Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 20:01   #4681
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
zdecydowałam się na rozjaśnianie Renee Blanche, oprócz tego zestawu co powinnam kupić? wode utlenioną, czepek? zamówić jeden zestaw czy dwa? wiem, że odpowiedzi się pojawiały ale może ktoś odpowiedzieć szybko, krótko i na temat?
po co ci woda utleniona? r blanche to kompletny zestaw do dekoloryzacji. jak dodasz oxydantu to nie wiadomo co ci wyjdzie. przecież to nie jest rozjasniacz. może dlatego niektórym dziewczynom, które tu piszą rozjasnia również odrosty, bo dodają wodę utlenioną??!

czepek chyba się przyda, ale możesz chyba równie dobrze owinąć głowę reklamówką z biedronki..

ilość zestawów zależy od długości i gęstości włosów. jak są długie i geste to zamów 2. jedno opakowanie RB to 200 ml czyli tyle ile mają 2 opakowania farby do użytku domowego

Edytowane przez rapunzel8
Czas edycji: 2010-02-24 o 20:09
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:32   #4682
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
po co ci woda utleniona? r blanche to kompletny zestaw do dekoloryzacji. jak dodasz oxydantu to nie wiadomo co ci wyjdzie. przecież to nie jest rozjasniacz. może dlatego niektórym dziewczynom, które tu piszą rozjasnia również odrosty, bo dodają wodę utlenioną??!

czepek chyba się przyda, ale możesz chyba równie dobrze owinąć głowę reklamówką z biedronki..

ilość zestawów zależy od długości i gęstości włosów. jak są długie i geste to zamów 2. jedno opakowanie RB to 200 ml czyli tyle ile mają 2 opakowania farby do użytku domowego
dzięki bardzo coś mi się o oczy obiło z tą wodą utlenioną, może bez sensu ale warto zawsze zapytać
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 08:12   #4683
L_E_N_A_
Przyczajenie
 
Avatar L_E_N_A_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

robilam dekoloryzacje w domu renee blanche odrostow nic nie ruszylo, od gory wlosy wczesniej farbowane byly od bieli po jasny blond i czym nizej tym bardziej ciemne.po dekoloryzacji uzylam farby bezowy blond i wcale kolor nie wyszedl ciemny-przeciwnie-mialam wrazenie ze sa za jasne w porownaniu z moimi odrostami (nie dążę do blondu tylko do odcienia moich naturalnych wlosow,wybralam bezowy blond bo to odcien okolo dwa tony jasniejszy od naturalnych). poczekalam dwa dni bo myslalam ze moze kolor jeszcze sie sciemni ale nic takiego sie nie stalo.wiec mam zamiar kupic farbe moze ciut jasniejsze od naturalnych i pofarbowac ponownie. Zuzylam 1 opakowanie dekoloryzatora chociaz kupilam 2 opakowania. I z jednym opakowaniem starczylo mi na 3 dekoloryzacje pod rzad tj. pierwsza na calosc wlosow a dwa nastepne od polowy wlosow a wlosy srednio geste siegaja mi do polowy lopatek.
L_E_N_A_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 09:18   #4684
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Pokaż pokaż
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 09:36   #4685
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja już nie wiem co robic. Mam te takie rudoblond włosy jak to po dekoloryzacji i jak zejśc z nich do blondu to już nie mam pojęcia... U fryzjera byłam, to mi nic nie rozjaśnił. Najgorsze jest to, że włosy am prawie do połowy pleców i przeraża mnie perspektwa samodzielnego kombinowania z nimi
Mion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 12:01   #4686
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mion mam ten sam problem co ty
wiec łacze sie z toba w bolu...
dzisiaj przyszły mi rozne specyfiki do wlosow w tym RB dekoloryzator
i nie wiem nakladac nie nakladac ehh
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 13:40   #4687
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

eeeh co ja mam powiedziec wygladam tragicznie.
Wlosy nie farbowane jakies 4 miesiace, do tego sprana czern
Juz nie moge sie doczekac dekoloryzacji jeszcze poltora tygodnia.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 15:01   #4688
justynciat
Raczkowanie
 
Avatar justynciat
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 52
Przejście z brązu na blond ;) pomocy!

Witam Was wszystkie, jestem tu nowa i potrzebuję pomocy.
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, ale od półtora roku farbuję włosy na ciemny brąz. A to wszystko dlatego, że mam urodę do której pasuje ten kolor - ciemne oczy i dosyć ciemna karnacja. Właściwie nie wiem jaki kolor byłby dla mnie odpowiedni, bo moja cera bywa właśnie teraz w zimie marchewkowa a latem brązowa, taka mleczna czekolada, ale to jak się "opalam"(nie specjalnie, moja skóra ma jakieś niekończące się pokłady barwnika ). I tu jest problem. Chciałabym wrócić do swojego koloru włosów, czyli do blondu, ale jaśniejszego, coś jak Doda (nie pomyślcie, że chcę się na nią kreować, bo również ma ciemne oczy i nie taką jasną cerę, ale to chyba solarka) i nie wiem jak to zrobić. Moje włosy są teraz zniszczone tym farbowaniem, lokówką, prostownicą i tymi kosmetykami.
Od dwóch tygodni daję im wytchnienie, stosuję olejek rycynowy, który u mnie działa dobrze na przyrost, i po miesiącu nie farbowania mam około 1,5 cm odrostu. Trochę niefajnie to wygląda. Chodzę z włosami zawiązanymi do góry, ale to popłaca, bo są zdrowsze i jakby grubsze, chociaż na końcach zniszczone.
I tutaj moje pytanie: jak myślicie, ile czekać na to, by poddać się dekoloryzacji? Czy w ogóle warto? A może poczekać aż farba wyblaknie i stosować metodę farbowania na coraz jasniejsze kolory (tylko z takim tempem ja nie wytrzymam).
Co w ogóle sądzicie o dekoloryzacji i przechodzenia z ciemnych kolorów w jasne, kiedy włosy są farbowane?
Liczę na Was
justynciat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:33   #4689
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
eeeh co ja mam powiedziec wygladam tragicznie.
Wlosy nie farbowane jakies 4 miesiace, do tego sprana czern
Juz nie moge sie doczekac dekoloryzacji jeszcze poltora tygodnia.
Normalnie jak bym widziała swoje włosy
tylko moje trochę dłuższe

zastanowiłam się i robie dekoloryzację na 2 razy
jak tylko będę w jakiejś drogerii to kupuję jakiegoś truciciela(rozjaśniacz):b rzydal:
i robię najpierw warstwe pod spodem
iiiiii .. zobaczy się
i jeszcze farbe.... tylko nadal sie zastanawiam jaką
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:43   #4690
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jiuna daj spokoj nie kupuj w sklepie rozjasniacza bo bedziesz plakac ze wlosy ci sie popaliły ...chcesz na raz całe wlosy od spodu rozjasnic ??
nie rob sobie tego i swoim włosa ...wyjdzie ci zolto-pomaranczowo brazowo...nie radze:P wiec co mowie ...jak miałam 15 lat zrobilam wlosa taka tragedie

Anusia nie przesadzaj nie jest zle...ja mam wlosy we wszystkich kolorach teczy ...wstawilam je jakis czas temu...koncówki mam jasne po srodku czarne u góry jasne gdzies tam rude hehe tragedia
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:34   #4691
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Przejście z brązu na blond ;) pomocy!

Nie podejmuj sie dekoloryzacji , bo z włosów wyjdzie Ci siano!! Szczególnie ,że jz masz zniszczone farbowaniem. Jak chcesz przejsc z ciemnego to proponuje np rozjasniac stopniowo pasemkami i kłasc na to coraz jasniejsze plukaniki. np fervidol.
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 16:37   #4692
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

też odradzam rozjaśnianie jakimś badziewiem z drogerii, kiedyś rozjaśniłam włosy rozjaśniaczem Joanny do pasemek, z moich włosów zrobiło się spalone siano, nawet po prostownicy nie wyglądało to dobrze włosy odbarwiły się genialnie, nałożony kolorek wyszedł ładnie ale nigdy więcej i was też przestrzegam

tymczasem zamówiłam dekoloryzator RB, jedno opakowanie, mam nadzieję, że wystarczy na dwie dekoloryzacje na moich włosach, choć nie powiem, obawiam się, że słabo ściągnie. Chociaż mam ciemny brąz i dążę do średniego blondu więc może jakoś się uda
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:40   #4693
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

anusia-- całkiem przyzwoicie te twoje włosy wyglądają

ja nie moge podjąć żadnej decyzji- chodzę z 3 cm odrostami i nie wiem czy je pomalować czy zdekoloryzować. prędzej mi włosy odrosną niz się zdecyduję
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 19:08   #4694
Nice Sprite
Raczkowanie
 
Avatar Nice Sprite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 322
Dot.: Przejście z brązu na blond ;) pomocy!

hmm napewno odzywiaj teraz wloski, tak jak mowi wiki124 najbezpieczniej byłoby stopniowo schodzic z koloru pasemkami. Osobiscie dekoloryzowałam włosy w domu z czerni do jasnego rudego Elgonem- jest delikatny, bezpieczny według mnie, stan moich włosów nie był dobry, ale i nie pogorszył sie po dekoloryzacji, ale wiadomo zalezy od rodzaju włosów, dobry fryzjer pewniejszy. Ogólnie Elgon to bardzo fajny srodek, no ale po nim włoski są rude, nie rusza oczywiscie naturalnych odrostów. Trzeba też po nim używać znacznie jaśniejszych farb niż nasz oczekiwany kolor po. Ja np zrobiłam wielki błąd, elgon sciągnął mi granatową czerń do jasno, miejscami sredniego rudego, a nastepnie pomalowałam włosy jasnym brazem, który wyszedł prawie czarny, czyli wrociłam do koloru sprzed dekoloryzacji.
__________________
...i znów zmierzch...
kolejny dzień dobiega końca...
choćby nie wiem jaki był piękny,
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 19:38   #4695
popcult
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam Was, od dawna śledzę wątki o farbach blond i dekoloryzacji, mam bardzo długie włosy, zawsze farbowałam samodzielnie, więc mam wprawę, na bardzo ciemne kolory. Kolor blond zawsze wydawał mi się niedostepny, ale niedawno uznałam, że wyglądam posępnie w ciemnych, przejrzałam wasze eksperymenty i postanowiłam działać. Z nierównej czerni zeszłam do bardzo równej płomiennej rudości, któą zgasiłam też równo, nakładając farbę od dołu.
Wklejam zdjęcia wyjsciowego koloru czerni z czerwienią, wściekle rudego z kurczakowym odrostem po rozjaśnieniu Joanną i po farbowaniu Wellatonem- dół zmieszany 12.1 i 9.1 a góra 12.1 i 8.1. Moje pytanie brzmi, co dalej? Jak można określić teraz kolor moich włosów- rudawy blond ? Mam ochotę na piaskowo popielaty jasny blond. Poużywam teraz niebieskiego szamponu i odżywki z Joanny, może wybije te rudości do następnego farbowania. Jakiej farby użyć i po jakim czasie? Myślałam o joannie gołębim popelu. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi doradzicie.
popcult jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 19:52   #4696
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez popcult Pokaż wiadomość
Witam Was, od dawna śledzę wątki o farbach blond i dekoloryzacji, mam bardzo długie włosy, zawsze farbowałam samodzielnie, więc mam wprawę, na bardzo ciemne kolory. Kolor blond zawsze wydawał mi się niedostepny, ale niedawno uznałam, że wyglądam posępnie w ciemnych, przejrzałam wasze eksperymenty i postanowiłam działać. Z nierównej czerni zeszłam do bardzo równej płomiennej rudości, któą zgasiłam też równo, nakładając farbę od dołu.
Wklejam zdjęcia wyjsciowego koloru czerni z czerwienią, wściekle rudego z kurczakowym odrostem po rozjaśnieniu Joanną i po farbowaniu Wellatonem- dół zmieszany 12.1 i 9.1 a góra 12.1 i 8.1. Moje pytanie brzmi, co dalej? Jak można określić teraz kolor moich włosów- rudawy blond ? Mam ochotę na piaskowo popielaty jasny blond. Poużywam teraz niebieskiego szamponu i odżywki z Joanny, może wybije te rudości do następnego farbowania. Jakiej farby użyć i po jakim czasie? Myślałam o joannie gołębim popelu. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi doradzicie.


rozjasniałaś sama w domu joanną? masz poniszczone włosy? mam podobny kolor jak ty na 1 zdj tylko niestety ciemniejszy i tez bym chciala z niego na jasny zejśc
jajun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 20:35   #4697
popcult
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez jajun Pokaż wiadomość
rozjasniałaś sama w domu joanną? masz poniszczone włosy? mam podobny kolor jak ty na 1 zdj tylko niestety ciemniejszy i tez bym chciala z niego na jasny zejśc
Tak rozjaśniałam joanną do całych włosow, nakładałam od dołu ku górze, pasmo po paśmie i trzymałam na włosach zgodnie z zaleceniami producenta i o dziwo wyszło równo na całej długości, a kolor wyglądał intensywnie jak po dobrej farbie. Włosy mam cienkie, ale nie wypadł ani jeden, w ogóle nie szczypało. Ale z tego co wyczytałam na różne włosy różnie ten specyfik reaguje.
popcult jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 20:38   #4698
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Pomijajac fakt ze mam odrost jakies 4 cm do tego cienkie wlosy to ogolnie jest git.


Cel za jednym zamachem dojsc do blondu- trzymajcie kciuki hehe

MOja fryzjerka powiedziala ze jest to mozliwe przy moich wloskach no zobaczymy. MOja czern jest juz dosc stara i wyprana wiec moze nie bedzie sie uciazliwie trzymac.


najwazniejsze ze juz nie mam palette na glowie (rozjasnilam kiedys rozjasniaczem cala glowe ale niestety pozniej braz chwycil zaciemny i znow powracaam do jasnych)

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2010-02-25 o 20:40
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:11   #4699
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez malaxdd Pokaż wiadomość
Hej
również mam włosy farbowane na czarno od paru lat;p tak samo chcę zrobić sobie blond. Byłam dziś u fryzjerki, aby mi doradziła, gdyż próbowałam już z rozjaśniaczami, i włosy w efekcie miałam rude ;< powiedziałam fryzjerce, że chcę rozjaśnić włosy bez tej fazy rudego. Doradziła mi , nałożenie na włosy henny francuskiej mocnej. Powiedziała, że jest to mocniejsze niż farba i nie będę miała rudych włosów. Umówiłam się z Nią już na jutro i będzie mi to robiła ;p

Jestem ciekawa efektu. Mogłabyś pokazać lub opisać jak tam po wizycie?

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
Nie podejmuj sie dekoloryzacji , bo z włosów wyjdzie Ci siano!! Szczególnie ,że jz masz zniszczone farbowaniem. Jak chcesz przejsc z ciemnego to proponuje np rozjasniac stopniowo pasemkami i kłasc na to coraz jasniejsze plukaniki. np fervidol.

Ja jednego nie rozumiem, ten wątek ciągnie się od lat, a mnóstwo osób notorycznie myli dekoloryzację z rozjaśnianiem. Szkoda, bo to wprowadza czytające w błąd. Siano po dekoloryzacji to bzdura, no chyba, że ma się siano już przed.
Przepraszam, że reaguję tak nerwowo, ale tydzień temu z hakiem chciałam dowiedzieć się jak najwięcej na temat dekoloryzacji. Straciłam mnóstwo czasu na czytanie takich nic nie wnoszących i mylących postów, trzeba było godzin, żeby oddzielić ziarno od plew, straconych godzin.
Jestem po dekoloryzacji a moim włosom do siana daleko. Dekoloryzacja może niszczy włosy ale minimalnie, ja nie zauważyłam różnicy.
kasia1433 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 19:15   #4700
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa efektu. Mogłabyś pokazać lub opisać jak tam po wizycie?

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------




Ja jednego nie rozumiem, ten wątek ciągnie się od lat, a mnóstwo osób notorycznie myli dekoloryzację z rozjaśnianiem. Szkoda, bo to wprowadza czytające w błąd. Siano po dekoloryzacji to bzdura, no chyba, że ma się siano już przed.
Przepraszam, że reaguję tak nerwowo, ale tydzień temu z hakiem chciałam dowiedzieć się jak najwięcej na temat dekoloryzacji. Straciłam mnóstwo czasu na czytanie takich nic nie wnoszących i mylących postów, trzeba było godzin, żeby oddzielić ziarno od plew, straconych godzin.
Jestem po dekoloryzacji a moim włosom do siana daleko. Dekoloryzacja może niszczy włosy ale minimalnie, ja nie zauważyłam różnicy.


Dokladnie zgadzam sie z Toba. Dekoloryzacja mylona jest z rozjasnianiem. A stan wloskow po zalezy bardzo od stanu przed. Ja ROZJASNILAM (nie dekoloryzowalam) cale wlosy wtedy kruczo czarne i bylo prawie takie same jak przed troszke suche ale nie siano i wystarczyla jedna maska na glowie i byly jak przed tem
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:17   #4701
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa efektu. Mogłabyś pokazać lub opisać jak tam po wizycie?

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------




Ja jednego nie rozumiem, ten wątek ciągnie się od lat, a mnóstwo osób notorycznie myli dekoloryzację z rozjaśnianiem. Szkoda, bo to wprowadza czytające w błąd. Siano po dekoloryzacji to bzdura, no chyba, że ma się siano już przed.
Przepraszam, że reaguję tak nerwowo, ale tydzień temu z hakiem chciałam dowiedzieć się jak najwięcej na temat dekoloryzacji. Straciłam mnóstwo czasu na czytanie takich nic nie wnoszących i mylących postów, trzeba było godzin, żeby oddzielić ziarno od plew, straconych godzin.
Jestem po dekoloryzacji a moim włosom do siana daleko. Dekoloryzacja może niszczy włosy ale minimalnie, ja nie zauważyłam różnicy.
Ja patrząc na swoje pasemko tez zbytniej różnicy nie widze
no może delikatnie przesuszone ale żeby np sie kruszyły czy rozdwajały.. to nic takiego nie zaobserwowałam
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:59   #4702
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Pokaż wiadomość
Ja jednego nie rozumiem, ten wątek ciągnie się od lat, a mnóstwo osób notorycznie myli dekoloryzację z rozjaśnianiem. Szkoda, bo to wprowadza czytające w błąd. Siano po dekoloryzacji to bzdura, no chyba, że ma się siano już przed.
Przepraszam, że reaguję tak nerwowo, ale tydzień temu z hakiem chciałam dowiedzieć się jak najwięcej na temat dekoloryzacji. Straciłam mnóstwo czasu na czytanie takich nic nie wnoszących i mylących postów, trzeba było godzin, żeby oddzielić ziarno od plew, straconych godzin.
Jestem po dekoloryzacji a moim włosom do siana daleko. Dekoloryzacja może niszczy włosy ale minimalnie, ja nie zauważyłam różnicy.
No własnie straszne zamieszanie sie przez to robi

Cytat:
Napisane przez popcult Pokaż wiadomość
Witam Was, od dawna śledzę wątki o farbach blond i dekoloryzacji, mam bardzo długie włosy, zawsze farbowałam samodzielnie, więc mam wprawę, na bardzo ciemne kolory. Kolor blond zawsze wydawał mi się niedostepny, ale niedawno uznałam, że wyglądam posępnie w ciemnych, przejrzałam wasze eksperymenty i postanowiłam działać. Z nierównej czerni zeszłam do bardzo równej płomiennej rudości, któą zgasiłam też równo, nakładając farbę od dołu.
Wklejam zdjęcia wyjsciowego koloru czerni z czerwienią, wściekle rudego z kurczakowym odrostem po rozjaśnieniu Joanną i po farbowaniu Wellatonem- dół zmieszany 12.1 i 9.1 a góra 12.1 i 8.1. Moje pytanie brzmi, co dalej? Jak można określić teraz kolor moich włosów- rudawy blond ? Mam ochotę na piaskowo popielaty jasny blond. Poużywam teraz niebieskiego szamponu i odżywki z Joanny, może wybije te rudości do następnego farbowania. Jakiej farby użyć i po jakim czasie? Myślałam o joannie gołębim popelu. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi doradzicie.
mmm wlosów nie rozjaśnisz farba bo farba farbowanych wlosów nie rozjasnia,chyba ze jest to farba rozjaśniająca np z serii pallet ktorej nie polecam chociaz jesli twoje wlosy przezyly joanne a stan ich sie nie zmienil to by i pallet przeżyły.Rozumiem ze nie chcesz isc do fryzjera ? bo jesli nie to pozostaje ci wlasnie farba rozjasniajaca wlosy na opakowaniu zawsze jest infromacja jaka to jest farba ,lub rozjaśniaczem najlepiej profesjonalnym porobic kilka pasemek i co jakis czas dokladac ich coraz wiecej tyle ze musisz uwazac zeby nie nakładać rozjaśniacza w miejsce gdzie juz go nakladalas bo ci sie wlosy polamia.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 14:41   #4703
monka47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej . Mój problem wygląda tak , że moim naturalnym kolorem jest Ciemny blond ;-) . a od farbowania mam ciemny brąz ... RAz już dekoloryzowałam włosy u fryzjera ;-) i miałam zafarbowane włosy równie wtedy tylko ze kolor wyszedł jakiś rudawy ... ;-/ później fryzjerka zafarbowała mi na Ciemniejszy ... :-(:-( ale ja mam już dość tego farbowania chciałabym naturalne albo jakiś blondzik chce iść teraz dfo fryzjera i je zdekoloryzować i sama w domu sobie jakąś szamponetką moze ciemny blond zafarbować lub jasny brąż .. taki najbardziej podobny do naturalnego i wreszcie rzestać maltretować te włosy ... tylko boję się , że szamponetka np na 24 mycia nie pokryje dobrze ... tych zdekoloryzowanych włosów ...
monka47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 16:37   #4704
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A ja mam pytanie do bardziej obeznanych. Szukam srodka ktory wystepuje w saszetkach i nim sie robi kapiel rozjasniajaca. Problem ze nie wiem jak to sie nazywa ani firmy nie znam. Wiem ze myje sie tym wlosy.


ktos poradzi?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:05   #4705
malaxdd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 170
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
malaxdd to zrob zdj wloskow przed i po
ok,ok. z tym, że na zdj `po` nie mogłam ująć tak dobrze tego koloru, który jest naprawdę . w rzeczywistości wygląda on inaczej.

IblackgirlI
ja za pasemka zapłaciłam 100 zł. z tą henną francuską siedziałam na głowie półtorej godziny. pasemka w dalszym ciągu nie były blond. tak więc fryzjerka nałożyła mi najmocniejszą możliwą tą henne. i siedziałam jeszcze pół godzinki. włosy mi się zniszczyły, wiadomo, ale teraz stosuję odżywki. do uzyskania blondu na całej głowie, czekają mnie jeszcze ze dwie wizyty u fryzjera . ale jestem i tak zadowolona z efektu, bo wygląda to lepiej niz na zdjęciach ;p . a nakładane było to oczywiście na czarne włosy. fryzjerka mowiła , że przeważnie lepiej to wychodzi, ale ja już naprawdę długo farbuję włosy na czarno, tak więc trudno je rozjaśnić, bo już wgłąb włosa wszedł ten czarny kolor ;p
__________________
Chcę być sobą, wredną dziwką w sukni od Prady,
którą każda chciałaby być, którą każdy chciałby mieć



uwielbiam być psychiczną masochistką. to smakuje jak czekolada
malaxdd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:07   #4706
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Wow fajnie faktycznie ciemne te wloski mialas
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 23:16   #4707
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Anusia w saszetkach kupuje sie rozjasniacz do kapieli rozjaśniającej
Nie kupujesz calego opakowania tylko 30 gram tam jest chyba
wpisz sobie w allegro "rozjaśniacz" i wyskoczą ci rozne firmy wiec poszukaj w saszetkach dobry jest np LEO albo KALLOS
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:27   #4708
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

o oooo dzieki o to mi chodzilo


http://allegro.pl/item912696263_kall...8tonow_35.html
takie cos?

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2010-03-01 o 20:35
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:41   #4709
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Tak właśnie takie coś
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:21   #4710
ew89cia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej dziewczyny mam włosy brązowe miejscami dość ciemne bo sciągałam kolor Elgonem, a teraz zamarzyła mi się taka fryzurka , myślicie że fryzjer podoła i nie zniszczy bardzo włosów? z góry dzieki za odp
http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura500975.htm


ew89cia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.