ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 16:40   #31
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

A u nas prawie żadna zabawka FP sie nie sprawdzila no może hustawka rainforest bo jak była mała to ja wsadzalam i wyjscia nie miała Pozniej kupilismy skoczek Fishera ,ale rzadko chciala w nim skakac ,a inne zabawki tez tak nie bardzo. Maja najabrdziej lubi zwykle lalki i wszystkie sprzety kuchenne babci A zabawek mamy dwie szafy i całe pudło ...
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 12:03   #32
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Czy kupiłybyście Waszemu dziecku taką zabawkę? Tam jest filmik i można obejrzeć co to za cudo. Mi poleca to koleżanka z Anglii - wsadza tam małego i ma jakąś chwile spokoju - tak twierdzi. Mi się osobiście średnio podoba - moim zdaniem wymusza nieprawidłowa pozycję i ...jest drogie.

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/...24_10001_14055
Matko, jedyna! i napisale, że to od 4-tego miesiąca
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 19:25   #33
kotikaa
Raczkowanie
 
Avatar kotikaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK / Kraków
Wiadomości: 244
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
No i bardzo lubi swietlika z ktorym spi. Jak nacisnie sie mu na brzuszek to swieci i gra kolysanki. Czesto zasypia tulac go do siebie.
Aaliyah, a w jakim wieku twoja córeczka zaczęła się bawic tym świetlikiem? Chciałabym go kupic, ale nie wiem czy jeszcze nie za wczesnie , moj synio ma dopiero 4 mce
kotikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 20:05   #34
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Kotikaa chyba troszke jeszcze za maly Twoj synek. Ja juz nie pamietam kiedy go kupilam dla coreczki.... Moze miala z pol roku, a moze troszke wiecej. Ale jesli nawet jest za maly jeszcze to przeciez zaraz dorosnie.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 08:55   #35
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

http://cgi.ebay.co.uk/FISHER-PRICE-P...d=p3286.c0.m14

towarzyszy nam juz ponad rok,a jego melodia sni mi sie po nocach

http://cgi.ebay.co.uk/Crocodile-Trac...d=p3286.c0.m14

zarówno dziewczynki jak i chlopcy uwielbiaja ta zabawke.

http://cgi.ebay.co.uk/ELC-PUSHCHAIR-...d=p3286.c0.m14

nie nadążaliśmy bateri wymieniac

http://www.viewpoints.com/images/rev...31857_full.jpg

to chyba nasz najwiekszy HIT. uzywany zarowno w domu jak i na podworku. wszystkie autka samo jezdzace sie przy tym kryja

************************* *************
niestety wiecej jest nietrafionych zabawek, niz trafionych i wciaz licze,ze do niektorych jeszcze musi dorosnac
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 16:28   #36
diablica26_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 135
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Kula pełzak Fisher Price - zupełnie się nie sprawdziła. Moje dziecko woli uganiać się za zwykłą plastikową kuleczką
diablica26_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:32   #37
bambik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Mój synek najbardziej lubi bawić się kabelkami, pilotem i komórką a także garnuszkami, przykrywkami i łyżkami drewnianymi.

A z takich prawdziwych zabawek to lubi stoliczek edukacyjny Chicco i grzechotkę konika morskiego Fisher. Przymierzam się do kupna krzesełka uczydełka i może jakiegoś bębenka, bo synek uwielbia we wszystko walić

Niespecjalnie natomiast zajmuje go piramidka z kółeczek Fisher i w ogóle nie interesują go pluszaki, nawet szczurka z Ikei nie polubił
bambik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 21:43   #38
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Ta zabawka jest super (dla nas ) mała cały czas jest nią zainteresowana

świnka skarbonka Fisher Price
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 07:55   #39
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Łajka a te żetony to nie są jakieś małe? Dziecko ich nie połknie? Moja córka to lubi wszystkiego spróbować

Ja polecam (dla dzieci, które już chodzą ale jeszcze nie tak perfekcyjnie ) zabawki do pchania - samochodziki, wózeczki, zabawki do prowadzenia na kijku.
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:06   #40
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Łajka a te żetony to nie są jakieś małe? Dziecko ich nie połknie? Moja córka to lubi wszystkiego spróbować
Absolutnie .Są całkiem spore.
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 22:37   #41
rumcia1
Rozeznanie
 
Avatar rumcia1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 874
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Ja też chcę dorzucić swoje trzy grosze Mój pięciomiesięczny maluszek bardzo lubi matę z pałąkiem tropikalny las - (mogłaby mieć wgrane więcej melodii, ale da się wytrzymać z tym co jest), lubi wszelkiego rodzaju grzechotki lub szeleszczące materiały, które się mu podaje - taki wiek. Kiedyś w wątku polecamy - odradzamy pisałam, że leżaczek-bujaczek nie sprawdził mi się przy poprzednich synkach, bo kupiłam go gdy najmłodszy miał chyba 7 czy 8 miesięcy i byłam sama ciekawa czy spodoba się kolejnemu. Powiem tak, że od pierwszych chwil pobytu z maluszkiem w domu korzystam z leżaczka codziennie i mały go lubi. Myslę, że jak mały zacznie zwiedzać dom na raczkach to owo urządzenie pójdzie w odstawkę, póki co jest przydatny.

Gdy synkowie świetnie radzili sobie w raczkowaniu, to ciągłym etapem wędrówek była kuchnia i grzebanie w szafkach. Do tej pory im tak zostało. Często we dwóch (5,5roku i 2,5roku) wyciągają przeróżne rzeczy z szafek i na niby gotują mi zupy, pieką ciasta, podają kawę. Bardzo lubią też gdy angażuję ich w przygotowywaniu obiadu czy robieniu ciast. Nie bronię im - jak chcą niech kroją, mieszają itp.

Bardzo szczęśliwi są, jeśli mogą pójść z tatą do garażu i coś przywiercić wiertarką, wbić gwoździka, podać śrubokręt lub choćby popatrzeć

Najstarszy jest teraz na etapie wiązania supełków, często prosi o sznurek bo coś trzeba związać. Mam gdzieś książkę o węzłach przeróżnych - muszę ją odkurzyć i będziemy się uczyć.

Jeśli chodzi o typowe zabawki, to często dostawali w prezencie wszelkiego rodzaju pojazdy duże i małe ale one tak szybko się psują, że uważam, że to strata kasy - czasami po kilku godzinach samochód nie miał już jednej osi. Chyba, że moje łobuzy to wyjątkowe "psuiki"

Chciałam napisać o dwóch rzeczach, które u nas były strzałem w dziesiątkę. Oboje z mężem nie żałujemy tych zakupów. Gdy najstarszy synek miał półtora roku kupiliśmy mu rowerek na trzech kołach - ale ważne, że pedała były na środku w ramie, a nie w przednim kole. Rowerek ma 4 lata i służy nadal - młodszy od roku na nim kursuje - latem po podwórku, zimą po domu (ma gdzie) poniżej wklejam zdjęcie. Nasz ma inne kolory, ale taki znalazłam w necie.
Drugą rzeczą są klocki przestrzenne (widoczne na zdjęciu). Inne klocki typu lego, konstrukcyjne itp. poszły w odstawkę. Od roku te klocki królują w domu jako najatrakcyjniejsza zabawka dla obu chłopców. Początkowo starszy budował małemu pojazdy lub roboty i inne rzeczy. Teraz mały sam śmiga wieże, ludziki, mosty, wiertarki, szlifierki. Klocki te świetnie rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Czasami w domu mam też poukładane takie piękne klockowe dywany z powtarzającymi się odpowiednio wzorami, że aż miło popatrzeć.
rumcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 08:04   #42
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

Witajcie.
Na rynku można znależć mnóstwo zabawek w różnych przedziałach wiekowych. Kolorami , kształtami i funkcjami bombardują w nas ze sklepowych półek Często jest tak, ze to my rodzice ulegamy pokusie i czarowi reklamy , i kupujemy taką a nie inną zabawkę naszym pociechom, często wydając na nią niemałą kwotę pieniędzy.

Do czego zmierzam...

Chciałabym abyśmy w tym watku opisywały , które zabawki się sprawdziły a które nie.
Ja wiem, że dzieci i ich zainteresowania bywają różne, ale bywa tak , że mimo opis zabawki jest rewelacyjny , na opakowniu widnieją zdjęcia zadowolonych i uśmiechniętych dzieci , to moje dziecko ledwo dotknie taką rzecz :d



Co Wy na to? Myślę , ze to dobry pomysł.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Może zacznę jako pierwsza i podam moje propozycje:

Zabawki firmy FP:
Przenośna huśtawka tropikalny las -opis

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i możliwości bardzo szybkiego i sprawnego jej składania i rozkładania można ją łatwo przenosić z miejsca na miejsce czy zabrać nawet w bardzo daleką podróż lub do znajomych. Można dostosować prędkość huśtania do upodobań i aktualnego nastroju dziecka - do wyboru pięć prędkości. Na pałąku są zawieszone dwie fantastyczne zabawki, które na pewno zainteresują maleństwo. Pałąk można odchylać na bok, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka do fotelika. Siedem melodyjek uprzyjemni dziecku czas spędzany w huśtawce. Dziecko jest zapięte 3 punktowym pasem co jest gwarancją bezpieczeństwa dzieciątka. W foteliku jest też miękki zagłówek, tak by siedzisko był wygodniejsze i bezpieczniejsze dla maluszków. Dla dzieci od narodzin do wagi 9 kg

u nas się sprawdziła w 200%, mały chętnie w niej się bujał i nawet uspokajał. Rzeczywiście jest prosta w obsłudze i łatwa w utrzymaniu czystości.


Szczeniaczek uczniaczek - Interaktywna zabawka z serii Laugh & Learn, której celem jest nauka poprzez zabawę. Potrafi zająć dziecko naprawdę długo. Rozwija zdolności manualne i umysłowe, umuzykalnia. Piesek zachęca dziecko do bliskiego kontaktu, odwzajemnia uściski ciepłymi słowami i potrafi cieszyć się z przytulania. Gdy dziecko naciska na poszczególne części piesek mówi, jak nazywają się części ciała. Na życzenie śpiewa rymowane piosenki w specjalnie zapisanych i nagranych polskich wersjach . Piosenki związane są z nazwami, które wymawia piesek, dlatego dziecko uczy się wesoło i szybko.

Mały tylko go przerzuca z kąta w kąt. Zero zaintersowania. Być może z czasem go polubi. Mnie denerwuje materiał z jakiego wykonana jest zabawka, łatwo się brudzi i zbiera kurz.

Garnuszek na klocuszek- opis: Interaktywna zabawka z serii Laugh & Learn™, której celem jest nauka poprzez zabawę. Potrafi zająć malucha na długo. Łączy najlepsze cechy zabawek manualnych i rozwijających zdolność myślenia. Uczy liczb i rozpoznawania kształtów. Dziecko wkłada do odpowiednich otworów klocki, a garnuszek w nagrodę śmieje się i mówi, jaki mają kształt i jakie znajdują się na nich cyfry. Zabawka rozpoznaje moment, gdy dziecko wkłada do wnętrza rączkę lub klocki. Wygrywa wesołe piosenki i może porozumiewać się z dzieckiem w dwóch językach, po polsku i po angielsku. W komplecie znajduje się uśmiechnięty magiczny garnuszek, pokrywka i 5 klocków w różnych kształtach. Zabawka ze specjalnymi nagraniami w języku polskim. Wymiary: 27x17,5x28cm Wiek: od 6 miesięcy

Dosyć ciężka zabawka, kolorowa i łatwa w utrzymaniu czystości. Moje dziecko chętnie się nią bawi. Potrafi skupić uwagę malucha.

Narazie tyle z mojej strony, bo obudził się właściciel zabawek
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 09:28   #43
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

Już był podobny wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349150
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:30   #44
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

ooo a ja szukałam i nie znalazłam
Dzięki za podpowiedz.

Widzę , że tamten wątek troszeczkę zapomniany, najwyższy czas go odświeżyć
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 16:04   #45
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

Witaj Manolita
U nas garnuszek na klocuszek też robi furorę. Kubuś uwielbia też jeździk Chicco Quattro 4 w 1. A uczona słuchaweczka leży w kącie
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 07:42   #46
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

U nas najlepszą zabawką jest gąsienica gawędziarka. Nie sprawdziło się miasto klocków i pchacz.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:50   #47
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

chodzik pchacz vtech''- zabawka godna polecenia
mozna czesc grajaca zdjac i wsadzic dziecku do lozeczka kiedy maluch zaczyna chodzic lub chodzi moze sobie pchac i prowadzic zabawke
u nas sprawdza sie w 100%
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 13:33   #48
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

wszelkie ksiazki
chodzik pchacz vtech jak najbardziej
teraz kroluje pianinko
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 13:41   #49
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

Trafione:

- mata gigant Tiny Love - super dla malucha, ktory zaczyna sie przekrecac i robic rorne akrobacje

- panel interaktywny Tiny Love

- ksiazeczka Interaktywna Vtech

- luk Tiny Love

- Konik Fisher Price do zasypiania super

- Owieczka z odglosami natury

- projektor z gwiazdkami i muzyczka Chicco


I mam pytanie - czy ktoras miala moze takie gasienice

Załącznik 3076812Załącznik 3076813

i jak sie podobaly maluchom?
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 20:39   #50
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

Wymienię co zajmowało moje dziecko i dawało chwilę wytchnienia mnie

Karuzelka Tiny Love Symphony in Motion (baardzo kolorowa i kontrastowa) z muzyką klasyczną....przy jednej z nich mały usypiał

Leżaczek My akurat mieliśmy Bright Starts z wibracją, melodyjkami i pałąkiem, ten ostatni najbardziej przydatny, można zamieniać zabawki albo odpiąć

Książeczka dwustonna Tiny Love można włożyć do łóżeczka i do wózka

Mata Nasza Tiny Love Małpia wyspa...elementy wiszące i dotykowe na dole maty

Teraz króluje Garnuszek na klocuszek i Świnka skarbonka FP
Książeczka rymowanka też czasami i wszelkiego rodzaju telefony
i jeszcze kubeczki typu mula
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 14:33   #51
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

Moje dzieciątko jest jeszcze małe ma necałe 3 miesiące ale bardzo fajnie sie bawi jak go położe na mate na ziemi i pogrzechocze mu zabaweczkami ktore wisza na takim stojaku.

a najlepszą zabawką są jego rączki
Nie sprawdziła sie karuzela mały sie jej boi za nisko są pluszaczki a pozytywka za głośna.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:19   #52
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Mały tylko go przerzuca z kąta w kąt. Zero zaintersowania. Być może z czasem go polubi. Mnie denerwuje materiał z jakiego wykonana jest zabawka, łatwo się brudzi i zbiera kurz.


Dosyć ciężka zabawka, kolorowa i łatwa w utrzymaniu czystości. Moje dziecko chętnie się nią bawi. Potrafi skupić uwagę malucha.

Narazie tyle z mojej strony, bo obudził się właściciel zabawek
Szczeniaczek to samo , nie jestem posiadaczem ale miał okazje niejednokrotnie u kolezanek olał zabawke
Garnuszek jak najbardziej najpierw tylko wkładał górą a teraz się bawi kształtami .. żeby tylko te klocuszki miały jeszcze jakis GPS

Cytat:
Napisane przez bratek 06 Pokaż wiadomość
Witaj Manolita
U nas garnuszek na klocuszek też robi furorę. Kubuś uwielbia też jeździk Chicco Quattro 4 w 1. A uczona słuchaweczka leży w kącie
jeździk mały dostał jak miał 9 miesiecy w tej chwili ma prawie dwa lata i nadal sprawdza się rewelacyjnie . bawi się najczęściej na podwórku

Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
chodzik pchacz vtech''- zabawka godna polecenia
mozna czesc grajaca zdjac i wsadzic dziecku do lozeczka kiedy maluch zaczyna chodzic lub chodzi moze sobie pchac i prowadzic zabawke
u nas sprawdza sie w 100%
pchacza miałam od kolezanki jak synek był na etapie nauki chodzenia i dla mnie super zabawka . panel grający bardzo ciekawy.

mata tiny love duet - rewelka .
karuzela fisher price ( te z projektorem i pilotem )
książeczki z grającymi przyciskami ( u nas akurat Tomek i przyjaciele ale są różne )
Gasienica z FP.
A tak to proste auta z marketów , metalowe lub plastikowe , parking do nich. lub takie większe i do tego sznurek żeby można było prowadzić
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 08:01   #53
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Witam

Jakie polecacie wózki dla laek? Planuję sprawić mojej córce na dwa latka i myśle nad takim http://aukcja.onet.pl/item1044050997...la_daszek.html

Myślalam także nad głęboko-spacerowym http://aukcja.onet.pl/show_item.php?...+wys%C5%82any.

a wiem że wszyscy polecają zwyklutkie spacerówki, tylko to ma byc prezent...
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 08:24   #54
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Jako dziecko miałam i spacerówkę, i głęboki (oczywiście nie takie wypasione, jak teraz, bo zdobyczne początku lat 80 ), i głęboki to było coś "Prawdziwy" wózek, a taka spacerówka to mi się taka nieprawdziwa wydawała Obstawialabym ten drugi, zdecydowanie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 08:37   #55
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Moja córka ma taki. Wózek jest lekki, łatwy w utrzymaniu w czystości. Są też głębokie z tej serii. http://allegro.pl/item1046939311_smo...itty_grat.html
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 09:09   #56
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

http://allegro.pl/item1058014807_kon...s_od_reki.html
dziewczyny poradzcie
siostra chce kupic mojej 2-letniej córce takiego konika, czy ktos ma czy sie to nadaje dla takiej dużej panny czy lepiej kupic kuchnię do zabawy?
Bujak niby do 3 lat
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 10:17   #57
kokusia31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

Ja bym polecała jednak kuchnię. U nas wszelkie bujaki po pierwszym och idą w odstawkę a kuchnia jest niezawodna już od 3 lat. Młodsza uczyła się przy niej nawet stawać
kokusia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 12:05   #58
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

dzieki ci dobra duszo no to ciocia kupic chyba musi kuchnię
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 12:46   #59
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

U nas było tak:

trafione:
karuzela fisher price - takie dwa drzewa z dwoma kręcącymi się planszami. Wrzuca sie kulki w dzrewo i one wypadają z którejs strony naciskajac dzwignie, wiec koła sie kreca i ta kulka spada na te koła i sie kreci-im wiecej kulek tym lepsza zabawa.
Dla naszego dziecko to była najlepsza zabawka pod słoncem, bawił sie nią godzinami od 8go miesiaca zycia az do dzi- ma troche ponad 2 latka. Wrzuca na nia wszystko-autka, ludziki. Uwielbia ją. Warto było wydac te pieniadze, choc miałam wątpliwosic, bo to taka prosta zabawka- ajednak

jeździdełko chicco rewelacja. Najpierw się bujał, potem go pchalismy, teraz jexdzi tym po domu sam jak zwariowany. Wydaje odgłosy jazdy a pod siodełkiem wozi zwierzątka.

całkowicie nietrafione:

pchadełko fisherprice- taka taczka, która na przodzie ma dziury i mozna tam wrzucac rózne kształty klocków, jest pare pokreteł i mozna to pchac. Gra jak sie pcha.
Beznadzieja. Troche sie moze tym pobawił, troche popychał, ale to wszystko. Na szczescie nie kupowalismy, tylko dostalismy.

szczeniaczek fisherprice w ogóle go nie interesował. Rzucał nim w kąt. Jakos w zeszłym miesiacu włączył go kilka razy i strasznie go śmieszyło, ze gad, ale to wszystko, na pewno taki szczeniaczek nic dziecka nie nauczy. Tym bardziej przytulania, bo po przytuleniu natychmiast włacza sie inna gadka czy muzyczka nim skonczy poprzednia. Tez dostalismy.

bujaczek fiszerprice dla maluszka- ma takei stópki kolorowe w miejscu stópek dzieka i gra rozne melodie, gdy dziecko kopie nózkami, na poreczy nad głowa zapalaja sie światełka. Mozna właczyc wibracje i dziecko usypic oraz bujac.
Nie polecam tego nikomu. Kosztuje mase pieniedzy i nie wnosi absolutnie nic!!! Mały nie lubił sie ani na nim bujac ani wibrowac a muzyczka go wcale nie interesowała. Nie chciał wcale w nim spac. Wolał samochodowe krzesełko chicco, które nawet lepiej sie bujało stojąc na podłodze.

little people fisherprice do wyboru rozne ludziki, miasteckza itd. Kit. Ludziki sa pokryte taka farba która szybko sie ściera, są kolorowe, ale nie moznaim zginac nozek ani nic nimi własciwie robic poza nakładaniem na autko czy pociag albo karuzele. Nasz synek ma calkeim dzuą tego serie i wcale sie tym nie chce bawic. Za to polecam z całego serca Lego duplo- to akurat jest trafione. Mamy warsztat samochodowy i pudło klocków oraz farme. Tym jest zabawa od rana do wieczora.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 17:55   #60
joanna975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 260
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

Jeśli książeczki,kolorowanki, naklejki itp. można zaliczyć do zabawek to bardzo pouczające i edukacyjne są książeczki "Angielski z maksem", to taka wersja nauki przez zabawę.
joanna975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 02:04:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.