Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 18:42   #271
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Własnie konczy mi się Wax do włosów słabych ze skłonnoscią do wypadnia, wg mnie jest o niebo lepszy od tego do suchych.
to dobrze ze tak twierdzisz bo ja mam wlasnie taki wax, ale czekam az skoncze zagraniczny
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 07:57   #272
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Uf,zmyłam nareszcie. Włosy wyglądają normalnie .
Własnie konczy mi się Wax do włosów słabych ze skłonnoscią do wypadnia, wg mnie jest o niebo lepszy od tego do suchych.
Moze następnym razem kupie tego Waxa do włosów słabych ze skłonnoscią do wypadnia,bo ten do suchych mi jakoś nie specjalnie przypadł.Lepiej sprawdził sie na włosach ( mimo SLS ) WAX zagraniczny.
Teraz kupiłam ten WAX http://www.allegro.pl/item426451083_...ych_250ml.html no i zobaczymy jak sie spisze

Czy używałyście może jedwabiu http://www.allegro.pl/item424376249_...do_wlosow.html
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 08:05   #273
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Mialam ten jedwab dolacząny do waxa. Co prawda byla to próbka, wiec uzylam tylko kilka razy, ale jak dla moich wlosow to jedwab jak jedwab Biosilk i nie widze róznicy
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:18   #274
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
Mialam ten jedwab dolacząny do waxa. Co prawda byla to próbka, wiec uzylam tylko kilka razy, ale jak dla moich wlosow to jedwab jak jedwab Biosilk i nie widze róznicy
A składowo była jakaś różnica?? Pytam bo nie przepadam za biosilkiem ( wysuszał końcówki ) Może ten Jedwab Moc natury okaże się jakiś lepszy?
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:24   #275
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

nie wiem czy skladowo byla jakas róznica, nie wnikalam, bo mialam tylko próbke jedwabiu z waxa.
Biosilku uzywalam tylko co któres mycie, lub na jakies lepsze wyjscia wiec tez nieregularnie, totez nic mi nie popsul z wlosami.

Trzeba by zapytac w wątku na biochemii jak to jest z jedwabiem z waxa
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 10:58   #276
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dziewczyny, mam takie pytanie: który Wax jest lepszy - zagraniczny, czy polski?

Domyślam się, że niektóre z Was testowały i jeden, i drugi, mi zależy na wzmocnieniu włosów (są trochę wysuszone) i szybkim działaniu. Wiem, że są dostępne w sprzedaży saszetki z polskim Waxem, ale mam w domu pół pojemnika zagranicznego i wolałabym najpierw go zużyć, zanim zacznę testować inne. Dlatego proszę o opinie!
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:09   #277
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie: który Wax jest lepszy - zagraniczny, czy polski?

Domyślam się, że niektóre z Was testowały i jeden, i drugi, mi zależy na wzmocnieniu włosów (są trochę wysuszone) i szybkim działaniu. Wiem, że są dostępne w sprzedaży saszetki z polskim Waxem, ale mam w domu pół pojemnika zagranicznego i wolałabym najpierw go zużyć, zanim zacznę testować inne. Dlatego proszę o opinie!
w całym tym wątku znajdują się opinie dt porównania polskiego i zagranicznego waxa

więc do czytania
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 11:12   #278
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie: który Wax jest lepszy - zagraniczny, czy polski?

na pewno bedą rózne opinie bo kazdy ma inne wlosy i na kazdego dziala lepiej cos innego

nie dowiesz sie dopóki nie spróbujesz tak naparwde na sobie, bo jak zareaguja Twoje akurat wlosy niewiadomo

ja koncze zagranicznego i biore sie za polski. Rezygnuje z niego bo ma SLS co mi sie nie podoba, chociaz dziala swietnie na wlosy moje
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 19:17   #279
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
na pewno bedą rózne opinie bo kazdy ma inne wlosy i na kazdego dziala lepiej cos innego

nie dowiesz sie dopóki nie spróbujesz tak naparwde na sobie, bo jak zareaguja Twoje akurat wlosy niewiadomo

ja koncze zagranicznego i biore sie za polski. Rezygnuje z niego bo ma SLS co mi sie nie podoba, chociaz dziala swietnie na wlosy moje
Też odstawiłam zagraniczny przez SLS ,ale teraz po zużyciu polskiego- Moc natury ( włosy suche i zniszczone)mogę powiedzieć ,że mi SLS nie pasowało ale włosom tak ( lepiej wyglądały po zagranicznym) Teraz testuje http://www.allegro.pl/item426451083_...ych_250ml.html i jak narazie ( użyłam raz) jestem nastawiona bardzo pozytywnie ,ale czas pokaże
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 15:56   #280
nomileczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do nomileczka
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

mam okropne włosy.. dawno temu farbowałam.. zniszczone prostowaniem,wypadające,p uszczące się,falowane,gęste,suche na koncach i tluste u nasady
bardzo chcialabym zapuscic..ale one w ogole nie rosna.. kiedy troszkę stosowalam wax brązowy zagraniczny..ale od dawna juz nie i dzis kupilam w aptece za 14 zl wax moc natury ale skusilam sie na ten przeciwko wypadaniu wlosow..wiekszosc z was stosuje ten do zniszczonych? a jakich efektow moge sie spodziewac po tym na wypadanie wlosow?:P
nomileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 14:23   #281
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja stosuję ten do włosów wypadających i moim zdaniem jest najlepszy

Ten do zniszczonych tez niezły ale jednak moim zdaniem nie tak dobry ja ten do wypadających

Po miesiącu regularnego stosowania ( co 2 dni) mogę powiedzieć że stan moich włosów się bardzo porawił a codziennie używam suszarki i prostownicy

Poza tym zauważyłam że rosną mi nowe włoski
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 21:20   #282
Alicja3miasto
Raczkowanie
 
Avatar Alicja3miasto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 61
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dziewczyny... wczoraj pierwszy raz użyłam maseczki WAX... głównie dlatego, że tak go zachwalacie Nałożyłam na umyte włosy, lekko podsuszone ręcznikiem - maseczka, czepek, ręcznik i cieplusio. Pół godzinki. Potem włosy spłukałam. Wszystko jak trzeba! I co? Po godzinie siedzenia na kanapie (z opartą głową) wstałam i zobaczyłam bardzo dużo włosów, które tam zostały! Byłam przerażona! Nigdy nie wypadło mi na raz tyle włosów! Czy to normalne?!

Boję się i próbuje sobie to tłumaczyć na różne sposoby, nie wiem czy dalej próbowac tego waxa czy nie (mam tego na zniszczone i wypadające). Kupiłam dwa opakowania i nie chciałabym ich wywalać, ale jeśli to jakiś zły znak to je komus oddam...
__________________
Życie nie jest problemem do rozwiązania, jest realnością, którą warto doświadczyć.

Wymienię się
moje ciuszki
Alicja3miasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 22:44   #283
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja też od niedawna stosuje WAX do włosów wypadających. Jestem po 3 aplikacjach (nakładam co 4 dni) i choć na początki nie miałam problemu z wypadającymi włosami to teraz wypada mi coraz to więcej staram się tym bardzo nie załamywać, bo często dziewczyny pisały, że na początku kuracji jest nasilenie wypadania, aby później zaczęły rosnąć nowe zdrowe włosy oby jak najszybciej bo nie chce wyłysieć
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 12:13   #284
nomileczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do nomileczka
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

tez macie na drugi dzien tluste wlosy?
nomileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 12:45   #285
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Zdecydowanie nie przypadł mi do gustu polski wax l biotica do włosów suchych i zniszczonych, nie zauważyłam aby wpłynał szczególnie korzystnie na kondycje moich włosów, może następnym razem wypróbuję ten do włosów wypadających, skoro piszecie że lepszy . Teraz używam rainforest do włosów suchych jetem po pierwszej aplikacji i tez szału na razie nie ma ( włosy średnio nawilżone) ale może po dwóch trzech aplikacjach poczuje różnice to napisze który lepszy
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:28   #286
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ogólnie myje włosy co drugi dzień, ale żeby jakoś szybciej mi sie przetłuszczały to nie zauważyłam.

Nie mam porównania do innych rodzajów WAX'a, gdyż ten do wypadających włosów jest moim pierwszym. Początkowo chciałam kupić ten do suchych i zniszczonych, ale trafiłam na jakaś niekompetentną panią w aptece i już nie miałam czasu zwracać jej uwagę po raz 3, że ten co mi przyniosła nie jest tym co chciałam.... ale nie ma tego złego, bo wyczytałam tutaj, że więcej osób uważa za lepszy ten dla wypadających włosów. Poczekam i zobaczę jakie będą efekty po dłuższym czasie stosowania, bo na razie to tylko zauważyłam więcej wypadających włosów
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 08:53   #287
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

czy wax do suchych i do słabych i wypadających można ze sobą mieszać? który jest lepszy...? szczerze przeraziło mnie że po 1wszym użyciu tego ''do wypadających'' aż tyle dziewczyn mówi że wypadało im mnóstwo włosów.. dlaczego tak jest?
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 09:13   #288
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
czy wax do suchych i do słabych i wypadających można ze sobą mieszać? który jest lepszy...? szczerze przeraziło mnie że po 1wszym użyciu tego ''do wypadających'' aż tyle dziewczyn mówi że wypadało im mnóstwo włosów.. dlaczego tak jest?
Ja mieszam, ale tylko w ten sposób, że ten do wypadających nakładam na skalp, a ten do suchych na resztę włosów. Mi nie wypada mnóstwo włosów po Waxie, ale może dlatego, że używam go już ze dwa lata z przerwami ( z tym, że wcześniej używałam zagranicznego). Wax podobno "pomaga" szybciej pozbyć się tych słabszych włosów, które i tak by z czasem wypadły po to, aby zrobić miejsce nowym .
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 13:43   #289
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Ja stosuję ten do włosów wypadających i moim zdaniem jest najlepszy

Ten do zniszczonych tez niezły ale jednak moim zdaniem nie tak dobry ja ten do wypadających

Po miesiącu regularnego stosowania ( co 2 dni) mogę powiedzieć że stan moich włosów się bardzo porawił a codziennie używam suszarki i prostownicy

Poza tym zauważyłam że rosną mi nowe włoski

a kiedy myjesz wlosy? rano czy wieczorem? i kiedy stosujesz wax?
bo też mam zamiar go kupić, ale ja myję włosy rano, wiec rano nie będę miała czasu na "waxowanie" a wieczorem to nie iwem czy się opłaca skoro z rańca będzie mycie
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 07:00   #290
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Z moich doświadczeń wynika, że maska do włosów suchych i zniszczonych bardziej je obciąża i natłuszcza niż ta do wypadających. Przynajmniej u mnie tak to wygląda.
Po tej żółtej włosy są ok, ale drugiego dnia wyraźnie ciągną w dół, jakby im coś odbierało lekkość. Po tej do wypadających tak nie mam.

Ogólnie Waxy polecam, właśnie te polskie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:48   #291
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

obleciałam wczoraj 9 aptek we Wrocławiu i w końcu w ostatniej mieli Wax, ale nie taki który chciałam (chciałam do włosów słabych i wypadających). Mieli tylko ten do suchych i zniszczonych. Zrozpaczona bieganie wzięłam to co było. No i bez rewelacji.
Zauważyłam tylko dwie rzeczy : włosy są bardziej miękkie, ale za razem stały się matowe
Mam nadzieję, że przy dalszym stosowaniu to się zmieni.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 13:18   #292
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja zakupiłam ten Wax do włosów suchych i zniszczonych i jestem po pierwszym użyciu. Efektów jakichś specjalnych nie zauważyłam, chociaż nie ma włosów zniszczonych a suche zaczęły się robic koncówki, ale tak używam zapobiegawczo trochę. Ale zapach ma ładny, w przeciwieństwie do zagranicznego, który mi się bardzo nie podobał
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 11:51   #293
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez _cleooo_ Pokaż wiadomość
obleciałam wczoraj 9 aptek we Wrocławiu i w końcu w ostatniej mieli Wax, ale nie taki który chciałam (chciałam do włosów słabych i wypadających). Mieli tylko ten do suchych i zniszczonych. Zrozpaczona bieganie wzięłam to co było. No i bez rewelacji.
Zauważyłam tylko dwie rzeczy : włosy są bardziej miękkie, ale za razem stały się matowe
Mam nadzieję, że przy dalszym stosowaniu to się zmieni.

Jestem po drugim użyciu i muszę powiedzieć, że jest znacznie lepiej. Włosy są miękkie i błyszczące, a nie matowe jak za pierwszym razem.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 18:40   #294
Alicja3miasto
Raczkowanie
 
Avatar Alicja3miasto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 61
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dokładnie!
Po drugim użyciu WAXa włosy lepiej się trzymają Sa gładziutkie i gdy jeszcze doda się troche jedwabiu na końcówki (w moim przypadku) wyglądają całkiem zdrowo (i to czuć, gdy się przejedzie ręką po włosach). Wreszcie jest jakas poprawa. Bo faktycznie, pierwszy raz sie troche przestarszyłam, włosy wypadły wręcz hurtowo... Teraz już - po drugim razie - nie było tak źle. Liczę, że te co wypadły faktycznie zrobiły miejsce nowym, silniejszym
__________________
Życie nie jest problemem do rozwiązania, jest realnością, którą warto doświadczyć.

Wymienię się
moje ciuszki
Alicja3miasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 13:06   #295
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Zużyłam 2 opakowania waxa - jedno to był wax zagraniczny, drugie - polski. Dużej różnicy między nimi nie zauważyłam, polski ładniej pachnie no i ma alloes, który ma dobry wpływ na włoski. Jestem zadowolona z działania waxa. Zauważyłam, że po każdym użyciu wypada mi mniej włosów. A o to mi głównie chodziło. Mam cienkie i dellikatnw włosy i po waxie są przyklapnięte, ciężko je ułożyć. Ale może za dużo nakładam go na włosy, nie wiem. Za to są błyszczące i mają taki ładny brąz. Nie farbowałam włosów już z 3 m-ce, a one są dalej brązowe (po farbowaniu zaczęły mi wypadać, są za delikatne).
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 14:18   #296
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Zużyłam 2 opakowania waxa - jedno to był wax zagraniczny, drugie - polski. Dużej różnicy między nimi nie zauważyłam, polski ładniej pachnie no i ma alloes, który ma dobry wpływ na włoski. Jestem zadowolona z działania waxa. Zauważyłam, że po każdym użyciu wypada mi mniej włosów. A o to mi głównie chodziło. Mam cienkie i dellikatnw włosy i po waxie są przyklapnięte, ciężko je ułożyć. Ale może za dużo nakładam go na włosy, nie wiem. Za to są błyszczące i mają taki ładny brąz. Nie farbowałam włosów już z 3 m-ce, a one są dalej brązowe (po farbowaniu zaczęły mi wypadać, są za delikatne).
Ja też mam przyklapnięte po Waxie, a nie mam cienkich włosów. Widocznie taka "uroda" Waxa, że przyklapuje włoski.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 18:27   #297
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja jestem dopiero po pierwszym użyciu, ale nie zauważyłam przyklapnięcia, wręcz przeciwnie włosy zyskały wizualnie na objętości, zamierzam używac raz na tydzień zobaczymy więc co będzie dalej
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 16:10   #298
Alicja3miasto
Raczkowanie
 
Avatar Alicja3miasto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 61
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Wczoraj usłyszałam miły komplement nt moich włosów: że wydają się gęstsze, ładniejsze i zdrowsze. Jestem po 4 kuracjach, a nawet połowy nie zużyłam Nakładam owszem, sporo, ale nie trzymam zbyt długo (max 20min).
Widze, że jest poprawa a jakości włosów, ale dalej wypadają, niestety.
__________________
Życie nie jest problemem do rozwiązania, jest realnością, którą warto doświadczyć.

Wymienię się
moje ciuszki
Alicja3miasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 21:46   #299
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja używałam zawsze waxa z L'biotnica- był swietny Mama mi kupila wax Rainforest, mam pytanie jak bardzo składnikowo różni się wax z l;biotnicy od waxa z A-Z Medica??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 19:14   #300
Himka
Raczkowanie
 
Avatar Himka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 208
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Ja używałam zawsze waxa z L'biotnica- był swietny Mama mi kupila wax Rainforest, mam pytanie jak bardzo składnikowo różni się wax z l;biotnicy od waxa z A-Z Medica??
dołączam się do pytania
Himka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-04 14:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.