Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-28, 20:49   #1171
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Estella, rzucaj się na Baleę! Nie polecam produktów do włosów, ale serię do ciała i twarzy jak najbardziej. Zwłaszcza tonik w różowym opakowaniu. Lubię też masła do ciała (takie w mniejszych, płaskich opakowaniach) choć mają trochę tępą konsystencję i nie każdemu mogą pasować. No i żele pod prysznic, wiadomo. I teraz w serii limitowanej jest karmelowe mydło w płynie.

Czy dałabyś radę kupić mi jeden błyszczyk z p2 (dostępne w DM)? Zachorowałam na niego, a niestety nie wiem kiedy znów będę gdzieś za granicą.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-02-28 o 20:50
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:59   #1172
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Em nie ma sprawy tylko ze tam gdzie bylam nie bylo p2. Mam nadzieje ze gdzies trafie w innej drogerii - napisz mi dokladnie co, a z balei cos chcesz? musze powachac masla i balsamy - wzielam zel z limitowanej kolekcji, chyba walentynkowej, w panterkowym opakowaniu cos tam katze zaraz sprawdze czy gdzies kolo starego miasta maja drogerie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 21:02   #1173
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Nie, dziękuję Ci bardzo, w Baleę obkupiłam się ostatnio i na razie mam już chyba wszystko co chcę.
Błyszczyki wyglądają tak jak na zdjęciu, mnie interesuje odcień morning romance (możliwe że na zdjęciu to ten drugi od góry, w każdym razie taki jasny róż). Byłoby super jakby Ci się udało go kupić, ale nie marnuj czasu na szukanie specjalnie p2. I miłego zwiedzania, mnie Praga zauroczyła, byłam w zeszłym roku w wakacje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg color_time_lipgloss_p2_2010_teaser1.jpg (140,6 KB, 25 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 21:12   #1174
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

wg strony na starowce sa dwa dmy, nie widziam ich ale jak wpadna mi w oko to wejde mam mase czsu wiec to zaden problem, sama chetnie bym obejrzala ich oferte ponownie, poza tym musze jeszcze raz balee obczaic hehe, dopijam piwo i lece, buziaki
wpadla mi w oko seria balei do kreconych wlosow i seria dla blondynek alverde - w berlinie kupilam takie fajne wiekszebutelli 25%, te tutaj sa strasznie male :/
ogolnie nic mnie zbytni nie kusi, maja tu np lirene i mase kosmetykow ktore sa u nas. na szczescie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 21:13   #1175
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
próbek-saszetek zużyłam w lutym 8
Ja miałam na myśli maseczki w saszetkach
Próbek nie używam raczej, a nawet jeśli, to i tak ich nigdy nie liczę

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ojtam
Nie ojtam, tylko psze kuć

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja bym się rzuciła na Baleę i P2 w dm (zakochałam się w tej ciemnoturkusowej kredce http://innenundaussen.blogspot.com/2...ufsteller.html ) i na limitki Manhattan jeśli mają
Popieram w całej rozciągłości, z naciskiem na tą kredkę. Pięęękna jest tyle tylko, że u mnie to bardziej zieleń butelkowa niż ciemny turkus
Co do Balei to niby się kiedyś trochę zraziłam, jak mnie ichni żel uczulił, ale mam ochotę spróbować ich znowu. A nuż to był odosobniony przypadek reakcji na daną wersję zapachową...
Z p2 super był zmywacz do paznokci i peeling do dłoni

A propos, właśnie mi się przypomniało, że widziałam niedawno taki olejowy peeling jakiejś polskiej firmy i za cholerę nie wiem jakiej. A pierwszy raz mi się na oczy pokazał... hmmm...

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Estella, rzucaj się na Baleę! Nie polecam produktów do włosów, ale serię do ciała i twarzy jak najbardziej. Zwłaszcza tonik w różowym opakowaniu. Lubię też masła do ciała (takie w mniejszych, płaskich opakowaniach) choć mają trochę tępą konsystencję i nie każdemu mogą pasować. No i żele pod prysznic, wiadomo. I teraz w serii limitowanej jest karmelowe mydło w płynie.
A co z włosowej pielęgnacji miałaś i dlaczego nie polecasz?
Sama kiedyś wylookałam serię do loków i w sumie miałam na nią ochotę.

********************
Mój ból brzucha jest uparty. Jak już myślałam, że mi przeszło i zjadłam 2 małe kanapeczki, to znów mi w nim coś jeździ


Te moje balerinki F&F są zrobione z identycznej tkaniny jak te koturny Buffalo http://www.butyk.pl/towar.10929.Polb..._110-4042.html Tylko tu nie ma naszytych tych bezbarwnych cekinków.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 21:21   #1176
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Witam
Można się przyłączyć?
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 23:09   #1177
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

MagJa, miałam serię do brązowych włosów. Szampon słabo się pienił, nie domywał i przetłuszczał włosy, za to odżywka nie robiła nic. Dawno nie spotkałam takich bubli.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 05:55   #1178
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Te czerwone balerinki z kokardką też mi się bardzo podobają, chociaż akurat u mnie były tylko w beżu i granacie, ale one nie dla mnie 39 mnie pije w palce, a 40 spada. A tydzień temu jak była promocja 30% na buty i torebki mocno rozważałam zakup granatowych właśnie.

A Ty może spróbuj po prostu posiedzieć w tych balerinkach trochę w domu. Bo jak w nich wyjdziesz, to sobie piętę zmasakrujesz, a tak nie. Tyle tylko, że nie wiem na ile to pomoże, bo doświadczenia w rozbijaniu ekoskóry nie mam. Raczej w takich butach nie chadzam, no chyba, że w balerinkach właśnie, bo niestety o skórzane w normalnych cenach ciężko, a 200zł za takie buty nie dam
O jak są beżowe to jeszcze większą mam na nie chrapkę

Próbowałam te balerinki rozchodzić w pracy, ale one niestety gryzą w piętę nawet jak siedzę Chyba przez to, że materiał na pięcie jest lekko marszczony i to tak strasznie pije w skórę. Trochę pomogło jak włożyłam za piętę kulkę z papieru toaletowego - udało mi się nieco buty rozbić. Ale jakbym w nich pochodziła trochę i noga mi spuchnie w ciągu dnia tak mnie obetrą na bank

Dzięki za info o kuponie, ale i tak nie wiem kiedy będę w Tesco, bo teraz tamtędy nie przejeżdżam niestety przez remont. Dziś za to wybieram się prawdopodobnie do Auchana na jakieś zakupy żywnościowe. U mnie na wsi wybór marny, więc czasem muszę kupić coś czego u siebie w sklepie nie dostanę Planuję jeszcze zakup maski Gloria o ile będzie, a jeśli nie to wezmę kolejną z Lorysa. To nic, że tej z węża mam jeszcze pół opakowania


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
kochane sciskam was mocno z pragi jest piekna pogoda, obok mam dwie drogerie ale takie stare zakurzone komunistyczne odkrylam tez drogerie dm - co warto kupic? wzielam zel pod prysznic bo przywiozlam tylko resztke i mi sie skonczy oraz krem do rak bo zapomnialam zabrac a strasznie mi sie wysuszyly dlonie
O proszę, udanej wycieczki

Cytat:
Napisane przez GosienkaC Pokaż wiadomość
Witam
Można się przyłączyć?

Witaj i powiedz coś o sobie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 06:51   #1179
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mag będę u koleżanki, ale nie wiem gdzie dokładnie, jak się zapytam to dam znać Jeżeli o mnie chodzi jestem za spotkaniem na 100%

W ogóle położyłam się wczoraj ok 18, obudziłam ok 22, i poszłam znów spać i wstałam dopiero teraz

A balerinki takie:
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2011-11-03 o 22:00
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 08:26   #1180
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Estella, baw się dobrze
Bossy, bardzo fajne buty

właśnie przeglądam zeberkę, weszłam na "wasze kosmetyczki" czytam czytam i przy jednym produkcie jakbym czytała siebie dziewczyna skopiowała moją recenzję z KWC, dodając parę słów od siebie lub zmieniając spójniki, co za bezczelność
http://www.zeberka.pl/art.php?id=11943

to moja recenzja:
Maseczka nawilża bardzo delikatnie, zmiękcza skórę, lekko wygładza jej powierzchnię.
Głębokiego nawilżenia nie należy oczekiwać, cudów nie zrobi
Używanie jest przyjemne, pięknie pachnie leśnymi owocami, wyczuwam maliny, jagody, ma optymistyczny różowy kolor. Szybko się wchłania ze względu na lekką, rzadką konsystencję. Jestem z niej średnio zadowolona, wysycha tworząc miłą w dotyku powłoczkę, natomiast nie ma to zbyt dużo wspólnego z nawilżeniem. Działanie jest doraźne, znika wraz z umyciem twarzy. Nie likwiduje suchych skórek, niweluje uczucie przesuszenia skóry, ale tylko na chwilę.

a to jej:
Maseczka ta jest przyjemna w użyciu, pięknie pachnie i ma optymistyczny różowy kolor. Szybko się wchłania ze względu na lekką i rzadką konsystencję. Jestem z niej jednak średnio zadowolona, gdyż wysycha tworząc miłą w dotyku powłoczkę, lecz nie ma to zbyt dużo wspólnego z nawilżeniem. Działanie jest chwilowe i znika wraz z umyciem twarzy.

pewnie reszta jej opisów też jest skopiowana
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2011-03-01 o 08:28
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 09:33   #1181
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Organza, ależ wkurzające są takie sytuacje. Mnie z kolei to co ona zrobiła skojarzyło się z pisaniem pracy licencjackiej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 09:35   #1182
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Em, kiedy nowa notka na blogu?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 09:38   #1183
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dzisiaj. Ale nic wielkiego, czekam na wejście nowości z Essence żeby się rozpisać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 09:46   #1184
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Mag będę u koleżanki, ale nie wiem gdzie dokładnie, jak się zapytam to dam znać Jeżeli o mnie chodzi jestem za spotkaniem na 100%

W ogóle położyłam się wczoraj ok 18, obudziłam ok 22, i poszłam znów spać i wstałam dopiero teraz

A balerinki takie:
Ja też jak najbardziej za!

Ja mam totalnie rozwalony zegar biologiczny jeśli chodzi o cykl dobowy

Fajne butki. Aż się boję myśleć w sumei o wiośnie jesli chodzi o ciuchy
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
właśnie przeglądam zeberkę, weszłam na "wasze kosmetyczki" czytam czytam i przy jednym produkcie jakbym czytała siebie dziewczyna skopiowała moją recenzję z KWC, dodając parę słów od siebie lub zmieniając spójniki, co za bezczelność

pewnie reszta jej opisów też jest skopiowana
Może spróbuj do nich napisać? W końcu jakby nie było- jest to kradzież

Idę w miasto, mam zamiar wrócic tylko z płynem do higieny Intymnej. Ale umówiłam sie z mamą więc cośtam może dodatkowo wpaść Postaram się być grzeczna
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 13:42   #1185
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Em a jestes pewna ze p2 jest w czechach? bylam w 2 innych drogeriach dm i nie bylo w ogole tej marki. obawiam sie ze ta sliczna zielona kredka jest z limitowanej kolekcji.
Nina zglos im to - to jest kradziez. co za glupia panienka, ciekawe czy fotki sa jej, watpliwe skoro nie potrafi zrecenzowac kosmetyku, ktory rzekomo posiada.
w dm znalazlam jakas b taniamarke s-he, w jednej drogerii kosmetyki byly przecenione 50% a w innych sa w normalnej cenie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 13:55   #1186
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Estella, szczerze mówiąc nie pamiętam.. Wydawało mi się, że widziałam te kosmetyki we wszystkich krajach w których byłam w DM, ale nie jestem pewna. Może rzeczywiście nie ma ich w Czechach.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 14:07   #1187
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

niestety chyba nie maja w niemczech na pewno jest - moze bede latem znowu w berlinie, wiec jesli do tego czasu nie kupisz to bede o tobie pamietac

warszawianki nie mialybyscie ochoty na zamowienie ze strony benefita? bo zapragnelam jednego rozu ale nie oplaca sie w polskiej cenie, a powyzej chyba 115 dolarow jest gratisowa wysylka
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 14:21   #1188
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
niestety chyba nie maja w niemczech na pewno jest - moze bede latem znowu w berlinie, wiec jesli do tego czasu nie kupisz to bede o tobie pamietac
Byłoby super.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 15:47   #1189
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Wróciłam z Auchana obładowana słodyczami Kupiłam zachwalane białe Michałki, choć wcześniej dzielnie im sie opieralam. Do tego jeszcze trochę innych słodyczy, będzie uczta na cały tydzień

Kupiłam też żel mandarynkowy Kamill (uwielbiam jego realistyczny zapach ) i litrową maskę Nunaat, o tę: http://shop.nunaat.com/en/products/n...razil-nut.html
Były różne warianty jeszcze, ale wcześniej nawet nie słyszalam o tej marce. Póki co mogę powiedzieć, że ładnie pachnie a wieczorem zrobię moim włoskom kurację z jej udziałem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 19:51   #1190
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

To przytargałam prócz płynu te nowe foot worksy morskie Avonu
Ale to w sumie nie taki zapas- serii granat&czekolada zostało mniej niż połowę.

Od dziś wprowadzam nową definicję słowa "zapas"- jeśli nie otworzę nowego zakupu w przeciągu miesiąca (dokładnie 4 tygodni ) to znaczy, ze był to zapas

Przyszły moje Goshyki, są cudne zaraz wlepię aktualizacje na oba wątki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 19:57   #1191
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ratunku!!!

miałam miec odwyk od zakupów kosmetycznych, nawet udalo mi sie jakos przetrwać luty a tuu....aaaaa! zaczęłam pracować w drogerii i dostałam dzisiaj; 4 tusze do rzęs
miałam ich nie kupować ! kurde przytargalam jeszcze do domu; 3 balsamy, 2 serum do włosów, 4 szampony, baze pod podkład, 3 cienie z loreala, 2 blyszczyki z revlona, róż, zestaw pędzli, kilka lakierów do paznokci i kremów do twarzy.
a jeszcze menagerka powiedziała, że pod koniec marca (na urodziny) dostane wieksza paczkeee
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 20:15   #1192
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To przytargałam prócz płynu te nowe foot worksy morskie Avonu
Ale to w sumie nie taki zapas- serii granat&czekolada zostało mniej niż połowę.
Jak pachną?Nie wiesz czy w następnych katalogach nie będzie na nie jakiejś promocji?Bo szkoda mi 8,90 na scrub z Avonu Granat i czekolada kupiłam za 4,90 bodajże i taka cena mi bardziej pasuje

Co do lutego to poległam Najbardziej w kolorówce...

zużyłam:

5 saszetek
szampon i micel
miniaturę masła waniliowego
tusz pełnowymiarowy i miniaturę
do kosza poszedł przeterminowany Antidral
i sprzedałam 8 lakierów

kupiłam

8 pełnowymiarowych rzeczy z pielęgnacji (plus 2 prezenty)
2 maseczki-saszetki
11 z kolorówki

W marcu chyba się zamknę w domu
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 20:33   #1193
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Karo co Ty zes z kolorowki kupila w takiej ilosci? Zapragnelam rozu z benefita bella bamba, bosz, no cudny jest. Ale cena beznadziejna zamowcie ze mna ze strony moja kol bedzie w usa ale dopiero w czerwcu, strasznie dlugo :/ chociaz moze do tego czasu cos zuzyje i w to miejsce kupie sobie benefit w nagrode?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 20:39   #1194
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jak pachną?Nie wiesz czy w następnych katalogach nie będzie na nie jakiejś promocji?Bo szkoda mi 8,90 na scrub z Avonu Granat i czekolada kupiłam za 4,90 bodajże i taka cena mi bardziej pasuje

Co do lutego to poległam Najbardziej w kolorówce...
kupiłam
8 pełnowymiarowych rzeczy z pielęgnacji (plus 2 prezenty)
2 maseczki-saszetki
11 z kolorówki

W marcu chyba się zamknę w domu
Od czwartku bedą oba produkty w zestawie z pumeksem za 17,90, w kat 5: 8,9 a w kat. 6: 9,9 zł /sztuka. One raczej nie schodzą poniżej 7,9 chyba że np po wakacjach będą tak jak granatowy przy zakupie czegośtam za 4,9 lub 5,90. Pachnie mi znajomo, bardzo znajomo tylko nie mogę dokładnei określić co to jest- jakieś zioło lub trawa, może jakies nasionka- na pewno miałam już coś o takim zapachu z kosmetyków bądź kojarzę zapach ze wsi w każdym razie bardzo przyjemny jest. Ten balsam to taki gęsty żel i widać w nim jakies połyskujące drobinki.

No to mnie dwukrotnie przebiłas w kolorówce :p

Też muszę się zamknąć, chociaz cała kolorówka przyszła z allegro wyłączam wszystkie subskrybcje!

Estell- ja też mam koleżankę w stanach do lipca, ale przy takim trybie oszczędzania jaki mam to chyba nic nie będę mogła sobie zażyczyć
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2011-03-01 o 20:47
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 21:31   #1195
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Karo co Ty zes z kolorowki kupila w takiej ilosci? Zapragnelam rozu z benefita bella bamba, bosz, no cudny jest. Ale cena beznadziejna zamowcie ze mna ze strony moja kol bedzie w usa ale dopiero w czerwcu, strasznie dlugo :/ chociaz moze do tego czasu cos zuzyje i w to miejsce kupie sobie benefit w nagrode?
Eee...No 2 tusze pełnowymiarowe i 1 miniaturę, kompakt Benefit, błyszczyk Clinique, 3 wkłady cieni MAC,1 wkład różu,korektor i MSF MAC...I się nazbierało
BB widziałam tylko w necie i wydała mi się strrrasznie malinowa...Obadam w sklepie, ale i tak różowych róży nie kupuję
A z Benefita mam już wszystkie, które mnie interesują: Coralistę i Sugarbombkę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Od czwartku bedą oba produkty w zestawie z pumeksem za 17,90, w kat 5: 8,9 a w kat. 6: 9,9 zł /sztuka. One raczej nie schodzą poniżej 7,9 chyba że np po wakacjach będą tak jak granatowy przy zakupie czegośtam za 4,9 lub 5,90. Pachnie mi znajomo, bardzo znajomo tylko nie mogę dokładnei określić co to jest- jakieś zioło lub trawa, może jakies nasionka- na pewno miałam już coś o takim zapachu z kosmetyków bądź kojarzę zapach ze wsi w każdym razie bardzo przyjemny jest. Ten balsam to taki gęsty żel i widać w nim jakies połyskujące drobinki.
Hmm to chyba jednak wezmę teraz...Granat i czekoladę brałam właśnie w tej promocji przy zakupie za jakąś kwotę, ale ja skorzystałam tylko z promo
Balsamu nie chcę, a scrub gęsty czy taki sam wodnisty jak poprzednie?

Właśnie wyjęłam z zapasów masło orchideowe (a właściwie chyba krem??).Jak ono pachnie
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 22:01   #1196
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Jest gęściejszy jeśli chodzi o samą konsystencję a nie ilość drobinek, z kolei są one grubsze, różnej wielkości i chyba ostrzejsze Ogólnie różni się od tych poprzednich znacznie, ciekawe czy w użyciu na plus

Trzymajcie kciuki jutro o 9 za moje szczęśliwe zakończenie sesji
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 06:02   #1197
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Widzę, że tu jakaś rozpusta zakupowa szaleje Ja muszę kupić jeszcze w najbliższym czasie wodę brzozową i może jakiś balsam, bo powoli zbliżam się do wykończenia masła czekoladowego Dax (najmniej je lubię z pozostałych smarowideł, które mam, więc chcę je najpierw wykończyć). Szkoda, że wczoraj nie było w Auchanie nowych Garnierów, bo chciałam powąchać chociaż jak pachną, choć generalnie za balsamami tej firmy nie przepadam. Słynne czerwone mleczko mi nie podeszło, balsam antycellulitowy też

Wieczorem zrobiłam moim włoskom prawie godzinną kurację maską Nunaat i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektów Trochę się bałam czy nie obciąży (nałożyłam ją też na skórę głowy a nie tylko na końcówki), ale na szczęście włosy są po niej gładkie, lśniące i miękkie, zwłaszcza na końcach. Gdy je rozczesywałam jak były wilgotne nie plątały się (a często im się to zdarza jak umyję je tylko szamponem - na końcach wtedy lubią się kołtunić ).

W piątek będę prawdopodobnie w okolicy G.Kazimierz i chyba sobie zajrzę do SP. Nie byłam tam prawie rok


rzyrafko
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:12   #1198
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pachnie mi znajomo, bardzo znajomo tylko nie mogę dokładnei określić co to jest- jakieś zioło lub trawa, może jakies nasionka- na pewno miałam już coś o takim zapachu z kosmetyków bądź kojarzę zapach ze wsi
Dla mnie też jest znajomy - tzn wąchałam ze strony zapachowej. I też nie mogę sobie przypomnieć co mi przypomina.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jest gęściejszy jeśli chodzi o samą konsystencję a nie ilość drobinek, z kolei są one grubsze, różnej wielkości i chyba ostrzejsze Ogólnie różni się od tych poprzednich znacznie, ciekawe czy w użyciu na plus

Trzymajcie kciuki jutro o 9 za moje szczęśliwe zakończenie sesji
A z którym porównujesz? To peelingi to różne sie zdarzają. Podobny jest do wanilia+brązowy cukier czy np. kawowego który kiedyś był?

Powodzenia
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:18   #1199
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Karolina daj znać jak ten krem do ciała Eveline będzie się sprawował. Lubię ich smarowidła, ale mam sporo w zapasie i nie wiem czy warto grzeszyć.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:02   #1200
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Widzę, że tu jakaś rozpusta zakupowa szaleje

W piątek będę prawdopodobnie w okolicy G.Kazimierz i chyba sobie zajrzę do SP. Nie byłam tam prawie rok
Aj tam rozpusta - wiosna
Po tygodniu używania wody brzozowej jakos nie widzę efektów, ale może to jeszcze za wcześnie

I Ty jeszcze się nazywasz kosmetykoholiczką? wstyd
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A z którym porównujesz? To peelingi to różne sie zdarzają. Podobny jest do wanilia+brązowy cukier czy np. kawowego który kiedyś był?
ogólnie ze wszystkimi a na wannie mam granat obecnie. baza bardziej stała jest, a drobinki a właściwie kulki dużo większe i do tego takie nieregularne kawałki jeszcze większe- chyba faktycznie sól. No ale to tylko test organoleptyczny

dzięki za kciukanie - dostałam 3,5 wpisane jako pierwszy termin (obniżał pół oceny za to ze drugi raz ma z nami przyjemność. Z resztą mi i tak nie zależało ani na ocenie ani na terminie ) i oficjalnie sesja zakończona
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.