Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 07:58   #3631
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
emanko na posterunku psiak dzis tez obudzil?
wez wez paczki nie pamietam kiedy polskie jadlam...tu niby sa ale...to nie to jednak...

tz wczoraj znow sie zdrzemnal na kanapie wstal i zadowolony mowi "mala(kot) ze mna spala znow i mnie lizala po szyi"
bedzie walka o tz-a z kotem
ano znów obudził.
niom...ichniesze paczki są ale mi osobiście za bardzo nie pasują - jadłam czasami ale to nie to...nasze są lepsze 10000000%
uuu walka do ostatniej kropli krwi z kicią?? Mam nadzieje, że znajdziecie jakiś consensus
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 08:15   #3632
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Snieg u mnie spadl Nie cierpie sniegu, mrozu, zimy
Ja chce do tzta
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 08:18   #3633
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Snieg u mnie spadl Nie cierpie sniegu, mrozu, zimy
Ja chce do tzta
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 08:24   #3634
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Snieg u mnie spadl Nie cierpie sniegu, mrozu, zimy
Ja chce do tzta

trzymaj sie jakos zleci ten czas jakos...musi....jak ja za tz-em tesknilam i odliczalam dni az go zobacze, to mi zawsze mowil zebym sprobowala cieszyc sie tez z czasu oczekiwania....filozof sie znalazl! ale ci powiem, ze jak sie zaparlam rekami i nogami to jakos pomagalo...przynajmniej na jakis czas....
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 08:55   #3635
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
trzymaj sie jakos zleci ten czas jakos...musi....jak ja za tz-em tesknilam i odliczalam dni az go zobacze, to mi zawsze mowil zebym sprobowala cieszyc sie tez z czasu oczekiwania....filozof sie znalazl! ale ci powiem, ze jak sie zaparlam rekami i nogami to jakos pomagalo...przynajmniej na jakis czas....
Z tesknota sobie jakos radze tylko ten snieg Lubie widokowki z osniezonymi gorami i widok z okna.... ale samego sniegu nie cierpie u mnie w domu to tylko siostra sie cieszy (dzisiaj jak wstala to w samych majtkach chciala isc na dwor) no i jeszcze pies brrrr a u tz tak 15-20 stopnii jest

wy tak wszystkie o zwierzakach to ja tez sie pochwale

Edytowane przez Amoura
Czas edycji: 2009-11-04 o 08:58
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 09:10   #3636
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Z tesknota sobie jakos radze tylko ten snieg Lubie widokowki z osniezonymi gorami i widok z okna.... ale samego sniegu nie cierpie u mnie w domu to tylko siostra sie cieszy (dzisiaj jak wstala to w samych majtkach chciala isc na dwor) no i jeszcze pies brrrr a u tz tak 15-20 stopnii jest

wy tak wszystkie o zwierzakach to ja tez sie pochwale
śliczne zwierzaki
No wiesz...jak bylaś w siostrze wieku to też się cieszyłas ze sniegu ...chyba
moj tez psiak świruje jak jest śnieg...czasami i ja z nim
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 09:11   #3637
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Z tesknota sobie jakos radze tylko ten snieg Lubie widokowki z osniezonymi gorami i widok z okna.... ale samego sniegu nie cierpie u mnie w domu to tylko siostra sie cieszy (dzisiaj jak wstala to w samych majtkach chciala isc na dwor) no i jeszcze pies brrrr a u tz tak 15-20 stopnii jest

wy tak wszystkie o zwierzakach to ja tez sie pochwale

ale kiciak strzelil mine
siostrze sie nie dziwie ja jak kurdupel bylam to jak wariatka na pierwszy snieg czekalam teraz mi przeszlo-tak samo jak ty za zimnem to ja nie przepadam...chociaz cicha nadzieje mam, ze w tym roku troche posypie w atenach...chociaz tak tyciu tyciu dla zmiany widokow...

to ja lece spacdobranoc wszystkim milego dzionka
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 09:26   #3638
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
ale kiciak strzelil mine
siostrze sie nie dziwie ja jak kurdupel bylam to jak wariatka na pierwszy snieg czekalam teraz mi przeszlo-tak samo jak ty za zimnem to ja nie przepadam...chociaz cicha nadzieje mam, ze w tym roku troche posypie w atenach...chociaz tak tyciu tyciu dla zmiany widokow...

to ja lece spacdobranoc wszystkim milego dzionka
no to kolorowych
kalinichta nat
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 10:02   #3639
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

dzien dobry wszystkim )

Amoura ja tez niecierpie , nie znoszę śniegu, mrozu , zimna blehhh
choc świat bez sniegu sobie nie wyobrazam
slodkie zwierzaczki ja mam kociaka tez, rudego tygrysa

Joss jak sie trzymasz?
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 11:01   #3640
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

co do prawa jazdy to ja zrobiłam jak mialam 17 lat, wszyscy robili, wiec ja nie wyobrazalam sobie nie robic. minelo juz 8 lat od tego czasu i nie wiem jak to jest nie miec prawka. lubie jezdzic, sprawia mi to przyjemnosc. oczywiscie odpowiedzialnosc, ale to kwestia charakteru. niektore z was wiedza ze niedawno zrobilam prawko na moto tez
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 11:06   #3641
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
co do prawa jazdy to ja zrobiłam jak mialam 17 lat, wszyscy robili, wiec ja nie wyobrazalam sobie nie robic. minelo juz 8 lat od tego czasu i nie wiem jak to jest nie miec prawka. lubie jezdzic, sprawia mi to przyjemnosc. oczywiscie odpowiedzialnosc, ale to kwestia charakteru. niektore z was wiedza ze niedawno zrobilam prawko na moto tez
ja wiem...i podziwiam
ale także i zazdroszę - bo to pewnie fajne uczucie czuć wiatr we włosach na motorze...oczywiście jeżdżąc w kasku
Ja w tamtych czasach nie miałam za wielu znajomy - więc za bardzo nie wiem czy robili czy ni - ot tyle co słyszałam czwarte przez dziesiąte w szkole...
p.s. Wszystko w porządku z Twoim zdrowiem??
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 11:31   #3642
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

nie wiem, cos jakby mi zalega w zoladku, dziwne uczucie :/
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 12:22   #3643
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
nie wiem, cos jakby mi zalega w zoladku, dziwne uczucie :/
:/
może gorąca herbata Ci pomoże
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:08   #3644
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Emanko - znowu nie zdążyłam, za dużo pracy!!!
jeszcze musiałam pędzić na Akademię doniesc odpisy z dyplomów, dzień w biegu!
mama dzisiaj mnie zbudziła wesoło krzycząc:"śnieg napadał"-ona, tak jak ja, uwielbiamy zimę ze śniegiemale jak dojechałam do katowic śnieg zniknął, a raczej w ogóle go nie było...

a, wczoraj kupiłam sobie kurtkę, tzn.płaszcz wypchany puchem(nawet moi bracia się dorwali do oglądania, bo oni kupują takie różne ciuchy na wyprawy w góry), w sumie dziwnie, bo płaszcz kupiony w Reserved, właściwie nie w moim stylu, bo ja lubię eleganckie płaszcze, kurteczki ale musiałam kupić w końcu coś ciepłego, grubego, bo nie chcę złapać jakiejś grypy!
no i kupiłam sobię na poprawę humoru płytę z muzyką z "New Moon"i nową płytę Shakiry "She wolf"
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:10   #3645
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

siemaneczko ale brzydko na dworze w sumie ani mokro ani sucho-po prostu tak dziwnie chmurno i ponuro...mam chyba jakas depresje jesienna.....ja sie zbieram na prawko i zebrac nie umiem. W sumie powinnam miec motywacje bo rodzice po okazyjnej cenie kupili mi auto na urodziny ale jakos nie potrafie sie zebrac i zapisac na kurs....dzis obiecalam sobie ze bede sie uczyc na weekend nie wiem co z tego wyjdzie mam nadzieje ze jednak cos sie poucze milego dnia dziewczyny
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:22   #3646
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
Emanko - znowu nie zdążyłam, za dużo pracy!!!
jeszcze musiałam pędzić na Akademię doniesc odpisy z dyplomów, dzień w biegu!
mama dzisiaj mnie zbudziła wesoło krzycząc:"śnieg napadał"-ona, tak jak ja, uwielbiamy zimę ze śniegiemale jak dojechałam do katowic śnieg zniknął, a raczej w ogóle go nie było...

a, wczoraj kupiłam sobie kurtkę, tzn.płaszcz wypchany puchem(nawet moi bracia się dorwali do oglądania, bo oni kupują takie różne ciuchy na wyprawy w góry), w sumie dziwnie, bo płaszcz kupiony w Reserved, właściwie nie w moim stylu, bo ja lubię eleganckie płaszcze, kurteczki ale musiałam kupić w końcu coś ciepłego, grubego, bo nie chcę złapać jakiejś grypy!
no i kupiłam sobię na poprawę humoru płytę z muzyką z "New Moon"i nową płytę Shakiry "She wolf"
Eskadia nie ma problemu w końcu nie możesz siedzieć non stop na wizażu bo nie za to Ci płacą u mnie jest szaro, wietrznie i pochmurno ogólnie bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Fajnie ze zakup się udał plus oczywiście dodatki na poprawę nastroju
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:29   #3647
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Joss zgadzam sie z dziwczynami,musisz tz trzymac krotko!
Niestety ale jak sie ma dobre serce to faceci czesto to wykorzystuja
Ja nauczylam sie nie dzwonic do tz po klotni lub fochow z jego winy i zawsze wkoncu wymiekal pierwszy.

prawko, najgorszy stres w moim 24 letnim zyciu!!!
Nie wiem czy zdecydowalabym sie to powtorzyc!
No ale autkiem lubie jezdzic, szczegolnie po Majorce, bo tam wszystkie drogi nowe sa

Jutro jade do krakowa,promotor ma mi oddac zakonczenie i od piatku zabieram sie za poprawianie calej pracy.

Pozatym jutro musze kupic sobie jakis stroj na obrone.
Myslalam o olowkowej czarnej spodnicy i zakiecie.
Musze tylko malutkie rozmiary dorwac.
Moze w h&m cos bedzie

dzis dzwonilam do ksiegowosci uczelni, bo chcialam wiedziec czy mam jakies odsetki, bo tylko tego by mi brakowalo, ze wiozlabym prace w 3 egzemlarzach i by mi jej nie przyjeli z powodu
2 zł
Pierwszy raz w zyciu Akademia Krakowska zaskoczyla mnie na plus-83 zl nadplaty
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart

Edytowane przez Malaja
Czas edycji: 2009-11-04 o 13:32
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:38   #3648
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

dzien dobry mieszadełka moje!

Eskadia- jak sie trzymasz? jak sprawy z TZ?

modzianko- jak juz masz autko to zbierz sie w sobie i zrob kursik, ułatwi Ci to zycie baaardzo! haaa, lepszy dojazd na spotkanie z TZ;> hihi, to jest motywacja, co?


ja kiedys dostałam pieniazki na kurs, owszem, zrobiłam go, zdałam egzamin wewmetrzny. ale po namysle doszłam do wniosku, ze jestem zbyt nerwowa i szybko sie poddaje i caly czas mam przed oczmai jak w godzinach szczytu na jednym z najwiekszych skrzyzowan w Rzeszowie nie ruszyłam z zielonego i wszyscy sie wkurzali na mnie a ja ...sobie przestałam. a za mna sznurek aut.
i....w domu jest wersja, ze 2 razy nie zdałam- oczywiscie pieniazki za egzamin przepiłam. a rodzina mysli, ze skoro mi sie nie udalo 2 razy to pewie sie faktycznie nie nadaje

wiec zbieraj tyłek w troki i na kursik!!!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:51   #3649
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Eskadia nie ma problemu w końcu nie możesz siedzieć non stop na wizażu bo nie za to Ci płacą u mnie jest szaro, wietrznie i pochmurno ogólnie bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Fajnie ze zakup się udał plus oczywiście dodatki na poprawę nastroju
ale mi właśnie tęskno do wizażuwiem też, ze jak zmienie pracę to w ogóle pewnie nawet looknąć nie będę mogła...o ile w ogóle uda mi się ją zmienića co z tą pracą w W-wie?składałaś podanie?ja mam zamiar w weekend posiedzieć i poszukać ogłoszeń na necie.

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
siemaneczko ale brzydko na dworze w sumie ani mokro ani sucho-po prostu tak dziwnie chmurno i ponuro...mam chyba jakas depresje jesienna.....ja sie zbieram na prawko i zebrac nie umiem. W sumie powinnam miec motywacje bo rodzice po okazyjnej cenie kupili mi auto na urodziny ale jakos nie potrafie sie zebrac i zapisac na kurs....dzis obiecalam sobie ze bede sie uczyc na weekend nie wiem co z tego wyjdzie mam nadzieje ze jednak cos sie poucze milego dnia dziewczyny
ja zdałam prawko w lipcu tego roku, ale nie wiem po jakiego "grzyba", bo nie mam ochoty w ogóle jeżdzić, nie wiem, co ludziom się w tym podoba-wieczne skupienie, stres...ostatnio jechałam z ojcem i powiedziałam, ze w życiu już nie wsiądę za kierownicę, darliśmy się obydwoje po sobie, doszło prawie do rękoczynów, w efekcie najechałam na krawęznik!po tej akcji tak szybko na pewno nie będę kierować....

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
dzien dobry mieszadełka moje!

Eskadia- jak sie trzymasz? jak sprawy z TZ?


hejz TZ?on chyba coś przeczuwa, nie jest głupi...powiedział, ze wydarzenia tego miesiąca(ja, śmierć taty)bardzo go zmieniły i jest teraz innym człowiekiem.chciałam, żeby wytłumaczył co to właściwie znaczy.nie chciał...jakoś teraz rzadziej rozmawiamy, tak co 2-3 dni.zobaczymy, do czego to zmierza....
a jak sprawy z S.????myslałam o Was ostatnio
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 14:03   #3650
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

ja zdałam prawko w lipcu tego roku, ale nie wiem po jakiego "grzyba", bo nie mam ochoty w ogóle jeżdzić, nie wiem, co ludziom się w tym podoba-wieczne skupienie, stres...ostatnio jechałam z ojcem i powiedziałam, ze w życiu już nie wsiądę za kierownicę, darliśmy się obydwoje po sobie, doszło prawie do rękoczynów, w efekcie najechałam na krawęznik!po tej akcji tak szybko na pewno nie będę kierować....

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------



hejz TZ?on chyba coś przeczuwa, nie jest głupi...powiedział, ze wydarzenia tego miesiąca(ja, śmierć taty)bardzo go zmieniły i jest teraz innym człowiekiem.chciałam, żeby wytłumaczył co to właściwie znaczy.nie chciał...jakoś teraz rzadziej rozmawiamy, tak co 2-3 dni.zobaczymy, do czego to zmierza....
a jak sprawy z S.????myslałam o Was ostatnio
heh Eskadia, czyli tez tak jak ja nie urodziłas sie za kierownicą:P

a S. hmm..
jak byłam w UK pisał mi, zebym przyleciala do Paryżewa.
i tyle wlasciwie.
pozniej juz nie mogłam sie dodzwonic, zeby cokolwiek ustalic.
a moja mama....łazi mi tu i non stop pyta o niego, przylapała mnie na ogladaniu tego filmu, ktory mi nagrał i hasła ze jak go te włosy jego odmładzaja, ze milo by było gdyby na swieta przyleciał...(wrr to mowie, ze on syna nie moze zostawic...a ona, ze z synem... ).
chyba nie umiem jej powiedziec, ze to wszystko o d**ę rozbic.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:05   #3651
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
śliczne zwierzaki
No wiesz...jak bylaś w siostrze wieku to też się cieszyłas ze sniegu ...chyba
moj tez psiak świruje jak jest śnieg...czasami i ja z nim
Jak mialam 5 lat to lubilam snieg potem mi przeszlo

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
dzien dobry wszystkim )

Amoura ja tez niecierpie , nie znoszę śniegu, mrozu , zimna blehhh
choc świat bez sniegu sobie nie wyobrazam
slodkie zwierzaczki ja mam kociaka tez, rudego tygrysa

Joss jak sie trzymasz?
Biale swieta tez lubie- tak pojsc na pasterke w nocy - to jedyny wyjatek

ja wlasnie z miasta wrocilam i sie piwkiem relaksuje. Chcialam isc do biblioteki ale rano od 12 czynna a pozniej juz nie mialam jak- no i dzwigalam te ksiazki caly dzien. Poszlam do dziekanatu, potem w czekalam na zajecia b barze gdzie kiedys pracowalam i wyszlam bez zaplacenia odniose im kase w piatek
Po zajeciach dentysta- myslalam ze to juz koniec z jednym zebem-tzn statnia wizyta a tu lipa- musze jeszcze raz przyjsc ( to juz 4!) Tato mnie odebral i jeszcze zabral na zakupy- ludzi multum, ja glodna, zmeczona... grrrr zly dzien

a jak u was mieszadelka?
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:57   #3652
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ale mi właśnie tęskno do wizażuwiem też, ze jak zmienie pracę to w ogóle pewnie nawet looknąć nie będę mogła...o ile w ogóle uda mi się ją zmienića co z tą pracą w W-wie?składałaś podanie?ja mam zamiar w weekend posiedzieć i poszukać ogłoszeń na necie.
hmm Do Wawy nie złożyłam...ale złożyłam za to do Krakowa
oczywiście, że znajdziesz!!!!!
zimno
Wlasnie wrocilam z kursu...prawo pracy mielismy dzis (wiec znowu powtorka ze studiow ) jako rozrywkę mialam...wylanie herbaty przez moją koleżankę na moj zeszyt ech...przynajmniej przeprosiła i pomogła mi powycierac i na następnym spotkaniu funduje mi herbate ciekawe czy bedzie do poniedziałku pamietała - bo w piatek mam wolne
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 19:06   #3653
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Ja próbowałam dziś wyszkolić nowego pracownika, straciłam jedynie na tym nerwy ! I popadne niedługo w nerwicę !!! Ja rozumiem, nie znam miasta, nie wiem co to za ulica, ale do K**** nędzy ... największy Kopenhaski obiekt, centrum hadlowe, najbardziej prestiżowe, najdroższe ... itp to do jasnej anielki nie uwierzę, że można przeoczyć!! No cóż ... byłam, jestem i będę przeciwniczką jazdy po mieście z GPS ... więc po prostu się zamknęłam i przemilczałam fakt iż kończąć trasę z moimi umiejętnościami kończę o 12 ... dziś zmarnowałam na to czas aż do 14.30 !!!! o litościwo mamo, musiałam się wszystkim tłumaczyć dlaczego gazety tak późno ... zwalałam winę na "nowego" + miałam serce dusze na ramieniu jak gościu prowadzi auto, chyba podziękuję szefowi za taką dawkę adrenaliny!!!
Co później? Wkońcu kiedy zakończyłam nerwową wycieczkę, dobrnęłam do mojej szkoły językowej w której próbowałam uświadomić miłej Pani jakich to mają niekompetentnych nauczycieli, ot ... jak to się wydarzyło wczoraj, na evaluation egzaminu PISEMNEGO, mój oto ów cudownych wykładowca powiedział, "no, problemów z pisaniem nie ma, praca bez błędów ... również gramatyczna część bez zastrzeżeń, ale ... powtórzy Pani moduł gdyż uważam iż nie zda pani ustnego za 6 tygodni" do ch*** wafla, 6 tygodni to 6 tygodni, teraz jest teraz i co ma piernik do wiatraka .... więc oburzona, poskarżyłam się ... i jutro dobijam się do student councelor, bo tak być nie może i ja czasu swego na powtarzanie badziewia które potrafię nie będę marnować!!!!!
Poza tym hmmm ... jeszcze 24 dni i WAKACJE ))) sesese!!
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 19:36   #3654
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej dziewczyny ,ale mi głowa peka!!! Byłam przed chwilą, w szopie po drzewo bo mróz ma być i chyba już jest i zobaczylam że i do mnie dotarł wreszcie snieg, moja córka juz chciała wyjść na dwór Dziewczyny nie piszcie o swoich porazkach na kursach prawa jazdy bo naprawde nigdy sie nie zdecyduje :-(
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:02   #3655
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Amoura-ja uwielbiam śnieg, chociaż lubię też lato. Ale nienawidzę wiosny i jesieni aghrrr hah a zwierzaki masz świetne cieżki dzien? wieeeeelki przytulaniec od modzianki na wszystko pomoże
Eskadia-sniegu w katosach nie było co mnie bardzo smuci
Roux-zeby sie tylko nie przyzwyczail ze zawsze JA do niego bede jezdzic hahaha a gdyby rodzice mi za niego zaplacili to jest duze prawdopodobienstwo ze kase tez bym przepila jak wiekszosc razy gdy zamiast w liceum biletu meisiecznego urzadzalysmy z dziewczynkami imprezki
Margotka-ja uwielbiam mojego kolesia z dziekanatu,nie dosc ze ma takiego zeza ze naprawde "jedno oko na maroko a drugie na kaukaz" to w dodatku malo sympatyczny
Emanko-a gdzie to sie staramy o pracke?

hahaha dałam dzis ogloszenie na jeden taki portal i dostałam maila ze ktoś tam odpowiedział na moje ogloszenie. A odpowiedz brzmiała" hahaha paula co ty tu robisz!!!!!" no inie wiem kto to tajemniczy wielbiciel? w dodatku poslużyl sie ksywka ktora mnei nazywala moja dawna ekipa....ahmmm zastanawiające ale wiecie co to jest chyba troszke nie zdrowe ale ja planuje wakacje.... tzn chcialabym najpierw z Tż wyjechać do Stanow do pracy na lipiec i polowe sierpnia a potem w sierpniu skoczyc na tydzien do Mielna nad morze a we wrzesniu moze do Bułgarii albo Chorwacji? Marza mi sie wakacje takie jak mialam w liceum...chyba jestem przemeczona i stad te dziwne zachowanie i nastroje bo w sumie od 2 lat nie mialam wakacji.... no ale dziewczyny stwierdzilam ze sie bede odchudzala(haha ktory raz to juz mowie) ale teraz tak na powaznie. Takze trzymajcie kciuki i nie kuście pączkami czy innymi słodkościami
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:05   #3656
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

czrnula zdecyduj sie, najgorzej jest zaczac, ale jak juz zaczniesz to pojdzie z gorki.
Prawko to fajna rzecz, nawet jak sie nie ma autka to warto zrobic, bo nigdy nie wiadomo kiedy sie przyda.
Mysle tez, ze nie warto czekac z tym i odwlekac latami.Im czlowiek mlodszy tym chyba lepiej to znosi

ja sie wykapalam i sobie leze w lozeczku noi mysle o tz

rano trzeba wstac :/ nie cierpie rano wstawac :/
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:15   #3657
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Ty juz o wakacjach myslisz? Ja narazie o swietach, jeszcze 3 tyg (weekend po urodzinach TZ) i tradycyjnie u mnie w domu ubieramy choinke, zywa, pachnaca i wogole, my uwielbiamy swieta.

Ja mam prawko od 4 lat ale jezdze dopiero od kwietnia- nie wyobrazam sobie nie miec teraz, wczesniej za kazdym razem musialam prosic TZ zeby zabral mnie do mamy, siostry czy na zakupy, teraz wsiadam sama i jade kiedy chce i wracam kiedy chce, taka niezaleznosc, poza tym ja nie pije wiec jak wychodzimy to TZ ma problem z glowy, bo wiadomo, ze ja prowadze.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:39   #3658
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Ty juz o wakacjach myslisz? Ja narazie o swietach, jeszcze 3 tyg (weekend po urodzinach TZ) i tradycyjnie u mnie w domu ubieramy choinke, zywa, pachnaca i wogole, my uwielbiamy swieta.
\.
hihi ja strasznie uwielbiam planowac a o bożym narodzeniu myślałam w wakacje heh nie no ale myslalam nad prezentem na Mikołaja dla Tż i wymyślilam ze kupię mu jakieś śmieszne bokserki+ fajne pachnidło+ wielką puszkę własnoręcznie upieczonych ciasteczek
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:52   #3659
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
Amoura-ja uwielbiam śnieg, chociaż lubię też lato. Ale nienawidzę wiosny i jesieni aghrrr hah a zwierzaki masz świetne cieżki dzien? wieeeeelki przytulaniec od modzianki na wszystko pomoże
Eskadia-sniegu w katosach nie było co mnie bardzo smuci
Roux-zeby sie tylko nie przyzwyczail ze zawsze JA do niego bede jezdzic hahaha a gdyby rodzice mi za niego zaplacili to jest duze prawdopodobienstwo ze kase tez bym przepila jak wiekszosc razy gdy zamiast w liceum biletu meisiecznego urzadzalysmy z dziewczynkami imprezki
Margotka-ja uwielbiam mojego kolesia z dziekanatu,nie dosc ze ma takiego zeza ze naprawde "jedno oko na maroko a drugie na kaukaz" to w dodatku malo sympatyczny
Emanko-a gdzie to sie staramy o pracke?

hahaha dałam dzis ogloszenie na jeden taki portal i dostałam maila ze ktoś tam odpowiedział na moje ogloszenie. A odpowiedz brzmiała" hahaha paula co ty tu robisz!!!!!" no inie wiem kto to tajemniczy wielbiciel? w dodatku poslużyl sie ksywka ktora mnei nazywala moja dawna ekipa....ahmmm zastanawiające ale wiecie co to jest chyba troszke nie zdrowe ale ja planuje wakacje.... tzn chcialabym najpierw z Tż wyjechać do Stanow do pracy na lipiec i polowe sierpnia a potem w sierpniu skoczyc na tydzien do Mielna nad morze a we wrzesniu moze do Bułgarii albo Chorwacji? Marza mi sie wakacje takie jak mialam w liceum...chyba jestem przemeczona i stad te dziwne zachowanie i nastroje bo w sumie od 2 lat nie mialam wakacji.... no ale dziewczyny stwierdzilam ze sie bede odchudzala(haha ktory raz to juz mowie) ale teraz tak na powaznie. Takze trzymajcie kciuki i nie kuście pączkami czy innymi słodkościami
Ja bardzo lubie wiosne i jesien

Mam taki marudny dzien dzisiaj. Na szczescie rzadko mi sie to zdarza

Skoro tak wam sie zwierzaki podobaja to prosze: swinka Macius i legwan Leon Nie sa to ich najpiekniejsze ujecia ale innych nie mam teraz na kompie
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:22   #3660
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
Emanko-a gdzie to sie staramy o pracke?
ech...wysłałam cv i list do spółki Sita w Krakowie...

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Skoro tak wam sie zwierzaki podobaja to prosze: swinka Macius i legwan Leon Nie sa to ich najpiekniejsze ujecia ale innych nie mam teraz na kompie
Ty chyba masz cały zwierzyniec w domu
Fajne zwierzaki

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Amoura - znalazłam kilka ogłoszeń na specjalistę ds. kadr i płac we Wrocławiu...szkoda, że tak daleko mieszkasz
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.