Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 15:05   #3151
lilyblack
Zadomowienie
 
Avatar lilyblack
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tam gdzie mieszka mój głos.
Wiadomości: 1 739
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Ja w piątek się wybieram na dekolor + farba + cięcie i odżywki do tego za 240-250 zł w warszawie oczywiście. Salon fryzjerski na wilanowie, pracują na kosmetykach welli, alfaparf. Jak wrócę, mogę zdac relację, jeśli ktoś byłby zainteresowany .

ja jestem zainteresowana

ale nie wiem czy z pallette xxl dadza rade sciagnac. Ale mam juz straszne odrosty i przeswity ( odrosty na czubku 4 cm ).

Ide neidlugo do fryzjera i wlosy bede miala na bombke więc może nie sciągna ze mnie aż tyle.. ?

Troche szkoda mi tyle pieniedzy. Rozwazam to, zeby sama dokonac dekolar. :P
__________________
lilyblack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 15:16   #3152
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Lilyback samemu mozesz sobie zrobic krzywe...a raczej włosom swoim...
Mi tez szkoda kasy ale mysle ze warto bedzie... czekam narazie na wyplate i dopiero sciagne kolor:P I pozniej balejage
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:20   #3153
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez lilyblack Pokaż wiadomość
ja jestem zainteresowana

ale nie wiem czy z pallette xxl dadza rade sciagnac. Ale mam juz straszne odrosty i przeswity ( odrosty na czubku 4 cm ).

Ide neidlugo do fryzjera i wlosy bede miala na bombke więc może nie sciągna ze mnie aż tyle.. ?

Troche szkoda mi tyle pieniedzy. Rozwazam to, zeby sama dokonac dekolar. :P
Ja mam włosy trochę za ucho i oszacowała fryzjerka właśnie taką cenę, co jak na Warszawę nie wydaje się dużo. Trochę się boję bo idę po raz pierwszy do tej fryzjerki, ale mam nadzieję że krzywdy mi nie zrobi i będę mogła wyjśc na ulicę .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 16:54   #3154
brudzio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

.

Edytowane przez brudzio
Czas edycji: 2009-05-16 o 16:58
brudzio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 14:33   #3155
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dobra, tyle naczytałam się o ferbie palette i dekoloryzacji, że teraz się boję..
miala któraś z was robioną dekoloryzacje po ciemnej farbie palette? wyszło? i nie chodzi mi o jednorazowe jej uzycie a potem dekol., tylko o regularne stosowanie farby i ściąganie koloru. Naprawde nic nie da sie z tymi włosami potem zrobić?
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 16:14   #3156
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Re: Dekoloryzacja (help!!!!!!)

mam pytanie. czy jesli na moje farbowane czarne wlosy poloze rozjasniacz (zrobia mi sie wtedy rude wlosy??!! hmm? ) i czy wtedy na ten kolor ktory wyjdzie moge polozyc np farbe joaany palona kawa? chce miec ciemno brazowe wlosy..
czy moje myslenie jest dobre? moge rozjasnicz-> powstanie jakis rudy-> i na to palona kawa?
czy to mi wszystko wyjdzie?
czy farba przykryje ten rudy kolor?
czy jezeli naloze ta palona kawe tak jak chce czy po jakims czasie kolor sie nie znmyje i znow nie bd taki jak po rozjasnieniu?
prosze o odp ...
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 16:26   #3157
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Istnieje duze prawdopodobienstwo ze nie bedziesz miala na co nalozyc pozniej farby.
Jezeli chcesz sie sama podjac takiego zabiegu to tylko zniszczysz sobie wlosy, moga sie takze popalic i skruszyc po prostu.
Na takie zabiegi tylko fryzjer
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 16:58   #3158
ania1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Re: Dekoloryzacja (help!!!!!!)

Ostatnio zakupiłam Goldwell Colorance 4N. Mam takie pytanie.. czy wystarczy nałożyc farbę w określonym stosunku z wodą czy potrzebna jest jeszcze jakaś woda utleniona?
Proszę o odpowiedż...
ania1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 17:07   #3159
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Zapewne wszytsko jest opisane na opakowaniu.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 17:14   #3160
ania1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No niestety, nie ma tam żadnych takich informacji .. :/
ania1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 20:28   #3161
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Istnieje duze prawdopodobienstwo ze nie bedziesz miala na co nalozyc pozniej farby.
Jezeli chcesz sie sama podjac takiego zabiegu to tylko zniszczysz sobie wlosy, moga sie takze popalic i skruszyc po prostu.
Na takie zabiegi tylko fryzjer

ehem.,,. no dzieki dzieki..
moze ktos inny jeszcze sie wypowie?!

byłabym wdzieczna
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 23:37   #3162
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ladies, mam następujący problem. Miałam kilka pasm włosów kiedyś czarnych, później to wyblakło i były brązowe. Zafarbowałam to Joanna 4;6 tonów, wyszły czerwone, później Garnierem 3;4 tony wyszły różowe. Później znowu Joanna i Garnierem i nic nie łapie tego jasnego różu ;/. Obie farby to odcienie blondu.
I co ja mam teraz zrobic ?!
Marien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 09:10   #3163
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Bo taki kolor teraz pokryje tylko ciemniejszy. Blond za słaby na róż
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 09:47   #3164
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Czyli muszę zrobić dekoloryzacje tego różu?
Marien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 10:09   #3165
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
dobra, tyle naczytałam się o ferbie palette i dekoloryzacji, że teraz się boję..
miala któraś z was robioną dekoloryzacje po ciemnej farbie palette? wyszło? i nie chodzi mi o jednorazowe jej uzycie a potem dekol., tylko o regularne stosowanie farby i ściąganie koloru. Naprawde nic nie da sie z tymi włosami potem zrobić?
??
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 11:19   #3166
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

pisze drugi raz xD









mam pytanie. czy jesli na moje farbowane czarne wlosy poloze rozjasniacz (zrobia mi sie wtedy rude wlosy??!! hmm? ) i czy wtedy na ten kolor ktory wyjdzie moge polozyc np farbe joaany palona kawa? chce miec ciemno brazowe wlosy..
czy moje myslenie jest dobre? moge rozjasnicz-> powstanie jakis rudy-> i na to palona kawa?
czy to mi wszystko wyjdzie?
czy farba przykryje ten rudy kolor?
czy jezeli naloze ta palona kawe tak jak chce czy po jakims czasie kolor sie nie znmyje i znow nie bd taki jak po rozjasnieniu?????????
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 13:11   #3167
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Marien Pokaż wiadomość
Czyli muszę zrobić dekoloryzacje tego różu?
Ciezko powiedziec. Szkoda włosów. Moiim zdaniem powinnas zafarbowac o ciemniejszy ton tego blondu co chciałas, może złapie ale no nie wiem. Brąz napewno by złapał,ale to będzie bez sensu bo chcesz mieć jasne włoski. Najbezpieczniej dla twoich włosów w tym momencie będzie jak pójdziesz do fryzjera na porade.

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
mam pytanie. czy jesli na moje farbowane czarne wlosy poloze rozjasniacz (zrobia mi sie wtedy rude wlosy??!! hmm? ) i czy wtedy na ten kolor ktory wyjdzie moge polozyc np farbe joaany palona kawa? chce miec ciemno brazowe wlosy..
czy moje myslenie jest dobre? moge rozjasnicz-> powstanie jakis rudy-> i na to palona kawa?
czy to mi wszystko wyjdzie?
czy farba przykryje ten rudy kolor?
czy jezeli naloze ta palona kawe tak jak chce czy po jakims czasie kolor sie nie znmyje i znow nie bd taki jak po rozjasnieniu?????????
Jezeli sama bedziesz robic rozjasniacxzem po całych włoskach to niekoniecznie ładnie to wyjdzie i co najwazniejsze to zniszczy ci włosy.
Dalej jesli uparcie chcesz to zrobić sama to pozniej tak,możesz je zafarbować na paloną kawe. Kolor powinien wyjśc, sądze że będzie się spierał,bo włosy pod spodem będą jaśniutkie i będą "chłonąć" farbe. Oczywiscie jeszcze duza role odgrywa struktura twoich włosów.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 13:27   #3168
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Jezeli sama bedziesz robic rozjasniacxzem po całych włoskach to niekoniecznie ładnie to wyjdzie i co najwazniejsze to zniszczy ci włosy.
Dalej jesli uparcie chcesz to zrobić sama to pozniej tak,możesz je zafarbować na paloną kawe. Kolor powinien wyjśc, sądze że będzie się spierał,bo włosy pod spodem będą jaśniutkie i będą "chłonąć" farbe. Oczywiscie jeszcze duza role odgrywa struktura twoich włosów.

nie sama napewno nie bede tego robic..
pomoze mi pewnie kolezanka ktora chociaz nie chodzi so szkoły fryzjerskiej ale ze tak powiem ma do tego ''dryk'' zawsze kiedy malowałam włosy to ona nakladala mi farby i wszystko fajnie wychodziło
tylko ze teraz do tego jeszcze dochodzi rozjasnianie..
kolezanka nigdy nie rozjasniala nikomu włosów ale pewnie mi to zrobi..
co jak co ale samemu nie da sie nalozyc dobrze farby/rozjaśniacza..


kolor bd mi sie spiral? tzn? wlosy zrobia sie jasniejsze niz w efekcie zaraz po porbowaniu?

i dodam jeszcze ze nie mam, bardzo zniszczonych włosów,..
zaobserwowałam tylko ze od czadu do czasu troche mi sie łamia..

aa i jeszzcze jedno... czy zaraz po rozjasnieniu włosów moge nałożyc palona kawe? czy dopiero po jakims czasie? (jezli wiesz jakiego rozjasniacza moglabym uzyc do rozjasnienia moich czarnych włosów ze sporym odrostem to napisz mi prosze bo tego tez nie wiem )
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa

Edytowane przez palomablanka
Czas edycji: 2009-04-05 o 13:28
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 13:55   #3169
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja tam nie ufam robieniu takich rzeczy w domu. Ufam fryzjerom bo oni nie dobrowadzą do skrajnego wyniszczenia włosów.
Sama zauwazyłaś że już ci się włoski łamią- bo są wysuszone i spalone.
NAdal nie jestem przekonana do tego by dalej je tak strasznie męczyć.
Co do rozjasniaczów jakie "powinnas" użyć nie wiem.
Co do "spierania" koloru chodziło mi o to,że po farbowaniu będziesz miała ładny kolor który z czasem podczas mycia włosów będzie schodzić, bo jak już wczesniej mówiłam te rosjaśnione włosy będą chłonąc pigmenty. Nie mówie że znów będą rude, tego nie jestem w stanie ci powiedziec, zawsze po miesiącu znów możesz machnąć farbą i to już powinno wystarczeć, ja tak kiedyś miałam gdy zrezygnowałam z blond balejagu.
A co do tego czy farbe możesz nałożyc na włosy po rozjaśnianiu to nie wiem. Te wszytskie zabiegi niszczą włosy i zastanawiam się czy nie trzeba jakiegoś czasu odczekać, ale to też nie jest zasada. Generalnie po dekoloryzaji w salonie też kładą farbe z tego co wiem to są inne farby jakieś może dlatego.
Ja sama będe robić dekoloryzacje z moich czarnych włosów na średni brąz, jednak wole wykosztować się w salonie.Po co mi były te czarne włosy eh
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 14:36   #3170
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
??
....
ano raczej nie da się nic z tym zrobić konstruktywnego,a napewno nie wyjdzie tak jakbyś chciała ,szkoda niszczyc włosy...jedyne wyjście to teraż używać profesjonalnych delikatniejszych farb a czarne włosy po palet sukcesywnie ścinach/podcinać .

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
pisze drugi raz xD









mam pytanie. czy jesli na moje farbowane czarne wlosy poloze rozjasniacz (zrobia mi sie wtedy rude wlosy??!! hmm? ) i czy wtedy na ten kolor ktory wyjdzie moge polozyc np farbe joaany palona kawa? chce miec ciemno brazowe wlosy..
czy moje myslenie jest dobre? moge rozjasnicz-> powstanie jakis rudy-> i na to palona kawa?
czy to mi wszystko wyjdzie?
czy farba przykryje ten rudy kolor?
czy jezeli naloze ta palona kawe tak jak chce czy po jakims czasie kolor sie nie znmyje i znow nie bd taki jak po rozjasnieniu?????????
,,,,,,,,,,
zależy czym farbowałaś wczesniej włosy...mocne farby drogeryjne typu Palett są praktycznie niedoruszenia żadnym rozjaśniaczem,nie radzi sobie tez z nimi ''ściagacz'' kolorów,a jesli nawet to faktycznie wyjdą ciemne ''rudo-nieokreslone''...na to da się połozyc paloną kawę,która jednak będzie się wymywać do koloru podobnego jak po rozjasnianiu... tylko nie widze sensu rozjaśniać i niszczyć włosy a potem ładowac na to kolejny raz drogeryjny ''szajs''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 15:01   #3171
lipstickontheglass
Przyczajenie
 
Avatar lipstickontheglass
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6
GG do lipstickontheglass
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jezuu... a ja cały zcas robie palletą od 5 lat, czarny. Chciałam ściągnąc kolor specjlanym preparatem u fryzjerki, która robiła podobnyz abieg mojej znajomej. Wychodzi na to że Palleta jest nie do ruszenia?? naturalny kolor włosów mam ciemny brąz a odrosty przy farbowaniu na zcarno są rudawe
lipstickontheglass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 15:13   #3172
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez lipstickontheglass Pokaż wiadomość
jezuu... a ja cały zcas robie palletą od 5 lat, czarny. Chciałam ściągnąc kolor specjlanym preparatem u fryzjerki, która robiła podobnyz abieg mojej znajomej. Wychodzi na to że Palleta jest nie do ruszenia?? naturalny kolor włosów mam ciemny brąz a odrosty przy farbowaniu na zcarno są rudawe
.........
wszystkie znajome fryzjerki przeklinają Palete i często nawet odmawiają jakiejkolwiek ingerencji w takie''przefarbowane''wło ski
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 15:21   #3173
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Potwierdzam, fryzjerzy mogą spróbować ale nie na swoją odpowiedzialność. Po palecie napewno nie da się mocno rozjaśnić - sama widziałam, co najwyżej na średni brąz, najczęściej na ciemny brąz. Paleta wnika we włos bardzo mocno, a włosy farbowane 5 lat...napewno będzie trudno. Może lepiej zacznij farbować na czarno inną farbą, a za jakiś rok, dwa, zrób dekolor. L'Oreal dekoloryzuje się bardzo ładnie - robiłam 2 razy, rozjaśniaczem i dekoloryzatorem - za każdym razem nie było problemu z zejściem nawet do blondu.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 15:21   #3174
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
ano raczej nie da się nic z tym zrobić konstruktywnego,a napewno nie wyjdzie tak jakbyś chciała ,szkoda niszczyc włosy...jedyne wyjście to teraż używać profesjonalnych delikatniejszych farb a czarne włosy po palet sukcesywnie ścinach/podcinać .[COLOR="Silver"]
dziekuje za odpowiedz kurcze, szkoda, bo ja zapuszczam włosy
Cytat:
Napisane przez lipstickontheglass Pokaż wiadomość
jezuu... a ja cały zcas robie palletą od 5 lat, czarny. Chciałam ściągnąc kolor specjlanym preparatem u fryzjerki, która robiła podobnyz abieg mojej znajomej. Wychodzi na to że Palleta jest nie do ruszenia?? naturalny kolor włosów mam ciemny brąz a odrosty przy farbowaniu na zcarno są rudawe
ja już sama nie wiem, czytałam dużo o ściąganiu koloru Palette, że przestałam wierzyć w cuda. Teraz nie będę się farbować przez pare miesięcy, może uda mi się inną farbą pokryć te czarne włosy. Jeszcze pogadam z fryzjerką o dekoloryzacji, bo kazała mi się pokazać pare dni przed, bo wierzy w cuda, że teraz mi się zmyje jeszcze znacznie kolor
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:53   #3175
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....


---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------



,,,,,,,,,,
zależy czym farbowałaś wczesniej włosy...mocne farby drogeryjne typu Palett są praktycznie niedoruszenia żadnym rozjaśniaczem,nie radzi sobie tez z nimi ''ściagacz'' kolorów,a jesli nawet to faktycznie wyjdą ciemne ''rudo-nieokreslone''...na to da się połozyc paloną kawę,która jednak będzie się wymywać do koloru podobnego jak po rozjasnianiu... tylko nie widze sensu rozjaśniać i niszczyć włosy a potem ładowac na to kolejny raz drogeryjny ''szajs''


nie nie farbowąłam palette tylko wella..
i teraz 3 razy malowałam odrosty na ta wlasnie palona kawe.. bo moje naturalne to blond ..i chce miec cale wlosy takie jak teraz moje odrosty.. nie chce juz czarnych!
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 10:23   #3176
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej dziewczynki powiem wam jak ja zeszłam z czerni
psikałam włosy sprayem z joanny-zużyłam 1.5 butelki
kolor wyszedł rudo- pomarańczowo- czerwony...
na to zrobiłam sobie bardzo dużo pasemek rozjaśniaczem subrina...
po wysuszeniu włosów nałożyłam tylko na pasemka avangarde z joanny świetlisty blond -efekt---->platynowo, brązowe włosy
to jest super sposób sprawdzony przezemnie
polecam wszystkim!!!

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

do tego fioletowy szampon i płukanka- długoooo starałam sie pozbyć czarnego koloru z włosów i nareszcie mi sie udało jestem happy
naprawde POLECAM!!!
__________________
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 18:28   #3177
ookajlaoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

pomożcie!!! zafarbowalam wlosy farba pallete nie chcialam jej a jakas pusta idiotka ktora pracuje w tym sklepie pwoiedziala ze jak chce troszke rozjasnic to ta farba moje naturalne to blad chcialam rozjasnic tylko troszeczke a wyszly rude dalam tylko jedna saszetke z aktywatorem rozjasniania i trzymalam ja na glowie niecale 10 minut!!! co zrobic zeby ten rudy zniknał? nalozylam na to narazie krem koloryzujacy z loreala ale do 28 zmyc i juz sie spierablagam pomozcie!!! wiem ze to z mojej glupoty, sparzyłam sie na cale zycie ale musze te wlosy uratowac z jakiej firmy i jaki kolor polozyc na wlosy zeby to rude zakryło? z góry dziekuje za pomoc...
ookajlaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 18:40   #3178
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

no najprosciej bedzie polozyc farbe ktorej odcien jest najbardziej zblizony do naturalnego...a tak na przyszlosc Ci doradze--- omijaj palette szerokim łukiem...

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

ja CI polecam napewno jakis ciemny blond a firma?? hmmm moze wella lub garnier
__________________
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 19:22   #3179
ookajlaoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ok dziekuje...własnie zastanawialam sie nad garnierem ale nad blondem nr 7 bo ciemny blad bedzie zdecydowanie za ciemny ... a wlosy farbowalam pierwszy raz w zyciu wiec nie mialam pojecia o farbach zdalam sie na "pomoc"pani z drogerii i to byl blad ale bynajmniej mam teraz nauczke...
ookajlaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 19:39   #3180
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam drogie wizażanki,
Proszę was bardzo o poradę. Mam włosy jasny brąz już od bardzo dawna farbowane zawsze farbami L'oreal na różne kolory. ostatnio jest to ciemny lodowy blond Excell 10. Stwierdziłam, że na wiosnę chciałabym je rozjaśnić do średniego lub ciemnego blondu ale bez żadnych rudych refleksów... Kupiłam rozjaśniacz L'oreal Platinium z amoniakiem i aktywator 9% bo słyszałam, że nie niszczy tak bardzo włosów jak przykładowo joanna czy palette. W związku z tym mam kilka pytań. Na opakowaniu pisze, żeby trzymać specyfik 30-50 min. Jaki byłby odpowiedni czas żeby je rozjaśnić do blondu średniego ale nie spalić ich przy okazji? Czy nakładając ten rozjaśniacz musze omijać okolice skóry? tzn starać się nie dotykać skóry preparatem? Czy mogę po farbowaniu nałożyć ciemny lodowy blond z L'oreala w razie niepowodzenia przy rozjaśnianiu (tzn. żółci albo kurczaka). Bo czytałam, że moga mi wyjść ciemne. Jeśli któraś z was pracowała na Platinium lub też go używała i może udzielić mi odpowiedzi będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.