Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 16:53   #3901
Milka011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam ja jestem właśnie po ściąganiu kolory elgonem miałam ciemny brąz i ostatnio zamarzył mi się rudy na który zapisałam się do fryzjera ale podkusiło mnie żeby ściągnąć kolor bez rozjaśniania i wyszło rewelacyjnie kondycja włosów nie naruszona , końcówki nie rozdwojone i nie popalone. Po prostu rewelacja polecam elgon, niestety naturalnych nie ruszył ale na odrosty to już pójdę do fryzjera Pozdrawiam
Milka011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 16:53   #3902
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam serdecznie, wszystkie dekoloryzujące się kobietki od prawie 3 lat farbuję sie farbą drogeryjna na ciemny brąz ktory w praktyce jest czarny i chcialabym wrocic do mojego naturalnego ciemnego blądu... czy któraś z Was mogłaby mi polecic jakiegoś sprawdzonego fryzjera w Warszawie który podejmie sie tego zabiegu na moich włosach? bardzo z góry dziękuje
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 18:09   #3903
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

salon SHARLEY
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:38   #3904
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a mogłabys cos wiecej o tym SHARLEYu napisac? sciagalas tam kolor? ktos z Twoich bliskich ? na jakich kosmetykach pracuja? jaka metoda dekoloryzuja wloski? i czy uzywaja rozjasniacza?

kobitki kochane pomozcie glupiej mlodej i niedoswiadczonej...mysle by sciagnac kolor w domu i mozecie sie smiac ale nie wiem czym tzn czytalam troszke ten temat i duzo z was ceni sobie elgon-szukalam o nim info w necie i pisza iz jest bez dodatku amoniaku i mozna dekoloryzowac nim do 3 raz, wiec powiedzcie czy mozna po pierwszej dekoloryzacji odrazu zrobic druga? i czym lepiej sciagac kolor elgonem czy dekoloryzatorem renne blanchett? i czy renne jest rowniez bez amoniaku i rowniez mozna go stosowac pare razy pod rzad? ktory jest lepszy? i czy po dekoloryzacjii odrazu farbuje sie wlosy czy robi sie to np nastepnego dnia? i rozumiem ze aby uzyskac wybrany przez siebie kolor trzeba zasosowac farbe o dwa tony jasniejsza od docelowego koloru? jaka farbe polecacie po dekolorze? tzn jakie firmy daja gwarancje dobrego koloru? z gory dziekuje bardzo za rozjasnienie mi w glowie
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:06   #3905
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ceydaa Pokaż wiadomość
wasienka a jak to się stało, że Ci zielone wyszły?
na rozjasniane wlosy, juz jasny blond, po serii plukania w plukankach nalozylam popiel... i o to rezultat, zielen

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashane Pokaż wiadomość
wasienka a jaka teraz farbę kupiłaś? czy ciemny blond nie wyjdzie jak średni brąz?może najpierw spróbujesz po prostu blondem?
Mnie na szczęście nie spotkało zielenie się włosków-ale to podobno wychodzą takie po odcieniach popielatych
Trzymam kciuki i wrzuć później fotkę
a tak na marginesie to sądzę,ze katowanie przez niektóre dziewczyny włosków rozjaśniaczem jest wiele gorsze od dekoloryzacji...
juz daje moim wlosom spokoj zafarbowalam ciemnym blondem z garniera color naturals, mam teraz moj naturalny z poswiata zielona, ale mam nadzieje ze rozowa plukanka cos pomoze juz nie chce farbowac, moje wlosy juz wystarczajaco duuuzo przeszly i dziwie sie ze jeszcze sa miękkie w dotyku ) ps. tak, uzylam popielu i mialamk zielone

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez nimffa Pokaż wiadomość
i właśnie dlatego ja już skończyłam eksperymentować...a też to przerabiałam(zieleń na głowie)..z czarnych mam blond i tak już zostawiłam.może miałabym chęć zmienić odcień delikatnie bo są za jasne,ale...to by była dla moich włosów powolna śmierć.
Ps.jeśli masz włosy w dobrym stanie to może kąpiel rozjaśniająca pomoże zdjąć zieleń?a jeśli chodzi o niwelowanie niepożadanych odcieni polecam z hurtowni fryzjerskiej szampon i maskę joanny.mi pomogła,nie były takie żółte..pzdr
up

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez izunia12 Pokaż wiadomość
pomozcie mi co pokryje mi lekko rude konce?jaka farbe polozyc zeby wyszedl naturalny blond:i stuszuje zolte wlosy????????????
do żóltych wlosow idealna jest plukanka fioletowa a na rude konce tylko rozjasniacz, a raczej stopniowane rozjasnianie, przerabialam to
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 10:20   #3906
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no cóż, nie pozostaje mi nic innego jak powrót do naturalnego koloru włosów, -ciemny blond, już kupiłam farbe, zaraz przystępuję do drugiej w dni dzisiejszym jak i ostatniej na dłuższy czas koloryzacji... ale nie załamuje sie bo chyba w brązach mi lepiej )
Zawsze wyjdzie zielony, gdy nakładasz popiel na ciepły odcien włosów.
Niebieski plus czerwony =zielony!!!!!!!!
Nibieskie sa odcienie blondu popilatego, gołebiego, zimny brąz, platynowy blond. Czerwien to rudy, blond naturalny, miodowy etc.

Jedyne wyjscie to rozjaśniajaca farba w ciepłym odcieniu blondu, ale nie ciemniejsza. Musi byc rozjasniajaca - naturalny lub złocisty odcien.

Kobiety, zapamiętajcie to, co pogrubiłam, nie bedzie takich wpadek!!!

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

jak nałozysz rozjasniajacą, to od razu pozbedziesz sie poswiaty i zapomnisz o niej na dobre, ale musisz trzymac się swojej palety kolorystycznej. Płukanka moze dac jeszcze tragiczniejszy efekt. Bedziesz miała szarozielone.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

izunia, zastosuj srebrną płukankę delii na te żóltorude włosy. Ona neutralizuje te kolory. Dodajesz pare kropli tej płukanki do szamponu i myjesz jak zwykle. Jak dodasz za duzo, to mog awyjsc fioletowe, ale po kolejnym myciu, to zejdzie.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

a jak dodasz odpowiednia ilosc, to pozbedziesz sie zoltego i rudego i bedziesz miała taki chłodny kolorek.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 10:34   #3907
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Rozjaśnianie ciemnych włosów

Cytat:
Napisane przez mnr Pokaż wiadomość
Mogłabym spróbować. Nie do końca się orientuję jak wygląda ta cała dekoloryzacja. Może któraś z Was robiła ten 'zabieg' w domu lub salonie fryz.?? :x Czy nie będę po tym łysa?
Nie rób dekoloryzacji !!! Moja kuzynka miała czarne, gęste, grube włosy, [farbowane] miała kilka zabiegów dekoloryzacji,zrobiła się na blond, a teraz ma włosy cienkie jak niteczki, wypadają jej garściami, i powiedziała mi raz że teraz już by nie popełniła takiego błędu jakim jest dekoloryzacja, a teraz chce wrócić do czarnego. Więc jeśli ci się znudziły twoje włosy, to zrób sobie pasemka, zetnij je trochę albo przesuń przedziałek .

Pozdrawiam
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 11:30   #3908
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rozjaśnianie ciemnych włosów

Kapiel rozjasniajaca w dobrych salonach na pewno pomoze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 13:02   #3909
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

chodzi Ci dekoloryzator Renne Blanche?
taj on nie zawiera amoniaku, ale samodzielnie nie powinno sie wykonywac tego zabiegu , poniewaz po dekoloryzacji, potrzeba jeszcze wlosom zaaplikowac specjalna kapiel, ktora wyplucze dokladnie chemiczny pigment spod luski wlosa a to moze wykonac tylko fryzjer,
inaczej po nalozeniu farby , uzyskymy kolor ciemniejszy od zamierzonego
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 13:31   #3910
mente7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam,
Mam pytanko szczególnie do Pani Grażyny , otóż jaką farbą i ilo procentową wodą mam pofarbować włosy po dekoloryzacji żeby uzyskać kolor karmelowy/toffi. Dodam że ostatnio użyłam farby o kolorze złotego blondu + woda 3% i wyszedł mi z powrotem czarny kolor. Może któraś z was ma już takie doświadczenie i mogłaby mi doradzić. Proszę o pomoc. .
mente7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 13:53   #3911
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mente7 Pokaż wiadomość
Witam,
Mam pytanko szczególnie do Pani Grażyny , otóż jaką farbą i ilo procentową wodą mam pofarbować włosy po dekoloryzacji żeby uzyskać kolor karmelowy/toffi. Dodam że ostatnio użyłam farby o kolorze złotego blondu + woda 3% i wyszedł mi z powrotem czarny kolor. Może któraś z was ma już takie doświadczenie i mogłaby mi doradzić. Proszę o pomoc. .

czym czym byla dekoloryzacja robiona , do jakiego poziomu doprowadzona? nie bardzo rozumiem jak mogl wyjsc tak cie´n´my kolor jak nakladany byl karmel,,,

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

nie sorry, nawet zloty blond!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 15:08   #3912
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

tak, chodzi mi właśnie o ten dekoloryzator, chetnie bym przeprowadziła ten zabieg u fryzjera ale niestety jest on zbyt drogi jak na moja, studencką skromną kieszeń.... co w takim razie zrobic po dekoloryzacjii by kolor nie ściemniał? czym pofarbować włosy jeżeli chcę uzyskać podobnie jak przedmówczyni karmelkowy, złotobląd kolor? dziekuje Gaga za wszystkie rady
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 15:26   #3913
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

nalezy zroboc mieszanke z proszku do pasemek szamponu i 1,5 % utleniacza i tym przemyc wlosy po wyplukaniu dekolorazatora, potem dolkadnie umyc nalozyc odzywke
nie daje ci gwarancji , jak wyjdzie jak bedziesz sama robic,,, moge odpowiadac tylko za swoje efekty
farbe nalezy nakladac zawsze o ton lub nawet 2 jasniejszy od zamiezonego
nie wiem jak wychodzá na tym farby ze sklepu
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 15:34   #3914
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

planuję kupić farbę w hurtowni... jak myślisz, która marka dobrze się spisze? myslałam o lorealu lub zostaniu przy renee.. jak sądzisz?
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 17:01   #3915
mente7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dekoloryzacja była robiona renee blanche. Kolor wyszedł jak u ashane po drugiej dekolorce(strona 129 tego forum). Użyłam farby golden blond nr 7 również RB z wodą 3%. No i wyszedł z powrotem czarny. Chcialabym po dekoloryzacji miec kolor cos jak toffi albo karmel, wiec jakiej farby i wody mam uzyc bo mam zamiar jeszcze raz zrobic dekolor.

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Ps. w jakich proporcjach nalezy zrobic ta plukanke z proszkiem, szamponem i utleniaczem.
mente7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:36   #3916
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Zawsze wyjdzie zielony, gdy nakładasz popiel na ciepły odcien włosów.
Niebieski plus czerwony =zielony!!!!!!!!
Nibieskie sa odcienie blondu popilatego, gołebiego, zimny brąz, platynowy blond. Czerwien to rudy, blond naturalny, miodowy etc.

Jedyne wyjscie to rozjaśniajaca farba w ciepłym odcieniu blondu, ale nie ciemniejsza. Musi byc rozjasniajaca - naturalny lub złocisty odcien.

Kobiety, zapamiętajcie to, co pogrubiłam, nie bedzie takich wpadek!!!.
niebieski plus żółty chyba
a poza tym już mam ciemny blond juz sie przyzwyczailam do tego koloru, i taki juz zostaje choc nie jest super ekstra fajny ale za to nie bedzie widac roznicy miedzy odrostem a farbowanym, bo nie mam zamiaru juz farbowac chce miec swoje lśniące wlosy zniszczone jedynie od prostownicy
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 09:55   #3917
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mysiu narazie jednak nic nie bede robila poczekam jeszcze
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 10:52   #3918
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

wasienka.. hmm no moze plus żólty
wtopiłam wyszedłby fioletowy w kazdym razie reszta się zgadza.
dobrze, że się udało naprawic, a kolor przypominający własny na pewno sprzyja odpoczynkowi włosów. Na moich tez nie widac odrostu i na razie ich nie rozjaśniam, bo koncówki jednak są nadal lekko wysuszone i bardzo mnie to denerwuje :P gdyby się zniszczyły, to nie wiem, chyba bym to strasznie przeżywała
izunia, ok
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 12:23   #3919
rozrabiara88
Raczkowanie
 
Avatar rozrabiara88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: deszczowa kraina
Wiadomości: 81
Question Z czarnego na blond!!!

Witam wiem że było już wiele wątków na ten temat ale chciałabym rozpatrzenia mojego konkretnego przypadku...

Prawie rok farbuję włosy na granatową czerń... ostatnio dwa razy użyłam nawet palette 24mycia granatowej czerni... i?? teraz postanowiłam zostać blondynką...

Od ładnych dwóch tygodni codziennie myję głowę szamponem przeciwłupieżowym... żeby wypłukać tę farbę (ostatni raz farbowałam 3tygodnie temu)... i mam zamiar jeszcze tak przez ponad miesiąc robić żeby jak najbardziej tą farbę wypłukać...

a potem to mam taki plan żeby kupić dwa rozjaśniacze loreal excellance i farbę w jakimś jasnym blondzie... a na koniec zastosować płukankę albo srebrzyk do włosów...

Jak sądzicie uda mi się uzyskać łądny kolor blondu? no i co z kondycją moich włosów...


Na razie są delikatne i cienkie ale za to zdrowe... ten miesiąc do farbowania oprócz spłukiwania koloru chcę przeznaczyć również na odżywienie i wzmocnienie włosów...



Proszę o jakieś dobre rady... pasemka nie wchodzą tutaj w grę...

Z góry dzięki za pomoc
__________________
Kobieta wierzy, że dwa i dwa zmieni się w pięć, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę.
Eliot George Eliot (Mary Ann Evans)
rozrabiara88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 14:10   #3920
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wasienka.. hmm no moze plus żólty
wtopiłam wyszedłby fioletowy w kazdym razie reszta się zgadza.
dobrze, że się udało naprawic, a kolor przypominający własny na pewno sprzyja odpoczynkowi włosów. Na moich tez nie widac odrostu i na razie ich nie rozjaśniam, bo koncówki jednak są nadal lekko wysuszone i bardzo mnie to denerwuje :P gdyby się zniszczyły, to nie wiem, chyba bym to strasznie przeżywała
izunia, ok
A co z odcieniami które nie mają żadnego dopisku? Jasny blond, średni blond, blond. Chciałam sobie położyć blond albo średni blond, ale troche się boje żeby mi ta zieleń nie wyszła A narazie włosy mam zdecydowanie w ciepłym odcieniu - żółtko + pomarańcz
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:46   #3921
mente7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Pani Grażyno czy może mi Pani doradzić jaką farbę mam użyć ? Wczoraj napisałam czym były robione włoski.
mente7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:55   #3922
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny ratujcie!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! oto moja przygoda z fryzjerem . bylam 3 razy w przeciągy 3 tygoni i efektu nie ma!!!

1 . po raz pierwszy bylam u fryzjera okolo 3 tygodnie temu i nalozyl mi sama wode , po czym sie nie rozjasnily i na to nalozyl farbę ktorą chcialam czyli jasny brąz. efekt - rudawy brąz - odrosty, ciemniejsze konce - ciemny brąz


nastepnego dnia bylam na poprawce
2 - rozjasniacz plus woda na koncach wlosow, odrosty nie ruszone bo podobały mi sie i chcialam na koncach takie jak na odsroscie . tym razem bez farby

trzeci raz - dzisiaj
3- chcialam chłodny odcien bo kolor mi sie podobał tylko ze jestem poludn zima i chcialam chlodna poswiate. znow rozjasniane i kladzona farba . efekt - czarne wlosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja sie walne z tymi wlosami!!!!!! tyle zachodu zeby byly znow czarne????? plakac mi sie chce




cghyba sama sobie sciagne kolor i poloze sredni blond palette to wyjdzie mi jasny brąz prawda?? Grażynka pisala kilka postów wyzej ze o 2 tonu wziac farbę jansiejsza.

chce jasny brąz to farba sredni blond. a na jakiej wodzie?? 9 % wtedy wziąć czy na 6 wystarczy? sciągać kolor do rudego czy jak??

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2009-10-27 o 16:58
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 11:10   #3923
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
A co z odcieniami które nie mają żadnego dopisku? Jasny blond, średni blond, blond. Chciałam sobie położyć blond albo średni blond, ale troche się boje żeby mi ta zieleń nie wyszła A narazie włosy mam zdecydowanie w ciepłym odcieniu - żółtko + pomarańcz
tez o to kiedys pytałam a wiec to są kolory neutralne, ani ciepłe ani zimne i można je kłasc bez obaw. podobno. jak nie ma po numerze żadnego przecinka, to jest to odcien, który nie wpływa na tonację bazową.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

rozrabiara88 szczerze? wątpię żeby z granatowej czerni, nawet płukanje wyszedł jasny blond po dwóch farbach rozjaśniających. Sądzę, że uzyskasz coś około ciepłego jasnego brązu a po płukance zimniejszy jasny brąz. No, ale po dwóch farbach zobaczysz, co Ci wyszło i bedziesz mogła decydowac co dalej. Ja farbowałam pół roku 2 razy paletą i ze dwa garnierem oraz castingiem średni brąz i miałam granatowoczarne i jestem po dekolorze, farbie i dwóch rozjaśnianiach i wciaz nie mam jasnego blondu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 11:33   #3924
zpiekiel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Czesc Dziewczyny

mam pilna sprawe mianowicie:

od 1,5 roku farbowalam wlosy na czarno, moj naturalny kolor to sredni braz
2 tygodnie temu kupilam dekoloryzator firmy elgon- robilam dwa razy
sciagnal tylko gore na sredni kasztan
wiec postanowilam wlosy rozjasnic, uzylam rozjasniacza firmy delia-badziew jakich malo w sumie wlosy sie nie zniszczyly, ale tez guzik sciagnal, u gory jasniejsze rude a na dole bordo pomieszane z czernia
w niektorych miejscach pod wlosami jasniutki rudy, nie wiem czemu tak beznadziejnie to wyszlo
odczekalam dwa tygodnie, codziennie na glowie odzywka i wczoraj rozjasnialam jeszcze raz tym razem joanną i w efekcie jestem w ciapy, tu rudy tam czarny(malo go ale jest) ogolnie wlosy maja odcien kasztanu, ale w okolicach skroni rozjasnilo mi sie i to bardzo sie wyroznia, nie wiem teraz co zrobic, czy zakupic jakas szamponetke z joanny ciemny braz zeby pokrylo i wyrownalo ta roznice, a sprawa jest pilna bo niebawem mam uroczystosc rodzinna
a moze by tak polozyc jakas farbe brazowa zeby pokryla te rudosci tylko zeby nie byla za ciemna bo znowu wyjdzie czarny
najgorsze te plamy przy skroniach bo sie rzucaja w oczy strasznie
bardzo prosze o wasze porady!!

ps na zdj takie poklejone bo w odzywce

dodam ze ja nie chce blondu ani jasnego brazu, chce ciemny brazik tylko nie czarny!!
sa fajne szamponetki z joanny mi sie podoba kasztanowy brąz, ale czy to chwyci na tych rudzielcach

Edytowane przez zpiekiel
Czas edycji: 2009-10-28 o 12:47
zpiekiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 14:44   #3925
weronikaisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
z czarnego na braz!!!

Witam wszystkich

Wiec naczytalam sie troche tego dzisiaj apropo dekoloryzaji i zdania sa naprawde podzielone, juz myslac ze wiem co mam zrobic po przeczytaniu kilku nastepnych stron pojawialy sie watpliwosci

Wiec moja sytuacja wyglada tak od 3 lat farbuje wlosy na brazy no a teraz jest to typowa czern(obecnie farbuje loreal casting jednak nie ukrywam ze kiedys tez zdarzylo mi sie uzyc tej nieszczesnej pallet). Fruzure mam dosyc nietypowa (wygolona jedna czesc a z tylu pozsotawione dlugie wlosy) wiec przejscie za pomoca pasemek odpada. Jestem studentka i nie stac mnie tak jak dzisiaj uslyszalam u fryzjera koszt dekoloryzacji i zmiany koloru na moich wlosach 240zl! Chcialabym je po prostu powolutku z tonu na ton rozjasnic zaczynajac od jakiegos cieplego brazu(bo o powrocie do naturalnego jak narazie mi sie tylko marzy), moj naturalny kolor to ciemny blond chociaz obecnie przy odroscie 2cm jest to mysi po tylu latach farbowania.

Prosze pomozcie poniewaz musze sie zdecydowac dosyc szybko z wzgledu na wstretnie wygladajacy odrost przy tej fryzurze:/
weronikaisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 16:16   #3926
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: z czarnego na braz!!!

zpiekel na moim monitorze widzę własnie ciemny brąz. generalnie ciemny brąz rózni sie tym ze ma poswiate brązową w swietle lub slońcu, sama robilam ciemny brąz zawsze. teraz zeszłam z koloru w koncu!!!

odnosnie mojej przygoduy z włosami - moze sie konus przyda
dzisiaj robilam dekoloryzacje - rozjasniacz plus woda 6 plus odrobina odzywki. najpierw nalozylam dół, potem gore. dol zmylam szybciej . gorę zawinełam w slimaczka i tego nie robcie!!! zaczeło mi sie gotowac na czubku głowy. poszlam szybko zmyc cala w nerwach ze włosy pójdą ... wszystko ok bylo. wysuszylam glowe. oczywiscie kaczekę mialam na glowie , taki zółty kolor... ale schodzilam z ciemnego brązu zaznaczam.

nastepnie nakłądalysmy z kolezanka sredni blond , ( chcialam jasny brąz , gdzies wyczytalam ze farba musi byc 2 tony okolo jasniejsza od koloru ktory chce sie uzyskac) z tym ze wyszlo jasno . kolor ktory mam na glowie to mniej wiecej ten http://www.dpj.pl/fotki/g1297d.jpg tylko troche cieplejszy. ogolnmei jestem zadowolona bo to jasny kolo a z takich ciemnych jak farbowalam i nieudanyc dekoloryzacjach u fryzjera... ale mialam pietra jak mialam wrzątek na głowie... :P
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 16:55   #3927
weronikaisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: z czarnego na brąz

bardzo ładny ten kolor wlasnie taki chcialabym uzyskac, tylko ja mam czern na glowie:/// a rownomiernie wyszlo ??? a mialas odrost wczesniej przed dekoloryzacja i jak dlugo trzymalas mniej wiecej to na wlosach? "rozjasniacz plus woda 6 plus odrobina odzywki" rozumiem woda utleniona 6% ?i jaka farba oraz rozjasniacz? i w jakich proporacjach jakbys mogla opisac
wiem ze duzo pytan zadaje ale chyba jutro sprobuje na swoich wlosach..
mam nadzieje ze glowy mi nie wyzre;d
weronikaisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 18:56   #3928
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Wink Dot.: z czarnego na brąz

tak teraz wygląda kolor moich włosów chyba nie najgorzej wyglądam?
PS. przy okazji ta kreska nad okiem to moja pierwsza :P jak na początkującą z eyelinerem to chyba dobrze wyszło?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 00:57   #3929
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Chce dzis zamowic dekoloryzator, ale taki naprawde skuteczny. Poczytałam gdzies nazwy i obił mi sie o uszy dekoloryzator garnier, loreal i rene blanche. Dwuch pierwszych to wogole znalesc na internecie nie moge jok one wygladaja a o trzecim wyczytałam ze bardzo delikatny i sie boje ze moze nie sciagnac. Jednak chce ten blond jasny a jestem juz prawie w polowie drogi
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 01:12   #3930
subwersja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam dziewczyny!
Byłam dzisiaj na dekoloryzacji z czarnych wlosow chcialam, mieć jasny , złotawy brąz albo przynajmniej jakiś rudy. Niestety mimo tego, że zapłaciłam 280 zł efekt marny. Farba sciganela się tylko do polowy wlosow na zolty kurczakowy, a koncowki w polowie byly koloru średni brąz. Pani zafarbowała mi całość lorealem 4.15 chyba brązowy kasztan, ale to nadal jest za ciemne. Nie moglam się nawet z nią dogadać czy np. za 3 miesiące bede mogla nałożyć ciut jaśniejszą farbę. Żeby jakoś na wiosne mieć te szatynkowo złote włosy. Co mi radzicie? Farbować tym brązowym kasztanem i za pol roku sciagac znowu kolor?? Czy może zrobic pasemka i po miesiacu pomalować je na docelowy lub chociaz rudy??
Nie wiem, cuzje strasznie, jakbym wyrzucila peiniedze w bloto. Gdybym wiedziala ze tylko taki bedzie efekt , nigdy bym nie poszla i dalej chodzila w czarnych.
subwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.