Wiosenna wyprawa do Quality - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-06, 09:51   #61
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Dziewczyny, życzę Wam z całego serduszka udanej wyprawy! Swoją drogą to wątek, tóry błyskwicznie popraiwam humor
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 10:14   #62
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

To juz dziś więc również życzę Wam miłych chwil zapachowych i nie tylko

Pozdrawiam ciepło !
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 19:55   #63
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Pierwsza!

Bawiłam się świetnie! Dziewczyny, jesteście kochane!
Mech mnie rozwaliła "kupą" (sama niech się tłumaczy )
Evee będę dozgonnie wdzięczna do końca życia za Mszę... I czekam na PW
Eenax - jesteś zdrowo szurnięta, no i dziękuję za Słoneczniki.
Demoniku - lecz kopytko.
Toccata - przepraszam za sprasowanie kurtki

Właśnie wlazł na mnie szczurzyca i dostała szału, kiedy poczuła Mauboussin. Wącha jak szalona, aż mnie łapką drapie
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 20:15   #64
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Cytat:
Napisane przez rachela
Właśnie wlazł na mnie szczurzyca i dostała szału, kiedy poczuła Mauboussin. Wącha jak szalona, aż mnie łapką drapie
Też mam w domu szczurka - to tak poza tematem
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 20:19   #65
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Cytat:
Napisane przez homyk
Też mam w domu szczurka - to tak poza tematem
Oo, a w sumie dawno na Szczurzy wątek na Plotkowe nie wchodziłam.
Byłaś tam? Jak nie, to się koniecznie pochwal swoim Ogonkiem
Pozdrawiam - szczurkomaniaczka

To tak poza tematem.
A wracając do perfum... Ależ mi to piżmo przyjemnie kręci w nosie...
Podetknęłam mamie wszystkie zapachy. Spodobały jej się nitrozwiązki (cholera, oczywiście nazwy nie pamiętam... ), na gruszkę kręciła nosem, a jak poczuła piżmo to myślałam, że pawia na laptopa puści
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 20:33   #66
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Cytat:
Napisane przez rachela
Oo, a w sumie dawno na Szczurzy wątek na Plotkowe nie wchodziłam.
Byłaś tam? Jak nie, to się koniecznie pochwal swoim Ogonkiem
Pozdrawiam - szczurkomaniaczka
Nawet o takim wątku nie słyszałam. Muszę go odszukać. Dzięki
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 21:30   #67
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Thumbs up Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Druga .

Dziękuję Wam wszystkim za spotkanie, było cudnie . Pani w Quality jak zawsze przemiła, choć pod koniec chyba miała już nas dosyć .

Przewąchałyśmy:

1. Ananda Micallef
2. Automne Micallef
3. Eau d'Amouage
4. Ciel Amouage
5. Gold Amouage
6. Violetta Penhaligon's
7. Malabah Penhaligon's
8. Lillly of the Valley Penhaligon's
9. Creed Indian
10. Woda Królowej Węgier
11. Ambra Etro
12. Heliotrope Etro
13. Passage d'Enfer L'Artisan
14. Navegar L'Artisan
15. Ambra Extreme L'Artisan
16. Mechant Loup L'Artisan
17. Eau de Fier Annick Goutal
18. Petite Cherie Annick Goutal
19. Duel Annick Goutal

Potem poszłyśmy na dobrą kawkę (ja piłam White Chocolate Mocca, mniam) i dziewczyny udostępniły swoje skarby:

- Datura Noir Serge Lutens
- Douce Amere S. Lutens
- Ambre Sultan S. Lutens
- Un Bois Vanille S. Lutens
- Messe de Minuit Etro
- Safari
- The Parfum Ch. Jourdan
- Histoire d'Eau Mauboussin
- Kyoto Incense Comme des Garcons
- Lolita "L"
- Tumulte
- Maroussia Slava Zaitsev
- Arielle Fragonard
- Fragonard Fragonard
- Dahlia Fragonard
- oglądałyśmy i niuchałyśmy smakowity krem do rąk i krem do ciała Angel .

Było super! Powtórka mile widziana .

---

OT: moja noga nie będzie szyta, zszyć można tylko do 12 godzin po skaleczeniu. Plasterki wystarczająco ściągają ranę. Będę je mogła zdjąć dopiero za tydzień, przez ten czas nie mogę ich moczyć. Najgorsze jest to, że noga bardzo mnie boli i teraz spuchła - w ogolicy kostki zrobiła się taka "słonikowata" . Jutro muszę zrobić prześwietlenie, żeby wykluczyć ewentualny odprysk kości.

Dobrej nocy!


Edytowane przez demonik
Czas edycji: 2006-04-07 o 07:37
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 21:46   #68
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Trzecia? Było cudoooownie Tłumaczyć się będę jutro, teraz idę spać
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 21:58   #69
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Zdaje się, że udało mi się załapać na trzecią

Wieczór był bardzo udany, dziękuję dziewczyny, bawiłam się świetnie Mam pewne obawy, czy Pani z Quality będzie nas chciała jeszcze oglądać, zafundowałyśmy jej traumatyczne przeżycia A niektóre komentarze wprawiały ją w kolosalne zdumienie

Ja pośpieszę wyręczyć Mech i częściowo opowiem, o co chodzi z tą kupą Wyobraźcie sobie, niektóre profanki spostponowały tak cudowne, demoniczne PASSAGE D'ENFER Ale tak to już jest, gdzie jedni widzą wzniosłą katedrę spółki Dukaj-Bagiński z dużą dawką Beksińskiego, tam innym... koński nawóz na myśl przychodzi


O drugiej kupie niech już się Mech wypowie, bo na koniec dostrzegła w niej piękno

Dużo zamieszania wywołał Zły Wilk - dziewczyny uparcie nie czują w nim lodówki

Niewątpliwie jedną z największych atrakcji był niepozornie wylądający pan z walizką Vuittona, który na naszych oczach, bez mrugnięcia powieką, wyłożył 1600 zł (sic!) na perfumy dla swojej wybranki. Każda z nas chciała rzeczonego Pana wypożyczyć, choć jego głównym atutem była owa niezwykła hojność. Wyznam od razu hipotetycznie, że gdyby rzeczony pan (lub dowolny inny z ambicjami sponsora) chciał kupić mi perfumy w tejże kwocie, wybrałabym raczej Wodę Królowej Węgier - bardzo wdzięczny drobiag, a ziołowość zapachu urocza .

Wzbogaciłam się o próbkę Sułtana i Cabaret od kochanej Evee i podstępnie świsnęłam Maroussię Dzięki Eenax

Ach, o trupku miałam powiedzieć słów parę, ale to w poświęconym mu wątku

Demoniku, mam nadzieję, że Twoja noga jutro pójdzie po rozum do głowy i przestanie sprawiać kłopoty
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 22:03   #70
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Ech, a jednak... Dostało mi się to najbardziej frustrujące miejsce, tuż za podium
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 22:10   #71
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Cytat:
Napisane przez Toccata
wybrałabym raczej Wodę Królowej Węgier - bardzo wdzięczny drobiag, a ziołowość zapachu urocza .
Toccata, mówisz o tej ślicznej małej fiolce, tej w pudełku-księdze z bursztynami? Ten zapach mnie zniewolił A cena powaliła z nóg

A ten pan... Cóż, na początku wydał mi się ciut nadęty (kto w ciągu 5 minut wybiera bez nawet drobnego tiku nerwowego, mając w pamięci cenę , perfumy?), ale w sumie raz się ładnie uśmiechnął. Tak, zdecydowanie mogłabym go wypożyczyć na jeden dzień
Moja mama jednak poddała w wątpliwość, czy to aby na pewno perfumy dla żony. Cytuję "ee, kochance kupił"


Demoniku: w końcu nie wiem, na czym stanęło. Czy zdecydowałaś się na napisanie do Quality (próbki?). 4zł za sztukę to naprawdę b. dobra cena
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 22:31   #72
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Toccato - ta "kupa" o której Ty pisałaś to właśnie ta do której się przekonałam "moja kupa" (o matko! jak to brzmi! ) to było INDIAN CREED Biedna Rachela Nie wiedziałam z czym mi się ten zapach kojarzy, więc podetknęłam jej to pod nos do przetestowania. W tym samym momencie mnie olśniło! Wrzasnęłam "kupa! to jest kupa!" a Rachelę skręciło

Edytowane przez mech
Czas edycji: 2006-04-07 o 11:03
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 23:15   #73
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Rachelo, tak, mówię o tym rozmarynowym maleństwie zamkniętym w skórzanej książeczce - mało znanym wkładzie Polski w sztukę perfumiarską.

Co do tej kochanki... może się zgadzać. Pan akurat był w wieku, kiedy nadzianym facetom głupoty lęgną się w głowach i zdaje im się, że ta anielsko piękna długonoga blondynka widzi w nich coś więcej jak tylko gruby portfel i sporo pożytecznych znajomości Ale wstrętna jestem... Nie znam gościa, a tak go podsumowałam. A fe!

Meszku, już mi się pokiełbasiło wszystko, co się komu podobało, a co wpadło w szuflakę znienawidzone-zapomniane.

Ach ten Creed to prawdziwe cudactwo. Jaby ktoś kupę potraktował flakonem wody kolońskiej Bije na głowę nawet smar i rdzę z Eau de Fier I płyn do agregatów z Mechant Loup.
A przy okazji, mówiłam Wam, że ostatnio jechałam autobusem z mokrym psem, który faktycznie, tak jak na basenotes piszą, pachniał jak Zły Wilk?
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 07:51   #74
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Witam ! bylo przesympatycznie,bardzo smiesznie (szczegolnie dla pani Z Quality- slyszac recenzje zapachow) a Zly Wilk nie okazal sie lodowka, odkrylam kolejna fascynacje Malabah a Msza nikomu nie zaszkodzila
a nawet wiecej wywolala ogolny aplauz i bardzo pozytywne odczucia.

Toccato- moj TZ byl zachwycony Kyoto- klocil sie ze mna ze nie czuje zadnego atramentu- za to mam sobie koniecznie to kupic i tym pachniec
Demoniku- ma byc dobrze!! i uwazaj na siebie jezdzac tramwajami
Rachelo-masz @
Dziekuje wszystkim za super atomosfere i oby to nie bylo ostatni raz !
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 08:19   #75
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Cytat:
Napisane przez evee
Toccato- moj TZ byl zachwycony Kyoto- klocil sie ze mna ze nie czuje zadnego atramentu- za to mam sobie koniecznie to kupic i tym pachniec
Nie dla "starej baby"? Ani dla "mniej starej baby"?
A serio, bardzo się cieszę, że moje "shinto w butelce" wywołuje pozytywne odczucia

W domu dokładnie przeczytałam sobie zaproszenie, które dostałam na przyszły tydzień do Quality Blue City - na ów pokaz malowania flakonu przez M. Micallef. No i chyba za tydzień, skuszona wizją wygrania takiego flakonika, kupię Aouda (chrzanić drzwi do łazienki )
Ktoś się może jeszcze wybiera?
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 08:23   #76
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Cytat:
Napisane przez Toccata
Nie dla "starej baby"? Ani dla "mniej starej baby"?
A serio, bardzo się cieszę, że moje "shinto w butelce" wywołuje pozytywne odczucia

W domu dokładnie przeczytałam sobie zaproszenie, które dostałam na przyszły tydzień do Quality Blue City - na ów pokaz malowania flakonu przez M. Micallef. No i chyba za tydzień, skuszona wizją wygrania takiego flakonika, kupię Aouda (chrzanić drzwi do łazienki )
Ktoś się może jeszcze wybiera?
No wlasnie "nie dla starych bab" tylko- "oo ten jest fajny" "nie nie czuje w nim atramentu, nie wiem co czuje,ale jest fajny- taki mozesz sobie kupic"(dostalam zezwolenie jakby bylo mi ono na cos potrzebne )
ja wybieram sie po Malabaha i gruszke dla oslody .Toccato Drzwi do lazienki nie zajac,nie uciekna
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 08:38   #77
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Cytat:
Napisane przez evee
No wlasnie "nie dla starych bab" tylko- "oo ten jest fajny" "nie nie czuje w nim atramentu, nie wiem co czuje,ale jest fajny- taki mozesz sobie kupic"(dostalam zezwolenie jakby bylo mi ono na cos potrzebne )
ja wybieram sie po Malabaha i gruszke dla oslody .Toccato Drzwi do lazienki nie zajac,nie uciekna
To może się jakoś umówimy?
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 08:51   #78
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

No i ja na ostatku Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wszyszło
Ale kto tam coś tam ostatki ten piekny i gladki Piekna juz nie bede ale za to moze gładka.

Tak samo jak dziewczyny bawiłam sie przewspaniale.
Nawąchałam sie za wsze czasy i nawet z tej okazji mam dziś bunt nosa czyli katar.

Recenzja z pefrumeri:
Nie wiem co ale jakis zapach skojarzył mi sie na poczatku z krowim łajnem lecz po czasie po przeszukaniu półek z zapachami w moim mózgu (o ile takie coś posiadam bo czasem w to wątpię) olsniło mnie ze to zapach owcy i owczego łajna (a nie tak jak podaja w składzie zapachu lilji) , dopiero w domciu mnie jeszcze bardziej olśniło to był zapach owczej mokrej wełny. Miłośniczki tego zapachu mogą sobie zakupić czystą lanoline gdyz to własnie jej zapach unosi sie na mokrej owczej wełnie. Ewentualnie zachodowac sobie owieczkę. Nie musi byc "masochistyczna" gdyz strzyzenie owczej wełny to coroczny rytuał i owce protestują aczkolwiek pożniej są bardzo wdzieczne ze pozbawiło je sie korzucha przed upalnym latem
Indiana creed jak to okreslono KUPA wcale kupa mi nie "pachniał" aczkowlwiek zapach mnie ani nie zachwyciła ani mnie nie odstraszył.
Mechant Loup (rzeczona niemyta lodówka) natomiast wywołała we mnie (o nie nie jak by ktos chciał usłyszec mdłości) kompletny zachwyt. Okazał się jednym z tych zapachów które poprostu musze miec i już.
Gold Amouage - (to te za jedyne 1600) okazały sie poprostu niesamowite z minuty na minute zmieniały sie w nich drastycznie nuty zapachowe i co chwileczkę pachnialy zupełnie czym innym.
Woda królowej wegier - cudeńko o przeslicznym zapachu w równie cudownej cenie jak zapach.
Duel - cudeńko, jak je wąchałam zapisałam je od razu na listę "musze to mieć". Zapach dla mnie cudowny kadzidlany lekko słodki i lekko kwiatowy jakiez było moje zdumienie gdy dowiedziałam sie ze to zapach meski. Mimo ze mreski to i tak bede go miec.
Moje nozdza zostały tez popieszczone: przeslicznym zapachem fiołków (dzis znów fiołki stoją na biurku w tym samym kieliszku), zapachem jesieni (bardzo bardzo słodkim a mimo tej swojej słodyczy przepieknie pachniał),
heliotropa (zapach aldechydu, formaldechydu czy benzoesu czy jakoś tam czegoś tam - czyli poprostu migdały), Eau de fier (i wcale nie był to jak powiedziano suszony dorsz lecz zapach wedzonych sliwek i herbaty Lapasang Souchong, i wiele wiele innych.

Na pożniejszym kawiarnianym spotkaniu zachwyciły mnie:
Ambre Sultan S. Lutens - skojarzyło mi sie totalnie z zapachem włoskim lekko przyprawowym z duża dozą włoskiego dojrzewającego na ciepło zołtego sera (lekki zgliwiały smrodek) no ale ja to jestem ponoć "zdrowo kopnieta" wiec moim powonieniem nie nalezy sie sugerowac
- Un Bois Vanille S. Lutens - przecudny słodziutki zapach waniliowego musu na kruchym ciescie, niebezpieczne wrecz miało sie ochote zjesc
- Messe de Minuit Etro - opis bedzie w specjalnym śatku o tym zapachu
- Safari - sugerując sie nazwą spodziewałam się mocnego animalijnego zapachu a tymczasem zapach okazał sie bardzo świeży i soczysty.
- Histoire d'Eau Mauboussin - nazwa sugeruje coś bardzo lekkiego rzeźkiego a tymczasem zapach okazał sie z nutami orientalnymi
- Kyoto Incense Comme des Garcons - piekne kadzidło z nutą kawy (atramentu tam nieczułam albo poprostu nie mam pojęcia jak pachnie japoński atrament bo ja posiadam jedynie chiński)
- Lolita "L" - bardzo słodziutka, ładna na innych lecz totalnie niedlamnie
- Tumulte - rózyczki duży bukiet rózyczek,
- Maroussia Slava Zaitsev - to już wiadomo co o tym śadze
- Arielle Fragonard - pierwsza myśl to bardzo bardzo poidobne do Amarige
- Fragonard Fragonard - zapach bardzo podobny do Ead de Givenchy.

No i to by było tego. Strasznie sie rozpisałam a czeka na mnie badanie wanny a hydromasażem.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 10:12   #79
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Dziewczyny strasznie Wam zazdroszcze i serdecznie gratuluje pieknego spotkania. Niestety ostatni okres zagonienia nie pozwolil mi zjednoczyc sie z Wami nawet duchowo
Za to dzis z wielka przyjemnoscia podczytuje Wasze wrazenia a humor to juz mi sie na skali przestaje miescic tak sie dzieki temu watkowi poprawil
Mam nadzieje, na dalsze opisy i wrazenia
No i znowu pozadania poznawcze we mnie rozpalilyscie.. Juz myslalam, ze mam wszystko poukladane a tu nowe namietnosci zaczynaja targac ma sponiewierana perfumeryjna dusza
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 11:09   #80
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Matko, Dziewczyny.... aż mnie skręca, gdy czytam o takich skarbach
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 12:58   #81
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Zapomniałam dodać, że wczoraj chyba z godzinę opowiadałam mamie o Quality... Dałam jej poniuchać Heliotrope... I przepadła

Nie zdziwię się, jak mnie dzisiaj zaciągnie do Q. po jakąś buteleczkę
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 13:28   #82
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Rachelo, myślę że naprawdę warto zaoszczędzić 160 zł i kupić Heliotrope na Allegro
A zaoszczędzoną sumkę przeznaczyć na fundusz Messe
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 13:37   #83
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Messe

A swoją droga ja chce mamę która mnie zaciagnełaby do Quality Moja takich zpędów nie ma
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 13:44   #84
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Cytat:
Napisane przez Toccata
Rachelo, myślę że naprawdę warto zaoszczędzić 160 zł i kupić Heliotrope na Allegro
A zaoszczędzoną sumkę przeznaczyć na fundusz Messe
Moja mama na to nie pójdzie. Woli wydać więcej, ale mieć pewność, że dostanie to co trzeba, od ręki i bez stresów na poczcie
I jeszcze się nawącha innych śliczności
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:23   #85
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Zobaczcie, co znalazłam.
Nasza Kupa szanowna
http://www.theperfumeshoppe.com/scri...?idCategory=24

Czyżby zapach prawdziwego Indianina?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:33   #86
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Ja nie byłam w Quality lecz Quality przyszła do mnie.Pozwoliłam sobie do nich napisać tak bardzo zazdrosciłam Wam możliwości odwiedzenia w każdej chwili tego wspaniałego miejsca pełnego Skarbów..Poprosiłam w moim mailu o próbki(sztuk 10-a co sie będę rozdrabniać ) i dziś do mnie zawitały..W życiu tak na listonosza nie czekałam ..No a teraz mam do przetestowania:
-Ciel Amouage
-Dia Amouage
-Grand Amour Annick Goutal
-Quel Amour Annick Goutal
-Petite Cherie Annick Goutal
-Les Nuits d`Hadrien Annick Goutal
-Eau de Charlotte Annick Goutal
-Ce Soir ou Jamais Annick Goutal
-Etra Etro
-Heliotrope Etro
O te zapachy poprosiłam a dostałam jeszcze:
- Ombre Rose Jean-Charles Brosseau
-Violette-Menthe Jean-Charles Brosseau
-Eau Suave(jednak nie mam pojęcia jakiego to twórcy bo na fiolce nie pisze)

Teraz jestem szczęśliwa..Tak bardzo że ciężko mi to wyrazić..Na pierwszy ogień próbuję Amouage-Dia i Ciel(jeden zapach na jednym a drugi na drugim nadgarstku).Do tej pory napalona byłam na Ciel(ten błękitny flakon niemal wyżerał mi oczy tak często w niego patrzyłam a raczej w monitor na którym go widziałam).Zapach ten jest z gatunku chłodnych.Pachnie jak letnia bryza morska.Wąchać go to jak brać głęboki oddech..Gdy zamknęłam oczy zobaczyłam siebie na jachcie w promieniach upalnego słońca gdzis na ciepłym morzu..Co chwilę widzę grzbiety towarzyszących mi delfinów..Płynę tym jachtem a na mojej twarzy rozbija się tysiace chłodnych słonych kropelek wody-niemal czuję ich smak..Widze ląd a na jego brzegu rośnie cyprysowy las..Z daleka drga w rozgrzanym powietrzu a do mnie dociera jego zapach..I właśnie ten zapach w połączeniu z morska wodą tworzy zapach Ciel.
Inna bajka to Dia.Ooo-tutaj czuć luksus i to w najlepszym arabskim wydaniu gdy stroje aż kapią od drogich kamieni i złota.Ten zapach uwodzi mnie teraz z kazdym ruchem nadgarstka..Jest tak śliczny że naprawdę brak mi słów żeby go opisać.Kojarzy mi się z haremem( ) i ogólnym przepychem na jaki tylko moze pozwolić sobie obrzydliwie bogaty człowiek..Jednak ten zapach nie jest nachalny..Unosi się teraz nade mną jak delikatna zasłona która w ciepły letni dzień faluje przy otwartym oknie..No naprawdę brak mi słów ..Nigdy nie wąchałam piękniejszego i tak innego od wszystkich zapachu..Gdy zapoznam się z resztą zamówionych podzielę sie opinią
Naprawdę się cieszę że wyprawa Wam się udałaCały czas myślałam o tym jak byłoby fajnie gdybym i ja mogła iść kiedyś z Wami..Wyobraźcie sobie że nawet mi się to dzis śniło w nocy..Że chodziłam z Wami miedzy półkami z najpiekniejszymi zapachami świataDziś listonosz za to sie ze mnie śmiał bo czekałam na niego na korytarzu hie hie..I niemal mu wyrwałam przesyłkę z ręki.Aha-za te 10(no w sumie to 13 ) próbek zapłaciłam 40 zł łącznie z przesyłką priorytetem

Edytowane przez ETERNITY
Czas edycji: 2006-04-07 o 17:15
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:37   #87
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Cytat:
Napisane przez ETERNITY
Wyobraźcie sobie że nawet mi się to dzis śniło w nocy..Że chodziłam z Wami miedzy półkami z najpiekniejszymi zapachami świata
A mi się sniło Etro...
Właśnie gadam z kumplem na gg, tym co dzisiaj miał (nie)przyjemność siedzieć obok mnie na zajęciach. Stwierdził, że nie może zapomnieć o tej mieszance (Heliotrope, Petite Cherie, Mauboussin, Etro, Pocałunek Smoka i Słoneczniki )
Cytat:
Napisane przez ETERNITY
Aha-za te 10(no w sumie to 13 ) próbek zapłaciłam 40 zł łącznie z przesyłką priorytetem
Świetna cena
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 15:20   #88
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

[QUOTE=rachela]A mi się sniło Etro...

Mi często śnią się zapachy..Czasem też te których nie znam..Pamietam jak kiedyś przysniło mi się Hypnotic Poison-jeszcze go nie znałam.Na drugi dzień z ciekawości pobiegłam do perfumerii przetestować..I pierwowzór okazał sie być bardzo podobny do tego wyśnionego..Nie żebym była prorokiem jakimś ale tak było

Co do ceny jaką zapłaciłam-też uwazam ze to niewiele szczególnie zważając na odległość jaka mnie dzieli od Warszawy.No i mam zapachy dla siebie-mogę spokojnie testować.Jednak też zdaję sobie sprawę że i one kiedyś sie skończą..Te próbencje..A ja wtedy zostanę taka samotna..Dlatego musze oszczędzać..Bardzo oszczędzać..Choć wiem na pewno-Dia kiedys będzie moje..Jeszcze nie wiem jak to zrobie ale tak będzie..A tak na marginesie to ile one kosztują???

Edytowane przez ETERNITY
Czas edycji: 2006-04-07 o 17:17
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 19:38   #89
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Mam do was pytanie: czy w Quality mozna kupic uzupelnienie linii Penhaligon's? Balsamy, kremy, mydleka...? Bede wdzieczna za odp
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 17:39   #90
sumiko
Raczkowanie
 
Avatar sumiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Wiosenna wyprawa do Quality

Toccato ,jeśli nie sprawi Ci to problemu bardzo bym Cię prosiła o wyczerpujący opis passage d'enfer. Nie mogę się doczekać
sumiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.