Jaka antykoncepcja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-22, 19:13   #1
matryoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Question

Jaka antykoncepcja?


Witam i bardzo proszę o poradę. Jaką metodę antykoncepcji polecałybyście mi na ten pierwszy raz i wiele następnych? Problem w tym, że nie mogę zażywać pigułek. Czytałam, że połączenie globulek z prezerwatywą jest dobrym pomysłem, jednak globulki podobno psują cały komfort i przyjemność z stosunku. Słyszałam też, że mogą też powodować stany zapalne. Co w takim razie? Zależy mi, aby było bezpiecznie. Pozdrawiam!
matryoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 19:21   #2
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Jaka antykoncepcja?

wyszukiwarka

a dlaczego globulki=dyskomfort? nie rozumiem tego, ja stosuje i nie narzekam. spróbuj sama to sie przekonasz innym pasuje a innym nie. pozdrawiam
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 19:29   #3
matryoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Chodzi mi o to,że się pienią i wypływają, co jest małym dyskomfortem. Ale cóż ja mogę wiedzieć, dlatego pytam tutaj, co radzicie.
matryoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 19:45   #4
LetniePrzesilenie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka antykoncepcja?

I ja mam podobne pytanie Chciałabym zaczac wspolzyc, ale boje sie konsekwencji, które moga byc nieciekawe. Mam nie skonczone 17 lat, mój chlopak ma 21- on miał juz wiele partnerek seksualnych, ja mialam wiele chlopców, ale ograniczaliśmy sie do naprawde skromnych pieszczot. Chodzi też o to,że przed obecnym chłopcem boje sie otworzyc...odsuwam mu reke jak mnie dotkie w intymne miejsce . Wydaje mi sie,że to przez to,że mial juz wiele kobiet, z którymi wspolzyl seksualnie. On nie uzywal nigdy zadnego zabiezpieczenia, chce zebym zaczela brac tabletki, ale ja sie boje... Nie wiem czy chce juz teraz w to wchodzic... Czy Waszym zdaniem wystarcza prezerwatywy? I czy prezerwatywa zawsze pęka przy seksie z dziewica? Nie chce sie stresowac przez caly stosunek, bo to ma byc ten wyjątkowy niezapomniany PIERWSZY RAZ Czekam na odpowiedz
Z gory dzieki
LetniePrzesilenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 19:59   #5
matryoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Cytat:
Napisane przez LetniePrzesilenie Pokaż wiadomość
I czy prezerwatywa zawsze pęka przy seksie z dziewica?

Kto Ci takich gupot nagadał?!
matryoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:03   #6
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Cytat:
Napisane przez LetniePrzesilenie Pokaż wiadomość
mój chlopak ma 21- on miał juz wiele partnerek seksualnych, on nie uzywal nigdy zadnego zabiezpieczenia. Czy Waszym zdaniem wystarcza prezerwatywy? I czy prezerwatywa zawsze pęka przy seksie z dziewica? Nie chce sie stresowac przez caly stosunek, bo to ma byc ten wyjątkowy niezapomniany PIERWSZY RAZ Czekam na odpowiedz
Z gory dzieki
Dziewczyno po pierwsze w co ty się pakujesz? Chłopak miał wiele partnerek a się nie zabezpieczał ? - a choroby weneryczne? Po drugie kto ci wcisnął kit o tym, że prezerwatywa zawsze pęka przy seksie z dziewica
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:07   #7
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
wyszukiwarka

a dlaczego globulki=dyskomfort? nie rozumiem tego, ja stosuje i nie narzekam. spróbuj sama to sie przekonasz innym pasuje a innym nie. pozdrawiam

Kochana, wiedz, że swoim avatarem prawie przyczyniłaś się do złamania postanowienia o niejedzeniu słodyczy...
Przepraszam za offtop, ale musiałam
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 20:07   #8
LetniePrzesilenie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka antykoncepcja?

a wiec po to tu pisze xD
ah no uzywal zabezpieczenia...ale nie zawsze (mój błąd) .
A wiec czy prezerwatywy wystarczą ? czy połączenie globulek z prezerwatywami jest dobre ?
LetniePrzesilenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:10   #9
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Cytat:
Napisane przez matryoszka Pokaż wiadomość
Witam i bardzo proszę o poradę. Jaką metodę antykoncepcji polecałybyście mi na ten pierwszy raz i wiele następnych? Problem w tym, że nie mogę zażywać pigułek. Czytałam, że połączenie globulek z prezerwatywą jest dobrym pomysłem, jednak globulki podobno psują cały komfort i przyjemność z stosunku. Słyszałam też, że mogą też powodować stany zapalne. Co w takim razie? Zależy mi, aby było bezpiecznie. Pozdrawiam!
Dlaczego nie możesz zażywać pigułek? Byłaś u ginekologa?

Cytat:
Napisane przez LetniePrzesilenie Pokaż wiadomość
I ja mam podobne pytanie Chciałabym zaczac wspolzyc, ale boje sie konsekwencji, które moga byc nieciekawe. Mam nie skonczone 17 lat, mój chlopak ma 21- on miał juz wiele partnerek seksualnych, ja mialam wiele chlopców, ale ograniczaliśmy sie do naprawde skromnych pieszczot. Chodzi też o to,że przed obecnym chłopcem boje sie otworzyc...odsuwam mu reke jak mnie dotkie w intymne miejsce . Wydaje mi sie,że to przez to,że mial juz wiele kobiet, z którymi wspolzyl seksualnie. On nie uzywal nigdy zadnego zabiezpieczenia, chce zebym zaczela brac tabletki, ale ja sie boje... Nie wiem czy chce juz teraz w to wchodzic... Czy Waszym zdaniem wystarcza prezerwatywy? I czy prezerwatywa zawsze pęka przy seksie z dziewica? Nie chce sie stresowac przez caly stosunek, bo to ma byc ten wyjątkowy niezapomniany PIERWSZY RAZ Czekam na odpowiedz
Z gory dzieki
1) Że co?! Nigdy nie użył nawet prezerwatywy?! Przed stosunkiem wyślij go na badania wykrywające choroby weneryczne i test na HIV. Mam nadzieję, że nie został ojcem?

2) Mity z gimnazjum należy odstawić do kąta. Zalecam rozmowę z rodzicem (jeżeli się nie wstydzisz) lub ginekologiem.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:17   #10
matryoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Mam problemy zdrowotne i mój lekarz specjalista absolutnie zabronił antykoncepcji hormonalnej, gdyż może ona przyśpieszyć przebieg choroby.
matryoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 21:08   #11
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Kup ten patentex i wcześniej wypróbuj go sama.Nie każdego swędzi i piecze przecież.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 21:08   #12
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Jaka antykoncepcja?

W takim wypadku prezerwatywy+globulki (patentex oval, bez recepty) to najlepsza opcja dla Ciebie.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 21:27   #13
Dancing Nancy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Cytat:
Napisane przez LetniePrzesilenie Pokaż wiadomość
I czy prezerwatywa zawsze pęka przy seksie z dziewica?
O matko!!! Czy to znaczy, ze nigdy nie byłam dziewicą (nam jakos nie pekla)???
Dancing Nancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 22:02   #14
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Wiecie co dziewczyny, dobrze, że ten wątek jest, bo być może i ja skorzystam z Waszych porad. Na razie biorę tabletki, ale niestety nie czuję się za dobrze, jeśli chodzi o samopoczucie i komfort. Być może, że będę musiała je zmienić ale wolę się przygotować na tę ewentualność, że będę je musiała odstawić.
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 22:08   #15
emfaza1989
Raczkowanie
 
Avatar emfaza1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Ja i mój TŻ uprawiamy seks od prawie dwóch lat (dwa lata w marcu) i używamy wyłącznie prezerwatyw z Durexa. Wystarczy prawidłowo ich używać i myślę, że nic złego nie ma prawa się wydarzyć. Dobrze, że martwisz się tym, to świadczy o Twojej odpowiedzialności i dojrzałości pozdrawiam
__________________
STUDIA
emfaza1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 09:58   #16
karuska88
Raczkowanie
 
Avatar karuska88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: tajne:)
Wiadomości: 246
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Cytat:
Napisane przez LetniePrzesilenie Pokaż wiadomość
I ja mam podobne pytanie Chciałabym zaczac wspolzyc, ale boje sie konsekwencji, które moga byc nieciekawe. Mam nie skonczone 17 lat, mój chlopak ma 21- on miał juz wiele partnerek seksualnych, ja mialam wiele chlopców, ale ograniczaliśmy sie do naprawde skromnych pieszczot. Chodzi też o to,że przed obecnym chłopcem boje sie otworzyc...odsuwam mu reke jak mnie dotkie w intymne miejsce . Wydaje mi sie,że to przez to,że mial juz wiele kobiet, z którymi wspolzyl seksualnie. On nie uzywal nigdy zadnego zabiezpieczenia, chce zebym zaczela brac tabletki, ale ja sie boje... Nie wiem czy chce juz teraz w to wchodzic... Czy Waszym zdaniem wystarcza prezerwatywy? I czy prezerwatywa zawsze pęka przy seksie z dziewica? Nie chce sie stresowac przez caly stosunek, bo to ma byc ten wyjątkowy niezapomniany PIERWSZY RAZ Czekam na odpowiedz
Z gory dzieki
to że miał wiele partnerek seksualnych dla mnie jest pozytywem poniewaz z Was dwojga przynajmniej on bedzie wiedział co robic też tak miałam. Byłam zupelnie blada w tych sprawach ale moj partner był juz doswiadczony i moj pierwszy raz był cudowny chyba tylko dzieki niemu
a co do zabezpieczenia to ja stosuje od poczatku tylko tabletki i wiem ze to bezpieczne. przed swoim pierwszym razem zaczełam je jesc i wiedziałam ze to bedzie bezpieczny pierwszy raz a jak nie tabletki to polecam prezerwatywy chociaz wiem ze niektorzy faceci ich nie lubia
karuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 11:59   #17
matryoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Dziękuję za porady. Myślę, że jednak spróbuję tych globulek, może faktycznie nie będą takie złe i okażą się najlepszym wyjściem. Pozdrawiam
matryoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 12:46   #18
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jaka antykoncepcja?

mysle ze w twoim wypadku prezerwatywy sa neizbedne bo skoro on wspolzyl z wieloma kobietami bez zabezpieczenia to niestety jest prawdopodobienstwo ze mogl sie zarazic HIV albo jakas inna choroba. mysle ze powinnas z nim o tym porozmawiac i poprosic go zeby poddal sie badniom
edit: karuska 88 o ile to ze mial wczesniej wile partnerek mozna jeszcze uznac za pozytywne(choc jak i tak tego nie rozumiem :p) to tego ze sie znimi nie zabezpieczal juz nie :/
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 17:38   #19
kastun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 77
GG do kastun
Dot.: Jaka antykoncepcja?

globulki radze wyprobowac, bo jest roznie, u mnie raz sie pienia i wyplywaja a raz nie i wcale nie powoduja dyskomfortu wrecz przeciwnie-jest duze nawilzenie, a mysle, ze to bardzo istotne, fakt, ze moga powodowac stany zapalne ale sam sex jak rowniez nawet pieszczoty tez moga je powodowac...
kastun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 19:10   #20
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Cytat:
Napisane przez kastun Pokaż wiadomość
globulki radze wyprobowac, bo jest roznie, u mnie raz sie pienia i wyplywaja a raz nie i wcale nie powoduja dyskomfortu wrecz przeciwnie-jest duze nawilzenie, a mysle, ze to bardzo istotne, fakt, ze moga powodowac stany zapalne ale sam sex jak rowniez nawet pieszczoty tez moga je powodowac...
Popieram! Ja tez na poczatku swojej 'kariery':P stosowalam globulki, nie bylo tak zle. czasem sie pienilo mocno, czasem slabiej, ale generalnie nie bylo tak zle. potem dopiero dla wiekszej wygody przerzucilam sie na tabletki.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 19:54   #21
matryoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Popieram! Ja tez na poczatku swojej 'kariery':P stosowalam globulki, nie bylo tak zle. czasem sie pienilo mocno, czasem slabiej, ale generalnie nie bylo tak zle. potem dopiero dla wiekszej wygody przerzucilam sie na tabletki.

Stosowałaś je z prezerwatywą, czy bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń?



Myślicie w ogóle, że to skuteczna metoda antykoncepcji?
matryoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 20:08   #22
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jaka antykoncepcja?

wydaje mi sie globulki nie sa az tak skuteczne zeby jej stosowac samodzielnie
skutecznosc to ok 85% (na ulotce patentexu napislai ze ok 99% ale szczerze mowiac bardziej wierze stronom medycznym i lekarzom)
poza tym nie che byc nudna ale w przypadku twojego partnera prezerwatywy sa absolutnie koniecznie
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 22:08   #23
log out
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Hej Dziewczyny! Jestem tu nowa, ale chcialabym, zebyscie powiedzialy co o tym myslicie...Od kilku lat wspolzyje regularnie z moim cudownym TZ. Biore tabletki antykoncepcyjne i moj TZ jednoczesnie stosuje prezerwatywe...Wiem ,ze niektore z was uznaja, ze to glupio tak podwojnie sie zabezpieczac, ale ja mam jakis irracjonalny lek przed ciaza... Mam 23 lata...i w koncu chcialabym sprobowac bez gumy...bo to takie dekoncentrujace Jak sie wyzbyc tych dreczacych mnie mysli?No i podobno doznania sa intensywniejsze-to prawda?...A wy dziewczyny jak sie zabezpieczacie?
log out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 00:48   #24
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jaka antykoncepcja?

tabletki + prezerwatywa = najlepsze zabezpieczenie przed ciążą i chorobami

Ale jeśli używa się samych prezerwatyw, to tez będzie bezpiecznie pod warunkiem, ze będą one kupione w aptece, nałoży się je we właściwy sposób i będzie sie uważać, by sie nie zsunęły w trakcie i po.
A kiedyś z TŻ dla zabawy testowaliśmy taką prezerwatywę. oj, jakie to wytrzymałe. Rozciągałam ją, drapałam i nic. dopiero jak wsadziłam w nią 2 ręce to pękła. Mnie to przekonało
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 13:31   #25
Dancing Nancy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
A kiedyś z TŻ dla zabawy testowaliśmy taką prezerwatywę. oj, jakie to wytrzymałe. Rozciągałam ją, drapałam i nic. dopiero jak wsadziłam w nią 2 ręce to pękła. Mnie to przekonało

Wow! Tez będę musiała kiedys spróbowac A tak serio... mnie tez to chyba przekonuje.
Dancing Nancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 20:02   #26
log out
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Wlasnie o to chodzi, ze chcialabym pozostac tylko przy tabletkach, a kondomy sobie odpuscic....Mi tez nie przeszkadza jej uzywanie, a mojemu TZ tym bardziej,tylko , ze czasem nie chce mi sie zekac az sie znajdzie na swoim miejscu,hehe dlatego chcialam sie zapytac, czy same tabletki anty to dobre zabezpieczenie? Wiem, ze ma 99% skutecznosci, ale chcialabym sie dowiedziec jakdo prawdziwego zycia wizazanek ta teoria sie ma
log out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 20:31   #27
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Ja na samych tabletkach się nie zawiodłam. Tylko trzeba bardzo pilnować, by brać je regularnie, o stałej porze bo wtedy ich skuteczność jest najwyższa. Ja nie wpadłam, a wśród moich koleżanek, które tez je brały zaszła w ciążę jedna, ale ona mówiła, że brała je "różnie" i czasami zapominała, więc co się dziwić.
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 12:57   #28
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Jaka antykoncepcja?

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Ja na samych tabletkach się nie zawiodłam. Tylko trzeba bardzo pilnować, by brać je regularnie, o stałej porze bo wtedy ich skuteczność jest najwyższa. Ja nie wpadłam, a wśród moich koleżanek, które tez je brały zaszła w ciążę jedna, ale ona mówiła, że brała je "różnie" i czasami zapominała, więc co się dziwić.
Też używam tylko tabletek i odpuściliśmy sobie gumki już w pierwszym tygodniu zażywania

Globulka+gumka dla znerwicowanych to ok Kiedyś ludzie mieli gorzej
Wg mnie na pierwszy raz sama prezerwatywa wystarczy
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 13:38   #29
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Jaka antykoncepcja?

@ log out
zrezygnujcie z gumki po raz pierwszy pod koniec cyklu - w przypadku tabletek nie ma to większego znaczenia, ale jeśli na krwawienie nie będziesz musiała potem czekać 3 tygodni tylko np. 4 dni, to uspokoi twoje obawy.
wiadomo, że ciąża nie wyklucza plamień na swoim początki itd., ale wierz mi, że w momencie kiedy się cykasz, że wpadka, w ogóle nie myślisz o tym, co racjonalne i udowodnione. ot takie małe oszukanie samej siebie.
tabletki dają pewność na poziomie 99%. 1% jest pozostawiony na nieregularność ich stosowania, choroby i infekcje które wymagają stosowania np. antybiotyków itd.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:00   #30
Marta13041991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z kosmoSu.
Wiadomości: 216
Dot.: Jaka antykoncepcja?

ja na moj pierwszy raz miałam "seks przerywany"

w sumie to może tabletki antykoncepcyjne albo prezerwatywy??
Marta13041991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.