Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :) - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 23:27   #3001
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

czasami to mnei denerwuje z tymi kawalamia wiecie jak mi lekarz zabranil seksu bo ciaza poniekad zagrozona to ja tzowi nic nei mowilam ale co z tego jak i tak sie bal..ale si eklocilismy mowie wam...prawie go zostawilam bo w poprzednim zwiazku tez musialam blagac o sex..powiedzialam tz ostatnio ze bede szukala do skutku meza az w koncu trafie na takiego co mnie poskromi a tem wlasnie poszedl spac i tak dlugo wytrzymal.
Taka sobie no problemo jak cos to dawaj znac
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 23:30   #3002
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez dorbar Pokaż wiadomość
raz na rok ???????? jak to wytrzymywałas ??
nie wiem sama wiesz teraz to jest dla mnie kosmos jakiś wiecie a kij z seksem bez tego można żyć ale nawet nie było żadnych czułości nic... byłam przynieś wynies pozamiataj a wogóle to nie gadaj bo zmęczony jestem

po 8 latach nie wytrzymałam i go zdradziłam
potem poznałam tż i nawet na obcego chłopa nie spojrze choćby nagi przedeną latał

chociaż nie powiem bo jakby taki Brad Pitt albo Sebastian Karpiel -Bułeczka na mnie kiwnoł palcem......




ide spać bo jutro nawał pracy i gości mam do zobaczyska i miłej nocki
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę

Edytowane przez dudipopka
Czas edycji: 2008-11-10 o 23:41
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 23:43   #3003
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

znowu sie usmiałam Bulecka jej sie marzy
TZ jest najlepszy w te klocki i zawsze nam sie tak super układało ale co mam zrobic jak mi sie teraz nie chce normalnie jakby mi ktos jakis guzik wcisnął

zaraz kupie butle lovi i duzo innych pierdołek bo babka ma full wypas a za przesyłke tylko raz sie płaci, wiec ją wykorzystam nie chce mi sie juz latac i szukac, to allegro to przeklenstwo dla mnie choc i tak nikt nie pobije Kasiulki
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 23:50   #3004
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

A ja na allegro nie umiem szukać.
Ale ostatnio kupiłam gry i zabawy dla niemowlakow i maluchow.
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 23:51   #3005
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

anisia no kawał nie zły

u mnie sxsik to był dopiero po ok 1,5 miesiąca i niby rana zagojona a przy sexsiku wciąż bolała i mi się nie podobało więc było znowu duża przerwa do niedawna i już nic nie bolało i było super A tak wogóle to nie mam za dużo ochoty na te sprawy i sama niewiem dlaczego a tz aż skręca

Ja butelek nie używam więc niemam problemu


Judi cebion idzie kupić bez recepty

Sosnowa masz rację to będzie wspaniała okazja przyjechać do Krakowa ale jak już to tylko autem z tz bo sama bym nie zajechała a pociągiem by mnie tz nie puścił bo tyle siędzieje w tych pociągach

Dobra ja zmykam spać

życzę dobrej nocki
kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 23:59   #3006
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

kurna, wciagnelo mnie uloze te puzzle i wracam do was. Jowiszowa mnie tez cyce szczypia bo mlody cos namietnie ssie ostatnio. Marti pokaz te tygryski, jeny 3000 puzzlakow dzizas padlabym
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 00:12   #3007
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

jak baba nie ma ochoty to facet az kipi,albo odwrotnie no mozna miec tez szcescie jak sie temperamenciki dobiorąja musze pogonic swego tz od zajscia w ciaze opuscil sie, ale jak tylko dojde po ta spirale bo jakos nie podrodze mi do lekarza to postaram sie juz by tz uciekal
Kurcze nei chce mi sie spac zajmuje sie pierdołami jakimis w domu, maluchy pewnie długo nie wstana jeszce moze je obudze na zabawe?Dzis przespaly kapiel nie obudzily sie do rozbierania a Nico nawet ze smokiem na spiocha sie kapał-)Ciekawe czy wyjda z nich szatanki, bo teraz to normalnie nawet jak se lezakuja to puszczaja na siebie wzajemnie baki i sie ciesza z tego, dzis przylapalam Nico jak ssał znow nosa Robinowi potem usta...to szybko rozdzielilam.no bez przesady
A dzis jak bylam na cwiczeniach z Robinem a tz czekal na mnei w domu bo potem mial jechac do pracy to sie wybralam na spacer...wrzucilam go sobie do tego nasidełka na brzuch i se komara tak dusil, w miedzy czasie wlazlam do jakiegos sklepu po zakupy a auto zostawilam kilkaset metrow dalej..no i wyszlam z dwiema ciezkimi reklamowkami, nie wiem co mnie opwtalo by ni epodjechac tam autem bo jak doszlam do auta to lało sie ze mnie i rece az fioletowe byly no i ten klocek na brzuchu, az sie patrzyli na mnie jak na jakas biedna zacharowana kobiete..ale wrocilam tak pozno ze tzowi nie oplacalo sie juz jechac hihihi i dobrze!

Edytowane przez anita00079
Czas edycji: 2008-11-11 o 00:20
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 00:14   #3008
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

To Anisia rzuc tu pare to poukladam wam troche
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 00:25   #3009
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

Anita strasznie ciekawam jak wyglądacie na spacerku, masz taki podwójny wózek dla blizniąt? wklej jakąs fotkę a poza tym jak w ogole wszystko wygląda? macie 2 łóżeczka? czy śpią razem? wkładasz ich czasem razem do jednego, nie robią sobie krzywdy? sory ze tak pytam ale nie moge sobie wyobrazic jak to jest. A jak karmisz to ktos Ci pomaga z drugim czy jak? bo chyba grzecznie nie czekają az brat zje
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 00:33   #3010
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

i kupiłam butle, smoczki dodatkowe, ustnik niekapka, uchwyty treningowe, i 2 sliniaki ze sciągaczem, dla mnie takie są najlepsze a tez nigdzie takich nie mogłam znalezć. Ze tez ja zawsze musze chciec to czego nigdzie nie ma
uciekam spac bo jutro nie wstanę, a obiecałam ze odwiedze bratową, jest w ciązy i mam dla niej pamietnik ciązowy
dobrej nocki papa
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 00:37   #3011
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

no to spiesze z odpowiedziamispia osobno maja dwa lozeczka na poczatku probowalam razem ich klasc ale sie wybudzaly, butle to oni sami sobie ciagna, cos im podkladam np kocyk przechylaja łepki i saczami nikt od poczatku nie pomaga bo ciagne tu samotny zywot no chyba ze tz ktory sam tez umie wszystko koło nich zrobic ale to juz wieczorem,wiec jedza jednoczesnie teraz sie wycwanilam i jak spia w lozkach i w nocy zaczynaja sie przebudzac to ja automatycznie je juz slysze i wstaje tylko po butelki ktore leza na kaloryferze caly czas cieple i tylko dosypuje mleka i w 15 sekund jedzonko gotowe podtykam im pod nosa i czekam az wychłepcza a w tym czasie np skladam ciuchy albo siegne do ksiazki ale to w godzinach nocnych zazwyczaj ok 6 albo rannych jak kto woli-)albo jak jeden za dnia spi a drugi chce jesc to zje a potem ide drugiego wybudzic wiec w miare pokolei. Ja w ogole z nimi mam mało roboty kapanie przebieranie karmienie zabawy na macie albo na kanapie. Za dnia leza obok mnie na kanapie A co do wozeczka zaraz wkleje fotkewszedzie sie z nim mieszcze i bardzo fajnyjest ma wszystko co potzrebuje i bardzo zwrotny jest robie kołka jedna rekaczasem ktos sie popatrzy ja smiesznie wygladam bo wozek gabarytowo jest z tych wezszych dla blizniakow a ja tak jak mala dziwczynka przy nich wygladamjak go pcham
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na stadionie.jpg (105,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spacerek1.jpg (68,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pokoik.jpg (52,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nico.jpg (40,7 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez anita00079
Czas edycji: 2008-11-11 o 00:51
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 00:47   #3012
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

No i co najwazniejsze w ogole nei placza no chyba ze na jedzenie bo inaczej uciekla bym chya z domupotrafia 5 godzic se tak lezec i gadac po swojemu
to ja ide po kołdre i spie dzis na kapie bede ogladac filmy-))

aha no i winszuje udanych allegrowych zakupkow!!

Edytowane przez anita00079
Czas edycji: 2008-11-11 o 00:49
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 01:54   #3013
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

pytalyscie o znak na butelce Aventu- Ci cwaniacy go nie umieszczaja w ogole mimo ze powinni.... przeczytalam dzis ich oficjalne stanowisko w sprawie BPA i po prostu lali wode ze wg nich ich butelki sa bezpieczne a na wiekszosc pytan w ogole nie odpowiedzieli tylko japisali jakies plaki z olejem nie na temat..... jedno z tych flakowatych pytan to wlasnie to o numery na spodzie butelki... z tego co wiem to butelki Aventu powinny miec numer 7 wybity na butelce...
a co do przeciekania butelek aventu to podobno nagminne w tej nowej serii, ktroa juz nie zawiera BPA... ja jutro moze taka butle kupie i bede testowac...

Anita fajny wozek

a dla tych co nie moga znalezc znaczkow na butelkach ---> http://en.wikipedia.org/wiki/Bisphenol_A na dole strony macie siodemke i trojke.... sa tez normy 'spozycia' BPA ... efekty bycia narazonym na te substancje itp..... milej lektury - uwierzcie mi ze to jedna z mniej drastycznych informacji na ten temat....
__________________
O A N

Edytowane przez leleth
Czas edycji: 2008-11-11 o 01:57
leleth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 07:26   #3014
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

Heloł babeczki

Właśnie uśpiłam mego gada, mam nadzieję że z 20 minut pokimie

A kto tu się śmieje z Kasiulki Allegroholiczki tak, tak zdecydowanie jestem nałogowcem

Co do butelek to u mnie też nic nie ma ale straszne to wszystko

Anitko boski wózek i śliczny pokoik dla maluszków!

Ładna pogoda dziś u nas, to trzeba się będzie wybrać na konkretny spacerek
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 10:48   #3015
asiula_n
Rozeznanie
 
Avatar asiula_n
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

Heloł

Ania - Sosnowa - kiedyś pisałaś, że miałaś pooblemy z rozstępami, jakieś zapalenie czy cuś, jak ci się to objawiało? Bo mnie od dwoch dni bolą rozstępy po wewnętrznej stronie uda, masakra
asiula_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 11:18   #3016
Sosnowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 163
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

Informacja o butelkach mnie zdołowała, a potem dostałam opierdziel od Tż za czytanie internetu. I słusznie, bo zaczynam świrować
Jak tak dalej pójdzie to sama sobie ograniczę dostęp do niego. Bo tak się nie da żyć.
Ciągle czytam jakieś rewelacje, a to że mięso wywołuje raka, a to, że sztuczne witaminy skracają życie, a to, że kubki plastikowe i styropianowe są trujące, a to konserwanty, a to trujące toksyny w sztućcach, w butach, w mleku dla dzieci. Dziura ozonowa, promieniowanie UV, szczepionki, teraz te butelki. I tak w kółko ... Żyć się nie da..


Asiu, no działo mi się coś i w zasadzie nie wiadomo co. Wszystkie rozstępy zrobiły mi się spuchnięte i i ognisto czerwone. A ponieważ było ich dużo, zrobiła mi się jedna wielka opuchlizna na biodrach. Niemiłosiernie swędząca. Potem dostałam wysypki w miejscach, gdzie rozstępów nie było. Więc nie wiadomo o co chodziło. Najprawdopodobniej to jakaś reakcja alergiczna, która rozpoczęła się od rozstępów, bo skórka tam jest najbardziej osłabiona.
Sosnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 11:50   #3017
Kurzoslawa
Wtajemniczenie
 
Avatar Kurzoslawa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe...
Wiadomości: 2 395
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

Bry Babeczki
Widzę że ruch tutaj dzisiaj znikomy.

Ja mam pytanie odnośnie tego spotkania w Krakowie...Kiedy miałoby sie ono odbyć?Gdzieś mi ta informacja umknęła

Nastka też strasznie wierzga przy karmieniu,wykręca się na wszystkie strony i co najlepsze śmieje się i gada ze smoczkiem w buzi...przez co karmienie traw dosc długo,a mała cła jest w mleku.Normalnie sajgon

Anita wózek twoich skarbów mnie urzekł I jakie fajne maja łóżeczka.Oni zawsze w nich tak spokojnie leżą?Jak tak to zazdroszcze.Moja ma wysoką nietolerancje na swoje legowisko,za wyjątkiem pory snu.A po przebudzeniu odrazu sie łupi żeby ją z niego wyjąc.

Normalnie dziewczyny straszycie...ja używam butelek z aventu...

Sosnowa Aniu tez tak kiedyś miałam,jak siadałam na neta to wyszukiwałam najróżniejsze "czarne" wiadomości,a potem "karmiłam" nimi najblizsze otoczenie
Aż w końcu mój tż mnie naprostował.Bo jakbym tak dalej postepowała to pewnie skończyla bym w zakładzie psychiatrycznym

Pytanko do dziewczyn które już mają okres.
Czy wy też macie przy tym takie silne bóle?
Ja codziennie jade na min. 2 ibupromach,inaczej wogóle bym sie z wyrka nie ruszyła.
Odczuwam identyczny bol jak podczas końcowej fazy porodu,normalnie mam bóle parte.Koszmar jakiś
__________________

Kurzoslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:07   #3018
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

Kurzosławko dla mnie bolesnym okazał się ten ostatni okres, który aktualnie trwa. Dwa poprzednie to luz totalny. Choć teraz i tak nie bolało zbyt mocno, bo nie brałam żadnych tabletek, a u mnie to niemal niemożliwe żebym się bez nich obyła w te dni. Ciekawa jestem jak będzie potem. A wiesz mnie też tak tam ciągnie do dołu... zwłaszcza jak na wc usiądę to mam wrażenie że zaraz będę rodzić jakiś schiz

My już po spacerku. Ola za chwile się pewnie obudzi bo to już jej pora na jedzenie. Na zewnątrz niby ładnie, ale wieje okrutnie i jest dość chłodno. Dziołchy co tam porabiacie w święto?

Anisiu wciągnęłam się w gossip girl przez Ciebie Słońce oglądnęłam dopiero dwa odcinki, dziś będę ciągnąć dalej jak mi Ola pozwoli, ale wytłumacz mi kto jest tą plotkarą? Czy chodzi właśnie o to, żeby nie było wiadomo?
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:13   #3019
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

Witajcie Dziewczyny.
Ja dzisiaj bananowca zrobiłam, żadko coś w kuchni robie, ale dzisiaj mnie natchneło. Jestem zła bo taka pienka pogoda a ja z Nała jeszcze nie wyszłam. czekam na brata zeby przyjechał i kolko w wozku napompował.
Kurcze Własnie z bratem rozmawiałam i nie wie kiedy przyjeda bo bratowa miała jakieś krwawienie i są u lekarza ( ona jest w 5 miesiacu ciazy) mam nadzieje, ze z moim bratankiem wszytsko dobrze bedzie.
Ja nic na bytelkach nie mam. bo sprawdzałam.
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 12:44   #3020
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

cześć dziewczyna

mój bejbik śpi dzieciaki z tz na dworze a ja mam spokój tzn miała sprzątać ale znów siedzę na kompie a teraz przyszła mama i będzie kawusia
przerwała mi w pisaniu więc teraz skończę
dzidziol dalej śpi ale fajnie

wczoraj mnie bolało gardło a dziś to już jest kaszel i gardła to już nie czuję i ledwo co mówię chrypa na całego nadaję się tylko do pisania

mam pytanko do tych co karmią co jadłyście jak byłyście chore oczywiście chodzi mi o leki
a szczególnie na gardło


aha i jeszcze najważniejsze mój Karolek dziś kończy 3 miechy

Edytowane przez kristi75
Czas edycji: 2008-11-11 o 12:47
kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:52   #3021
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

hello-)
stwierdzilam ze pora wstac..
Dorbar ja swe kółka pompuje na stacji znaczy paliw tam maja pod cisnieniem i trwa to 2 sekundy, a wczesniej probowalam pompka doroweru to chyba 20 min bo powietrze uciekalo wlasnie.
U mnie cala noc tak wialo ze szol nawet nad ranem, az przywialo znow jakiegos dzika i tak głosno chrumkal ze postanowilam rzucic doniczka o 4 nad ranem ale wpierw oslepilam go wielka latarą ma takie mocne swiatło ze dzik zdziczał
A co do spania w łozeczkach to one spia zawsze tak spokojnie, raczki na kołderke i na bacznosc spia tylko glowkami czasem rusza
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:57   #3022
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

Kurzosława ja mam obecnie okres i muszę powiedzieć że jest spoko w pierwszy dzień mnie tak troszkę bolał brzuch a teraz tylko tyle że leci i 2 dni to dośc intensywnie a teraz to coraz słabiej


Anitko wózeczek jest super podoba mi się i fajny kolor ja mam braci bliźniaków i pamiętam jaki oni mieli wózek taki jeden szeroki bliźniaczy bez żadnych przegródek ale im to nie przeszkadzało i nie robili sobie krzywdy a łóżeczko na początku mieli wspólne jeden z jednej strony a drugi z drugiej strony
cieszę się że ci nie dawają popalić
kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:59   #3023
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Kurzoslawa Pokaż wiadomość
Bry Babeczki
Widzę że ruch tutaj dzisiaj znikomy.

Ja mam pytanie odnośnie tego spotkania w Krakowie...Kiedy miałoby sie ono odbyć?Gdzieś mi ta informacja umknęła


Normalnie dziewczyny straszycie...ja używam butelek z aventu...

Sosnowa Aniu tez tak kiedyś miałam,jak siadałam na neta to wyszukiwałam najróżniejsze "czarne" wiadomości,a potem "karmiłam" nimi najblizsze otoczenie
Aż w końcu mój tż mnie naprostował.Bo jakbym tak dalej postepowała to pewnie skończyla bym w zakładzie psychiatrycznym

Pytanko do dziewczyn które już mają okres.
Czy wy też macie przy tym takie silne bóle?
Ja codziennie jade na min. 2 ibupromach,inaczej wogóle bym sie z wyrka nie ruszyła.
Odczuwam identyczny bol jak podczas końcowej fazy porodu,normalnie mam bóle parte.Koszmar jakiś
hmm jesli chodzi o spotkanie w krakowie to chyba najlepiej spotkac sie na rynku bo jest blisko od stacji i najlatwiej chyba go znalezc.... a pozniej sie zobaczy..chyba ze ktos ma lepszy pomysl

co do butelek to ja tez bym sie nie przejmowala ale u nas bardzo o tym trabia w telewizji.... mysle ze sprawa jest powazniejsza .... ja sobie uswiadomilam wczoraj ze ja nie zjadlabym np dania pogrzanego w mikrofalowce w plastikowym pojemniku a co chwila funduje malemu taka sama 'przyjemnosc'- co prawda nie z mirofalowki ale jednak to prawie to samo...
moj ojciec jest taki ze jak cokolwiek takiego uslyszy od razu wyklucza to z diety i naprawde przesadza... i dziala to tez w druga strone..jak uslyszy ze cos jest zdrowe to potrafi to jesc codziennie chocby nie wiem jak bardzo to bylo obrzydliwe... przez lata hodowal w domu jakies specjalne kaktusy i robil z ich soku jakas miksture.... albo jadl starty korzen selera dzien w dzien..... nie wspominajac juz o tonach ziol itp...

a jesli chodzi o okrec to ja tez mam niby bole porodowe ale raczej te z pierwszej fazy .... ale na szczescie nie sa az tak bolesne.... mysle ze jeden ibuprom dziennie mi wystarczyl......
__________________
O A N

Edytowane przez leleth
Czas edycji: 2008-11-11 o 13:29
leleth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 13:25   #3024
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

korzeń selera jest potencje
kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 13:28   #3025
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

haha wiem..tylko nie chcialan pisac haha
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 13:45   #3026
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez leleth Pokaż wiadomość
haha wiem..tylko nie chcialan pisac haha

ups
kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 14:08   #3027
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

u mnie dzień z alergią lecę na 3ciej rolce papieru toaletowego bo nie mam chustek. mąż wyszedł na spacer sam bo ja nie dałabym rady, ciągle kicham

Aniu dołączam fotkę 4tego miesiąca na 1szą stronę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (39,8 KB, 70 załadowań)
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 14:16   #3028
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez kristi75 Pokaż wiadomość
ups
haha nic sie nie stalo... moj ojciec ma lekkiego bzika na punkcie zachowania mlodosci i zwiazej z nia potencji tez haha... ma nawet kolekcje ksiazek a ten temat... i sie faszeruje wszystkim co tam polecaja.... a jego apteczka jest zajmowala dawniej dwie duze szafki i pare reklamowej upchnietych gdzies w szafie..nie wiem jak jest teraz..byc moze jeszcze gorzej bo minelo chyba 4,5 roku odkad sie wyprowadzilam... wlasnie sobie wczoraj uswiadomilam ze jestesmy juz z tztem tak dlugo.... to przerazajace
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 14:56   #3029
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

anita, wózek to chyba Implast Driver, co? Fajny.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 15:03   #3030
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

leleth mówisz że to przerażające a co ja mam powiedzieć jestem już z tz razem 15 lat a po ślubie 12 i wiesz co sobie ostatnio uświadomiłam że jest mi dobrze
kurcze a jak się patrzy na te wszystkie nie udane związki to aż ciary przechodzą


jowiszku jak Iga się już ładnie bawi kiedy mój tak będzie trzymał zabawki jeszcze mu to nie w głowie
współczuję alergii

a Karolek właśnie się znęca nad moim sudkiem
i spał aż 4 godz.

Edytowane przez kristi75
Czas edycji: 2008-11-11 o 15:05
kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.