Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-19, 15:04   #91
madzious
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 72
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

18 lat, poczatkujaca filtromaniaczka
__________________

madzious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 16:12   #92
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Ja filtrowałam się zawsze... jestem blondynką i opalam się na czerwonu.. więc uważałam na słonko... ale świadomie filtruje się 2 lata, własnie po lekturze biochemi i wizażu... bo przedtem najczęsciej używałam filtrów drogeryjnych, czyli nie fotostablinych... teraz tylko apteczne i to wysokie.. no i już widzę zmianę bo nareszcie nie jestem różowa jak prosiaczek
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 16:57   #93
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Cytat:
Napisane przez Nikita-v
Ja filtrowałam się zawsze... jestem blondynką i opalam się na czerwonu.. więc uważałam na słonko... ale świadomie filtruje się 2 lata, własnie po lekturze biochemi i wizażu... bo przedtem najczęsciej używałam filtrów drogeryjnych, czyli nie fotostablinych... teraz tylko apteczne i to wysokie.. no i już widzę zmianę bo nareszcie nie jestem różowa jak prosiaczek
to zupełnie jak ja, tylko mam mniejszy staż "świadomości"
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 18:02   #94
alnilam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 43
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Używam an noc na zmianę Effaclar z Bionectem (krem z kwasem hialuranowym) raz w tygodniu Differin. Na dzień Avene 50+ krem (kiedys to było 60A 60B) a pod to ActiveC lekki. Wygląda to na kombinacje idealna ale jak już mowilam dermatolog uznała ze skora jest bardzo wiotka - bez przebarwien i zmarczek bardzo ladna ale bardzo mało jedrna jak na moj wiek. Stwierdziła ze za ciekich komsetykow uzywam Niestety podejrzenie padło na Avenke. Moze to być jeszcze cos z hormonami bo pani mówi ze utrata jedrnoci jest taka jaka sie zdarza juz przy menopauzie!!! (AAAAAA!!) Troche to wszystko straszne bo tak siebie dbam i w ogóle i robie ciagle wykłady koleznakom jakie te filtry nie cudowne. Wiec chwilowo uzywam filtra 20 avane ale co 2-4h no i zrobiłam badania hormonalne moza ta utrata gestosci nie ma nic wspolego z filtrami
alnilam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 18:19   #95
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

A może to hormonalne działanie filtrów .. No ciekawa jestem.... napisz koniecznie co i jak po badaniech... może faktycznie to wina Avenki
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 19:48   #96
alnilam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 43
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Własnie przeczytałam w innym wątku:

"...
Z kolei estrogenne działanie organicznych filtrów UV stosowanych w kosmetycznych produktach promieniochronnych, jak: 2-hydroksy-4-metoksybenzofenon, ang. Benzophenone-3 (Oxybenzone), ester 3,3,5-trimetylocykloheksylowy kwasu salicylowego, ang. Homosalate, 3(4?-metylo)benzylidenobornan-2-on, ang. 4-Methylbenzylidene camphor, 3-(4?-Methylbenzylidene)-d-1 camphor, ester 2-etyloheksylowy kwasu 4-metoksycynamonowego, ang. Octyl methoxycinnamate ester 2-etyloheksylowy kwasu 4-dimetyloaminobenzoesowego , ang. Octyl-dimethyl-PABA jest przedmiotem żywej dyskusji wywołanej przez artykuł szwajcarskich autorów .[Schlumpf M., Cotton B., Conscience M., Haller V. Steinmann B., LichtensteigerW.: In vitro and in vivo estrogenicity of UV screens. Environ Health Perspect 2001; 109]
..."

Czyli że filtry mają działanie hormonalne ??? To by się podejrzanie zbiegało z moim problem ;( Z tego co widzę uzywam filtrów regularnie najdłużej z was wszystkich... oczywiście na począktku było to 15spf takie jak jest w ActiveC XL albo innych kremach ale od 2-3 lat nawet w pochmurny listopadowy dzień mam na twarzy 50tke :|
alnilam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 21:22   #97
Amaretka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Cytat:
Napisane przez madzious
18 lat, poczatkujaca filtromaniaczka
Ja również 18-stka filtrująca się od miesiąca. Początki nie są łatwe, ale dam radę...
Amaretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 15:30   #98
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Cytat:
Napisane przez alnilam
Czyli że filtry mają działanie hormonalne ??? To by się podejrzanie zbiegało z moim problem ;( Z tego co widzę uzywam filtrów regularnie najdłużej z was wszystkich... oczywiście na począktku było to 15spf takie jak jest w ActiveC XL albo innych kremach ale od 2-3 lat nawet w pochmurny listopadowy dzień mam na twarzy 50tke :|
te badania były omawiane w osobnym wątku pt. "hormonalne działanie filtrów". badania były przeprowadzane w ten sposób, że filtry podawano DOUSTNIE. a my raczej ich nie jemy zaobserwuj, czy zwiotczenie skóry nie ma raczej związku z jej niedostatecznym nawilżeniem. ja również miałam przesuszoną i jakby wiotką skórę, gdy stosowałam np. zbyt lekki filtr, na noc kwasy i żadnego nawilżacza. nawilżaj skórę, pij dużo wody mineralnej, jedz ryby albo kapsułki omega 3 i sprawdź, czy nie nastąpi poprawa stanu skóry.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 22:01   #99
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Zaczęłam się filtrowac ponad pół roku temu. Czyli miałam 29 lat a teraz niestety już 30 mam na twarzy kilka plamek nie tak bardzo widocznych, ale wiem że one tam są i po takim okresie stosowania filtrów nie sa bardzo ciemne i prawie ich nie widać Zawsze z nadejściem wiosny robiły się ciemniejsze na słoneczku chociaż się nie opalałam i raczej unikałam zdecydowanie słońca a odkąd używam filtrów zdecydowanie się rozjaśniły (mogłabym chyba z takim hasłem wystapic w jakiejs reklamie )
Te moje nieszczęsne plamki sa po jakichs prycholach, na których w zamierzchłych czasach mściłam się wyciskaniem. W dodatku dawno dawno temu opalałam się nieco i te plamki się utrwaliły
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 15:45   #100
alnilam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 43
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Ja od dawna juz stusuje olej z wisiołka doustnie, pije duzo wody i nawilzona twarz mam raczej porzadnie (plus co 2gi dzien maseczka nawilzajaca LRP) mysle ze po prostu Avene Cream 50+ jest za ciezki dla mnie. Sprobuje lzejszych filtrow ale dalej z wysokim faktorem.
alnilam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 22:23   #101
alnilam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 43
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Niestety dziewczyny test wyszedl na niekorzysc avane Odstawilam go i stosuje Iwostin nawilzajacy z filtrem 3-4 razy dziennie. Moja dermatolog twierdzi ze daje to nawet lepsza ochrone niz raz rano polozony filtr 50! A cera ufff nareszcie jest dobrze a przez ostatnie 8 lat miewałam watpliwosci... Dodam ze nowa ochrona (czesciej nizszym fitrem) jest bardzo skuteczna po wycieczce w sloneczny dzien jestem biala na twarzy jak sciana a gdzies za uchem mnie strzaskało (niedosmarowałam)

jesli ktos jeszcze obserwuje pogorszenie cery po wysokich filtrach proponuje wyprobowac moj sposob Uzywam ich od 8 lat i na prawde teraz dopiero jestem zadowolona.
alnilam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 14:39   #102
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

ja też sie pochwalę filtruję się od marca 2006, mam prawie 24 lata, a z tymi filtrami to chyba miłość do końca życia (nie zawsze jest różowo, ale warto)
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 14:53   #103
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Cytat:
Napisane przez alnilam
Niestety dziewczyny test wyszedl na niekorzysc avane Odstawilam go i stosuje Iwostin nawilzajacy z filtrem 3-4 razy dziennie. Moja dermatolog twierdzi ze daje to nawet lepsza ochrone niz raz rano polozony filtr 50! A cera ufff nareszcie jest dobrze a przez ostatnie 8 lat miewałam watpliwosci... Dodam ze nowa ochrona (czesciej nizszym fitrem) jest bardzo skuteczna po wycieczce w sloneczny dzien jestem biala na twarzy jak sciana a gdzies za uchem mnie strzaskało (niedosmarowałam)

jesli ktos jeszcze obserwuje pogorszenie cery po wysokich filtrach proponuje wyprobowac moj sposob Uzywam ich od 8 lat i na prawde teraz dopiero jestem zadowolona.
Kochana a możesz mi powiedzieć jak przeprowadzono ten test i znaleziono winowajce?? A Twoja skóra jak?? Faktycznie ty chyba najdłużej używasz filtrów i na tobie ich efekty widać najlepiej. Napisz coś więcej prosze
Pozdraiwam
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 22:42   #104
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Cytat:
Napisane przez alnilam
Niestety dziewczyny test wyszedl na niekorzysc avane Odstawilam go i stosuje Iwostin nawilzajacy z filtrem 3-4 razy dziennie. Moja dermatolog twierdzi ze daje to nawet lepsza ochrone niz raz rano polozony filtr 50! A cera ufff nareszcie jest dobrze a przez ostatnie 8 lat miewałam watpliwosci... Dodam ze nowa ochrona (czesciej nizszym fitrem) jest bardzo skuteczna po wycieczce w sloneczny dzien jestem biala na twarzy jak sciana a gdzies za uchem mnie strzaskało (niedosmarowałam)

jesli ktos jeszcze obserwuje pogorszenie cery po wysokich filtrach proponuje wyprobowac moj sposob Uzywam ich od 8 lat i na prawde teraz dopiero jestem zadowolona.
Jestem w szoku.. Czyli mniejsze filtry niz 50 ale czesciej? Dziwne, ze te wysokie tak dzialaja :/ To zalezy od cery czy kazdy tak ma po dluzszym czasie?
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 07:59   #105
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Off topic:
Frik, w avatarku to Ty???
Super fryzura
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 21:26   #106
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Troche mnie martwia takie "nowosci" dotyczace filtrow mam nadzieje ze wszystkie z nas znajda dla siebie idealny srodek i beda miec piekna skore przez dlugie lata
Ja mam 20 lat (to juz jutro! ha), filtrow zaczelam uzywac z poczatkiem tego roku. A o ich istnieniu i dzialaniu wiedzialam dluuuugo przed, ale jakos nie moglam sie przekonac teraz nie zaluje.
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 23:10   #107
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

green_tea dziekuje , ja w avatarku
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 00:38   #108
alnilam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 43
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Ostatnio czytałam w Elle wywiad z dermatologiem który odpowiedział na pytanie : "Czy blokery są szkodliwe?" Odpowiedź była: "Nie o ile się ich nie używa codziennie".....

Ja byłam ogromną fanką wysokich blokerów ale one na prawdę są cieżkie/lepkie a co najmniej dziwne w stosowaniu. Poniewaz zazwyczaj gruntujemy je skrobiami, pudrami itp dostajemy ciezkawa wartwe z ktora zal sie rozstawac przez cały dzien skoro juz ja nałozylysmy. Lekki filtr trzeba nałozyc 2-3 razy dziennie - ale nie jest to taka ciezka wartswa, wyglada sie ladniej - moim zdaniem wyglad, nawilzenie i ogolny stan cery jest na plus. Byc moze to tylko moja cera tak reaguje ale mam pare lat przygod z filtrami na karku a dopiero od niedawna uwierzylam ze ma to w ogole jakis sens!! Poza tym ze nie mam przebarwien moja skora była tak wiotka ze plakac mi sie chcialo zwlaszcza ze kolezanki smazace sie w solariach miewaly lepsza cere. Zrezygnowalam z blokerow i jest upragniona nagroda - jak tylko skora dostała lzejsze kosmetyki odwdzieczyla sie slicznym wygladem hehe jednak teraz wygladam lepiej od kolezanek :P

Uskow: Test wygladał tak (prosze sie nie smiac) 3 tygodie pol twarzy szyi i dekoltu Avene 50 Krem (najlepszy dla mnie bloker) drugie poł Iwostin z filtrem 20 ale czesciej. Cera wyglada zdecydowanie lepiej po stronie Iwostinu, jest tez... bladsza (przerwałam eksperyment bo mi sie zaczela robic dwukolorwa twarz) Oczywiscie opalanie to UVB i byc moze Avene chroni lepiej przed UVA nie dowiem sie tego, ale skora wyglada lepiej po lekkich filtrach koniec i kropka.
alnilam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 10:53   #109
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

hmm. ja uzywam filtra -antka dp od jakich dwoch miesiecy (chyba) i jestem zadowolona. Moze to tylko z Twoja skora tak reaguje
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 14:12   #110
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Alinam, zapytam sie w taki sposob - rozumiem, ze ta ciezkosc avenek ci przeszkadzala. No ale np. istnieja filtry, ktore sa o wiele lzejsze niz chociazby krem nivea :LOL: i generalnie nie obciazaja twarzy. Chyba ze zle Cie zrozumialam i poprzez "ciezkosc" rozumiesz nie konsystencje kremu ale to, ze filtry obciazaja skore tak po prostu...
glupieje powoli...
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 14:28   #111
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Ale te mniejsze faktory maja mniejsza ochorne przed UVA przypuscmy spf 20 ma ochorne co o koło PPD10?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 14:36   #112
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

o jakie filtry chodzi coś przeciw opalaniu??
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 14:48   #113
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Cytat:
Napisane przez Klaudynka...a
o jakie filtry chodzi coś przeciw opalaniu??
Jako użytkowniczka wizażu od 6 miesięcy powinnaś już mniej więcej wiedzieć do czego służą podwieszone artykuły i wyszukiwarka, prawda?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113148
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 16:21   #114
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Alnilam - możesz powiedzieć, jak dokładnie nazywa się ten krem Iwostin, którego teraz uzywasz? Czy to jest normalny krem na dzień z filtrem SPF 15 czy któryś z serii "Solecrin"? Może też spróbuję, bo mam wrażenie, że moja cera też gorzej wygląda kiedy używam tłustych kremów.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 17:29   #115
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Cytat:
Napisane przez alnilam
Ostatnio czytałam w Elle wywiad z dermatologiem który odpowiedział na pytanie : "Czy blokery są szkodliwe?" Odpowiedź była: "Nie o ile się ich nie używa codziennie".....
.
Ja powiem tak, nie jestem fanką naszych polskich dermatologów i ich bzdur , które gadają.
Mogłabys napisać , dlaczego wg w/w dermatologa nie można używac wysokich filtrów codziennie . Poniewaz w tej chwili nie wiadomo i można tylko zgadywac co ten lekarz miał na myśli.
Nastepna sprawa, filtry Avene sa najcięższymi filtrami u nas na rynku ( podobno tylo ich używasz), a z nawilżeniem i odzywieniem skóry można naprawde przesadzić i w efekcie stan skóry będzie się pogarszał.
Jesli te filtry są dla ciebie za ciezkie to są inne o wiele lżejsze takie jak: LRP, Vichy, Bioderma. A pani dermatolog mówiąc ,iż ochrona zmniejszy się niewiele jest dowodem małej wiedzy z zakresu promieniowania i filtrów ochronych .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 09:18   #116
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Miałam 15 lat jak pocałowałam sie pierwszy raz z chłopakiem i w sumie to był mój pierwszy chłopak z którym chodziłam az 8 miesiecy. Dość poźno zaczełam,ale jakoś strachliwa byłam... Minęło mi to zaraz po pierwszym chłopaku. Pierwsze koty za płoty .... Jakoś długo sie przełamywałam.
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 09:43   #117
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

tak na dobre bez rozstawania się , filtrowanie zaczełam dopiero w wieku 26 lat, jestem trochę zła na siebie, czemu tak późno.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 10:00   #118
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Cytat:
Napisane przez Julka... Pokaż wiadomość
Miałam 15 lat jak pocałowałam sie pierwszy raz z chłopakiem i w sumie to był mój pierwszy chłopak z którym chodziłam az 8 miesiecy. Dość poźno zaczełam,ale jakoś strachliwa byłam... Minęło mi to zaraz po pierwszym chłopaku. Pierwsze koty za płoty .... Jakoś długo sie przełamywałam.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 10:32   #119
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Cytat:
Napisane przez Julka... Pokaż wiadomość
Miałam 15 lat jak pocałowałam sie pierwszy raz z chłopakiem i w sumie to był mój pierwszy chłopak z którym chodziłam az 8 miesiecy. Dość poźno zaczełam,ale jakoś strachliwa byłam... Minęło mi to zaraz po pierwszym chłopaku. Pierwsze koty za płoty .... Jakoś długo sie przełamywałam.
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
He, he, Aga, faktycznie intrygujące
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 10:47   #120
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ile miałyście lat, gdy zaczęłycie przygodę z filtrami?

Julka chyba miała na myśli flirty
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.