Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-07, 14:23   #1471
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piek³o, na kolanach Lucyfera
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam pytanko- moze i by³o i mo¿e nie ten teamat ale spróbuje - ile mniej-wiêcej trzeba czekaæ na regeneracje w³osów po u¿ywaniu prostownicy?
Hy... ;D przeczyta³am tu, ¿e rzezucha pomaga na szybki porost w³osów i "wyhodowa³am" ju¿ 3 doniczki ;D teraz tylko je¶æ ze wszystkim co siê da

ja dopiero po 2 miesiacach bezwzglednego zerwania z prostownic± i intensywnej terapii zauwazy³am efekty.
__________________
Od pa¼dziora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym zwi±zku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-07, 14:36   #1472
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedzia³ Diabe³.
Wiadomo¶ci: 583
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

ja mam czasami tak± ochotê ¿eby wyprostowaæ w³osy... ! Chocia¿by po to ¿eby zobaczyæ czy w ogóle co¶ uros³y... brrr a¿ mnie palce swêdz± dobrze ¿e schowa³am prostownicê wysoko na szafie
__________________
uparcie i skrycie
Ah,¿ycie,kocham ciê,
kocham ciê,kocham ciê nad ¿ycie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-07, 15:13   #1473
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 20 564
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

ale ten Miconal to ma¶æ i stosuje siê j± na cia³o!! a nie na w³osy,w przypadku ³upiezu pstrego polecam do w³osów szampon Selsun Blue do kupienia w aptece ,ja go uzywa³am mimo,ze nie mia³am ³upiezu ,bo fajne w³osy po nim,nie maziajcie w³osów ma¶ci±

wiem ,bo siostra mia³a ten pstry a i miconal w domu obecny jest.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-07, 15:20   #1474
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez bojestemtegowarta Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam czasami tak± ochotê ¿eby wyprostowaæ w³osy... ! Chocia¿by po to ¿eby zobaczyæ czy w ogóle co¶ uros³y... brrr a¿ mnie palce swêdz± dobrze ¿e schowa³am prostownicê wysoko na szafie
Jak masz w³osy podatne na uk³adanie to mo¿esz po umyciu na³o¿yæ na nie jaki¶ balsam obci±¿aj±cy i rozczesywaæ szczotk±. Wtedy bêd± w miarê proste i siê nie zniszcz±
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-07, 18:39   #1475
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

a moj miconal jest zelem a po psim szamponie (FAFIK) mialam baaardzo puszyste wlosy ale elektryzowaly sie
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-07, 19:08   #1476
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 14 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ma³o co prostowa³am ostatnio, koñcówki sobie podciê³am <bojê siê fryzjerów >. Jak mi siê przypomni to nak³adam maseczke z rycyny ale rzadko...
W ogóle zauwa¿y³am ostatnio, ¿e po umyciu w³osów i po wysuszeniu rêcznikiem mam strasznie hm...suche? w³osy. Dziwne w dotyku i takie jakbym ich w ogole nie my³a/od razu wysuszy³a suszarki <a tego nie robie bo szkoda mi wlosów/czasu>
ImmortalLover jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-07, 19:37   #1477
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Poka¿ wiadomo¶æ
W ogóle zauwa¿y³am ostatnio, ¿e po umyciu w³osów i po wysuszeniu rêcznikiem mam strasznie hm...suche? w³osy. Dziwne w dotyku i takie jakbym ich w ogole nie my³a/od razu wysuszy³a suszarki <a tego nie robie bo szkoda mi wlosów/czasu>
Mo¿e za mocno trzesz rêcznikiem? Rêcznikiem tylko delikatnie owijamy w³osy o ods±czamy w³osy, czochraæ w³osów nim nie mo¿na.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 22:14   #1478
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 407
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Tak, to o ten mikonal chodzi. Nie jest t³ustym kremem, tylko prze¼roczystym ¿elem na bazie alkoholu.

Stosowa³am go ju¿ raz kiedy¶. Sposób wypatrzy³am na forum dla ciemnoskórych. Stosuj± z powodzeniem od lat.

Przy¶piesza porost w wiêkszo¶ci przypadków do¶æ znacznie. Co do skutków ubocznych - rozmawia³am z przyjacielem magistrem farmacji, nie ma raczej ¿adnych oprócz miejscowych reakcji alergicznych (jak wszystko). Nie przenika do krwi. Dziewczyny na forach wspomina³y o bólach g³owy, zw³aszcza przy stosowaniu 4% stê¿enia, ale mikonal ma 2%. Bólów g³oy nie odnotowa³am.

Kiedy¶ ju¿ zu¿y³am tubkê, w³osy ros³y ok. 3 cm miesiêcznie. Wtedy to nie by³ rewelacyjny wynik. Teraz jakby tyle ros³y to by³±by rewelacja, dlatego do niego wracam.

Co do ³upie¿u pstrego - nie mam i nie mia³am. Nie maziam ¿adn± ma¶ci±, tylko wcieram w skórê g³owy. Nic nie jest t³uste, wrêcz przeciwnie.

Dlaczego dzia³a? Ciê¿ko powiedzieæ. S± ró¿ne teorie. Jedna jest taka, ¿e ka¿dy ma na g³owie spokojnego grzyba, kt.óry sobie ¿yje i nic nie robi, ale jego uspokojenie (bo mikonal nie wybija grzyba ca³kiem) powoduje przy¶pieszenie porostu. Inna teoria mówi, ¿e mikonal dzia³a na bardzo popularnego paso¿yta na skórze g³owy ¿ywi±cego siê keratyn±. Jak jest nie wiem - wiem, ¿e ostatnim razem dzia³a³, zobaczymy jakie tym razem bêd± efekty, stosujê dopiero mo¿e 5 dzieñ.

Jak siê kto¶ boi - nie ma sensu próbowaæ. Mo¿na sobie nawkrêcaæ g³upot. Ryzyko zawsze jest jakie¶.
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochê, w ¿adnym wypadku"

wiêc nie: "bynajmniej mi siê to podoba"
rudeee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-07, 22:26   #1479
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomo¶ci: 971
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Poka¿ wiadomo¶æ
Szkoda, ¿e w³osy nie rosn± tak szybko jak te na nogach albo pod pachami
haha dobre...no ale faktycznie szkoda
aga24zuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-07, 22:40   #1480
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 4 018
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Poka¿ wiadomo¶æ
Szkoda, ¿e w³osy nie rosn± tak szybko jak te na nogach albo pod pachami
Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Poka¿ wiadomo¶æ
haha dobre...no ale faktycznie szkoda
¯eby jeszcze by³y takie gêste i mocne...
__________________

ja85gusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-07, 23:18   #1481
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

mi sie wydaje ze po tych kombinacjach wszytskich mam gorsze wlosy iz przedtem kiedy nie dbalam o nie i nie zwracalam uwagi jak rosna i jakie sa. byly naprawde duzo lepsze ;/
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówiæ. !!!

I ¿yli d³ugo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksie¿niczko!



blondi19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 00:05   #1482
ooodeta
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 898
GG do ooodeta
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

rudeee a po jakim czasie zauwazylas miconalowy efekt? hmmm .. ja bym sie skusila nawet , nie wiem tylko czy we wloszech jest ten zel dostepny ..co to dokladnie jest ?zel antygrzybiczny dla miejsc intymnych tak ? ja sie nie boje , jedyne co to mam nadzieje ze mi wlosy nie wyjda ,, chociaz skoro nie wyszly po tych wszystkich torturach ktore im zafundowalam to nie sadze zeby jeden biedny zelik mogl jej zabic (przynajmniej mam taka szczera nadzieje)
ooodeta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 05:22   #1483
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Poka¿ wiadomo¶æ
¯eby jeszcze by³y takie gêste i mocne...
Ja na szczê¶cie nie mam gêstych i mocnych w³osów pod pachami :P Na nogach to ju¿ w ogóle mam tak ma³o w³osów, ¿e mogê ich nie goliæ. Tak¿e jednak wolê ¿eby na g³owie zosta³y mi te, które mam teraz :P

Ale wiecie, czêsto tak jest, ¿e jak siê przyspiesza porost ow³osienia to najpierw rosn± te w³osy, które nie powinny :P A przy odchudzaniu pierwszy zmniejsza siê biust :P ¯ycie (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 05:48   #1484
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piek³o, na kolanach Lucyfera
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Poka¿ wiadomo¶æ
Ma³o co prostowa³am ostatnio, koñcówki sobie podciê³am <bojê siê fryzjerów >. Jak mi siê przypomni to nak³adam maseczke z rycyny ale rzadko...
W ogóle zauwa¿y³am ostatnio, ¿e po umyciu w³osów i po wysuszeniu rêcznikiem mam strasznie hm...suche? w³osy. Dziwne w dotyku i takie jakbym ich w ogole nie my³a/od razu wysuszy³a suszarki <a tego nie robie bo szkoda mi wlosów/czasu>

a jakiej od¿ywki uzywasz?
__________________
Od pa¼dziora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym zwi±zku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 06:18   #1485
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Lajf is brutal :-/ juz mam dosc tego mysiego koloru chce "maln±æ" w³oski na ciemny br±z, napisznie prosze która farba najmniej niszczy w³oski bo s³ysza³am jedynie, ¿e farby z palette to zabójstwo dla w³osów.
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 07:28   #1486
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5 870
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez rudeee Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, to o ten mikonal chodzi. Nie jest t³ustym kremem, tylko prze¼roczystym ¿elem na bazie alkoholu.

Stosowa³am go ju¿ raz kiedy¶. Sposób wypatrzy³am na forum dla ciemnoskórych. Stosuj± z powodzeniem od lat.

Przy¶piesza porost w wiêkszo¶ci przypadków do¶æ znacznie. Co do skutków ubocznych - rozmawia³am z przyjacielem magistrem farmacji, nie ma raczej ¿adnych oprócz miejscowych reakcji alergicznych (jak wszystko). Nie przenika do krwi. Dziewczyny na forach wspomina³y o bólach g³owy, zw³aszcza przy stosowaniu 4% stê¿enia, ale mikonal ma 2%. Bólów g³oy nie odnotowa³am.

Kiedy¶ ju¿ zu¿y³am tubkê, w³osy ros³y ok. 3 cm miesiêcznie. Wtedy to nie by³ rewelacyjny wynik. Teraz jakby tyle ros³y to by³±by rewelacja, dlatego do niego wracam.

Co do ³upie¿u pstrego - nie mam i nie mia³am. Nie maziam ¿adn± ma¶ci±, tylko wcieram w skórê g³owy. Nic nie jest t³uste, wrêcz przeciwnie.

Dlaczego dzia³a? Ciê¿ko powiedzieæ. S± ró¿ne teorie. Jedna jest taka, ¿e ka¿dy ma na g³owie spokojnego grzyba, kt.óry sobie ¿yje i nic nie robi, ale jego uspokojenie (bo mikonal nie wybija grzyba ca³kiem) powoduje przy¶pieszenie porostu. Inna teoria mówi, ¿e mikonal dzia³a na bardzo popularnego paso¿yta na skórze g³owy ¿ywi±cego siê keratyn±. Jak jest nie wiem - wiem, ¿e ostatnim razem dzia³a³, zobaczymy jakie tym razem bêd± efekty, stosujê dopiero mo¿e 5 dzieñ.

Jak siê kto¶ boi - nie ma sensu próbowaæ. Mo¿na sobie nawkrêcaæ g³upot. Ryzyko zawsze jest jakie¶.
Ciekawe to wszystko, co piszesz. Ju¿ kiedy¶ zastanawia³am siê nad tym preparatem... A powiedz, kiedy go wmasowujesz w skalp? Po myciu w³osów? Przed? (np. wieczorem wcierasz, a myjesz rano?)
Ja stosuje na zmianê Sebortadin, Petrole i wody (brzozow± i pokrzywow±). Po tych wcierkach w³osy rosn± mi 1,5 - 2 cm na miesi±c. Zatem 3 cm po mikonalu brzmi± kusz±co
__________________
Moja bi¿uteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 08:53   #1487
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 407
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ooodeta Poka¿ wiadomo¶æ
rudeee a po jakim czasie zauwazylas miconalowy efekt? hmmm .. ja bym sie skusila nawet , nie wiem tylko czy we wloszech jest ten zel dostepny ..co to dokladnie jest ?zel antygrzybiczny dla miejsc intymnych tak ? ja sie nie boje , jedyne co to mam nadzieje ze mi wlosy nie wyjda ,, chociaz skoro nie wyszly po tych wszystkich torturach ktore im zafundowalam to nie sadze zeby jeden biedny zelik mogl jej zabic (przynajmniej mam taka szczera nadzieje)
Poszukaj czego¶ z substancj± czynn±: mikonazol. Przypuszczam, ¿e mikonalu akurat nie bêdzie, ale z ca³± pewno¶ci± co¶ innego. W PL jest jeszcze daktarin, ale to t³usta ma¶æ. Mikonal akurat nie jest do miejsc innymnych, zdaje siê, ¿e do skóry, nie wyobra¿am sobie smarowania miejsc intymnych czym¶ na bazie alkoholu

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe to wszystko, co piszesz. Ju¿ kiedy¶ zastanawia³am siê nad tym preparatem... A powiedz, kiedy go wmasowujesz w skalp? Po myciu w³osów? Przed? (np. wieczorem wcierasz, a myjesz rano?)
Ja stosuje na zmianê Sebortadin, Petrole i wody (brzozow± i pokrzywow±). Po tych wcierkach w³osy rosn± mi 1,5 - 2 cm na miesi±c. Zatem 3 cm po mikonalu brzmi± kusz±co
Wsmarowuj± po umyciu, ale to wygl±da mniej wiêcej tak, ¿e myjê rano, idê do pracy albo na uczelniê, i jak wracam wsmarowuje. Mo¿na od razu po wyschni.eciu, bo nie przet³uszcza, wrêcz podnosi u nasady. Nie polecam na mokre czy wilgotne, bo spadnie stê¿enie.

Co do innych wcierek to narazie odstawi³am. Stosujê sam mikonal. Wydaje mi siê, ¿e lepiej nie ryzykowaæ jakich¶ dziwnych efektów ubocznych wynikaj±cych z po³±czenia ró¿nych wcierek. Co do efektów - zauwa¿yam wtedy gdzie¶ po 3 - 4 tygodniach u¿ywania. Teraz jeszcze nic, no ale jest zdecydowanie za wcze¶nie.
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochê, w ¿adnym wypadku"

wiêc nie: "bynajmniej mi siê to podoba"
rudeee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:09   #1488
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5 870
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez rudeee Poka¿ wiadomo¶æ
Wsmarowuj± po umyciu, ale to wygl±da mniej wiêcej tak, ¿e myjê rano, idê do pracy albo na uczelniê, i jak wracam wsmarowuje. Mo¿na od razu po wyschni.eciu, bo nie przet³uszcza, wrêcz podnosi u nasady. Nie polecam na mokre czy wilgotne, bo spadnie stê¿enie.

Co do innych wcierek to narazie odstawi³am. Stosujê sam mikonal. Wydaje mi siê, ¿e lepiej nie ryzykowaæ jakich¶ dziwnych efektów ubocznych wynikaj±cych z po³±czenia ró¿nych wcierek. Co do efektów - zauwa¿yam wtedy gdzie¶ po 3 - 4 tygodniach u¿ywania. Teraz jeszcze nic, no ale jest zdecydowanie za wcze¶nie.
Dziêki za odpowied¼. I rozumiem, ¿e stosujesz/stosowa³as to codziennie?
Ja bym spróbowa³a tego mikonalu. Tylko troszeczkê sie bojê. Ale pomêczê Ciê jeszcze pytaniami, to mo¿e w koñcu siê przekonam
To jest ten?
http://www.apteka-hibiskus.pl/p/pl/6...+g1g+30+g.html
__________________
Moja bi¿uteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:19   #1489
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 407
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

To ten
Stosujê co drugio dzieñ. Nie chcê codziennie, bo codziennie to jednak leczniczo siê go stosuje, a co jak co, grzybicy g³owy nie mam Wydaje mi siê, ¿e co drugi dzieñ wystarczy spokojnie, ¿eby g³owy nie przesuszyæ i nie wyja³owiæ.
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochê, w ¿adnym wypadku"

wiêc nie: "bynajmniej mi siê to podoba"
rudeee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 09:32   #1490
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5 870
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez rudeee Poka¿ wiadomo¶æ
To ten
Stosujê co drugio dzieñ. Nie chcê codziennie, bo codziennie to jednak leczniczo siê go stosuje, a co jak co, grzybicy g³owy nie mam Wydaje mi siê, ¿e co drugi dzieñ wystarczy spokojnie, ¿eby g³owy nie przesuszyæ i nie wyja³owiæ.
Dziêki To ja jeszcze siê zastanowiê, ale kusi mnie ¿eby go spróbowaæ. Mo¿e jak woda brzozowa mi siê skoñczy
Tylko bêdê go musia³a schowaæ przed mê¿em, bo jak siê dowie jak ten ¿el stosuje, to pomy¶li, ¿e na g³owê upad³am
__________________
Moja bi¿uteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 11:08   #1491
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

heheh ;D no schowaj lepiej bo faceci nie rozumieja takich rzeczy
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówiæ. !!!

I ¿yli d³ugo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksie¿niczko!



blondi19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 12:50   #1492
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomo¶ci: 1 656
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
Lajf is brutal :-/ juz mam dosc tego mysiego koloru chce "maln±æ" w³oski na ciemny br±z, napisznie prosze która farba najmniej niszczy w³oski bo s³ysza³am jedynie, ¿e farby z palette to zabójstwo dla w³osów.
najlepszy loreal casting bo nie ma amoniaku,
a robilam normalnym lorealem i tez ok
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 14:52   #1493
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
Lajf is brutal :-/ juz mam dosc tego mysiego koloru chce "maln±æ" w³oski na ciemny br±z, napisznie prosze która farba najmniej niszczy w³oski bo s³ysza³am jedynie, ¿e farby z palette to zabójstwo dla w³osów.
A chcesz kolor zmywalny czy nie? Ze zmywalnych dobre s± balsamy Venity. Zdecydowanie pielêgnuj± w³osy

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko bêdê go musia³a schowaæ przed mê¿em, bo jak siê dowie jak ten ¿el stosuje, to pomy¶li, ¿e na g³owê upad³am
Faceci w³osomaniaczek nie maj± ³atwo (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 16:54   #1494
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Dziêkujê dziewczêta ja ju¿ nie mam si³y do tych w³osów, kupiê sobie chyba na allegro clip-ona bo pielêgnuje te w³osy a one wygl±daj± zupe³nie bezksztaltnie, ju¿ nie wiem co robi± te laski ¿e maj± takie d³ugie, zdrowe w³osy buuuuu! Nie chcê zmywalnego kolorku.
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 17:05   #1495
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chcê zmywalnego kolorku.
Ale chyba lepiej kolor poprawiaæ co dwa tygodnie delikatnym ¶rodkiem ni¿ raz na miesi±c czym¶ co w³osy zniszczy do¶æ mocno. Zw³aszcza, ¿e balsam Venity naprawdê jest prosty w u¿yciu, nie barwi ubrañ itd. A zmywa siê bardzo naturalnie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 17:16   #1496
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5 870
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez blondi19 Poka¿ wiadomo¶æ
heheh ;D no schowaj lepiej bo faceci nie rozumieja takich rzeczy
Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ

Faceci w³osomaniaczek nie maj± ³atwo (;
Mój m±¿ jest akurat bardzo wyrozumia³y, ale mikonalu móg³by nie zrozumieæ
__________________
Moja bi¿uteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 17:57   #1497
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Tak my¶lisz chatulku? Hmmm..nie wiem na co siê zdecydowaæ a j± odrosy malowa³am kiedy¶ raz na dwa miesi±ce. Tylko by³am na tyle g³upia, ¿e da³am sobie nawaliæ na g³ówke rozja¶niacz ale do¶æ z tym, teraz mam naturalny kolor w³osów, beznadziejny i w³osy s± natowe a jak mam pofarbowane to piêknie mi siê ¶wiec± a ju¿ farbowa³am nie raz szamponem koloryzujacym :-/ tak mnie korci jak cholercia ale planowa³am zmieniæ kolorek jak ju¿ je zapuszcze czyli jeszcze ok.20 cm. a to mi ze dwa lata zejdzie w takim tempie, w³osy mi rosn± na miesi±c 2 cm. na dodatek pasowa³o by mi je podci±æ bo ju¿ nawet olejek rycynowy nie pomaga na rozdwojone koñcówki . Buuuu za³amka
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 19:03   #1498
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
Tak my¶lisz chatulku? Hmmm..nie wiem na co siê zdecydowaæ.
Co Ci szkodzi spróbowaæ tego balsamu Venity? I tak siê zmyje. Jak Ci nie przypasuje to po prostu nigdy wiêcej go nie u¿yjesz (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 19:31   #1499
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 14 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Poka¿ wiadomo¶æ
a jakiej od¿ywki uzywasz?
Z Joanny-Naturia z miodem i cytryn± przypomnia³o mi siê o niej. Mam po niej prostsze w³osy.
ImmortalLover jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-08, 20:35   #1500
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomo¶ci: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
Tak my¶lisz chatulku? Hmmm..nie wiem na co siê zdecydowaæ a j± odrosy malowa³am kiedy¶ raz na dwa miesi±ce. Tylko by³am na tyle g³upia, ¿e da³am sobie nawaliæ na g³ówke rozja¶niacz ale do¶æ z tym, teraz mam naturalny kolor w³osów, beznadziejny i w³osy s± natowe a jak mam pofarbowane to piêknie mi siê ¶wiec± a ju¿ farbowa³am nie raz szamponem koloryzujacym :-/ tak mnie korci jak cholercia ale planowa³am zmieniæ kolorek jak ju¿ je zapuszcze czyli jeszcze ok.20 cm. a to mi ze dwa lata zejdzie w takim tempie, w³osy mi rosn± na miesi±c 2 cm. na dodatek pasowa³o by mi je podci±æ bo ju¿ nawet olejek rycynowy nie pomaga na rozdwojone koñcówki . Buuuu za³amka
farby z garniera s± niez³e sama kupi³am sobie color naturals z³oty br±z nr. 4.3 i ju¿ czeka cierpliwie w szufladce
2cm na miesi±c to chyba nie tak ¼le ;x sama nie wiem ile moje rosn± :P
koncówki podetnij ! mje te¿ to czeka
__________________
siedzimy na dachach bawimy siê powietrzem!
d³ugim w³osom mówie
ZMIERZCH <3

DIETÊ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.