Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 20:02   #3421
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mili1988 Pokaż wiadomość
A u mnie dziewczyny po wizycie u lekarza. Co prawda nie wyczuła jeszcze mojej fasolki, ale powiedziała, że to normalne i jeszcze za wcześnie na to. Jednak macica już jest powiększona.. w środę odebrałam swoją betę - ponad 7000!

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------


Z testem z apteki poczekałabym do terminu miesiączki, jednak beta powinna już coś wykazać, więc jak jesteś bardzo niecierpliwa - spróbuj
A w którym dniu cyklu robiłaś betę?
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 21:44   #3422
robaczek37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 60
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Wlasnie tak zrobie z testem z apteki poczekam do wtorku jednakze beata musze poczekac równiez z uwagi na fakt,iż mamy dlugi weekend wiec nie bedzie mozliwosci zrobic.Moje symptomy nie ulegaja zmianom,sutkimam bardzo tkliwe,sterczace, boli mnie kregoslup itp. wiem ze to rowniez moga byc objawy na @ ale bee cierpliwa i poczekam...fajnie by bylo gdybym zobaczyla II kreski
napisze cio wyszlo...dziekuje za rady
robaczek37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 07:26   #3423
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Niestety w nocy zaczęłam plamić, ale dla potwierdzenia zrobiłam test - jedna kreska
No ale nie załamuję się i nie przejmuję się zbytnio na szczęście
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 11:30   #3424
ania-aniula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 106
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Mili super A który to tydzień? Ja w 5 widziałam dopiero pęcherzyk...a teraz czekam z niecierpliwością i zdenerwowaniem na next wizytę,,,
ania-aniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:20   #3425
PYSIA220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 100
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cześć.
Dawno mnie tu nie było,pisałam na forum jak starał sie o dzidzię.
Moje strania trwały ok.2 lat (czekanie na dzień plodny,mierzenie temp.) gdy tylko @ spuzniała sie 4 dni ja juz miałam nadzieje ze jestem w ciąży ale niestety była zawsze 1 kreska.
@ miałam 3 sierpnia,test ciążowy zrobiłam 13 września (-) juz starciłam nadzieje,był 21 pazdziernik a ja nadal nie miałam @,wiec zrobiłm tego dnia test chodz nie robiłam sobie nadziei.a tu II kreski,22 pazdziernika okazało sie że to już 5 tydz. obecnie jest już 8.
Ale powiem Wam szczerze że ostatni miesiąc wogule nie myślałam o zajściu w ciąze i sie udało.Teraz wiem że im bardziej sie chce i o tym myśli nic nie wychodzi tak jak mi przez 2 lata( juz dostawałm załamania).Wiec długo starającym sie też radze dać na luz i jak to mój mąż zawsze mi powtarzał " jak mam być to będzie" To moja 3 ciąża i 3 planowana.W domu mam syna 6 lat i corka prawie 5.
POZDRAWIAM I ŻYCZE POWODZENIA !!!
PYSIA220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 20:32   #3426
Mili1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agasobo Pokaż wiadomość
wow Mili, super gratulacje
Bardzo dziękuję, oboje z mężem jesteśmy bardzo szczęśliwi

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
A w którym dniu cyklu robiłaś betę?
Betę robiłam w sumie 10 dni po spodziewanej miesiączce. Pewnie zrobiłabym ją wcześniej, ale nie miałam możliwości, co nie zmienia faktu, że wynik i tak mnie zaskoczył

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez robaczek37 Pokaż wiadomość
Moje symptomy nie ulegaja zmianom,sutkimam bardzo tkliwe,sterczace, boli mnie kregoslup itp. wiem ze to rowniez moga byc objawy na @ ale bee cierpliwa i poczekam...fajnie by bylo gdybym zobaczyla II kreski
napisze cio wyszlo...dziekuje za rady
Robaczku ja miałam podobne objawy do twoich. Wszystkie objawy wskazywały na zbliżającą się miesiączke, a tu los zgotował nam taką niespodziankę, więc nie trać nadziei!

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ania-aniula Pokaż wiadomość
Mili super A który to tydzień? Ja w 5 widziałam dopiero pęcherzyk...a teraz czekam z niecierpliwością i zdenerwowaniem na next wizytę,,,
Byłam u lekarza 8.11 - to wg. wyliczeń był to trochę ponad 5 tydzień. Teraz w sumie już jestem w 6, a następna wizyta dopiero 2.12.. A ty kiedy?

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez PYSIA220 Pokaż wiadomość
Cześć.
@ miałam 3 sierpnia,test ciążowy zrobiłam 13 września (-) juz starciłam nadzieje,był 21 pazdziernik a ja nadal nie miałam @,wiec zrobiłm tego dnia test chodz nie robiłam sobie nadziei.a tu II kreski,22 pazdziernika okazało sie że to już 5 tydz. obecnie jest już 8.
Ale powiem Wam szczerze że ostatni miesiąc wogule nie myślałam o zajściu w ciąze i sie udało.Teraz wiem że im bardziej sie chce i o tym myśli nic nie wychodzi tak jak mi przez 2 lata( juz dostawałm załamania)
Ja miałam podobnie, 1,5 roku starań i nieustannego myślenia: "może teraz", "może wreszcie się uda.." W końcu zaczęliśmy myśleć, że będzie co ma być i jakoś tak samo wyszło. Umysł naprawdę potrafi działać duże figle Powodzenia dziewczynki w następnych cyklach
Mili1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 20:36   #3427
ania-aniula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 106
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Mili ja byłam w 5 tygodniu w ostatni czwartek a następną mam w pierwszym dniu 8 tygodnia...denerwuje się a Ty jak się czujesz? Jak objawy? Ja nie mam żadnych stąd mój stres...
ania-aniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 21:21   #3428
Mili1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ania-aniula Pokaż wiadomość
Mili ja byłam w 5 tygodniu w ostatni czwartek a następną mam w pierwszym dniu 8 tygodnia...denerwuje się a Ty jak się czujesz? Jak objawy? Ja nie mam żadnych stąd mój stres...
Moje objawy to zmęczenie, ale co dziwne tylko w ciągu dnia, w nocy za to nie mogę spać Wrażliwość piersi - do tego stopnia, że jak mój małżonek trochę mnie tylko mocniej przytuli, już słyszy: au auł auł Mdłości zaczęły się od jakiś 2,3 dni - ale całe szczęście tylko poranne.
Aniu może należysz do osób, które bezproblemowo przechodzą pierwsze tygodnie ciąży, więc aż tak się nie przejmuj. Moja przyjaciółka odczuła pierwsze objawy ciąży dopiero koło 9,10 tygodnia, więc uwierz mi, że nie są regułą te wszystkie "książkowe objawy ciąży". Dużo zdrówka dla Ciebie i fasoleczki Informuj na bieżąco jak będziesz po wizycie - będzie dobrze
Mili1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 19:44   #3429
agasobo
Zadomowienie
 
Avatar agasobo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 457
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

oj dziewczynki, ale Wam zazdroszczę
Mam nadzieję, że niedługo dołączę do Waszego grona
Pysia - fajnie, że napisałaś - to zawsze podnosi na duchu
agasobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 22:43   #3430
ania-aniula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 106
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Mili dziękuje Ty również informuj. I wiesz co? Ja jestem mega śpiąca i tak samo nie mogę wieczorem zasnąć, kładę się i nie mogę spać, myślę, wiercę się...może to też taki objaw...Piersi mnie nie bolą, ale brodawki są jakby większe no i dziś jednak mnie zemdliło, ale na szczęście bez wymiotów Może faktycznie jestem mało objawowa...okaże się na kolejnym USG

Hope
jak tam? KIEDY testujesz?
ania-aniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 14:44   #3431
Mili1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ania-aniula Pokaż wiadomość
Mili dziękuje Ty również informuj. I wiesz co? Ja jestem mega śpiąca i tak samo nie mogę wieczorem zasnąć, kładę się i nie mogę spać, myślę, wiercę się...może to też taki objaw...Piersi mnie nie bolą, ale brodawki są jakby większe no i dziś jednak mnie zemdliło, ale na szczęście bez wymiotów Może faktycznie jestem mało objawowa...okaże się na kolejnym USG
[COLOR=Red]
Sama widzisz.. Nie ma co martwić się na zapas, a te tygodnie do następnej wizyty szybko nam zlecą
Mili1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 07:40   #3432
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

termin @ mam na piatek, wiec jesli nie przylezie to zatestuje w sobote. Chociaz nie wiem czy jest sen. Cyce to mnie bola juz 4 dzien, wiec to za pewne objaw zblizajacej sie @ ;/
Gratuluję przyszlym mamom
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 12:26   #3433
robaczek37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 60
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam,
Niestety nie będzie mi dane zostac mama w tym cylku, dzisiaj dostałam @ nad czym bardzo ubolewam ale ... pozdrawiam wszytskie starajace sie dziewczyny i mama nadzieję, że będę mogła pojawic sie tutaj niebawem z wiadomościa, iż na moim teście pokazałay sie II kreseczki!!!
robaczek37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:58   #3434
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

dziewczyny jestem skołowana.. Mam nadzieję że mi pomożecie. Mam dzisiaj już 52 dzień cyklu i na okres się nie zanosi.. Ale testy też negatywne.. Chociaż ostatni test robiłam w czwartek to było 9 dni po stosunku. Możliwe że jestem w ciąży a test tego nie wykrył? Bo termin spodziewanej miesiączki już dawno minął..

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2011-11-14 o 18:59
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:10   #3435
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem skołowana.. Mam nadzieję że mi pomożecie. Mam dzisiaj już 52 dzień cyklu i na okres się nie zanosi.. Ale testy też negatywne.. Chociaż ostatni test robiłam w czwartek to było 9 dni po stosunku. Możliwe że jestem w ciąży a test tego nie wykrył? Bo termin spodziewanej miesiączki już dawno minął..
A miałaś wtedy owulację? Bo jeśli tak, to możliwe, że jesteś w ciąży, ale jeśli już było po owulacji, to raczej niemożliwe.


Niepokoi mnie mój okres... W sobotę niby go dostałam, ale był bardzo skąpu i gdyby nie względy higieniczne mogłabym chodzić w 1 podpasce, wczoraj to samo. Dziś już okresu nie mam wcale Co jest dziwne, bo zawsze okres trwał bite 7dni, ten ostatni po odstawieniu też
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 21:54   #3436
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Moje objawy okazały się objawami na odstawienie tabsów. Dostałam @ i chce mi się płakać, że nic z tego w tym miesiącu Próbujemy intensywnie po @
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 04:06   #3437
Marlenakocur
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Korea
Wiadomości: 95
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

no tak ale przy wymiotach bądź biegunce różnie to chyba bywa z wchłanianiem...ja się wiecznie martwię i zastanawiam nad plastrami.
Marlenakocur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 10:24   #3438
izka355
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam, mam do was pytanie. Uprawiałam sex z chłopakiem 4 dni temu a dzień po planowanym okresie. Czasami fakt spóźniał mi się okres i wgl, ale nie martwiłam się tym tak jak teraz. Bo spóźnia mi się już 5 dzień. Nie chcę zajść w ciążę, a boję się że te dni tak się skumulowały że mogłabym wpaść. Powiedzcie dziewczyny czy jest taka możliwość, i czy przez stres związany z ciągłym myśleniem o tym okres może mi się spóźniać. ? z Góry dziękuje .

Edytowane przez izka355
Czas edycji: 2011-11-15 o 10:27
izka355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 12:27   #3439
ZuOla
Raczkowanie
 
Avatar ZuOla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 274
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam Was cieplutklo.
Czytam ten wątek regularnie i zawsze trzymam kciuki. Za siebie też oczywiście
Ja po 4 cyklach starań z Castagnusem właśnie dziś ujrzałam dwie kreseczki.
Ręce mi się z lekka trzęsą i jutro lecę na bete.
Powodzonka życze starającym się!!
ZuOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 12:34   #3440
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez izka355 Pokaż wiadomość
Witam, mam do was pytanie. Uprawiałam sex z chłopakiem 4 dni temu a dzień po planowanym okresie. Czasami fakt spóźniał mi się okres i wgl, ale nie martwiłam się tym tak jak teraz. Bo spóźnia mi się już 5 dzień. Nie chcę zajść w ciążę, a boję się że te dni tak się skumulowały że mogłabym wpaść. Powiedzcie dziewczyny czy jest taka możliwość, i czy przez stres związany z ciągłym myśleniem o tym okres może mi się spóźniać. ? z Góry dziękuje .
masz nieregularne miesiaczki jeszcze to ci sie spoznia, dni przed okresem sa nieplodne, a myslenie o tym, zamartwianie - tak, moze opoznic @

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

0
Cytat:
Napisane przez ZuOla Pokaż wiadomość
Witam Was cieplutklo.
Czytam ten wątek regularnie i zawsze trzymam kciuki. Za siebie też oczywiście
Ja po 4 cyklach starań z Castagnusem właśnie dziś ujrzałam dwie kreseczki.
Ręce mi się z lekka trzęsą i jutro lecę na bete.
Powodzonka życze starającym się!!
Gratulacje
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 12:35   #3441
misiaeel
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaeel
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 870
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez izka355 Pokaż wiadomość
Witam, mam do was pytanie. Uprawiałam sex z chłopakiem 4 dni temu a dzień po planowanym okresie. Czasami fakt spóźniał mi się okres i wgl, ale nie martwiłam się tym tak jak teraz. Bo spóźnia mi się już 5 dzień. Nie chcę zajść w ciążę, a boję się że te dni tak się skumulowały że mogłabym wpaść. Powiedzcie dziewczyny czy jest taka możliwość, i czy przez stres związany z ciągłym myśleniem o tym okres może mi się spóźniać. ? z Góry dziękuje .
Okres może się spóźniać przez nerwy. Przez to, że ciągle o tym myślisz i się stresujesz. Radziłabym Ci zrobić test.
misiaeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 13:00   #3442
izka355
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Dziękuje bardzo za odpowiedź, poczekam jeszcze najwyżej do końca tygodnia, jeżeli nie dostanę nadal okresu zrobię test... i muszę przestać się denerwować, ale nie jest to łatwe. Pozdrawiam.
izka355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 13:44   #3443
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez izka355 Pokaż wiadomość
Witam, mam do was pytanie. Uprawiałam sex z chłopakiem 4 dni temu a dzień po planowanym okresie. Czasami fakt spóźniał mi się okres i wgl, ale nie martwiłam się tym tak jak teraz.
Cytat:
Napisane przez izka355 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za odpowiedź, poczekam jeszcze najwyżej do końca tygodnia, jeżeli nie dostanę nadal okresu zrobię test... i muszę przestać się denerwować, ale nie jest to łatwe. Pozdrawiam.
Na test będzie jeszcze za wcześnie.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 13:55   #3444
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Moje objawy okazały się objawami na odstawienie tabsów. Dostałam @ i chce mi się płakać, że nic z tego w tym miesiącu Próbujemy intensywnie po @
Dlatego powtarzałyśmy Ci, że nakręcanie się tylko potęguje późniejsze rozczarowanie. Weź w następnym cyklu na luz

Ja dziś znów lekko plamię, może się okres jeszcze rozkręci
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 20:54   #3445
Oliwka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam was mam pytanie, dzisiaj mija 16-sty dzien od żekomego zapłodnienia mam pytanie czy moge jutro wykonac tets ciazowy? Kupiłam w aptece test amil.

Pozdrawiam was
Oliwka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 21:28   #3446
misiaeel
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaeel
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 870
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oliwka00 Pokaż wiadomość
Witam was mam pytanie, dzisiaj mija 16-sty dzien od żekomego zapłodnienia mam pytanie czy moge jutro wykonac tets ciazowy? Kupiłam w aptece test amil.

Pozdrawiam was

Jeżeli 16 dni od zapłodnienia to spokojnie możesz zrobic z porannego moczu. A ile dni do @?
misiaeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 21:30   #3447
Oliwka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

misiaeel okolo 12-13
Oliwka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 21:32   #3448
misiaeel
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaeel
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 870
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oliwka00 Pokaż wiadomość
misiaeel okolo 12-13
To jak długie masz cykle? Zrób jutro a dla pewności może jeszcze w dzień spodziewanej miesiączki
misiaeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 21:59   #3449
Oliwka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

30-32 dni niestety. Kochałam sie z chlopakiem w ostatni dzien miesiaczki i dzien po bez zabezpieczenia i niestety zakonczyl we mnie. Wiec dlatego test i moje obawy.
Oliwka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 23:16   #3450
Paulinnnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam. Mam dokladnie ten sam problem. Prosze o odpowiedz. Nie biore zadnych lekow hormonalnych. Miesiaczkuje w miare regularnie, max 2dni spoznienia. Ostatni okres byl bardzo dziwny. Zawsze meczy mnie 8 dni, teraz byl dokladnie polowe krotszy. Brzuch bolal mnie zawsze 3dni, ostatnio 1. Przed okresem bolaly mnie piersi, vol powinien minac 2_3dni okresu jednakze jestem w 12dc i nadal bola. Caly czas tak samo. Poczytalam na necie ze moze to oznaczac ciaze. Moglo dojsc do zaplodnienia wiec zrobilam test (nie wiem czy istotne jest to ze nie rano a wieczorem, po uprzednim spozyciu sorej ilosci pepsi) wyszedl negatywnie. Ostatnio mialam tez zaparcia i bylam rozdrazniona. powtorzylam test 2dni pozniej_rowniez negatyw. Prosze o opomie. Moze ktoras z was juz sie z czyms takim spotkala. Co moze byc przyczyna? Pozdrawiam
Paulinnnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 19:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.