Jak zapomnieć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 08:42   #1
herka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 27

Jak zapomnieć?


Mam 35 lat, jestem po rozwodzie 8 lat. Pozniej byc 6-letni zwiazek z osoba, ktora (tak mi sie przynajmniej wydawalo) bardzo mnie kochala. To mial byc wyjazd na rok zagranicę, mialo nam to pomoc, posplacac dlugi, wynajac wspolnie mieszkanie. Po kilku misiacach zaczal mnie zdradzac, mieszkal z ta kobieta, a potem sie okazalo ze jest w ciazy. Przez rok mnie oklamywal, ze wroci, ze mnie kocha. Ona chodzila w zaawansowanej ciazy, a on do mnie dzownil o 2 nad ranem i mowil ze za mna teskni i bardzo kocha. Na swieta w grudniu nie przyjechal, chociaz w dzien jego rzekomego wyjazdu mowil ze za kilka godzin wsiada do autokaru, pozniej juz nie odbieral telefonow. Caly czas mnie oszukiwal, a ja chociaz podejrzewalam ze mnie zdradza, glupio wirzeylam ze sie myle. Dowiedzialam sie przypadkiem, ze ma kogos, ze z nia mieszka i ze ona niedlugo bedzie rodzic, zawdzonilam i wiecie co, wyparl sie. dopiero pozniej w mailu napisal ze to prawda, ze mnie zawsze bedzie kochal, ze jest za pozno zeby cos zrobic, ze z nia nie jest. Znowu klamal. To tak strasznie boli, najbardziej to ze tak dlugo mnie oklamywal, ze te 6 lat bylo jakas cholerna pomylka. Wiem, ze musze zapomniec, ale nie mam pojecia czy mi sie to kiedykolwiek uda.
herka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 09:11   #2
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Jak zapomnieć?

noz sie w kieszeni otwiera kiedy czytam takie historie co za ....

bardzo mi przykro bardzo mi przykro ze on byl taki slaby, ze zdradzil, ze zaprzepascil tyle wspolnych lat .... a dziecko - coz to pewnie wpadka i dlatego z nia zostal. Moze gdyby dziecka nie bylo wrocilby? takze chyba lepiej ze tamta kobieta zaszla w ciaze... wiem, ze brzmi to okrutnie, ale dzieki temu dowiedzialas sie prawy... a niech tam sobie siedzi i nie wraca...
niesety drugie zycie osob wyjezdzajacych za granice to juz prawie codziennosc...

jak zapomniec? nic na sile, nie spiesz sie, wyrzuc z siebie caly bol, rozpacz, zlosc. Kazdy ma swoj indywidualny czas zapominania. Jedni potrzebuja go wiecej, inni mniej. Nie udawaj, ze jest dobrze, kiedy na prawde czujesz sie zle, nie wmawiaj sobie tego czego nie myslisz... Uwazam ze wszystko przyjdzie w swoim czasie ale trzeba byc cierpliwym... Duzo przeszłas i jeszcze nie raz poczujesz wzloty i upadki....wiem co mowie, bo sama przez to przechodzilam...wiec powodzenia
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 09:39   #3
seeker
Raczkowanie
 
Avatar seeker
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 137
Dot.: Jak zapomnieć?

Hej,

Uda Ci się. Zobaczysz. Musiał być to dla Ciebie straszny wstrząs skoro tyle lat nosisz to w sobie. Najgorsze w takim rozpamiętywaniu jest to,że Ty myslisz ,że on cierpi. Tworzysz sobie jego obraz jako ofiary. Sama piszesz,ze mówi,że Cie zawsze bedzie kochał.
Wiesz jak sie to nazywa? "Niepalenie mostów". Nie wierz w żadne jego słowo. Wiem ,żę to co piszę nie brzmi specjalnie miło, ale dojrzenie realiów tej sytuacji to Twój jedyny ratunek. Gdyby było mu źle to nie siedział by z tamta pannicą. Nie lubie takich gości. Zaraz mnie złość bierze i stąd może "ton" mojego posta
Zyczę Ci naprawdę sczęscia i jak najszybciej totalnej amnezji jeśli chodzi o tego goscia
seeker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 09:48   #4
herka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 27
Dot.: Jak zapomnieć?

Dowiedzialam sie o tym 2 tygodnie temu, a wyjechal w styczniu w tamtym roku. Przyjechal pozniej w kwietniu wtedy bylo jeszcze wszystko dobrze, nastepnie byl we wrzesniu ostani raz. Caly czas mi mowil ze przyjedzie, najpierw w pazdzierniku, pozniej w grudniu, juz mial nawet bilet kupiony. Jeszcze 3 tydodnie temu potrafil napisac, ze wroci do polski na stale. On nie jest normalny, a moze to ja nie jestem normalna. Tyle czasu dawac sie oszukiwac, miec jakies glupie nadizeje, teraz juz to mi nawet nie zostalo.
herka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 09:54   #5
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Jak zapomnieć?

jezeli minely dopiero dwa tygodnie, to twoj smutek, zal jest jak najbardziej uzasadniony. Niestety to dopiero poczatek dlugiej drogi. Teraz jest czas zeby wszytsko z siebie wyrzucic, wyplakac, a potem zabierz sie za siebie. Skoncentruj sie na swoich planach, potrzebach, marzeniach. Ja tak robie i to działa!
pamietaj jednak, minely dopiero dwa tyg, nie spiesz sie, to troche potrwa.

a on zapewnie nie widzial jak ci to powiedziec, byc moze chcial sobie zostawic otwarta furte jak wspomniala seeker.... nadzieje powinnas porzucic bezpowrotnie, on nie zasluguje juz nawet na odrobine twojego zainteresowania...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 09:57   #6
mycha 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak zapomnieć?

witaj miralm prawie podobny problem jak ty bylam w poltora rocznym zwiazku z chlopakiem ktory mieszka 300km odemnie wszystko bylo dobrze jezdzilismy do siebie wzajemnie po poltora roku zaczal mniej przyjezdzac mowil ze to przez prace wszystko jest ja mu oczywiscie wiezylam. kiedys stwierdzilam ze zrobie mu niespodzianke i pojade do niego zrobilam to i teraz sie z tego ciesze go gdy tam przyjechalam na miejsce weszlam do pokoju i patrze a on z jedna w lozku i sex uprawiaja to byl dla mnie szok i to straszny a najgorsze bylo to ze wyszlo dziecko z pokoju i zaczelo mowic do niego tato a oni byli po slubie juz trzy miesiace. to byl duzy szok dla mnie ale jakos musialam to przebolec. minelo pol roku jak poznalam mojego obecnego Marcina mieszkamy razem i jestesmy bardzo szczesliwi. jestem pewna na sto procent ze on mi czegos takiego nie zrobi. nie wiem ile czasu minelo od waszego rozstania ale moze przyjdzie czas ze i ty poznasz kogos odpowiedniego i na kogo to wlasnie ty zasluzysz tylko musisz cierpliwie czekac. bede trzymac kciuki i zycze powodzenia
mycha 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 10:02   #7
herka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 27
Dot.: Jak zapomnieć?

Nie wyobrazam sobie byc zkims innym, ufalam mu w 100%, bylam pewna ze nigdy mnie nie zdradzi, ze to niemozliwe, to jemu zawsze bardziej zalezalo. Mowil ze nie wyobraza sobie zycia z kims innym. I po kilku miesiacach pobytu zagranicą, zamieszkal z piewrsza lepsza niemka, zrobil jej dziecko i dalej mnie oklamywal ze do mnie wroci. Tyle razy go prosilam zeby powiedzial mi prawde, zeby sie przynal. Gdybym sie nie dowiedziala przypadkiem, to on by mnie dalej oklamywal.
herka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 11:11   #8
geisha111
Raczkowanie
 
Avatar geisha111
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 51
Dot.: Jak zapomnieć?

Mi podobnie jak Martince noz otwiera sie kieszeni. Jest mi bardzo przykro , ze musisz cos takiego przechodzic przez takiego klamce, chama (uzywam delikatnych wyrazen , bo to co mysle nie nadaje sie na publiczne forum)
Wiem , ze myslec dzisiaj o innym zwiazku to wogole nie jest dobry czas, ktos komu wierzylas tak nadwyrezyl Twoje zaufanie, to wydaje sie ze juz wszyscy faceci tacy sa. Otoz nie wszyscy sa - nie pozwol aby ten palant zniszczyl Twoja nadzieje na to ze sa jacys porzadni faceci. Ale oczywiscie teraz najwazniejsze jest zebys sie nie spieszyla, zebys dala sobie baaaaaaaaaaaaaaaardzo duzo czasu na przezycie calego zalu, gniewu, zlosci. Nie spiesz sie , po prostu pewne rany trzeba zaleczyc i nie mysl o tym ze nigdy Ci sie nie uda. Po prostu sprobuj przejsc ten czas , badz dla siebie dobra i nawet jesli w to nie wierzysz to pozniej wyjdzisz na prosta. A odnosnie jego klamstw - zauwazylam ,ze tacy faceci brna w takie historie - w sensie doskonale juz wiedza ze sa z kims innym , ale nam prawia czule slowka jak gdyby nigdy nic - nie z powodu tego ze tak mysla tylko po to zeby sie wybielic. Poza tym w ich glowach nawet czasami im sie wydaje ze kochaja - tylko co to jest wogole taka milosc!!! Tacy faceci sa skonczonymi egoistami i tchorzami. Boja sie rzeczowej rozmowy , ale udaja ze nic sie nie stalo - i wbrew wszelkiej logice ciagna dwa watki - i udaja ze wszystko jest ok, bo jesli musieliby sie zmierzyc z wlasna podloscia , to zajeloby im to i za duzo czasu, i przyznanie sie przed soba ze jest sie chamem tez nie nalezy do przyjemnosci - wiec probuja zakryc oczy , i prawic wspaniale rzeczy , wmawiac sobie - ze to oni kochaja !!! tylko po to zeby przed soba poczuc sie lepiej. Wierze , ze nie kazdy jest taki, ale dla mnie milosci i nagminne klamstwo i zdrada nie ida w parze. Bylabym w stanie wybaczyc zdrade - moze jednorazowa , jakis blad. Ale nie dlugotrwale oszukiwanie i jednoczesne ciagniecie dwoch historii. Wyobrazam sobie jak okropnie musisz sie czuc - uczestniczac w czyms takim , ale mimo ze to slabe pocieszenie - cale szczescie ze sie od tego uwolnilas. Na pewno bedzie Ci ciezko ,ale najwazniejsze ze juz postawilas pierwszy krok.
Kochana caluje Ciebie , i daj sobie czas. Zadbaj o siebie, zagladaj na wizaz (tu znajdziesz napewno kogos komu mozesz sie wygadac) i nie sil sie na wesolosc i dobry humor na razie. Sprobuj w pierwszej kolejnosci odzyskac spokoj.
geisha111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 17:02   #9
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Jak zapomnieć?

Herka współczuję Ci, bo dobrze wiem jak to boli: zawiedzione zaufanie. Nie obwiniaj się za bardzo,że dawałaś się oszukiwać. Po prostu ufałaś, kochałaś, czekałaś z nadzieją na powrót...Kiedy się kogoś kocha to niestety ma się skłonność do usprawiedliwiania tej osoby, przymykania oka na pewne sprawy, wybaczania itd.Wiadomo,że do czasu.
Teraz już wiesz jaka jest prawda i fakt,że ją poznałaś potraktuj jako dar od losu Nie oglądaj się za siebie na te sześć lat, były minęły, są za Tobą , nie możesz już niczego zmienić, odwrócić biegu wydarzeń. Daj sobie czas na przeżycie żalu i starty, ale się w nich nie zatracaj, a potem rozpocznij nowe życie
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 00:43   #10
InDepEx
Przyczajenie
 
Avatar InDepEx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jak zapomnieć?

Po swoich przejściach nie posunęłabym się już tak daleko, żeby uwierzyć facetowi. Ostatnio dowiedziałam się, że nawet mój brat, którego znam dobrze bardzo długo wielokrotnie zdradzał i zdradza swoją żonę. Nie powstrzymuje go nawet dwójka wspaniałych dzieci. Znajomy psycholog wyjaśniał mi to życiem na krawędzi, pod presją, z ryzykiem... Ale co nam z tych wyjaśnień, skoro to zawsze boli?
__________________
Just looking around...
InDepEx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 02:33   #11
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Jak zapomnieć?

Cytat:
Napisane przez InDepEx Pokaż wiadomość
Po swoich przejściach nie posunęłabym się już tak daleko, żeby uwierzyć facetowi. Ostatnio dowiedziałam się, że nawet mój brat, którego znam dobrze bardzo długo wielokrotnie zdradzał i zdradza swoją żonę. Nie powstrzymuje go nawet dwójka wspaniałych dzieci. Znajomy psycholog wyjaśniał mi to życiem na krawędzi, pod presją, z ryzykiem... Ale co nam z tych wyjaśnień, skoro to zawsze boli?
InDepEx kobiety też zdradzają, kłamią, ranią...Idąc za Twoją radą, ktoś, kto raz został oszukany w sferze uczuć musiałby już nigdy nikomu nie zaufać. Wśród wielu nieuczciwych jest jednak i wielu wiernych i kochających kobiet i facetów
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 07:31   #12
seeker
Raczkowanie
 
Avatar seeker
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 137
Dot.: Jak zapomnieć?

kiedys stwierdzilam ze zrobie mu niespodzianke i pojade do niego zrobilam to i teraz sie z tego ciesze go gdy tam przyjechalam na miejsce weszlam do pokoju i patrze a on z jedna w lozku i sex uprawiaja to byl dla mnie szok i to straszny a najgorsze bylo to ze wyszlo dziecko z pokoju i zaczelo mowic do niego tato a oni byli po slubie juz trzy miesiace.

WTF??

NORMALNIE MNIE ZATKAŁO !
seeker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 12:43   #13
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: Jak zapomnieć?

Wspolczuje Ci bardzo...Mysle tez, ze trudno bedzie Ci zapomniec.Ja mam za soba 7 letni nieudany zwiazek,gdzie w tle byla rowniez inna kobieta.Choc w maju mija rok odkad sie dowiedzialam ciagle pamietam.Mimo wszystko wiem, ze nie mam gdzie wracac, ale zawsze mam dokad isc.Czasami mam takie dni ze nie pamietam, tych dni jest coraz wiecej.Wiem ze bedzie coraz lepiej,musi byc bo wierze, ze czas leczy rany.Zycze tego Tobie i sobie samej.
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 13:18   #14
herka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 27
Dot.: Jak zapomnieć?

Najgorsze jest to, ze tak dlugo mnie oklamywal i dalej klamie. Nie wiem po co, przeciez i tak juz po wszystkim. Pisal, ze z nia nie jest, ze mieszka osobno, ale wiem, ze klamie, ze z nia mieszka juz od dawna. Po prostu wybral najprostsza dorge ulozenia sobie zycia w obcym kraju, zamieszkal z niemka, mieszkanie za darmo, prace mu lepsza zalatwila. Jego koledzy mieszkali w jednym mieszkaniu, a on sie chwalil ze wynajal sam mieszkanie. Juz wtedy wydawalo mi sie to dziwne, pojechal odlozyc kase, a nie wydawac na samodzielne wynajecie mieszkania. No i nigdy u niego nie bylam, chociaz chcialam. Zawsze znalazl jakas wymowke. Jakim trzeba buc czlowiekiem, zeby cos takiego zrobic osobie ktora sie kiedys kochalo? Mogl powiedziec ze sie zakochal, ze nie wraca do Polski, a nie klamac, gdy ona chodzi w zaawansowanej ciazy.
herka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 13:37   #15
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: Jak zapomnieć?

Postepuje tak, bo tak jak pisaly wczesniej dziewczyny "nie pali mostow".Jest tchorzem bez honoru, Nie powiedziec prawdy tylko zwodzic kogos, nie patrzac na jego uczucia.Nie wydaje mi sie zeby ktos taki kiedykolwiek sie zmienil.Skrzywdzil i Ciebie i ta kobiete z ktora bedzie mial dziecko.Jakim jest czlowiekiem?Chyba sama potrafisz juz sobie odpowiedziec na to pytanie......niestety wciaz tacy sa na tym swiecie.
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.