Biżuteryjny wątek plotkowy V :) - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 22:44   #4441
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Mam do Was głupie pytanie...
Czy ma któraś aktualną ofertę z Lidla?
Taką ze storczykami na końcu...
Tam były wypisane rodzaje storczyków, które są w sprzedaży...
Kupiłam sobie dzisiaj Miltonię, ale był jeszcze jeden, który był boski i mi szkoda, że nie kupiłam... Też niespotykany rodzaj... No i chciałabym się dowiedzieć jak się nazywał, a na stronie netowej nie ma...
Może jutro jak pojadę drugi raz to jeszcze będzie, ale była tylko jedna sztuka... A ja wymyśliłam niedawno jak zmieścić w domu jeszcze trzy storczyki
mam ;p
Orchidea Mix: do wyboru odmiany: Oncidium, Cambria, Dendrobium, Miltonia.
o to chodzilo? ;p

hmmm znalazlam magnes. dziwna sprawa. fakt, srebro sie nie przyciaga. ale niekotre posrebrzaki tez nie... ;/

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2010-02-13 o 22:46
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 22:49   #4442
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
mam ;p
Orchidea Mix: do wyboru odmiany: Oncidium, Cambria, Dendrobium, Miltonia.
o to chodzilo? ;p

hmmm znalazlam magnes. dziwna sprawa. fakt, srebro sie nie przyciaga. ale niekotre posrebrzaki tez nie... ;/
O, dzięki...
To była Cambria... Może jutro jeszcze będą, a jak nie, to będę wiedziała jak po nazwie szukać...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 22:54   #4443
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

patrze co to za odmiany- Oncidium bardzo ladne.. szkoda ze wczesniej nie spojrzalam na ta gazetke...
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 23:03   #4444
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Ciecz chromowa robaczki

Barwi się na różne kolorki, w zależności od zawartości srebra w srebrze I tego, czy to srebro czy inny metal.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 23:11   #4445
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Kamyku, po Twoim poście wnioskuję, że jesteś znawczynią tematu storczykowego Bo bym miała pytanie do żywej osoby, która storczyki hoduje, jak się Falkiem zajmować? Dostałam swojego ponad rok temu na parapetówkę, ale że to był mój pierwszy storczyk i szczerze mówiąc w ogóle serca do niego nie miałam, to zaczął umierać Koleżanka, która mi go sprezentowała mówiła, że ona swoich nie namacza w ogóle tylko spryskuje codziennie i kwitną jej jak głupie. No więc wzięłam się za spryskiwanie, ale chyba zbyt obfite i zaczął mi gnić po miesiącu. Szkoda mi się kwiatka zrobiło, tym bardziej, że to prezent (mimo, że ja w ogóle jakoś kwitnących kwiatków w mieszkaniu nie lubię, chyba, że pelargonie na oknie ) No i wyczytałam jak go ratować - wyciągnęłam z doniczki, obcięłam zgniłe korzenie, zasypałam węglem i wsadziłam na nowo do wysuszonej kory. Wypuścił nowe korzonki i kilka młodych liści, ale starsze, duże liście zżółkły i musiałam je usunąć. To było jakoś w lutym zeszłego roku. A dzisiaj storczyk ma 2 młode, małe liście, trzeciego wypuszcza od wakacji, ale jakoś kiepsko mu to idzie i kilka zdrowych, ale krótkich korzeni. Stoi na południowo - zachodnim oknie, w plastikowej doniczce ze stożkiem powietrznym, wstawionej do osłonki (w tej osłonce stoi na kilku cm keramzytu). Jak mi wyschnie całkowicie, to go namaczam przez pół godz. w przegotowanej wodzie i zostawiam znów do wyschnięcia na ok. 2 tyg. Co kilka tyg. dodaję do wody nawozu do storczyków, ale nadal nie chce rosnąć Nie umiera już i wygląda całkiem zdrowo, ale jakoś kiepsko mu się chyba u mnie mieszka i nie wiem już, czy to przez to, że źle się nim zajmuję, czy przez to, że mam bardzo ciemne mieszkanie i w ogóle niewiele roślin się w nim trzyma (ostatnio bluszcz się nawet poddał ), czy to przez to, że on czuje, że ja go nie kocham... Moja babcia zawsze z kwiatami rozmawiała i miała najpiękniejsze paprocie na świecie, niestety ja nie odziedziczyłam po niej talentu ogrodniczego i tylko kilka kwiatów udało mi się uratować przez zginięciem w mojej kamienicy (chociaż w moim pokoju u rodziców wszystko rośnie bezproblemowo) O storczyka nadal walczę, ale już sama nie wiem jak mu pomóc Może jakaś rada od znawcy?
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 23:21   #4446
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Ciecz chromowa robaczki

Barwi się na różne kolorki, w zależności od zawartości srebra w srebrze I tego, czy to srebro czy inny metal.
ale ze mnie glupek... jeszcze do niedawna bez problemu bym sobie ja zrobila na laborkach... mialabym tego tyleee ze do konca zycia by mi starczylo.... ;/ no ale nie przypuszczalam ze bedzie mi to cos potrzebne. zbyt ufna jestem do wszystkich sprzedawcow ;/ teraz pupa, laborki skonczylam. zostaje albo poprosic kogos mlodszego, albo odwiedzic kogos mlodszego na zajeciach, albo zamowic z netu ;p

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2010-02-13 o 23:23
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 23:41   #4447
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Ciecz chromowa robaczki

Barwi się na różne kolorki, w zależności od zawartości srebra w srebrze I tego, czy to srebro czy inny metal.
nie wiem dlaczemu ale te "robaczki" mnie powaliły xD nie moge o tej porze wybuchać śmiechem
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 09:12   #4448
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ollccia Pokaż wiadomość
Kamyku, po Twoim poście wnioskuję, że jesteś znawczynią tematu storczykowego Bo bym miała pytanie do żywej osoby, która storczyki hoduje, jak się Falkiem zajmować? Dostałam swojego ponad rok temu na parapetówkę, ale że to był mój pierwszy storczyk i szczerze mówiąc w ogóle serca do niego nie miałam, to zaczął umierać Koleżanka, która mi go sprezentowała mówiła, że ona swoich nie namacza w ogóle tylko spryskuje codziennie i kwitną jej jak głupie. No więc wzięłam się za spryskiwanie, ale chyba zbyt obfite i zaczął mi gnić po miesiącu. Szkoda mi się kwiatka zrobiło, tym bardziej, że to prezent (mimo, że ja w ogóle jakoś kwitnących kwiatków w mieszkaniu nie lubię, chyba, że pelargonie na oknie ) No i wyczytałam jak go ratować - wyciągnęłam z doniczki, obcięłam zgniłe korzenie, zasypałam węglem i wsadziłam na nowo do wysuszonej kory. Wypuścił nowe korzonki i kilka młodych liści, ale starsze, duże liście zżółkły i musiałam je usunąć. To było jakoś w lutym zeszłego roku. A dzisiaj storczyk ma 2 młode, małe liście, trzeciego wypuszcza od wakacji, ale jakoś kiepsko mu to idzie i kilka zdrowych, ale krótkich korzeni. Stoi na południowo - zachodnim oknie, w plastikowej doniczce ze stożkiem powietrznym, wstawionej do osłonki (w tej osłonce stoi na kilku cm keramzytu). Jak mi wyschnie całkowicie, to go namaczam przez pół godz. w przegotowanej wodzie i zostawiam znów do wyschnięcia na ok. 2 tyg. Co kilka tyg. dodaję do wody nawozu do storczyków, ale nadal nie chce rosnąć Nie umiera już i wygląda całkiem zdrowo, ale jakoś kiepsko mu się chyba u mnie mieszka i nie wiem już, czy to przez to, że źle się nim zajmuję, czy przez to, że mam bardzo ciemne mieszkanie i w ogóle niewiele roślin się w nim trzyma (ostatnio bluszcz się nawet poddał ), czy to przez to, że on czuje, że ja go nie kocham... Moja babcia zawsze z kwiatami rozmawiała i miała najpiękniejsze paprocie na świecie, niestety ja nie odziedziczyłam po niej talentu ogrodniczego i tylko kilka kwiatów udało mi się uratować przez zginięciem w mojej kamienicy (chociaż w moim pokoju u rodziców wszystko rośnie bezproblemowo) O storczyka nadal walczę, ale już sama nie wiem jak mu pomóc Może jakaś rada od znawcy?
Ja tam znawcą żadnym nie jestem, jakoś same moje storczyki u mnie rosną, mimo że czasami postępuję inaczej niż w "instrukcji"...
Mam 6 falków i 4 z nich kwitną (3 po raz któryś, 1 jest nowy i zostały mu już tylko dwa kwiatki).
Może rosną tak dobrze, bo ja się strasznie ekscytuję każdym kwiatkiem, pączkiem, listkiem... Tak przynajmniej twierdzi mój mąż... Zresztą to jedyne rośliny oprócz fiołków afrykańskich, które chcą rosnąć (chociaż jednego wczoraj uśmierciłam przypadkiem, ale przynajmniej miejsce się znalazło na moja Miltonię, mój mąż twierdzi, że specjalnie tego fiołka ukatrupiłam)...
Na wizażu jest wątek storczykowy TUTAJ i na pewno dziewczyny Ci pomogą...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:04   #4449
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Ojjjj mnie się tak strasznie podobają storczyki.......ale zabiłam już chyba z 6 niestety...

W sprawie tego komenta dziękuję Wam za wsparcie...sprawa na szczęście się już rozwiązała
__________________
MOJA BIŻUTERIA

Edytowane przez poppppy
Czas edycji: 2010-02-14 o 12:03
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:25   #4450
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Kamyku dzięki za namiary na wątek
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:32   #4451
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Widziałyście digart dnia? KLIK
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 10:32   #4452
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość

W sprawie tego komenta dziękuję am za wsparcie...sprawa na szczęście się już rozwiązała
No właśnie już wczoraj widziałam,że go nie ma Dobrze bo ten komentarz był na prawdę bez sensu :P


OOO! Skład sznurowadeł ma DD Gratki, należało się ;D

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2010-02-14 o 10:34
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:52   #4453
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Skład sznurowadeł - GRATULACJE I daj znać jak poszło na konkursie w Japonii
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 21:20   #4454
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Udało mi się kupić tego pięknego storczyka Cambria
Wywaliłam dwa fiołki afrykańskie (i tak ledwo zipały, straciły swoją szansę) i się dwa nowe stroczyki zmieściły...
Muszę jutro skoczyć do Castoramy i dokupić doniczki...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 11:59   #4455
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Jeśli chodzi o powitania, ja od razu założyłam swój wątek bo wydawało mi się, że tak trzeba/wypada, żeby w ogóle o coś zapytać na forum Więc najpierw założyłam wątek z pierwszymi, ułomnymi pracami, a potem z czystym sumieniem zadałam pytanie (już nawet nie pamiętam jakie )
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 14:19   #4456
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

zamowienie z beabitdesign cos do mnie dojsc nie chce. moja poczta znowu sobie w kulki leci a ja nie mam co robic przez nich ;/

edit: przyszedl wreszcie ale troche niewesolo mu bylo, kazdy z rodziny czakal na paczke i wszystko przyszlo razem hihih ;p

juz wiem o co chodzilo z ta antypocztowa przesylka z beabitdesign ;p to sie nameczylam...

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2010-02-15 o 14:36
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 21:45   #4457
lunamin
Zadomowienie
 
Avatar lunamin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 658
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Udało mi się kupić tego pięknego storczyka Cambria
Wywaliłam dwa fiołki afrykańskie (i tak ledwo zipały, straciły swoją szansę) i się dwa nowe stroczyki zmieściły...
Muszę jutro skoczyć do Castoramy i dokupić doniczki...
Gratulacje! Niech Ci dobrze rosną
__________________
Moja biżuteria- wątek wizażowy
lunamin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 11:24   #4458
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

A te bibeloty magdy to Twój sklep zdaje się Masz aż 4 posty na forum z czego 3 to reklama własnego sklepu a czwarty próba nawiazania rozmowy by móc zareklamowac sklep..... No żenujące.... Reklama ma forum jest płatna i nie kosztuje majątek- warto czytać regulaminy zanim sie zacznie korzystac z forum.
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz


Edytowane przez Reverie1
Czas edycji: 2010-02-16 o 15:50
Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 11:32   #4459
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Ja juz zglosilam spam, a co.
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 11:46   #4460
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Idzie, dziewczyna jak burza, już 6 postów z reklamą, rozprzestrzenia się niczym wirus, chociaż chyba szybciej bo wirusa to Srebrna by wytępiła
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:09   #4461
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Swoją drogą błyskotliwość ludzka nie przestaje mnie zadziwiać... Babka ma nick "magda_m(cośtam)" i jak gdyby nigdy nic poleca sklep Bibeloty Magdy M. i liczy, że nikt, w ogóle absolutnie nikt nie zauważy zbieżności.

W ogóle dziewczyny, jak Wam się udało dojść do tego, że to jej sklep? Jestem pod wrażeniem! Tegie z Was głowy, tak rozszyfrować nieziemsko zakamuflowaną spamerkę...
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:12   #4462
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
to ja to jestem dopiero niewychowana nie dosc, ze sie nie przywitalam, to jeszcze nawet swojego watku nie mam. ;p a siedze tu juz prawie rok ;p

a wiec witam wszystkich

lepiej pozno niz wcale;p

hmm tez mam maly dylemat z klientka... narzeczona mojego kuzyna pytala sie mojej mamy co zrobic zeby dowiedziec sie czy kolczyki sa srebrne a nie posrebrzane. bo ma jedne takie chyba srebrne, ale uszy jej puchna. a mama wyparowala: no jak srebrne to proba bedzie. jak nie bedzie to nie srebrne. okazalo sie ze to chodzilo o kolczyki ktore ja jej robilam, na biglach rybkach- no juz nie pamietam czy sama je wyginalam czy kupilam, ale fakt, na bank srebro, ale proby wybitej to nie ma. i wyszlo, ze ja oszukalam. kolczyki sa strasznie ciezke, sama sobie wybrala chyba 16-18mm kule agatu, do tego ona jest strasznym uczuleniowcem, praktycznie na wszystko, a drut pewnie byl 925 a nie 999, to pewnie dlatego. ale jak to jej wytlumaczyc?
Mam ten sam problem. Moja koleżanka kupiła ode mnie swrki na srebrnych biglach i ostatnio stwierdziła, że te bigle nie są srebrne, bo uszy jej czarnieją. Najśmieszniejsze jest to, ze wcześniej kupowała ode mnie kolczyki, które miały bigle posrebrzane, miedziane lub najzwyklejsze metalowe w kolorze czarnym i jej nic nie uczulało. No i co ja mam jej powiedzieć?

A tak w ogóle, to również się przywitam. Jak do tej pory, tylko was po cichu podczytuję i podziwiam. Może się kiedyś ośmielę i będę częściej pisać.
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:53   #4463
poice
Raczkowanie
 
Avatar poice
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 395
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Moja koleżanka kupiła ode mnie swrki na srebrnych biglach i ostatnio stwierdziła, że te bigle nie są srebrne, bo uszy jej czarnieją.
Mi właśnie od srebrnych czernieją prawie zawsze Od niesrebrnych to mnie swędzą

I oczywiście też witam wszystkich
__________________
Jagienkaa vel Poice

Mój wątek

Edytowane przez poice
Czas edycji: 2010-02-16 o 13:54
poice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:19   #4464
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Mi ciężko coś na ten temat stwierdzać, bo nie mam przekłutych uszu.
A czy to, ze czernieją oznacza uczulenie, czy co? Bo nie wiem jak mam jej wytłumaczyć, że te bigle są naprawdę srebrne. I od innych srebrnych podobno jej nie czernieją.
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:03   #4465
poice
Raczkowanie
 
Avatar poice
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 395
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

U mnie przynajmniej to nie jest alergia Nie wiem dlaczego tak sięe dzieje, ale fakt, nie od każdych srebrnych.
__________________
Jagienkaa vel Poice

Mój wątek
poice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:51   #4466
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Biedronka1 Pokaż wiadomość
Idzie, dziewczyna jak burza, już 6 postów z reklamą, rozprzestrzenia się niczym wirus, chociaż chyba szybciej bo wirusa to Srebrna by wytępiła
ech taka okazja mnie ominęła
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:02   #4467
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Dobry ^^'
Nie wiem czy powinnam się przedstawiać czy nie muszę :p Ale dawno mnie nie było i stwierdziłam, że może warto się przywitać
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:04   #4468
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Tsu Pokaż wiadomość
Dobry ^^'
Nie wiem czy powinnam się przedstawiać czy nie muszę :p Ale dawno mnie nie było i stwierdziłam, że może warto się przywitać
To ja się przywitam , bo my się chyba nie znamy
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:07   #4469
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

No ja się też właściwie nie przywitałam Zatem witam wszystkich i każdą z osobna
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:10   #4470
kasia_kati
Zadomowienie
 
Avatar kasia_kati
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: .... ;-) ....
Wiadomości: 1 668
GG do kasia_kati
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

jak skóra czernieje to raczej nie uczulenie, tylko objaw tego ,że w naszym organizmie jest coś nie teges, w watrobie chyba Nic poważnego raczej, ale tak się ponoć dzieje, cos o tym kiedys czytałam.
kasia_kati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.