Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-09-26, 10:09   #121
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Moja siostra ma ta prostownice. Uzywalysmy jej obie od lutego i spisywala sie na medal Jednak do czasu... Kilka dni temu zaczela z niej schodzic czarna powloka, niby ceramika, ale to chyba jakas podrobka. Na razie nic nie wiemy, zostala oddana do reklamacji, a kupiona byla przez naszego fryzjera w profesjonalnym sklepie fryzjerskim
patricy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-27, 13:27   #122
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Wiecie co, kupiłam prostownice Babylissa coś tam high tech ceramic i hmm tak średnio jestem zadowolna. 2 tygodnie wcześniej fryzjerka prostowała mi włosy i prze 3 dni tryzmały sie prościutkie jak druty nawet na deszczu sie nie kręciły ani nie puszyły. A ta moja wyprostowała owszem ale dziś już mam pokręcone na końcach i puszą sie ;((( Pewnie ona miała jakąś profesjonalną w sumie to raczej na pewno taką miała, tyle że chyba była parowa. I teraz nie wiem, bo słyszałam 2 opinie: jedna że parowanie powoduje że prostowanie jest mniej trwalsze a druga że wręcz odwrotnie..że efekt utrzymuje sie dłużej i że są bardziej wygładzone. Już nie wiem jak to jest. Ta moja ma funkcje parowania i po kolejnym myciu wypróbuje z parowaniem. Ale może ktoś odpowie jak to jest z tą parą??? Pozdrawiam
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-27, 13:28   #123
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Wiecie co, kupiłam prostownice Babylissa coś tam high tech ceramic i hmm tak średnio jestem zadowolna. 2 tygodnie wcześniej fryzjerka prostowała mi włosy i prze 3 dni tryzmały sie prościutkie jak druty nawet na deszczu sie nie kręciły ani nie puszyły. A ta moja wyprostowała owszem ale dziś już mam pokręcone na końcach i puszą sie ;((( Pewnie ona miała jakąś profesjonalną w sumie to raczej na pewno taką miała, tyle że chyba była parowa. I teraz nie wiem, bo słyszałam 2 opinie: jedna że parowanie powoduje że prostowanie jest mniej trwalsze a druga że wręcz odwrotnie..że efekt utrzymuje sie dłużej i że są bardziej wygładzone. Już nie wiem jak to jest. Ta moja ma funkcje parowania i po kolejnym myciu wypróbuje z parowaniem. Ale może ktoś odpowie jak to jest z tą parą??? Pozdrawiam
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-27, 18:59   #124
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

mnie sie wydaje ze tu w watkach juz pislam o tych prostownicach , pzrejzyj je
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-08, 19:34   #125
Myszata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 2
GG do Myszata
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny ta prostownica Wigo na allegro jest w róznych szerokościach więc jak to jest.?Któraś z was pisał ze jet tylko jedna??
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31982251
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31878493

a co do prostownic Efalock to jak znimi jest? Czy jest kilka modeli?jakie sa supcio?
Myszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-09, 10:57   #126
spikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 65
GG do spikowa
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

witam cie słonko,mam wielką prośbe,możez mi napisać jak ją obsługiwać??tzn.jak nią prostuje to wyrywa mi włosy,strasznie szarpie,jak przeciągne nią po włosach to nie prostują sie tylko wyglądają jakbym rozczesała warkoczyki i jestem wściekła bo miałam taką prostownice za 50zł. i nic takiego sie nie dzialo oddałam koleżance a teraz jestem załamana bo za tą dałam prawie 200zł BŁAGAM O POMOC,wystrugałam ostatnie grosze z portwela żeby ją kupić a okazała sie totalną klapą!!!!
spikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-09, 11:04   #127
spikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 65
GG do spikowa
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Wiolka napisał(a):
> witam cie słonko,mam wielką prośbe,możez mi napisać jak ją obsługiwać??tzn.jak nią prostuje to wyrywa mi włosy,strasznie szarpie,jak przeciągne nią po włosach to nie prostują sie tylko wyglądają jakbym rozczesała warkoczyki i jestem wściekła bo miałam taką prostownice za 50zł. i nic takiego sie nie dzialo oddałam koleżance a teraz jestem załamana bo za tą dałam prawie 200zł BŁAGAM O POMOC,wystrugałam ostatnie grosze z portwela żeby ją kupić a okazała sie totalną klapą!!!!
zapomniałam napisać że ta beznadzieja to REMINGTON S3000
spikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-10, 17:42   #128
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Wiolka , sorki do kogo to pytanko? bo ja nie wiem i nie moge znalezc?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-11, 00:12   #129
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja mam prostownice firmy ga.ma. Jestem bardzo zadowolona,co prawda musze sie zaopatrzyc w specjalny plyn do prostowania wloskow,bo tak naprawde to duzo zalezy od takiego preparatu,wloski po nim wygladaja zdrowo i dlugo utrzymują sie proste,tylko jeszcze nie wiem ktory najlepszy a co do prostownic to oczywiscie tylko ceramiczne,polecam na allegro RENA II wlasnie od tego sprzedajacego ja kupilam moją game,ktorej bym nie zamienila na zadną inną,jest taka super,malutka <mimo ze mam dlugie wlosy> sprawuje sie super i ja jestem super zadowolona ze nie kupilam szerszej.Efalock tez jest super tylko ze ją ciezko dostac... ale wybor nalezy do Ciebie wiem ze te wigo tez są dobre,ale ponoc jesli sie ma troszke wiecej pieniazkow do zainwestowania to wydac troszke wiecej na tą drozszą.
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-11, 00:15   #130
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

cos przesadzilam z tym slowem "super: ale jest naprawde super
to lepiej wydac troszke wiecej na tą drozszą mialo byc pozdrawiam
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-11, 09:44   #131
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

JA MAM WLOSKI PODDATNE NA WILGOC I NIESTETY KONCOWKI SIE WYWYIJAJA W ROZNE STRONY. A NA ALLEGRO KUPILAM PROSTOWNICE BABYLISS 2060E ZA 100 ZL <POPRZEDNI WLASCICIEL PLACIL 189ZL> I JESTEM ZADOWOLONA JEST ONA Z PARA ALE TA PARA NIE ,,BUCHA,, TAK JAK W TYCH PROFESJONALNYCH ALE MIMO TO ZADOWOLONA JESTEM.NAJLEPIEJ WLOSKI PROSTOWAC NA NOC BO NA DRUGI DZIEN SA SIUPER. POZDRAWIAM
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-11, 11:54   #132
Myszata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 2
GG do Myszata
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny byłam w hurtowni i Pani mi pokazała włoskie prostowalnice chyba Gama i Cosmetics takie nazwy na pudełku.
Mówiła ze te gama najbardziej kupują.Czy ktoś wie coś o nich? Są ceramiczne.
Myszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-11, 12:36   #133
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

czesc Daga,no wiec wlasnie kilka postow do gory pisalam ze jestem szczesliwą posiadaczką prostownicy gama jest lekka poreczna no i super extra prostuje wloski,oczywiscie jest ceramiczna
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-11, 18:39   #134
ul3nka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam! Kilka tygodni temu zakupilam seramiczna prostownice i jestem w miare zadowolona z niej. Tylko ze teraz jak jest wilgotne powietrze wlosy krotko trzymaja sie proste. OD razu sie wywijaja i podkrecaja. Kupilam tez preparat do prostowania wlosow Goldwella ale chyba nie wiem jak go uzywac zeby bylo widac jak najlepsze efekty Jak uzywac tego preparatu? Przed samym prostowaniem? Czy nie sprawi mi to ze wlosy mi sie popala? Czy lepiej spryskac poczekac az wyschna i potem prostowac? (to sie w moim przypadku nie sprawdza bo jak naloze na wilgotne wlosy i poczekam az wyschna to sa juz bardzo poskrecane). Na opakowaniu jest napisane ze prostowac na szczotce i suszyc suszarka. Uzywa ktoras zWas tego preparatu i jest w stanie mi pomoc? PROSZE Dzieki z gory za odpowiedzi
baby_girl napisał(a):
> czesc Daga,no wiec wlasnie kilka postow do gory pisalam ze jestem szczesliwą posiadaczką prostownicy gama jest lekka poreczna no i super extra prostuje wloski,oczywiscie jest ceramiczna
ul3nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-11, 18:41   #135
ul3nka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

prosze sie nie sugerowac teksta pod moja wczesniejsza wypowiedzia. Nie mialo go tam byc
ul3nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-12, 18:45   #136
50d12aed1451a0f23b465b8ba3c815142eda8642
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 2
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Sama jestem fryzjerką i uważam że nie zawsze profesjonalna prostownica spełnia nasze oczekiwania ja polecam remington cs1000 kosztuje 159zł.Pozdrawiam
50d12aed1451a0f23b465b8ba3c815142eda8642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-13, 19:37   #137
jakajataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 92
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

mam pytanka baby_girl za ile kupilas ta prostownice gama, jak dlugo prostujesz wlosy, ile razy musisz przygladzic pasmo wlosow zeby sie wyprotowalo no i jak dlugo utrzymuje Ci sie efekt wyprostowanych wlosow? i pisalas tez cos o jakims specjalnym srodku ktory uzywasz do prostowania i wynika z tego ze jest to obowiazkowe przy tej prostownicy wiec jakie sie one nazywaja, cyz mozna je latwo dostac i w jakiej mniej wiecej sa cenie wiem ze sporo tych pytanek ale naprawde bardzo mnie ta prostownica zaciekawila i bylabym Ci bardzo wdzieczna za odpowiedz
jakajataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-13, 20:07   #138
jakajataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 92
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

mam pytanka do baby_girl jak dlugo prostujesz wlosy ta prostownica, ile razy musisz przejechac jedno pasmo zeby sie wyprostowaly i jak dlugo utrzymuje sie efekt ladnie wyproststowanych wlosow? i pisalas cos o dodatkowych srodkach i wynika z tego jakby ich stoswanie bylo obowiazkowe przy tej prostownicy, wiec czy sa to jakies specjalne, jak sie one nazywaja, czy trudno je dostac i w jakiej sa mniej wiecej cenie i jeszcze pyt. jak czetso stosujesz prostownice i czy widac jakas roznice np wlosy sa bardziej suche, zniszczone itd. wiem ze to sporo pytanek, ale naprawde zainteresowala mnie ta prostownica i zastanawiam sie nad jej kupnem, bylabym Ci bardzo wdzieczna za odpowiedz pozdrawiam
jakajataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-13, 20:27   #139
jakajataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 92
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

oj pzrepraszam myslalam ze cos sie stalo i tamto nie doszlo dlatego 2 razy napisalam aha i jeszcze baby_girl czy ta Twoja prostowinca gama jest na pare?
jakajataka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-14, 15:26   #140
spikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 65
GG do spikowa
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

witam,moje pytanko było skierowane do miss_kate: jak sie posługiwać prostownicą REMINGTON 3000 ale okazało sie że ja mam 3002 i już wiem dlaczego moja praca z nią nie dawała efektów.... jeżeli za slabo naprężałam włoski to wychodziły nie proste ale fale jakbym rozczesała warkoczyki.Teraz wiem już sobie radze ale strasznie ciągnie włosy i nie polecam.dziękuje Grażynko że odpowiedziałaś ale już problem z głowy
spikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-15, 16:50   #141
asiula2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 5
GG do asiula2
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Również jestem szczęśliwą posiadaczką tej prostownicy firmy ga.ma. Jest superowa, nagrzewa się NATYCHMIAST i włosy są po niej gładziutkie, mięciutkie - takie fajowe. Nie używam dodatkowo żadnych produktów do prostowania. Wygładza włosy po pierwszym przejechaniu, nagrzewa się natychmiast do temp.200C. Również ją kupiłam na allegro-250zł od tego samego sprzedawcy. Musiałam tylko czekać długo - bo tydzień - ale warto było. Bałam się czy bedzie mi odpowiadać, ale naprawdę jest świetna-polecam ją. Koleżanka wcześniej kupiła Philipsa za 160zł i strasznie narzeka - mówi, że żałuje,że nie dołożyła troszkę i nie kupiła profesjonalnej. A.... i nie kupujcie żadnych prostownic z tymi wymiennymi wkładkami typu karbownica itp.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32455581
asiula2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-17, 18:38   #142
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej jakajataka,wiec juz odpowiadam na Twoje pytanka-ja przejezdzam dwa razy kazde pasmo wlosow,co prawda po pierwszym przejechaniu juz są proste a efekt ladnie wyprostowanych wlosow zalezy wg mnie od uzytego srodka no i od kondycji wlosow,ja mam bardzo suche wiec i mi sie trzymaja okolo dwa dni,wiec trzeciego znow tam cos sobie poprostuje tylko troszke mi sie efekt psuje gdy jest wilgotne powietrze narazie nie mam zadnego preparatu do prostowania,co prawda raz takiego uzylam to byl szwarzkopf ale nic wiecej nie pamietam nie trudno takie cos dostac,wystarczy popatrzyc na allegro badz popytac w sklepach fryz. lub u fryzjerow-tam gdzie sprzedaja profesjonalne kosmetyki do wlosow,bo tylko w takie kosmetyki ja wierze a cena to mniej wiecej 50-60zl moja game kupilam na allegro za 250zl u RENA II <polecam!!!> wczesniej dowiadywalam sie u najlepszych fryzjerow w moim miescie jakiej firmy prostownic uzywaja-byla to gama wiec co tu wiecej mowic pamietaj ze lepiej uzyc jakiegos preparatu do prostowania bo one powodują ze wlosy staja sie zdrowsze i ladniejsze i dluzej sie trzymaja mam nadzieje ze to wyczerpujaca odpowiedz,jakbys miala jeszcze jakies pytanka to smialo pytaj ale polecam ją bo ja jestem bardzo zadowolona
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-21, 10:50   #143
jakajataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 92
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

baby_girl dziekuje bardzo za odp. jest wyczerpujaca pozdrawiam
jakajataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-23, 10:18   #144
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej Dziewczyny
Firma Wigo aktualnie ma chyba trzy rodzaje prostownic, dodaję linka do ich oferty
http://www.kosmetykiprofesjonalne.pl...rostownice.htm
Ja jestem szczęśliwą posiadaczką tej cieniutkiej, ceramicznej, jak już pisałam wcześniej jestem nią zachwycona To już chyba uzależnienie
Acha, jeszcze słówko o produktach przed prostowaniem - ja osobiście stosuję tuż przed prostowaniem żeliku goldwell, efekt jest niesamowity i naprawdę długotrwały, tak więc nie obawiajcie się popalenia włosków, nic takiego się nie dzieje Jak skończy mi się goldwell planuję zakupić sobie inny produkt, może Welli, Tigi albo jakiś inny... Tak czy inaczej z pewnością powiadomię Was tu o jego skuteczności
Buziaki!!!
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-29, 15:52   #145
nalepcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 38
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Od nie dawna jestem posiadaczką prostownicy MAGITEG kupionej w hurtowni AGD w Krakowie za 45 zł. Wczesniej przewertowałam wszystkie możliwe strony o prostownicach w tym także to forum i stwierdzam jedno cały widz polega w WATACH!!!!!!! a nie w Marce prostownicy. Obecnie mam prostownice która ma 150W i rzeczywiście prostuje ( urzywam też dwu fazowego płynu Wella)przetem miałam prostownice BABYLISS o mocy 20W i była niestety do bani a kosztowała mnie 109 zł. Dziewczyny nie dajcie sie nabrać patrzcie na WATY!!!!!!!!!!!!
nalepcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-29, 17:15   #146
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Szykuję się właśnie do zakupu porządnej prostownicy zastanawiam się nad Wigo ale nie wiem czy tą 25mm czy 37 mm. Proszę o pomoc, jaki to ma wpływ na prostowanie? Mam długie włosy i szczerze jestem w kropce!!!
Dziękuję
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-29, 18:05   #147
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

nalepcia to nie nic wspolnego z watami.....
ja pracuje 25 i 30 wat i jakos daje rade, nawet bardziej niz jakos
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-29, 18:13   #148
nalepcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 38
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Nie przekonasz mnie. Zawsze bedziesz zachwalać rzeczy która sam sprzedajesz( a takimi są prostownice Babyliss). taka jestety niestety przykra prawda i Waty maja tu dużo do gadnia. Wskaż inna prostownice niż babybilis którą uważasz za dobrą!!!
nalepcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-29, 18:49   #149
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

nie mam wcale ochoty ani zamiaru Cie przekonywac,zawsze bede zachwalac i wypowiadac sie tylko o tych rzeczach czy produktach , ktore znam i mam sprawdzone, nie wypowiadajac nigdy źle o tych , ktorych nie znam, tym bardziej nie obrazajac osob , ktorzy beda polecac inne niz znam ja, poniewaz jestem profesjonalista i osoba kulturalna, i nie widze w tym zadnej przykrej prawdy!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-29, 19:42   #150
nalepcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 38
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Właśnie wyrąziłam swój pogląd na temat prostownicy którą znam i która w moim ( i niestety nie tylko w moim przypadku) sie poprostu nie sprawdziła. I nie uważam żebym kogokolwiek obraziła swoją wypowiedzią.
nalepcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.