Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-15, 16:23   #151
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Do mnie przyszły dziś próbki Rhea, ale przetestuje je dopiero jutro. Faktycznie ich maleńko
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 16:31   #152
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
tylko że to ponoć jest paskudne w smaku No ale czego się nie robi dla urody
E nie, ja jadlam po porodzie bo mialam straszne zaparcia. Swoja droga nie pomagalo. Aptekarka polecila mi dodac do musli badz jogurtu i zjesc. Ja mialam musli, ktore mialo troche siemienia, ale dodawalam ta lyzke jeszcze do tego gotowego i zalewalam mlekiem. Badz jak juz pislaam mieszalam z jogurtem. Dla mnie ono nie mialo jakiegos konkretnego smaku. Do tego jak jadlam musli egzotyczne to bardziej czulam owoce w tym musli niz siemie lniane, zwlaszcza kokos, papaje
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 19:22   #153
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Do mnie przyszły dziś próbki Rhea, ale przetestuje je dopiero jutro. Faktycznie ich maleńko
Do mnie też .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 19:27   #154
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez Auryna Pokaż wiadomość
Oglądam właśnie stronę Kosmetyki dla Ciebie i na pewno zamówię próbki tych mineralnych podkładów, takiego mi smaka na nie zrobiłyście w ogóle oferta tego sklepu jest ciekawa, sporo jest m.in rzeczy Faberlica, ale ceny są dziwnie niskie i opakowania jakieś dziwne, powiedzcie czy to są oryginały?
znam właściciela sklepu (znaczy znam ale nie znam) i nie podejrzewałabym go o podróbki
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 21:06   #155
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Kate i Uskow zdajcie relacje Ja juz dochodze do coraz wiekszej wprawy w malowaniu sie mineralami i na mojej buzce sprawdza sie nakladanie kolejno:

- okraglymi ruchami pedzlem Sephory z naturalnego wlosia podkladu w odcieniu natural light
- pod oczy i na ewentualnie jakies gojce sie wypryski pedzelkiem do cieni Sephory korektor Light - pac! pac! i rozcieram brzegi
- zeby ozywic buziaka nakladam delikatnie na sam koniec puder brazujacy dla bladolicych Sheer Tan

Po jakims czasie (ok 5 godzin) dociskam delikatnie chusteczke, zeby zmatowic ryjek.

Buzia ma naturalny odcien, nie odcina sie od skory. Po demakijazu nie jest podrazniona, ani czerwona. Nie przybywa wypryskow. Nie mam zapchanych porow, kaszki ani nic z tych rzeczy. Okresowe dwa pryszcze, ktore mi ostatnio wyskoczyly, ladnie i szybko sie goja. Czekam na pelnowymiarowe opakowania, bo te szaszetki mnie dobijaja z rana, ale faktycznie: mineralkow z nich prawie nie ubywa

Zlozylam wczoraj zamowienie w biolanderze, troche tego wyszlo, ale dostane tez probeczki gratis
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 06:47   #156
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
znam właściciela sklepu (znaczy znam ale nie znam) i nie podejrzewałabym go o podróbki
dzięki. Rozwiałaś moje wątpliwości
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 13:51   #157
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
też dostałam dzis karite z ecospa i też mam plany nocne z nim zwiazane
nakładasz masełko solo czy kręcisz z niego kremik? ja narazie próbowałam tylko solo i jestem zachwycona, buzia po nim jest jeszcze fajniesza niz po olejkach.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 15:55   #158
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

madziorka - solo i też jestem bardzo zadowolona - chociaz wole to masełko mazidłowe, bo jest ciut lżejsze niż to z ecoPSA Łatwiej rozsmarować i szybciej się wchłania jak dla mnie. Ecospowe jest super do ciałka i do łapek - w sam raz na zime.
pees, wyczuwasz w zapachu nutę ...WĘDZONKI?
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 17:23   #159
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
w zapachu nutę ...WĘDZONKI?
nieeeee.... serio? To pachnie wędzonką?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 17:38   #160
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
madziorka - solo i też jestem bardzo zadowolona - chociaz wole to masełko mazidłowe, bo jest ciut lżejsze niż to z ecoPSA Łatwiej rozsmarować i szybciej się wchłania jak dla mnie. Ecospowe jest super do ciałka i do łapek - w sam raz na zime.
pees, wyczuwasz w zapachu nutę ...WĘDZONKI?
ja bym tą nutkę nazwała delikatnie zjełczałą wędzonką hihihihhi no ale efekt rano jest super więc czego się nie robi dla urody
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 17:39   #161
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
nieeeee.... serio? To pachnie wędzonką?
tak tylko troszkę
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 17:44   #162
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
madziorka - solo i też jestem bardzo zadowolona - chociaz wole to masełko mazidłowe, bo jest ciut lżejsze niż to z ecoPSA Łatwiej rozsmarować i szybciej się wchłania jak dla mnie. Ecospowe jest super do ciałka i do łapek - w sam raz na zime.
pees, wyczuwasz w zapachu nutę ...WĘDZONKI?
nastepne masełko zamówie z mazideł, narazie przymierzam sie do kupna ecoPSIEGO masełka kakaowego, mam ochote na mus do ciała
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 17:44   #163
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Wczoraj przyszly do mnie oleje z "ecopsa" !!! Oczywiscie musialam wyprobowc arganowy! Nalozylam delikatne na noc, rano wstaje i co widze... buzia po prostu byla przepiekna, ladnie wygladzona, podraznien brak! Nawilzona, mieciutka, cudo! Olej z rozy bije na glowe! Dzisiaj wyprobuje jojobe Zaczynam sie zakochiwac w olejach.

Natomiast jakos tak coraz mniejszy entuzjazm mam do toniku z octem jablkowym. Faktycznie przyspiesza gojenie krostek i rozjasnia buzie, ale mam wrazenie ze... ze ciagle wyciaga cos z mojej twarzy. Ja nie wierze za bardzo w te teorie "oczyszczania", to dla mnie bardziej jest "wyciaganie". Niby szybko sie goja, ale co z tego jak ciagle cos mi (co prawda malego ale jednak) wyskakuje. Problem mam zwlaszcza z nosem. Niby sie "oczyszcza", ale mam wrazenie, ze wyciaga z kazdego pora, co sie tylko da. Cos jest nie tak. Na razie odstawilam tonik octowy.

A moze to mydlo siarkowe powoduje, ze ciagle te pory sie oczyczaja? Ale to chyba mniejsze prawdopodobienstwo... Sama juz nie wiem, poradzcie.

Natomiast mam chrapke na ukrecenie sobie toniku z kwasem L-mlekowym i kwasem hialuronowym, rozpuszczone to wszystko w wodzie destylowanej. I nie trzeba do niego alkoholu
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 17:59   #164
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszly do mnie oleje z "ecopsa" !!! Oczywiscie musialam wyprobowc arganowy! Nalozylam delikatne na noc, rano wstaje i co widze... buzia po prostu byla przepiekna, ladnie wygladzona, podraznien brak! Nawilzona, mieciutka, cudo! Olej z rozy bije na glowe! Dzisiaj wyprobuje jojobe Zaczynam sie zakochiwac w olejach.

Natomiast jakos tak coraz mniejszy entuzjazm mam do toniku z octem jablkowym. Faktycznie przyspiesza gojenie krostek i rozjasnia buzie, ale mam wrazenie ze... ze ciagle wyciaga cos z mojej twarzy. Ja nie wierze za bardzo w te teorie "oczyszczania", to dla mnie bardziej jest "wyciaganie". Niby szybko sie goja, ale co z tego jak ciagle cos mi (co prawda malego ale jednak) wyskakuje. Problem mam zwlaszcza z nosem. Niby sie "oczyszcza", ale mam wrazenie, ze wyciaga z kazdego pora, co sie tylko da. Cos jest nie tak. Na razie odstawilam tonik octowy.

Natomiast mam chrapke na ukrecenie sobie toniku z kwasem L-mlekowym i kwasem hialuronowym, rozpuszczone to wszystko w wodzie destylowanej. I nie trzeba do niego alkoholu
tak to prawda olejek arganowy jest niesamowity niewiem czy próbowałaś masełko karite jak nie to w przyszłości polecam napisz koniecznie jak wrażenia po nocy z jojobą
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 19:45   #165
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
tak to prawda olejek arganowy jest niesamowity niewiem czy próbowałaś masełko karite jak nie to w przyszłości polecam napisz koniecznie jak wrażenia po nocy z jojobą
a nie zapycha to maselko tak solo? bo za mna tez "chodzi"
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:53   #166
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

hej dziewczyny
Tak sobie czytam i czytam te wszystkie wypowiedzi... nie mogę się doczekać na pieniążki (wg obliczeń odłożę jakieś grosiki dopiero po świętach)
Chciałabym polecić Wam kremik lavery do cery młodzieńczej (leciutki fluid, fajnie nawilża, troszkę matuje) Jestem nim zachwycona. Bardzo dobrze sprwuje się też u mnie kremik aloesowy (także leciutki), co do nagietkowego (regulujący) mam odmienne spostrzeżenia, jest ciężki i treściwy, efekty marne. No. To tak troszkę o mojej ukochanej laverze.
A teraz dot. rhea: Otóż mam próbkę cienia w kolorze champagne w takim malutkim słoiczku, jakby któraś była z Was zainteresowana to mogę się wymienić, najlepiej na próbkę pudru matującego, albo jakiegoś specyfiku, olejku.. (wiem, że to nie targowisko, ale pomyślałam, że może któraś z Was chciała wypróbować )
Pozdrawiam
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 21:11   #167
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszly do mnie oleje z "ecopsa" !!! Oczywiscie musialam wyprobowc arganowy! Nalozylam delikatne na noc, rano wstaje i co widze... buzia po prostu byla przepiekna, ladnie wygladzona, podraznien brak! Nawilzona, mieciutka, cudo! Olej z rozy bije na glowe! Dzisiaj wyprobuje jojobe Zaczynam sie zakochiwac w olejach.
No no - już się nie moge doczekać oleju arganowego - właśnie do mnie leci z ecopsa. Zamówiłam też skwalen - muszę tylko obmyślić jakaś recepturę do której go domieszam, bo chyba nie można go stosować w 100% stężeniu....? Może ktoś coś wie na jego temat?
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 22:07   #168
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Arganowy nakladam solo
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 23:31   #169
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

do mnie dzis tez przyszła paczuszka z olejami i innymi mazidłami. Niestety nie posiadam wody destylowanej i dopiero w poniedziałek planuje ukręcić tonik z BHA, ale jż dziś nałożyłam sobie na twarz olej konopny (polecony przez Panią Lidię), po uwczesnym oczyszczeniu buzi hydrolatem różanym.
Nie wiem czy moja skóra jest tak wysuszona czy ten olej jest taki dziwny, bo czuję, ze mam warstwę oleju na czole przykrywającą łuszczącą się skórę (przez filtry). Może on musi się dłuzej wchłaniać, no nie wiem, po oliwce hippa takich atrakcji nie miałam....
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 23:46   #170
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
a nie zapycha to maselko tak solo? bo za mna tez "chodzi"
z zapychaniem to tak naprawdę sprawa indywidualna, mnie nie zapycha a wręcz przeciwnie wszystkie krostki znikają lub są mniej widoczne.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 23:50   #171
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Arganowy nakladam solo
ja też
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 00:05   #172
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
do mnie dzis tez przyszła paczuszka z olejami i innymi mazidłami. Niestety nie posiadam wody destylowanej i dopiero w poniedziałek planuje ukręcić tonik z BHA, ale jż dziś nałożyłam sobie na twarz olej konopny (polecony przez Panią Lidię), po uwczesnym oczyszczeniu buzi hydrolatem różanym.
Nie wiem czy moja skóra jest tak wysuszona czy ten olej jest taki dziwny, bo czuję, ze mam warstwę oleju na czole przykrywającą łuszczącą się skórę (przez filtry). Może on musi się dłuzej wchłaniać, no nie wiem, po oliwce hippa takich atrakcji nie miałam....
Agatka - jak ci sie nie wchłania to zdejmij nadmiar chusteczka i tyle. jestem bardzo ciekawa tego oleju - dawaj znać jak się sprawuje. Mi sie wszystkie oleje wchłaniaja prawie do matu- choc rzeczywiscie na czole najwolniej.
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 07:49   #173
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Chooomik po pierwszym uzyciu mogę powiedzieć tak:
- czoło rano było nadal suche- takie jakby płatki skóry na nim były (filtr nieźle wysuszył), ale nie aż w takim stopniu jak to było wieczorem, więc daje mu jeszcze szanse
- reszta twarzy gładziutka, co idzie na plus oleju

Ogólnie olej ten nie ma zapachu, nie czułam nic poza tą tłusta warstwą, ale to normalne, więc tu także duży plus dla oleju
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 10:41   #174
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

to masło karite z ecospa o którym piszecie to "złote masło karite"? bo wcześniej z tego co kojarzę było też drugie, takie zwykłe?
kusi mnie połączenie masła z olejem kokosowym, ale czytałam że obydwa mogą zapychać i trochę się boję, wolę więc chyba zacząć od karite solo
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 11:36   #175
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez lafigue Pokaż wiadomość
to masło karite z ecospa o którym piszecie to "złote masło karite"? bo wcześniej z tego co kojarzę było też drugie, takie zwykłe?
kusi mnie połączenie masła z olejem kokosowym, ale czytałam że obydwa mogą zapychać i trochę się boję, wolę więc chyba zacząć od karite solo
nie to nie jest to złote to jest to drugie.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 12:19   #176
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
tylko że to ponoć jest paskudne w smaku No ale czego się nie robi dla urody
Jest fajny sposob zeby siemie samkowalo wysmienicie (jest chyba opisane tez na dietetyce)

uprażyc na patelni z solą, 'rozgnieść' w dawnych miskach do ucierania ciasta,
takim uprazonym i zmielonym siemieniem posypywac chelebek z masełkiem.

Wyborne.
Wszystkiego smacznego i wszystkiego pieknego ;]
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 12:52   #177
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Ja na razie odstawilam tonik octowy i mydlo siarkowe i wrocilam do zelu micelarnego Rosaliac - tu mam 100% pewnosc, ze nic nie bedzie wyciagal i jest bezpieczny dla mojej buzki.

A, i za kazdym razem jak podchodze do lustra, podziwiam swoj naturalny, mineralny make-up...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 13:11   #178
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Jest fajny sposob zeby siemie samkowalo wysmienicie (jest chyba opisane tez na dietetyce)

uprażyc na patelni z solą, 'rozgnieść' w dawnych miskach do ucierania ciasta,
takim uprazonym i zmielonym siemieniem posypywac chelebek z masełkiem.

Wyborne.
Wszystkiego smacznego i wszystkiego pieknego ;]
no proszę jaki przepis napewno wypróbuję
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 15:26   #179
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Jest fajny sposob zeby siemie samkowalo wysmienicie (jest chyba opisane tez na dietetyce)

uprażyc na patelni z solą, 'rozgnieść' w dawnych miskach do ucierania ciasta,
takim uprazonym i zmielonym siemieniem posypywac chelebek z masełkiem.

Wyborne.
Wszystkiego smacznego i wszystkiego pieknego ;]
Ooo fajnie dzsiaj wyproboje samos iemie lniane jest po prostu obrzydliwe tzn jako herbatka a ostatnio mam okropne byle brzucha, blizej niezidentyfikowane:rolley es:.

Powiedzccie mi jeszcze, czy to masełko z ecospa daje ukojenie baaardzo przesuszonym i pękającym rękom, bo mi nic nie pomaga.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 16:09   #180
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

shadows - jak najbardziej shea dla rąk jest zbawienna słyszałam jeszcze ze olej arganowy świetnie się nadaje do tego celu.
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.