Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-17, 15:16   #4261
Eska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja wczoraj robiłam, ale tylko dlatego, że byłam umowiona i miałam zapłacony zadatek. Mimo że udało mi się zrobić, to mam obawy czy ta próbka dotrze do tych Chin i czy będą opóźnienia z wynikami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 16:30   #4262
Clara8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 10
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Eska, dziekuje!

Trzymam kciuki za badania - żeby bezproblemowo doszły do skutku i przede wszystkim, żeby wszystko było w porządku!
Clara8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 18:32   #4263
MissHalfway
Raczkowanie
 
Avatar MissHalfway
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 138
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej Dziewczyny,
mam takie nietypowe i głupie pytanie. Normalnie poszła bym jeszcze raz do ginekologa, ale teraz, w związku z koronawirusem nie mam z kim zostawić rocznej córki.
No ale do sedna - w zeszły czwartek gin stwierdził u mnie puste jajo płodowe, mówił, że jest już krwiak, więc poronienie to tylko kwestia czasu, "na dniach". Byłam w szoku i zapomniałam zapytać ile dni powinnam poczekać maksymalnie jeśli krwawienie nie nadejdzie. Przepraszam, ale może macie jakieś osobiste doświadczenia i coś mi doradzicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MissHalfway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 18:41   #4264
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez MissHalfway Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
mam takie nietypowe i głupie pytanie. Normalnie poszła bym jeszcze raz do ginekologa, ale teraz, w związku z koronawirusem nie mam z kim zostawić rocznej córki.
No ale do sedna - w zeszły czwartek gin stwierdził u mnie puste jajo płodowe, mówił, że jest już krwiak, więc poronienie to tylko kwestia czasu, "na dniach". Byłam w szoku i zapomniałam zapytać ile dni powinnam poczekać maksymalnie jeśli krwawienie nie nadejdzie. Przepraszam, ale może macie jakieś osobiste doświadczenia i coś mi doradzicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W którym tyg jesteś ? Ja miałam puste jajo płodowe i byłam w 11 TC łyżeczkowana bo była już wysoka ciąża, wiem, że istnieje też opcja podania tabletek. Chyba najlepiej w tym przypadku zadzwonić .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 18:44   #4265
MissHalfway
Raczkowanie
 
Avatar MissHalfway
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 138
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
W którym tyg jesteś ? Ja miałam puste jajo płodowe i byłam w 11 TC łyżeczkowana bo była już wysoka ciąża, wiem, że istnieje też opcja podania tabletek. Chyba najlepiej w tym przypadku zadzwonić .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skończony 8. Zadzwoniłabym już wcześniej, tylko niestety mój ginekolog nie udostępnia swojego nr telefonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MissHalfway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 19:19   #4266
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Jak miałam biochemiczna to w 5 TC po sprawdzeniu bhcg odstawiłam luteinę i w ciągu kilku dni nastąpiło krwawienie, nie wiem czy bralas jakieś leki na podtrzymanie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 19:27   #4267
MissHalfway
Raczkowanie
 
Avatar MissHalfway
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 138
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Jak miałam biochemiczna to w 5 TC po sprawdzeniu bhcg odstawiłam luteinę i w ciągu kilku dni nastąpiło krwawienie, nie wiem czy bralas jakieś leki na podtrzymanie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nic nie brałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MissHalfway jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-18, 11:21   #4268
Clara8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 10
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Eska, jeszcze pytanie. Czy miałaś robione badania genetyczne płodu po poronieniu? Ja właśnie oddałam próbki, teraz 6 tyg oczekiwania na wynik (jeśli się uda w ogóle badanie wykonać). Rozmawiałam wczoraj jeszcze na szybko z genetykiem i powiedział, że mimo, że mamy z mężem prawidłowe kariotypy (były przebadane po terminacji), a teraz wyjdzie jakaś choroba genetyczna, to może być tak, że jako para jesteśmy bardziej skłonni do tego typu nieprawidłowości w ciążach. I że to będzie cenna wskazowka do tego czy się znów starać, jeśli tak, to czy rozwazyc zapłodnienie pozaustrojowe... Na stanie zdrowy dwulatek (pierwsza ciąża). Już sama nie wiem co o tym myśleć
Clara8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-18, 13:11   #4269
Eska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Clara8 Pokaż wiadomość
Eska, jeszcze pytanie. Czy miałaś robione badania genetyczne płodu po poronieniu? Ja właśnie oddałam próbki, teraz 6 tyg oczekiwania na wynik (jeśli się uda w ogóle badanie wykonać). Rozmawiałam wczoraj jeszcze na szybko z genetykiem i powiedział, że mimo, że mamy z mężem prawidłowe kariotypy (były przebadane po terminacji), a teraz wyjdzie jakaś choroba genetyczna, to może być tak, że jako para jesteśmy bardziej skłonni do tego typu nieprawidłowości w ciążach. I że to będzie cenna wskazowka do tego czy się znów starać, jeśli tak, to czy rozwazyc zapłodnienie pozaustrojowe... Na stanie zdrowy dwulatek (pierwsza ciąża). Już sama nie wiem co o tym myśleć
Niestety nie miałam. To bardzo długo każą czekać na wynik. Podobno większość poronien jest z powodu nieprawidłowości genetycznych...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 13:37   #4270
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Otoja czekamy na wiesci🙂jak dajecie sobie radę w szpitalu bez odwiedzin?
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 15:43   #4271
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej Dziewczynki Hania jest już na świecie od 16.03, a w domku jesteśmy od środy.
3180g, 54 cm, 10 punktów
Rodziłam w prywatnej klinice, także opiekę miałam świetną.
A teraz tylko miłość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-20, 17:23   #4272
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

OtoJa90 gratulacje! Piękna wiadomość ! To teraz cieszcie się sobą, tulcie, całujcie i bądźcie szczesliwi !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:33   #4273
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

OtoJa90 Gratulacje ️ i wszystkiego najlepszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 20:27   #4274
gabi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 441
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

OtoJa90 gratulacje !!! Od tej pory samych dobrych dni Wam życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gabi121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 00:56   #4275
Ostatniedni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 148
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Gratki, na tą wiadomość czekałam! Rodziłaś może u arciszewskich?
Ostatniedni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 06:51   #4276
Eska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Gratulacje i dużo zdrówka dla Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 08:41   #4277
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Ostatniedni Pokaż wiadomość
Gratki, na tą wiadomość czekałam! Rodziłaś może u arciszewskich?
Dziękuję ️ Tak. Rodziłam u Arciszewskich. Szczerze polecam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 08:45   #4278
Ostatniedni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 148
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

A jak sytuacja u nich w obecnym czasie? Zdarzyłas jeszcze urodzić z partnerem czy już był zakaz?
Ostatniedni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 11:01   #4279
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Ostatniedni Pokaż wiadomość
A jak sytuacja u nich w obecnym czasie? Zdarzyłas jeszcze urodzić z partnerem czy już był zakaz?
Już niestety był kategoryczny zakaz osób towarzyszących, ale ogólnie była cisza i spokój Personel był tak pomocny, że nie czuło się tej samotności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 19:35   #4280
Agggg9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 15
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny, nie sądziłam że tu trafię, tak samo jak nie sądziłam że trafię do grona osób które przeszły T. Ale wracając do tematu, tydzień temu dowiedziałam się że jestem w ciąży 5/6 tydzień , w piątek byłam u ginekologa ustaliłam termin badań prenatalnych oraz kolejnej wizyty. W cytologi wyszły mi jakieś komórki których nie mogli ustalić i przy następnej wizycie będę miała dodatkowe badania. Strasznie się tego wszystkiego boję, nie dość że przeszliśmy T 1 października powodem były wady letalne bezczaszkowie wytrzewienie narządów a także trisomiia 18 pary to teraz kolejna ciąża w czasie epidemii i wyniki trochę mnie niepokoją.

Powiedzcie mi czy przez całą ciąże będę się tak bać i martwić? Jak to było u was? Grupa o T dawała mi dużo wsparcia dlatego pomyślałam żeby poszukać tej grupy.
Agggg9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 20:25   #4281
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oto ja, gratuluję z całego serca. Dużo zdrówka!

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Agggg9, no myślę że będzie przez całą ciąża. Ja napewno tak miałam .
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 22:39   #4282
Agggg9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 15
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Długo zastanawiałyście się nad ciąża? Planowałyście? Jak to u was wyglądało?
Agggg9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 23:11   #4283
Zosia105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 61
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny, we wtorek mam mieć polowkowe, mam nadzieję że sie odbeda i wszystko będzie ok...oczywiście mam stres,ale on chyba zawsze będzie. Dziecko się rusza ,ma swoje pory, raczej wieczorem. Ja przez epidemie siedzę w domu, szlag mnie trafia, nie jestem nauczona takiego życia. Kończę 20 tydzień A mam juz 7 kg na plusie.
Zosia105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 06:24   #4284
Eska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Zosia105 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, we wtorek mam mieć polowkowe, mam nadzieję że sie odbeda i wszystko będzie ok...oczywiście mam stres,ale on chyba zawsze będzie. Dziecko się rusza ,ma swoje pory, raczej wieczorem. Ja przez epidemie siedzę w domu, szlag mnie trafia, nie jestem nauczona takiego życia. Kończę 20 tydzień A mam juz 7 kg na plusie.
A ja mam we wtorek pierwsze prenatalne. Też mam nadzieje że się odbędą, a nasi lekarze nie pozostawia nas samych sobie. Ja narazie tak żyje jakby ich miało nie być jutro, nie myślę po prostu o tym. Nawet nie chce wiedzieć jak ja przed tymi badaniami i w trakcie się będę stresować. Tydzień temu w poniedziałek robiłam test Nifty i ani myślę tam się logowac i zaglądać czy jest wynik. Dopiero po prenatalnych będę tam zaglądać, jak już będę mniej więcej wiedzieć na czym stoję.
Odnośnie siedzenia w domu też się obawiam tych kilogramów bo ostatnio ciągle coś jem z tych nudów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 15:50   #4285
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny, nie mam gdzie tego z siebie wyrzucić, mamy ciężki czas, ze względu na niego jestem na kwarantannie do 1 kwietnia, tego dnia akurat mija rok od T. Moja mama jest pielęgniarką i ma pozytywny wynik.
Pod koniec stycznia miałam usuwany polip, po zabiegu miałam normalnie miesiączkę, po T dosyć szybko dostałam miesiączkę, potem miałam poronienie, też bardzo szybko dostałam po nim okres. Cykle zawsze trwały 28 dni, spóźnienia nie wchodziły w grę, jeśli już to dzień, góra dwa. Dziś okres spóźnia mi się tydzień myślicie że to może ze względu na przebyty zabieg niecałe dwa miesiące temu? Boję się, że to mogłaby być wpadka, bo zawsze miałam regularne cykle, a to byłby najgorszy czas z możliwych nawet gdybym chciała, nie mogę kupić testu, bo jak pisałam, jestem na kwarantannie, a na pewno nikogo nie poproszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez iskierka95
Czas edycji: 2020-03-23 o 15:52
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 17:08   #4286
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez iskierka95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mam gdzie tego z siebie wyrzucić, mamy ciężki czas, ze względu na niego jestem na kwarantannie do 1 kwietnia, tego dnia akurat mija rok od T. Moja mama jest pielęgniarką i ma pozytywny wynik.
Pod koniec stycznia miałam usuwany polip, po zabiegu miałam normalnie miesiączkę, po T dosyć szybko dostałam miesiączkę, potem miałam poronienie, też bardzo szybko dostałam po nim okres. Cykle zawsze trwały 28 dni, spóźnienia nie wchodziły w grę, jeśli już to dzień, góra dwa. Dziś okres spóźnia mi się tydzień myślicie że to może ze względu na przebyty zabieg niecałe dwa miesiące temu? Boję się, że to mogłaby być wpadka, bo zawsze miałam regularne cykle, a to byłby najgorszy czas z możliwych nawet gdybym chciała, nie mogę kupić testu, bo jak pisałam, jestem na kwarantannie, a na pewno nikogo nie poproszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że polip nie powinien mieć z tym wiele wspólnego. Nie możesz zadzwonić do gina? W Rossmann masz opcje dostawy kurierem do domu, co prawda kosztuje chyba 10 zł, ale będziesz wiedziała na czym stoisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 16:44   #4287
Eska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Witajcie dziewczyny. Przychodzę z dobrą nowiną Dziś byłam na pierwszym USG prenatalnym i jak narazie wszystko jest dobrze. N.T 1 mm, kość nosowa widoczna, przepływy też ok. I ładnie było widać że dziewczynka. Wczoraj też już miałam wynik NIFTY, oczywiście nie wykazał nic złego. Może już ta zła passa się skończy...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 16:51   #4288
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Eska1989 Gratulacje cieszę się że po tych koszmarnych przeżyciach, teraz wszystkie będziemy się cieszyć zdrowymi dzieciatkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 17:38   #4289
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Eska1989 cudowne wieści!
Ja dzisiaj dzwoniłam w sprawie 3 prenatalnego, przesunęłam je o 2 tyg. Do przodu także byle do 09.04

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 09:48   #4290
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny czy wasze maluchy też są takie mało aktywne w brzuchu? Ja co chwilę panikuje, jest dzień że rusza się bo widzę a są dni że czuję tylko lekkie ruchy i to tylko przez chwilę, później praktycznie do końca dnia cisza. Zostały mi jeszcze dwa miesiące takiego strachu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.