Młode 13-letnie matki i ... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-14, 19:34   #151
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

jak już pisałam jesteś czepialska, w każdym poście musisz coś wychwycić tym bardziej jak nie tyczy się tematu. Odpuść udowadnianie wyimaginowanych racji... To ty zejdź ze mnie. Nikogo nie atakowałam, napisałam co napisałam by ci pokazać byś przestała udowadniać pewne sprawy na siłę. Łał, prowadzisz 6 klasę, i co z tego? potwierdziłaś to co napisałam wcześniej i? robisz niepotrzebny offtop
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:52   #152
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Madeleine, czyżby 2 ostatnie bany nie dały nic do myślenia?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:58   #153
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Dały ale widzę że pasją niektórych jest po prostu czepianie się co doprowadza mnie do pasji może jakaś fascynacja wyszukiwania postów innych i wcinanie swoich 5 groszy nic z gruchy nie z pietruchy. Nie chcę się denerwować, kończę, ja jestem nerwowa, wiem, ale niektórzy i tak zawsze muszą się czepiać.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 20:25   #154
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

ojjj nie najezdzajcie tak na nią

wizaż powinien mieć ograniczenia wiekowe
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 00:47   #155
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
Dały ale widzę że pasją niektórych jest po prostu czepianie się co doprowadza mnie do pasji może jakaś fascynacja wyszukiwania postów innych i wcinanie swoich 5 groszy nic z gruchy nie z pietruchy. Nie chcę się denerwować, kończę, ja jestem nerwowa, wiem, ale niektórzy i tak zawsze muszą się czepiać.
Myślę, że trochę przesadzasz w tym wypadku, nie wyczułam w tamtych wypowiedziach typowego czepiania się. Następnym razem wdech, wydech, policzyć od 10 w dół i będzie ok
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 06:32   #156
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
jak już pisałam jesteś czepialska, w każdym poście musisz coś wychwycić tym bardziej jak nie tyczy się tematu. Odpuść udowadnianie wyimaginowanych racji... To ty zejdź ze mnie. Nikogo nie atakowałam, napisałam co napisałam by ci pokazać byś przestała udowadniać pewne sprawy na siłę. Łał, prowadzisz 6 klasę, i co z tego? potwierdziłaś to co napisałam wcześniej i? robisz niepotrzebny offtop
Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
7 => 1 klasa
8=> 2 klasa
9=> 3 klasa
10=>4 klasa
11=> 5 lasa
12=> 6 klasa
13=> 1 gimnazjum
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;17877577]Obecnie pierwszy okres w 3 klasie podstawówki nie jest niczym dziwnym. Nie jest normą, ale naprawdę nie zaskakuje - kilka lat temu jechałam na zieloną szkołę z 3 klasą i część dziewczynek miesiączkowała.



Akurat prowadzę 6 klasę - grubo ponad połowa ma już te 13 lat. A na nowy rok szkolny zostały 4 urodziny. [/QUOTE]



twój post niczym nie rózni się od postu SZAJABY.ona poparła twoja teze o wieku ,więc nie rozumiem twojej bulwersacji

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-03-15 o 06:33
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 13:26   #157
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

ja jak ja ale po co wy to ciągniecie?
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 14:25   #158
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

żeby zrozumieć?

zrozumienie problemu jest powodem do równowagi psychicznej

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-03-15 o 14:27
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 16:55   #159
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

skoro przestałam o tym pisać to znaczy że nie odczuwam potrzeby zrozumienia, prawda?
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:24   #160
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

I sama ciągniesz..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:39   #161
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
skoro przestałam o tym pisać to znaczy że nie odczuwam potrzeby zrozumienia, prawda?
jeśli ja ciągnę to znaczy,że ja próbuję zrozumieć.nie mogę przez to spać
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 18:28   #162
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

-.- '
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 18:44   #163
hevana
Raczkowanie
 
Avatar hevana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 390
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
Dały ale widzę że pasją niektórych jest po prostu czepianie się co doprowadza mnie do pasji może jakaś fascynacja wyszukiwania postów innych i wcinanie swoich 5 groszy nic z gruchy nie z pietruchy. Nie chcę się denerwować, kończę, ja jestem nerwowa, wiem, ale niektórzy i tak zawsze muszą się czepiać.
Po to jest forum żeby zawsze wcisnąć te swoje 5 czy tam 10 groszy. I naprawdę nikt na Ciebie aż tak nie najerzdza żebyś musiała się tak denerwować a pozatym mówisz że się czepiają a sama to robisz.
hevana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 18:58   #164
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Czytam ten wątek i mi sie gotuje. !3 latka nie ma pojecia o potrzebach psychoemocjonalnych dziecka, ono rosnie, ma potrzeby itd... Ja widze teraz dzieci w przedszkolu, z kim rodzice pracuja a kto ma takie pojecie o macierzynstwie jak autorka... rece opadaja.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 19:43   #165
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Cytat:
Napisane przez Karolina Maria Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek i mi sie gotuje. !3 latka nie ma pojecia o potrzebach psychoemocjonalnych dziecka, ono rosnie, ma potrzeby itd... Ja widze teraz dzieci w przedszkolu, z kim rodzice pracuja a kto ma takie pojecie o macierzynstwie jak autorka... rece opadaja.
Racja,dodam od siebie że radziłabym takim małolatom aby lepiej sobie lalke kupiły,a nie za dzieci robienie się zabierają.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 22:26   #166
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Racja,dodam od siebie że radziłabym takim małolatom aby lepiej sobie lalke kupiły,a nie za dzieci robienie się zabierają.
no dokładnie, wersje interaktywną najlepiej Jak ma się 13 lat to samemu nie ma się skończonego procesu tego dziecięcego rozwojowego, dopiero wchodzi się na dobre w myślenie operacyjne itd... no jest się dzieckiem i tyle...
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 13:23   #167
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
no wiesz skrajne jakieś przypadki dziwnych i patologicznych rodzin .. takie dziewczyny nie mają normalnej rodziny i chcą sobie stworzyć ją poprzez miłość do swojego dziecka .. kiedyś w rozmowach w toku ta psycholog tak mówiła
Hmmm... ja też nie rozumiem. Napisałaś tam, że nigdy nie zrozumiesz planowanej ciąży.Planowanej w sensie planowanej przez nastolatkę? Jeśli tak to się zgadzam.
W innych przypadkach uważam, że dobrze gdy jest planowana, a przynajmniej chciana przez oboje rodziców w najbliższej przyszłości.
Ja też mam teraz 20, jakieś 2 lata temu pojedyncze przypadki moich koleżanek zaczęły się zaciążać i wychodzić za mąż. Czasem pojawia się tak myśl, że one już mają to do czego ja dąże, fajnie byłoby mieć dzidzusia, itp. Ale zaraz potem myślę, że one już wiele nowego w życiu nie zrobią, nie zobaczą, i po co mi to? Teraz? Żeby siedzieć w domu, z dzieckiem na ręku, nie mieć pieniędzy, ani czasu dla siebie... Na ten moment nie tego chcę, jeszcze wiele muszę zrobić
A takie nastolatki to chyba tez nie mają świadomości co by utraciły przez ciążę wydaje mi się, że to przychodzi wtedy jak się zaczyna studiować, poszerzają się horyzonty.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:14   #168
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Dziś przypadkiem trafiłam na to forum i aż mnie krew zalała. Ciąża dziecka (pełnoletnim się jest w 18 roku życia, a dorosłym się jest kiedy jest się samowystarczalnym , a nie kiedy mama czy tata da pieniążki i zapłaci rachunki.) Ale wracając do tematu dlaczego to dramat dla młodej dziewczynki? Dam Wam przykład z życia. Moja znajoma zaszła w ciążę mając 16 lat. po urodzeniu dziecka pobrała się z chłopakiem, a miłość miała być do grobowej deski. Ona była jego na 100000% pewna. Niby szczęśliwa rodzina. Aż tu nagle chłopak wydoroślał. Dziś są 3 lata po rozwodzie i mają 8 letnią córkę. Młoda mama nie ma ani szkoły, ani pracy ledwo wiążą koniec z końcem. A taka miała być miłość aż po grób. Mam nadzieję, że jakaś młoda się 20 razy zastanowi zanim zdecyduje się na coś takiego. W życiu jest różnie, szczęście maja te młode matki co im rodzina pomaga.
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 14:05   #169
nieswiadoma90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 191
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Jak ja miałam 13 lat to myślałam o szkole a nie o dzieciach ale widzę,że czasy się zmieniają. To prawda,dziecko jest największym szczęściem pod warunkiem,że ma się odpowiednie warunki finansowe i ''psychiczne'' na wychowanie. Co z tego ,że jakaś dziewczyna w wieku 16lat zajdzie w ciąże skoro nawet nie ma pieniędzy na wychowanie a kieszonkowe na to na pewno nie starczy.
__________________
...miłość jest wtedy, gdy dobro drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje...


nieswiadoma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 14:52   #170
Ragana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 258
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Hmm... masakra. Przeczytałam post autorki wątku kilka razy i nawet nie ma tam wzmianki o szczęśliwym tatusiu (no, oprócz tego, że chce "stworzyć rodzinę"), tak jakby "wpatka" polegała na zwykłej rozmowie. Wydaje mi się, że mało która 13/15 latka podchodzi do sprawy w sposób "och, to nawiększy dar jaki mogłam otrzymać, rośnie we mnie nowe życie", bardziej przejmuje się koleżankami z klasy, tym co powiedzą nauczyciele, nie wspominając już o mega ochrzanie od rodziców i o kolesiu, który najprawdopodobniej zapadł się pod ziemię. Nie oszukujmy się, w tym wieku powinno się uczyć, może i biegać na randki, czemu nie, ale nie lądować na porodówce. Jak ktoś wyżej napisał, później taka zostaje bez wykszałcenia, tatuś, jeśli się w końcu znalazł, też się ulotnił, a dziecku trzeba zapewnić właściwy rozwój - zostają zawsze dziadkowie, który wychowują nieplanowane (nie swoje) dziecko.
__________________
The shallow voice of the wind cries between these ebony wings
The shallow cries of the wind sing a swansong for mankind
Ragana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 15:03   #171
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

"dar życia" kończy się wtedy,gdy 15latka ma powiedzieć kochającym rodzicom,że jest w ciąży.
To co napisała w pierwszym poście jest głupotą.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:12   #172
Martyna999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Uważam, że w wieku 13lat nie powinno myśleć się o własnym dziecku.
Ja w tym wieku też myślałam, że jak zajdę w ciąze i urodzę będzie kolorowo,wcale tak nie jest.
Mam 15lat, w ciążę zaszłam ponad rok temu, przypadkowo z chłopakiem z wakacji,hmmm w sumie to i tak co kilka miesięcy jeżdzę tam do brata.Tego chłopaka poznałam przez moją przyjacółkę bo On jest jej bratem, od początku miedzy nami iskrzyło.
w końcu przespaliśmy się, byłam wtedy pod wpływem alkoholu.
kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży załamałam się, ale potem cieszyłam(sama nie wiem czemu).
Myślałam, że to nie będzie trudne no bo, a co tam nakarmie, zmienie piluchy, położę spać i gdzieś wyjdę.
Otóż nie dzieckiem trzeba zajmować się 24 na 24h, i nie ma,że chcę się gdzieś wyjść i zostawia pod opieką komuś innemu.
Trzeba liczyć się z tym,że puki dziecko nie będzie wystarczająco starsze, nie można Go opuszczać.
trzeba wychować, w ogóle trzeba wiedzieć jak się za to zabrać, bo samo to by zakupić potrzebne rzeczy ogólnie pieluchy itd. nie jest łatwe.(ja akurat mam ubranka i łurzeczko od brata, jego dziecko ma jjuż 7lat i nie są mu potrzbne)
więdz mimo wszystko nie radzę śpieszyć się do dorosłości, ona przyjdze,ale w odpowiednim czasie. I jeszcze dziecko powinno mieć oboje rodziców,trzeba o tym też pamiętać.
Ja nie mogę dać tego mojemu dziecku,ale mam nadzieję, że nie którzy z Was będą mieli wiekszy rozsądek niż ja.Pozdrawiam.

Edytowane przez Martyna999
Czas edycji: 2010-08-31 o 14:16
Martyna999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:19   #173
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Cytat:
Napisane przez Martyna999 Pokaż wiadomość
Uważam, że w wieku 13lat nie powinno myśleć się o własnym dziecku.
Ja w tym wieku też myślałam, że jak zajdę w ciąze i urodzę będzie kolorowo,wcale tak nie jest.
Mam 15lat, w ciążę zaszłam ponad rok temu, przypadkowo z chłopakiem z wakacji,hmmm w sumie to i tak co kilka miesięcy jeżdzę tam do brata.Tego chłopaka poznałam przez moją przyjacółkę bo On jest jej bratem, od początku miedzy nami iskrzyło.
w końcu przespaliśmy się, byłam wtedy pod wpływem alkoholu.
kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży załamałam się, ale potem cieszyłam(sama nie wiem czemu).
Myślałam, że to nie będzie trudne no bo, a co tam nakarmie, zmienie piluchy, położę spać i gdzieś wyjdę.
Otóż nie dzieckiem trzeba zajmować się 24 na 24h, i nie ma,że chcę się gdzieś wyjść i zostawia pod opieką komuś innemu.
Trzeba liczyć się z tym,że puki dziecko nie będzie wystarczająco starsze, nie można Go opuszczać.
trzeba wychować, w ogóle trzeba wiedzieć jak się za to zabrać, bo samo to by zakupić potrzebne rzeczy ogólnie pieluchy itd. nie jest łatwe.(ja akurat mam ubranka i łurzeczko od brata, jego dziecko ma jjuż 7lat i nie są mu potrzbne)
więdz mimo wszystko nie radzę śpieszyć się do dorosłości, ona przyjdze,ale w odpowiednim czasie. I jeszcze dziecko powinno mieć oboje rodziców,trzeba o tym też pamiętać.
Ja nie mogę dać tego mojemu dziecku,ale mam nadzieję, że nie którzy z Was będą mieli wiekszy rozsądek niż ja.Pozdrawiam.
Nie ma to jak 14-to letnia pijąca matka
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:31   #174
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

A ja się pytam GDZIE BYLI RODZICE (jej rodzice;P)
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 15:02   #175
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
A ja się pytam GDZIE BYLI RODZICE (jej rodzice;P)
w pracy i cieszyyli się,że ich córeczka jest na wakacjach na wsi,a nie buja się miedzy blokami
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 15:40   #176
blackbird
Raczkowanie
 
Avatar blackbird
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 247
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

I własnie dlatego ,wychowanie seksualne i przystosowanie do życia w rodzinie, w szkołach sa wiecej niz konieczne...
__________________
"...and though I know who I'm not I still don't know who I am
but I know I won't keep on playing the victim..."
blackbird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 15:48   #177
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Cytat:
Napisane przez blackbird Pokaż wiadomość
I własnie dlatego ,wychowanie seksualne i przystosowanie do życia w rodzinie, w szkołach sa wiecej niz konieczne...
powinny być bardziej edukacyjne,bo przeciez sa ,ale jakie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:47   #178
blackbird
Raczkowanie
 
Avatar blackbird
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 247
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
powinny być bardziej edukacyjne,bo przeciez sa ,ale jakie
no tak,racja...powinny być zdecydowanie bardziej życiowe ,dostosowane do potrzeb młodych ludzi a nie pruderii prowadzących
__________________
"...and though I know who I'm not I still don't know who I am
but I know I won't keep on playing the victim..."
blackbird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 08:11   #179
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

13 letnia matka - gówniara,
15 letnia matka- gówniara,
18 letnia matka- gówniara....

Po co mówić ile się ma lat,wystarczy powiedzieć 'gówniara' i wszyscy wszystko wiedzą. Odezwały się dorosłe,które dziewictwo straciły po ślubie,zapewne.


Ja zaczęłam współżyć mając tylko 14 lat i jakoś wpadka mi się nie zdarzyła. Można? Można! A chłopak,jest moim Narzeczonym
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 08:19   #180
livin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 347
Dot.: Młode 13-letnie matki i ...

Faktycznie powód do dumyW wieku 14 lat myślałam o nauce, a moimi jedynymi miłościami byli panowie z plakatów.
livin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.