Efekty biegania - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-29, 14:46   #1861
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
oj bidulko

ja ostatnio zaczelam biegac i niestety zaczelo mnie pobolewac kolano. chcialabym dalej biegac i nie robic sobie przerwy bo boje sie, ze trudno mi bedzie znow zaczac czy mozliwe ze te bole kolana to od tego ze biegalam po nierownej nawierzchni? a dokladniej to po takich polnych sciezkach, gdzie co jakis czas trzeba bylo przeskoczyc male przeszkody w postaci gaszczu wyzszych traw biegalam z psem - on to przeskakiwal i ja jakos automatycznie robilam tak jak on
nie wiem co moze byc u ciebie przyczyna bola kolana,ale moze warto sie wybrac do ortopedy?ja polecam masc ortholan,nie pamietam ceny chyba cos kolo 18 zl...ale najczescie trzeba go zamowic w aptece,nie jest na recepte,mi pomaga
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 14:50   #1862
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
nie wiem co moze byc u ciebie przyczyna bola kolana,ale moze warto sie wybrac do ortopedy?ja polecam masc ortholan,nie pamietam ceny chyba cos kolo 18 zl...ale najczescie trzeba go zamowic w aptece,nie jest na recepte,mi pomaga

dziękuję za poradę
teraz zrobilam sobie mala przerwe ale jutro chyba znow sie wybiore pobiegac i jesli okaze sie ze ból się nasila lub cos takiego, wybiore sie do lekarza albo po masc o ktorej pisalas. narazie nie panikowałam,bo w sumie to tylko taki lekki bol byl, pomyslalam ze moze to od tego ze dawno w taki sposob nie cwiczylam no ale lepiej z kolanami uwazac
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 15:13   #1863
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
dziękuję za poradę
teraz zrobilam sobie mala przerwe ale jutro chyba znow sie wybiore pobiegac i jesli okaze sie ze ból się nasila lub cos takiego, wybiore sie do lekarza albo po masc o ktorej pisalas. narazie nie panikowałam,bo w sumie to tylko taki lekki bol byl, pomyslalam ze moze to od tego ze dawno w taki sposob nie cwiczylam no ale lepiej z kolanami uwazac
nie ma za co powodzenia i rzeczywiscie uwazaj na kolanka
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 16:13   #1864
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez marthitaaa0220 Pokaż wiadomość
witam! muszę przyznać że dołączyłam do tego grona. czuję się duzo lepiej a biegam dopiero od niedawna, ale chodzi o to że ciagle mam problem z oddechem. po porostu po paru okrążeniach zaczynam oddychać ustami przez co boli mnie potem gardło i mam potworny kaszel jak sobie z tym poradzić?


Myśle, że poprostu robisz to za szybko. Dobre tempo dla początkujących to takie w granicach 70% tętna maksymalnego, co mniej więcej odpowiada prędkości, przy jakiej mozesz jeszcze spokojnie rozmawiać. Wtedy nie powinno być kłopotów z oddychaniem. Jeśli to nie pomoze to pozostaje Ci wizyta u lekarza...


Cytat:
Napisane przez ladymagdalena Pokaż wiadomość

(...)
Moja metoda polega na stopniowym zwiększaniu dystansu i zmniejszaniu odpoczynku.
1.Biegnij 2 minuty, idź 4 minuty - (powtórz 5 razy).
2.Biegnij 3 minuty, idź 3 minuty - (powtórz 5 razy).
3.Biegnij 5 minut, idź 2,5 minuty - (powtórz 4 razy).
4.Biegnij 7 minut, idź 3 minuty - (powtórz 3 razy).
5.Biegnij 8 minut, idź 2 minuty - (powtórz 3 razy).
6.Biegnij 9 minut, idź 2 minuty - (powtórz 3 razy).
7.Biegnij 9 minut, idź 1 minutę - (powtórz 3 razy).
8.Biegnij 13 minut, idź 2 minuty - (powtórz 2 razy).
9.Biegnij 14 minut, idź 1 minutę - (powtórz 2 razy).
10.Biegnij 30 minut.

Przechodźcie do kolejnego punktu, keidy już sobie poradzicie z poprzednim. Życzę powodzenia!
To przypomina plan 10-tygodniowy. Każdy etap powinien trwać mniej więcej tydzień (oczywiście można to wydłużać wg potrzeb). W każdym tygodniu ten plan przewiduje po 3 treningi. Sama nie testowałam, ale sądząc po opiniach można polecić
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 19:52   #1865
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Mam nadzieje ze mi jutro pogoda dopisze i ze rano wstane pieknie i wyrusze w trase pobiegac i sprawdzic kolano.. Dzisiaj pojechałam rowerem do parku, w miejsce gdzie chce narazie biegac (do tej pory biegalam na wsi, a teraz wrocilam do domu i musze tutaj w okolicy znalezc cos dla siebie). przy pomocy licznika rowerowego zmierzylam sobie odleglosci i rozne opcje a jutro sprawdze czy mi sie tam bedzie podobalo biegac. trzymajcie kciuki
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 20:52   #1866
kama-j
Rozeznanie
 
Avatar kama-j
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 579
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

A ja od poniedziałku zaczynam biegać Już się doczekać nie mogę, bo jakaś ostatnio zestresowana jestem, a w weekend wesele znajomych to odpada. Hm może emocje jakieś negatywne opadną
kama-j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 09:11   #1867
ladymagdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Mój brat ma na ten problem taki sposób: na 3-4 kroki bierz wdech i na 3-4 wydech. Sprawdza się
ladymagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 09:12   #1868
ladymagdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez marthitaaa0220 Pokaż wiadomość
witam! muszę przyznać że dołączyłam do tego grona. czuję się duzo lepiej a biegam dopiero od niedawna, ale chodzi o to że ciagle mam problem z oddechem. po porostu po paru okrążeniach zaczynam oddychać ustami przez co boli mnie potem gardło i mam potworny kaszel jak sobie z tym poradzić?
Mój brat ma na to taki patent: na 3-4 kroki bierzesz wdech i na 3-4 wydech. Sprawdza się
ladymagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 11:40   #1869
agasn
Raczkowanie
 
Avatar agasn
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 162
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Pewnie większość weteranek biegania już dawno o tym słyszała ale ja będąc na spacerze w parku zauważyłam plansz e, weszłam na stronkę i mam plan z nimi biegać

http://www.sciezkibiegowe.pl/#
zakładka biegaj z nami
agasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 11:57   #1870
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez mojito Pokaż wiadomość
ja tez zaczelam biegac, niestety sama bo nikt mi nie chce towarzyszyc. zaczynam od truchtu i marszobiegu, bo z powodu astmy ciezko mi sie strasznie oddycha, ale idzie mi coraz lepiej jedyne co mi doskwiera to olbrzymi siniec na piecie, bo pierwszego dnia wzielam zle buty, no i teraz cierpie
Hej, ja też mam astme i niestety znam te problemy z cieżkim oddychaniem. Jednak pocieszam się tym, że będzie lepiej.

Pamietaj jak rok temu zaczęłam skakać na skakance. Najpier szybkim tempem wytrzymywałam ledno 400 skoków , a po pewnym czasie doszłam do 1500 i wszystko było ok. Mam nadzieje , ze z bieganiem będzie tak samo (:

Pozdro
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 16:37   #1871
marthitaaa0220
Przyczajenie
 
Avatar marthitaaa0220
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

ok dzięki.
a mam jeszcze jedno pytanko do doświadczonych biegaczek. co myślicie o bieganiu z hantelkami? chciałabym wyszczuplić ramiona ale boję się że zrobię sobie muskularne bicepsy :/
co o tym myślicie?
marthitaaa0220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 10:51   #1872
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

To ja z taką nieśmiałą propozycyją Może któraś z Wizażanek- Krakowianek ma ochotę pobiegać wieczorami w okolicach Błoń lub Woli Justowskiej? Brakuje mi ruchu( i drugiej osoby jako motywacji ), a ciężko namówić kogoś znajomego.
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:36   #1873
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

marthitaaa0220 jest taki rodzaj marszu z lekkimi hantelkami gdzie robi sie cwiczenia, ale mysle ze jesli chcesz biegac z hantlami to szkoda zebow wydaje mi sie ze lepiej robic cwiczenia silowe. muskularnych ramion nie zrobisz bo my baby nie mamy do tego predyspozycji, za to gwarantuje ze ramiona beda zgrabniejsze

pozdrawiam
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 19:05   #1874
marthitaaa0220
Przyczajenie
 
Avatar marthitaaa0220
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

rozumiem. bieganiu z hantelkami "nie!" za to cwiczeniom na silowni "tak!"
ok dzieki muah
marthitaaa0220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 20:26   #1875
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

powodzenia marthitaaa0220

nie wiem jak tam u Was ale u mnie od 2 dni ciagle leje i jak tu biegac? jutro ma byc slonce

pozdrawiam
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 20:27   #1876
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

hmm,ciekawe.ja mysle nad bieganiem z obciaznikami na nogi,ale to dopiero w odleglej przyszlosci jak bede porzadnie wytrenowana.

a propos biegania z kims.Ja biegam z moim TŻ,ktory wczesniej nigdy w zyciu nie mial nic wspolnego z bieganiem.No moze szybki sprint do tramwaju. Teraz kupil sobie buty NEw Balance,swoja droga rewelacyjne (tez sie do nich przymierzam) i dzisiaj mnie powalil.Narzucil takie tempo,ze zwatpilam.
Ale lubie cos takiego,bo przynajmniej moj trening nie jest monotonny
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 08:33   #1877
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

odradzam obciazniki na nogi, łatwo o kontuzje.

andzya gratuluje ze wyciagnelas faceta na biegi ja mojego nie potrafie Na rower, silownie itd to chetnie chodzi ale bieganie uwaza za nude . kto wie, moze mu sie odwidzi

a ja sie przymierzam dzisiaj do biegania poniewaz wkoncu przestalo u mnie padac i mam nadzieje ze juz nie bedzie

pozdr i milego dnia wszystkim
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 09:00   #1878
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

nie bylo latwo,ale biega teraz sam wstaje i sie mnie pyta,kiedy biegamy?
dzisiaj tez idziemy,ale po poludniu
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 15:58   #1879
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Witam
Chcialabym sie przylaczyc do biegajacych. Krotko powiem - nienawidze biegac, ale.... powoli zaczyna mi to sprawiac przyjemnosc. Dlaczego zaczelam? zeby zgubic kilka kg, zeby nabrac formy, zeby wymodelowac cialo, zeby sie w ogole zaczac ruszac.
Biegam od ponad tygodnia - codziennie, 1 dzien odpuscilam bo czytalam ze jednak lepiej odpoczac chociaz jeden dzien. Zreszta tylko potwierdzily sie moje przypuszczenia gdyz jedna z was na tym watku rowniez wspomina o waznym elemencie treningu jakim jest odpoczynek. Biegam zmiennym tempem ok15-20min, nastepnie w domu kolejne 30 min to cwiczenia na posladki, brzuch i uda, a na koniec rozciaganie tych partii.
Biegam popoludniami lub wieczorem po pracy, sama.
Dzisiaj chyba znow dam na odpoczynek bo jesli uczucie zmeczenia dopadly mnie nawet w ciagu dnia nastepnego tzn chyba oznacza ze troche przedobrzylam...
Mam nadzieje ze dowiem sie tutaj ciekawych i pozytecznych rzeczy na temat biegania, treningo rozgrzewek itp.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 16:43   #1880
ladymagdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Hej! A ja mam takie pytanko, tylko do naprawdę specjalistek od biegania. Czy jeśli będę biegać raz w tygodniu po 30 minut to utrzymam swoją kondycję czy raczej nie? Bo do tej pory tak biegałam jakies 2, czasem 3 dni w tygodniu. Ale teraz, wiadomo, szkoła się zaczęła i czasu nie ma. Ostatnio biegałam po tygodniowej przerwie i powiem, że było świetnie, bo 20 minut przebiegłam bez żadnej zadyszki i zmęczenia, a wcześniej zdarzało mi się parę krótkich przerw.
Proszę o szybką odpowiedź.
ladymagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 12:58   #1881
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

ja wreszcie wymienilam swoje stare buty do bieganie ikupilam sobie nowe. New Balance - sa rewelacyjne !!! Biega sie w nich po prostu swietnie. Moz TŻ tez sobie takie zakupil i biegamy razem.
Teraz po bieganiu nic mnie nie boli,ani achilles ani biodro,a z tym zawsze mialam najwieksze problemy.
Dzisiaj biegalam w nich pierwszy raz,30 min,w przeokrutnym wietrze po walach.Bylo cudownie
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 13:37   #1882
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Wow ja poki co daje rade 20min plus 30 min cwiczen w domu po juz.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:37   #1883
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Ja już od poniedziałku będę na studiach i wkońcu będę miała z kim biegać przez wakacje troche sie zapuściłam..brzuszek urósł i uda juz nie te ..ale czas wziąść się za siebie i znowu dążyć do idealnego ciała..bo wiecie nie potrafię biegać sam..jest mi jakoś "łyso" i nieswojo gdyż biegając wolę z kimś rozmawiać i jakoś czuję się pewniej
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 19:51   #1884
blackmagicone
Rozeznanie
 
Avatar blackmagicone
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 764
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Czesc dziewczyny
Chcialam sie przylaczyc do grona biegajacych
Przez caly wrzesien biegalam 4x w tygodniu (tzn truchcik) , zaczynalam od 10 minut, pozniej dodawalam po trochu... Teraz zaczely sie studia, 6:30 z domu musze wyjsc, wracam jak juz ciemno, takze mam zamiar biegac 3x w tyg, dzis 25 minut.
Zawsze trudno mi sie zmobilizowac, zeby wyjsc z domu, troche mi sie nie chce, ale jak juz wyjde, to moge biegac i biegac... A pozniej samopoczucie na maksa dobre i wogole pelna energii jestem
blackmagicone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 20:40   #1885
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez blackmagicone Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Chcialam sie przylaczyc do grona biegajacych
Przez caly wrzesien biegalam 4x w tygodniu (tzn truchcik) , zaczynalam od 10 minut, pozniej dodawalam po trochu... Teraz zaczely sie studia, 6:30 z domu musze wyjsc, wracam jak juz ciemno, takze mam zamiar biegac 3x w tyg, dzis 25 minut.
Zawsze trudno mi sie zmobilizowac, zeby wyjsc z domu, troche mi sie nie chce, ale jak juz wyjde, to moge biegac i biegac... A pozniej samopoczucie na maksa dobre i wogole pelna energii jestem

witam Cie w naszym gronie
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 15:24   #1886
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Dziewczyny dołączam do Was!!
Zamierzam biegać codziennie rano ( ok. 6-7 przez pół godzinki). 1 lub 2 dni chcę mieć na odpoczynek.Dodatkowo jestem w trakcie A6W.
Powiedzcie mi czy bieganie w takim wymiarze pozwoli mi uzyskać efekty w postaci płaskiego brzuszka i szczuplejszych ud i bioder?
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 15:29   #1887
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Dziewczyny dołączam do Was!!
Zamierzam biegać codziennie rano ( ok. 6-7 przez pół godzinki). 1 lub 2 dni chcę mieć na odpoczynek.Dodatkowo jestem w trakcie A6W.
Powiedzcie mi czy bieganie w takim wymiarze pozwoli mi uzyskać efekty w postaci płaskiego brzuszka i szczuplejszych ud i bioder?
pozwoli pozwolilo by Ci nawet gdybys biegala co drugi dzien,co jest zdrowsze,bo przez ten dzien wolnego miesnie maja czas na regeneracje
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 15:43   #1888
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Wiem, ze najwazniejsza jest systematycznosc i jeszcze raz systematycznosc A po jakim czasie można się spodziewać pierwszych efektów?
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 20:11   #1889
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Hej Hej

Nieśmiało dołączam się do Was, kobietki
Jutro rano chciałabym sobie pobiegać.
Zawsze miałam zahamowania: Co ludzie powiedzą ? Każdy plan wyjścia na wały kończył marnie.
Jakoś nie moge się przemóc, ale Ok, zobaczymy jak mi pójdzie jutro.
Żałuję, że nie mieszkam w bardziej "wysportowanym" mieście.
Żadnego klubu fitness, ludzie obłąkani patrzą " z byka" na kogoś kto biega. Oj.... trzeba być silnym.
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 20:23   #1890
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

najbardziej lubię biegać z moim psem i iPodem ;p ;] tak ok 10-15 km co drugi dzień,
problem polaga na tym że nogi mam super umięśnione i smukłe, ale za chiny nie umię spalić tłuszczu w okolicy bioder... ;/
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 11:20:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.