Podforum dla Filtromaniaczek - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-24, 12:48   #91
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
Czekamy na wypowiedzi Szefostwa.
Myślę, że dyskusja nie ma sensu.
Myślę dokładnie tak samo
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:49   #92
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez natii4
Wiecie zamiast się tak kłócić te specjalistki-nie specjalistki może same na Wizażu znajdziecie osoby,które są tą profesją zajmują i byłyby chętne do opieki na takim forum?
No i po co ta ironia?
Moderatorka nie musi być specjalistką, ona przeważnia "porządkuje" forum.
Nie zauważyłaś, że tak jest odkąd nie ma już dawnych moderatorek?
Nawet nie wiem, kto jest teraz modką kosmetycznego, bo i tak nie pomaga, o co nie mam pretensji.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:50   #93
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Już się nie odzywam, szkoda słów.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:51   #94
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez natii4
To odpowiedź mi na pytanie dlaczego forum Dermatologia nie działa? Ile czasu nie było nikogo i same jakoś musiałyśmy sobie radzić,a jednak zostało zamknięte.
Z tego co pamiętam, to na forum dermatologia zadawano bardzo podobne pytania co na kosmetyczce, dla mnie byłoby to dobre jako podforum kosmetyczki.
Dodatkowo pytania łączyły się z leczeniem, dlatego potrzebny był lekarz. Chociaz dla mnie "leczenie przez internet" ma znikomą jakość, spójrzmy na ginekologię :/
Jeśli takie forum ma istnieć tylko przy udziale specjalistów, to można szczerze powiedziawszy zamknąć kosmetyczke, bo tam ten udział jest znikomy
Przecież dziewczyny są obeznane z tą tematyką, podobnie jest na wizażystce, dziewczyny doradzają sobie nawzajem.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:54   #95
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
No i po co ta ironia?
Moderatorka nie musi być specjalistką, ona przeważnia "porządkuje" forum.
Nie zauważyłaś, że tak jest odkąd nie ma już dawnych moderatorek?
Nawet nie wiem, kto jest teraz modką kosmetycznego, bo i tak nie pomaga, o co nie mam pretensji.

Jaka ironia? Chyba dziewczyny was już ponosi ...

Ktoś tu rzucił propozycją moda jako Alchemiczki. Nie wiem kim jest z zawodu,ale myślę z tego co mi się kojarzy coś w pobliżu tej tematyki o jakiej mówimy.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:55   #96
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
No i po co ta ironia?
Moderatorka nie musi być specjalistką, ona przeważnia "porządkuje" forum.
Nie zauważyłaś, że tak jest odkąd nie ma już dawnych moderatorek?
Nawet nie wiem, kto jest teraz modką kosmetycznego, bo i tak nie pomaga, o co nie mam pretensji.
Również nie rozumiem ironii Natii4.
Zgadzam się ze słowami Sandiji.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:02   #97
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Eh, myślę, że taki kącik biochemiczny przyda się tu każdemu. Dziewczyny z wątku do filtromaniaczek udzielają się szeroko i naprawdę pomogły wielu odsobom, pomogły bardziej niż modki-specjalistki...
Dlaczego nie dać im, NAM, szansy na zgłębianie swoich ziainteresowań w gronie osób które dzielą te same przekonanie i mają podobny poziom wiedzy na dany temat? I wcale nie jest to grono hermetyczne. Zalecam WSZYSTKIM biorącym udział w tej dyskusji lekturę wątku "Do Filtromaniaczek" jako obowiązkową. Zwróćcie uwagę, jak wiele nowych Wizażanek dołączyło do wątku [także nie jest to hermetyczna grupa], no i ile tematów jest tam poruszanych!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 13:04   #98
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Również nie rozumiem ironii Natii4.
Zgadzam się ze słowami Sandiji.

Może zanim odpiszecie przeczytacie co napisałam. To nie było ironiczne i wypraszam sobie takie insynuacje.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:07   #99
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez natii4
Może zanim odpiszecie przeczytacie co napisałam. To nie było ironiczne i wypraszam sobie takie insynuacje.
A ja wypraszam sobie stwierdzenia, że Paniom Beacie i Agnieszce cokolwiek wytykam. I doskonale wiem, że te Panie nie są "cyborgami".
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:08   #100
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
No i po co ta ironia?
Moderatorka nie musi być specjalistką, ona przeważnia "porządkuje" forum.
Nie zauważyłaś, że tak jest odkąd nie ma już dawnych moderatorek?
Nawet nie wiem, kto jest teraz modką kosmetycznego, bo i tak nie pomaga, o co nie mam pretensji.
Ja ale ja tam tylko sprzatam

Przestancie sie juz sprzeczac o te moderatorki specjalistki bo nie wiadomo jakie teraz zdanie na ten temat ma AgaZ.
Ale chcialabym abyscie sprobowaly zrozumiec jedna rzecz... Wizaż to nie jest "jakies tam" forum w internecie zalozone przez "obojetne kogo".
AgaZ wklada naprawde wiele serca w ten serwis i wydaje mi sie ze jest perfekcjonistka... Gdyby tak nie bylo, nie zalezaloby jej na tym aby fora kosmetyczne, dermatologiczne, ginekologiczne czy z pytaniami do wizazystki mialo moderatora specjaliste.
A jednak wlozyla swoj wysilek w to, aby znalezc osoby doradzajace na tych forach.
I nie zrobila tego dla siebie tylko dla użytkowników wizażu, którym zależy na radach osób, które naprawde znają się na rzeczy.
Tematy dotyczace biochemii to nie to samo co "jaki kupic krem pod oczy" czy "ile kosztuje oczyszczanie twarzy u kosmetyczki".
Owszem, wiele z was zna sie na kwasach, filtrach itp. Na pewno swietnie byscie umialy doradzac na takim forum.
Ale spróbujcie zrozumiec, że takie forum to wyższa technika i dobrze by było gdyby moderowała je chociaż jedna osoba która naprawde swietnie zna sie na rzeczy i bedzie mogła pisac "jest własnie tak" a nie "wydaje mi sie, że tak jest".
I chociaz tez uwazam ze takie forum dobrze by funkcjonowało nawet bez opieki specjalisty, to jestem w stanie zrozumieć dlaczego niektorym na tym specjaliscie zalezy.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:13   #101
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

A czy Twoim zdaniem, Ines, podforum dla Filtromaniaczek mogłoby istnieć bez specjalisty?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 13:19   #102
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez chocolatka
A czy Twoim zdaniem, Ines, podforum dla Filtromaniaczek mogłoby istnieć bez specjalisty?
Pisalam juz ze jestem przeciwna podforum dla filtromaniaczek.
Pisalam też dlaczego.
A jesli chodzi Ci o forum biochemiczne - też juz pisalam czy moim zdaniem by mogło istnieć bez specjalisty.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:26   #103
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Jestem jak najbardziej za powstaniem forum bądź podforum biochemicznego, w skład którego wchodziłyby wątki "filtromaniaczek" Jak pisała już natii4, same filtry to jednak za wąski temat by tworzyć odzielne podforum. Natomiast biochemia przydałaby się bardzo I wydaje mi się, że nie trzeba do tego tzw.moderatorek-specjalistek. Jak widać na wątkach filtrowych, Dziewczyny są już wystaczająco "obcykane" w składach i z pewnością dałyby sobie radę
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:31   #104
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Ines1985
I chociaz tez uwazam ze takie forum dobrze by funkcjonowało nawet bez opieki specjalisty, to jestem w stanie zrozumieć dlaczego niektorym na tym specjaliscie zalezy.
Tylko akurat te osoby, które tak naciskają na "specjalistę", nie udzielają się na naszych wątkach. Nie mam na myśli tylko filtrowego, ale również kuracje kwasowo-retinoidowe itp. Więc dlaczego im zalezy na tymże "specjaliście", skoro i tak nie interesują się tą tematyką?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:38   #105
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
Tylko akurat te osoby, które tak naciskają na "specjalistę", nie udzielają się na naszych wątkach. Nie mam na myśli tylko filtrowego, ale również kuracje kwasowo-retinoidowe itp. Więc dlaczego im zalezy na tymże "specjaliście", skoro i tak nie interesują się tą tematyką?

Rozumiem,że to do mnie. Na jakiej podstawie jesteś w stanie powiedzieć czy przeprowadzałam kuracje kwasami oraz czy używam filtrów?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:43   #106
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
Tylko akurat te osoby, które tak naciskają na "specjalistę", nie udzielają się na naszych wątkach. Nie mam na myśli tylko filtrowego, ale również kuracje kwasowo-retinoidowe itp. Więc dlaczego im zalezy na tymże "specjaliście", skoro i tak nie interesują się tą tematyką?
Mialam na mysli raczej to, że zrozumiałabym AgęZ gdyby jej zalezalo na moderatorce-specjalistce. Chodzi o pewien profesjonalizm .

To jednak jest tylko gdybanie bo nie poznalismy jeszcze opinii szefostwa.
Może ten cały spór o moderatorów jest bez sensu.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:53   #107
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez natii4
Rozumiem,że to do mnie. Na jakiej podstawie jesteś w stanie powiedzieć czy przeprowadzałam kuracje kwasami oraz czy używam filtrów?
Akurat nie miałam Ciebie konkretnie na myśli. Ale skoro już odpisałaś...
Napisałam, że osoby, które tak naciskają na "specjalistę", nie udzielają się na naszych wątkach, tak?
Czy to zdanie jest zrozumiałe?
Dobrze.
To teraz dalej: czy udzielasz się na wyżej wspomnianych wątkach?
Hm.
Teraz część druga: zacytuj mnie, gdzie wyciągnęłam wniosek o używaniu bądź nieużywaniu przez Ciebie filtrów? Lub też napomknęłam o Twoim zdaniu wobec kwasów. Bo mam wrażenie, że nie napisałam nic takiego.
Natomiast to zdanie: "Więc dlaczego im zalezy na tymże "specjaliście", skoro i tak nie interesują się tą tematyką?" jest pozbawione sensu, gdy pozbawisz je kontekstu. Przez "zainteresowanie tą tematyką" miałam na myśli " udzielanie się na naszych wątkach", czyli zdanie poprzednie. I tylko i wyłącznie można je interpretować w ten sposób.

Ines obie mamy na myśli to samo: ja też jak najbardziej rozumiem, gdyby Adze zależało na modce-specjalistce Ale dyskusja o modkach jest bez znaczenia, bo jeszcze nie zapadła decyzja o tym, czy w ogóle będą miały czym zarządzać
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 14:02   #108
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
Akurat nie miałam Ciebie konkretnie na myśli. Ale skoro już odpisałaś...
Napisałam, że osoby, które tak naciskają na "specjalistę", nie udzielają się na naszych wątkach, tak?
Czy to zdanie jest zrozumiałe?
Dobrze.
To teraz dalej: czy udzielasz się na wyżej wspomnianych wątkach?
Hm.
Teraz część druga: zacytuj mnie, gdzie wyciągnęłam wniosek o używaniu bądź nieużywaniu przez Ciebie filtrów? Lub też napomknęłam o Twoim zdaniu wobec kwasów. Bo mam wrażenie, że nie napisałam nic takiego.
Natomiast to zdanie: "Więc dlaczego im zalezy na tymże "specjaliście", skoro i tak nie interesują się tą tematyką?" jest pozbawione sensu, gdy pozbawisz je kontekstu. Przez "zainteresowanie tą tematyką" miałam na myśli " udzielanie się na naszych wątkach", czyli zdanie poprzednie. I tylko i wyłącznie można je interpretować w ten sposób.
Zakładasz czynne uczestniczenie w wątkach o kwasach i filtrach,a co z czytaniem? Mam funcję niewidoczności-kiedy pojawiam się w danym wątku nawet nie wiesz czy jestem czy nie, więc nie jesteś w stanie powiedzieć czy czytam o kwasach i filtrach.
Poza tym z tego co teraz czytam to chyba jestem jedyna,która tu pisze o specjalistach Więc post wydaje się mieć bardzo konkretnego adresata,a zauważ,że to by moderator był spacjalistą to nie jest moje widzi mi się-to było już założenie pierwszej próby powstania takiego forum. To wyszło z góry, by takim forum opiekował się ktoś kto się na tym profesjonalnie zna.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 14:16   #109
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Natii, doprawdy, cały czas piszemy o czym innym: ja mam na myśli udzielanie się (aktywne!) na wątku, a Ty definiujsz mi, na czym polega niewidoczność.
Nieistotne.
Rozumiem, że to nie jest tylko Twoje widzimisię
Może już nie rozmawiajmy na ten temat, bo i tak cały czas nie wiemy, czy jest o co kruszyć kopię
Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 15:13   #110
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
Koko, dobry pomysł
Rzeczywiście "kosmetyka zaawansowana" to świetne rozwiązanie, tym bardziej,że filtry idą w parze z kwasami, retinoidami, przeciwutleniaczami czy całym domowym laboratorium.
I te wątki giną wśród innych.
Również popieram ten pomysł Świetna idea Koko
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 15:46   #111
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Przez cały czas wstrzymywałam się od dyskusji, chcę tylko zaznaczyć, że stoję za utworzeniem podforum 'biochemicznego'. Dziewczyny już wcześniej podały wiele argumentów, których nie będę niepotrzebnie powielać, po raz kolejny przepisywać
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 17:25   #112
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

a czy np. na forum Perfumy jest jakiś moderator specjalista, związany z branżą? pytam z ciekawości, bo nie wiem.

a jeśli chodzi o stan obecny, to moim skromnym zdaniem forum kosmetyczne ma się świetnie bez FAKTYCZNEGO udziału moderatorek specjalistek i jakoś nikt nie postuluje jego likwidacji a np. Moje Makijaże na dobrą sprawę można by połączyć z forum wizażystkowym

wg mnie "rozdrabnianie" forum nie powoduje bałaganu, a wręcz przeciwnie - jego uporządkowanie. osoby, które nie są zainteresowane filtrami nie będą musiały na forum kosmetycznym omijać wątków dot. filtrów, retinoidów, kwasów itp. tak samo, jak ja jestem wdzięczna np. za to, że na forum plotkowym nie muszę omijać wątków dot. gotowania

specjalistki od biochemii raczej nie znajdziemy, bo żadna z osób w wątku filtromaniaczym nie przyznała się do bycia kosmetologiem itp. no chyba, że na modowanie zgodzi się Justy albo Alchemiczka. wg mnie o wiele ważniejsze jest "porządkowanie" forum, co może robić ktokolwiek. żaden specjalista nie udziela się w wątku filtromaniaczym (może kiedyś Justy?), a nie przeszkadzało to temu wątkowi rozwinąć się do ponad 2700 postów
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:14   #113
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Jestem za utworzeniem forum biochemicznego i popieram dziewczyny: Sandiję, Justę, Alchemiczkę i inne głosujące za tym pomysłem
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:22   #114
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Chciałam powiedzieć, że jestem za oddzielnym forum/podforum biochemicznym. Ktokolwiek, kto próbował znaleźć konkretną informację w wątku "do filtromaniaczek", wie, w czym problem. Mimo że wątek ma "tony" wiadomości bardzo użytecznych dla początkujących "filtromaniaczek", trudno jest go czytać. Tak samo jest z wątkami o kwasach: chciałabym zacząć je stosować, ale nawet nie wiem, który wątek powinnam przeczytać najpierw: naprawdę ciężko cokolwiek znaleźć. (wyszukiwarka nie jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie "o co chodzi w używaniu kwasów" - musiałabym przeczytać wszystkie wątki o tej tematyce, żeby do czegoś dojść i się zdecydować).
Każda wizażanka wie, że czasem trudno znaleźć to, co nas konkretnie interesuje - mimo wyszukiwarki.
Wcześniej uważałam, że niepotrzebne jest takie "rozdrabnianie" całego forum wizażu. Ale teraz widzę, że tematyka biochemii jest bardzo szeroka i potrzebne jest jej uporządkowanie, w czym pomogłoby jedynie oddzielne forum a nie zebranie w jeden wielu wątków o kwasach, składnikach, filtrach - to nie pomaga.
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:47   #115
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Jestem takze za utworzeniem forum ,podforum biochemicznym--czy jakby tam sie zwal.
Popieram Sandije,Alchemiczke,Justy w 100% jestescie super!!!!!
Mam nadzieje ze juz wkrotce sie spotkamy na naszym podforum !!
.filtromaniaczki laczcie sie!!!!
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:51   #116
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Witam serdecznie

Zwracam się z wielką prośbą do naszej Kochanej Szefowej AgiZ, Administratora Złosia oraz do Moderatorów. Chodzi o to, by dodać jeszcze jedno pod-forum do forum o nazwie "Pytania do kosmetyczki".
Nie wiem czemu stworzenie podforum dla filtromaniaczek jest takim problemem, gdy np. bez problemu powstały 4 podfora w Zrób to sam czy podforum Multi Cultural Zone.
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 20:04   #117
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Popieram powstanie pod-forum biochemicznego. Zgadzam się z tym co wyżej napisały L_V, Alchemiczka i Sandija.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 20:57   #118
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Ja ale ja tam tylko sprzatam

Przestancie sie juz sprzeczac o te moderatorki specjalistki bo nie wiadomo jakie teraz zdanie na ten temat ma AgaZ.
Ale chcialabym abyscie sprobowaly zrozumiec jedna rzecz... Wizaż to nie jest "jakies tam" forum w internecie zalozone przez "obojetne kogo".
AgaZ wklada naprawde wiele serca w ten serwis i wydaje mi sie ze jest perfekcjonistka... Gdyby tak nie bylo, nie zalezaloby jej na tym aby fora kosmetyczne, dermatologiczne, ginekologiczne czy z pytaniami do wizazystki mialo moderatora specjaliste.
A jednak wlozyla swoj wysilek w to, aby znalezc osoby doradzajace na tych forach.
I nie zrobila tego dla siebie tylko dla użytkowników wizażu, którym zależy na radach osób, które naprawde znają się na rzeczy.
Tematy dotyczace biochemii to nie to samo co "jaki kupic krem pod oczy" czy "ile kosztuje oczyszczanie twarzy u kosmetyczki".
Owszem, wiele z was zna sie na kwasach, filtrach itp. Na pewno swietnie byscie umialy doradzac na takim forum.
Ale spróbujcie zrozumiec, że takie forum to wyższa technika i dobrze by było gdyby moderowała je chociaż jedna osoba która naprawde swietnie zna sie na rzeczy i bedzie mogła pisac "jest własnie tak" a nie "wydaje mi sie, że tak jest".
I chociaz tez uwazam ze takie forum dobrze by funkcjonowało nawet bez opieki specjalisty, to jestem w stanie zrozumieć dlaczego niektorym na tym specjaliscie zalezy.
Bardzo szanuję i cenię zarówno AgęZ jak i Złośliwca. Oboje bardzo wiele włożyli w Wizaż, w jego rozwój, zarówno strony jak i forum, bez nich nie byłoby Wizażu. Dlatego też czekam na Ich wypowiedź.

Co do tytułu tego wątku, to przepraszam, ze wprowadza w błąd. Na poczatku myślałam o filtrach, jednak widzę, ze jeśli owo forum miałoby powstać, to niechby ono było zaróno o filtrach, kwasach, retinoidach, antyoksydantach i wszystkim co związane z biochemią. Dlatego teraz postuluję nie o podforum filtrowe, lecz o podforum biotechnologiczne.

Poza tym chciałam zwróć uwagę, ze nie warto się kłócić, o moderatorów-specjalistów, ponieważ jeszcze nie wiemy czy dane podforum powstanie. Zdaję sobie sprawę, ze przydałaby się taka osoba, ale jeśliby jej nie było, to na pewno podforum dawało by sobie radę.

Jeśli zaś chodzi o ewentualny dobór moderatorów, to nie ma problemu. W miarę swojego czasu i możliwości służę pomocą, poza tym myślę, że takze inne osoby Sandija, Justa79, Justy, L_V, Chcolatka, Kate30 i wiele, wiele Innych, których nie wymieniłam (za co przepraszam), nadaje się na to stanowisko.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i czekam na decyzję AgiZ oraz Złośliwca.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 21:40   #119
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez yaheira
Nie wiem czemu stworzenie podforum dla filtromaniaczek jest takim problemem, gdy np. bez problemu powstały 4 podfora w Zrób to sam czy podforum Multi Cultural Zone.

To jest wlasnie zadziwiajacy fenomen....
W kazdym razie czekaMY na odpowiedz ze strony Szefostwa.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 21:41   #120
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Przyznam się, że pomysł utworzenia nowego forum "biochemicznego" urodził mi się w głowie już kilka miesięcy temu. Próbowałam jednak znaleźć do jego prowadzenia jakiegoś ( a lepiej kilku) moderatorów - specjalistów. Uważam, że problematyka poruszana na takim forum wymaga pewnego nadzoru merytoryczego.
Niestety nie udało mi się nikogo namówić do tej funkcji Cóż, będziemy musieli sobie radzić jakoś wspólnymi siłami.

Wydaje mi się, że w tym momencie rozwoju serwisu nie ma sensu tworzyć pod-forum: filtry, czy kwasy itp... podziały, ale jak najbardziej jestem za ogólnym forum "biochemia". I jak najbardziej przychylam się do pomysłu.
Mam tylko jedną prośbę- sugestię. Aby moderowania tego forum podjęli się sami ochotnicy. Nie chcę nikogo namawiać na siłę. Myślę, że takie forum będzie potrzebowało 2-3 osoby do moderowania.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.