POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-16, 19:23   #691
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Proszę,o co chodzi z tym odwróconym zdjeciem?
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:43   #692
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie... Nie wierzę... Próbowałam im wyjaśnić, że to nie jest inna perspektywa, ale natychmiast skasowali komentarz.Serio
Kasuja wszystkie a jednoczesnie chca pomocy I zainteresowania sprawa. Profil nabieral popularnosci, ale teraz ja traci. Rozumiem, ze niektore komentarze byly durne, ale mogli poprostu darowac sobie czytanie tych wypowiedzi a nie usuwac wszystko jak leci, w tym komentarze na temat, ktore moglyby pomoc w jakikolwiek sposob jak np Twoje wyjasnienie.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:48   #693
Thorgall111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 9
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Witam. Pierwszy post. Odwrócone zdjęcie wywołało troszke poruszenie na profilu poszukiwaczy Pani Ewy . Trudno powiedzieć dlaczego akurat w takiej postaci zostało zamieszczone skoro prawdziwy obraz jest dopiero po obróceniu o 90 stopni. Sam 'poeksperymentowałem" i odwrociłem zdjecię o 90 stopni ale w odwrotnym kierunku niz sugerowany przez autora... efekt był... "przerażający" Ale to tylko gra światel. Film z tramwaju.Niestety nie jest dostępny ale powinien raczej świadczyć o niewinności Adama Z. Powinien też pokazać ogólną sytuację na Moscie Rocha oraz na trasie przejazdu tramwaju, ktora pokrywa się z trasą "spaceru" zaginionej i podejrzanego.Co ciekawe to jest ten tramwaj do którego powinna wsiaść Ewa i nie musiała iść aż na most Rocha tylko wsiaść na Wrocławskiej. Więc po co był spacer, po co godzinne czekanie i dlaczego nie wsiadła?
Thorgall111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:46   #694
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

teraz szukaja hakera, maja laptopa Ewy ale chca odszyfrowac jakies pliki.
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:55   #695
Japitu
Raczkowanie
 
Avatar Japitu
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 152
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
teraz szukaja hakera, maja laptopa Ewy ale chca odszyfrowac jakies pliki.
Trochę dziwnie, jeśli ma tam zabezpieczone jakieś swoje filmy bardziej "prywatne" czy zdjęcia, których rodzina jednak nie powinna oglądać. Nic to nie wniesie do sprawy.
Japitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:56   #696
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Japitu Pokaż wiadomość
Trochę dziwnie, jeśli ma tam zabezpieczone jakieś swoje filmy bardziej "prywatne" czy zdjęcia, których rodzina jednak nie powinna oglądać. Nic to nie wniesie do sprawy.
cos czuje ze poszli za tropem satanizmu i caly czas wierza ze Ewa zostala porwana
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:04   #697
Japitu
Raczkowanie
 
Avatar Japitu
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 152
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
cos czuje ze poszli za tropem satanizmu i caly czas wierza ze Ewa zostala porwana
Może prowadziła dziennik/pamiętnik?
Japitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 21:05   #698
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
teraz szukaja hakera, maja laptopa Ewy ale chca odszyfrowac jakies pliki.
O co tym ludziom chodzi? Jesli bedzie taka potrzeba to policja ma ludzi od takich rzeczy, Rutkowski zapewne tez. Skoro nikt tego laptopa nie sprawdzal, to widocznie nie ma takiej potrzeby. Rodzinka bawi sie w policje a nawet z dowodem osobistym nie potrafili sie obejsc.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:17   #699
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

ja nic nie widze na tym zdjeciu. serio bardziej plama benzyny w kałuzy jest dla mnie czytelniejsza...
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:21   #700
Thorgall111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 9
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
teraz szukaja hakera, maja laptopa Ewy ale chca odszyfrowac jakies pliki.
Skąd taka informacja ?
Thorgall111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:25   #701
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

ja na zdjeciu widze 3 osoby, na pierwszym planie mezczyzne który sie patrzy na pare idaca przed nim, wyzszy mezczyzna i nizsza kobieta, włosy do ramion, przed nimi tez ktos/cos jest. to moja interpretacja
Cytat:
Napisane przez Thorgall111 Pokaż wiadomość
Skąd taka informacja ?
z fb,
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 21:30   #702
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Rutkowski miło o policji
https://www.facebook.com/KrzysztofRu...464132/?type=3

Cytat:
Napisane przez Gosia197 Pokaż wiadomość
Proszę,o co chodzi z tym odwróconym zdjeciem?
Na jednej z konferencji Krzysztofa Rutkowskiego pokazane zostało nagranie z monitoringu ukazujące most Rocha. Tyle że z dość dużej odległości przez co po przybliżeniu po moście poruszały się piksele. Rodzina prosiła osoby obeznane w temacie grafiki komputerowej o obróbkę która umożliwiłaby zobaczenie czegoś więcej albo chociaż ustalenie czy Ewa w ogóle przeszła na drugą stronę mostu. Ktoś wyciął fragment zdjęcia, obrócił o 90 stopni i pomajstrował przy kontraście i stwierdził że teraz widzi most z góry na którym są cztery osoby. Rodzina nie wierzy w wersję o obróceniu zdjęcia, szukają innych informacji o tej fotce: gdzie była zrobiona, w którą stronę szły osoby na niej widoczne itd.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Thorgall111 Pokaż wiadomość
Witam. Pierwszy post. Odwrócone zdjęcie wywołało troszke poruszenie na profilu poszukiwaczy Pani Ewy . Trudno powiedzieć dlaczego akurat w takiej postaci zostało zamieszczone skoro prawdziwy obraz jest dopiero po obróceniu o 90 stopni. Sam 'poeksperymentowałem" i odwrociłem zdjecię o 90 stopni ale w odwrotnym kierunku niz sugerowany przez autora... efekt był... "przerażający" Ale to tylko gra światel. Film z tramwaju.Niestety nie jest dostępny ale powinien raczej świadczyć o niewinności Adama Z. Powinien też pokazać ogólną sytuację na Moscie Rocha oraz na trasie przejazdu tramwaju, ktora pokrywa się z trasą "spaceru" zaginionej i podejrzanego.Co ciekawe to jest ten tramwaj do którego powinna wsiaść Ewa i nie musiała iść aż na most Rocha tylko wsiaść na Wrocławskiej. Więc po co był spacer, po co godzinne czekanie i dlaczego nie wsiadła?
To mógł być tramwaj jadący do zajezdni. Ewa nie mieszkała przy trasie na zajezdnię. Same nocne tramwaje tej nocy nie kursowały, może stwierdzili to dopiero po dotarciu na przystanek. Ot takie tu nie ma tramwaju, idźmy dalej aż doczytali że tramwaj nie kursuje.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:32   #703
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
ja na zdjeciu widze 3 osoby, na pierwszym planie mezczyzne który sie patrzy na pare idaca przed nim, wyzszy mezczyzna i nizsza kobieta, włosy do ramion, przed nimi tez ktos/cos jest. to moja interpretacja


z fb,
Adam ja obejmuje ramieniem?
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:33   #704
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
O co tym ludziom chodzi? Jesli bedzie taka potrzeba to policja ma ludzi od takich rzeczy, Rutkowski zapewne tez. Skoro nikt tego laptopa nie sprawdzal, to widocznie nie ma takiej potrzeby. Rodzinka bawi sie w policje a nawet z dowodem osobistym nie potrafili sie obejsc.
Ja się tam rodzinie nie dziwie. Dla nich wersja z porwaniem/satanizmem jest "lepsza" niż proste wyjaśnienie upiła się, zrobiła coś głupiego i nie żyje.

Podejrzewam, że szukają hakera aby dostać się na jej fb, maila lub jakieś inne jej prywatne konta. Pewnie liczą, że w ten sposób pojawi się nowy trop.

Neciak z ciekawości przeczytałam ten artykuł o kolesiu skazanym za morderstwo mimo braku dowodów. Zauważ, że skazano go bodajże w 2001 roku i od tego momentu nieco nasze prawo się zmieniło. Na dodatek w sumie sam przyznawał się do porwania jej. W przypadku Adama jest nieco inna sytuacja bo po pierwsze z tego co się mówi miał dotychczas nieposzlakowaną opinie (a tamten koleś nie miał, był notorycznym przestępcom) a po drugie znaleziono jej spalony samochód, tutaj w sumie nic prócz dowodu nie znaleziono.
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:33   #705
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
Adam ja obejmuje ramieniem?
tak, tak to widze, jesli to tylko efekt odwrocenia zdjecia to niezle sie wstrzelilo, nie zdziwie się jak to fotomontaz dla jaj
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:34   #706
Poznaniak80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 39
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
O co tym ludziom chodzi? Jesli bedzie taka potrzeba to policja ma ludzi od takich rzeczy, Rutkowski zapewne tez. Skoro nikt tego laptopa nie sprawdzal, to widocznie nie ma takiej potrzeby. Rodzinka bawi sie w policje a nawet z dowodem osobistym nie potrafili sie obejsc.
Ja się wcale nie dziwię, że działają na własną rękę.
Policja zachowuje się dziwnie w stosunku do tej rodziny> Nie wspiera ich, nie informuje o postępach. Rutkowski nie dość, że się zbłaźnił katowaniem pikseli to właśnie wyczerpały mu się pomysły na dalsze śledztwo. Piotr Tylman powiedział dziś w reportarzu, że w tej chwili nie ufa nikomu. Tylko rodzinie.
Tu jest tyle niejasności, ze nie dziwie się, że tak postępuje.

Na komputerze Ewy być może są jakieś zapisy rozmów ze znajomymi (FB, maile, GG) które mogą rzucić nowe światło na tą sprawę. Może wyjść na jaw jakiś romans, problemy z chłopakiem, albo jeszcze inne historie.
Poznaniak80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:57   #707
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Thorgall111 Pokaż wiadomość
Witam. Pierwszy post. Odwrócone zdjęcie wywołało troszke poruszenie na profilu poszukiwaczy Pani Ewy . Trudno powiedzieć dlaczego akurat w takiej postaci zostało zamieszczone skoro prawdziwy obraz jest dopiero po obróceniu o 90 stopni. Sam 'poeksperymentowałem" i odwrociłem zdjecię o 90 stopni ale w odwrotnym kierunku niz sugerowany przez autora... efekt był... "przerażający" Ale to tylko gra światel. Film z tramwaju.Niestety nie jest dostępny ale powinien raczej świadczyć o niewinności Adama Z. Powinien też pokazać ogólną sytuację na Moscie Rocha oraz na trasie przejazdu tramwaju, ktora pokrywa się z trasą "spaceru" zaginionej i podejrzanego.Co ciekawe to jest ten tramwaj do którego powinna wsiaść Ewa i nie musiała iść aż na most Rocha tylko wsiaść na Wrocławskiej. Więc po co był spacer, po co godzinne czekanie i dlaczego nie wsiadła?
tyle, że żaden tramwaj tam w tę noc nie jechał, tak przynajmniej mówił rozkład jazdy - a ten co zarejestrował monitoring prawdopodobnie tylko tamtędy przejeżdżał np zjeżdżając do zajezdni

a co do obróconego zdjęcia... bo juz normalnie nie mogę na te bzdury patrzeć więc usiadłam i się tez pobawiłam

Zdjęcie A – zdjęcie, które zostało opublikowane na FB nad którym znęcali się wszyscy internauci w tym osoba, która to zdjęcie ”obróciła”
Zdjęcie B – zdjęcie obcięte które pokazuje w jakiej pozycji powinni być ludzie na moście ( czyli dla tych co nie rozumieją - skoro na monitoringu widzimy most w normalnej pozycji zakładamy, że ludzie na nim mają nogi na dole , głowę na górze )
Zdjęcie C – obracamy obraz o 90stopni w prawo – ludzik pokazuje nam ze w tym momencie ludzie na moście powinni mieć nogi z lewej strony
Zdjęcie D – kombinujemy z ustawieniami ostrości itd.
Zdjęcie E - pokazuje porównanie zdjęcia o które jest tyle „szumu” ze zdjęciem przeze mnie odwróconym – osoba, która przy nim kombinowała miała do dyspozycji coś więcej niż Picture Manager - co nie zmienia faktu, że postacie widoczne na zdjęciu nóżki powinny mieć z lewej strony a głowy po prawej!!!!

jakość masakryczna no ale cóż..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A.jpg (35,7 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B.jpg (24,5 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C.jpg (23,7 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg D.jpg (11,0 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg E.jpg (37,0 KB, 230 załadowań)

Edytowane przez ry-bcia
Czas edycji: 2015-12-16 o 22:04
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:01   #708
Narv
Raczkowanie
 
Avatar Narv
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 44
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Wow... przeraża mnie, że tak wielu ludzi widzi w tym obróconym zdjęciu klucz do zagadki. Uważam, że to poważna sprawa i nie należy się tu z nikogo naśmiewać... no ale... lol.
__________________
Przepraszam, że znów ukradłem ci nick, Nerf, but you know, Stęd forever </3
Narv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:05   #709
forsajt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 73
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
tyle, że żaden tramwaj tam w tę noc nie jechał, tak przynajmniej mówił rozkład jazdy
Jechał, sprawdź jeszcze raz. Informację o istnieniu nagrania potwierdził brat Ewy (zostało zabezpieczone przez policję). Mapka bazuje na potwierdzonych informacjach.
forsajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 22:09   #710
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Nie wiem czy ktoś już to wrzucał, bo posty pojawiają sie z taką prędością, że nie daję rady wszystkiego czytać.

Jest to link do artykułu, gdzie porównują sprawę Ewy z książką "Gdzie jesteś, Leno?". Przyznam, że mnie to zaciekawiło. Dużo rzeczy jest do siebie bardzo podobnych.

http://www.fakt.pl/poznan/co-zrobion...ly,597840.html
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:13   #711
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Z fb
Cytat:
Napisane przez Piotr Tylman
Ponawiam apel. Laptop w dość dziwny sposób odczytał i później zaszyfrowal pewne pliki. Następnie pliki te zostały zaszyfrowane na zupełnie niezależnych systemach!-odkodowanie trwało bardzo długo. Zostało stwierdzone, że jest to conajmniej niebywałe-choc niewykluczalne. Wiem, że brzmi to dość zaskakująco, ale proszę mi wierzyć, nic już nigdy w moim życiu mnie nie zdziwi...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:13   #712
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez forsajt Pokaż wiadomość
Jechał, sprawdź jeszcze raz. Informację o istnieniu nagrania potwierdził brat Ewy (zostało zabezpieczone przez policję). Mapka bazuje na potwierdzonych informacjach.
Nie , nie jechał tam żaden planowy tramwaj - tak mówi rozkład. Tak jak napisałam mógł tamtędy jechać tramwaj zjeżdżający do zajezdni.

Rozkład w załączeniu - pobrany ze strony mpk chwile po zaginięciu - nie pamietam kiedy 25? 26? listopada

ps. zalacznik w pdf sie nie otwiera wiec wrzucam screena
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MPK.jpg (52,9 KB, 41 załadowań)
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf mpk_201_MORO71.pdf (55,1 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez ry-bcia
Czas edycji: 2015-12-16 o 22:18
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:15   #713
Thorgall111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 9
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Odwróć zdjęcie raz w lewo raz w prawo o 90 stopni. Szczegolnie ciekawy obraz jest gdy masz "czarnym" do góry.
Thorgall111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:16   #714
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Autorka książki 8 grudnia zamieściła taki post na FB
"Ostatnio czuję się, jakby ktoś wcielał w życie fabułę Pani "Leny". -
Taką wiadomość dostałam dziś z pewnej prokuratury."
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:21   #715
forsajt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 73
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Nie , nie jechał tam żaden planowy tramwaj - tak mówi rozkład. Tak jak napisałam mógł tamtędy jechać tramwaj zjeżdżający do zajezdni.

Rozkład w załączeniu - pobrany ze strony mpk chwile po zaginięciu - nie pamietam kiedy 25? 26? listopada

ps. zalacznik w pdf sie nie otwiera wiec wrzucam screena

To jest zły rozkład. Zaginięcie nastąpiło w dniu 23.11. Tego dnia zmienił się rozkład jazdy, jednak doba w MPK obowiązuje od godz. 4. W dniu 23.11 do godz. 4 obowiązywał rozkład z dnia 22.11.

http://www.mpk.poznan.pl/component/t...ate=2015-11-22
forsajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:25   #716
Thorgall111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 9
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Nie , nie jechał tam żaden planowy tramwaj - tak mówi rozkład. Tak jak napisałam mógł tamtędy jechać tramwaj zjeżdżający do zajezdni.

Rozkład w załączeniu - pobrany ze strony mpk chwile po zaginięciu - nie pamietam kiedy 25? 26? listopada

ps. zalacznik w pdf sie nie otwiera wiec wrzucam screena
201 JEDZIE w nocy z niedzieli na poniedziałek.. informacja MPK w Poznaniu tak twierdzi.dzisiaj sprawdzalem

Edytowane przez Thorgall111
Czas edycji: 2015-12-16 o 22:26
Thorgall111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:35   #717
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Zdjęcie C – obracamy obraz o 90stopni w prawo – ludzik pokazuje nam ze w tym momencie ludzie na moście powinni mieć nogi z lewej strony
Zdjęcie D – kombinujemy z ustawieniami ostrości itd.
Zdjęcie E - pokazuje porównanie zdjęcia o które jest tyle „szumu” ze zdjęciem przeze mnie odwróconym – osoba, która przy nim kombinowała miała do dyspozycji coś więcej niż Picture Manager - co nie zmienia faktu, że postacie widoczne na zdjęciu nóżki powinny mieć z lewej strony a głowy po prawej!!!!

jakość masakryczna no ale cóż..
Jakie nogi? Na moście jest murek, widać by było tylko głowy i ewentualnie klatki piersiowe.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:38   #718
Poznaniak80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 39
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Autorka książki 8 grudnia zamieściła taki post na FB
"Ostatnio czuję się, jakby ktoś wcielał w życie fabułę Pani "Leny". -
Taką wiadomość dostałam dziś z pewnej prokuratury."
A ja przeczytałem dzisiaj fragment tej książki tutaj:

http://cyfroteka.pl/ebooki/Gdzie_jes...rmowy-fragment.

I tak naprawdę niewiele pasuje do sprawy Ewy.

Ale jakiś szmatławiec podłapał temat. Dorobił do tego otoczkę.

A ja się zastanawiam czy autorka tej książki regularnie prowadzi korespondencję z prokuraturą?

"Ostatnio czuję się, jakby ktoś wcielał w życie fabułę Pani "Leny". -
Taką wiadomość dostałam dziś z pewnej prokuratury." hmmm....
Poznaniak80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:47   #719
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
tyle, że żaden tramwaj tam w tę noc nie jechał, tak przynajmniej mówił rozkład jazdy - a ten co zarejestrował monitoring prawdopodobnie tylko tamtędy przejeżdżał np zjeżdżając do zajezdni

a co do obróconego zdjęcia... bo juz normalnie nie mogę na te bzdury patrzeć więc usiadłam i się tez pobawiłam

Zdjęcie A – zdjęcie, które zostało opublikowane na FB nad którym znęcali się wszyscy internauci w tym osoba, która to zdjęcie ”obróciła”
Zdjęcie B – zdjęcie obcięte które pokazuje w jakiej pozycji powinni być ludzie na moście ( czyli dla tych co nie rozumieją - skoro na monitoringu widzimy most w normalnej pozycji zakładamy, że ludzie na nim mają nogi na dole , głowę na górze )
Zdjęcie C – obracamy obraz o 90stopni w prawo – ludzik pokazuje nam ze w tym momencie ludzie na moście powinni mieć nogi z lewej strony
Zdjęcie D – kombinujemy z ustawieniami ostrości itd.
Zdjęcie E - pokazuje porównanie zdjęcia o które jest tyle „szumu” ze zdjęciem przeze mnie odwróconym – osoba, która przy nim kombinowała miała do dyspozycji coś więcej niż Picture Manager - co nie zmienia faktu, że postacie widoczne na zdjęciu nóżki powinny mieć z lewej strony a głowy po prawej!!!!

jakość masakryczna no ale cóż..
sluchaj bo ja na ostatnim twoim zdjeciu, w prawym gornym rogu widze twarz
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:51   #720
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Ja się tam rodzinie nie dziwie. Dla nich wersja z porwaniem/satanizmem jest "lepsza" niż proste wyjaśnienie upiła się, zrobiła coś głupiego i nie żyje.

Podejrzewam, że szukają hakera aby dostać się na jej fb, maila lub jakieś inne jej prywatne konta. Pewnie liczą, że w ten sposób pojawi się nowy trop.

Neciak z ciekawości przeczytałam ten artykuł o kolesiu skazanym za morderstwo mimo braku dowodów. Zauważ, że skazano go bodajże w 2001 roku i od tego momentu nieco nasze prawo się zmieniło. Na dodatek w sumie sam przyznawał się do porwania jej. W przypadku Adama jest nieco inna sytuacja bo po pierwsze z tego co się mówi miał dotychczas nieposzlakowaną opinie (a tamten koleś nie miał, był notorycznym przestępcom) a po drugie znaleziono jej spalony samochód, tutaj w sumie nic prócz dowodu nie znaleziono.
Tak, to sa calkiem rozne sytuacje, ale odkopano to teraz m. in. przez podobienstwo sytuacji z szukaniem ciała z Warcie.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-18 11:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.