Kto tam wystąpił? Mam nadzieję, że że na YT będą dostępne.[/QUOTE]

Warto było Ja siedziałam i nie wiedziałam czy smiac sie czy płakać... i zbierałam szczękę z podłogi. Najlepszy moment kiedy matka mowi ze ma bardzo dobry kontakt z corka i ze nie maja tematow tabu i że ze soba rozmawiaja, po czym dowiaduje sie z pytania Drzyzgi ze corka ma chlopaka i ze pierwsze calowanie ma za soba itp :P Czy pani wiedziala o tym? Nie....
madzi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 21:04   #784
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cieszę się, że swój okres największego buntu przechodziłam w glanach i T-shirtach. Czasem odwiedzam z koleżanką ( mamy po 21 lat) wychowawcę z gimnazjum i trafiamy na przerwy. Przy tych niektórych lafiryndach wyglądamy młodziutko, jakbyśmy to my chodziły do gimnazjum.
Takie "super laski" nie zdają sprawy z tego, że nikt ich nie szanuje, są tylko - niektóre obiektem seksualnym. Najlepiej zadowolić takie dziewczynki tekstem - fajna dupa z Ciebie, zrobiłbym ci to to i to. Dla nich to jest wielka nagroda. Ja osobiście poczułąbym się urażona, gdyby jakiś koleś tak do mnie powiedział.
Wiele z Was czuje się urazona tym wątkiem - mówicie ze nie jesteście zdzirami. ok fajnie, moze nie jesteście ( oczywiscie nie kieruje tych słow do wszystkich) , ale sprawiacie takie wrażenie. Na prawde nic tylko podejść i zapytac ile bierzecie za godzinę. Dziewczyny między dbaniem o siebie, a nakladaniem tony tapety tjuningowaniu pazurow ( jak to moja kolezanka mówi) i odkrywaniem kazdej części ciala jest OGROMNA różnica
Za parę lat będziecie robić wszystko, zeby wyglądać na mniej.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 21:10   #785
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Sadzac po wypowiedziach tej pierwszej dziewczynki to naprawde mysle, ze ona nie zdawala sobie sprawy z tego, jak to odbieraja faceci.

Moze beda jakies powtorki "rozmow w toku", nie wiem. Mysle, ze na pewno wkrotce bedzie to mozna zobaczyc na youtube
a ja myślę, że doskonale wiedziała.
Ja mając te 13-14 wiedziałam, że takie a nie inne ciuchy prowokują facetów. Tylk grała taką niby głupitką, na koniec było widać, że jest jej głupio.

Najlepsze była ta (nie pamiętam która to w kolejności) która na pytanie Ewy czy to co dziś jej powiedzieli w programie spłynie po niej odpowiedziała śmiejąc się że tak...
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 06:39   #786
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Przyłączam sie do pytania, gdzie to można zobaczyć

A mnie sie wydaje, że one mogą tylko udawać, że nie wiedzą co to znaczy wygladać seksownie, i jak mogą to odebrać niektórzy faceci. No bo co mają mówić, że one właśnie chcą już po malu zacząć z tymi sprawami...?
Nie wiem, nie oglądałam, ale wydaje mi sie, że one nie są aż tak naiwne... choć oczywiście, nie muszą sobie zdawać sprawy z tego, że ktoś im może naprawdę krzywdę zrobić.
poszukajcie w necie.kiedyś natrafiłam na archiwalne programy.nawet tu w tym wątku były podawane o nastolatkach,ktore biją się z chłopakami i dziewczynami.
zresztą dzis jest program o nastoletnich prostytutkach,więc napewno bedzie ciekawy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 09:27   #787
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
poszukajcie w necie.kiedyś natrafiłam na archiwalne programy.nawet tu w tym wątku były podawane o nastolatkach,ktore biją się z chłopakami i dziewczynami.
zresztą dzis jest program o nastoletnich prostytutkach,więc napewno bedzie ciekawy


tez zamierzam ogladać.


a powtorek ne ma gdzies na onecie? bo np. interwencja czy na wspolnej maja swoja strone moze i rozmowy mają?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 11:11   #788
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
poszukajcie w necie.kiedyś natrafiłam na archiwalne programy.nawet tu w tym wątku były podawane o nastolatkach,ktore biją się z chłopakami i dziewczynami.
zresztą dzis jest program o nastoletnich prostytutkach,więc napewno bedzie ciekawy
Tez czekam na program o tych nastoletnich prostytutkach, ale to chyba nie dzis
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 11:34   #789
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

http://www.youtube.com/watch?v=wcL0BC23HLQ
'jesteś zbyt smarkata na taka miniówke' 1 część
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 11:37   #790
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Tez czekam na program o tych nastoletnich prostytutkach, ale to chyba nie dzis
Właśnie mi się przypomniało, że dziś jest chyba odc dot wielkości męskich członków?

Ale nie jestem pewna.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 12:18   #791
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Właśnie mi się przypomniało, że dziś jest chyba odc dot wielkości męskich członków?

Ale nie jestem pewna.
tez moze byc ciekawe
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 12:20   #792
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
tez moze byc ciekawe
hahaha no nie wątpię
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 16:46   #793
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

jestem zdania ze starszych zawsze bedzie szokowac to co robia mlodsze pokolenia - zawsze myslalam ze to rodzice i ich rowniesnicy sa zacofani i dziwilam sie czemu ich szokowalam - teraz ja robie wielkie oczy na widok zachowania 13-latek

taki juz jest swiat - idzie do przodu, niekoniecznie w dobra strone, ale do przodu o nic na to nie poradzimy, te 13stki tez kiedys beda zniesmaczone zachowaniem przyszlych byc moze nawet 10latek...teraz jest to chore, ale kiedys chore bylo odsloniecie brzucha na plazy
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 17:41   #794
lewa199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 104
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;8886550]Dziecko drogie, kto Cię tutaj atakuje i nazywa zdzirą? Weszłaś na wątek, prawopodobnie jeszcze dobrze się z nim nie zapoznałaś, przeczytałaś kilka wpisów i odniosłaś do siebie. Wyśmiewał Cię ktoś, wyzywał? A to cham. Nie daj się.

(OFFTOP: Paulinka, a Ty co? Martwisz się o swoje powodzenie wśród płci przeciwnej? Zmień ten durnowaty podpis na samym dole.)
Kurde, chciałam obejrzeć "Rozmowy w Toku", ale nam się TVN schrzanił i strasznie "śnieży". Kto tam wystąpił? Mam nadzieję, że że na YT będą dostępne.[/quote]


Wyobraź sobię, że przeczytałam wątek i poczułam się dotknięta uogólnianiem.
Po Twojej wypowiedzi widać jak podchodzisz do mojej opinii. Zresztą, czego mogę się spodziewać. Traktujesz mnie z góry bo jesteś te kilka lat starsza, co wcale nie oznacza, że mądrzejsza. Mądrości nie oznacza liczba skończonych szkół i upływających lat. Nie będę z Tobą na ten temat polemizować, nie mój poziom wypowiedzi, nie traktowałam Was ironią, tylko wyrażałam swoje zdanie. Oczywiście odmienne znaczy złe.

Na tym kończę,

z poważaniem
Ada.
__________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz...

http://adulek.fbl.pl
lewa199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 18:11   #795
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Ja tak sobie czytam ten wątek i doszłam do wniosku, że jednak są jeszcze jakieś mądre osoby na tym świecie. Sama, żem dopiero odrosła od ziemi skończone 15 lat się kłania, ale mam zbliżone poglądy do osób, które tu się wypowiadały.

Czasami kiedy idę do swojej szkoły, do gimnazjum, w którym jest również liceum to trudno mi odróżnić które to gimnazjalistki, a które do licealistki
U siebie w klasie mam 17 dziewczyn. Mhm.. z 4,5 jest takich 'normalnych'. Mam na myśli po prostu osoby na poziomie. A reszta? Włosy pofarbowane, oczy wymalowane, to tusz to cień, oczywiście czerwień na paznokciach i mini do połowy uda. No ludzie, co to jest? Szkoła, czy wybieg mody.

Ja tam nie twierdzę, że trzeba ubrać się w katanę oraz zapuścić włosy na pół twarzy. Po prostu trzeba wiedzieć, co jest smaczne, a co nie.

Wydaje mi się, że na wszystko przyjdzie czas i jeszcze się zachłysną tą dorosłością. Ja tam lubię swój wiek i na siłę się nie postarzam. Każdy wiek ma swoje prawo. Mogę się wygłupiać i być sobą, a nie udawać kogoś innego. Kiedyś, za parę lat one zrozumieją, że w szkole trzeba było się uczyć, a nie chodzić na dyskoteki, bo na starość się wyląduje jako sprzątaczka ulic.


PS.
I jeszcze mi się coś przypomniało. Niesamowicie bardzo bawi mnie jedno. Kiedy, np. przychodzą dziewczyny w pon. do szkoły i to się chwalą, jak bardzo pijane wróciły w sobotę do domu. Świat się wywrócił do góry nogami, no słowo..
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 18:14   #796
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

dziewczyny, że tak spytam - co wy macie do czerwonych paznokci? ja takie noszę i nauczyciele nie zwracają na to uwagi - nie wiem, czy to dlatego, że nie ubieram się w stylu American Girl, czy po prostu nie jest to straszne wykroczenie
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 18:26   #797
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
dziewczyny, że tak spytam - co wy macie do czerwonych paznokci? ja takie noszę i nauczyciele nie zwracają na to uwagi - nie wiem, czy to dlatego, że nie ubieram się w stylu American Girl, czy po prostu nie jest to straszne wykroczenie
Ja nie mówię o samych paznokciach, czasami to fajnie wygląda, ale napewno nie do ostrego makijażu i mini. A tak apropo u mnie w szkole, można tylko pastelowe barwy.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 18:32   #798
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
PS.
I jeszcze mi się coś przypomniało. Niesamowicie bardzo bawi mnie jedno. Kiedy, np. przychodzą dziewczyny w pon. do szkoły i to się chwalą, jak bardzo pijane wróciły w sobotę do domu. Świat się wywrócił do góry nogami, no słowo..
też przez to przechodziłam. tzn słuchałam tych głupich przechwalanek niektórym ten syndrom został do dzisiaj... ale jakoś zbytnich kontaktów z nimi nie trzymam.
cóż w tym fascynującego i cool, że ktoś miał kaca lub rzygał jak kot na imprezie?!czy takie "rewelacje" zaliczają imprezę do udanych? jak ja bym miała mieć tak na zabawie, to bym chyba na nie przestała chodzić.

jak to mój Tż mówi: babę z wiochy można wyciągnąć, ale wiochy z baby nie
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 18:35   #799
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez kamyczek89 Pokaż wiadomość
jak to mój Tż mówi: babę z wiochy można wyciągnąć, ale wiochy z baby nie
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 21:09   #800
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Też lubię czerwone pazury. W gim przyszłam w nich raz, bo nie zdążyłam zmyć, ale nie miałam makijażu, a odsłaniających dużo ciuchów nie posiadam , oprócz koszulek na ramiączkach :P
A teraz w 1 liceum myślę, że mogę sobie na nie pozwolić od święta, choć u mnie z czerwienią jest nieco inaczej, niż u większości ludzi, bo jestem mega blada, i robi sie spory kontrast, kiedy np pomaluję usta ciemniejszą szminką.
No ale w sumie taką smarkulą to znowu nie jestem, a do wyglądu pani spod latarni mi bardzo daleko

A co do programu.... te dziewczyny nie były takie złe... ta pierwsza to wg mnie przez matkę, bo ja tez nie widzę związku pomiędzy napaścią (pobicie, kradzież, to mi sie kojarzy) a krótką spódniczką, naprawdę. Natomiast gwałt, molestowanie itp, już sie z tym niestety wiąże, ale ta kobieta chyba boi sie o tym porozmawiać. Poza tym gdyby nie ta bluzka, w której wyglądała strasznie, bo była płaska, to była w miare ubrana, nie świeciła wszystkim.


A, i co do tych imprez... miałam koleżanke w gim, która ledwo przechodziła z klasy do klasy, a CODZIENNIE zanudzala mi, że albo byli u niej goście, albo miała impreze ze starszymi braćmi. No i wiadomo, super, faceci ją macali i składali różne propozycje. No, i dlatego biedactwo nie miało zadań domowych.
Stałam sobie zawsze i słuchałam o tym, bo nic innego do roboty nie miałam, w końcu ile mozna łazić i gadać z facetami, albo 1 kolezanką naprawdę na poziomie.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 21:44   #801
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Czy tytuł rozmów był "Jesteś za smarkata na taką miniówkę" ?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 21:51   #802
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Czy tytuł rozmów był "Jesteś za smarkata na taką miniówkę" ?
Tak
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:05   #803
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Tak
O matko...
Ta pierwsza jest za przeproszeniem tępa..
Druga dziewczyna sympatyczna i ma olej w głowie.
Trzecia-ma straszliwie inteligentną matkę.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 08:04   #804
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Też lubię czerwone pazury. W gim przyszłam w nich raz, bo nie zdążyłam zmyć, ale nie miałam makijażu, a odsłaniających dużo ciuchów nie posiadam , oprócz koszulek na ramiączkach :P
A teraz w 1 liceum myślę, że mogę sobie na nie pozwolić od święta, choć u mnie z czerwienią jest nieco inaczej, niż u większości ludzi, bo jestem mega blada, i robi sie spory kontrast, kiedy np pomaluję usta ciemniejszą szminką.
No ale w sumie taką smarkulą to znowu nie jestem, a do wyglądu pani spod latarni mi bardzo daleko

A co do programu.... te dziewczyny nie były takie złe... ta pierwsza to wg mnie przez matkę, bo ja tez nie widzę związku pomiędzy napaścią (pobicie, kradzież, to mi sie kojarzy) a krótką spódniczką, naprawdę. Natomiast gwałt, molestowanie itp, już sie z tym niestety wiąże, ale ta kobieta chyba boi sie o tym porozmawiać. Poza tym gdyby nie ta bluzka, w której wyglądała strasznie, bo była płaska, to była w miare ubrana, nie świeciła wszystkim.


A, i co do tych imprez... miałam koleżanke w gim, która ledwo przechodziła z klasy do klasy, a CODZIENNIE zanudzala mi, że albo byli u niej goście, albo miała impreze ze starszymi braćmi. No i wiadomo, super, faceci ją macali i składali różne propozycje. No, i dlatego biedactwo nie miało zadań domowych.
Stałam sobie zawsze i słuchałam o tym, bo nic innego do roboty nie miałam, w końcu ile mozna łazić i gadać z facetami, albo 1 kolezanką naprawdę na poziomie.
Uwierz, długo.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 09:59   #805
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
O matko...
Ta pierwsza jest za przeproszeniem tępa..
Druga dziewczyna sympatyczna i ma olej w głowie.
Trzecia-ma straszliwie inteligentną matkę.
Oj, tak ta pierwsze to rzucała intelektem..

- A wiesz, kto to są panie spod latarni?
- No, yy to osoby, które yy ubierają się jak chcą i inni im yy zazdroszczą.

Ale drugiej dziewczyny to mi szkoda trochę było. Fajna dziewczyna, nie ubierała się jakoś źle, ale ta jej matka, łooo matko. Chciałaby, żeby jej córka w zakonie była.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 10:36   #806
madzi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 376
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Oj, tak ta pierwsze to rzucała intelektem..

- A wiesz, kto to są panie spod latarni?
- No, yy to osoby, które yy ubierają się jak chcą i inni im yy zazdroszczą.


Ale drugiej dziewczyny to mi szkoda trochę było. Fajna dziewczyna, nie ubierała się jakoś źle, ale ta jej matka, łooo matko. Chciałaby, żeby jej córka w zakonie była.
Heh... To tylko świadczy o tym jakie ta dziewczyna ma pojęcie o otaczającym ją świecie. Skoro dla niej jest taka definicja "pani spod latarni", to nie dziwmy sie dlaczego uważa, że mama nie ma do czego się doczepić w jej ubiorze...Chociaż aż tak źle nie była ubrana(w sensie aż tak bardzo prowokująco)
A drugie co mnie zaskoczyło, jej reakcja na to, jak matka opowiedziała jej przy publiczności jak została napadnięta przez 2 chłopaków z nożem w ręku. Ja odniosłam wrażenie, że dziewczyna nie uwierzyła matce i mimo tego, że matka powedziała jej jak była tego dnia ubrana , nadal nie widziała związku między prowokującym ubiorem a napaścią...
madzi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:29   #807
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Dziewczyby czy to jakas nowa moda wsrod 13-15 latek, że przekłuwają sobię twarz pod dolną warga? czy tylko ja takie spotrykam podziurawione barbie spod latarni ( i oczywiscie wszyscy im zazdroszczą - bo sa z pod latarni ;d)
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:37   #808
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Tak, to najnowsza moda, pępki to już przeszłość.
Sama kolczyki kocham, ale u tak mlodych osób po prostu źle wyglądają. No i nie zawsze to jest przemyślane, tylko robią, bo inni mają. Zastanawiające, ile można znieść, żeby być trendi :P
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:44   #809
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez lewa199 Pokaż wiadomość
Wyobraź sobię, że przeczytałam wątek i poczułam się dotknięta uogólnianiem.
Po Twojej wypowiedzi widać jak podchodzisz do mojej opinii. Zresztą, czego mogę się spodziewać. Traktujesz mnie z góry bo jesteś te kilka lat starsza, co wcale nie oznacza, że mądrzejsza. Mądrości nie oznacza liczba skończonych szkół i upływających lat. Nie będę z Tobą na ten temat polemizować, nie mój poziom wypowiedzi, nie traktowałam Was ironią, tylko wyrażałam swoje zdanie. Oczywiście odmienne znaczy złe.

Na tym kończę,

z poważaniem
Ada.
Młoda, nie bardzo czaję o co Ci teraz chodzi, a już tym bardziej nie czaję dlaczego się obraziłaś, bo napewno nie miałam niczego złego na myśli. Nikt Ci nie napisał, że Twoje zdanie jest niewłaściwe, to Ty doszukujesz się ukrytych podtekstów w czyichś wypowiedziach, a potem strzelasz focha, zupełnie nie wiem o co. Nie będę spierać się o to która z nas jest mądrzejsza, bo to nie czas i miejsce. Również pozdrawiam.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:49   #810
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie można obejrzeć rozmowy w toku ale;
bylam w szoku widząc je dzisiaj jedna matka mnie powaliła: sadziła iż to nie jest czas [wiek dziekca 16 lat] na rozmowę o : chłopcach i antykoncepcji. W ogóle nie przyjmowała do świadomości że jej córcia ma chłoptasia.. eh.
Taa, a jakby córka była trochę starsza i jeszcze z żadnym nie chodziła, to kto wie czy mamuśka nie zaczęła się zamarwiać, że powodzenia dziewczyna nie ma. I tak źle i tak niedobrze....:rolleyeyes:
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.