Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-04, 21:35   #4501
cassino
Przyczajenie
 
Avatar cassino
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice/ Wrocław
Wiadomości: 11
GG do cassino
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

http://www.**********.pl/index.php?a...&id=197&3dd9_=
e77c3e356cd5351d21d7a7976 c0f5a88

ZAMóWIłAM TUTAJ Tą BABYLISS CERAMICZNO-TURMALINOWą. MAM WłOSY MOCNO KRECONE, PUSZąCE SIę I SZYBKO KRęCąCE SIę Z POWROTEM. MIAłAM WCZEśNIEJ 2 INNE PROSTOWNICE W TYM REMINGTONA ZA 180ZL I DZIEWCZYNY POWIEM JEDNO: NIC NIE RóWNA SIę Z BABYLISS!!! NIE WACHAJCIE SIę . WEJDźCIE NA ZAMIESZCZONEGO LINKA. SKLEP MA śWIETNą OBSłUGę I EXTRA PROMOCJE. KUPIłAM NIEDAWNO I JUZ POKOCHALAM SWOJE WłOSY. Są MIęKKIE, SYPKIE, BłYSZCZąCE. EFEKT UTRZYMUJE SIę BEZ POPRAWEK OD MYCIA DO MYCIA. PROSTONICA NAGRZEWA SIę BłYSKAWICZNIE I WYSTARCZY JEDNO, GóRA DWA POCIąGNIęCIA NA PAśMIE WłOSóW BY BYłO PERFEKCYJNIE GłADKIE. MAM WłOSY ZA łOPATKI I MóWIę SZCZERZE, NIEPOZORNE GABARYTY TEJ PROSTOWNICY SPRAWIłY ZE MARTWIłAM SIę O EFEKT ALE NIEPOTRZEBNIE. JEST TERAZ ZA TO PLUS. WSZęDZIE Ją ZAPAKUJę BO JEST BARDZO PORęCZNA I DO TEGO JEJ KSZTAłT I TAKIE TAM śMIESZNE ROWKI ZAPEWNIAJą ZE MOżNA DODATKOWO KRęCIC NIA WłOSY NIEMAL JAK LOKóWKą. WYDAłAM NA NIA 198 ZL + 12 ZL ZA PRZESYLKE( PROSTOWNICA NA PODANEJK STRONIE JEST W PROMOCJI!!! OBNIżKA Z 279 ZL!!!) LAPCIE DZIEWCZYNY Tą OKAZJE JEZELI MARZYCIE O WłOSACH TAKICH GłADKICH JAK ZE SNU.
cassino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 21:37   #4502
cassino
Przyczajenie
 
Avatar cassino
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice/ Wrocław
Wiadomości: 11
GG do cassino
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

http://www.**********.pl/index.php?a...d7a7976c0f5a88

RAZ JESZCZE WYSYłąM LINKA BO COś MI NIE WYSZłO . . . A MUSICIE TAM WEJSC!!!!

POWODZENIA W DOKONYWANIU WYBORóW .
cassino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 22:27   #4503
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Link nie chodzi, bo chy ba nie można linków zamieszczać do stron netowych. Jak coś to daj adres ze spacją to wtedy bedzie oki

Ależ mnie zachęciłaś ;] po weekendzie zamawiam ;d
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 09:37   #4504
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Charlize, ale cassino mówi chyba o wersji 15 mm, bo one chodzą w tej cenie i mają "śmieszne rowki". Ja jednak wezmę 24 mm.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 10:43   #4505
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez cassino Pokaż wiadomość
http://www.**********.pl/index.php?a...d7a7976c0f5a88

RAZ JESZCZE WYSYłąM LINKA BO COś MI NIE WYSZłO . . . A MUSICIE TAM WEJSC!!!!

POWODZENIA W DOKONYWANIU WYBORóW .
hmmm...nie watpie, ze prostownica moze byc swietna, ale szczerze mowiac odnioslam wrazenie, ze osoba zachwalajaca wlasnie ten model jest kims z firmy, do ktorej podany jest link. moge sie oczywiscie mylic, ale takie wlasnie odnioslam wrazenie
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 10:51   #4506
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Doris: Wiem, że chodziło o ta węższą, gdyż ona jest właśnie taka chuda i da sie nią loczki robić Ja również jak coś to myślałam o tej 24 mm

Joannamaria: wygląda ta reklama podejrzanie Zwłaszcza to "Musicie tam wejść"
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 13:12   #4507
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
hmmm...nie watpie, ze prostownica moze byc swietna, ale szczerze mowiac odnioslam wrazenie, ze osoba zachwalajaca wlasnie ten model jest kims z firmy, do ktorej podany jest link. moge sie oczywiscie mylic, ale takie wlasnie odnioslam wrazenie
Ja też odniosła takie wrażenie .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 18:04   #4508
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Prostownica skladana EFALOCK

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Niewiele można o niej powiedzieć, bo niewiele jest do powiedzenia . To zwykła prostownica kompaktowa, czyli gadżet dla kogoś kto dużo podróżuje i potrzebuje czasem lekkiego wygładzenia. Więc jeśli nie jesteś stewardesą tu zastanów się lepiej nad "normalną" prostownicą. Efalock ma tylko 1 cm szerokości płytek (nie ceramicznych) - takie coś jest dobre na wygładzenie włosów np. przed ważnym spotkaniem. Ale jeśli masz długie lub półdługie, średnio lub całkiem grube włosy to niewiele Ci pomoże w porządnym prostowaniu, a szybko zniszczy włosy. Jeśli zależy Ci koniecznie na składanej prostownicy, to już dużo lepsze wrażenie robi kompaktowa prostownica Remington ale jest też sporo droższa.
Nie koniecznie potrzebna mi skladana poprostu skusila mnie promocja a dodatkowo slyszalam ze efalock to dobra firma. Ale dzieki za odp teraz juz jej nie kupie skoro to nie ceramiczne plytki.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 20:52   #4509
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cassino, mogłabyś nie krzyczeć (pisać dużymi literami)?? Ciężko się to czyta...

Adres tego sklepu jest zablokowany przez moderatorów wizaż'u. Sklep w porządku - prowadzi go właśnie Grabcia78 z allegro. Zamawiałam w nim swoją tondeo
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 21:57   #4510
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

edit: wyprobowalam moja nowa prostownice remington sleek&curl po raz 2gi, z zamierzeniem zwrocenia jej dzis do sklepu. ale efekt przeszedl moje oczekiwania,na koncowki nalozylam odrobine wosku dla ich podkreslenia...no i te loki.troche trudno je samemu ukladac ale w koncu nabiore wprawy. prostownice zostawilam, pewnie moje wlosy przedwczoraj mialy gorszy dzien bo zwykle sa super podatne na ukladanie, a wtedy sie zbuntowaly...

Edytowane przez keythh26
Czas edycji: 2007-05-06 o 09:48
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 09:50   #4511
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

po nocy wlosy wygladaja jak prostowane przed chwila, fryzura nie stracila na gladkosci oraz "zwiewnosci"... dlatego moge z czystym sercem remington sleek&curl polecic. pozdrawiam
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-06, 10:08   #4512
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

keythh26 a który masz model? ten szerszy czy cieńszy? pytam tak z czystej ciekawości
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 14:01   #4513
cassino
Przyczajenie
 
Avatar cassino
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice/ Wrocław
Wiadomości: 11
GG do cassino
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Nie drogie wizazanki, nie naleze do tej firmy ktora sprzedaje te prostownice(babyliss) ani nie naleze do firmy ktora je produkuje. jestem sobie zwykla maturzystka ktora jutro pisze egzamin z angielskiego. przepraszam za duze literki ale jakos musialam wyrazic swoje zadowolenie z tej prostownicy. naprawde milalam takie problemy jak wy ze swoimi wloskami i po przeczytaniu posta o prostownicach poszlam do fryzjera zapytac sie obcesowo jakich prostownic urzywaja i pani mi powiedziala ze babyliss. i jak tak przejrzalam ten watek to stwierdzilam ze raz kozie smierc i kupilam (ta 15mm) i sie nie zawiodlam. wczesniej mialam 1 za 30 zl i to byly wyrzucone pieniadze . . . siano na glowie i zniszczone wloski. potem kupilam remingtona za niemal ta cene co teraz babyliss i tez bylam rozczarowana, moze nie na ta skale co przy tej prostownicy za 30 zl ale nie zachwycila mnie.
tak nawiasem mowiac wczoraj umylam wloski i poszlam spac z mokrymi rano ubudzilam sie z burza lokow na glowie. marsz do lazienki, 10 minutek i mam gladziutkie wloski na czerepie . . . cudo. i rzeby nie bylo- ucze sie caly czas do maturki ale od czasu do czasu wychodze na spacerki zeby sie dotleni (bo tez ile mozna siedziec nad ksiazkami) i dzis tez na takim bylam . ale tu u mnie w gliwicach mzawka od rana. zalozylam kapturek na glowke i poszlam do parku. wrocilam i wloski nadal idealnie gladkie- kiedys to bylaby czarna rozpach i 40 min. doprostowywania napuszonych wlosow po takim spacerku.
troszke zmartwilo mnie wasze podejscie ze jestem z jakiejs firmy handlowej ale przyznam ze obawialam sie ze tak zostane odebrana po mojej radosnej odpowiedzi. nie bojcie sie nie probuje niczego sprzedac- chce sie podzielic moja radoscia z wami ,ktore macie te same problemy i duza czesc z was tez mi pomogla niejako w wyborze bo chwalilyscie babyliss'a.
pozdrawiam
cassino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 14:13   #4514
macius987
Przyczajenie
 
Avatar macius987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hej dziewczyny nie przetluszczaja Wam sie wlosy po tondeo albo nie sa poplatane?? prosze o odp bo moja dziewczyna zawsze myla raz na 3 dni i tak jej sie nioe przetluszczaly a teraz mowi ze na 2 dzien ma juz do mycia;/ i ze sie jej plączą
macius987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 14:19   #4515
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cassino, ale długi pościk Wybacz, za za te podejrzenia
Ja zamówię tą grubszą Babyliss pro (24 mm), bo mam dość długie włosy I mam nadzieję, że też będę zadowolona
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 15:53   #4516
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

cassino dobrze ze napisałaś o tej prostownicy właśnie teraz, bo szukając jakis informacji o prostownicach nie chciałoby mi sie czytac całego tego obszernego wątku. Widziałam ją na allegro i właśnie zastanawiałam się... w koncu to nie sztuka wydac 200 zł na jakąś prostownice... sztuka zeby była naprawde PORZADNA!!
Czy moze jeszcze jakies dziewczyny napisza cos o tej 15 mm prostownicy??
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 15:56   #4517
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Wink Rodzaje prostownic - która wybrac?

Chcialabym kupic prostownice tylko nie wiem jaka. Do tej pory spotkalam wiele rodzajów:

ceramiczna,
ceramiczno-turmalinowa,
ceramiczno-teflonowa,
lustrzana,
szklana,
jadeitowa,
turmalinowa,
mikrokrystaliczna,
aluminiowa
parowa
z jonizacja

i chcialabym wiedziec ktora bedzie dla mnie najlepsza skoro mam włosy cienkie, proste ale jak sa suche i wysuszone suszarka(chociaz i tak koncowki sa powykrecane) bo umyciu albo na deszczu wywijaja sie we wszystkie strony, pusza sie i skrecaja. Nie wiadomo co to jest wogule) Potrzebuje prostownicy do codziennego uzytu takiej ktora utrzyma efekt prostowania przez caly dzien (nawet jak jest wilogtno) i ktora bardzo nie zniszczy wlosow.
Jesli to mozliwe to chcialabym wiedziec jaki kazda z wyżej wymienionych prostownic daje efekt. i prosze o polecenie jakis dobrych firm
(oferujacych prostownice w niskich cenach najlepiej)
I jescze jedno chcialabym wiedziec prostownice firmy MPM są dobre? Z gory thx

Edytowane przez karla_92
Czas edycji: 2007-05-06 o 17:08
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 16:10   #4518
Laura90
Raczkowanie
 
Avatar Laura90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 177
Dot.: Rodzaje prostownic - która wybrac?

Hm ceramiczne są podbno dobre , tylko wiesz drogie... dam Ci radę, nie kupuj taniej prostownicy, ja kupiłam w "pewTnym" sklepie za 19.90... i prostuje jakby jej się nie chciało, naczy ja mam grube włosy to może dlatego, bo moja koleżanka ma cienkie i jej dobrze prostowala, no ale ja nie radzę, najlepsze według mnie to te ceramiczne, tak do 200 stopni sie nagrzewają, i włosy prste jak drut
__________________
"...wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myslenie, wszystko odmieni..."
Laura90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 16:44   #4519
KASIA1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam!
A co sądzicie o Tondeo eco cerion? Czy w tej prostownicy mogą po pewnym czasie schodzic powłoki z płytek?? Miałam Efalocka mastera i zeszły ma mi ta powloka z płytek, ale przyznac musze ze prostowała rewelacyjnie.
KASIA1805 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-06, 16:58   #4520
Bumelantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam! Chciałam sie dowiedzieć czy wiecie coś może na temat prostownicy MPM PRODUCT Model BWT-B-107/L, posiada ona funkcję jonizacji, regulację temperatury oraz płytki lustrzane, które są dla mnie kompletna abstrakcja i pierwszy raz o nich słysze. Podobno owe płytki są delikatniejsze i nie szarpią włosów czy to prawda? I jakie dają one efekty przy prostowaniu włosów? Dodam ze prostownica kosztuje 129 zl, wiec nie nalezy do najtańszych ani tez zarazem najdroższych. Jestem zainterseowana kupnem prostownicy tak do 150zl i nie wiem co wybrac. Myślałam nad remingtonem, jednak tu mnie skusiła owa jonizacja co o tym sądzicie? Będe bardzo wdzieczna za odpowiedz bo pilnie potrzebuje kupić prostownice. Pozdrawiam.
Bumelantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 17:13   #4521
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Rodzaje prostownic - która wybrac?

Cytat:
Napisane przez Laura90 Pokaż wiadomość
Hm ceramiczne są podbno dobre , tylko wiesz drogie... dam Ci radę, nie kupuj taniej prostownicy, ja kupiłam w "pewTnym" sklepie za 19.90... i prostuje jakby jej się nie chciało, naczy ja mam grube włosy to może dlatego, bo moja koleżanka ma cienkie i jej dobrze prostowala, no ale ja nie radzę, najlepsze według mnie to te ceramiczne, tak do 200 stopni sie nagrzewają, i włosy prste jak drut
Ja tez mam taka nadal (tania i metalowa) ale jest okropna. Wyrywa i pali wlosy i trzeba przejechac z 10 razy w jednym miejscu zeby sie wyprostowalo a mam cienkie i rzadkie wlosy. Ale jaka cena taka jakosc przynajmniej w tym przypadku
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 18:02   #4522
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: Rodzaje prostownic - która wybrac?

Ja mam ceramiczną prostownicę - EFALOCK. Kosztowała mnie 250 zł, ale warta była tych pieniędzy. Włosy są po niej idealnie proste, "lejące". Mam ją już dwa lata. Na samym początku miałam taką za 70 zł i to były wydane pieniądze w błoto! - włosy po 30 min były poskręcane, nie mówiąc o wyjściu na wilgoć.
Dobrze jest od razu kupić sobie porządną prostownicę, żeby potem się nie męczyć
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 18:06   #4523
Marta1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 170
GG do Marta1106
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

witam
chcialam zapytac czy to prawda ze da sie zakrecic wlosy prostownica i jesli tak to jaka mam sobie zakupic i jak to zrobic z gory dziekuje
Marta1106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 18:20   #4524
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Są takie, muszą być wąskie np. Babyliss pro z Turmaliną 15 mm, remington sleek&curl albo Efalock Flat Finger ) Tzn. są pewnie ejszcze inne, ale ja znam takie Muszą być wąskie ;d
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 18:27   #4525
Marta1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 170
GG do Marta1106
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Charlize Pokaż wiadomość
Są takie, muszą być wąskie np. Babyliss pro z Turmaliną 15 mm, remington sleek&curl albo Efalock Flat Finger ) Tzn. są pewnie ejszcze inne, ale ja znam takie Muszą być wąskie ;d
dzieki
Marta1106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 19:56   #4526
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez macius987 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny nie przetluszczaja Wam sie wlosy po tondeo albo nie sa poplatane?? prosze o odp bo moja dziewczyna zawsze myla raz na 3 dni i tak jej sie nioe przetluszczaly a teraz mowi ze na 2 dzien ma juz do mycia;/ i ze sie jej plączą
moze niech zrezygnuje z produktow do stylizacji? te mleczka czesto powoduja szybsze przetluszczanie sie wlosow, jezeli ma dobra prostowice i uzywa dobrych maseczek to wygladzacz w takim wypadku mozna chyba odrzucic
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 20:00   #4527
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Bumelantka Twój wątek połączyłam z tym
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 20:01   #4528
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Bumelantka Pokaż wiadomość
Witam! Chciałam sie dowiedzieć czy wiecie coś może na temat prostownicy MPM PRODUCT Model BWT-B-107/L, posiada ona funkcję jonizacji, regulację temperatury oraz płytki lustrzane, które są dla mnie kompletna abstrakcja i pierwszy raz o nich słysze. Podobno owe płytki są delikatniejsze i nie szarpią włosów czy to prawda? I jakie dają one efekty przy prostowaniu włosów? Dodam ze prostownica kosztuje 129 zl, wiec nie nalezy do najtańszych ani tez zarazem najdroższych. Jestem zainterseowana kupnem prostownicy tak do 150zl i nie wiem co wybrac. Myślałam nad remingtonem, jednak tu mnie skusiła owa jonizacja co o tym sądzicie? Będe bardzo wdzieczna za odpowiedz bo pilnie potrzebuje kupić prostownice. Pozdrawiam.
Z MPM mam blender, a jeśli chodzi o prostownicę to w cenie ok. 150 zł na pewno znajdziesz coś bardziej "markowego". Na ceneo.pl prostownic w cenie 120-150 zł jest kilka: http://www.ceneo.pl/Prostownice_do_w...+m120+n149.htm a w Internecie (np. na allegro) znajdziesz tego jeszcze więcej. Powodzenia w szukaniu!
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 20:04   #4529
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez cassino Pokaż wiadomość
Nie drogie wizazanki, nie naleze do tej firmy ktora sprzedaje te prostownice(babyliss) ani nie naleze do firmy ktora je produkuje. jestem sobie zwykla maturzystka ktora jutro pisze egzamin z angielskiego. przepraszam za duze literki ale jakos musialam wyrazic swoje zadowolenie z tej prostownicy. (...)
pozdrawiam
Jasne, rozumiemy . Zapewne każdy ekscytuje się i cieszy jeśli wyda pieniądze na coś super. Mam nadzieję, że niebawem też tu będę piała z zachwytu nad moją prostownicą .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 20:44   #4530
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witajcie
Ja również zastanawiam się na kupnem prostownicy. Na oku mam trzy, ale nie wiem, którą wybrać:

1) Tondeo eco cerion z jonizacją i reg. temperatury
2) Babyliss Pro New Tech 35 mm - ceramiczna
3) Babyliss Pro ceramiczno- tourmalinowa 24 mm

Mam totalny mętlik w głowie. Zależy mi na efekcie, prostych, gładkich, miękkich, LEJĄCYCH ale nieusztywnionych włosów. Włosy mam trochę krótsze niż do ramion, gęęęste, falowane, puszące się, niefarbowane, ale suche z natury

Już byłam zdecydowana na Tondeo, ale przejrzałam kwc i są tam 2 negtywne opinie
Czytałam w tym wątku, że polecacie Babyliss.. tylko którą wybrać??? Podobna ta ceramiczna 35 mm jest już sprawdzona, a tej 24 mm jeszcze nikt nie testował?
Obawiam się czy ta o płytkach 35 mm nie będzie za szeroka i że będzie niewygodna w prostowaniu, bo długich włosów to ja nie mam.

Dordźxie mi coś proszę, bo już kompletnie zgłupiłam. Todeo, Babyliss 35 mm, Babyliss 24mm - co wybrać?

A może dziewczyny, które zamówiły Babyliss PRO zamieściłyby zdjęcia swoich włosów przed i po prostowaniu?- wtedy może łatwiej byłoby mo podjąć decyzję. Byłabym bardzo wdzięczna
katiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.