Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-08, 17:10   #4771
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

zreszta o joannie i palette sa rozne opinnie

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Lena jak Ty uzyskalas taki kolor? dekoloryzacja i farba?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:38   #4772
L_E_N_A_
Przyczajenie
 
Avatar L_E_N_A_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
zreszta o joannie i palette sa rozne opinnie

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Lena jak Ty uzyskalas taki kolor? dekoloryzacja i farba?


na stronie 153 zaczyna się moja historia
__________________
------------------------------
zapraszam do mojej galerii:
http://www.panoramio.com/user/3393945
L_E_N_A_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:54   #4773
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No coż, człowiek jest durny i uczy się na błędach, chciałam zejść z ciemnego brązu (po Palette) do czegoś jasnego, w sumie sama do końca nie wiedziałam jakiego odcienia chcę, mam teraz jaki mi się marzył, ale żeby to osiągnąć skończyło się na dwóch dekoloryzacjach, trzech farbach i dwóch rozjaśnieniach w ciągu dwóch tygodni (na zdjęciu jak widać mam jeszcze włosy, co mnie trochę dziwi ) .
Co po kolei:
1)dekoloryzacja-zgaszony rudy na włosach końcówki ciemniejsze-farba Marijel 6,46 (ciemny blon miedziano-czerwony)-góra jako tako końcówki zrobiły się znów prawie czarne
2) druga dekloryzacja na to Wella karmelowa czekolada, efekt: góra karmelkowa, końcówki ciemne, w karmelu na dodatek było mi brzydko, mdło, położyłam więc na to Palette do 24 myć, jesienna czerwień, połowa wlosów znów prawie czarna.
3) rozjaśnianie, nie miałam cierpliwości, żeby czekać az mi przyślą rozjaśniacz z Allegro, wzięłam Joannę, ale nie z tą dołączoną wodą tylko z 6% utleniaczem, po 45 min włosy zrobiły się rude, spłukałam to, trzymałam go odrobinkę za długo, więc na górze leciutko przebijała żółć, położyłam na to szamponetkę miedź i byłam prawie zadowolona, w tym czasie przyszła do mnie paczuszka z zamówioną Farbą Loreal Richesse 7,24 opalizujący miodowy...hmm wyszło równo, ale za ciemno a że przyzwyczaiłam się do rudego, nie mogłam znieść tego koloru, więc....
4) druga dekoloryzacja, znów Joanna i rozjaśniacz 6%, wystarczyło 15 min i efekt taki jak na zdjeciu, na dodatek wreszcie równo i kolor mi się baaardzo podoba, to jest to czego chcę

Nie polecam tak radykalnych działań, mam jednak podniszczone końcówki włosów, reszta się trzyma nawet nieźle, Kallos mleczny czyni cuda
Gdybym teraz mogła cofnąć czas i chciała przejść z ciemnego (czarnego) brązu na rudy, to nie bawiłabym się w żadne dekoloryzacje, tylko od razu położyłabym rozjaśniacz, nawet Joanny ze słabszą 6% wodą i nie sądzę, żebym zniszczyła tym włosy. Dekoloryzacja jest bez sensu w tym przypadku.
A tak wyglądają moje włosy:
kasia1433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:55   #4774
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

juz Cie kojarze
kurcze chyba bede musiala kupic rene blanche bo ten http://allegro.pl/item941937143_pros...cz_koloru.html chyba bedzie zaslaby
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:02   #4775
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
juz Cie kojarze
kurcze chyba bede musiala kupic rene blanche bo ten http://allegro.pl/item941937143_pros...cz_koloru.html chyba bedzie zaslaby
Taaa...działać działa, ale co z tego jak nierówno, a potem byle jaka farba i włosy znów ciemne, mniej lub bardziej, zresztą wypróbowałam go na jednym pasemku, po kilku dniach pasemko ściemniało i stało się prawie niewidoczne. Może z farbami z poziomu 10 lub 9 zadziała, no i pewnie inaczej będzie u kogoś kto nie farbował namiętnie Palette przez kilka lat, w moim przypadku to był jednak bezsensowny zabieg, można było taniej i skuteczniej. Swoją drogą zastanawiam się nad trwałością tej rudości, może nie będzie się wypłukiwać ?
Nie wiem jak zadziała rene blanche, ale mnie się wydaje, że może to być to samo, ten sam związek inna firma.
kasia1433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:04   #4776
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ale to co piszesz spotkalo tez dziewczyny ktore uzywaly renee i elgonu. Takie sa zalety palette ja farbowalam garnierem i castingiem
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:11   #4777
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
No ale wiesz jak my tu chcemy z czarnych do ewnt rudych to nie sa dwa tony.
no tak, ale z drugiej strony nie demonizujmy tych rozjaśniaczy, jak ktoś ich używa z głową( w sensie nie kładzie sobie na głowę rozjaśnaicza na godzinę z oksydantem 12% ) a potem odpowiednio włosy pielęgnuje to nie zniszczą się mocno, jesli chce się rozjaśnić włosy o dużo poziomów to trzeba to robić stopniowo
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 08:31   #4778
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Zobacz jak to roznie wychodzi w praktyce. Ja np jestem w goracej wodzie kapana i prawdopodbnie bym sie skrzywdzila. Zreszta ile dziewczyn zaklada watki typu RATUNKU

ale zgadzam sie trzeba to robic z glowa
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:48   #4779
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Bardzo bardzo fajny efekt i te włoski u góry widze ze masz bardzo podobne do moich naturalnych
A z jakiego kolorku schodziłas?
dziękuję miałam ciemny brąz garniera na całości, jedynie przy skórze (ostatnie farbowanie przed dekoloryzacją) - jasny brąz. Teraz pofarbowałam się blondem garniera i bardzo fajnie ten kolorek wygląda, jednak końcówki są trochę ciemniejsze i chyba użyję ciemnego blondu następnym razem a na wiosnę może zdekoloryzuję się jeszcze raz
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:59   #4780
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

eelmirka kładłaś blond na ten kolor co wyżej w poście załączyłas tak? bardzo proszę o foki
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:35   #4781
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej Dziewczyny! Kilka dni temu zafarbowałam włosy na kolor CZERWIEŃ GRANATU. Na opakowaniu była głęboki i bardzo ładny, rudawy odcień, ale cóż... Na moich włosach wyszła czerwona szopa ala Michał Wiśniewski ;] Czy są jakieś sposoby na przyciemnienie tego koloru ? Może zafarbuję farbonetką na jakiś ciemniejszy odcień, żeby nie niszczyć włosów kolejny raz farbowaniem... Macie jakieś pomysł ?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Dziewczyyyny, pomocy...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 00:21   #4782
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Pokaż wiadomość
Taaa...działać działa, ale co z tego jak nierówno, a potem byle jaka farba i włosy znów ciemne, mniej lub bardziej, zresztą wypróbowałam go na jednym pasemku, po kilku dniach pasemko ściemniało i stało się prawie niewidoczne. Może z farbami z poziomu 10 lub 9 zadziała, no i pewnie inaczej będzie u kogoś kto nie farbował namiętnie Palette przez kilka lat, w moim przypadku to był jednak bezsensowny zabieg, można było taniej i skuteczniej. Swoją drogą zastanawiam się nad trwałością tej rudości, może nie będzie się wypłukiwać ?
Nie wiem jak zadziała rene blanche, ale mnie się wydaje, że może to być to samo, ten sam związek inna firma.
no wiadomo ze zejdzie kolor nierowno i trzeba klasc farbe.Polozyłas farbe z poziomy 6 ...biorac pod uwage ze wlosy po dekoloryzacji chlona farbe jak gabka trzeba skrocic czas działania farby o jakies 10 minut + brac dwa tony jasniejsze.Jezeli wybrałas farbe z poziomu 6 analogicznie wyszedł kolor z poziomu 4 czyli dosc ciemny mimo tego ze u ciebie byl to kolor 6.4 czyli z odcieniami czerwieni..
Farba wyplukiwac sie bedzie z powodu wielokrotnego rozjasniania wlosów i otwarcia łusek włosowych- zakwaszaj włoski powinno byc lepiej


Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
no tak, ale z drugiej strony nie demonizujmy tych rozjaśniaczy, jak ktoś ich używa z głową( w sensie nie kładzie sobie na głowę rozjaśnaicza na godzinę z oksydantem 12% ) a potem odpowiednio włosy pielęgnuje to nie zniszczą się mocno, jesli chce się rozjaśnić włosy o dużo poziomów to trzeba to robić stopniowo
Zgadzam sie z tym...Ale nikt mi nie wmowi ze joanna polozona na chociaz 20 minut działa dobrze na wloski wiem bo sama uzywalam joanne rozjasniacz z woda tam dodana chyba 12...moze wlosy mi nie wypadły ale na pewno sie popalily i nigdy wiecej

Cytat:
Napisane przez Podmuch_Wiosny Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Kilka dni temu zafarbowałam włosy na kolor CZERWIEŃ GRANATU. Na opakowaniu była głęboki i bardzo ładny, rudawy odcień, ale cóż... Na moich włosach wyszła czerwona szopa ala Michał Wiśniewski ;] Czy są jakieś sposoby na przyciemnienie tego koloru ? Może zafarbuję farbonetką na jakiś ciemniejszy odcień, żeby nie niszczyć włosów kolejny raz farbowaniem... Macie jakieś pomysł ?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Dziewczyyyny, pomocy...
tak to jest ze sklepowkami.pozatym pewnie miałas rozjasniane wloski? albo naturalne dosc jasne?
no ale trudno madry POLAK po szkodzie. nie pozostaje ci nic jak ratowanie sie jakims ciemniejszym odcieniem farby lub szamponetka.z tym ze szamponetka bedzie sie zmywac i bedzie wychodzic na wierzch ta czerwien.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 09:53   #4783
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Exclamation Dekoloryzacja czarnych włosów pomocy ! ;(

Witam,wszystkich . Mam czarne włosy , nieco wypłuane do brązu ,ostatnio zamarzył mi się kolor blond i zostałam umówiona na wizyte u fryzjerki która zdekoloryzuje mi włosy . Powiedzcie co zrobić żeby włosy nie były strasznie zniszczone i nie wypadły ? Może któraś z was podjęła się dekoloryzacji ? z góry dziękuję
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 09:55   #4784
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

milusiaam dopowiesez tez na moje pytania? sa na poprzedniej stronie. bo widze ze masz wiedze

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Anusia? to skoro zmieniasz kolor to moze znalazlabys cos u mnie za swoje klipy?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 10:06   #4785
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja czarnych włosów pomocy ! ;(

jest o tym caly watek nawet na sronie glownej ciezko go nie zobaczyc.....polecam podforum o pielegnacji
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 10:14   #4786
anulek9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 64
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam,
Chciałam zaprezentować swoje zdjęcia obrazujące powrót do jaśniejszych włosów.
Jestem naturalną ciemną popielatą blondynką - potocznie mysi blond.
Od wielu lat nieco rozjaśniałam włosy farbami rozjaśniającymi - najczęściej były to Perłowy blond i Księżycowy pył z Joanny - włosy w dobrej kondycji - nieco suche, ale loki prostowane prostownicą niemal codziennie mimo pielęgnacji się przesuszają...
W lutym 2009 postanowiłam zmienić radykalnie kolor włosów - również Joanna Naturia - Palona kawa. Byłam oszołomiona, ale podobało mi się. Początkowo farba szybko się wypłukiwała, ale malowanie co 3-4 tygodnie żeby nie widać odrostu zrobiło swoje - farba głęboko wniknęła we włosy.
Jakiś 1,5 miesiąca temu zaczęłam myśleć o powrocie do jaśniejszych włosów. Od ostatniego farbowania silnie odżywiałam i olejowałam. Tydzień temu zrobiłam w domu kąpiel rozjaśniającą - rozjaśniacz Joanny + maska placenta Kallosa + szampon - od końcówek do nasady - ok. pół godziny pod folią. Włosy były już nieco jaśniejsze.
W poniedziałek powtórzyłam zabieg, na następnie położyłam farbę Joanny w kolorze Słodkie cappucino - efekty na zdjęciach ...
Włosy są ładne, może końcówki bardziej suche, ale nie kruszą się. Kolor bardzo ciepły, jeszcze nigdy nie miałam rudych włosów, ale nie wstydzę się wychodzić z domu Za jakiś miesiąc położę farbę rozjaśniającą - na razie skupię się na regeneracji i poszukiwaniach ładnego koloru wśród drogeryjnych farb
Nie odważyłabym się na takie eksperymenty gdyby nie Wizaż
anulek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 11:13   #4787
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Dot.: Re: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Ja też mam czarne włosy farbowane teraz się wypłukały do brązu bardzo ciemnego farbowane są rok co 2-3 miesiące. Moje naturalne to ciemny blond i chcę teraz fryzurę na "borsuka" dół czarny ,góra biała . Co zrobić żeby włosy nie były zniszczone i nie wypadły ?
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 12:07   #4788
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Re: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Może któraś z was podjęła się dekoloryzacji?
Większość wypowiadających się tutaj dziewczyn. Poczytaj wątek-jest tu wiele rad dot. dekoloryzacji i pielęgnacji włosów "po".
Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Co zrobić żeby włosy nie były zniszczone i nie wypadły ?
Otrzymałaś już odpowiedź:
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
jest o tym caly watek nawet na sronie glownej ciezko go nie zobaczyc.....polecam podforum o pielegnacji
---------------------------------------
anulek9- fajnie Ci to wyszło Ja też chodziłam przez jakiś czas w rudych Podobnie jak Ty, gdyby nie Wizaż, nie odważyłabym się sama dekoloryzować włosów. Ale nie żałuję!
p.s.
Ty prostujesz swoje loki, a ja Ci ich zazdroszczę heh.

Edytowane przez pati172003
Czas edycji: 2010-03-10 o 12:14
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 17:37   #4789
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Znalazłam na allegro taki dekoloryzator . Czy któraś z was go używała ? Bo jest o dziwo tani za 4,99 w saszetkach http://www.allegro.pl/item946986797_...tor_blond.html
z góry dzięki
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 17:52   #4790
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Znalazłam na allegro taki dekoloryzator . Czy któraś z was go używała ? Bo jest o dziwo tani za 4,99 w saszetkach http://www.allegro.pl/item946986797_...tor_blond.html
z góry dzięki


to jest rozjasniacz.Dobry do kapieli rozjasniajacej. Rozjasniacz owszem dekoloryzuje ale z Twoim naturalnym pigmentem.

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2010-03-10 o 17:54
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:06   #4791
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez emilcia_1616 Pokaż wiadomość
milusiaam dopowiesez tez na moje pytania? Sa na poprzedniej stronie. Bo widze ze masz wiedze:d

---------- dopisano o 10:55 ---------- poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Anusia? To skoro zmieniasz kolor:d to moze znalazlabys cos u mnie za swoje klipy:d?
??:d
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-03-10 o 18:08
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:08   #4792
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Właśnie,mam w zamiarze dekoloryzacja i farbowanie typu "borsuk" . Myśle że włosy po odżywkach jakoś się ustabilizują ;DD
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:09   #4793
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

oj nie zuwazylam:-/ sorrki. Klipow juz nie ma sprzedalam je, ogolnie to juz nie bardzo sie wymieniam.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:29   #4794
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z tym...Ale nikt mi nie wmowi ze joanna polozona na chociaz 20 minut działa dobrze na wloski wiem bo sama uzywalam joanne rozjasniacz z woda tam dodana chyba 12...moze wlosy mi nie wypadły ale na pewno sie popalily i nigdy wiecej
Nie no ja nie mówię ze dobrze działa na włosy wiadomo ze to chemiczny zabieg i zawsze trochę je zniszczy /przesuszy, a co do Joanny to aj właśnie jej użyłam , dołączony oksydant jest 9%, robiłam nią tzw.płukankę rozjaśniającą (rozjaśniacz+oksydant+sza mpon+odżywka), najpierw użyła oksy.3% który miałam w domu ale nic mi nie ruszyło koloru, to się potem wkurzyłam i zrobiłam z tym 9% i trzymałam 20 min. tu już normalnie mi rozjaśniło, kondycja włosów jest obecnie - po kilku dniach stosowania odżywek/olejów- praktycznie wyjściowa a wcale nie mam jakiś grubych i gęstych włosów, tylko przeciętne słowiańskie cieniasy
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:33   #4795
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja w sumie sie zastanawiam jakim cudem mam jeszcze wlosy na glowie. Mam cienizne ale za to w super stanie na tyle zabiegow haha
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 20:12   #4796
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Nie no ja nie mówię ze dobrze działa na włosy wiadomo ze to chemiczny zabieg i zawsze trochę je zniszczy /przesuszy, a co do Joanny to aj właśnie jej użyłam , dołączony oksydant jest 9%, robiłam nią tzw.płukankę rozjaśniającą (rozjaśniacz+oksydant+sza mpon+odżywka), najpierw użyła oksy.3% który miałam w domu ale nic mi nie ruszyło koloru, to się potem wkurzyłam i zrobiłam z tym 9% i trzymałam 20 min. tu już normalnie mi rozjaśniło, kondycja włosów jest obecnie - po kilku dniach stosowania odżywek/olejów- praktycznie wyjściowa a wcale nie mam jakiś grubych i gęstych włosów, tylko przeciętne słowiańskie cieniasy
mogłabyś zamieścic efekty? bo kupiłam ten rozjaśniacz i nie mogę się zdecydować.
__________________
gubię kilogramy: 7 kg down! .

zdrowemu odżywianiu mówię tak.

szpagat zrobię i koniec!
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 20:54   #4797
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mój aktualny kolor włosów:http://img242.imageshack.us/img242/1...iap1040261.jpg (teraz jest 3cm odrostu i brązowe prześwity)

A to mój naturalny: http://img684.imageshack.us/img684/1949/blond.jpg

Czy tym preparatem uda mi się do niego zejść stopniowo?
http://esentia.pl/Joanna_Rozjasniacz...ayu_ p28950.htm

Pod czernią L`Oreala noszonwgo od listopada jest rudy zrobiony u fryzjera (październik) , a pod rudym ten mój naturalny.


Pomóżcie!!
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 21:33   #4798
martasoul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witajcie! Zamierzam sobie troche rozjaśnic włoski. Od dwóch lat farbuje je farba Joanny- czekoladowy brąz. Włosy mam w świetnej kondycji, ani jednej rozdwojonej końcówki itp. Czy gdybym użyła rozjaśniacza i wyszło by mi coś w stylu marchewki lub kurczaczka, to czy ruda (taka jasna) farba to pokryje? Marzy mi się właśnie taki rudawy kolor, bo ile można nosić takie ciemne włoski? Dodam, że fryzjer w tej chwili odpada bo na razie nie mogę sobie pozwolić sobie na taki wydatek, a bardzo chciałabym się zmienić w takiego pospolitego rudzielca Proszę o jakieś rady.
Z góry dziękuję Dziewczyny
martasoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 06:06   #4799
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
eparatem uda mi się do niego zejść stopniowo?
http://esentia.pl/Joanna_Rozjasniacz...ayu_ p28950.htm
uda ale totalnie sobie spalisz włosy, wystarczyło poczytać chociaż parę ostatnich stron....

wrzucę potem foto moich włosków, ktoś mnie prosił
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 06:51   #4800
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
uda ale totalnie sobie spalisz włosy, wystarczyło poczytać chociaż parę ostatnich stron....

wrzucę potem foto moich włosków, ktoś mnie prosił
Czytałam, czytałam, ale chciałam się upewnić czy konkretnie na moich wyjdzie.
Musisz mnie zrozumie, że się martwię- w końcu to moje włosy
Ale efekt będzie stopniowy czy jednak raz psiknę sprayem i "po zawodach" - będę ruda albo blondyna jakaś dziwna?
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.