Lesbijki i Biseksualistki - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-14, 07:21   #3481
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez jazzik13 Pokaż wiadomość
Też się dopiero dowiedziałam a łapie mnie jakieś takie zwątpienie i smuta.

Masz na myśli piosenkę?
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-01, 18:13   #3482
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Szambo znowu wybiło. Nagonka na społeczność LGBT była po prostu wyrachowaną, zorganizowaną akcją polityczną.

Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-21, 19:54   #3483
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

W punkt:
https://mobile.twitter.com/RadomirWi...61068758380546
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 12:39   #3484
Imelda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 34
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Dziewczyny, jest nas coraz więcej. Ciekawy artykuł z amerykańskiego Newsweeka.

https://www.newsweek.com/nearly-40-p...-shows-1641085

Cytat:
Prawie 40 procent amerykańskiego pokolenia Z i 30 procent młodych chrześcijan identyfikuje się jako LGBTQ, twierdzą badania

Trzydzieści procent milenialsów identyfikuje się jako LGBTQ, zgodnie z mającym wkrótce zostać opublikowanym badaniem opartym na danych z sondaży naukowych. Wśród chrześcijan liczby były niższe, ale tylko nieznacznie, a prawie 30 procent milenijnych chrześcijan identyfikowało się jako LGBTQ.

Odsetek populacji, który określa się jako nieheteronormatywny, zmieniał się na przestrzeni lat, od 10 procent, według badań Alfreda Kinseya i szeroko promowanych przez National Gay Task Force w 1977 roku, do mniej niż 6 procent w niedawnym sondażu Gallupa. Ankieter, który pracował nad nowym badaniem, George Barna, przypisuje te niezwykle wysoką liczbę mediom społecznościowych i informacyjnym, które sprawiają, że młodzi Amerykanie identyfikują się jako osoby LGBTQ, postrzegając to jako „bezpieczne i fajne” — niezależnie od tego, czy reprezentuje to ich faktyczną orientację seksualną, czy nie.

„To podzbiór większego problemu, to jest pokolenie, w którym trzech na czterech szuka sensu. To grupa, która nie ma powodu, by rano wstawać z łóżka” – mówi Barna. „Dlatego tożsamość LGBTQ zapewnia im komfort. Wiele osób z tego pokolenia twierdzi, że zmierza w tym kierunku, ale istnieje duża różnica między deklarowaniem tożsamości a faktycznym stylem życia”.

Sondaż dotyczył tzw. milenialsów, definiowanych jako osoba urodzona w latach 1984-2002, czyli około 78 milionów osób reprezentujących jedną czwartą populacji Stanów Zjednoczonych.

Wśród milenialsów 30 procent identyfikuje się jako LGBTQ, ponad trzy razy więcej niż reszta dorosłej populacji, a kiedy naukowcy wyłonili najmłodszą grupę w wieku 18-24 (którą niektórzy nazywają Pokoleniem Z), odkryli, że 39 procent określa siebie jako LGBTQ.

Barna opracował 124-stronicowe badanie we współpracy z Centrum Badań nad Kulturą na Uniwersytecie Chrześcijańskim w Arizonie i Fundacją Wolności, organizacją non-profit, która promuje tradycyjne amerykańskie wartości.

Wyniki znacznie różniły się od lutowego sondażu Gallupa, który pokazał, że zaledwie 5,6% dorosłych w Stanach Zjednoczonych ze wszystkich grup wiekowych nie jest heteroseksualnych, chociaż w sondażu stwierdzono, że 7,6% respondentów odmówiło odpowiedzi na pytanie, a kolejne 5% stwierdziło „ brak opinii” co do tego, czy są heteroseksualni. Badanie Gallupa wykazało, że jeden na sześciu Amerykanów w wieku 18-23 lat był gejem, lesbijką, osobą biseksualną lub transpłciową.

Ankieta Barna opiera się na próbie 600 respondentów reprezentujących milenialsów ważonych według czynników takich jak położenie geograficzne, rasa i płeć, którym średnio zajęło 17 minut, aby odpowiedzieć na 71 pytań.

W ankiecie nie pytano wprost, czy respondent jest gejem, czy hetero, prosząc zamiast tego o wybranie odpowiedzi na pytanie: „Myśląc o swoich życiowych zaangażowaniach, określiłbyś siebie jako…”.

Dozwolono sześć odpowiedzi, przy czym jedna, która uzyskała najwięcej odpowiedzi „tak” (75 procent) wśród milenialsów to: „Poszukiwanie celu w swoim życiu”, a następnie 74 procent odpowiedziało: „Uwierz, że wszystkie religie mają taką samą wartość”.

„Amerykański patriota” był następny (55 proc.), a następnie 54 proc., które odpowiedziały: „Często odczuwa niepokój, depresję lub poczucie zagrożenia”, a 52 proc. odpowiedziało: „Głęboko zaangażowany w praktykowanie swojej wiary”.

„Wolę socjalizm od kapitalizmu” było następne z 48 procentami, a „LGBTQ” było ostatnie z 30 procentami. Kolejność jest podobna wśród osób w wieku 18-24 lata, w których LGBTQ jest o dziewięć punktów procentowych wyższy.

„To pasuje do szerszej narracji. Millenialsi to grupa, która ma problemy z tworzeniem trwałych, znaczących relacji” – mówi Barna. „Jeśli czują, że niektórzy ludzie, z którymi chcą się przyjaźnić – i grupa, przez którą chcą być akceptowani – są LGBTQ, wtedy będą się z nimi identyfikować. Chodzi o wizerunek, przynależność i akceptację”.

Ponadto wysoki procent milenijnych chrześcijan (27 procent) i nowo nawróconych milenijnych chrześcijan (28 procent) określa siebie jako LGBTQ, mimo że wiele grup wyznaniowych popiera tylko małżeństwa heteroseksualne i czasami są odrzucani jako homofobowie przez obrońców praw gejów.

Chociaż duża liczba milenialsów, którzy identyfikują się jako LGBTQ, przyciąga uwagę, Barna mówi, że „naprawdę interesujące jest to, że 40 procent z nich należy do kategorii, którą nazywamy "don't"; nie wierzą, że Bóg istnieje, nie obchodzi ich, czy Bóg istnieje. To najwyższy poziom, jaki widzieliśmy ze wszystkich generacji.
Imelda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-15, 18:37   #3485
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Postawię taktyczną kropkę, gdyby watek odżył

Bardzo mierzi mnie seksualizacja kobiet BI i te wszystkie ogłoszenia na Tinderze o parach szukających kogoś do "miłej zabawy". Są w życiu naprawdę lepsze opcje na seks niż padnięcie ofiarą fantazji Jurka, na które Małgosia w końcu się zgodziła z okazji rocznicy ślubu Jak sobie szukają kogoś na spełnienie fantazji, to przecież jest Roksa (na nowej domenie) i na pewno są osoby świadczące usługi parom. Skąd pomysł, że jakaś kobieta chciałaby być w sytuacji miłej, chwilowej zabawki tylko z powodu swojej orientacji
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 14:25   #3486
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Z tą kropką, to tak jakbyś chciała zamykać temat.


Niestety fetyszyzacja les i bi kobiet jest duża. Pewnie dlatego jesteśmy bardziej do "przełknięcia" konserwatystom (w przeciwieństwie do gejów). W erotycznych wyszukiwarkach tematy LGBT w krajach takich jak nasz wiodą prym.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 14:42   #3487
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Aaa to stare wyrażenie z czasów świetności FB. Subskrypcja po prostu

Miałam na Tinderze wczoraj pana z zagranicy, który myślał, że jak mnie odwiedzi, to będą zbiorowe orgie i trójkąty.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-04, 20:25   #3488
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

https://www.reddit.com/r/Polska/comments/v4o7hr/wiecie_kim_jest_ten_ch%C5 %82opiec_na_zdj%C4%99ciu_ to/


Nóż się w kieszeni otwiera. Ujawniać drani i nie czekać na śmierć.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 19:27   #3489
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Przyszłam się pożalić.

Byłam w teatrze sprawdzać co grają i zagadała do mnie dziewczyna. Blada brunetka, w moim typie bardzo Spodobał jej się mój pierścionek na kciuku. Sama miała jednego kolczyka w uchu. Odsłoniła włosy za ucho jak ze mną rozmawiała.

I gadamy o wszystkim, rozmowa się bardzo kleiła. Mówię jej na co chcę pójść i ona też by chętnie poszła. Blisko podeszła podczas rozmowy, pogłaskała mnie po ramieniu 'i też chętnie się wybiorę'. I już myślałam, że pójdę na randkę. Ale nieeee.... Nagle pojawia się jej facet, który ją namiętnie całuje i mówi, że samochód jednak odpalił i mogą jechać. K... Dlaczego... brzydal:

Brakowało tylko muzyki w tle z gier komputerowych "GAME OVER!".

Facet się cieszył, że będzie miała nową koleżankę, bo dopiero się tu przeprowadzili. No, nieeee.

Ja już nie rozpoznaję swoich Dużo kobiet zaczęło nosić jeden kolczyk w uchu i kilka pierścionków na raz na kciukach. Jakaś moda nowa.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-07, 20:01   #3490
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ile razy ja to przerabiałam.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej rozpoznać gejów i lesbijki.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-27, 20:46   #3491
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Chyba tylko upadek kk równa się w naszym kraju emancypacją ludzi LGBTQ. Podkreślam ludzi, bo żadną ideologią nie jesteśmy.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-29, 16:59   #3492
Imelda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 34
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość
Chyba tylko upadek kk równa się w naszym kraju emancypacją ludzi LGBTQ. Podkreślam ludzi, bo żadną ideologią nie jesteśmy.
Moim zdaniem lepiej byłoby używać skrótu LGB. Transseksualizm nie jest orientacją seksualną, więc nie wiem czemu na siłę wciska się literę T.
Imelda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-30, 23:32   #3493
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Lata temu aktywnie pisałam w tym wątku. Ostatnio mam jakieś kryzysy, dużo wspominam i sobie wróciłam tutaj. W tym roku wybieram się na pierwszy w życiu marsz. Będzie 3 września w Katowicach. Nienawidzę tłumów, albo jak jest głośno, ale czuję tak silną potrzebę przebywania z ludźmi, którzy są do mnie w jakis sposób podobni, że się pojawię.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-31, 12:21   #3494
Pugslove
Raczkowanie
 
Avatar Pugslove
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 274
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ja byłam na kilku takich marszach i jest świetna atmosfera Każdemu polecam chociaż sama też nie należę do osób, które lubią wychodzić z domu i przebywać z ludźmi. Marsze to jednak co innego.
Pugslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 07:42   #3495
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Imelda_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepiej byłoby używać skrótu LGB. Transseksualizm nie jest orientacją seksualną, więc nie wiem czemu na siłę wciska się literę T.

Nasze losy są poniekąd powiązane, więc nie obcinałabym żadnych literek. Transseksualiści mieli odwagę walczyć o prawa, kiedy nie mieli jej męscy geje i kobiece lesbijki.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-04, 09:22   #3496
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Smile Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Pugslove Pokaż wiadomość
Ja byłam na kilku takich marszach i jest świetna atmosfera Każdemu polecam chociaż sama też nie należę do osób, które lubią wychodzić z domu i przebywać z ludźmi. Marsze to jednak co innego.
Byłam, bawiłam się świetnie, mimo że na koniec czułam już ogromne wyczerpanie. Skończyło się oczywiście przebodźcowaniem i migreną oraz bolącą nogą. Ale tak miło było poczuc się częścią społeczności
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-16, 20:52   #3497
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Pora odświeżyć temat, bo ostatnio głośno zrobiło się o dwunastoletnich lesbijkach dzięki rozkminom nadprezesa
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-25, 08:01   #3498
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Czy patiasym się jeszcze pojawia na forum?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 08:12   #3499
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Czy patiasym się jeszcze pojawia na forum?

Chyba mi gdzieś mignęła. Nie da się sprawdzić ostatnich komentarzy?
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-23, 22:28   #3500
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Znacie jakieś polskie seriale z lesbijskimi wątkami? Czy coś zmieniło się aktualnie polskiej telewizji/kinie w tej kwestii czy nadal bida z nędza?
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-26, 12:46   #3501
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez ink1313 Pokaż wiadomość
Znacie jakieś polskie seriale z lesbijskimi wątkami? Czy coś zmieniło się aktualnie polskiej telewizji/kinie w tej kwestii czy nadal bida z nędza?
W Na wspólnej teraz jest wątek lesbijski...

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 23:33   #3502
Imelda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 34
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
W Na wspólnej teraz jest wątek lesbijski...
Kilka lat temu w tym serialu był też lesbijski wątek Oli i Klaudii.
Imelda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 07:34   #3503
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Imelda_ Pokaż wiadomość
Kilka lat temu w tym serialu był też lesbijski wątek Oli i Klaudii.

Który okropnie się skończył.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 20:17   #3504
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
W Na wspólnej teraz jest wątek lesbijski...

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Masz na myśli te seniorki
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-15, 19:06   #3505
Citronte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cześć Wam przyszłam się przywitać i pędzę poczytać wątek bo widać, że hula aż miło

Edytowane przez Citronte
Czas edycji: 2023-04-15 o 19:15
Citronte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 21:31   #3506
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Citronte Pokaż wiadomość
Cześć Wam przyszłam się przywitać i pędzę poczytać wątek bo widać, że hula aż miło

Może nie hula, ale ma swoje momenty. Witaj
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 20:23   #3507
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ciekawe, czy z okazji kampanii wyborczej szczucie na LGBT wjedzie na pełnej kurtyzanie. Prawica nauczyła się nowego terminu: tęczowy groomer, więc zanosi się, że jednak tak.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 03:44   #3508
Imelda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 34
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy z okazji kampanii wyborczej szczucie na LGBT wjedzie na pełnej kurtyzanie. Prawica nauczyła się nowego terminu: tęczowy groomer, więc zanosi się, że jednak tak.
LGB raczej się nie spodziewam, ale na pewno nie raz będzie poruszana kwestia transów, niebinarnych itp.
Imelda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 12:37   #3509
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Moooooooooże, ale teraz znowu wzięli sobie na celownik uchodźców.. Trzeba znaleźć na wroga, którego dawno nie było, a dzięki szczuciu na nich wygrali.
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 20:43   #3510
Imelda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 34
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez SanaPL Pokaż wiadomość
Moooooooooże, ale teraz znowu wzięli sobie na celownik uchodźców.. Trzeba znaleźć na wroga, którego dawno nie było, a dzięki szczuciu na nich wygrali.
Imigrantów, a nie uchodźców. Bądźmy precyzyjni.
Imelda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-28 10:29:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.