Mamusie wrześniowo-październikowe 2012 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 18:29   #1831
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

to ja się dopisuję do wątku, bo właśnie dowiedziałam się, że będę mamą październikową dziś odebrałam betę - 144 Jutro rano lecę na badania z krwi, dostałam skierowanie na całą masę...
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:34   #1832
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Ellena witamy serdecznie
i miłego nadrabiania 62stron
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:38   #1833
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Ellena gratuluję
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:41   #1834
adunia89
Zadomowienie
 
Avatar adunia89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Ellena witam i gratuluję!
__________________
My...
Kajusia
05.09.2015

Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku
jest pamięć o wczorajszej radości...

Amelia
adunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:44   #1835
Opaska
Raczkowanie
 
Avatar Opaska
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Ellena i gratulacje!
__________________
znowu o dwie kreski się staramy i nowej fasolki wyglądamy
Opaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:46   #1836
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny troche udało mi się ogarnąć w domu, może jak mąż wróci z pracy o 19:00 to się nie załamie widokiem Oczywiście jeszcze dużo zostalo, ale bez przesady, nie wszystko naraz. Opaska ja mam straszne wzdęcia, szczególnie wieczorem no i te gazy... Masakra jakaś... Dziewczyny a co do objawów to też macie tam na dole tak mokro? Ja to co pare godzin muszę zmieniać wkladke higieniczną, bo mam taka wydzieline. Mówiłam o tym lekarzowi i kazal się nie niepokoić, bo czasami tak jest, kazal tylko dbać żeby bylo tam zawsze czysto i sucho żeby jakaś infekcja się nie przyplątała. A jak tam jest u Was?
Ja w dzień mam mokro, ale bez przesady, za to wieczorem, po kąpieli susza jak na pustyni. Jak na złość, Tż musi się naprawcować aby nawilżyć odpowiednio

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
To ciągłe wzdęcie to chyba norma, ja też już teraz musiałam zrezygnować ze wszystkich moich jeansów bo lubiłam nosić obcisłe, zero luzu w pasie. Przerzuciłam się na legginsy i sukienki albo rozciągliwe i wygodne bryczesy
Ciekawa jestem do jakiego rozmiaru się rozrosnę
A w którym tygodniu piersi znacznie się powiększą?
Ja już mam ogromne, w stare staniki się nie mieszczą. A będą jeszcze większe Kurde duże mogą być, ważne żeby nie opadły

Ellena witam i gratuluję
Chyba idę spać
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:05   #1837
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Ellena witamy serdecznie
i miłego nadrabiania 62stron
dzięki dziewczyny! właśnie nadrabiam ale żeście naprodukowały tego

info do pierwszego postu - mam 28 lat, termin wg. kalkulatorów to 13. października 2012 r.
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 19:07   #1838
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Hej, jestem nowa tutaj, Jestem w 5 tyg a termin mam na początek/ środek października. Mam 26lat (85rocznik), to moja pierwsza ciąża.
Gratuluję wszystkim mamom!!!!
Ps. Mam nadzieję, że będziecie mi doradzać i nie śmiać się z głupich pytań
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:09   #1839
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Witaj elena i gratuluje. Dziewczynki ja już uciekam spać, dziś nie moglam w ciągu dnia pozwolić sobie na drzemkę i teraz już padam. Milego wieczorku życzę i do jutra
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:19   #1840
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Maggie, rób rób, ja też od czasu jak mam własny dom z ogrodem robię własne przetwory - nauczyłam się nawet robić powidła śliwkowe starą metodą za czasów mojej babci

Truskawki natomiast mrożę a potem, w takie grudniowe zimowe wieczory robię moim domownikom jak nie koktajl z truskawek to np naleśniczki polane sosem truskawkowym - i ten zapach lata rozchodzący się po całej kuchni jest taki smaczny
mmmmmm.. Truskaweczki

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Bafi@Home no jak zwykle od rana mi niedobrze,nie moge myslec o jedzeniu. I od rana juz z laptopem w lozku,ogladam ubrania ciazowe bo juz mnie moje jeansy cisną troche
Mnie już jakiś czas cisną, dlatego w leginsach śmigam

Cytat:
Napisane przez adunia89 Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj troszke przymula, ale to chyba od drożdży, chyba zapach mi żołądek podrażnił, bo teraz śmierdzą dla mnie nieziemsko
Co do picia, to na pewno pije więcej. Przed ciążą bardzo mało piłam, a teraz się pilnuję i staram się wypijać z litr różnych napojów dziennie (woda, herbatka, sok z malin). Do łazienki częściej biegam, ale chyba nie tak często jak Wy :P Nie wiem od czego to zależy...
Ile razy wstajecie do łazienki w nocy? Ta czynność mnie najbardziej męczy, bo nawet jak chce mi się do łazienki to usilnie przekonuje sie przez sen, że nie trzeba, a tu pęcherz prawie wybucha
Przed ciążą piłam dużo soków, słodkich soków. A teraz? Herbatki, ale same kwaskowe
W nocy latam od 2-4razy, choć przed wyjściem spod ciepłej kołderki staram się przekonać pęcherz, że wcale nie potrzebuje tego wyjścia

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Ale z Was dziewczyny wspaniałe kucharki!
Ja tak mało gotuje, rodzice mieszkają piętro niżej to chodzę do nich na obiad. W sumie dopiero kuchnię zrobiliśmy... jak Was czytam to mam ochotę podszkolić się w gotowaniu
Ja też będę musiała zacząć coś w tym kierunku robić, bo nie mogę być nogą jak tak podczytuje kuchareczki z tego wątku

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
powiedzcie kobietki, bo ja to się nie znaju...
kupując np spodnie ciążowe (chce jakieś dresowe ciepłe do siedzenia w domu) czym powinnam się kierować. Dotychczas nosiłam rozmiar 34. czy normalnie kupuję s czy xs, czy odpowiednio większe?
takie fajne spodenki na allegro znalazłam, tylko nie wiem, czy nie za wielkie będą (nawet później..) http://moda.allegro.pl/dresowe-spodn...087483831.html
No właśnie też się zastanawiam, bo powoli będę musiała jakieś spodnie sobie takowe zakupić .

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
to ja się dopisuję do wątku, bo właśnie dowiedziałam się, że będę mamą październikową dziś odebrałam betę - 144 Jutro rano lecę na badania z krwi, dostałam skierowanie na całą masę...
Gratuluję i witam serdecznie

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Hej, jestem nowa tutaj, Jestem w 5 tyg a termin mam na początek/ środek października. Mam 26lat (85rocznik), to moja pierwsza ciąża.
Gratuluję wszystkim mamom!!!!
Ps. Mam nadzieję, że będziecie mi doradzać i nie śmiać się z głupich pytań
Kolejną mamuśkę witam i serdecznie gratuluję!!
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:21   #1841
marikaa20
Przyczajenie
 
Avatar marikaa20
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań/Ostrów
Wiadomości: 3
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Hej, hej, udało mi się przebrnąć wszystkie posty wreszcie, bo nie chcę być w tyle Mam do was pytanko, co sądzicie o teście podwójnym ? Mój gin kazał mi się do następnej wizyty zastanowić czy robimy, bo wtedy będzie akurat odpowiedni czas. Czekam na tą wizytę z utęsknieniem, bo wtedy okaże się dopiero, czy w pęcherzyku cosik się rozwija, ale to dopiero 27.02 Mało się udzielam, bo ostatnia ciąża się skończyła niemal jak się zaczęła (3 tydzień), więc wolę ostrożnie z tą mega radością tym razem. Co nie zmienia faktu, że jestem ciekawa Waszych opinii na tema testu podwójnego oczywiście
marikaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 19:22   #1842
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Hej, jestem nowa tutaj, Jestem w 5 tyg a termin mam na początek/ środek października. Mam 26lat (85rocznik), to moja pierwsza ciąża.
Gratuluję wszystkim mamom!!!!
Ps. Mam nadzieję, że będziecie mi doradzać i nie śmiać się z głupich pytań
Witamy, witamy i z niczego się nie naśmiewamy !
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:31   #1843
adunia89
Zadomowienie
 
Avatar adunia89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Hej, jestem nowa tutaj, Jestem w 5 tyg a termin mam na początek/ środek października. Mam 26lat (85rocznik), to moja pierwsza ciąża.
Gratuluję wszystkim mamom!!!!
Ps. Mam nadzieję, że będziecie mi doradzać i nie śmiać się z głupich pytań
No super, kolejna mamusia! Gratuluje, a glupie pytaniajak najbardziej wskazane!
__________________
My...
Kajusia
05.09.2015

Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku
jest pamięć o wczorajszej radości...

Amelia
adunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:58   #1844
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Sara_m7
Hej, jestem nowa tutaj, Jestem w 5 tyg a termin mam na początek/ środek października. Mam 26lat (85rocznik), to moja pierwsza ciąża.
Gratuluję wszystkim mamom!!!!
Ps. Mam nadzieję, że będziecie mi doradzać i nie śmiać się z głupich pytań
witam i gratuluje i zgadzam sie z Adunia głupie pytanie jak najbardziej wsazane
Cytat:
Napisane przez Ellena
to ja się dopisuję do wątku, bo właśnie dowiedziałam się, że będę mamą październikową dziś odebrałam betę - 144 Jutro rano lecę na badania z krwi, dostałam skierowanie na całą masę...
Witaj Ellena
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:16   #1845
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Hej, jestem nowa tutaj, Jestem w 5 tyg a termin mam na początek/ środek października. Mam 26lat (85rocznik), to moja pierwsza ciąża.
Gratuluję wszystkim mamom!!!!
Ps. Mam nadzieję, że będziecie mi doradzać i nie śmiać się z głupich pytań
Witaj Sara_m7!
Zacznij czytać od 1 strony, wiele pytań już padło

Np. dowiedziałam się, że tak jak ja teraz dziewczyny miewały bóle w krzyżu i podbrzuszu takie jak na@ i troszkę mi lepiej z tą świadomością, bo bałam się, że to coś złego.

Mam z kolei pytanie o książki, poradniki, gazety - co czytacie? Czy macie już coś sprawdzonego co można kupić jako przewodnik po ciąży etc.?
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:30   #1846
Opaska
Raczkowanie
 
Avatar Opaska
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Witaj Sara_m7!
Zacznij czytać od 1 strony, wiele pytań już padło

Np. dowiedziałam się, że tak jak ja teraz dziewczyny miewały bóle w krzyżu i podbrzuszu takie jak na@ i troszkę mi lepiej z tą świadomością, bo bałam się, że to coś złego.

Mam z kolei pytanie o książki, poradniki, gazety - co czytacie? Czy macie już coś sprawdzonego co można kupić jako przewodnik po ciąży etc.?
mnie też tutaj dziewczyny uspokoiły z tymi bólami w krzyżu bo nigdy wcześniej o tym nie słyszałam i tak jak ty się troche obawiałam czy to dobrze że boli czy zle. Mnie osobiście na bóle w krzyżu pomaga siedzenie z "waleczkiem" z koca- siedze prosto a waleczek wkladam między bolące miejsce a kanape. Delikatnie ugniata i przestaje boleć.

i podpinam się pod pytanie o przewodnikach i gazetach- dzis byłam w empiku- towaru tego typu od groma. Ale co wybrac zeby nie wydawać kasy na darmo!? W sobote idę do księgarni z TŻ, co dwie głowy to nie jedna, ale może i wy coś podpowiecie

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

ellena zerknęłam na twój suwaczek wyprzedzam cie o jeden dzień
__________________
znowu o dwie kreski się staramy i nowej fasolki wyglądamy

Edytowane przez Opaska
Czas edycji: 2012-02-09 o 20:28
Opaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:10   #1847
alfabia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 244
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Elmiria Pokaż wiadomość


Któraś tam ogórkową robi, chętnie bym się poczęstowała. Ale od momentu zajścia w ciążę nie moe znieść zapachu brokułów - w każdej postaci, i kurczaka;/ A wcześniej lubiłam bardzo.


---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Martuś, nie martw się, to nic złego, ja też mam upławy, nie cały czas, ale czasem mnie zaleje.
Ja z kurczakiem mam to samo! W poprzednich ciążach z córkami miałam to samo. Dziś koleżanka w pracy grzała sobie kurczaka pieczonego w mikrofali, a ta stoi u mnie w biurze. Cuchnęło mi jeszcze kilka godzin. Bleee
alfabia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:26   #1848
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Opaska Pokaż wiadomość


ellena zerknęłam na twój suwaczek wyprzedzam cie o jeden dzień
to cudnie! fajnie mieć kogoś z podobnym terminem
a skąd jesteś? Ja z Warszawy!
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 06:21   #1849
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

cześć mamuśki, jak tam minęła nocka

A ja wczoraj miałam dzień niespodziewajek w tym roku nie obchodziłam urodzin i tylko małż miał zabrać mnie na kolację, więc się zebraliśmy i pojechaliśmy ale po drodze zadzwonił tatusiek żebym na chwilkę wpadła bo jakieś papierzyska z funduszu przyszły, no to na sekundę podjechaliśmy a tam imprezka .. torcicho mi się dostało ( nie cierpię jednak tortów a taki śliczny był) no i z tatuśkiem, rodzeństwem, szwagroskim i koleżanką z pracy posiedzieliśmy trochę - obłowiłam się w prezenciki a miało nic nie być .. jednak jak dzieciak się cieszyłam stara a świeczki dmucha ehhh

za to zaobserwowałam ile razy w nocy wstaję do toalety i dzisiaj tylko raz a byłam pewna że dwa razy


Cytat:
Napisane przez anusiaaniaanusia Pokaż wiadomość
Wzdęcia i zaparcia są straszne i zdecydowana większość cierpi na ten objaw. Mnie pomaga spacer, kiwi i activia śliwkowa, śliwki suszone. Ale nie zawsze. Raz jest dzień, że jest ok, a raz nie mogę wytrzymać brzuch spuchnięty strasznie mam, ubrania ciasne
Plecy mnie też bolą, zwłaszcza rano jak wstaje z łóżka, koło 18 muszę się już położyć, bo mnie boli.

Ja bardziej ze wzdęciami walczę ... ale czytałam że to jedna z naszych dolegliwości a może bardziej objawów ? zwał jak zwał jest i już ...
właśnie - mnie też bolą krzyże, fakt okruszek nie jestem ale wcześniej nie dokuczały mi a teraz ? wstaję z łóżka jak babuleńka - śpicie na jakiś poduszkach ? Ma któraś taką z gryki pod krzyże ???



Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
to ja się dopisuję do wątku, bo właśnie dowiedziałam się, że będę mamą październikową dziś odebrałam betę - 144 Jutro rano lecę na badania z krwi, dostałam skierowanie na całą masę...
witamy nową mamusię, życzę Wam spokojnych kolejnych tygodni pełnych niespowitych oczekiwań na okruszka

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Hej, jestem nowa tutaj, Jestem w 5 tyg a termin mam na początek/ środek października. Mam 26lat (85rocznik), to moja pierwsza ciąża.
Gratuluję wszystkim mamom!!!!
Ps. Mam nadzieję, że będziecie mi doradzać i nie śmiać się z głupich pytań

i kolejną mamuśkę tyż witam gorąco mimo tych minusowych tempek za oknem .. spokojnych kolejnych tygodnia, oby ta ciąża była wyjątkowym oczekiwaniem



a właśnie ja miałam pytać - jest jakaś mamusia ze śląska ?
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 07:21   #1850
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
cześć mamuśki, jak tam minęła nocka

A ja wczoraj miałam dzień niespodziewajek w tym roku nie obchodziłam urodzin i tylko małż miał zabrać mnie na kolację, więc się zebraliśmy i pojechaliśmy ale po drodze zadzwonił tatusiek żebym na chwilkę wpadła bo jakieś papierzyska z funduszu przyszły, no to na sekundę podjechaliśmy a tam imprezka .. torcicho mi się dostało ( nie cierpię jednak tortów a taki śliczny był) no i z tatuśkiem, rodzeństwem, szwagroskim i koleżanką z pracy posiedzieliśmy trochę - obłowiłam się w prezenciki a miało nic nie być .. jednak jak dzieciak się cieszyłam stara a świeczki dmucha ehhh
Super niespodzianka Też bym się cieszyła jak dziecko.


Witamy wszystkie nowe Ciężarówki Spokojnych 9 miesięcy.
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:23   #1851
anusiaaniaanusia
Rozeznanie
 
Avatar anusiaaniaanusia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 991
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość
Agnes!84!! mi się już powiększyły a zaczynam jutro 10 tydzien.nie miescze się już w mój ulubiony stanik
Też dziś zaczęłam 10 tydzień Temrmin ostatniej @ mamy ten sam, tylko poród na inną datę wyznaczony. Ciekawe czy razem urodzimy, hehehe ? Ja ze staników powyjmowałam już wszystkie wkładki push up'owe, ale i tak musze kupić większe
__________________
Bartosz 13.09.2012
anusiaaniaanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:26   #1852
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Super niespodzianka Też bym się cieszyła jak dziecko.

Witamy wszystkie nowe Ciężarówki Spokojnych 9 miesięcy.
miłe takie niespodziewajki ... a w nocy spałam przez to jak dziecko ... tylko raz się obudziłam i to z konieczności odwiedzenia toaletki a tak spałam do 7 ...
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:32   #1853
adunia89
Zadomowienie
 
Avatar adunia89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
cześć mamuśki, jak tam minęła nocka

A ja wczoraj miałam dzień niespodziewajek w tym roku nie obchodziłam urodzin i tylko małż miał zabrać mnie na kolację, więc się zebraliśmy i pojechaliśmy ale po drodze zadzwonił tatusiek żebym na chwilkę wpadła bo jakieś papierzyska z funduszu przyszły, no to na sekundę podjechaliśmy a tam imprezka .. torcicho mi się dostało ( nie cierpię jednak tortów a taki śliczny był) no i z tatuśkiem, rodzeństwem, szwagroskim i koleżanką z pracy posiedzieliśmy trochę - obłowiłam się w prezenciki a miało nic nie być .. jednak jak dzieciak się cieszyłam stara a świeczki dmucha ehhh
Ale super niespodzianka, ja uważam, że o urodzinach zawsze trzeba pamiętać, u mnie w rodzinie każdy zawsze wolał urodziny, imienin się praktycznie nie obchodzi, i ja mam zamiar mieć je w nosie :P
No i wszystkiego najlepszego Konczitko dla Ciebie!

Ja właśnie wcinam śniadanko, jeszcze nie miałam takiej sytuacji, żeby głód mnie obudził, a tu proszę. Nie mogłam oczu zamknąć, bo wyobrażałam sobie wszelkiego rodzaju potrawy... To chyba przez sen, który wydaje mi się, śnił mi się przez całą noc. Otóż mój tż zrobił mi całą beczkę ogórków małosolnych (które kocham nad życie). Ale cały czas coś odwracało moją uwagę i nie udało mi się nawet ugryźć Chcę już wiosne i ogórki małosolne, będą na śniadanie, obiad i kolację
__________________
My...
Kajusia
05.09.2015

Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku
jest pamięć o wczorajszej radości...

Amelia
adunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:34   #1854
anusiaaniaanusia
Rozeznanie
 
Avatar anusiaaniaanusia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 991
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
to ja się dopisuję do wątku, bo właśnie dowiedziałam się, że będę mamą październikową dziś odebrałam betę - 144 Jutro rano lecę na badania z krwi, dostałam skierowanie na całą masę...
Witam serdecznie nową mamusie. Jak miło, że grono nam się powiększa

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Hej, jestem nowa tutaj, Jestem w 5 tyg a termin mam na początek/ środek października. Mam 26lat (85rocznik), to moja pierwsza ciąża.
Gratuluję wszystkim mamom!!!!
Ps. Mam nadzieję, że będziecie mi doradzać i nie śmiać się z głupich pytań
Witam, u nas często pojawiają się głupie pytania, więc nie krępuj się, wal śmiało Gratuluje serdecznie kochana
__________________
Bartosz 13.09.2012
anusiaaniaanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:35   #1855
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

dzień dobry

witam nowe mamy

jak dobrze, że dziś piątek, bo padam na nos, dwa dni wolnego się na pewno przydadzą, choć wolne - nie wolne, bo przy 2latce ciężko mieć wolne, ale zawsze to tyle, że do pracy nie trzeba iść
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:38   #1856
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez alfabia Pokaż wiadomość
nie na alkohol w ogóle nie bierze. nawet mi u męża piwko przeszkadza. Zapach mnie potem taki dręczy feee
Ja pierwszy test zrobiłam w noc sylwestrową. Ok 1 w nocy. Ale widziałam już wcześniej, test tylko potwierdził.
No proszę ja zrobiłam rano 1 stycznia i dokładnie jak ty podejrzewałam już od kilku dni, że coś jest na rzeczy (mierzyłam tempke) i się potwierdziło
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:39   #1857
alfabia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 244
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez anusiaaniaanusia Pokaż wiadomość
Też dziś zaczęłam 10 tydzień Temrmin ostatniej @ mamy ten sam, tylko poród na inną datę wyznaczony. Ciekawe czy razem urodzimy, hehehe ? Ja ze staników powyjmowałam już wszystkie wkładki push up'owe, ale i tak musze kupić większe
Ja ostatni @ miałam 1 grudnia. Wg moich wyliczeń wczoraj był 10 tydzień i jeden dzień tak więc pewnie tp mamy podobne. U mnie wyliczyła na chyba 8 września (albo 6 teraz już się pogubiłam, musze sprawdzić w karcie ciąży).
Wszytkie wrześniówki dostały już karty ciąży? Mi o dziwo dała już na pierwszej wizycie w 6 tygodniu. Jak nigdy. Ale to pewnie dlatego że już widziała zarodek i serduszko.
alfabia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:39   #1858
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Dzień dobry piąteczek i jeszcze piękne słońce.
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:40   #1859
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez adunia89 Pokaż wiadomość
Ale super niespodzianka, ja uważam, że o urodzinach zawsze trzeba pamiętać, u mnie w rodzinie każdy zawsze wolał urodziny, imienin się praktycznie nie obchodzi, i ja mam zamiar mieć je w nosie :P
No i wszystkiego najlepszego Konczitko dla Ciebie!

Ja właśnie wcinam śniadanko, jeszcze nie miałam takiej sytuacji, żeby głód mnie obudził, a tu proszę. Nie mogłam oczu zamknąć, bo wyobrażałam sobie wszelkiego rodzaju potrawy... To chyba przez sen, który wydaje mi się, śnił mi się przez całą noc. Otóż mój tż zrobił mi całą beczkę ogórków małosolnych (które kocham nad życie). Ale cały czas coś odwracało moją uwagę i nie udało mi się nawet ugryźć Chcę już wiosne i ogórki małosolne, będą na śniadanie, obiad i kolację

dziękuję Ci bardzo
U mnie w rodzinie tez urodziny są obchodzone, natomiast z racji tego że rocznica śmierci mamci zbliża się wielkimi krokami i skupia mimo wszystko moje myśli to nie potrafię cieszyć się z np urodzin i tak smutno mi że w ten dzień nie byłoby mamci i wolałam nie obchodzić w tym roku tego dnia, zresztą nie było szans bym stanęła przy garach i przygotowała coś dobrego dla biesiadników bo wsio mi nadmiernie pachnie nio ale jak widać moja familia przeszyła mnie i sami postanowili sobie urządzić miły wieczór w bliskim towarzystwie nio ... a ja obżerałam się chlebem z szynką mimo pyszności na stole ... no i ten tort nie było szans najmniejszych bym go przełkła a taki śliczny ... no cóż małż pochłoną dwa kawałki - smakował mu

Też już chcę wiosnę, pojechałabym sobie na ogródek, na hamczaku bym się rozgościła, pieczonki bym przygotowała dla famili a tak ... no cóż w domku posprzątam dzisiaj.

Dzisiaj rano znowu mnie mega mdłości dopadły wraz z odruchem przytulanek do klozeciku ... a już myślałam, że to za mną
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:40   #1860
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez alfabia Pokaż wiadomość
Ja ostatni @ miałam 1 grudnia. Wg moich wyliczeń wczoraj był 10 tydzień i jeden dzień tak więc pewnie tp mamy podobne. U mnie wyliczyła na chyba 8 września (albo 6 teraz już się pogubiłam, musze sprawdzić w karcie ciąży).
Wszytkie wrześniówki dostały już karty ciąży? Mi o dziwo dała już na pierwszej wizycie w 6 tygodniu. Jak nigdy. Ale to pewnie dlatego że już widziała zarodek i serduszko.
Alfabia ja ostatnią @ miałam 30 listopada zaraz zerknę na termin u ciebie
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.