Starania o dzidziusia - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 08:49   #1111
Elmiria
Raczkowanie
 
Avatar Elmiria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 337
Dot.: Starania o dzidziusia

beautystyleandme, ja też ci radzę zmienić lekarza. Miałam swojego jednego, do którego od lat chodziłam i odpowiadał mi dlatego, że własciwie potrzebowałam go jedynie do recept na tansy anty, teraz jak zaczęliśmy się starać o dzidzię, zmieniłam lekarza, na poleconego przez kolerzankę, któtej prowadzi ciązę i jestem bardzo bardzo zadowolona z, jej tym razem, opieki i wielkiego zaangażowania. Chcę też dodać, że u lekarza prywatnie nigdy nie byłam, ponieważ oni w-cy najczęściej pracują w kilku miejscach - w jednych na NFZ w innych prywatnie, tak jak moja teraz np., więc jak to się mówi, trzeba dobrze trafić
Popatrz sobie tu na forum jest wątek o polecanych ginekologach z różnych miast.

misia20l, odpoczywaj tam kochana! i pamiętaj - nie pakować do torby trosk, zmartwień i w żadnym wypadku nakręcania

Nue, bardzo mi przykro, że tak się stało Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia

MarlenaL, a ile już masz spóźnienie?
Mi już się @ spóźnia 4ty dzień.
Elmiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 09:23   #1112
kasiulka_1988
Przyczajenie
 
Avatar kasiulka_1988
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 20
Dot.: Starania o dzidziusia

Cześć dziewczyny. Oczywiście nie wtrzymałam i zrobiłam test...a wiecie dlaczego bo w piątek miałam imieniny i tak skycie liczyłam na prezencik bo każdy mi dzidziusia życzył...test negetywny...nawet nie wiecie jak płakałam...niby pierwszy cykl, ale myślałam że odrazu się uda....kiedyś jak człowiek był młody to robił wszystko żeby tylko nie zajść a teraz o tym marze i naprawdę się trochę załamałam że sie nie udało....prubuję się pocieszczać, że może jeszcz za wcześnie tym bardziej że jakieś objawy mam nie wiem na ile one są podświadome a na ile prawdziwe...rano jest mi strasznie nie dobrze dopuki śniadania nie zjem, a kiedyś bez śniadania wychodziłam z domu, wieczorem też mam mdłości, cały czas coś mnie kłuje w podbrzuszu, ale dziwne jest to że raz po lewej stronie raz po prawej, śluzu mam dużo a przed okresem zawsze sucho miałam, piersi są pełniejsze ale nie bolą...nie wiem co już mam myśleć....dobrze że chociaż wam mogę się zwierzyć...
Nue bardzo mi przykro....jesteśmy z tobą.
ellena trzymamy kciuki.
kasiulka_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:47   #1113
jagoda9283
Raczkowanie
 
Avatar jagoda9283
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Inowrocław/Bydgoszcz/Żagań
Wiadomości: 495
GG do jagoda9283
Dot.: Starania o dzidziusia

Witajcie kobietki
Moja @ powinna się zjawić wczoraj albo dziś ale póki co nie przyszła
Jutro teścik robię
kasiulka_1988-kochana przecież jesteś młoda nadalspokojnie, bez nakręcania.Wkrótce się uda. Ja sobie tłumaczę,że jak przyjdzie @ to się nie załamię bo wychodzę z założenia, że tak musi być.U mnie to będzie 4 cs.Zacznę się dopiero denerwować jak przez rok się nie uda a tymczasem spokojnie, na luzie.
Miłej niedzieli
__________________
dziewczyna od 19.04.2007.
narzeczona od 02.04.2010.
żona od 12.06.2010.(cywilny)
12.05.2012. (kościelny)
mama od 23.09.2012.
jagoda9283 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:03   #1114
kasiulka_1988
Przyczajenie
 
Avatar kasiulka_1988
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 20
Dot.: Starania o dzidziusia

Jagoda bardzo dziękuje za wsparcie. Miło jest mieć kogoś kto rozumie a nie ocenia., że już wariuje....Miłego popołudnia niedzielnego życzę.
kasiulka_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:13   #1115
beautystyleandme
Zadomowienie
 
Avatar beautystyleandme
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 108
Dot.: Starania o dzidziusia

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Proszę http://www.nzozgrunwald.pl/NZOZ_Grun..._Grunwald.html ginekolodzy to Piotr lub Michał Dydowicz, na NFZ trzeba troche do nich poczekać bo chętnych kobiet jest do nich wiele, ale przyjmują tam również prywatnie (wizyta nie jest droga). Jeśli bedziesz chciała isc tam prywatnie to to zaznacz pani w rejestracji połaczy Cie z położną która umówi Cie na wizyte. Pozdrawiam i powodzenia życzę.
dzięki
beautystyleandme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:14   #1116
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Starania o dzidziusia

Witam się dziewczynki
Długo nie pisałam choc śledze Was cały czas na początek cchciałam napisać ze bardzo mi przykro dla tych którym przyszła @ i trzymam za te które mają testowac lada dzień ...
Nue strasznie ci wspólczuje ,przeszłam to samo tylko w 13 tc strraciłam maleństwo więc wiem jak się czujesz ...
Hmmm u mnie jakoś dalej leci ,nie wiem zaczełam od 3 dni robic testy owulacyjne i powiem wam ze hmmm wczoraj miałam bardziej wyrazne te kreseczki ale zaznaczyłam sobie ze był negatywny kurcze jestem zielona tych sprawach prosze was jak któraś sie zna zajzyjcie na mój wykres podany link jest na dole w moim podpisie i pomóżcie mi go zinterpretować bo dzisiaj pierwszy raz miałam taki spadek temperatury czy to moze oznaczać ze owulacja była ,albo bedzie w najbliższym czasie pomóżcie
Miłego Dnia Wam Życze
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 14:09   #1117
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Starania o dzidziusia

Cytat:
Napisane przez Nue Pokaż wiadomość
Beta spadła od wczoraj z 460 do 345. Sprawa jasna - poronienie.
strasznie Ci wspolczuje....ni e wiem co napisac,ale wierz mi,ze rozumiem Cie...
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 15:23   #1118
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Starania o dzidziusia

A ja dziś mam okropne bóle w podbrzuszu, jakby piekące. Zastanawia mnie to podbrzusze, może w końcu się udało i to są pierwsze objawy? W tym miesiącu były intensywne starania więc, a nuż się udało, ale z drugiej strony dziś dopiero 15 dc, więc to może owulka? I weź tu człowieku bądź mądry...
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 15:25   #1119
istraa
Raczkowanie
 
Avatar istraa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 424
Dot.: Starania o dzidziusia

Witajcie!!!

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona staraczek. Trochę szperałam po necie i tak jakos przypadł mi wasz wątek do serca. Przyznam, że przeczytałam kilka stron, ale chciałabym cofnąć się jak najdalej wstecz, by Was poznać, jesli oczywiście mnie przyjmiecie

Może w kilku słowach napiszę coś o sobie....
Tak, więc chyba mogę zaliczyć się już do "staraczek". Z mężem staramy się już 5 cykl. Mamy już jedno dzieciątko, córeczkę ma 4,5 roku i jest naszym największym szczęściem. Przyznam, że nie myślałam, że przy drugim dziecku nie będzie już tak prosto. Z pierwszą ciążą było ekspresowo. Odstawiłam tabletki anty....poczekaliśmy zalecane przez lekarza 3 miesiące i ciąża pojawiła się od razu.
Teraz jest znacznie trudniej. Może dlatego, że czuję już jednak presję uciekającego czasu (30 tka na karku Moja lekarka twierdzi, że z drugą ciążą jest bardzo często tak "trzeba się narobić, żeby zrobić". Może coś w tym jest...

Dodam jeszcze, że odstawiłam tabletki anty w lutym. Do tej pory moje cykle były regularne, bo oczywiście wymuszone przez tabletki. Nawet kiedy odstawiłam tabletki za pierwszym razem, by zajść w pierwszą ciążę - cykl był 28 dniowy. Po ciąży kiedy karmiłam i nie zażywałam tabletek przez prawie rok też był regularny.
A teraz po odstawieniu "czeski film". Od 40 - 27 dni. Na podregulowanie tych cykli dostalam Orgamentill (mam nadzieję, że dobrze naisałam). I tak ostatni był po 31 dniach, a przed ostatni po 29 - oczywiście po orgamentilu (moja lekarka powiedziała, że w razie zapłodnienia pomaga również w implantacji zarodka).
W obecnym cyklu odstawiłam orgamentill i czekam.... obecnie jest to 27 dc.
Nie mierzyłam temperatury, troszkę obserowałam śluz - zwłaszcza w tym cyklu. I od dwóch cykli stosuję również testy owulacyjne i tu ku mojemu wielkiemu zdziwiniu okazało się, że prawdopodobnie do owulaacji dochodzi ok 21 - 22 dnia cyklu, bo odpowiednio test był pozytywny w tym cylku 20 dc, a w poprzednim 19 dc. A ja cały czas obstawiałam, że gdzieś koło 15, 16 dc, skoro cały cykl trwal +/- 30 dni.
Dodam, że w całym tym stresie zrobiłam również badania TSH, ale okazały się w normie....
I w skrócie to tyle....
__________________
Decydując się na dziecko, podejmujemy historyczną decyzję. Godzimy się bowiem, aby nasze serce wędrowało po świecie poza naszym ciałem."
istraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:24   #1120
beautystyleandme
Zadomowienie
 
Avatar beautystyleandme
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 108
Dot.: Starania o dzidziusia

istraa witaj!! życzę owocnych starań

za 5 dni zaczynam 12cs..
biedny TŻ
beautystyleandme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 18:56   #1121
MarlenaL
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaL
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sahara Zachodnia
Wiadomości: 448
Dot.: Starania o dzidziusia

Cytat:
Napisane przez Elmiria Pokaż wiadomość
MarlenaL, a ile już masz spóźnienie?
Mi już się @ spóźnia 4ty dzień.
Słońce, mi się już spóźnia 4ty TYDZIEŃ. Idę we wtorek do gina, bo może test się myli a usg będzie pewniejsze.
A Ty już testowałaś?
__________________
03.07.2007
25.07.2010
MarlenaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 19:54   #1122
Tigresse86
Raczkowanie
 
Avatar Tigresse86
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Starania o dzidziusia

Witajcie Dziewczynki

Witaj Istra w naszym gronie, może też się skuszę na te testy owu, bo w sumie to taka zabawa w ciemno, choć moja Mama mi mówi " że starania to przecież miła praca i nawet się nie kurzy"

Ja weekend spędziłam naukowo co miało swoje plusy bo tak wiele nie rozmyślałam o ciąży, już praktycznie skończyła mi się @ więc czas się brać do roboty, a przynajmniej jakąś rozgrzewkę zrobić

Marlenko, dobrze że idziesz do lekarza, może czeka Cię tam niespodzianka, kto wie, z tymi objawami i testami to z tego co czytuję to różnie bywa
Tigresse86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 19:58   #1123
MarlenaL
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaL
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sahara Zachodnia
Wiadomości: 448
Dot.: Starania o dzidziusia

Cytat:
Napisane przez Tigresse86 Pokaż wiadomość

Marlenko, dobrze że idziesz do lekarza, może czeka Cię tam niespodzianka, kto wie, z tymi objawami i testami to z tego co czytuję to różnie bywa
No właśnie... Nie nastawiam się, boję się tylko żeby jakieś choróbsko nie wyszło. Ale jeśli gin powie- "jest pani brzuchata" to się baaaardzo ucieszę
__________________
03.07.2007
25.07.2010
MarlenaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 20:51   #1124
kasiulka_1988
Przyczajenie
 
Avatar kasiulka_1988
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 20
Dot.: Starania o dzidziusia

Marlena nie martw się to napewno nie będzie żadne choróbsko...może ci się spóźnia ze stresu....ja poprzedni okres miałam po 47 dniach i był wywoływany luteiną, bo Pani doktor powiedziała że nic mi nie dolega i to napewno ze stresu...tak się poprostu zdarza...ale może być też że jakaś mała istotka w tobie sie rozgościła, ale jest jeszcze malutka i może być za małe stężenie hcg dlatego test go nie wykrywa...takie przypadki też są...a kobiety są różne niby każda jest w ciąży ale każda ma inne objawy. Trzymam kciuki abyś z wtorkowej wizyty wróciła szczęśliwa.
kasiulka_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 21:48   #1125
addictive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: Starania o dzidziusia

Dziewczyny, witajcie, strasznie dawno mnie nie było. W pracy sajgon jakiego świat nie widział, pracuje po kilkanaście godzin dziennie+ weekendy, więc nie mam szans, żeby tu zaglądać.

Po pierwsze:

Cytat:
Napisane przez mlodaj Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjecie
Młodaj, moje najszczersze gratulacje Kochanieńka!!
Z całego serca! Wielkie: super!
Dajesz mi nadzieje, że też mi się kiedyś uda.

Tylko kiedy.. moje starania zostały do końca roku zawieszone.
U mnie niestety nic dobrego. 2 tygodnie temu wyczułam pod prysznicem wielkiego guza na plecach. Pojawił się znikąd, z dnia na dzień.
Byłam u lekarza rodzinnego, podejrzewa, że to tłuszczak (czyli nic złośliwego) ale nie wiemy tego. To jest duże i podejrzane jest to, że urosło z dnia na dzień.
We wtorek mam rentgena pleców (ze względu na krzywy kręgosłup) + wizytę u chirurga, który zapewne skieruje mnie na dalsze badania. Rentgen wyklucza moje zajście w ciążę jeszcze przez miesiąc od wykonania zdjęcia.

Dowiedziałam się o tym wszystkim w dniu owulacji
Najdziwniejsze jest to, że nasze życie jest takie kruche. Planujemy, żyjemy, przejmujemy się - a to wszystko może zniknąć jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

3majcie się.
addictive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 00:19   #1126
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Starania o dzidziusia

Witam, mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona
Tabletki anty odstawiłam we wrześniu, w pierwszym cyklu uważaliśmy, w drugim już mniej, a teraz wraz z mężem planujemy przystąpić do majstrowania szkrabka . No chyba, że już tam jest Okres powinnam dostać jakoś na dniach, ale różnie może z nim być ze względu na niedawne odstawienie. Objawy w postaci bolących piersi i kłucia w jajników już mam, więc na dwoje babka wróżyła - albo ciąża, albo okres :P
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę powodzenia zarówno starającym jak i oczekującym!
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 08:36   #1127
istraa
Raczkowanie
 
Avatar istraa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 424
Dot.: Starania o dzidziusia

Witaj Nitka, ja też dołączyłam wczoraj, więc niejako obie jestesmy nowe

Ja dzisiaj chodzę podminowana, bo coś czuję, że i tym razem niestety dwoma kreseczkami to się nie zakończy
Dziś 28 dc. Do @ 3 dni. Jesli w tym cyklu też się nie uda idę do lekarza, może niech jakies badania zleci. Co prawda USG miałam we wrzesniu, wewnątrz ponoć wszystko w porządku, ale dobija mnie ta niemoc.
__________________
Decydując się na dziecko, podejmujemy historyczną decyzję. Godzimy się bowiem, aby nasze serce wędrowało po świecie poza naszym ciałem."
istraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 08:40   #1128
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Starania o dzidziusia

Witam wszystkie nowe staraczki

Dziewczyny! W tym tygodniu powinnam dostać okres, ale objawów brak Oczywiście oprócz chcicy na kwas...a kwaśne żelki kilogramami lecą . Zawsze miałam zachcianki przed @ ale w tym miesiącu jakoś tak inaczej, ale może coś mi się poprzestawiało, albo... Żeby nie zapeszyć Jak przyjdzie ta wredna @ to oczywiście nic się nie stanie, ale mam jakieś inne przeczucia. Może to moje krwawienie tydzień temu to było spowodowane zamieszkaniem fasolki?!

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiulka_1988 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Oczywiście nie wtrzymałam i zrobiłam test...a wiecie dlaczego bo w piątek miałam imieniny i tak skycie liczyłam na prezencik bo każdy mi dzidziusia życzył...test negetywny...nawet nie wiecie jak płakałam...niby pierwszy cykl, ale myślałam że odrazu się uda....kiedyś jak człowiek był młody to robił wszystko żeby tylko nie zajść a teraz o tym marze i naprawdę się trochę załamałam że sie nie udało....prubuję się pocieszczać, że może jeszcz za wcześnie tym bardziej że jakieś objawy mam nie wiem na ile one są podświadome a na ile prawdziwe...rano jest mi strasznie nie dobrze dopuki śniadania nie zjem, a kiedyś bez śniadania wychodziłam z domu, wieczorem też mam mdłości, cały czas coś mnie kłuje w podbrzuszu, ale dziwne jest to że raz po lewej stronie raz po prawej, śluzu mam dużo a przed okresem zawsze sucho miałam, piersi są pełniejsze ale nie bolą...nie wiem co już mam myśleć....dobrze że chociaż wam mogę się zwierzyć...
Nue bardzo mi przykro....jesteśmy z tobą.
ellena trzymamy kciuki.
Trzymaj się kochana! Jeszcze zobaczymy Twoje dwie kreseczki na teście

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
A ja dziś mam okropne bóle w podbrzuszu, jakby piekące. Zastanawia mnie to podbrzusze, może w końcu się udało i to są pierwsze objawy? W tym miesiącu były intensywne starania więc, a nuż się udało, ale z drugiej strony dziś dopiero 15 dc, więc to może owulka? I weź tu człowieku bądź mądry...

Miałam tak samo, a teraz objawów @ nie mam i żyję nadzieją

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez istraa Pokaż wiadomość
Witaj Nitka, ja też dołączyłam wczoraj, więc niejako obie jestesmy nowe

Ja dzisiaj chodzę podminowana, bo coś czuję, że i tym razem niestety dwoma kreseczkami to się nie zakończy
Dziś 28 dc. Do @ 3 dni. Jesli w tym cyklu też się nie uda idę do lekarza, może niech jakies badania zleci. Co prawda USG miałam we wrzesniu, wewnątrz ponoć wszystko w porządku, ale dobija mnie ta niemoc.
O! To jak coś to razem testujemy Bo też mam mieć za 3 dni @
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 08:45   #1129
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: Starania o dzidziusia

Witam dziewczyny Nie było mnie przez week a tu tyle do nadrobienia Nue tak bardzo mi przykro, nie wiem co powiedzieć, każde slowa wydają się być błahe. Zyczę Ci teraz dużo siły
Witam też wszystkie nowe staraczki. Ja odstawiłam tabletki we wrześniu i dziś 11 dc 3 cyklu starań więc powoli się rozkręcamy z przytulankiem kamimidu ale mnie rozśmieszyłaś tymi historiami jak to czekałaś na oświadczyny, jakbym widziała siebie. Miałam dokładnie tak samo, może bez aż takich niespodzianek ale przy każdej propozycji wyjścia czy wspólnej kolacji myślałam, że to bedzie wlasnie teraz a poźniej mimo, że bylo cudownie ja chodziłam zła, że jeszcze się nie oświadczył kasiula1988 też co cykl popelniam ten sam błąd i robie test zbyt wcześnie a później ryczę jak bóbr, w tym cyklu obiecałam sobie, że zrobie test dopiero kiedy @ będzie mi się spóźniała conajmniej 3 dni. Oczywisćie Ty możesz być już w ciąży czego bardzo Ci zyczę, ale muszę Ci powiedzieć, że ja w pierwszym cyklu też miałam wszystkie objawy ciążowe, chyba wiekszość z nas tak miała jagoda9283 jak tescik??
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 09:12   #1130
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Starania o dzidziusia

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Nie było mnie przez week a tu tyle do nadrobienia Nue tak bardzo mi przykro, nie wiem co powiedzieć, każde slowa wydają się być błahe. Zyczę Ci teraz dużo siły
Witam też wszystkie nowe staraczki. Ja odstawiłam tabletki we wrześniu i dziś 11 dc 3 cyklu starań więc powoli się rozkręcamy z przytulankiem kamimidu ale mnie rozśmieszyłaś tymi historiami jak to czekałaś na oświadczyny, jakbym widziała siebie. Miałam dokładnie tak samo, może bez aż takich niespodzianek ale przy każdej propozycji wyjścia czy wspólnej kolacji myślałam, że to bedzie wlasnie teraz a poźniej mimo, że bylo cudownie ja chodziłam zła, że jeszcze się nie oświadczył kasiula1988 też co cykl popelniam ten sam błąd i robie test zbyt wcześnie a później ryczę jak bóbr, w tym cyklu obiecałam sobie, że zrobie test dopiero kiedy @ będzie mi się spóźniała conajmniej 3 dni. Oczywisćie Ty możesz być już w ciąży czego bardzo Ci zyczę, ale muszę Ci powiedzieć, że ja w pierwszym cyklu też miałam wszystkie objawy ciążowe, chyba wiekszość z nas tak miała jagoda9283 jak tescik??
To trzymam mocno kciuki, żeby fasolinka zamieszkała u Ciebie po tych przytulankach
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:18   #1131
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: Starania o dzidziusia

Mam nadzieje, że się uda w końcu do trzech razy sztuka a u mnie to akurat 3 cs. Cudowny prezent na świeta Piszę list do Mikołaja Narazie jeszcze bez mierzenie tempki i testów owu, bardziej tak na czuja, jeśli się nie uda to od nowego roku weźmiemy się za to bardziej "profesjonalnie" już z testami i wykresami. Za Ciebie trzymam , żeby @ nie przyszła.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:24   #1132
Malwina_a
Rozeznanie
 
Avatar Malwina_a
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 986
Dot.: Starania o dzidziusia

cześć dziewczyny!
Dzisiaj zrobiłam test, mój pierwszy w życiu, najpierw pojawiła się jedna gruba krecha, a do 3 min pojawła się druga blada, ale widoczna.

Dodam, że @ powinnam dopiero dostać 1.12, więc test robiony był 4 dni przed okresem.
Z mężem przytulaliśmy się do 10dc, ponieważ potem wyjeżdzałam. Cały mój dwutygodniowy wyjazd to praktycznie codzienne mdłości i odbijanie( tyle, że to można tłumaczyć podróżą i zmianą wody), tydzień temu moje piersi zaczeły się powiększać i obecnie są o rozmiar większe oraz strasznie mnie zaczeło ciągnąć podbrzusze jak na okres.
Sama niewiem co myśleć o tym wszystkim. Z mężem dopiero zaczeliśmy starania takie lajtowe
Narazie nic nie mowię mężowi o tej drugiej kresce..poczekam do 1.12 i zrobię drugi test.
Malwina_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:25   #1133
MarlenaL
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaL
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sahara Zachodnia
Wiadomości: 448
Dot.: Starania o dzidziusia

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe staraczki

Dziewczyny! W tym tygodniu powinnam dostać okres, ale objawów brak Oczywiście oprócz chcicy na kwas...a kwaśne żelki kilogramami lecą . Zawsze miałam zachcianki przed @ ale w tym miesiącu jakoś tak inaczej, ale może coś mi się poprzestawiało, albo... Żeby nie zapeszyć Jak przyjdzie ta wredna @ to oczywiście nic się nie stanie, ale mam jakieś inne przeczucia. Może to moje krwawienie tydzień temu to było spowodowane zamieszkaniem fasolki?!
Kochana, trzymam kciuki za dwie kreski już w tym cyklu!! tylko nie zrób testu za wcześnie
__________________
03.07.2007
25.07.2010
MarlenaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:25   #1134
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Starania o dzidziusia

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że się uda w końcu do trzech razy sztuka a u mnie to akurat 3 cs. Cudowny prezent na świeta Piszę list do Mikołaja Narazie jeszcze bez mierzenie tempki i testów owu, bardziej tak na czuja, jeśli się nie uda to od nowego roku weźmiemy się za to bardziej "profesjonalnie" już z testami i wykresami. Za Ciebie trzymam , żeby @ nie przyszła.
To tak jak my, tez na czuja w sumie to mój 1cs, ale już tak bardzo chcę też napiszę z moim Tż list do Mikołaja, bo grzeczni przecież byliśmy cały rok mój Tż po świętach musi wyjechać na 3 miesiące, więc jak teraz się nie uda to będziemy zmuszeni poczekać
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:31   #1135
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: Starania o dzidziusia

Malwina_a Myślę, że jeśli czas podany na teście był zachowany i jest druka kreska to mozna Ci gratulować. Nieważne, że jest ona blada, czesto się tak zdarza, czasami jest ona ledwo widoczna. Zobacz sobie zdjęcia testów dziewczyn, jeden jest np. na stronie 23.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png

Edytowane przez Martarynka
Czas edycji: 2011-11-28 o 09:33
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:54   #1136
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Starania o dzidziusia

Dziękuję za miłe przyjęcie Jeśli @ nie pojawi się do końca listopada, to 01.12 też będę testować. Istraa i natalia_b - jest nas trzy Miłego dnia wszystkim
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:56   #1137
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Starania o dzidziusia

Cytat:
Napisane przez Malwina_a Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
Dzisiaj zrobiłam test, mój pierwszy w życiu, najpierw pojawiła się jedna gruba krecha, a do 3 min pojawła się druga blada, ale widoczna.

Dodam, że @ powinnam dopiero dostać 1.12, więc test robiony był 4 dni przed okresem.
Z mężem przytulaliśmy się do 10dc, ponieważ potem wyjeżdzałam. Cały mój dwutygodniowy wyjazd to praktycznie codzienne mdłości i odbijanie( tyle, że to można tłumaczyć podróżą i zmianą wody), tydzień temu moje piersi zaczeły się powiększać i obecnie są o rozmiar większe oraz strasznie mnie zaczeło ciągnąć podbrzusze jak na okres.
Sama niewiem co myśleć o tym wszystkim. Z mężem dopiero zaczeliśmy starania takie lajtowe
Narazie nic nie mowię mężowi o tej drugiej kresce..poczekam do 1.12 i zrobię drugi test.
Myślę tak, jak Martarynka i uważam, że chyba możemy składać Ci gratulacje Ale poczekamy... Ja też mam mieć @ 31.11-1.12- test kupiony już czeka... Mnie piersi nie bolą tylko podbrzusze i rano troszkę mnie mdli... Wczoraj bratowa robiła urodziny, w stronę wódki nawet patrzeć nie mogłam...Robić test?

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez nitka_88 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe przyjęcie Jeśli @ nie pojawi się do końca listopada, to 01.12 też będę testować. Istraa i natalia_b - jest nas trzy Miłego dnia wszystkim
Istraa
nitka88
Malwina_a
(dla pewności)
i ja testujemy 31.11-1.12
A pozostałe prosimy o kciuki Bo pewnie chciałybyście zobaczyć nasze dwie kreseczki
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:17   #1138
jagoda9283
Raczkowanie
 
Avatar jagoda9283
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Inowrocław/Bydgoszcz/Żagań
Wiadomości: 495
GG do jagoda9283
Dot.: Starania o dzidziusia

Cześć!
Martarynka- co do testu to jeszcze go nie wykonałam, wczoraj stwierdziłam, że poczekam do 31 bo już za dużo wydałam na te "jednokreskowe" testy. Apteka jest zaraz obok mojego domu i kusi ale jestem silna
Jeśli chodzi o objawy to kłucie w podbrzuszu minęło a sutki wydaje mi się że mniej bolą niż wczoraj...nic z tego nie rozumiem.
Witam serdecznie nitka_88,istraa.
Na razie cieszę się, że @ nie ma i spóźnia się 1/2 dni.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

mlodaj- a jak Twoja fasolka?
__________________
dziewczyna od 19.04.2007.
narzeczona od 02.04.2010.
żona od 12.06.2010.(cywilny)
12.05.2012. (kościelny)
mama od 23.09.2012.
jagoda9283 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:28   #1139
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Starania o dzidziusia

Cytat:
Napisane przez jagoda9283 Pokaż wiadomość
Cześć!
Martarynka- co do testu to jeszcze go nie wykonałam, wczoraj stwierdziłam, że poczekam do 31 bo już za dużo wydałam na te "jednokreskowe" testy. Apteka jest zaraz obok mojego domu i kusi ale jestem silna
Jeśli chodzi o objawy to kłucie w podbrzuszu minęło a sutki wydaje mi się że mniej bolą niż wczoraj...nic z tego nie rozumiem.
Witam serdecznie nitka_88,istraa.
Na razie cieszę się, że @ nie ma i spóźnia się 1/2 dni.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

mlodaj- a jak Twoja fasolka?
Istraa
nitka88
Malwina_a
(dla pewności)
Ty
i ja testujemy 31.11-1.12

jak się okaże, że wszystkie zobaczymy II krechy to będzie urodzaj na naszym forum
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:28   #1140
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: Starania o dzidziusia

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Istraa
nitka88
Malwina_a (dla pewności)
i ja testujemy 31.11-1.12
A pozostałe prosimy o kciuki Bo pewnie chciałybyście zobaczyć nasze dwie kreseczki
Pewnie, że chcialybyśmy zobaczyć. trzymam
Cytat:
Napisane przez jagoda9283 Pokaż wiadomość
Cześć!
Martarynka- co do testu to jeszcze go nie wykonałam, wczoraj stwierdziłam, że poczekam do 31 bo już za dużo wydałam na te "jednokreskowe" testy. Apteka jest zaraz obok mojego domu i kusi ale jestem silna
Jeśli chodzi o objawy to kłucie w podbrzuszu minęło a sutki wydaje mi się że mniej bolą niż wczoraj...nic z tego nie rozumiem.
Witam serdecznie nitka_88,istraa.
Na razie cieszę się, że @ nie ma i spóźnia się 1/2 dni.
Zaciskam zeby to była fasolka. Masz racje, jesli wytrzymasz to lepiej te kilka dni poczekać, wtedy wynik bedzie bardziej wiarygodny. Ja nigdy nie mogę wytrzymać i robie test za wcześnie i placzę dwa razy, najpierw jak test wyjdzie negatywny, a poźniej jak @ przyjdzie w spodziewanym terminie.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.