Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-24, 20:04   #481
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zamówienie zrealizowałam w aptece Cefarm. Kupiłam tylko krem nawilżający. W Cefarmie kosztował najtaniej (BTW: w AwS kosztował 10 zł. drożej +koszty przesyłki). Dostałam 7 próbek (niestety nie tych, o które prosiłam, ale odpowiednich do mojej cery).
Nie moge ustawic swojego profilu Potrzebny jest jakis elektroniczny certyfikat, ale strona internetowa z certyfikatem "cannot be found" :/


Edit: moze ktos poleca ta apteke http://www.apteka4u.pl/index.php? Ceny niewygorowane, moze zloze tam zamowienie...
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.

Edytowane przez nom_de...
Czas edycji: 2007-01-24 o 20:41
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 08:41   #482
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

nom de- pewnie wchodzisz na złą stronę, ja też tak na początku zrobiłam poprawna to:http://www.apteka-cefarm.pl/cgi-bin/...?CategoryID=98
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 11:05   #483
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez blondie-b1 Pokaż wiadomość
nom de- pewnie wchodzisz na złą stronę, ja też tak na początku zrobiłam poprawna to:http://www.apteka-cefarm.pl/cgi-bin/...?CategoryID=98
Dziekuje Ci
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 09:22   #484
Eula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ślązaczka
Wiadomości: 1
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Witam Wszystkich!Właśnie wystartowałam!Przepraszam z góry za potknięcia .A teraz do rzeczy.Buszowałam jakiś czas temu po aptekach i tak tu trafiłam przy okazji znalazłam aptekacalcium i tu pytanko czy ktoś robił tam zakupy?Wygląda dosyć solidnie a i ceny całkiem rozsądne.Z góry dziekuję za jakikolwiek odzew)
Eula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 14:31   #485
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Nie wiem, czy Aqua Vitae to tania apteka, ale bardzo ja lubie, bo jest przejrzysta, a obsluga jest szybka, uprzejma i profesjonalna. Po moich wczesniejszych przeprawach z Aptecusem AV wydaje mi sie idealna. Napisalam do nich dzisiaj z prosba o podanie na stronie skladow wszystkich kosmetykow, bardzo ulatwiloby to zakupy. Przemily Pan odpisal po 10 minutach (!!!), ze zdaje sobie sprawe, ze byloby to spore ulatwienie dla klientek, ale dla nich uzupelnianie wszystkich produktow o sklady to zbyt czasochlonna praca. Dodal tez, ze indywidualnie na zyczenie na pewno poda sklady mailem, wystarczy napisac, ktory kosmetyk nas interesuje. Napisal,ze prosili aby producenci sami podawali sklady swoich produktow, ale pozostalo to bez odzewu.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 16:28   #486
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

ja też przyłączam się do zdania, ze apteka cefarm jest godna polecenia! szybka przesyłka, super zapakowane. polecam!!!
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 09:36   #487
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Zamówiłam kosmetyki w Aptece Hygieia. Realizacja zamówienia przebiegła poprawnie, ale bez fajerwerków. Kilka dni poczekałam soobie na przesyłkę, ale uznaję, że mogła to być zasługa poczty polskiej.

Dostałam nawet sporo próbek. Zamawiałam Effaclar K i dostałam próbki wszystkich produktów tej serii i inne balsamiki też. W sumie jakieś 7-8 przy zamowieniu za 141 zł

było taniej w porównaniu z innymi aptekami internetowymi.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 23:35   #488
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Przyszla do mnie paczka z Aqua Vitae. Zawartosc bardzo dobrze zapakowana, produkty pojedynczo w zawiazanych woreczkach foliowych, do tego wypelnienie styropianowe. Zel pod prysznic dostalam w wersji +25% gratis (250ml zamiast 200!), do tego trzy probki i dwie ksiazeczki reklamowe. Zamowienie bylo na niewiele ponad 100 zlotych, wiec nie oczekiwalam cudow jesli chodzi o probki, ale i tak jestem zadowolona - saszetka emulsji Oilatum wystarczajaca na jedna kapiel + zel do twarzy Effaclar i krem matujacy. Do tego wszystkiego swietny kontakt mailowy, czegoz chciec wiecej.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 14:00   #489
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Hej
Cefarmowska apteka zmieniła swoją stronę www.cefarm24.pl - dzis z nimi rozmawiałam na gg i jeszcze cały czas poszerzaja ofertę, napisali mi, ze za tydzień powinno być wszystko wprowadzone
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 08:36   #490
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Własnie odebrałam moje pierwsze zakupy z Apteki Centrum. Jestem bardzo zadowolona. Złożyłam zamówienie na 270 zł, więc przesyłkę miałam gratis. Zamówienie zrealizowane szybko - czas realizacji to 3 dni robocze, zamówienie złożyłam w czwartek, u mnie było we wtorek (odliczając weekend - wychodzi że w tych 3 dniach zmieściła się też dostawa).
Dostałam całe mnóstwo próbek - vichy 2 saszetki dercosa, 2 saszetki lipidiose, 1 thermal fix, 3 podkłady; LRP 2 lipikary, 1 toleriane, 1 redermic, 3 cicaplasty, 1 podkład unifiance; dermiki krem i mus do ciała; biodermy tubeczka kremu. Wiem że to ich psi obowiązek ale - po moich doświadczeniach aptecznych a zwłaszcza drogeryjnych - jestem w lekkim szoku
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 09:35   #491
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Czy jest bardzo duża różnica między filtrem 40 a 50 (nie pamiętam, jak to się liczy...)? Bo właśnie przeglądając oferty aptek, zauważyłam spray Avene 40, 200ml za ok. 70zł, a mleczko 50, 100ml jest tylko 20zł tańsze.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 11:25   #492
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Czy jest bardzo duża różnica między filtrem 40 a 50 (nie pamiętam, jak to się liczy...)? Bo właśnie przeglądając oferty aptek, zauważyłam spray Avene 40, 200ml za ok. 70zł, a mleczko 50, 100ml jest tylko 20zł tańsze.
w ochronie przed UVB różnica jest niewielka, więc pod tym względem SPF 40 może być. ważne, jakie jest PPD.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 15:26   #493
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ale jak to oba są Avene, to chyba by nie robili jednego z bardzo wysokim, a drugiego z niskim...?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 11:27   #494
tomi81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Witajcie!!

We wtorek dokonywałem wspólnie z żoną zakupów w aptece cefarmu. Przypadkowo trafiliśmy na nową wersję ich strony i tu miła niespodzianka - poza zmianą wyglądu (moim zdaniem na lepszy) i kategoriami doszła kolejna zmiana - wysłka gratis kurierem powyżej 300 zł przy zapłacie z góry. Zamówienie na głównie kosmetyki złożyliśmy we wtorek, we środę po południu już były u nas! Potwierdzaliśmy zamówienie telefonicznie i poprosiliśmy o interesujące nas próbki. Poinformowali nas, że nie wszystkie próbki o które prosiliśmy posiadają w aptece ale dostaliśmy również inne, o podobnym działaniu dostosowane do rodzaju cery o którą pytaliśmy. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z cen jak i jakości obsługi.
tomi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 11:52   #495
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez tomi81 Pokaż wiadomość
We wtorek dokonywałem wspólnie z żoną zakupów w aptece cefarmu. Przypadkowo trafiliśmy na nową wersję ich strony i tu miła niespodzianka - poza zmianą wyglądu (moim zdaniem na lepszy) i kategoriami doszła kolejna zmiana - wysłka gratis kurierem powyżej 300 zł przy zapłacie z góry.
Apteka Hygieia - przy zamówieniu przekraczającym kwotę 139 zł. przesyłka gratis.

Apteka AwS - przy zamówieniu przekraczającym kwotę 200 zł. przesyłka gratis.

Cytat:
Napisane przez tomi81 Pokaż wiadomość
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z cen
To prawda - ceny są konkurencyjne.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 19:50   #496
tomi81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Przepraszam za późną odpowiedź, ale podczas weekendu byłem pozbawiony dostępu do internetu

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Apteka Hygieia - przy zamówieniu przekraczającym kwotę 139 zł. przesyłka gratis.

Apteka AwS - przy zamówieniu przekraczającym kwotę 200 zł. przesyłka gratis.
Masz rację, jednakże ceny kosmetyków nie należą do najniższych (zwłaszcza tych lepszych) i bez trudu nazbieraliśmy je na kwotę darmowej wysyłki. Co nie zmienia faktu, że czasem mogłoby być taniej Kto tego nie lubi


Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
To prawda - ceny są konkurencyjne.
Pełna zgoda. I poza obsługą i ofertą to mnie u nich trzyma

Pozdrowienia
tomi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 08:52   #497
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Wpadłam do tego wątku w poniedziałek i zobaczyłam że zachęcacie do cefarmu. Akurat przymierzałam sie do zakupów w wirtualnej aptece i postawnowiłam wspróbować. Wczesniej korzytałam z aquavitae, ale sprawdziłam ceny i w cefarmie były niższe. Zamównienie złożyłam jeszcze w poniedzialek na ponad 300zł, więc przesyłka kurierem była gratis. Wczoraj po południu przyszła paczka. W ramach gratisków - 4 kalendarzyki, notes, długopis i dwie próbki kosmetyków Vichy.
Ogólnie jestem zadowolona i polecam
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 11:46   #498
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A ja robie się coraz bardziej niecierpliwa i zła na aptekę Vitanea http://www.vitanea.pl/. Zrobiłam zamówienie raptem na 2 produkty w czwartek 08.02. od razu przelałam pieniadze, jeszcze z rana, czyli u nich musiały być jeszcze tego samego dnia na koncie...
...dziś mija 7 dzień i przesyłki ... ni ma
...wysłałam maila z zapytaniem dzis rano, minęły ponad 4h i odpowiedzi ... ni ma


Oj nie zamówię tam już więcej, chyba, że zaskoczą mnie 'toną' próbek
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 20:05   #499
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

http://www.fabrykazdrowia.pl/
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 10:45   #500
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

ja zrobiłam zakupy ponad tydzień temu w www.e-apteka.pl i jeszcze paczka nie doszła
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:30   #501
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Po raz pierwszy robiłam zakupy w aptece Aqua Vitea. Szybka przesyłka, wszystko ładnie zapakowane natomiast próbek brak. Nie to żeby to dla mnie było aż tak istotne ale przy zakupach w innych aptekach internetowych było to standardem. Może moje zamówienie było zbyt mała (125 zł) . Następnym razem skorzystam z innych adresów, zadziałał jakiś psychologiczny mechanizm konsumencki i poczułam się trochę niedoceniona jako klientka
arba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 19:31   #502
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja kupowalam w Aqua Vitae ´za troche ponad 100zl i dostalam kilka probek, zupelnie nie wiem, dlaczego Tobie nic nie przyslali.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 09:52   #503
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
A ja robie się coraz bardziej niecierpliwa i zła na aptekę Vitanea http://www.vitanea.pl/. Zrobiłam zamówienie raptem na 2 produkty w czwartek 08.02. od razu przelałam pieniadze, jeszcze z rana, czyli u nich musiały być jeszcze tego samego dnia na koncie...
...dziś mija 7 dzień i przesyłki ... ni ma
...wysłałam maila z zapytaniem dzis rano, minęły ponad 4h i odpowiedzi ... ni ma


Oj nie zamówię tam już więcej, chyba, że zaskoczą mnie 'toną' próbek
Przesyłka nareszcie dotarła, dokładnie w dwa tygodnie od mojej wpłaty! Pięknie Zero próbek! To było moje pierwsze i ostatnie zamówienie w tej aptece!!!
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 18:38   #504
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

jestem nioe zadowolona z http://eapteka.krakow.pl/
po pierwsze: przesyłka szła 1,5 tygodnia!!!
po drugie: zero próbek
po trzecie: nie wiem czy oni sie kierowali dając mi prezencik... plastrami niquitin? że wsadzili mi malowanke!
po czwarte: po jaką chol*** wsadzili mi 10 takich samych ulotek?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 19:11   #505
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
jestem nioe zadowolona z http://eapteka.krakow.pl/
po pierwsze: przesyłka szła 1,5 tygodnia!!!
po drugie: zero próbek
po trzecie: nie wiem czy oni sie kierowali dając mi prezencik... plastrami niquitin? że wsadzili mi malowanke!
po czwarte: po jaką chol*** wsadzili mi 10 takich samych ulotek?
Hahaha, malowanka jest swietna
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 19:19   #506
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

np mówie, jak zawsze wszystkie apteki wsadzały mi kremy przeciwzmarszkowe, tak teraz malowanka... moze dla wnukow?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 20:58   #507
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
A ja robie się coraz bardziej niecierpliwa i zła na aptekę Vitanea http://www.vitanea.pl/. Zrobiłam zamówienie raptem na 2 produkty w czwartek 08.02. od razu przelałam pieniadze, jeszcze z rana, czyli u nich musiały być jeszcze tego samego dnia na koncie...
...dziś mija 7 dzień i przesyłki ... ni ma
...wysłałam maila z zapytaniem dzis rano, minęły ponad 4h i odpowiedzi ... ni ma


Oj nie zamówię tam już więcej, chyba, że zaskoczą mnie 'toną' próbek
Mam nadzieję, ze Twoja przesyłka już doszła

Niestety, ale mnie ta apteka też zawiodła. Jakiś czas temu okazało się, że lek, który zamówiliśmy jest tylko w internecie, w rzeczywistości w hurtowni go nie ma. A innym razem zamówiliśmy lek, którego nie było w ofercie i do dzisiaj nie ma odpowiedzi. Zresztą przestaliśmy na nią czekać
A na dodoatek zauwayzlismy, ze mają małą ofertę, która na dodatek robi się coraz mniejsza. Nie rozumiem tego i nie wiem, jak to tłumaczyć. Brak troski o klienta czy postanowili zlikwidować hurtownię a towar wyprzedać
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 07:42   #508
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez KasikB Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze Twoja przesyłka już doszła

Niestety, ale mnie ta apteka też zawiodła. Jakiś czas temu okazało się, że lek, który zamówiliśmy jest tylko w internecie, w rzeczywistości w hurtowni go nie ma. A innym razem zamówiliśmy lek, którego nie było w ofercie i do dzisiaj nie ma odpowiedzi. Zresztą przestaliśmy na nią czekać
A na dodoatek zauwayzlismy, ze mają małą ofertę, która na dodatek robi się coraz mniejsza. Nie rozumiem tego i nie wiem, jak to tłumaczyć. Brak troski o klienta czy postanowili zlikwidować hurtownię a towar wyprzedać
Napisałam juz wcześniej Kasik, że przesyłka doszła po 2 tygodniach i to po mojej dwukrotnej interwencji mailowej ( na pierwszą nie było żadnego odezwu ).
próbek: ZERO!
Nigdy więcej w tej aptece nie kupię!
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 13:39   #509
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

ja też mam uraz do tej aptekihttp://www.vitanea.pl/
nie dosć ze przesyłka szła 2 tygodnie, to ejszcze nie na ten adres na który prosiłam, no i z rozsypanym pudrem...
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 16:00   #510
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Wiecie moze w jakiej aptece dostane mleczko avene spf50??
Szukam dzis na stronach roznych aptek i widze,ze nie ma.Avene z nizsza ochrona jest ale akurat mleczka tego nie moge znalezc.
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.