Wrocław ;-) cz. 4 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-10, 08:32   #3991
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

ja ostatnio byłam w bike cafe na św. antoniego. mają tam duży i fajny wybór ciast\tart.

a z gruponu chciałam przetestowac fashion cafe, po drugiej stronie, ale akurat mieli zamkniętę bo trzech króli albo ja byłam za wcześnie.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 08:58   #3992
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ja ostatnio byłam w bike cafe na św. antoniego. mają tam duży i fajny wybór ciast\tart.

a z gruponu chciałam przetestowac fashion cafe, po drugiej stronie, ale akurat mieli zamkniętę bo trzech króli albo ja byłam za wcześnie.
Byłam tam, drętwo. Nie wiem, jak jest teraz, ale w kawiarni była tylko jedna pani, która obsługiwała i gotowała. Byłyśmy z dziewczynami jedyne w lokalu, a kawa przyszła po 20 minutach, a jedzenie (kanapki) po kolejnych 20...
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 09:26   #3993
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
ja tam się nie dziwię że muffiniarnia zamknięta, bo jak na miejsce wyłącznie z babeczkami to mieli słaby wybór smaków swoją drogą polecacie jakiejś miejsca gdzie można posiedzieć przy kawie i dobrym cieście?

Poszłam tan niegdyś w wielka nadzieja, stałam w kolejce by za chwile przekonać sie, ze babeczki są mocno takie sobie, wzięliśmy wszystkie dostępne smaki i nikomu nie smakowało. Niska jakość za wysoka cenę i tyle. Nie dziwi mnie zupełnie ze sie zamknęli.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Byłam tam, drętwo. Nie wiem, jak jest teraz, ale w kawiarni była tylko jedna pani, która obsługiwała i gotowała. Byłyśmy z dziewczynami jedyne w lokalu, a kawa przyszła po 20 minutach, a jedzenie (kanapki) po kolejnych 20...

Strasznie niewygodne siedzenia tam maja byłam tam kiedyś wieczorem, siedziałam na wystawie, do jedzenie nie mieli prawie nic, poszliśmy tam bo w karavanie nie było miejsc i raczej nie wrócę.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 13:13   #3994
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Byłam tam, drętwo. Nie wiem, jak jest teraz, ale w kawiarni była tylko jedna pani, która obsługiwała i gotowała. Byłyśmy z dziewczynami jedyne w lokalu, a kawa przyszła po 20 minutach, a jedzenie (kanapki) po kolejnych 20...
Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------




Strasznie niewygodne siedzenia tam maja byłam tam kiedyś wieczorem, siedziałam na wystawie, do jedzenie nie mieli prawie nic, poszliśmy tam bo w karavanie nie było miejsc i raczej nie wrócę.
ale mówicie o fashion cafe czy bike cafe?

bo w bike byłam już z 5 razy i zawsze są ludzie.
a to fashion to w miarę nowy lokal, ale raczej nigdy tam chyba nie widziałam klientów.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

a karavanę też lubię, ale nie wszystkim się podoba wystrój moi znajomi jak zobaczyli ściany to powiedzili, że idziemy gdzie indziej
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:02   #3995
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
To dobrze, ze nie poszlam do tej mydlarni, bo zas bym klamke pocałowała.

No wlasnie moj kominek kopci okrutnie, zanim sie zorientowalam to myslalam ze to woski po prostu tak capia ;-).
Kurcze, byłam tam dziś i szału nie ma. Maja YC i Warwick czy jakoś tak. Tarty YC za 5,60. Wybór całkiem spory.

Poszłam potem jeszcze do Starej Mydlarni, tam tarty za 6 zł. Generalnie w SM poczułam się lepiej obsłużona (tu i tu rozglądałam się też za kremem do twarzy)
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:47   #3996
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ale mówicie o fashion cafe czy bike cafe?

bo w bike byłam już z 5 razy i zawsze są ludzie.
a to fashion to w miarę nowy lokal, ale raczej nigdy tam chyba nie widziałam klientów.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

a karavanę też lubię, ale nie wszystkim się podoba wystrój moi znajomi jak zobaczyli ściany to powiedzili, że idziemy gdzie indziej
Ja o Fashion
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 17:19   #3997
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja o Fashion

Ja i bike
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 17:41   #3998
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Dzięki za polecenie dziewczyny. Właśnie poluję na miejsce, gdzie wygodnie można usiąść. Fajnie by było, gdyby można tam zjeść coś na gorąco też. Byłam jakiś czas temu w griz.lim, no ale wystrój taki sobie i nawet spokojnie nie dało się porozmawiać.


A przy okazji, wiecie gdzie dorwę teraz zwykłe czarne getry, ale nie rajstopowe, tylko takie z bawełny, ewentualnie z domieszką czegoś? Kiedyś kupowałam takie w H&Mie, no ale teraz nie ma .
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2015-01-10 o 17:43
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:42   #3999
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie dziewczyny. Właśnie poluję na miejsce, gdzie wygodnie można usiąść. Fajnie by było, gdyby można tam zjeść coś na gorąco też. Byłam jakiś czas temu w griz.lim, no ale wystrój taki sobie i nawet spokojnie nie dało się porozmawiać.


A przy okazji, wiecie gdzie dorwę teraz zwykłe czarne getry, ale nie rajstopowe, tylko takie z bawełny, ewentualnie z domieszką czegoś? Kiedyś kupowałam takie w H&Mie, no ale teraz nie ma .

Na spokojna rozmowę to polecam Lot Kury czasem wpadam tam z koleżankami na proseco
Jest tez jedzenie, bardzo skromne menu, jadłam tam sałatkę, całkiem smaczna.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 20:32   #4000
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Na spokojna rozmowę to polecam Lot Kury czasem wpadam tam z koleżankami na proseco
Jest tez jedzenie, bardzo skromne menu, jadłam tam sałatkę, całkiem smaczna.
tam też byłam, na ich propozycjach lunchowych.
doobre jedzenie mają
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 21:01   #4001
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie dziewczyny. Właśnie poluję na miejsce, gdzie wygodnie można usiąść. Fajnie by było, gdyby można tam zjeść coś na gorąco też. Byłam jakiś czas temu w griz.lim, no ale wystrój taki sobie i nawet spokojnie nie dało się porozmawiać.


A przy okazji, wiecie gdzie dorwę teraz zwykłe czarne getry, ale nie rajstopowe, tylko takie z bawełny, ewentualnie z domieszką czegoś? Kiedyś kupowałam takie w H&Mie, no ale teraz nie ma .
Spróbuj w C&A. Ja tam kupowałam dość dawno, ale moja mama chyba 2 miesiące temu takie dorwała. Są w dwupakach. Problem jest tylko taki, że rozmiarówka jest koślawa i takie M jest prawie jak XL.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 21:07   #4002
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Spróbuj w C&A. Ja tam kupowałam dość dawno, ale moja mama chyba 2 miesiące temu takie dorwała. Są w dwupakach. Problem jest tylko taki, że rozmiarówka jest koślawa i takie M jest prawie jak XL.
Na dziale młodzieżowym mieli trochę mniejsze rzeczy, damska rozmiarówka faktycznie jest dość interesująca .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 21:35   #4003
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

To teraz ja zapytam, czy znacie jakieś sklepy stricte wegańskie? Są takie w ogóle we Wrocławiu? Nie chodzi mi o knajpy/restauracje, ale właśnie o sklepy, w których można zaopatrzyć się w wege produkty. Wiem tylko o Świnki Trzy.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 07:32   #4004
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
To teraz ja zapytam, czy znacie jakieś sklepy stricte wegańskie? Są takie w ogóle we Wrocławiu? Nie chodzi mi o knajpy/restauracje, ale właśnie o sklepy, w których można zaopatrzyć się w wege produkty. Wiem tylko o Świnki Trzy.

Bar vega, najadacze, machina organica. Co do zakupu produktów to sieci typu Alma, Piotr i Paweł czy nawet carrefour maja półki ze zdrowa żywnością, zakup mleka roślinnego czy jego przetworów, rożnego rodzaju mąk, strączków, warzyw itp. To nie problem, chyba, ze szukasz gotowców to faktycznie chyba tylko świnki, zglądaj tez w niedziele na bazar smakoszy tam tez kupisz gotowe weganskie, aaaa i restauracja zielona sprzedaje weganskie ciasta.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 08:10   #4005
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie we Wrocławiu znajdę stepper (tak do 150 zł)? W decathlon już byłam i w GoSport także.
Mogę się zorientować jak jest w Eklerku, bo widziałam wczoraj stepper. Musi być z jakiejś konkretnej firmy?

A na all nie patrzyłaś?
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 12:35   #4006
mynightwish
Vanillika
 
Avatar mynightwish
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
GG do mynightwish Send a message via Skype™ to mynightwish
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

HELOO Wrocław !!
mynightwish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 13:06   #4007
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

w Naturze w Ferio Gaju jest teraz jedna szafa Essence
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 17:21   #4008
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Ja lubię kawiarnię właśnie w ferio gaju, pyszną szarlotkę tam mają
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 19:32   #4009
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Bar vega, najadacze, machina organica. Co do zakupu produktów to sieci typu Alma, Piotr i Paweł czy nawet carrefour maja półki ze zdrowa żywnością, zakup mleka roślinnego czy jego przetworów, rożnego rodzaju mąk, strączków, warzyw itp. To nie problem, chyba, ze szukasz gotowców to faktycznie chyba tylko świnki, zglądaj tez w niedziele na bazar smakoszy tam tez kupisz gotowe weganskie, aaaa i restauracja zielona sprzedaje weganskie ciasta.
O tych knajpach słyszałam, tylko, że to własnie knajpy, więc tam żadnych pojedynczych produktów nie kupię. Do Almy, Piotra i Pawła, Biedronki i Rossmana (głównie po mleka) też będę zaglądać.
Zastanawiałam się gdzie mogłabym kupić chociażby tempeh, który chciałabym wykorzystać do sałatek jako zamiennik gyrosa. Ale to pewnie właśnie w Almie itp. znajdę. Dowiedziałam się też o sklepie w Renomie- Organic Farma Zdrowia., który jest właśnie sklepem ze zdrową żywnością i wegańskie rzeczy też mają. Dzięki za wskazówki!
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-11, 19:37   #4010
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
O tych knajpach słyszałam, tylko, że to własnie knajpy, więc tam żadnych pojedynczych produktów nie kupię. Do Almy, Piotra i Pawła, Biedronki i Rossmana (głównie po mleka) też będę zaglądać.
Zastanawiałam się gdzie mogłabym kupić chociażby tempeh, który chciałabym wykorzystać do sałatek jako zamiennik gyrosa. Ale to pewnie właśnie w Almie itp. znajdę. Dowiedziałam się też o sklepie w Renomie- Organic Farma Zdrowia., który jest właśnie sklepem ze zdrową żywnością i wegańskie rzeczy też mają. Dzięki za wskazówki!
A Sklep Zdrowe Gary przy ul. Zielińskiego? W Helfach też można szukać zdrowej żywności. Na Hali Kupców Perła też jest taki sklep .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 21:04   #4011
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A Sklep Zdrowe Gary przy ul. Zielińskiego? W Helfach też można szukać zdrowej żywności. Na Hali Kupców Perła też jest taki sklep .
O, o Zdrowych Garach pierwsze słyszę. Wspomniałaś o Hali Kupców i mimo, że to kawał drogi ode mnie, to podsunęłaś mi pomysł zajrzenia do Areny, tam też kiedyś były takie stoiska. Danke schön.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 21:30   #4012
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Spróbuj w C&A. Ja tam kupowałam dość dawno, ale moja mama chyba 2 miesiące temu takie dorwała. Są w dwupakach. Problem jest tylko taki, że rozmiarówka jest koślawa i takie M jest prawie jak XL.
Dziękuję, zajrzę tam na pewno, bo nie pomyślałam, że mogą je mieć. Pamiętasz może, czy one wiszą na wieszakach, czy są w pudełkach ?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 07:03   #4013
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Spróbuj w C&A. Ja tam kupowałam dość dawno, ale moja mama chyba 2 miesiące temu takie dorwała. Są w dwupakach. Problem jest tylko taki, że rozmiarówka jest koślawa i takie M jest prawie jak XL.
Ja je mam i kupiłam rozmiar jaki zwykle i wszędzie noszę No najwyżej, że porównujemy do Bershki, bo tam nie wiem czy weszłabym chociażby w ich L

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziękuję, zajrzę tam na pewno, bo nie pomyślałam, że mogą je mieć. Pamiętasz może, czy one wiszą na wieszakach, czy są w pudełkach ?
Na wieszakach. Jest wersja czarno szara, a druga wersja kolorystyczna to na pewno czarno-białe paski. Drugiego koloru nie pamiętam. Za bodajże 34,90
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2015-01-12 o 07:07
sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 07:23   #4014
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziękuję, zajrzę tam na pewno, bo nie pomyślałam, że mogą je mieć. Pamiętasz może, czy one wiszą na wieszakach, czy są w pudełkach ?
Na wieszakach wisiały.

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja je mam i kupiłam rozmiar jaki zwykle i wszędzie noszę No najwyżej, że porównujemy do Bershki, bo tam nie wiem czy weszłabym chociażby w ich L

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------


Na wieszakach. Jest wersja czarno szara, a druga wersja kolorystyczna to na pewno czarno-białe paski. Drugiego koloru nie pamiętam. Za bodajże 34,90
Może coś się zmieniło, moja mama nosi spodnie rozmiar 40 a w M się topi...
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 07:46   #4015
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Może coś się zmieniło, moja mama nosi spodnie rozmiar 40 a w M się topi...
Albo trafiła na jakąś źle zametkowaną sztukę. Bo ja patrzyłam na kilka sztuk z tego rozmiaru i wszystkie były takie same.

I ja też kupowałam z jakieś 2 miesiące temu
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:01   #4016
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
O, o Zdrowych Garach pierwsze słyszę. Wspomniałaś o Hali Kupców i mimo, że to kawał drogi ode mnie, to podsunęłaś mi pomysł zajrzenia do Areny, tam też kiedyś były takie stoiska. Danke schön.
Na Legnickiej w tym pomarańczowym bloku z krzywymi oknami jest sklep ze zdrową żywonością i mają bardzo dużo wegańskich produktów

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Dziewczyny koajrzycie może takiego psiaka ? lokalizacja Stabłowice

jeśli nie , to możecie udostepnić dalej :

https://www.facebook.com/#!/photo.ph...type=1&theater
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 14:03   #4017
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Ponawiam pytanie o dobra krawcowa - Gaj, Huby, ewentualnie Grunwald, Stare Miasto. Potrzebuje zwęzić sukienkę w talii
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 14:34   #4018
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie o dobra krawcowa - Gaj, Huby, ewentualnie Grunwald, Stare Miasto. Potrzebuje zwęzić sukienkę w talii
jak zawsze polecę panie w pawilonie na skrzyżowaniu Ścinawskiej i Litomskiej (Stare Miasto)
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 19:35   #4019
impossivel
Raczkowanie
 
Avatar impossivel
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wroc.
Wiadomości: 339
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
O tych knajpach słyszałam, tylko, że to własnie knajpy, więc tam żadnych pojedynczych produktów nie kupię. Do Almy, Piotra i Pawła, Biedronki i Rossmana (głównie po mleka) też będę zaglądać.
Zastanawiałam się gdzie mogłabym kupić chociażby tempeh, który chciałabym wykorzystać do sałatek jako zamiennik gyrosa. Ale to pewnie właśnie w Almie itp. znajdę. Dowiedziałam się też o sklepie w Renomie- Organic Farma Zdrowia., który jest właśnie sklepem ze zdrową żywnością i wegańskie rzeczy też mają. Dzięki za wskazówki!
wydaje mi się, że taki lub podobny jest też w Magnolii (a przynajmniej był) więc jak masz po drodze to możesz sprawdzić

i przy okazji witam wrocławianki
impossivel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 07:40   #4020
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie we Wrocławiu znajdę stepper (tak do 150 zł)? W decathlon już byłam i w GoSport także.
Kupiłaś ?? Musi być nowy ??
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-20 16:08:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.