Made in Sephora - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-27, 15:17   #1501
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Made in Sephora

O olejku Aquoliny pierwsze slysze. Coz to takiego? Na KWC nie ma.
Jezeli firdygalek kapielowy to nie dla mnie, bo ja sie wylacznie prysznicuje bez przesiadywania w wannie - panicznie sie boje wstawac z tej trumny, bo a nuz wywine szybka krzyzowa o glebe i beda mnie mogli od razu w tym zeliwie pozegnac.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 18:00   #1502
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Made in Sephora

krakowianki w palzie jest promocja dwa plus jeden, oznaczona takimi malusienkimi znaczkami. wiec prawdopodobne jest, ze gdzie indziej tez jest, ale ze ja gapa to nie zauwazylam udanych zakupow
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:03   #1503
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Made in Sephora

Zizou, a wnikliwie lustrowali Twojego smsa? Bo ja mam datę dość wyrażnie napisana pod numerem i się zastanawiam co z tego będzie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:14   #1504
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zizou, a wnikliwie lustrowali Twojego smsa? Bo ja mam datę dość wyrażnie napisana pod numerem i się zastanawiam co z tego będzie.
pan na florianskiej nawet nie spojrzal rzucil tylko 'wierze pani' a w krakowskiej laska tylko patrzyla, jak szukam tego smsa [bo byl dosc daleko w tyle w skrzynce odbiorczej] i zaczlea liczyc keidy doszla do wniosku ze jeszcze troche to potrwa


i po pierwszym zuyciu jestem zachwycona Diorskin Forever w kompakcie. cudenko miala troche obiekcji co do odcienia ale pan w sephorze uznal, ze najjasniejszy oziebi mi karnacje a ten ciemniejszy ociepli - wiec uleglam z twarza robi cuda ten kompakt. absolutnie juz go kocham na to sypaniec klinika i jestem zrobiona na caly, dlugi, bozy dzien
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:18   #1505
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Made in Sephora

O tego pana z Floriańskiej to chyba kojarzę, kiedyś jak korzystałam ze zniżki studenckiej, to nawet się nie zająknął o legitymacji.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:21   #1506
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Made in Sephora

na florianskiej mnie juz dwoch panow obslugiwalo nie wiem, jakos nie potrafie sie przekonac do facetow w perfumeriach no ale dobral mi odpowiednie kolory i kompaktu i blyszczyka i ogolnie probek sporo rzucil moze byc
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:24   #1507
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Made in Sephora

Mnie obsługiwał taki pan z ciemnymi włosami, niewysoki, uśmiechnięty i na oko w okolicach 30-tki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 19:25   #1508
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
pan na florianskiej nawet nie spojrzal rzucil tylko 'wierze pani' a w krakowskiej laska tylko patrzyla, jak szukam tego smsa [bo byl dosc daleko w tyle w skrzynce odbiorczej] i zaczlea liczyc keidy doszla do wniosku ze jeszcze troche to potrwa


i po pierwszym zuyciu jestem zachwycona Diorskin Forever w kompakcie. cudenko miala troche obiekcji co do odcienia ale pan w sephorze uznal, ze najjasniejszy oziebi mi karnacje a ten ciemniejszy ociepli - wiec uleglam z twarza robi cuda ten kompakt. absolutnie juz go kocham na to sypaniec klinika i jestem zrobiona na caly, dlugi, bozy dzien
miałam przyjemniśc uzywać dior forever fluid, też fajny

edit:szkoda że u nas w sephorach nie ma panów:p
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:29   #1509
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie obsługiwał taki pan z ciemnymi włosami, niewysoki, uśmiechnięty i na oko w okolicach 30-tki.
tego tez znam [daje duuuuuuzo probkow; w ogole panowie jakos chetniej rozdaja probki, laski sa skape ] dzisiaj mialam do czynienia z przyjemnym blondynem, na pewno sporo przed trzydziestka. profesjonalista, wczul sie w role 'doradziciela'
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:40   #1510
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Made in Sephora

Muszę się wybrać w takim razie na Floriańską. Z resztą to jedna z moich dwóch ulubionych S. - druga to ta w Empiku i to chyba jedyne dwie, które znam, gdzie obsługa jest sympatyczna, a ochrona dyskretniej niż gdzie depcze po piętach. I tam lubię robić zakupy. Poza tym w Empiku spotkałam się do tej pory z najlepszą pomocą przy zakupach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:44   #1511
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Made in Sephora

a dziewczyny powiedzcie czy dostępny w naszyvh sephorach jest korektor rozswietlający w pdzelku?bo gdzieś się z nim spotkałam, ale nie u nas:/
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 19:46   #1512
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Muszę się wybrać w takim razie na Floriańską. Z resztą to jedna z moich dwóch ulubionych S. - druga to ta w Empiku i to chyba jedyne dwie, które znam, gdzie obsługa jest sympatyczna, a ochrona dyskretniej niż gdzie depcze po piętach. I tam lubię robić zakupy. Poza tym w Empiku spotkałam się do tej pory z najlepszą pomocą przy zakupach.
ostatnio w kazimierzu zostalam pozostawiona sama sobie czyli 'wez se dziecko sama poradz bo i tak wiem, ze nic nie kupisz' ; w plazie zabrala sie do mnie dziewczyna, ktora wygladala, jakby zasnela w solarium i miala 50 operacji plastycznych [no sory, jak mam sluchac kogos, kto chyba nie bardzo wie, jak sie do siebie zabrac ] a w krakowskiej to maja taki mlyn, ze hej [ale jest jedna dziewczyna ktora bardzo lubie i jesli mam tam robic zakupy to zawsze jej szukam ] do tego maja tam abrdzo ograniczona wysokolpolkowa kolorowke...; w empiku szczerze mowiac nie robilam zakupow, ale skoro mowisz, ze obsluga dobra to sie przejde na florianskiej nie ma tlumow i wybor kosmetykow w porzadku wiec tam bardzo lubie chodzic
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 20:00   #1513
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
a dziewczyny powiedzcie czy dostępny w naszyvh sephorach jest korektor rozswietlający w pdzelku?bo gdzieś się z nim spotkałam, ale nie u nas:/
Chyba go widziałam ale pewna nie jestem.

---
W Krakowskiej zawsze wszystko jest przebrane, a ich skwaszonym minom trochę się nie dziwię, zwłaszcza w sobotę po południu, bo wtedy chyba mają apogeum.
W Plazie i M1 nie bywam często, więc nie mam jakichś specjalnie negatywnych/pozytywnych doświadczeń, poza tym, że w M1 odnoszę wrażenie, że Towar się starzeje na półkach, bo tam nikt nie chodzi. Ale mogę się mylić.
W Kazimierzu też ostatnio musiałam szukać sprzedawczyni przez dłuższą chwilę i jeszcze dłuższą chwile poczekać na łaskawe oderwanie się od pogawędki z drugą sprzedawczynią i zrobienie dla mnie próbki. Chyba nigdy nikt się tam mną nie interesował, kiedy przyszłam po zakupy, a jak sie chce o coś spytać, to samemu trzeba się nachodzić po całym sklepie.

A w Empiku (tak dla kontrastu) pierwszy raz zdarzyło mi się, że nie musiałam tłumaczyć, jaki mam kolor skóry, tylko pani oceniła to jednym rzutem oka, a puder dobrała mi lepiej niż sama bym to zrobiła.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 20:05   #1514
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Made in Sephora

no wlasnie mnie dzis tak pan na florianskiej potraktowal: od razu ocenil kolor i stan mojej skory, dobral odpowiedni kompakt i kolor blyszczyka ['podkresli kolor teczowki' ]. jestem bardzo mile zaskoczona
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 20:59   #1515
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
O olejku Aquoliny pierwsze slysze. Coz to takiego? Na KWC nie ma.
Jezeli firdygalek kapielowy to nie dla mnie, bo ja sie wylacznie prysznicuje bez przesiadywania w wannie - panicznie sie boje wstawac z tej trumny, bo a nuz wywine szybka krzyzowa o glebe i beda mnie mogli od razu w tym zeliwie pozegnac.
Kochana - olejek do ciała, na zasadzie oliwki Boski, leciutko wygładzająco - silikonowy efekt, boski zapacg
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:15   #1516
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Made in Sephora

No wiesz!
Ty mnie tu nie kus, olejku nie ma na mojej LISCIE, a ja mam restrykcyjny plan Kupilam niedawno pol litra Xerialine i sila woli powstrzymywalam sie prawie miesiac przed otworzeniem dziada zanim wykoncze Oeparol. Ja mam schize, ze na jednym kosmetyku musze jechac, a nie trzymac kartony mazidel.
Ehh... oczywiscie zerkne na to cos i obym wytrwala, chwilowo zel i psikacz mi wystarcza, a jak sie przekonam do zapachu na stale, to z nastepna promocja wezme oliwke Chyba, ze... dreczy mnie jedno, zel widzialam bedac ostatnim razem w Sephorze, stal na polce pierwszy w rzedzie, za to koktajli nie widzialam wcale Jak nie bedzie, to mozliwe, ze pociesze sie oliwka
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:24   #1517
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
No wiesz!
Ty mnie tu nie kus, olejku nie ma na mojej LISCIE, a ja mam restrykcyjny plan Kupilam niedawno pol litra Xerialine i sila woli powstrzymywalam sie prawie miesiac przed otworzeniem dziada zanim wykoncze Oeparol. Ja mam schize, ze na jednym kosmetyku musze jechac, a nie trzymac kartony mazidel.
Ehh... oczywiscie zerkne na to cos i obym wytrwala, chwilowo zel i psikacz mi wystarcza, a jak sie przekonam do zapachu na stale, to z nastepna promocja wezme oliwke Chyba, ze... dreczy mnie jedno, zel widzialam bedac ostatnim razem w Sephorze, stal na polce pierwszy w rzedzie, za to koktajli nie widzialam wcale Jak nie bedzie, to mozliwe, ze pociesze sie oliwka
Vril, miałam (wątpliwą) przyjemnośc pracować z produktami Aquolina. W zasadzie jedynie olejki są godne uwagi. I peelingi w słoiczkach i masła, ewentualnie pianki.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:38   #1518
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Made in Sephora

A koktajle? Niby te wody toaletowe. Zle sa, nie maja adekwatnych zapachow do reszty serii?
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:42   #1519
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Made in Sephora

Są miłe, przyjemne, trwałe. Jak na takie wody to nawet zbyt trwałe.

Natomiast właściwości pielęgnacyjnych wszelkie żele, balsamy czy seria jogurtowa nie mają żadnych. Super jest peeling wisniowy z cukrem, masło awokado bodajże i macadamia (fuj zapach), olejki (jezyna & piżmi i chyba awokado lub zielina herbata) i znośne są pianki (papaja).
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 21:54   #1520
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Made in Sephora

To w porzadku, bo ja chce tylko zel i koktajl. Zel juz probowalam i mi pasowal, dla mnie liczy sie zapach i zeby nie podraznial, we wlasciwosci pielegnacyjne takich specyfikow i tak nie wierze, od nawilzania jest balsam. Dzieki za opisy
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 22:01   #1521
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To w porzadku, bo ja chce tylko zel i koktajl. Zel juz probowalam i mi pasowal, dla mnie liczy sie zapach i zeby nie podraznial, we wlasciwosci pielegnacyjne takich specyfikow i tak nie wierze, od nawilzania jest balsam. Dzieki za opisy
Żel proponuję grapefruit, grejfrut czy jak wolicie I lichi i mango. A to moi osobiści faworyci A jeśli tylko bedziesz miała okazję pomacac i powachać peeling (ale nie żel peelingujący!) - to warto
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 22:03   #1522
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie obsługiwał taki pan z ciemnymi włosami, niewysoki, uśmiechnięty i na oko w okolicach 30-tki.
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
tego tez znam [daje duuuuuuzo probkow; w ogole panowie jakos chetniej rozdaja probki, laski sa skape ] dzisiaj mialam do czynienia z przyjemnym blondynem, na pewno sporo przed trzydziestka. profesjonalista, wczul sie w role 'doradziciela'
Ten pan zawsze się wczuwa i to baaaardzo, aż za, czasami. Przynajmniej jak czasem mam okazję go poobserwować, to takie wrażenie odnoszę.
Ale fakt faktem, że obaj panowie są bardzo mili
Tylko że jakoś wcale mi próbek chętniej nie dają Ostatnio kupowałam perfumy dla mamy, poprosiłam o jakieś próbki męskich zapachów, wyższy pan Tomek (obaj to Tomkowie ) powiedział koleżance, że idzie mi jakieś próbki znaleźć na zapleczu i wrócił z jedną. Dosłownie. Bardzo mnie tym rozczarował

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Muszę się wybrać w takim razie na Floriańską. Z resztą to jedna z moich dwóch ulubionych S. - druga to ta w Empiku i to chyba jedyne dwie, które znam, gdzie obsługa jest sympatyczna, a ochrona dyskretniej niż gdzie depcze po piętach. I tam lubię robić zakupy. Poza tym w Empiku spotkałam się do tej pory z najlepszą pomocą przy zakupach.
A ja wczoraj w Empiku pytałam o nowy podkład mineralny w kompakcie i Pani w ogóle nie wiedziała z czym to się je Musiałam jej tłumaczyć o co mi chodzi. W ogóle jakoś za tą Sephorą nie przepadam. Ciasno tam strasznie i właśnie tam mam wrażenie, że obsługa i ochrona razem wzięte depczą mi po piętach. Wolę Floriańską i Krakowską.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ostatnio w kazimierzu zostalam pozostawiona sama sobie czyli 'wez se dziecko sama poradz bo i tak wiem, ze nic nie kupisz' ; w plazie zabrala sie do mnie dziewczyna, ktora wygladala, jakby zasnela w solarium i miala 50 operacji plastycznych [no sory, jak mam sluchac kogos, kto chyba nie bardzo wie, jak sie do siebie zabrac ] a w krakowskiej to maja taki mlyn, ze hej [ale jest jedna dziewczyna ktora bardzo lubie i jesli mam tam robic zakupy to zawsze jej szukam ] do tego maja tam abrdzo ograniczona wysokolpolkowa kolorowke...; w empiku szczerze mowiac nie robilam zakupow, ale skoro mowisz, ze obsluga dobra to sie przejde na florianskiej nie ma tlumow i wybor kosmetykow w porzadku wiec tam bardzo lubie chodzic
W Krakowskiej też lubię jedną babeczkę. Bardzo miła i sympatyczna i do najdrobniejszych zakupów choćby jedną próbkę wrzuci. To miłe

W Kazimierzu faktycznie totalna olewka, a w Plazie nie bywam w ogóle za często i moooże ze 3 razy w życiu w tamtejszej Sephorze byłam. Jakoś mnie te ich dywany odstraszają

M1 też jakieś nieszczególne i faktycznie mało kto tam chodzi. Na półkach duuuużo staroci leży. Ma to też swoje plusy - jak czegoś nie można znaleźć w centrum, na bank w M1 jeszcze będzie


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
no wlasnie mnie dzis tak pan na florianskiej potraktowal: od razu ocenil kolor i stan mojej skory, dobral odpowiedni kompakt i kolor blyszczyka ['podkresli kolor teczowki' ]. jestem bardzo mile zaskoczona
Ten Pan tak ma Ale z tego, co wiem, on jest wizażystą, a przynajmniej często maluje klientki i chyba to lubi.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 22:11   #1523
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ten pan zawsze się wczuwa i to baaaardzo, aż za, czasami. Przynajmniej jak czasem mam okazję go poobserwować, to takie wrażenie odnoszę.
Ale fakt faktem, że obaj panowie są bardzo mili
Tylko że jakoś wcale mi próbek chętniej nie dają Ostatnio kupowałam perfumy dla mamy, poprosiłam o jakieś próbki męskich zapachów, wyższy pan Tomek (obaj to Tomkowie ) powiedział koleżance, że idzie mi jakieś próbki znaleźć na zapleczu i wrócił z jedną. Dosłownie. Bardzo mnie tym rozczarował
ja anwet sie prosic nie musialam dal dwa zapachy, krem i dwa podklady
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
W Krakowskiej też lubię jedną babeczkę. Bardzo miła i sympatyczna i do najdrobniejszych zakupów choćby jedną próbkę wrzuci. To miłe
juz sobie jej imie przypomnialam: Maja - taka wysoka, czarna, blada baaaardzo sympatyczna

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
W Kazimierzu faktycznie totalna olewka, a w Plazie nie bywam w ogóle za często i moooże ze 3 razy w życiu w tamtejszej Sephorze byłam. Jakoś mnie te ich dywany odstraszają

M1 też jakieś nieszczególne i faktycznie mało kto tam chodzi. Na półkach duuuużo staroci leży. Ma to też swoje plusy - jak czegoś nie można znaleźć w centrum, na bank w M1 jeszcze będzie
dywany som fajne ale co mi z dywanow jak 'zawartosc' sklepu byle jaka? do m1 mi baaardzo daleko. kiedys latalam jak postrzelona w poszukiwaniu perfum dla mamy i znalazlam je wlasnie w m1. i dowiedzialam sie, ze sa wycofywane z PL. no ale tam byly. do S. w kazimierzu nie wejde juz w ogole, a jak wejde i zostane potraktowana zlewkowo to chbya sobie z keirownikiem pogadam
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ten Pan tak ma Ale z tego, co wiem, on jest wizażystą, a przynajmniej często maluje klientki i chyba to lubi.
mozliwe, ze on wizazysta bo mial te wszystkie przybory u pasa no i wiedzial z czym sie je moj kolor skory - nie wciskal mi na sile najciemniejszych odcieni i byle jakich kolorow a doradzal cierpliwie i znosil moje marudzenia
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 22:11   #1524
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
[ale jest jedna dziewczyna ktora bardzo lubie i jesli mam tam robic zakupy to zawsze jej szukam ]
Oj tak, też ją z MagJą znamy i lubimy- wszystko zawsze wie, wszystkie nadchodzące nowości też ma obcykane- może to któraś z Wizażanek?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 22:18   #1525
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Made in Sephora

ahaaaa. przypomnialo mi sie: zestaw lancome jest jeszcze dostepny z tuszem l'extreme niestety jesienna kolekcja l. juz przebrana, nie bylo balsamiku do ust w kulce ani lakieru z magnesem w palzie nie ma produktow s. laudree - widzialam je tylko w krakowskiej.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 02:15   #1526
kiniaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 320
Dot.: Made in Sephora

promocje są wszędzie zdaje się, ja byłam w krakowskiej i zrobiłam dziś zakupy na 2+1. a co do produktów s. laudree, to zostałam poinformowana, że są tylko w krakowskiej i w kazimierz.
kiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 02:45   #1527
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
M1 też jakieś nieszczególne i faktycznie mało kto tam chodzi. Na półkach duuuużo staroci leży. Ma to też swoje plusy - jak czegoś nie można znaleźć w centrum, na bank w M1 jeszcze będzie
Krakowianki, a myślicie że znajdę tam eyeliner w kremie Clinique? Pytałam już o niego w Krakowskiej, ale nie ma buu.. Nie często jestem w M1 czy Plazie, więc nie mam pojęcia jak teraz u nich wygląda sprawa.

Nawet już mi proponowali w zastępstwie Smashbox, ale oczywiście nie było już czarnego!
__________________

Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 06:44   #1528
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Made in Sephora

Jak tak czytam Wasze opisy doświadczeń sephorowych, to stwierdzam, że ja bardzo nieprofesjonalnie te zakupy robię Chyba można policzyć na palcach jednej ręki, gdy korzystałam z jakiejś pomocy w Sephorze
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 07:05   #1529
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
Krakowianki, a myślicie że znajdę tam eyeliner w kremie Clinique? Pytałam już o niego w Krakowskiej, ale nie ma buu.. Nie często jestem w M1 czy Plazie, więc nie mam pojęcia jak teraz u nich wygląda sprawa.

Nawet już mi proponowali w zastępstwie Smashbox, ale oczywiście nie było już czarnego!
U nas to był limitowany produkt i nigdzie go nie dostaniesz. W zastepstwie można kupić Smashbox, Shiseido, MAC.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 08:11   #1530
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Jak tak czytam Wasze opisy doświadczeń sephorowych, to stwierdzam, że ja bardzo nieprofesjonalnie te zakupy robię Chyba można policzyć na palcach jednej ręki, gdy korzystałam z jakiejś pomocy w Sephorze
ja w sumie tez jakos nieczesto korzystam ale jak juz to konkretnie. mam problem z doborem koloru podkladu - zwlaszcza marek, ktorych nie znam. jesli pod wystawnikiem sa wlozone produkty i sama moge se je wziac to ni ma sprawy ale czasami sa pochowane w tych wieeeeeeeeelkich szufladach no i o pomoc wtedy prosic sie trza a jak do tego dobiora jeszcze odpowiedni odcien [w koncu to ich praca ] no to siupa
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 02:10:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.