Facet mnie okłamał - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-28, 18:52   #1
cornet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138

Facet mnie okłamał


Spotykam się z pewnym facetem znam go dość długo 2 lata, ale dopiero teraz zaczeliśmy umawiać. Wszystko było fajnie, pięknie, powiedział, że mu się podobam itp. Pisałam z nim na początku sieprnia, ale był na różnych wyjazdach, urlopie i nie mógł się spotkać napisał, że się odezwie jak wróci 20 sierpnia. Czekałam do 26 ale on się nie odezwał. Napisałam wtedy sama co słychać, odpisał, że wraca do kraju. Problem w tym, że 3 godz wcześniej moja koleżanka widziała go na mieście, on jej nie. Dowiedziałam się dziś i zastanawiam się dlaczego mnie okłamał, zwłaszcza, że w takiej mało ważnej sprawie.
cornet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 18:56   #2
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez cornet Pokaż wiadomość
Spotykam się z pewnym facetem znam go dość długo 2 lata, ale dopiero teraz zaczeliśmy umawiać. Wszystko było fajnie, pięknie, powiedział, że mu się podobam itp. Pisałam z nim na początku sieprnia, ale był na różnych wyjazdach, urlopie i nie mógł się spotkać napisał, że się odezwie jak wróci 20 sierpnia. Czekałam do 26 ale on się nie odezwał. Napisałam wtedy sama co słychać, odpisał, że wraca do kraju. Problem w tym, że 3 godz wcześniej moja koleżanka widziała go na mieście, on jej nie. Dowiedziałam się dziś i zastanawiam się dlaczego mnie okłamał, zwłaszcza, że w takiej mało ważnej sprawie.
dużo Ci powie jego reakcja jak się spotkacie twarzą w twarz i to powiesz.
Może leci na 2 fronty.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 18:59   #3
sweethome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 85
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez cornet Pokaż wiadomość
Spotykam się z pewnym facetem znam go dość długo 2 lata, ale dopiero teraz zaczeliśmy umawiać. Wszystko było fajnie, pięknie, powiedział, że mu się podobam itp. Pisałam z nim na początku sieprnia, ale był na różnych wyjazdach, urlopie i nie mógł się spotkać napisał, że się odezwie jak wróci 20 sierpnia. Czekałam do 26 ale on się nie odezwał. Napisałam wtedy sama co słychać, odpisał, że wraca do kraju. Problem w tym, że 3 godz wcześniej moja koleżanka widziała go na mieście, on jej nie. Dowiedziałam się dziś i zastanawiam się dlaczego mnie okłamał, zwłaszcza, że w takiej mało ważnej sprawie.
A jesteś pewna, że to jego widziała? Bo ja już miałam różne sytuacje w stylu ktoś kogoś podobno widział i zazwyczaj okazywało się, że mój TŻ był niewinny
Postaraj się z nim pogadać i dowiedz się jak było. Jak będzie kręcił to pewnie poznasz
sweethome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 19:00   #4
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Facet mnie okłamał

ale jesteście w końcu parą, czy nie? jak to relacja czysto koleżeńska i pisanie smsów (na tym etapie) to też trudno zeby Ci sie tłumaczył ze wszystkiego.. ale fakt że powinnaś być bardzo ostrożna, bo jak ktoś juz powiedział może to być pan który lubi gre na kilka frontów i na tych wyjazdach o których pisał mogł nie być sam.
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 21:42   #5
cornet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138
Dot.: Facet mnie okłamał

Nie jesteśmy razem, ja nie zapytałam co robi, tylko co słychać mogł odpisać ze ok i jest zajęty, nie wiem po co kłamał

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Dodatkowo dziwi mnie, że najpierw napisał, że zadzwoni żeby się umówić ale tego nie zrobił a gdy ja zapytałam czy pójdziemy na kawę to się bardzo ucieszył. Ja odniosłam wrażenie, że on jest mną bardzo zainteresowany nawet stwierdził, że na następne wakacje musimy jechać razem, że już długo jest sam i szuka kogoś na stałe.
cornet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 22:14   #6
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 800
Dot.: Facet mnie okłamał

Ja bym się aż tak tym kłamstwem nie przejeła bo to mogł być ktoś bardzo podobny do tego chłopaka. Zresztą nie jesteście razem więc facet nie musi Ci sie ze wszystkiego tlumaczyć. Na następnym spotkaniu możesz poruszyć ten temat i zobaczyć co powie.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 22:22   #7
lemonhaze
Raczkowanie
 
Avatar lemonhaze
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 323
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez cornet Pokaż wiadomość
Spotykam się z pewnym facetem znam go dość długo 2 lata, ale dopiero teraz zaczeliśmy umawiać. Wszystko było fajnie, pięknie, powiedział, że mu się podobam itp. Pisałam z nim na początku sieprnia, ale był na różnych wyjazdach, urlopie i nie mógł się spotkać napisał, że się odezwie jak wróci 20 sierpnia. Czekałam do 26 ale on się nie odezwał. Napisałam wtedy sama co słychać, odpisał, że wraca do kraju. Problem w tym, że 3 godz wcześniej moja koleżanka widziała go na mieście, on jej nie. Dowiedziałam się dziś i zastanawiam się dlaczego mnie okłamał, zwłaszcza, że w takiej mało ważnej sprawie.
Dobrze zrozumiałam, że przez cały jego wyjazd nie mieliście żadnego kontaktu? Dlaczego?
Zaczęliście się spotykać na randki i żadnych smsów, telefonów, kompletna cisza przez jakieś dwa tygodnie?
Trochę słabo jak dla mnie. Odnoszę wrażenie, że facetowi nie zależy. Może miał nadzieję, że przez ten czas dasz sobie spokój, a już znalazł jakąś inną.
Może wcale nigdzie nie był.
Koleżanka zaufana, a nie jakaś zazdrośnica? Nie zawsze warto wszystkim wierzyć, ale ja bym nie liczyła, że coś więcej będzie z tej relacji.
Nie wypisywałabym już więcej do tego faceta, póki sam nie zaproponowałby spotkania, jeśli bardzo by mi zależało na nim to bym poszła i wprost spytała dlaczego mnie okłamał, chociaż pewnie na kłamcy przestałoby mi zależeć bardzo szybko.
__________________

Rozpal w sobie ogień i poczuj jego żar, niechaj oświetla drogę, kiedy czujesz, że jesteś sam.
Odnajdź piękno w miejscu, gdzie żyć Ci przyszło, niejeden kwitnie kwiat choć wokół płynie rynsztok...


lemonhaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 23:23   #8
cornet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Ja bym się aż tak tym kłamstwem nie przejeła bo to mogł być ktoś bardzo podobny do tego chłopaka. Zresztą nie jesteście razem więc facet nie musi Ci sie ze wszystkiego tlumaczyć. Na następnym spotkaniu możesz poruszyć ten temat i zobaczyć co powie.
Wiem, że nie musi się mi tłumaczyć, mógł tylko napisać ,że jest zajęty nie wymagałam szczegółowej relacji z tego co robi, jak zaczynam z kimś pisać to zawsze zaczynam w podobny sposób, co słychać. Dziwi mnie, że okłamał mnie w takiej sprawie.

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez lemonhaze Pokaż wiadomość
Dobrze zrozumiałam, że przez cały jego wyjazd nie mieliście żadnego kontaktu? Dlaczego?
Zaczęliście się spotykać na randki i żadnych smsów, telefonów, kompletna cisza przez jakieś dwa tygodnie?
Trochę słabo jak dla mnie. Odnoszę wrażenie, że facetowi nie zależy. Może miał nadzieję, że przez ten czas dasz sobie spokój, a już znalazł jakąś inną.
Może wcale nigdzie nie był.
Koleżanka zaufana, a nie jakaś zazdrośnica? Nie zawsze warto wszystkim wierzyć, ale ja bym nie liczyła, że coś więcej będzie z tej relacji.
Nie wypisywałabym już więcej do tego faceta, póki sam nie zaproponowałby spotkania, jeśli bardzo by mi zależało na nim to bym poszła i wprost spytała dlaczego mnie okłamał, chociaż pewnie na kłamcy przestałoby mi zależeć bardzo szybko.
Sam mi napisał, że wraca 20 sierpnia i wtedy się odezwie, może był gdzieś, gdzie nie ma zasięgu, nie wiem nie pytałam gdzie jedzie.
Ja nigdy nie powiedziałam wprost, że mi się podoba tylko, że jest fajny i świetnie spędza mi się z nim czas, to on dawał mi do zrozumienia, że chciałby być ze mną, ale ja nic na to nie mówiłam bo zbyt słabo się znamy.
Dziwi mnie, że okłamał mnie w takiej sprawie.
cornet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 23:33   #9
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 431
Dot.: Facet mnie okłamał

Albo koleżance się coś pomyliło i widziala kogoś innego, albo facet ewidentnie nie chciał, abyś wiedziała, że wrócił, nie wiem czemu, może nie chciał się spotkac. Koleżanka jest pewna, że właśnie jego widziała?
undefined90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 23:46   #10
lemonhaze
Raczkowanie
 
Avatar lemonhaze
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 323
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez cornet Pokaż wiadomość


Sam mi napisał, że wraca 20 sierpnia i wtedy się odezwie, może był gdzieś, gdzie nie ma zasięgu, nie wiem nie pytałam gdzie jedzie.
Ja nigdy nie powiedziałam wprost, że mi się podoba tylko, że jest fajny i świetnie spędza mi się z nim czas, to on dawał mi do zrozumienia, że chciałby być ze mną, ale ja nic na to nie mówiłam bo zbyt słabo się znamy.
Dziwi mnie, że okłamał mnie w takiej sprawie.
Trochę dziwnie, że randkujecie, a Ty nawet nie wiesz gdzie pojechał i zerwał całkiem na tyle kontakt. Wątpię w tę wersję z zasięgiem jakoś.
Jak się rzeczywiście jeszcze nie zaangażowałaś to lepiej sobie odpuść tego faceta, bo jak na moje oko mówi jedno, robi drugie.
__________________

Rozpal w sobie ogień i poczuj jego żar, niechaj oświetla drogę, kiedy czujesz, że jesteś sam.
Odnajdź piękno w miejscu, gdzie żyć Ci przyszło, niejeden kwitnie kwiat choć wokół płynie rynsztok...


lemonhaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 05:59   #11
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facet mnie okłamał

Nie miec kontaktu przez 2 tygodnie - dziwne. Przeciez napisanie smsa, JESLI KOMUS ZALEZY, to nie jest wyzwanie. Jak ktos sie komus podoba to nie dopuszcza sie do tak dlugiej ciszy, tym bardziej, ze po przyjezdzie to ty pisalas. Nie zapytac, gdzie jedzie druga strona - tez dziwne i moze pokazac drugiej stronie brak zainteresowania.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 07:09   #12
cornet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez undefined90 Pokaż wiadomość
Albo koleżance się coś pomyliło i widziala kogoś innego, albo facet ewidentnie nie chciał, abyś wiedziała, że wrócił, nie wiem czemu, może nie chciał się spotkac. Koleżanka jest pewna, że właśnie jego widziała?
Jego widziała, ile osób może wygladac tak samo i mieć taki sam model samochodu.
Ja napisałam tylko co słychać, nie wypytywałam co dokładnie robił odkąd się nie widzieliśmy. Nie proponowałam spotkania. Jeśli nie chciał pisać mógł nie nie odpisać lub że jest bardzo zajęty skoro napisał, że wraca to za kilka godzin był w kraju. Właśnie nie rozumiem, nie jesteśmy razem więc nie wiem czego mógłby się obawiać. Skoro nie chce ze mną utrzymywać kontaktu mógł tak napisać lub nic nie odpisywać już nigdy a nie że się cieszy że napisałam.

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lemonhaze Pokaż wiadomość
Trochę dziwnie, że randkujecie, a Ty nawet nie wiesz gdzie pojechał i zerwał całkiem na tyle kontakt. Wątpię w tę wersję z zasięgiem jakoś.
Jak się rzeczywiście jeszcze nie zaangażowałaś to lepiej sobie odpuść tego faceta, bo jak na moje oko mówi jedno, robi drugie.
Dziwi mnie jego zachowanie sam mi na początku napisał na początku sierpnia, że jest w Berlinie na konferencji a potem jedzie na urlop i wraca 20 sierpnia. Mógł nic nie pisać jeśli nie jest zainteresowany.
Ja od dwóch lat widziałam, że jest mną zainteresowany, wiec dziwi mnie takie zachowanie. No i takie plany że musimy jechać razem czy iść w różne miejsca. Problem w tym, że się zaangazowalam i teraz jest mi bardzo smutno, ciągle chodzę z telefononem w nadziei, że napisze
cornet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 08:19   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Nie miec kontaktu przez 2 tygodnie - dziwne. Przeciez napisanie smsa, JESLI KOMUS ZALEZY, to nie jest wyzwanie. Jak ktos sie komus podoba to nie dopuszcza sie do tak dlugiej ciszy, tym bardziej, ze po przyjezdzie to ty pisalas. Nie zapytac, gdzie jedzie druga strona - tez dziwne i moze pokazac drugiej stronie brak zainteresowania.
Dokładnie. Wręcz bardzo dziwne. Czy przypadkiem pan nie ma dziewczyny / rodziny.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez cornet Pokaż wiadomość
(...)
Dziwi mnie jego zachowanie sam mi na początku napisał na początku sierpnia, że jest w Berlinie na konferencji a potem jedzie na urlop i wraca 20 sierpnia. Mógł nic nie pisać jeśli nie jest zainteresowany.
Ja od dwóch lat widziałam, że jest mną zainteresowany, wiec dziwi mnie takie zachowanie. No i takie plany że musimy jechać razem czy iść w różne miejsca. Problem w tym, że się zaangazowalam i teraz jest mi bardzo smutno, ciągle chodzę z telefononem w nadziei, że napisze
Jak dla mnie taki brak kontaktu w ogóle, a szczególnie w okresie randkowania, gdy przecież człowiekowi zależy na przyciągnięciu do siebie tej drugiej osoby, podtrzymaniu jej zainteresowania, nie świadczy niestety o tym, że pan jest "zainteresowany". Może był i mu przeszło, a może to typ, któremu zainteresowanie przechodzi, gdy tylko dziewczyna je okaże. Plus kłamstwo - to już całkiem kończy sprawę. Nie ma co żyć tym, co było, a patrzeć na fakty, na to, co jest teraz. Na moje oko wygląda na to, że pan spędzał wakacje inaczej i w innym miejscu (i to zapewne nie sam), niż myślałaś.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 08:56   #14
cornet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wręcz bardzo dziwne. Czy przypadkiem pan nie ma dziewczyny / rodziny.
Żony nie ma. A czy z kimś innym nie spotyka to nie wiem. Mi powiedzial że jest sam chociaż nie pytałam.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------



Jak dla mnie taki brak kontaktu w ogóle, a szczególnie w okresie randkowania, gdy przecież człowiekowi zależy na przyciągnięciu do siebie tej drugiej osoby, podtrzymaniu jej zainteresowania, nie świadczy niestety o tym, że pan jest "zainteresowany". Może był i mu przeszło, a może to typ, któremu zainteresowanie przechodzi, gdy tylko dziewczyna je okaże. Plus kłamstwo - to już całkiem kończy sprawę. Nie ma co żyć tym, co było, a patrzeć na fakty, na to, co jest teraz. Na moje oko wygląda na to, że pan spędzał wakacje inaczej i w innym miejscu (i to zapewne nie sam), niż myślałaś.
Też wydaje mi się dziwny ten brak kontaktu z tym że on od początku nie pisał zbyt dużo. Rozumiem ze mogl stracic zainteresowanie czy kogos poznac, tylko po co w ogole odpisywal i to jeszcze tak milo. Sadze ze dwa lata takich podchodow to i tak zbyt duzo. Może problemem jest że jestem 10 lat mlodsza? Nie wiem co teraz zrobić. Nie chce tracić z nim kontaktu.
cornet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 09:03   #15
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez cornet Pokaż wiadomość
Też wydaje mi się dziwny ten brak kontaktu z tym że on od początku nie pisał zbyt dużo. Rozumiem ze mogl stracic zainteresowanie czy kogos poznac, tylko po co w ogole odpisywal i to jeszcze tak milo. Sadze ze dwa lata takich podchodow to i tak zbyt duzo. Może problemem jest że jestem 10 lat mlodsza? Nie wiem co teraz zrobić. Nie chce tracić z nim kontaktu.
dla faceta nie jest problemem wiek dziewczyny, tym bardziej to że jesteś od niego młodsza. Może odpisywać bo mu miło że się nim interesujesz, łechce to jego ego.
Co wiesz nt jego sytuacji rodzinnej? Jest rozwiedziony/ ma dziecko/ ma partnerkę?

Edytowane przez 201607040940
Czas edycji: 2014-08-29 o 09:03 Powód: .
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 09:14   #16
NinaPetrova
Raczkowanie
 
Avatar NinaPetrova
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 319
Dot.: Facet mnie okłamał

Na razie w związku nie jesteście. Dla niego to może być luźna/koleżeńska relacja.
Jesli Twoja koleżanka na prawdę go widziała. To być może skłamał ze zwykłego tchórzostwa, tzn nie chce nic więcej od Ciebie, widzi, że Ty byś jednak chciała i zamiast powiedzieć wprost po prostu zasłonił się byciem za granicą.
__________________
Trzeba dokonywać wyborów. Człowiek może mieć rację i może się mylić, ale musi decydować, wiedząc, że dobro i zło bywają wcale nieoczywiste, a czasem nawet że wybiera między dwoma rodzajami zła, że nie ma żadnej gwarancji. I zawsze, zawsze wybiera sam.
NinaPetrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 09:14   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez cornet Pokaż wiadomość
(...)
Nie wiem co teraz zrobić. Nie chce tracić z nim kontaktu.
A do czego Ci jest potrzebny kontakt z nim? Nie bądź zdesperowana.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 09:31   #18
NinaPetrova
Raczkowanie
 
Avatar NinaPetrova
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 319
Dot.: Facet mnie okłamał

Słuszne pytanie.
Zważywszy na to, że przeżyłaś dwutygodniowy brak kontaktu podczas jego wyjazdu.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A do czego Ci jest potrzebny kontakt z nim? Nie bądź zdesperowana.
__________________
Trzeba dokonywać wyborów. Człowiek może mieć rację i może się mylić, ale musi decydować, wiedząc, że dobro i zło bywają wcale nieoczywiste, a czasem nawet że wybiera między dwoma rodzajami zła, że nie ma żadnej gwarancji. I zawsze, zawsze wybiera sam.
NinaPetrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 09:36   #19
cornet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
dla faceta nie jest problemem wiek dziewczyny, tym bardziej to że jesteś od niego młodsza. Może odpisywać bo mu miło że się nim interesujesz, łechce to jego ego.
Co wiesz nt jego sytuacji rodzinnej? Jest rozwiedziony/ ma dziecko/ ma partnerkę?
Wiem tyle co mi sam powiedział i to on zaczął że jest sam i z nikim się nie spotyka i nie ma dzieci. Sądzę, że nie ma nikogo, bo gdy widzielismy się pod koniec lipca, to spotkaliśmy jego znajomych i nie był przestraszony. No i zawsze spotykamy się w centrum a nie na peryferiach.
cornet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 09:38   #20
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facet mnie okłamał

nie usprawiedliwiaj tego wiekiem. ja miewam facetów starszych niż te 10 lat i żaden problemu nie widział.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 09:39   #21
cornet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez NinaPetrova Pokaż wiadomość
Słuszne pytanie.
Zważywszy na to, że przeżyłaś dwutygodniowy brak kontaktu podczas jego wyjazdu.
Ale cały czas o nim myślałam. Nikt wcześniej tak mi się nie podobał i w dodatku mamy wiele wspólnych tematów, interesuja nas te same rzeczy.
cornet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 09:45   #22
NinaPetrova
Raczkowanie
 
Avatar NinaPetrova
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 319
Dot.: Facet mnie okłamał

Tylko popatrz na całą sytuację obiektywnie.
Na ten moment z jego strony nie widać ochoty na wchodzenie w głębsze relacje.
Wspólne tematy są ważną podstawą związku. Jednak trzeba mieć z kim je poruszać. Tutaj tak jak pisałam wyżej nie widać aby on chciał spędzać z Tobą czas i miał jakąkolwiek potrzebę kontaktu.

Cytat:
Napisane przez cornet Pokaż wiadomość
Ale cały czas o nim myślałam. Nikt wcześniej tak mi się nie podobał i w dodatku mamy wiele wspólnych tematów, interesuja nas te same rzeczy.
__________________
Trzeba dokonywać wyborów. Człowiek może mieć rację i może się mylić, ale musi decydować, wiedząc, że dobro i zło bywają wcale nieoczywiste, a czasem nawet że wybiera między dwoma rodzajami zła, że nie ma żadnej gwarancji. I zawsze, zawsze wybiera sam.
NinaPetrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 10:00   #23
cornet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie usprawiedliwiaj tego wiekiem. ja miewam facetów starszych niż te 10 lat i żaden problemu nie widział.
To nie jest próba usprawiedliwienia, wcześniej nie spotkałam się że starszymi facetem po prostu myślałam że jest inaczej niż z tymi w moim wieku. Po prostu sam na 1 spotkaniu mi powiedział że szuka kogoś na stale bo przez długi czas skupił się na pracy.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaPetrova Pokaż wiadomość
Na razie w związku nie jesteście. Dla niego to może być luźna/koleżeńska relacja.
Jesli Twoja koleżanka na prawdę go widziała. To być może skłamał ze zwykłego tchórzostwa, tzn nie chce nic więcej od Ciebie, widzi, że Ty byś jednak chciała i zamiast powiedzieć wprost po prostu zasłonił się byciem za granicą.
Pasowaloby gdyby napisał że wyjeżdża a on napisał że wraca. Ja spytałam tylko co słychać we wtorek o 20, wiec chyba wtedy nie chciałam się spotkać, zawsze umawiliśmy się z tygodniowym wyprzedzeniem.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaPetrova Pokaż wiadomość
Tylko popatrz na całą sytuację obiektywnie.
Na ten moment z jego strony nie widać ochoty na wchodzenie w głębsze relacje.
Wspólne tematy są ważną podstawą związku. Jednak trzeba mieć z kim je poruszać. Tutaj tak jak pisałam wyżej nie widać aby on chciał spędzać z Tobą czas i miał jakąkolwiek potrzebę kontaktu.
Tylko że na początku sierpnia sam mi powiedział że mu się podobam, niemoże się na niczym skupić bo ciągle o mnie myśli i dawno nie czuł się tak dobrze w towarzystwie kobiety. Miałam chyba prawo myśleć że jest zainteresowany.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaPetrova Pokaż wiadomość
Tylko popatrz na całą sytuację obiektywnie.
Na ten moment z jego strony nie widać ochoty na wchodzenie w głębsze relacje.
Wspólne tematy są ważną podstawą związku. Jednak trzeba mieć z kim je poruszać. Tutaj tak jak pisałam wyżej nie widać aby on chciał spędzać z Tobą czas i miał jakąkolwiek potrzebę kontaktu.
Tylko że na początku sierpnia sam mi powiedział że mu się podobam, niemoże się na niczym skupić bo ciągle o mnie myśli i dawno nie czuł się tak dobrze w towarzystwie kobiety. Miałam chyba prawo myśleć że jest zainteresowany? Dlatego liczyłam że się odezwie po 20 sierpnia a tu nic, dziwne że mu tak nagle przeszło
cornet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 10:08   #24
schoonheid
Raczkowanie
 
Avatar schoonheid
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Dot.: Facet mnie okłamał

Może nie narzucaj mu się tak. Nie odzywa się, jego strata. Może zatęskni, zobaczy co "stracił" i sam zacznie się bardziej starać

Miałam w sumie podobną sytuację. Poznałam na imprezie kolegę kolegi, baaaaardzo fajnego chłopaka. I tak zaczęliśmy się spotykać, najpierw większą ekipą, potem coraz częściej tylko we dwoje. Nie byliśmy parą, ale coś wisiało w powietrzu, wiedział, że czuję do niego coś więcej i sprawiał wrażenie, że on też. I codziennie pisał, dzwonił i nagle kontakt się urwał napisałam raz, drugi, coś tam odpowiedział, ale nie było już tak jak wcześniej. I też wyszły na jaw jakieś kłamstewka. Strasznie rozpaczałam, ale zawzięłam się, zagryzłam zęby i też przestałam się odzywać. Zajęłam się pracą, starałam się o nim nie myśleć, chociaż było ciężko i nagle, po jakiś 2 miesiącach odezwał się sam umówiliśmy się, wszystko wyjaśnił. Miał trochę pracy, poza tym jego była ponownie poczuła przypływ miłości, chciała do niego wrócić i chłopak sam nie wiedział co ma zrobić, potrzebował czasu, chciał wszystko przemyśleć na spokojnie. Stwierdził, że to jednak mnie kocha, byłą odprawił z kwitkiem i jesteśmy już razem 4 lata w super związku

Także daj mu czas i spokój, wróci będzie Twój a jak nie wróci to znaczy, że nie był dla Ciebie
schoonheid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 10:19   #25
cornet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138
Dot.: Facet mnie okłamał

Ale chyba nie jest narzucanie się napisanie po 3 tyg od ostatniego kontaktu Hej. Co słychać? Nie robiłam żadnych wyrzutów, że się nie odzywa ani nic.
cornet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 10:26   #26
schoonheid
Raczkowanie
 
Avatar schoonheid
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Dot.: Facet mnie okłamał

Ale to jednak on obiecał, że się odezwie i być może by tego nie zrobił, gdyby nie to, że Ty napisałaś
schoonheid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 10:26   #27
onlyREDlips
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 102
Dot.: Facet mnie okłamał

Niestety faceci tak już mają. Nie wiem, gdzie leży problem, by porozmawiać szczerze lub mówić prawdę. Miałam podobną sytuację. Chłopak, na którym mi zależało, okłamywał mnie prawie codziennie. Ukrywał wyjścia z kumplami, kłamał, że jest w mieszkaniu, a go tam nie było, jak się później okazywało. Skończyło się to tak, że ja do dziś mam złamane serce, a on bawi się innymi dziewczynami.
onlyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 10:36   #28
schoonheid
Raczkowanie
 
Avatar schoonheid
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez onlyREDlips Pokaż wiadomość
Niestety faceci tak już mają. Nie wiem, gdzie leży problem, by porozmawiać szczerze lub mówić prawdę. Miałam podobną sytuację. Chłopak, na którym mi zależało, okłamywał mnie prawie codziennie. Ukrywał wyjścia z kumplami, kłamał, że jest w mieszkaniu, a go tam nie było, jak się później okazywało. Skończyło się to tak, że ja do dziś mam złamane serce, a on bawi się innymi dziewczynami.
Ojjjj będzie jeszcze żałował! Wierzę w sprawiedliwość
schoonheid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 10:47   #29
cornet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez schoonheid Pokaż wiadomość
Ale to jednak on obiecał, że się odezwie i być może by tego nie zrobił, gdyby nie to, że Ty napisałaś
Ale napisał że się bardzo ucieszył że napisałam. Ja gdybym nie chciała mieć z kimś kontaktu to nic bym nie pisała albo jakoś formalnie.
Ja nigdy nie powiedziałam że mi się podoba, tylko że jest fajny i lubię z nim spędzać czas. Pokazywałam zainteresowanie ale nie zagrałam w otwarte karty. Nie jest tak że wypisuje jak za nim tęsknię czy coś. Pytanie co słychać zadaje każdemu znajomemu co jakiś czas.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez onlyREDlips Pokaż wiadomość
Niestety faceci tak już mają. Nie wiem, gdzie leży problem, by porozmawiać szczerze lub mówić prawdę. Miałam podobną sytuację. Chłopak, na którym mi zależało, okłamywał mnie prawie codziennie. Ukrywał wyjścia z kumplami, kłamał, że jest w mieszkaniu, a go tam nie było, jak się później okazywało. Skończyło się to tak, że ja do dziś mam złamane serce, a on bawi się innymi dziewczynami.
Gdyby napisał że jest w domu a byłby w clubie, pubie czy na randce to jeszcze zrozumiałe, ale pisanie że wraca do kraju a był w Polsce jest dziwne.
cornet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 10:55   #30
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facet mnie okłamał

Cytat:
Napisane przez cornet Pokaż wiadomość
Ale chyba nie jest narzucanie się napisanie po 3 tyg od ostatniego kontaktu Hej. Co słychać? Nie robiłam żadnych wyrzutów, że się nie odzywa ani nic.
gdyby mu zależało na tobie to by nie dopuścił do takiej przerwy w kontaktach, bo bałby się, że jakiś inny koleś zawróci ci w głowie
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-30 13:37:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.