Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-28, 16:45   #751
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

do Anecik 15 witaj moja droga kolezankoznowu sie spotykamy mam prosbe wyslesz mi swoj numer gg na mojego emaila moj email kicia187@op.pl chcialam z Toba porozmawiac bo ja juz sie nie moge doczekac tego swojego cudenkapozdruffka buzka
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 16:47   #752
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

do Anecik 15 witaj droga kolezanko moglabys mi podac swoj numer gg na moj email:kicia187@op.pl bedeci wdzieczna ,chcialam z toba porozmawiac wlasnie o tej prostownicy ja te cudenko bede miala najperdzej w czwartek i juz nie moge sie doczekac pozdroffka sounko
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 17:28   #753
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Wink Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Juz wyslalam gg ale zauwaz ze mam je podane przy nicku sama dopiero zauwazylam hehe
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 13:11   #754
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Efalock flat champ moj numer 1 !!!! naprawde super prostownicanigdy nie mialam tak prostych wloskow!i lsniacych polcema naprawde!!
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 14:53   #755
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A ja mam prostownice MELISSA. Jest ceramiczna wiec szybciutko sie nagrzewa. Wlosy sa idealnie proste i efekt utrzymuje sie bardzo dlugo. Ma regulacje temperatury. Kupilam ja z polecenia fryzjerki - za 79zl!! Naprawde rewelacja!! Kto nie chce wydawac wiekszej gotowki na prostownice niech sprobuje ta POLECAM!
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 15:03   #756
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Zapomnialam dodac ze mimo ze z mojej prostownicy jestem zadowolona to i tak marzy mi sie babyliss - wiadomo
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 16:30   #757
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a dzisiaj coś zauważyłam na mojej prostownicy, hmm...napis babyliss ceramic ale to nie to bo tego napisu juz nie ma....jak prostowałam włosy widocznie lekko spociły mi się ręce i napis w połowie zszedł, i jak to teraz wygląda buuu
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 18:37   #758
dorotka.20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 38
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam!
Od niedawna jestem posiadaczka prostownicy. Długo sie zastanawiałam nad kupnem. Kilkakrotnie przeczytałam ten temat szukając wskazówek jaką kupic. W rezultacie zakupiłam prostownice Remington CS 3000 (przede wszystkim ze wzgledów finansowych - jest w umiarkowanej cenie). Powiem szczerze ze jestem zachwycona rezultatem - włosy sa proste do nastepnego mycia (myje włosy co 2 - 3 dni ). Włosy mi sie przetłuszczają i pewnie gdyby nie to, to przez tydzien byłby prosciutkie. Polecam Remingtona CS 3000 przynajmniej tym co maja podobne włosy do moich tzn. niefarbowane, lekko falowane, ze skłonnościami do puszenia się, nie zbyt grube. Pozdrawiam

Ps. Co sądzicie o Pantene Serum Termo-ochronne?? Dobrze chroni włosy przed wysoką temperaturą??
dorotka.20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-02, 08:14   #759
Lybra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 21
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej, ja w sprawie Serum Termo-ochronnego Pantene - NIE POLECAM przy prostownicy, to jakaś pomyłka. Włosy po użyciu serum są miękkkie i błyszczące, za to po ich wyprostowaniu robią się sztywne i matowe, jak na tym polega ochrona przed wysoka temperaturą to ja dziękuję Wyczytałam gdzieś, że nie wszystkie maseczki i odżywki lepiej działają pod wpływaem ciepła, te których mają w składzie białka (Pantene ma aminokwasy) nie należy podgrzewać wtedy białka się "ścinają" i tylko obciązają włosy. Nie pamiętam dokładnie gdzie to wyczytałam ale w przypadku tego Serum mam wrażenie, że tak sie właśnie dzieje. Za to mogępolecić odżywkę termoregeneracyją GlissKur, taką z pompką bez spłukiwania. Rzeczywiście po nałożeniu na włosy i użyciu lokówki bądź prostownicy włosy są lśniące i miękkie. Serum Pantene tak ale bez prostownicy po
Lybra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-03, 15:28   #760
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

sluchajcie...moja prsotownica efalockflatchamp jest super !super psrotuje jeszcze nigdy nie mialam takich prostych wlosow wszystko bylo by oki z wyjatkiem jednej rzeczy ,wlosy po wyprostowaniu sa sliczneale poumyciu dopiero widac jakie poniszczone..od tej temperatury.Uzylam ta prostownice dopiero 2 razy jesli sobie odrazu po umyciu nie wyprostuj wlosow to mam szope jak nie wiem co koncowki porozdwajane jestem w szoku i zastanwiam sie ze jak mozna miec tak poniszczone wlosy dopiero po dwukotnym zastosowaniu prostownicy. Nie wiem co zrobic ztym fantem ale boje sie bardzo ze jak bede jej uzywac czesciej to bede musiala sciacmojewloskia tego bym sobie nigdy nie wybaczyablagam pomozcie!!!
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-03, 15:31   #761
Yuriko Salvani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja ostatnio zakupilam na allegro prostownice Babyliss Pro 35mm i moge powiedziec ,ze warta byla swojej ceny w moim przypadku w mig prostuje wlosy...nie to co moja stara prostownica jakas 10-letnia nieznanej firmy;/ spalone i przesuszone wlosy total....No ale teraz wierze ,ze dzieki Babylissowi bedzie lepiej^^ ,wczoraj po raz pierwszy od jej otrzymania prostowalam grzywke ,super efekt!Przetrzymala nawet noc i rano byla prosciutka jak drucik chociaz mam lekko falowane wlosy jestem bardzo zadowolona ,teraz zbieram pieniazki na Serum Krystaliczne RB i ten srodek do prostowania wlosow RB
Yuriko Salvani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-03, 19:39   #762
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez kicia187
sluchajcie...moja prsotownica efalockflatchamp jest super !super psrotuje jeszcze nigdy nie mialam takich prostych wlosow wszystko bylo by oki z wyjatkiem jednej rzeczy ,wlosy po wyprostowaniu sa sliczneale poumyciu dopiero widac jakie poniszczone..od tej temperatury.Uzylam ta prostownice dopiero 2 razy jesli sobie odrazu po umyciu nie wyprostuj wlosow to mam szope jak nie wiem co koncowki porozdwajane jestem w szoku i zastanwiam sie ze jak mozna miec tak poniszczone wlosy dopiero po dwukotnym zastosowaniu prostownicy. Nie wiem co zrobic ztym fantem ale boje sie bardzo ze jak bede jej uzywac czesciej to bede musiala sciacmojewloskia tego bym sobie nigdy nie wybaczyablagam pomozcie!!!
A champ nie ma regulacji temperatury przypadkiem?
Ustaw najniższy poziom.
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 00:37   #763
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Yuriko Salvani
Ja ostatnio zakupilam na allegro prostownice Babyliss Pro 35mm (...) teraz zbieram pieniazki na Serum Krystaliczne RB i ten srodek do prostowania wlosow RB
No to będziemy miały w posiadaniu ten sam zestaw: BabylissPRO + Renee kryształki + Renee olejek. Ciekawe czy dołączysz do klubu szczęśliwych z tego wyboru Dla mnie to rewelacyjny zestaw.
iff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 09:09   #764
_sylwiaaa_
Raczkowanie
 
Avatar _sylwiaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 77
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja mam prostownice efalock flat champ i jak nie prostuje na przedostatnim stopniu to musze przejechac po jednym pasmie wlosow kilka razy i dopiero sa proste...na dodatek strasznie sie elektryzujanarazie nie zdazylam kupic zadnego srodka do prostowania bo mam ta prostownice od wczoraj.na nastepny dzien po wyprostowaniu troszke sie od spodu pofalowaly ale ogolnie i tak sa proste i ladniej sie ukladaja no i sa lsniacejestem ciekawa co zrobie z moimi wlosami jak bedzie padac deszcz albo sniegmoze ma ktos jakis dobry sposob?
_sylwiaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 12:03   #765
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez _sylwiaaa_
ja mam prostownice efalock flat champ i jak nie prostuje na przedostatnim stopniu to musze przejechac po jednym pasmie wlosow kilka razy i dopiero sa proste...na dodatek strasznie sie elektryzujanarazie nie zdazylam kupic zadnego srodka do prostowania bo mam ta prostownice od wczoraj.na nastepny dzien po wyprostowaniu troszke sie od spodu pofalowaly ale ogolnie i tak sa proste i ladniej sie ukladaja no i sa lsniacejestem ciekawa co zrobie z moimi wlosami jak bedzie padac deszcz albo sniegmoze ma ktos jakis dobry sposob?
Mam takie same doswiadczenia z champem tez prostuje bez zadnych srodkow ale mam zamiar kupic olejek RB moze bedzie lepiej Napisz jakie masz wlosy, bo ja mam dosc cienkie, falowane z loczkami gdzie niegdzie, sa strszliwie sianowate, okropne:0
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 16:05   #766
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a no właśnie, ja też jak narazie prostuje bez żadnego ,,zabezpieczenia" ale mam zamiar coś kupić po pierwsze po to aby włosy się tak bardzo nie zniszczyły a po drugie to po to aby były proste przed długi czas, bo jednak prostowanie tylko za pomocą samej prostownicy daje krótkotrwały efekt i włosy nie do końca są takie proste, przynajmniej przez krótki czas, później już się trochę falują. Chciałabym prostować także w zimie ale co zrobię gdy będzie padał śniej, przecież zaraz zrobi mi się siano, macie może jakieś pomysły jak temu zaradzić?
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 16:06   #767
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW




dziewczyny a co powiecie o tej prostownicy?
didi_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 19:56   #768
catrin007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej dziewczyny!!

W końcu wypróbowałam moją Babyliss Pro New Tech 35mm i szok włosy są boskie:gładkie,miekkie,sy pkie idealnie takie jak po wizyciu u fryzjera. BOMBA.Do prostowania zakupiłam sobie jeszcze mleczko LOREAl Tec Ni Art Hot Style Iron Finish (150 ml).Zestaw super się sprawdził również na włosach mojej szfagierki która ma naturalną burzę loków.
POLECAM
Warto zakupić profesjonalny sprzęt
catrin007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 20:39   #769
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Chciałabym sie zapytać dziewczyn,które mają falujące i grube włosy jakiej prostownicy używacie?? Moje włosy po wyprostowaniu są sianowate!! zastanawiam się,czy po wyprostowaniu profesjonalną prostownicą będą naprawdę proste?? Chcę sobie kupić profesjonalną,tylko to bardzo duży wydatek i już sama niewiem.
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-04, 21:37   #770
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja mam Eurolux , i jestem z niej bardzo zadowolona. Wlosy mam strasznie sianowate, a po rozprostowaniu sa blyszczace i gladziutkie Nie szarpie wlosow i bardzo szybko sie nagrzewa.
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 10:54   #771
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez didi_d



dziewczyny a co powiecie o tej prostownicy?
He, he to moja pierwsza prostownica, kupiona gdy nie miałam zielonego pojęcia o rodzajach prostownic i skutecznej pielęgnacji włosów. Użuwałam jej 9 miesięcy co drugi dzień . Włosy jako tako doszły do siebie po roku, dzięki odżywkom i maskom, oczywiście sporo musiałam ściąć. Didi_d ta prostownica jest metalowa, niszczy włosy strasznie, moim zdaniem lepiej nie używać żadnej niż takiej. Pozdrawiam
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 10:58   #772
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Babyliss tez byla moja pierwsza prostownica (tylko troche inny model, z wymiennymi nakładkami) , była metalowa, nagrzewała się chyba z godzinę :P i strasznie niszczyła włosy.. okropność
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 11:10   #773
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ok,dzieki dziewczyny
didi_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 11:48   #774
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW - MPM product

Słuchajcie, ja mam właśnie taką prostownicę MPM Product Kobieca Linia http://www.swistak.pl/aukcje/1181134.html Kupiłam ją kiedyś, kiedy prostowałam włosy raz na jakiś czas - miałam zupełnie inną, falowaną fryzurkę i tylko tak od czasu do czasu dla odmiany sobie włoski prasowałam. A teraz... no cóż - katuję je prostownicą co drugi dzień. Wydawało mi się, że ta MPM jest w porządku, ale przeczytałam tu na Wizażu o Effalokach, Wigo i Babylissach i... sama nie wiem. Boję się, że ten MPM - prawie dwa razy tańszy - nawet ze środkami chroniącymi włosy podczas prostowania bardzo mi je zniszczy. Niestety, nie mam możliwości przetestowania żadnej innej prostownicy, bo moja fryzjerka używa jakiegoś mega profesjonalnego żelazka za 700zł. Jak myślicie - zostać przy tym MPMie czy zainwestować w coś porządniejszego??? Będę wdzięczna za wszelkie komentarze

Buziaki dziewczyny
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 12:54   #775
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Roksi
Chciałabym sie zapytać dziewczyn,które mają falujące i grube włosy jakiej prostownicy używacie?? Moje włosy po wyprostowaniu są sianowate!! zastanawiam się,czy po wyprostowaniu profesjonalną prostownicą będą naprawdę proste?? Chcę sobie kupić profesjonalną,tylko to bardzo duży wydatek i już sama niewiem.
A jaka prostownice masz teraz?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 13:00   #776
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Niemam żadnej Zwykle chodze do fryzjera na prostowanie.Ostatnio byłam dość dawno i wtedy miała jeszcze zwykłą prostownice.Wiem,że teraz zakupiła jakąś profesjonalną i myślę,czy sie nie wybrać,ale mam niemiłe wspomnienia po prostowaniu.
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 13:22   #777
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Roksi
Niemam żadnej Zwykle chodze do fryzjera na prostowanie.Ostatnio byłam dość dawno i wtedy miała jeszcze zwykłą prostownice.Wiem,że teraz zakupiła jakąś profesjonalną i myślę,czy sie nie wybrać,ale mam niemiłe wspomnienia po prostowaniu.
Mialam kiedys taka zwykla, z metalowymi plytkami. Prostowala ledwo co, a wlosy takze ciagle byly sianowate, teraz mam Efalocka i jest dobrze. Mysle, ze powinnas sprobowac ta profesjonalna.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 13:30   #778
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dzięki To myśle,że najpierw wybiore sie do fryzjera i jak włosy będą naprawde wyprostowane to zakupie sobie prostownice. Tak bardzo chce miec proste włosy !
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 14:10   #779
_sylwiaaa_
Raczkowanie
 
Avatar _sylwiaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 77
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Anecik15
Mam takie same doswiadczenia z champem tez prostuje bez zadnych srodkow ale mam zamiar kupic olejek RB moze bedzie lepiej Napisz jakie masz wlosy, bo ja mam dosc cienkie, falowane z loczkami gdzie niegdzie, sa strszliwie sianowate, okropne:0
ja mam podobne wlosy tylko ze ja mam w niektorych miejscach bardzo mocne loczki a w niektorych samo siano...no i mam wlosow bardzo duzo...a prostowanie tez mi dlugo zajmuje...sama fryzjerka prostowala mi prawie pol godziny a wlosy mam troche za ramiona...
_sylwiaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 14:29   #780
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Cool Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A mnie kusi kupno prostownicy firmy TONDEO, zastanawiałam się nad Babyliss z wkładami lustrzanymi lub wet&dry Chodziła mi głowie też Efalock FlatFinger I mam nielada dylemat
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.