Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-10-29, 20:05   #151
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

no moze tak wygalada wyrazanie w Twoim przypadku pogladow, kiedy ja napisalam tylko ze waty nie sa wykladnikiem ,poniewaz nie sa...chocby dlatego ze wlasnie te profesjonalne, maja juz uklady elektroniczne, ktore pozwalaja na uzycie mniejszej mocy, nie tylko Babylissa PRO , ktorego tak nie lubisz i masz do tego prawo, wspomne tylko ze ten ktorym pracuja fryzjerzy w swoich salonach, kosztuja duzo wiecej niz 109 zl,i to nie tylko tej firmy , kazdy profesjonalny sprzet jest drogi, Ty napewno piszesz o tym , ktory jest w sklepach AGD. Ty raczej mnie zaatakowalas, nie rozumiem dlaczego( ale wlasciwie nie chce rozumiec, bo mi na tym nie zalezy)piszac ze zawsze bede zachwalac rzeczy ktore sprzedaje i "ze to niestety przykra prawda", dziwne wyrazanie pogladow uwazm ze jest duzo firm profesjonalnych, ktore maja swietne kosmetyki i rewelacyjny sprzet, ale nigdy nie mozna go prownac jakoscia do tego , ktory jest jest w detalu,
masz prawo wyrazania swoich pogladow,i wszyscy uczestnicy, ktorzy sa na tym forum rowniez
pozdrawiam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-29, 20:21   #152
nalepcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 38
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Grażyno wskaż prosze inna profesjonalną prostownice niż babybilis którą uważasz za dobrą!!! Jeste coś takiego że jak ktoś sie sparzy raz na jakimś sprzecie to juz póżniej nie chec go kupić więc prosze o odpowiedz.
nalepcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-29, 21:08   #153
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Tak, tylko, ze ty zdaje sie uzywalas zwyklej Babyliss dostepnej w sprzedazy detalicznej, a nie wersji PRO, przeznaczonej dla fryzjerow. Roznica miedzy nimi jest znaczaca - wiem cos o tym, bo sama uzywalam obu i nic dziwnego, ze zostalam przy wersji profesjonalnej. Wygladza i prostuje znacznie szybciej, a do tego wlosy fajnie sie blyszcza (choc to bardziej zasluga dobrej farby Loreal Professionnel).

Poza tym: Grazynka uzywa tylko Babyliss, wiec skad moze wiedziec jak skuteczne sa inne? Na wizazu sa setki postow, w ktorych dziewczyny zachwalaja badz przeklinaja dana prostownice. Wiec jesli chcesz dostac info z pierwszej reki, moze najpierw troche poszukaj w archiwum zanim na kogos naskoczysz.

A tak w ogole - dlaczego Grazyna nie mialaby zachwalac rzeczy, ktore sprzedaje? Tu nie chodzi tylko o tzw. marketing bezposredni - to tylko dowodzi, ze te prostownice sa dobre, bo przeciez nie uzywalaby ich na wlasnych klientach, gdyby byly do kitu, prawda?

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-29, 21:24   #154
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dzieki svenia, wlasnie jest tak jak mowisz, no ja rowniez uzywalam wczesniej innych prostownic, ale nie pisze ze sa takie czy takie, poniewaz najbardziej mi sie sprawdzily te , ktorych uzywam teraz, poniewaz jest ich wiele rodzajow, do kazdej dlugosci i np grubosci wlosa, sa tez rozne lokowki falownice , suszarki, maszynki do stzryzenia wlosow itd, wiec dlatego zostalam przy tej firmie, bo tak duza oferte, narazie, bo moze na rynek nagle wejsc firma z tak szeroka oferta dla fryzjerow a lepszym sprzetem , wyprobuje i moze zmienie zdanie,
pozdrawiam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-29, 21:59   #155
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a o co ci naprawde chodzi?o to czy znam inny sprzet? (profesjonalny czy sklepowy?)czy o to ze waty sa wazne?uwazam ze napisalam juz wszystko na temat dzialania prostownic nie tylko tych ,na ktorych Ty i wiele innych osob sie sparzyło, a ktorymi mi sie dobrze pracuje, w tym poscie wydaje mi sie wypowiedzialo sie tyle osob, i na temat wielu roznych prostownic, wiec mozesz zasiegnac opinii, bez mojej opinii, ktora i tak by Ci nie odpowiadala,
pozatym post mowil o watach , ktore podobno sa wazne(juz to tlumaczylam)a nie o firmach produkujacych prostownice, nadmienei tylko jeszce ze na rynku detalicznym jest o wiele wiecej firm ktore wydaly sprzet typy suszarki, prostownice lokowki itd, ja nie jestem handlowcem , tylko (a moze az)fryzjerem stylista i znam sprzet dla profesjonalistow(gzrebien ie szczotki nozyczki tez)
ozcywiscie ze sa salony fryzjerskie , ktore pracuja rowniez na produktach sklepowych i takim sprzecie,ale to ich wybor i ich prawo tego rowniez nie neguje
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-29, 23:39   #156
banioszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 3
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej, własnie planuje kupic sobie jakams prostownice bo mam takie tandetne z marketu i mam juz doysc ;] no wiec mam dlugie wlosy , puszyste i ktore po zetknieciu z wilogocia zamieniaja sie w w okropna szczotke.. nie wiem czym to prostowac zeby sie takei loczki i woogle ochydne nie robily..
Zastanaiwam sie nad tymi prostownicami , czy do dlugich wlosow to wieksza lepsza czy mniejsza, bo lzejsza, wygodneijsza itd. i co daje ta para?
banioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-30, 07:45   #157
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

to zalezy od tego jaka sie wygodniej prostowac bedzie Tobie, ja wole do dlugich wlosow szersza, oczywiscie prostownice ceramiczne potrafia najle[piej prostowac wlosy, (opisalam w tym poscie ich dzialanie i chodzi tu o kazda, bez wzgledu na firme)jezeli chodzi o te z para, to sa podzielone zdania, ja osobiscie takiej uzywam wlasnie do wlosow kreconych lub suchych ,gdyz para jakby oslabia jej dzialanie, oczywiscie
bez dobrego kosmetyku wspomagajacego prostowanie nie ma dobrego , w tym przypadku efektu
ja uzywam zelu Osis schwarzkopfa , kemu do prostowania Renee Blanche lub lotionu Babylissa w3 zaleznosci os rodzaju lub stanu wlosa
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-30, 10:23   #158
nalepcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 38
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Jakbyś uważnie przeczytała to byś zobaczyła że pisałąm wczesniej że przeglądnełam to forum wiele razy. Ale chciałam dowiedzieć czy są jakieś inne firmy które Grażyna mogłaby polecić ale niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi.
nalepcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-30, 10:36   #159
nalepcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 38
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

O co mi chodzi? O odpowiedź na zadane pytanie. Czy mogłąbyś mi polecić inną PROFESJONALNĄ PROSTOWNICE (niż bebyliss pro), którą uwąrzasz za dobrą? Piszesz cyt"jestem fryzjerem stylista i znam sprzet dla profesjonalistow" mniemam ze nie jest to wieć tylko babyliss pro bo to nie jedyny profesjonalny sprzęt.
nalepcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-30, 15:15   #160
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Heh, przeciez Grazyna nie moze polecic Ci czegos, z czego nie jest zadowolona i czego nie uzywa. Zwykle poleca sie cos, z czego jest sie najbardziej zadowolonym, czyz nie?

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-30, 15:59   #161
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

nalepcia, uwazam ze wszystko na ten temat juz powiedzialam,jezeli masz ochote , przeczytaj dokladnie co powiedzialam, na tym koncze ta dyskusje poniewaz nie mam nic juz do dodania,nie wyciagaj kawalatka mojej wypowiedzi tylko doczytaj jak juz calosc i wtedy cytuj , ja ci nie doradze innego sprzetu bo tym mi sie pracuje dobrze , a dlazcego to rowniez powiedzialam, a uwazam ze dziewczyny w tym poscie podaly wiele prostownic ktore im sie sprawdziły, wiec mozesz sie ktorejs zapytac
ja uwazam juz rozmowe z Toba zakonczona
pozdrawiam
gaga
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-30, 19:24   #162
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Fioneczko, jeżeli masz długie włoski to z powodzeniem możesz uzywać prostownicy o szerszych nasadkach. Do mojej krótkiej fryzurki z grzywka nadaje się tylko ta cieniutka...
Chociaż moja siostra ma długie włoski, ale używa tej cinkiej bo tak jest jej wygodniej, tak więc jest to bardzo indywidualna sprawa. Najlepiej jakbys mogła wypróbować jedna i drugą, jak leży Ci w dłoni itd. Ja zanim swoją zakupiłam to wypróbowałam ja w sklepie, jak prostuje i czy jest wygodna...
Pozdrawiam gorąco i życzę duzo radości z prostych włosków
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-31, 12:51   #163
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej nalepcia,ja Ci moge polecic inną profesjonalną i firme majaca bardzo dobry sprzet jest to gama.Z tego co sie orientowalam tego sprzetu uzywaja jedni z tych najlepszych fryzjerow w moim miescie.Pozdrawiam

P.S.Pani Grażynko,super ze podala Pani nazwy tych kosmetykow do prostowania ktorych Pani uzywa
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-31, 18:26   #164
ladi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 48
GG do ladi
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej. obadalam caly watek bo zamierzam kupic sobie prostownice, zalezy mi bardzo by byla pozadna. dostane ja na 18 od rodzicow wiec cena nie gra roli,wole dolozyc wiecej a miec naprawde dobra. z tego co przeczytalam wydaje mi sie ze najlepsza jest 1. efalock 2.wigo 3. gama(o niej malo piszecie). i teraz ktora z nich wybrac??czy ktos ma porownanie?? hel me :!!
__________________
dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia :P
ladi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-02, 14:53   #165
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej Ladi.Ja bym wybrala Game albo Efalocka wg mnie obie są bardzo dobre,rozprostowują nawet te trudne do rozprostowania loki.Ja mam game bo efalocka nie mialam gdzie kupic <ciezko dostac tą prostownice>.Wigo tez jest dobra ale ja juz slyszalam dwie niepochlebne opinie na temat tego sprzetu wiec sie zrazilam nieco i w koncu go nie kupilam.WYbralam Game i jestem zadowolona i moje kolezanki tez,bo w koncu przychodzą do mnie zebym im prostowala wlosy wiec o czyms to swiadczy Wybor nalezy do Ciebie,pozdrawiam cieplutko W razie pytan pisz
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-02, 18:35   #166
ewela_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej! mam pytanko, gdzie mozna kupic prostownice Game lub Efalocka i w jakiej cenie. bede bardzo wdzieczna za odpowiedz. pozdrawiam.
ewela_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-02, 20:44   #167
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33544835
ja kupilam wlasnie na allegro od tego sprzedawcy,moge polecic z czystym sumieniem,ten model gamy w sklepach fryzjerskich kosztuje 300zl.Natomiast Efalock o ile wiem to chyba cena wahajaca sie od 300 do 400zl ale ciezko ją dostac.Ja polecam Game,sama uzywam 100% zadowolenia,w sumie to juz sie uzaleznilam i nawet nie niszczy wloskow tak bardzo jak moje poprzednie prostownice... pozdrawiam
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-03, 12:20   #168
ladi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 48
GG do ladi
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dzieki bardzo baby girl no wlaśnie te efalock jest trudniej dostac :/ tak btw:mieszkam w Gliwicach i chyba sie wybiore do pani grażynki wyprostowac wlosy jej babylisem:P:P buziaki
__________________
dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia :P
ladi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-03, 15:39   #169
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

I którą tu wybrać prostownicę ?
GAMA czy WIGO???
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-03, 19:26   #170
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja wybralam game,w sumie to ją tu bardzo zachwalam ale wiem jak sie sprawuje na roznych wlosach,bo przychodzą do mnie kolezanki z roznymi wlosami ja w sumie do wigo sie zniechecilam po przeczytaniu wypowiedzi Patricy-jakies kilka postow do gory i dziewczyny ktora mi mowila ze lepiej dolozyc pare zlotych i kupic tą game,ktora ma 170W a to "podobno" procentuje w jakosci wyprostowanych wlosow.Wybor oczywiscie nalezy do was dziewczyny,ja wybralam i jestem hehe pozdrooooo
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-03, 19:28   #171
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ta cieniutka BABYLISS PRO za ok 350zl tez jest podobno genialna,ale ja na nią juz niestety nie mialam funduszy
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-03, 22:08   #172
marta:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
GG do marta:)
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

witam wizazanki i p. Grazynko! mam kilka pytan a wiec tak mam przeznaczone fundusze(ok. 200zl) na kupno zelazka i zastanawiam sie jakie wybraz moje wlosy sa krecone dlugosc mniej wiecej do ramion (mam zamiar troche je skrocic) i chcialabym dobrac odpowiednia prostowalnice ktora poradzi sobie z wlosami sredniej dlugosci i krotkimi; uzywalam pozyczonej prost. firmy "efalock" i musze przyznac ze byla swietna (ta mala , z cienka powierzchnia prostujaca) prosze o pomoc i ewentualne zdjecia jesli to mozliwe wiecej zdjec wyrobow firmy efalock z gory wielkie dzieki pozdrawiam!
marta:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-03, 22:08   #173
marta:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
GG do marta:)
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

witam wizazanki i p. Grazynko! mam kilka pytan a wiec tak mam przeznaczone fundusze(ok. 200zl) na kupno zelazka i zastanawiam sie jakie wybraz moje wlosy sa krecone dlugosc mniej wiecej do ramion (mam zamiar troche je skrocic) i chcialabym dobrac odpowiednia prostowalnice ktora poradzi sobie z wlosami sredniej dlugosci i krotkimi; uzywalam pozyczonej prost. firmy "efalock" i musze przyznac ze byla swietna (ta mala , z cienka powierzchnia prostujaca) prosze o pomoc i ewentualne zdjecia jesli to mozliwe wiecej zdjec wyrobow firmy efalock z gory wielkie dzieki pozdrawiam!
marta:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-03, 22:21   #174
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mysle własnie w tym watku masz opisy wielu prosyownic moze cos znajdziesz dla siebie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-03, 22:57   #175
Wind33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 14
GG do Wind33
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Kobietki! Używałam kilku prostownic , ale teraz jestem właścicielką profesjonalnej prostownicy EFALOCK.Jest Boska, super -to mało powiedziane.Mam sztywne, zniszczone rozjaśnianiem włosy,które szybko sie podkrecają.Żadna z poprzednich "niby" extra prostownic nie radziła sobie z moim włosami.Przy prostowaniu traciłam duuużą część mojej czupryny a poza tym zniszczenia były ogromne. EFALOCK prostuje juz po pierwszym pociągnięciu, a włosy mam miękkie, gładziutkie i lśniące-aż trudno było mi w to uwierzyć. Nie kupujcie prostownicy w supermarketach , tylko dlatego że jest ciut tańsza od profesjonalnej.Przecież każda z nas chce mieć piękne, lśniące włosy , a nie popalone siano na głowie!
Z tego co widziałam , w tej chwili dostępne są na allegro te prostownice i są tańsze niż w hurtownii fryzjerskiej
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34314132
Kupiłam , sprawdziłam i czystym sumieniem POLECAM!!!!!
Jeżeli , któraś z was jest zainteresowana nabyciem tej prostownicy , mogę pomóc w jej nabyciu.
Pozdrawiam .


ladi napisał(a):
> dzieki bardzo baby girl no wlaśnie te efalock jest trudniej dostac :/ tak btw:mieszkam w Gliwicach i chyba sie wybiore do pani grażynki wyprostowac wlosy jej babylisem:P:P buziaki
Wind33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-04, 00:03   #176
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Zdradzisz gdzie kupilas swojego efalocka? Jesli bede w przyszlosci kupowac prostownice, to napewno ta. Tylko podobno ciezko ja dostac
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-04, 08:08   #177
Wind33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 14
GG do Wind33
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

EFALOCK a , kupiłam na allegro( ale, rzadko sie pojawiają). Link tego sprzedawcy z aktualną aukcją tej prostownicy podałam wyżej- POLECAM!!!Cena- 280 zł.(W sklepie w Wawie trzeba zapłacić ok.350 zł)
Dodam jeszcze, że Efalock wyprostuje każdy rodzaj włosa.Zatem nadaje się do: cienkich , grubych, długich, krótkich ,kręconych, zniszczonych zabiegami chemicznymi i do tzw.niesfornych.Wypróbowa łam na swoich koleżankach i są zachwycone!
NIE SZARPIE , NIE WYRYWA, NIE PALI WŁOSA!
Proste, lśniące i mięciutkie . Czego można chcieć więcej ...
Megaan napisał(a):
> Zdradzisz gdzie kupilas swojego efalocka? Jesli bede w przyszlosci kupowac prostownice, to napewno ta. Tylko podobno ciezko ja dostac
Wind33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-04, 14:06   #178
marta:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
GG do marta:)
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja tez musze tu pochwalic efalock-a moje wlosy dosc mocno sie kreca i takim podrzednym tani zelazkiem nie moglam ich wyprostowac najpierw okragla szczotka dopiero pozniej prostowanie i tak schodzilo mnostwo czasu a efalock-iem robie to bardzo szybko bez zadnych innych szczotek nie potrzeba nawet zadnych kremow ani plynow wspomagajacych a wlosy sa prosciutkie i sliczne, teraz sama zastanawiam sie and kupnem zelazka i gdyby nie wysoka cena efalock-a juz bym go miala ale staram sie znalezc cos tanszego ktos ma jakis pomysl?
marta:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-04, 14:13   #179
marta:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
GG do marta:)
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

czytalam watek o mocy prostownic i zastanawiam sie czy jest jakis prog ktorego nie powinno sie przekraczac np moc170W jest juz zbyt duza i moze bardzo zniszczyc wlosy? z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam
marta:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-04, 15:14   #180
ladi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 48
GG do ladi
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34314132 zamawiam ta prostownice,mam nadzieje ze to nie jakies oszustwo i przysla mi real efalocka :P jak tylko ja dostane to napisze co i jak:P
__________________
dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia :P
ladi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.