Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-07-02, 20:33   #31
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

nie mozesz jej nabyc u mnie ale moge ja zalatwic z hurtowni robie to dla mioch wizazanek
ta mala jest najnowszym modelem imjest z plytka ceramiczna, dobrze sie prostuje kazda dlugosc wlosow
po ceramicznej jest napewno lepzsy efekt, ale i po teflonowej jest oki, tylko tzreba wspomocsrodkiem stylizujacym
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 20:34   #32
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

w watku o prostownicy z płytkami ceramicznymi napisalam jakie ma dzialanie prosze zerknij..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 20:41   #33
Sandi85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 15
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Więc byłabym zainteresowana tą małą prostownicą z płytką ceramiczną Napisała pani, że mogłaby ją załatwić w hurtowni..Więc gdzie miałabym przesłać pieniążki i jaką kwotę ?Pozdrawiam
Sandi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 21:09   #34
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja również szukam jakiejś dobrej,profesjonalnej prostownicy.Aktualnie używam Remingtona ale jest beznadziejna.Używam różnych środków wspomagających prostowanie jednak efekt jest średni.Możecie mi jakąś polecić?
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 21:24   #35
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a ja wlasnie testuje nowe pordukty Babylissa, serie , ktora wlasnie ma wspomagac prostowanie wlosków, sa tam tez produkty do pielegnacji wlosow, zobaczymy jak sie sprawdza, napewno napisze
ok miesiaca musze przetestowac na roznych wloska!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 21:45   #36
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

prosze napisz mi e maila , nie chce na wizazu pisac o takich rzeczach, bo to nie miejsce na kiermasz :
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-03, 15:12   #37
sylwuchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mam pytanie do pani Grazynki, i bardzo bym prosiła o odpowiedz!!!! Przeczytałam cały wątek z 15 razy i musze sie przyznać żę troszeczke sie zamotałam Chciabym aby Pani odpowiedział mi jednoznacznie: jaka jest najlepsza prostownica (oczywiście firmy BaByliss) do włosków długich?? Chodzi mi przede wszystkim o jak najdłuższy efekt!!
Najlepiej jakby Pani zechcaiała załączyć jeszcze raz zdjęcie!!! Z góry dziekuje i pozdrawiam ciepluśko!!
sylwuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-03, 15:39   #38
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

witaj!
do wlosow długich zawsze bedzie lepsza prostownica , ktora ma szersze plytki grzewcze, i jak juz wielokrotnie pisalam najlepiej prostuja te z ceramiczna plyta!
jak mam odpowiedziec jednoznacznie , ktora jest najlepsza? kazdy ma wobor, i wybiera taka jaka mu najlepiej odpowiada i "lezy" w ręce, czyli jaka mu sie najlepiej prostuje
uwazam ze to co jest napisane , a jest tego bardzo duzo!! daje bardzo wyrazny obraz o prostownicach,i srodkach wspomagajacych,
zalaczylam juz fotki, i nie widze potzreby zeby jeszcze raz je zalaczac, prosze dobrze sie przyjrzyj i poczytaj
tam wszystko jest opisane c
pozdrawiam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-14, 18:04   #39
Perełka
Raczkowanie
 
Avatar Perełka
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 232
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam Dziewczynki, a czy któraś z Was używa moze prostownicy firmy Wigo?? Szczególnie interesuje mnie ta: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27701099 Jestem wlasnie na etapie przedzakupowego szukania Nie bardzo wiem co to za firma, czy lepiej kupić coś z Babyliss PRO ?? To są już niemałe pieniądze i chciałabym dokonać jak najlepszego wyboru Będę wdzięczna za wskazówki
__________________
Ja też chcę wakacje!!
Perełka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-15, 10:21   #40
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam Perelka No wiec ja mam te prostownice kupilam ja w rzeszowie za 220 ale naprawde jest warta swojej ceny i szczerze polecam ! Wloski sa idealnie proste a ceramiczna wkladka powoduje ze ladnie sie blyszcza Ja prostuje wloski praktycznie co drugi dzien...a grzywke musze codziennie :| ale nie zauwazylam jakichs specjalnych zmian na wlosach...sa troszke bardziej suche ale odzywki robia swoje Naprawde warto ! Buziaki
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-21, 08:38   #41
Paula17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hey ,ja sie chciałam zapytać czy w Krakowie w jakimś supermarkecie (np.Tesco albo Carrefour) można kupić prostownice Babyliss, bo pytałam sie u fryzjera ale tam niechca sprzedać.. a jak nie w supermarketach to gdzie jeszcze można zakupić??
Paula17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-21, 08:44   #42
Paula17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hey ,ja sie chciałam zapytać czy w Krakowie w jakimś supermarkecie (np.Tesco albo Carrefour) można kupić prostownice Babyliss, bo pytałam sie u fryzjera ale tam niechca sprzedać.. a jak nie w supermarketach to gdzie jeszcze można zakupić??
Paula17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-21, 10:26   #43
*Natalia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: mała mieścinka
Wiadomości: 167
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja kupiłam na allegro i jestem bardzo zadowolona. Zapłaciłam 170zł + 5zł przesyłka za prostownicę, która w hurtowni kosztuje 300zł. Jest orginalna i wszystko z nią w porządku. Z tego co wiem to teraz jest wystawiona taka wąska za 119zł, ale nie wiem od jakiego to jest sprzedawcy. Ja kupowałam u renesa i tylko jego mogę polecić.
Pa!
*Natalia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-21, 10:48   #44
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Moja siostra ma ta prostownice i ja czasem uzywalam i musze powiedziec ze bylm bardzo zdowolona Jest waska, lekka, szybko sie nagrzewa. Polecam
patricy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-21, 11:13   #45
ewazja
Raczkowanie
 
Avatar ewazja
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 56
GG do ewazja
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam!

Kilka dni temu na allegro kupiłam prostownicę-karbownicę BaByliss. Zapłacilam 179,00 zł. Jestem niesamowicie zadowolona. Nie mam klopotów z wyprostowaniem moich włosow. Efekt jest jedniodniowy, ale ja mam bardzo grube i ciężkie loki... Sprzęt jest nowy, oryginalny, 2 lata gwarancji.

Użytkownik, od którego kupiłam to TMG Proex - jest to firma zajmująca się dystrybucją sprzętu marki BaByliss.
Aktualnie mają wystawione na aukcje dwa rodzaje prostownic BaByliss - szerszą (tę ja kupiłam) za 179 zł i węższą za 119 zł. Zajrzyjcie na www.allegro.pl w zakładkę "Zdrowie i uroda", a potem kliknijcie w kategorii "Pozostałe" - "Akcesoria do włosow" - szersza jest 2 od góry a węższa - 5 od góry. Polecam wszystkim!

ewazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-21, 16:22   #46
Paula17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

No właśnie Thx ze to napisałaś! weszłam na stronke "galeria urody" i tam moge sobie zamówić prostownice.chyba wezme tą za 179,00zł bo jak Tobie sie trzyma cały dzien to niezle a ja mam lekkie i drobne loki to bedzie wsam raz
Paula17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-21, 20:59   #47
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28526006
to jest link gdzie mozesz kupic babylissa profesjonalnego, sa tam tez inne modele
i nie mozna ich kupic w sklepach
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-22, 07:56   #48
Paula17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Niezl sie zapowaida a jak długo trzymają Ci sie proste włosy??
Paula17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-22, 08:00   #49
Paula17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Niezl sie zapowaida a jak długo trzymają Ci sie proste włosy??
summer18 napisał(a):
> Ja polecam parowa prostownice z wkladkami ceramicznymi -babyliss high tech ceramic. Po jej uzyciu efekt jest taki jak zaraz po wyjsciu od fryzjera- ja zamiast siana na glowie mam sliczne, super proste wlosy.
Paula17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-22, 15:32   #50
Jamaica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja z kolei kupiłam Prostownice Amerykaskiej firmy WAHL i tez jestem bardzo zadowolona. Zapłacilam w sklepie fryzjerskim 190zl. jest waska, ma bezowe ceramiczne płytki, bardzo poreczna i wygodna i najwazniejsze: wlosy sa sypkie i blyszcza. Mam lekkie, dosc cienkie wlosy i efekt pozostaje do nastepnego mycia. Polecam!
Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-22, 21:15   #51
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

......a ja kupilam prostowalnice firmy MPM product (heh) za 70 pln....w MAKRO jest rewelacyjna , mialam kiedys BaByliss ale tej nie dorowna zadna (rowniez cena ) No i po co przeplacac ??? (efekt na kilka dni )

Ps. Mam naturalnie falujaco/krecone grube, dlugie wlosy , ktore farbuje i prostuje od lat i od lat wszyscy sie nimi zachwycaja (zwlaszcza fryzjerzy )
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-23, 13:09   #52
ilona79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Wigo to jest BARDZO dobra prostownica.Moja fryzjerka ja uzywa.Efekt jest niesamowity.Prostownice BABYLISS sa beznadziejne. Nie kupuj jej.
ilona79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-23, 13:12   #53
ilona79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Można kupic. Jest jeden sklep w Warszawie gdzie można dostac każdą prostownicę. Ceny nie są tam jednak niskie. Pozdrawiam.
Grażyna napisał(a):
> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28526006
> to jest link gdzie mozesz kupic babylissa profesjonalnego, sa tam tez inne modele
> i nie mozna ich kupic w sklepach
>
ilona79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-23, 17:39   #54
jenny007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 20
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja rowniez moge polecic prostownice Wigo , kupilam ja na allegro i efekt jest fenomenalny podobnie jak prostownica niemieckiej firmy EFALOCK - obie sa doskonale
jenny007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-23, 18:04   #55
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ilono! jezeli chodzi o prostownice Babylissa PRO, te o ktorych ja pisze, to nie mozna kupic ich kupic w sklepie, tylko w hurtowniach fryzjerskich i tych ktore maja pozwolenie na spzredaz babylissa o ktorym ja pisze, w Warszawie jest jedna hurtownia , ktora porwadzi taka sprzedaz, ale nie jestem pewna czy klient z "ulicy" moze tam zrobic zakupy, u nas jest to niemozliwe
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-24, 19:30   #56
Martuśkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hmm..zastanawiam się nad kupnem prostownicy wigo..czy któraś z Was miala z nią do czynienia? jesli tak, jakie byly efekty..?i czy warto przeznaczyc na nią wcale niemałą sumkę pieniedzy?? pozdrawiam
Martuśkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-24, 20:14   #57
Martuśkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

heh, to jeszcze raz ja..może któraś z was doradziłaby mi w wyborze prostownicy..mam dylemat...zastanawiam się nad tą z firmy wigo, jak i nad REMINGTON S 3002.. wybór trudny, bo o ile mi wiadomo, jedna i druga cieszy się powodzeniem?jednak chcialabym poznac wasze opinie na ich temat proszę o odpowiedz0pozdr
Martuśkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-25, 17:43   #58
MoniqueS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6
GG do MoniqueS
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja uważam że prostownice Babyliss PRO są bardzo dobrej jakości, zwłaszcza te z ceramicznymi wkładami i jednocześnie posiadające system parowy. Sama taką używam i nie zgadzam się żeby ten model był nie godny polecenia!!!
MoniqueS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-25, 17:58   #59
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

nie mozna mowic ze ta jest super a ta beznadziejna!!
nalezy pamietac ze prostownica ulatwia prostowanie, a zeby uzyskac efekt na wloskach nazwijmy "trudnych" nalezy uzyc srodka wspomagajacego!!(wielokro tnie to podkreslam)
sa prostownice tansze i drozsze, markowe i nie... jedni wola takie druzdzy takie, ale nie powinno sie mowic te i te sa beznadziejne...
kazdy opisuje takie jakie wlasnie im dobrze pasuja, i dlatego kazdy ma prawo wyboru
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-25, 19:42   #60
RenataŻądło
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 4
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Moje drogie kobitki!
Dużo piszecie na temat prostownic, a ponieważ od jakiegoś czasu jestem posiadaczką prostownicy mogę sobie z wami porozmawiać. Moją pierwszą prostownicą do włosów była prostowniczka Babyliss PRO. Grubość płytki ceramicznej 25mm
z długim kabelkiem, bardzo lekka itd. Cena ?. 280 zł:-( I chociaż wydawało się, że będzie niesamowita, to niestety nie dla mnie! Być może zależy to od włosów, ja mam średniej długości, dosyć gęste i chociaż nie kręcone to niesforne. Rano spędzałam na prostowaniu jakąś godzinę i w rezultacie upinałam włosy w koczka. Włosy się elektryzowały i były dosyć ciężkie. U fryzjera zawsze prostowano mi włosy prostownicą EFALOCK. Bardzo długo jej szukałam, (niestety w żadnej hurtowni fryzjerskiej w Krakowie jej nie dostałam), aż w końcu ją znalazłam. Szybciutko sprzedałam Babylissa pro i zakupiłam Efalocka. Jest najlepsza!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli naprawdę chcecie mieć piękne prościutkie włoski proponuję prostownicę EFALKOCK oraz płyn Goldwell do prostowania, a na co dzień odżywki do włosów po każdym myciu. Oczywiście nie jest to tania prostownica ale warto odlożyć sobie pieniążki i ją zakupić. Gorąco polecam>>>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg efalock.jpg (8,2 KB, 853 załadowań)
RenataŻądło jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.