POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-27, 06:38   #31
kaha2
Raczkowanie
 
Avatar kaha2
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 112
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Zdjęcie z monitoringu firmy SERV-KOM z ulicy Mostowej 15.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11234867_994982523894035_2097416351131073922_n.jpg (78,3 KB, 393 załadowań)
kaha2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 06:53   #32
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez kaha2 Pokaż wiadomość
Zdjęcie z monitoringu firmy SERV-KOM z ulicy Mostowej 15.
To ten jej kolega z imprezy czy nie wiadomo?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:15   #33
kaha2
Raczkowanie
 
Avatar kaha2
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 112
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
To ten jej kolega z imprezy czy nie wiadomo?
Tak, to właśnie ten kolega.
kaha2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:29   #34
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Komentarze o tym ze ktoś ją mógł odprowadzić, wyjechać po nia itd. są niesmaczne. Bo nie zniknęła dlatego że jej nie odprowadzili Okolice Ibisa czy sama Królowej Jadwigi nie wydają się niebezpieczne. Tuż obok jest Politechnika i osiedla na Ratajach... o ile po jakichś bocznych uliczkach wokół rynku byłabym się chodzić sama o tyle tamtędy zdarzało mi się chodzić pieszo gdy mieszkałam w Poznaniu. Albo jechać komunikacja nocna.

Idea odprowadzania się po imprezach jest mało realna bo prawie zawsze na koncu ktos pójdzie sam.

Można zachowywać więcej srodkow ostrożności, ale bez przesady: nie wchodziła w ciemne bramy, nie szła bocznymi uliczkami, być może czekała na tramwaj i sama odeslala dalej wstawionego kolegę. To nie są ryzykowne zachowania. Gdybym miała bać się iść na tramwaj, to równie dobrze mogłabym się bać zadzwonić po taksowke bo może kierowca mnie pocwiartuje; albo w ogóle nie wychodzilabym po ciemku z domu.

Czytałam ze kobieta która znalazła dowód wysłała go na koninski adres Ewy. Czy gdzieś już jest potwierdzona informacja ze dotarł?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:29   #35
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

To ona z nim ?

Obejmuje ją jak "nie kolega"
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:38   #36
kaha2
Raczkowanie
 
Avatar kaha2
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 112
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Wczoraj oglądałam teleskop i albo usłyszałam, że dzisiaj policja sprawdzi ten dowód, albo chodziło o poniedziałek. Nie pamiętam teraz. No i kolegę wariografem mają sprawdzić
kaha2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 08:13   #37
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

no to się trochę wyjaśniło-kolega będzie dopiero dzisiaj przesłuchiwany, twierdzi, że nic nie pamięta, ale chce współpracować z policją.
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 09:00   #38
kaha2
Raczkowanie
 
Avatar kaha2
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 112
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Byłam pewna w sumie, że to ten kolega jest na zdjęciu ale na facebooku pojawiły się jakieś spekulacje " z tym na zdjeciu - jesli nie jest to kolega z Wildy ktory rzekomo po 4 byl w domu - co jest praktycznie nie moziliwe (zeby od 3.40 z Ibis byc zaraz na Wildzie) to moze byc inna osoba z MIXTURY odpowiedzialna za znikniecie (( " spojrzałam na jakdojade żeby chociaż mniej więcej zobaczyć połączenie ok 3:20 i wyszło mi, że z mostowej ok 20 minut się idzie na Królowej Jadwigi do tego trasa z mostu to coś ok 20 paru/ 30 minut na Wilde. Szczególnie, że nocne autobusy najczęściej jadą na około. Na zdjęciu jest 3;18 biorąc pod uwagę że był faktycznie pijany to trasa zajęłaby mu pewnie jakieś 20 parę /30 parę minut + ta trasa na Wilde to jakaś godzina z hakiem.
kaha2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 09:20   #39
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez kaha2 Pokaż wiadomość
Byłam pewna w sumie, że to ten kolega jest na zdjęciu ale na facebooku pojawiły się jakieś spekulacje " z tym na zdjeciu - jesli nie jest to kolega z Wildy ktory rzekomo po 4 byl w domu - co jest praktycznie nie moziliwe (zeby od 3.40 z Ibis byc zaraz na Wildzie) to moze byc inna osoba z MIXTURY odpowiedzialna za znikniecie (( " spojrzałam na jakdojade żeby chociaż mniej więcej zobaczyć połączenie ok 3:20 i wyszło mi, że z mostowej ok 20 minut się idzie na Królowej Jadwigi do tego trasa z mostu to coś ok 20 paru/ 30 minut na Wilde. Szczególnie, że nocne autobusy najczęściej jadą na około. Na zdjęciu jest 3;18 biorąc pod uwagę że był faktycznie pijany to trasa zajęłaby mu pewnie jakieś 20 parę /30 parę minut + ta trasa na Wilde to jakaś godzina z hakiem.
Google pokazuje, że z hotelu Ibis do Multikina na Królowej Jadwigii idzie sie 15 min. Tam zaczyna się Wilda. Nie wiadomo gdzie on mieszkał ale najdalszym pkt Wildy (w odniesieniu do hotelu Ibis) jest Lidl na Hetmańskiej. Wg googla trasa do Lidla zajmie 40-46 min. Czyli droga do domu zajełaby mu 15-45 min w zależności od tego do którego pkt szedł.
Wiec wszystko się zgadza, o 3:18 byli prawie przy Ibisie. Doliczając te max 45 min spaceru , daje nam +/- 4:05

Edytowane przez ry-bcia
Czas edycji: 2015-11-29 o 11:01
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 09:41   #40
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez kaha2 Pokaż wiadomość
Byłam pewna w sumie, że to ten kolega jest na zdjęciu ale na facebooku pojawiły się jakieś spekulacje " z tym na zdjeciu - jesli nie jest to kolega z Wildy ktory rzekomo po 4 byl w domu - co jest praktycznie nie moziliwe (zeby od 3.40 z Ibis byc zaraz na Wildzie) to moze byc inna osoba z MIXTURY odpowiedzialna za znikniecie (( " spojrzałam na jakdojade żeby chociaż mniej więcej zobaczyć połączenie ok 3:20 i wyszło mi, że z mostowej ok 20 minut się idzie na Królowej Jadwigi do tego trasa z mostu to coś ok 20 paru/ 30 minut na Wilde. Szczególnie, że nocne autobusy najczęściej jadą na około. Na zdjęciu jest 3;18 biorąc pod uwagę że był faktycznie pijany to trasa zajęłaby mu pewnie jakieś 20 parę /30 parę minut + ta trasa na Wilde to jakaś godzina z hakiem.
Jakdojade pieszo pokazuje czas przejścia kulawego emeryta. Poza tym nie wiadomo w który punkt Wildy szedł. Nie widzę niczego dziwnego w czasie przejścia.


Przy poprzedniej wizycie w Poznaniu nocowalam w Ibisie i wracałam dość późno bo po 22 z Wroclawskiej pieszo. To nie sa przerazajace i groźne rejony. Tak samo ja, jak i ona i wiele innych osób które się tu odezwaly lub odezwa mogły zaginąć w tych rejonach. Bo nikt normalny się nie spodziewa porwania lub innegk zagrozenia zawsze i wszędzie.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

I ktoś się dziwił którędy szli: z Rocha jedzie tramwaj nocny na Armii Krajowej. Pewnie najpierw próbowali tam ale nie trafili z godziną i poszli szukać szczęścia na KJ. W tym też nie na niczego dziwnego.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 09:52   #41
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
I ktoś się dziwił którędy szli: z Rocha jedzie tramwaj nocny na Armii Krajowej. Pewnie najpierw próbowali tam ale nie trafili z godziną i poszli szukać szczęścia na KJ. W tym też nie na niczego dziwnego.

tez tak mysle




kurcze ja w tamtych rejonach przez rok mieszkalam, w dodatku to byl II rok studiow, non stop balowanie, wracanie po nocy z roznych czesci poznania i tylko raz mialam dosc niebezpieczna sytuacje i to nie w tych rejonach, a na dolnej wildzie

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
To ona z nim ?

Obejmuje ją jak "nie kolega"
bez przesady, pewnie podpici oboje, on mowil ze malo co pamieta. Ja nieraz jak szlam w nocy z imprezy to z wiszacym mi na plecach kumplem ktory uparl sie zeby mnie odprowadzic, a jednoczesnie byl tak nawiany ze szedl rowno tylko jak na mnie wisial

i nic z nimi nie robilam zeby bylo jasne zwykli znajomi
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 11:48   #42
kaha2
Raczkowanie
 
Avatar kaha2
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 112
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Krolowa Julianna - Masz rację z tym jakdojade jak pomyślałam o tej trasie to samej mi wyszło, że jednak poleciałam z tym czasem.
kaha2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 12:23   #43
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
I ktoś się dziwił którędy szli: z Rocha jedzie tramwaj nocny na Armii Krajowej. Pewnie najpierw próbowali tam ale nie trafili z godziną i poszli szukać szczęścia na KJ. W tym też nie na niczego dziwnego.
Patrze tak sobie na rozkład jazdy i widzę, że od 23 list zaczął obowiązywać nowy rozkład wg którego żaden tramwaj nocny nie jedzie w weekend przez Most Rocha Wiec to by wyjaśniało dlaczego być może poszła na Królowej Jadwigii.
Zastanawia mnie tylko 1 sprawa - monitoring jakiegoś tramwaju niby zarejestrował ich jak siedza na murku, skoro tam nic nie jechało to skad ten zapis?

No chyba, że ja ne umiem czytać rozkłądu jazdy
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 13:46   #44
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Jak się dobrze nie znali to zmienia postać rzeczy,przeczytałam że Ewa świętowała że swoimi znajomymi okazji jej awansu na zastepce kierownika.Niestety pisze z telefonu także nie znajdę linku do artykułu.Jak będę miała możliwość to poszukam,dość sporo informacji podali na jej temat artykuł chyba na trzy strony.
Ja czytałam, że spotkała się ze znajomymi ze starego miejsca pracy
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 13:55   #45
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Patrze tak sobie na rozkład jazdy i widzę, że od 23 list zaczął obowiązywać nowy rozkład wg którego żaden tramwaj nocny nie jedzie w weekend przez Most Rocha Wiec to by wyjaśniało dlaczego być może poszła na Królowej Jadwigii.
Zastanawia mnie tylko 1 sprawa - monitoring jakiegoś tramwaju niby zarejestrował ich jak siedza na murku, skoro tam nic nie jechało to skad ten zapis?

No chyba, że ja ne umiem czytać rozkłądu jazdy
moglo jechac do zajezdni czy cos, pod blokiem w ktorym mieszkalam w poznaniu cala noc mi cos jezdzilo mimo ze nocne tamtedy nie kursowaly
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 14:46   #46
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Patrze tak sobie na rozkład jazdy i widzę, że od 23 list zaczął obowiązywać nowy rozkład wg którego żaden tramwaj nocny nie jedzie w weekend przez Most Rocha Wiec to by wyjaśniało dlaczego być może poszła na Królowej Jadwigii.
Zastanawia mnie tylko 1 sprawa - monitoring jakiegoś tramwaju niby zarejestrował ich jak siedza na murku, skoro tam nic nie jechało to skad ten zapis?

No chyba, że ja ne umiem czytać rozkłądu jazdy
Może z przystanku i nie tramwaju a oni nie poradzili sobie z czytaniem. Po prostu siedzieli, nie przyjechał to sobie poszli.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 15:24   #47
kasiulk86
Raczkowanie
 
Avatar kasiulk86
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Dziś na 17.00 jest zapowiedziana konferencja z detektywem Rutkowskim. Podobno dziś razem z innymi służbami sprawdzał brzeg Warty.
__________________
Serialoholiczka
Butoholiczka

kasiulk86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 15:33   #48
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Ja czytałam, że spotkała się ze znajomymi ze starego miejsca pracy
Są nieścisłości w artykułach, czytałam też że chłopak wrócił o 4 do domu, a w innym artykule było napisane według zeznań siostry wrócił o 5. Martwi mnie ten porzucony dowód osobisty.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 15:36   #49
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Są nieścisłości w artykułach, czytałam też że chłopak wrócił o 4 do domu, a w innym artykule było napisane według zeznań siostry wrócił o 5. Martwi mnie ten porzucony dowód osobisty.
Może dotarła w okolice AWF na przystanek, szukała czegoś w torebce i jej wypadł. Jakoś staram się doszukać tylko pozytywów tych poszukiwań, że nic jej nie jest ..
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 15:42   #50
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Mieszkam w tej okolicy. I przeraza mnie ta historia. 1 dzień wcześniej szłam prawie ta sama trasa od kupca
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 16:44   #51
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

http://www.patriot24.net/policja-spr...-torebki,13745
Ktokolwiek widział tę torebkę po zaginięciu Ewy proszony jest o pilny kontakt z naszym numerem alarmowym 600 007 007. A także Ci, którzy po godzinie 3.13 w dniu 23 listpada 2015 roku widzieli Ewą - apeluje Krzysztof Rutkowski.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 17:48   #52
forsajt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 73
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Przed chwilą odbyła się konferencja K. Rutkowskiego, na której pokazano w całości nagranie z godz 3:18 z ul. Mostowej. Można z niego wywnioskować że Ewa ledwo trzyma się na nogach, jest jakby osłabiona, natomiast ów kolega w niebieskiej kurtce idzie pewnym krokiem i nie wygląda żeby był na tyle pijany, aby jak utrzymuje, doznał zaniku pamięci.

Pokazano także inne nagranie. Ok. godz. 4:00 kamera na stacji benzynowej LOTOS przy ul. Królowej Jadwigi (w pobliżu miejsca gdzie został znaleziony dowód osobisty Ewy) zarejestrowała ów kolegę już samego, chodzącego nerwowo w kółko i rozmawiającego przez telefon.

Kolega jest w tej chwili poddawany badaniu wariografem.

Edytowane przez forsajt
Czas edycji: 2015-11-27 o 18:03
forsajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 18:05   #53
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez forsajt Pokaż wiadomość
Przed chwilą odbyła się konferencja K. Rutkowskiego, na której pokazano w całości nagranie z godz 3:18 z ul. Mostowej. Można z niego wywnioskować że Ewa ledwo trzyma się na nogach, jest jakby osłabiona, natomiast ów kolega w niebieskiej kurtce idzie pewnym krokiem i nie wygląda żeby był na tyle pijany, aby jak utrzymuje, doznał zaniku pamięci.

Pokazano także inne nagranie. Ok. godz. 4:00 kamera na stacji benzynowej LOTOS przy ul. Królowej Jadwigi (w pobliżu miejsca gdzie został znaleziony dowód osobisty Ewy) zarejestrowała ów kolegę już samego, chodzącego nerwowo w kółko i rozmawiającego przez telefon.

Kolega jest w tej chwili poddawany badaniu wariografem.
Ten kolega od początku podejrzany
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 18:10   #54
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez forsajt Pokaż wiadomość
Przed chwilą odbyła się konferencja K. Rutkowskiego, na której pokazano w całości nagranie z godz 3:18 z ul. Mostowej. Można z niego wywnioskować że Ewa ledwo trzyma się na nogach, jest jakby osłabiona, natomiast ów kolega w niebieskiej kurtce idzie pewnym krokiem i nie wygląda żeby był na tyle pijany, aby jak utrzymuje, doznał zaniku pamięci.

Pokazano także inne nagranie. Ok. godz. 4:00 kamera na stacji benzynowej LOTOS przy ul. Królowej Jadwigi (w pobliżu miejsca gdzie został znaleziony dowód osobisty Ewy) zarejestrowała ów kolegę już samego, chodzącego nerwowo w kółko i rozmawiającego przez telefon.

Kolega jest w tej chwili poddawany badaniu wariografem.
Według mnie również idzie pewnym,szybkim krokiem. Co do dowodu w Wydarzeniach, puścili wypowiedź Rutkowskiego który powiedział że dowód osobisty był położony na ławce przystanku tramwajowego, wcześniej mówili że leżał na chodniku?nie pamiętam.
Nie wierze,że nie sprawdzili jeszcze jego połączeń telefonicznych

http://www.gloswielkopolski.pl/artyk...iego,id,t.html

nagranie z monitoringu, na końcu biegną?

http://www.gloswielkopolski.pl/artyk...iego,id,t.html
__________________


Edytowane przez nikita343
Czas edycji: 2015-11-27 o 18:15
nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 18:10   #55
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Ta konferencja była w tv? Można ją gdzieś obejrzeć?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 18:18   #56
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Na filmie widać też kobietę, która za nimi szła. Oby się zgłosiła szybko na policję.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 18:21   #57
forsajt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 73
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ta konferencja była w tv? Można ją gdzieś obejrzeć?
Konferencja była w telewizji WTK, być może udostępnili nagranie na stronie (http://wtkplay.pl/) ale wygląda na to że jest ona w tej chwili przeciążona.

Edytowane przez forsajt
Czas edycji: 2015-11-27 o 18:27
forsajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 18:29   #58
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Oby nie było tak jak w przypadku Iwony Wieczorek

jejku taka szkoda, piękna, młoda dziewczyna i nie wiadomo co się z nią dzieje, czy żyje w ogóle..
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 18:30   #59
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez forsajt Pokaż wiadomość
zarejestrowała ów kolegę
owego kolegę.
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 18:39   #60
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Rzeczywiście na tym filmie wygląda na to,że to Ewa ledwo szła, nogi jej się placza, a ten kolega mocno ja trzyma... Mega dziwna sytuacja, mam nadzieję że to się niebawem wyjaśni...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.