Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 19:49   #1351
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

a cos sie stalo jesli zamiast 21 tabletek wzielam 20 a teraz zaczelam przerwe? od momentu pominiecia tabletki (w drugim tygodniu) zaprzestalam stosunkow... mialyscie kiedys taka sytuacje?
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:02   #1352
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
a cos sie stalo jesli zamiast 21 tabletek wzielam 20 a teraz zaczelam przerwe? od momentu pominiecia tabletki (w drugim tygodniu) zaprzestalam stosunkow... mialyscie kiedys taka sytuacje?
raz mialam taka sytuacje, dziecko znajomej ktore bylo u mnie w domu wzielo moja tabletke , przyjmowalam pigulki bez zmian, skonczylam jeden dzien wczesniej i zrobilam tydzien przerwy. zaczelam opakowanie 7 dni po przyjeciuostatniej tabletki - czyli dzien wczesniej niz zwykle. nie wystapily zadne dodatkowe komplikacje, dodam ze bralam cilest.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:19   #1353
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
raz mialam taka sytuacje, dziecko znajomej ktore bylo u mnie w domu wzielo moja tabletke , przyjmowalam pigulki bez zmian, skonczylam jeden dzien wczesniej i zrobilam tydzien przerwy. zaczelam opakowanie 7 dni po przyjeciuostatniej tabletki - czyli dzien wczesniej niz zwykle. nie wystapily zadne dodatkowe komplikacje, dodam ze bralam cilest.

a ja jej po prostu nie wzielam, bo stwierdzilam ze jak wezme to znowu ja zwroce bo mialam problemy z zoladkiem... i wzielam dopiero na wieczor kolejna...

Luizinha: a dziecku nic sie nie stalo ?; >
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:28   #1354
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
a ja jej po prostu nie wzielam, bo stwierdzilam ze jak wezme to znowu ja zwroce bo mialam problemy z zoladkiem... i wzielam dopiero na wieczor kolejna...

Luizinha: a dziecku nic sie nie stalo ?; >
nic ci sie nie powinno stac, ja bym zaczela nowe opakowane po 7 dniach, jesli sie boisz to mozesz uzywac prezerwatyw przez kilka nastepnych tygodni.

dziecku, 4 letniej dziewczynce, o dziwo nic jej nie dolegalo, zadnych skutkow ubocznych, ale bardzo sie o nia balam.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 22:08   #1355
dioda_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

czyli jeśli zapomniałam jednej tabletki (biore je po prostu nie patrząc na dni tylko po prostu po kolei i w jeden dzien musiałam nie wziać a w nastepny po prostu wziełam tamtą i tak dalej ) to czy - skoro skończe dzien później niż zwykle to robic jakaś inną przerwe? czy co tu robic? <smutna>

p.s. pisałam ze nie wiem kiedy zapomniałam ale był to raczej drugi tydzien , najwczesniej pierwszy- trzeci na pewno nie =(
dioda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 08:04   #1356
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dioda_ Pokaż wiadomość
czyli jeśli zapomniałam jednej tabletki (biore je po prostu nie patrząc na dni tylko po prostu po kolei i w jeden dzien musiałam nie wziać a w nastepny po prostu wziełam tamtą i tak dalej ) to czy - skoro skończe dzien później niż zwykle to robic jakaś inną przerwe? czy co tu robic? <smutna>

p.s. pisałam ze nie wiem kiedy zapomniałam ale był to raczej drugi tydzien , najwczesniej pierwszy- trzeci na pewno nie =(
generalnie, jeśli nie uprawiasz seksu, to pominięcie jednej tabletki nie zrobi ci żadnej szkody.

Ja jednak sugeruję brać tabletki zgodnie z dniami, które są napisane na listku, żeby uniknąć ewentualnych późniejszych problemów i zamartwień kiedy się zapomniało tabletki
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 05:50   #1357
a_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 54
Dot.: Wymioty a tabletki antykoncepcyjne - wątek zbiorczy.

Witam Was i proszę o szybka radę w miarę możliwości, bo nei wiem co robić. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę z opakowania o godzinie 18., a niestety o 24:15 wymiotowałam. Nie wiem, czy skuteczność została zachowana? Niby jest napisane, że tabletce wystarczy 3-4 godziny, a u mnie minęło ponad sześć. W związku z tym nie wiem, czy mam nie robić 7-mio dniowej przerwy, zacząć następne opakowanie bez przerwy czy jednak wczorajszy dzień liczyć jako pierwszy dzień przerwy i zamiast jak zwykle w piątek pierwszą tabletkę po przerwie przyjąć w czwartek? co Wy na to dziewczyny ?
a_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 20:29   #1358
Nadia2221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
GG do Nadia2221
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

Witam. Opisuje krótko swoja historie, proszac o odpowiedz. Biore tabletki antykoncepcyjne(jednofazo we), niedziela kocham sie ze swoim facetem i jak zwykle o godz. 22 biore pigulke, ale dzien nastepny poniedzialek zapominam juz wziac pigulke.Pozniej wtorek biore o 22 tabletke, pozniej sroda i dopiero spostrzeglam ze pominelam jedna tabletke, ups Pytanie nr jeden: Czy moj stosunek niedzielny a zapomniana poniedzialkowa tabletka moga spowodowac zajscie w ciazy? I drugie pytanie, czy swoje opakowanie mam teraz brac do konca (i wyrzucic te jedna ktorej nie wzielam?)a kolejne opakowanie zaczac od razu po skonczeniu terazniejszego(bez 7 dniowej przerwy)?
Nadia2221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 23:09   #1359
farba
Raczkowanie
 
Avatar farba
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 91
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

witam, piasalam juz w watku "czy moge byc w ciazy?" ale znow zaczynam sie stresowac. moja sytuacja wyglada nastepujaco: biore tabletki yasmin juz od dlugiego czasu(ponad rok, mialam tylko przerwe w maju ubieglego roku a wczesniej bralam microgynon, lacznie prawie dwa lata). od piatku (06.06) mialam 7dniowa przerwe, w piatek 13.06 powinnam wziac tabletke o 21.30 (pierwsza z kolejnego opakowania) ale zapomnialam i kochalam sie z chlopakiem, tabletke wzielam dopiero w sobote 14.06 okolo godziny 12.30. czy jest duze prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy? dziewczyny pisaly ze jak dlugo sie bierze tabletki to organizm sie "przyblokowuje" i owulacja nie nastepuje odrazu po odstawieniu-w moim przypadku opoznieniu brania tabletek. co o tym myslicie? nie wiem czy robic test 27.06 czy co?
__________________
I just can't control myself
I can't be with no one else
Seems I'm addicted to the way you like to touch me..
farba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 23:30   #1360
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez farba Pokaż wiadomość
witam, piasalam juz w watku "czy moge byc w ciazy?" ale znow zaczynam sie stresowac. moja sytuacja wyglada nastepujaco: biore tabletki yasmin juz od dlugiego czasu(ponad rok, mialam tylko przerwe w maju ubieglego roku a wczesniej bralam microgynon, lacznie prawie dwa lata). od piatku (06.06) mialam 7dniowa przerwe, w piatek 13.06 powinnam wziac tabletke o 21.30 (pierwsza z kolejnego opakowania) ale zapomnialam i kochalam sie z chlopakiem, tabletke wzielam dopiero w sobote 14.06 okolo godziny 12.30. czy jest duze prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy? dziewczyny pisaly ze jak dlugo sie bierze tabletki to organizm sie "przyblokowuje" i owulacja nie nastepuje odrazu po odstawieniu-w moim przypadku opoznieniu brania tabletek. co o tym myslicie? nie wiem czy robic test 27.06 czy co?
no wiesz.. moja znajoma również brała jakiś czas te tabsy, zapomniała dwóch pierwszych tabletek - i zaszła w ciąże.. pierwszy tydzień jest najniebezpieczniejszy jeśli chodzi o zapomnienie tabletki.. zrób test, za tydzień, półtora - on wszystko wyjaśni..
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 15:47   #1361
farba
Raczkowanie
 
Avatar farba
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 91
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

mam nadzieje, ze ze mna tak nie bedzie. ja zapomnialam tylko 1, i wzielam za kilkanascie godzin.
__________________
I just can't control myself
I can't be with no one else
Seems I'm addicted to the way you like to touch me..
farba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 16:23   #1362
karolcia031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Re: tabletki...

mam pytania ja zgubilam tabletke i tego dnia nie wzielam zadnej,natomiast nastepnego wzielam normalnie o tej samej porze czy to dobrze?Jak dlugo mam sie zabezpieczac?" i w ilu % jest ochrona oslabiona? prosze o szybka odp
karolcia031 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 16:26   #1363
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Re: tabletki...

Cytat:
Napisane przez karolcia031 Pokaż wiadomość
mam pytania ja zgubilam tabletke i tego dnia nie wzielam zadnej,natomiast nastepnego wzielam normalnie o tej samej porze czy to dobrze?Jak dlugo mam sie zabezpieczac?" i w ilu % jest ochrona oslabiona? prosze o szybka odp
niedobrze... powinnaś była wziąć 2 naraz... czy Twoja ulotka ma zęby i gryzie? Bo tam jest naprawdę dokładnie napisane co robić w takiej sytuacji.
który to był w ogole tydzien brania?
a dodatkowe zabezpieczenie conajmniej 7 dni.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 17:31   #1364
karolcia031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Re: tabletki...

w mojej ulotce nie ma napisane jezeli sie zgubie tylko jezeli sie zapomni a ja podkreslam zgubiłam... ale dowiedzialam sie ze trzeba przyjac tbabletke ostatnia jak najszybciej tak tez zrobiłam...
karolcia031 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 19:54   #1365
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Re: tabletki...

Cytat:
Napisane przez karolcia031 Pokaż wiadomość
w mojej ulotce nie ma napisane jezeli sie zgubie tylko jezeli sie zapomni a ja podkreslam zgubiłam... ale dowiedzialam sie ze trzeba przyjac tbabletke ostatnia jak najszybciej tak tez zrobiłam...
:|
BUAHAHAHAHAHAHAHA!
Wybacz, ale skoro ZGUBILAS ta tabletke, to czemu nie wzielas hmmm... "innej" z opakowania? mialabys o jeden dzien krotszy czas brania tabletek, czyli 20 dni zamiast 21
No ale tak, przeciez zgubienie to tam wisi, mozna nie brac tabletki tylko pozniej produkowac takiego typu wlasnie posty...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 20:38   #1366
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Re: tabletki...

Cytat:
Napisane przez karolcia031 Pokaż wiadomość
w mojej ulotce nie ma napisane jezeli sie zgubie tylko jezeli sie zapomni a ja podkreslam zgubiłam... ale dowiedzialam sie ze trzeba przyjac tbabletke ostatnia jak najszybciej tak tez zrobiłam...
o ludzie...
pozostawie to bez komentarza.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 21:42   #1367
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Re: tabletki...

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
o ludzie...
pozostawie to bez komentarza.
a ja wlasnie najchetniej komentuje takie wybryki
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 21:17   #1368
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
pominiecie tabletki

jak to jest?jak sie przestaje brac tabletki po zuzyciu calego opakowania to nie zajdzie sie w ciaze jesli sie wezmie po 7 dniach tabletke a jak w trakcie brania pominie sie jedna to trzeba 7 dni uwazac?wiec nie rozumiem do konca o co w tym biega?
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 21:22   #1369
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: pominiecie tabletki

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
jak to jest?jak sie przestaje brac tabletki po zuzyciu calego opakowania to nie zajdzie sie w ciaze jesli sie wezmie po 7 dniach tabletke a jak w trakcie brania pominie sie jedna to trzeba 7 dni uwazac?wiec nie rozumiem do konca o co w tym biega?
był już o tym wątek.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 08:24   #1370
BlueEyeGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 55
Unhappy jakie konsekwencje????

Co się stanie jeśli wziełam tabletkę dokładnie w 12 godzin po tym jak powinnam wziąć ją normalnie??? boję się strasznie i na dodatek zgubiłam ulotkę...
__________________
"Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią..."
BlueEyeGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 08:59   #1371
EwelinQsia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 843
Dot.: jakie konsekwencje????

Ja biorę Novynette, a w ulotce jest napisane, że jeśli zapomni się tabletki do 12 godzin, to jest się zabiezbieczonym, natomiast jeśli ponad 12 godzin, to przez 7 dni dodatkowe zabezpieczenie.
EwelinQsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 10:35   #1372
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: pominiecie tabletki

czy ktos mi odpisze?
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 14:25   #1373
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: pominiecie tabletki

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
czy ktos mi odpisze?
a jak skorzystasz z wyszukiwarki to Cie pogryzie?
napisalam Ci ze byl juz o tym watek, wiec nie zasmiecaj forum tylko poszukaj.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 09:00   #1374
karolcia031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: pominiecie tabletki

A Ty co tak masz ciagle z tym gryzieniem? Non stop tylkjo gryzie gryzie.. a po za tym to nie jest forum (nie wiem czy wiesz) do jeżdzenia po kims ale jest po to aby uzyskiwac odp!
karolcia031 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:04   #1375
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

dziewczyny powiedzcie co zrobic. zapomniałam dwóch tabletek (w drugim tygodniu). dostałam krwiawienia. wczoraj wziełam następną tabletkę pomijając te dwie. ale cały czas mam to krwawienie i nie wiem czy przestac brac te tabletki czy co zrobic. jestem zielona (
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:06   #1376
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _cleooo_ Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie co zrobic. zapomniałam dwóch tabletek (w drugim tygodniu). dostałam krwiawienia. wczoraj wziełam następną tabletkę pomijając te dwie. ale cały czas mam to krwawienie i nie wiem czy przestac brac te tabletki czy co zrobic. jestem zielona (
bierz dalej te tabletki, po co odstawiac i robic wiekszy balagan
ale na Twoim miejscu uzwalabym dodatkowego zabezpieczenia do nastepnego opakowania
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:17   #1377
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
bierz dalej te tabletki, po co odstawiac i robic wiekszy balagan
ale na Twoim miejscu uzwalabym dodatkowego zabezpieczenia do nastepnego opakowania

a co z tym krwawieniem? to wyglada jak normalny okres
i do tego źle się czuję.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:21   #1378
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _cleooo_ Pokaż wiadomość
a co z tym krwawieniem? to wyglada jak normalny okres
i do tego źle się czuję.
no niestety nic na to nie poradzisz, moim zdaniem to normalne, przy zapomnieniu 2 tabletek moglo sie wszystko odblokowac.. krwawienie mozesz miec nawet do konca opakowania
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:38   #1379
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
no niestety nic na to nie poradzisz, moim zdaniem to normalne, przy zapomnieniu 2 tabletek moglo sie wszystko odblokowac.. krwawienie mozesz miec nawet do konca opakowania

a jezeli odstawię tabletki to którego dnia mam wziąc pierwsza tabletkę? liczę 7 dni od pierwszej zapomniaje tabletki czy jak?
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:50   #1380
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zapomniałam, zgubiłam tabletki - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _cleooo_ Pokaż wiadomość
a jezeli odstawię tabletki to którego dnia mam wziąc pierwsza tabletkę? liczę 7 dni od pierwszej zapomniaje tabletki czy jak?
tzn czekaj, czekaj, pogubiłam się
kiedy chcesz odstawić tabletki, na ile? chodzi Ci o to, że teraz już chcesz odstawić, w tym 2tyg? wtedy, żeby zacząć brać od nowa musiałabyś poczekać na pierwszą naturalną miesiączkę ;> ale nie zalecam takiego odstawiania i ponownego brania bo zrobisz bałagan w organizmie - jak już to byś musiała odczekać 3 naturalne cykle - tak radzą lekarze

czy chodzi Ci o przerwę 7dniowa? jeśli tak - to bierz tabletki normalnie do końca, do tej 21ej i rob 7 dni przerwy jak zawsze ;> tu sie nic nie zmienia ;> tylko zabezpieczenie uzyskasz dopiero od następnego opakowania
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.