Polecamy - odradzamy :) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-22, 12:16   #1441
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez Monia2800 Pokaż wiadomość
Polecam karuzele do lozeczka Fisher Price Jungle. Posiada ona 4 melodyjki(odglosy dzungli, Mozart, Bach i Bethoven)sa bardzo lagodne, idealne do usypiania. Poza tym 4 kolorowe zwierzatka oraz liscie ktore sie skladaja i rozkladaja. Jak dziecko podrosnie odpinamy karuzele i zostawiamy muzyczke z nocnym swiatelkiem. Ehhh, szkoda, ze za mojego dziecinstwa nie bylo takich bajerow
Ja też mam tą karuzelkę i tez polecam
Moj maluszek niebawem skonczy 7 miesiecy a dalej
przy niej zasypia... Zwierzątka z karuzelki można odczepiac
i służa jako przytulanki... Alan je uwielbia..
Aha...do karuzelki jest dołaczony pilot..
takze mozna ją właczyc jak
np.leży sie w łózku

oto ona:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k379905[1].jpg (35,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k379904[1].jpg (31,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k379902[1].jpg (21,9 KB, 17 załadowań)
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 20:17   #1442
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Mam Philips'a HD 4686
http://www.ceneo.pl/1607131?gclid=CL...FYYVzAod6nCaoQ
cena może nie jest szczególnie zachęcająca - ale wg mnie warto
No własnie tyle się spodziwałam zapłacic , bo tyle one kosztują dzięki

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
Ja też mam tą karuzelkę i tez polecam
Moj maluszek niebawem skonczy 7 miesiecy a dalej
przy niej zasypia... Zwierzątka z karuzelki można odczepiac
i służa jako przytulanki... Alan je uwielbia..
Aha...do karuzelki jest dołaczony pilot..
takze mozna ją właczyc jak
np.leży sie w łózku

oto ona:

Ja tez miałam fishera ale z rybkami . Przerobiłam ją tylko na prąd bo projektor ładnie żarł bateryjki słuzyła póki synek nie zaczoł stawac w łóżeczku i szarpać karuzele..
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 13:07   #1443
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

My mamy karuzelkę Tiny Love Tropikalna wyspa (czy jakoś tak). Jest super, choć bardzo podobna do tej Fisher Price.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 15:46   #1444
Monia2800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK, Surrey
Wiadomości: 192
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

No niestety wszystkie karuzele maja ograniczenie wiekowe, poki dziecko zacznie siadac i siegac po zabawki. Jednak w tych elektronicznych mozna pozniej odczepic karuzele i pozostaje panel z melodyjkami, swiatelkiem, ewentualnie projectorem.
Monia2800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 23:31   #1445
memi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 775
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

poioloecam ubranka ztesco. kupilam probnie 3pack body , stwierdzilam,ze ok i dokupilam kolejne. fajnie sa zakladki przy otworze na glowke- wreszcie koniec wrzasow przy ubieraniu. i cenajest przystepna.

jelsi chodzi o chuste to mam tkanego girasola 4,7m (sama mierze 168cm). jestem zadowolona

uzywa kots moze pieluszek wielorazowych???? zastanawiam, sie czy nie sprobowac a kompletnie nie moge sie wtym polapac..
__________________
Antoś 4.03.2009
Grześ 22.10.2010
Czekamy na Córeczkę TP 4.07.2014






Edytowane przez memi
Czas edycji: 2009-08-23 o 23:33
memi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 09:14   #1446
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez Monia2800 Pokaż wiadomość
No niestety wszystkie karuzele maja ograniczenie wiekowe, poki dziecko zacznie siadac i siegac po zabawki. Jednak w tych elektronicznych mozna pozniej odczepic karuzele i pozostaje panel z melodyjkami, swiatelkiem, ewentualnie projectorem.
Ja swoja kupiłam za 99 a sprzedałam na allegro za 119 na aukcji więc jakoś w nosie miałam zostawianie jej hi hi ..
Zreszta jakoś teraz zabawki w łózku już go nie interesuja ale i tak uważam że karuzelka to super rzecz , bo młody sie gapił na te rybki i się śmiał do nich często.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 17:09   #1447
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

czytałam tu na wątku o termometrach dousznych. Ale nie doczytałam jednego...
Czy w tych termometrach kapturki trzeba zmieniać przy każdym pomiarze ?
Czy jeden kapturek może starczyć na jakiś czas?


Chcę dziś zamówić taki termometr, ma on w zestawie 21 kapturków i nie wiem czy warto dokupić jeszcze jeden komplet czy nie...

proszę was bardzo o pomoc dziewczęta.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 20:23   #1448
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
czytałam tu na wątku o termometrach dousznych. Ale nie doczytałam jednego...
Czy w tych termometrach kapturki trzeba zmieniać przy każdym pomiarze ?
Czy jeden kapturek może starczyć na jakiś czas?


Chcę dziś zamówić taki termometr, ma on w zestawie 21 kapturków i nie wiem czy warto dokupić jeszcze jeden komplet czy nie...

proszę was bardzo o pomoc dziewczęta.
Jak używasz dla jednego dziecka , to możesz użyć go kilka razy .
jaki termometr kupujesz ? Ja mam AEG i jest do d... za każdym razem pokazuje co innego . Dobra sa te brauna , dobrze pokazują i u mnie np. w przychodni tym mierza więc musi być dobry bo tam taki termometr ma sporo roboty
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:01   #1449
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Ja mam termometr douszny Brauna i powinno się za każdym razem wymieniać kapturek, ale ja tak nie robię bo bym zbankrutowała.

Pomiar temp. jest dokładny jeśli się odpowiednio uszko naciągnie. Jesli sie tego nie zrobi to błąd pomaru wynosi nawet 1 stopień.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:52   #1450
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez Salomea1 Pokaż wiadomość
Ja mam termometr douszny Brauna i powinno się za każdym razem wymieniać kapturek, ale ja tak nie robię bo bym zbankrutowała.

Pomiar temp. jest dokładny jeśli się odpowiednio uszko naciągnie. Jesli sie tego nie zrobi to błąd pomaru wynosi nawet 1 stopień.
Tez mam Brauna i rowniez nie wymieniam tego kapturka...

U nas w jednym i drugim uszku pokazuje inna temperature. W jednym zaniza... Jak nalezy to uszko naciagnac?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 07:19   #1451
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Do roku czasu - należy złapać w połowie uszka i delikanie do tyłu pociągnąć, a po roku do góry. Pomiar jest wtedy dokładny i taki sam w obu uszkach.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 08:22   #1452
Monia2800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK, Surrey
Wiadomości: 192
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

A takie elektroniczne termometry, tylko niedouszne dla dzieci to nie dzialaja? Skoro sa w sklepach dla niemowlat to chyba powinny byc ok....
Monia2800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 08:26   #1453
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez Salomea1 Pokaż wiadomość
Do roku czasu - należy złapać w połowie uszka i delikanie do tyłu pociągnąć, a po roku do góry. Pomiar jest wtedy dokładny i taki sam w obu uszkach.
Sprobowalam wlasnie tak zrobic i nadal roznica temp. jest, mniejsza bo 0,4 stopnia, ale zawsze.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 09:00   #1454
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

tez nmam douszny termometr Braun itez zawszejest roznica ok 0,4 stopnia.. tak wiec zawsze mierze w obu uszkach i przyjmuje srednia

co do tych kapturków to u nas kazdy ma swoj, mala, tz i ja..i wymieniamy jak sie wymietosi
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 11:52   #1455
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

aaliyah - to mierz tempkę w tym uszku co pokazuje 36,6
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 13:23   #1456
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Jestem w szoku! Próbowałam podawać dziecku (5 miesięcy i nie kuma picia ze smoka, bo jest piersiowy) soczek z różnych niekapków i nic. (Nie kupowałam całych niekapków, tylko te ustniki do butelek które ma - np. nuka, czy aventu, żeby nie zbankrutować). Dałam mu niekapek Tupperware "skubaniec" i dossał się, aż wypił wszystko. Szcześliwa matka (ja ) nie będzie musiała dawać 160ml soczku (bo do tylu mam mu stopniowo zwiększać ilość) łyżeczką

Konsultantkę Tupperware mam w rodzinie i mówiła, że wcześniej te ustniki były inne i się psuły, więc firma je ulepszyła, (ale Tupperware ma 30 lat gwarancji). Piszę o tym, bo gdyby ktoś chciał szukać tych kubków na allegro, to może trafić na starą wersję, której moje dziecko nie próbowało.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Łyżeczkę do karmienia w etui też mogę polecić - fajnie wyprofilowana do ust najmłodszych niemowląt. Mój je nią zupki od końca 4 miesiąca. Ma długą rączkę, dzięki czemu nie rozpraszam dziecka majtając mu przed twarzą swoją dłonią.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Dziecko właśnie znowu dostało soczek i wkurzony krzyczy na kubek, że więcej soczku nie daje. A próbuje i ssie go pod różnym kątem, a on nic - cham uparł się i soczku nie chce dać Najchętniej bym mu jeszcze wlała, ale nie wolno.

Tu:
http://www.allegro.pl/item725872761_..._tuptusie.html jest zdjęcie tego ustnika kubeczka. Wygląda na taki, jaki mój synek wypróbował. Niekapek rozkłada się na 3 części - zielona i niebieska - wyglądają na plastik, a pomarańczowa jest gumowa.
__________________


Edytowane przez eklerka
Czas edycji: 2009-09-01 o 13:58
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 13:54   #1457
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez Salomea1 Pokaż wiadomość
aaliyah - to mierz tempkę w tym uszku co pokazuje 36,6
Wlasnie, dobry pomysl. Tyle, ze dzis moje dziecko ma stan podgoraczkowy (zeby!) i w jednym pokazuje 36,8 a w drugim 37,2. Wydaje mi sie, ze ta wyzsza jest z "wlasciwego" ucha.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:55   #1458
kotikaa
Raczkowanie
 
Avatar kotikaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK / Kraków
Wiadomości: 244
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez Salomea1 Pokaż wiadomość
Do roku czasu - należy złapać w połowie uszka i delikanie do tyłu pociągnąć, a po roku do góry. Pomiar jest wtedy dokładny i taki sam w obu uszkach.
To ciekawe, co napisałaś. Gdy w szpitalu mierzono temperature mnie albo synkowi, to zawsze z jednego ucha i tylko wtykali termometr do niego . Jutro bede miec termometr, który zamówiłam na allegro i osobiście wypróbuje twój sposób .
kotikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:51   #1459
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

kotikaa - ten mój sposób to wg instrukcji producenta. Oczywiście odkrylam go po jakiś 3 m-cach użytkowania kiedy przez przypadek zmieniłam C na F i wtedy okazalo się że źle mierzyłam cały czas. A ja myślalam że ten termometr ma dokładność 0,5 st
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 21:04   #1460
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez Monia2800 Pokaż wiadomość
A takie elektroniczne termometry, tylko niedouszne dla dzieci to nie dzialaja? Skoro sa w sklepach dla niemowlat to chyba powinny byc ok....
Pewnie że mozna zresztą rtęciowego już się chyba nie kupi nawet sa wycofywane , choć jak wiadomo czasami ruszającemu sie lub spiacemu maluchowi cięzko zmierzyć

Wogóle najlepsze cuda to ce można z odległości nakierować np. na czoło i mierza , mieli takie jak byłam w szpitalu ale z tego co widziałam to koło 400zł takie cacko kosztuje
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 01:44   #1461
Monia2800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK, Surrey
Wiadomości: 192
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Tak, ze poki co zostane przy tym ktory mam w zestawie, dobrze wymierzyl temperature u mojego faceta, a made in china, wiec to chyba nie ma wielkiego znaczenia z ta marka.
Monia2800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:01   #1462
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

no właśnie zamówiłam Brauna.Powiedzcie mi na prawdę wystarczy 1 sekunda ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 17:23   #1463
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
no właśnie zamówiłam Brauna.Powiedzcie mi na prawdę wystarczy 1 sekunda ?
Nie wiem jak Twoj, moj potrzebuje chyba 3 sekundy.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 11:43   #1464
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 06:08   #1465
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

drogie mamusie dobrze, że jesteście przy temacie karuzel fisher price'a ogólnie w temacie zajmowania dziecka czymkolwiek , Amelka ma niespełna dwa miesiące. Szukam dla niej prezentu na chrzciny, ogólnie z jej mamą jestem w dobrych stosunkach, chociaż nie podzielam jej ideałów i w sumie zdziwiłam się, bo poprosiła mnie z mężem o bycie matką chrzestną kiedy była na początku 2 miesiąca w ciąży więc ja na punkcie tego malucha mam fobie, kiedy zapytałam dlaczego ja, bo przecież się nie "przyjaźnimy"- w końcu miała lepsze i bogatsze ciocie do wyboru, to stwierdziła, że chce żeby jej dziecko było wychowywane przez idealną osobę jeżeli miałoby zabraknąć rodziców, a poza tym ona wie, że ja Amelii przekaże najlepsze ideały. Ideały ideałami ale przydałoby się wspomóc małą czymś poza miłością i troską, na chrzciny chciałam jej sprezentować huśtawke fisher price. Taką wypasioną, one kosztują ok 500zł na allegro i czytałam, że zdaje egzamin, problemem jest to, że mała Amelka urodziła się prawie 5kg. a dzisiaj waży 6,3kg a chrzciny chcemy zorganizować za ok. miesiąc. A huśtawki są do 9, max 11kg i stwierdziłam, że to jest bezsensu wydatek, bo ona się nienacieszy taką huśtawką, a już będzie za ciężka na taką zabawkę i wpadłam na pomysł tego projektora, oglądam je na allegro i zastanawiam się jak się sprawdza, czy dzieciom nudzi się jeden obrazek, w jakim wieku zaczyna ich interesować coś co się świeci? czy istnieje możliwość wymiany obrazka, albo czy spotkałyście się z obrazkami, które się zmieniają? bo w huśtawkach widziałam kiedyś taki projektor, który ma kilka obrazków i istnieje możliwość zmiany odległości wyświetlania, a również w huśtawkach chyba firmy graco spotkałam się z wejściem usb, aby podłączyć dziecku muzyke z pendrive. Ciekawa jestem czy są i tak wypasione karuzele i jaka jest różnica między tymi za 250zł a tymi za 170zł na allegro? bo ja zobaczyłam tylko różnice w tym, że niektóre mają mini baldachim i inne kolory zabawek co wynika jak się zorientowałam z tytułu nowszej kolekcji. dziękuję za rozwianie wątpliwości.
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 06:31   #1466
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

pimboLowa nie bardzo rozumiem co mają ideały do karuzelki / huśtawki ale do rzeczy..

bujawkę sobie odpuść bo to ze jest napisane ze jest ze jest do 9 kilo to jedno a wygoda to drugie..przewaznie wygodnie przestaje byc tam juz mniejszemu dziecku

u nas projektor karulezki nigdy malej nie interesowal i nadal nie interesuje(10 miesięcy) moim zdaniem to gadzet dla oka rodziców

sama karuzelka jest ok..ale jak ktos slusznie zauwazyl to nie jest gadzet na dlugo bo jak dziecko zaczyna stawac to trzeba ja usuwac by sie na niej nie wieszlo co moze skutkowac zerwaniem

jesli dysponujesz srodkami to lepiej kup wielofunkcyjne krzeselko do karmienia np

http://www.allegro.pl/item723515659_...ic_chicco.html

przynajmniej posłuży dłużej.. albo zapytaj wprost czego malej brakuje
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 09:35   #1467
Monia2800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK, Surrey
Wiadomości: 192
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Co do bujawek', to nieprawda sa dwa modele z fisher price, ktore sluza dziecku do 3 roku zycia. NA poczatku rozklada sie na plasko dla niemowlaka, ma wibracje i luk z zabawkami, pozniej jak dziecko podrosnie zmienia sie ustawienie i sluzy jako rocker albo fotelik. Mojej kolezanki corka ma 2,5 roczku i dalej z niej korzysta. JA rowniez sie na nia skusze. podaje link: http://www.argos.co.uk/static/Produc...ab/reviews.htm
lub
http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/st...Toddler+Rocker
Monia2800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:46   #1468
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez pimboLowa Pokaż wiadomość
drogie mamusie dobrze, że jesteście przy temacie karuzel fisher price'a ogólnie w temacie zajmowania dziecka czymkolwiek , Amelka ma niespełna dwa miesiące. Szukam dla niej prezentu na chrzciny, ogólnie z jej mamą jestem w dobrych stosunkach, chociaż nie podzielam jej ideałów i w sumie zdziwiłam się, bo poprosiła mnie z mężem o bycie matką chrzestną kiedy była na początku 2 miesiąca w ciąży więc ja na punkcie tego malucha mam fobie, kiedy zapytałam dlaczego ja, bo przecież się nie "przyjaźnimy"- w końcu miała lepsze i bogatsze ciocie do wyboru, to stwierdziła, że chce żeby jej dziecko było wychowywane przez idealną osobę jeżeli miałoby zabraknąć rodziców, a poza tym ona wie, że ja Amelii przekaże najlepsze ideały. Ideały ideałami ale przydałoby się wspomóc małą czymś poza miłością i troską, na chrzciny chciałam jej sprezentować huśtawke fisher price. Taką wypasioną, one kosztują ok 500zł na allegro i czytałam, że zdaje egzamin, problemem jest to, że mała Amelka urodziła się prawie 5kg. a dzisiaj waży 6,3kg a chrzciny chcemy zorganizować za ok. miesiąc. A huśtawki są do 9, max 11kg i stwierdziłam, że to jest bezsensu wydatek, bo ona się nienacieszy taką huśtawką, a już będzie za ciężka na taką zabawkę i wpadłam na pomysł tego projektora, oglądam je na allegro i zastanawiam się jak się sprawdza, czy dzieciom nudzi się jeden obrazek, w jakim wieku zaczyna ich interesować coś co się świeci? czy istnieje możliwość wymiany obrazka, albo czy spotkałyście się z obrazkami, które się zmieniają? bo w huśtawkach widziałam kiedyś taki projektor, który ma kilka obrazków i istnieje możliwość zmiany odległości wyświetlania, a również w huśtawkach chyba firmy graco spotkałam się z wejściem usb, aby podłączyć dziecku muzyke z pendrive. Ciekawa jestem czy są i tak wypasione karuzele i jaka jest różnica między tymi za 250zł a tymi za 170zł na allegro? bo ja zobaczyłam tylko różnice w tym, że niektóre mają mini baldachim i inne kolory zabawek co wynika jak się zorientowałam z tytułu nowszej kolekcji. dziękuję za rozwianie wątpliwości.
najlepiej zapytaj rodziców co małej potzebne.widzę że chcesz przeznaczyć sporą sumę i za te pieniadze mozna dziecku kupić coś ciekawszego niz ta hustawka. może faktycznie wypasione krzesełko do karmienia?
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 19:51   #1469
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez pimboLowa Pokaż wiadomość
drogie mamusie dobrze, że jesteście przy temacie karuzel fisher price'a ogólnie w temacie zajmowania dziecka czymkolwiek , Amelka ma niespełna dwa miesiące. Szukam dla niej prezentu na chrzciny, ogólnie z jej mamą jestem w dobrych stosunkach, chociaż nie podzielam jej ideałów i w sumie zdziwiłam się, bo poprosiła mnie z mężem o bycie matką chrzestną kiedy była na początku 2 miesiąca w ciąży więc ja na punkcie tego malucha mam fobie, kiedy zapytałam dlaczego ja, bo przecież się nie "przyjaźnimy"- w końcu miała lepsze i bogatsze ciocie do wyboru, to stwierdziła, że chce żeby jej dziecko było wychowywane przez idealną osobę jeżeli miałoby zabraknąć rodziców, a poza tym ona wie, że ja Amelii przekaże najlepsze ideały. Ideały ideałami ale przydałoby się wspomóc małą czymś poza miłością i troską, na chrzciny chciałam jej sprezentować huśtawke fisher price. Taką wypasioną, one kosztują ok 500zł na allegro i czytałam, że zdaje egzamin, problemem jest to, że mała Amelka urodziła się prawie 5kg. a dzisiaj waży 6,3kg a chrzciny chcemy zorganizować za ok. miesiąc. A huśtawki są do 9, max 11kg i stwierdziłam, że to jest bezsensu wydatek, bo ona się nienacieszy taką huśtawką, a już będzie za ciężka na taką zabawkę i wpadłam na pomysł tego projektora, oglądam je na allegro i zastanawiam się jak się sprawdza, czy dzieciom nudzi się jeden obrazek, w jakim wieku zaczyna ich interesować coś co się świeci? czy istnieje możliwość wymiany obrazka, albo czy spotkałyście się z obrazkami, które się zmieniają? bo w huśtawkach widziałam kiedyś taki projektor, który ma kilka obrazków i istnieje możliwość zmiany odległości wyświetlania, a również w huśtawkach chyba firmy graco spotkałam się z wejściem usb, aby podłączyć dziecku muzyke z pendrive. Ciekawa jestem czy są i tak wypasione karuzele i jaka jest różnica między tymi za 250zł a tymi za 170zł na allegro? bo ja zobaczyłam tylko różnice w tym, że niektóre mają mini baldachim i inne kolory zabawek co wynika jak się zorientowałam z tytułu nowszej kolekcji. dziękuję za rozwianie wątpliwości.

Obrazki na karuzelce sie przemieszczają , jest to jakis motyw który lata sobie po suficie , piszesz że dziecko ma 2 miesiace a chrzciny za miesiac .. to troszke bez sensu ta karuzelka bedzie za chwilkę Może dziewczyny maja racje i lepiej kupić np. krzesełko ? To fajny prezent i używa się krzesełka bardzo długo

Monia - masz racje z tym lezaczkiem ja taki miałam .. sprzedałam niedawno mimo że synek ma dopiero rok .. całkowicie olewa lezaczek i prawie go nie używał , ale znam tez dzieciaczki którym się przydał na bardzo długo .. Moje dziecko woli się przemieszczać niż siedzieć
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 09:39   #1470
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Moim zdaniem na chrzciny od matki chrzestnej najlepszy jest prezent na tzw. zawsze np. zloty lancuszek z medalikiem lub ogolnie komplet zlotej bizuterii. Jesli kupisz malej cos na teraz- ona tego po prostu nie zapamieta.....taka moja rada.
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.