Mamusie wrześniowo-październikowe 2012 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 11:26   #2131
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość


aaa no tak pewnie działał na ławeczce z tą elitą co przez okno w lato obserwujemy - mają chłopaki wytrwałość .. ale z jednej strony sa młodzi niech szaleją później im zakaz się wprowadzi ... oby tylko potrafili poznać wówczas umiar ... ale swego grzecznie oduczyłaś
Teraz to tam siedzi już nowe pokolenie bo jego elita już sie rozniosła daaaawno temu z czego sie ciesze

A normalnie humor mi sie poprawił bo schudłam 1kg ostatnio jakieś zdrowe odżywianie (pomijając pizze w piątek :P ) i waga spadła

Boziu ja dopiero na samym początku marca ide do lekarza, tyle czasu jeszcze - jak ja to wytrzymam?? A wtedy to juz bedzie 12tc jakos i pewnie skierowanie na badania prenatalne dostane.
Znowu bedzie stresssss.
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:54   #2132
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Elmiria dziękuję bardzo za wyjaśnienie
Wczoraj Tż mi kupił Prenatal clasic, bierze któraś? tam niby pisze, że można brać od II trymestru więc jeszcze trochę muszę poczekać bo u mnie jest to 9 tydzień i biorę tylko folik
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:59   #2133
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Elmiria dziękuję bardzo za wyjaśnienie
Wczoraj Tż mi kupił Prenatal clasic, bierze któraś? tam niby pisze, że można brać od II trymestru więc jeszcze trochę muszę poczekać bo u mnie jest to 9 tydzień i biorę tylko folik
ja brałam w pierwszej ciąży wlaśnie od 12 tygodnia razem z prenatal DHA w pierwszym trymestrze brałam tylko folik i jakieś witaminy strasznie drogie, ale mi gin kazał odstawić je bo nie trzeba było

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
A i jeszcze mi się przypomniało co do prezentu na chrzciny, mój mąż 26 bedzie chrzestnym i kupujemy fotelik do karmienia, ja swojemu chrzesniakowi 2 lata temu tez kupiłam i akurat w jego przypadku doskonale się sprawdził, teraz jego braciszek korzysta.
ja też mojej siostrzenicy na chrzciny (chrzestną byłam) kupiłam fotelik do karmienia plus kasę dałam. Mój synek od chrzestnej dostał na chrzciny srebrny smoczek grawerowany i 1 tyś, a od chrzestnego krzesełko uczydełko z FP i 400 zł. Nie pamiętam, któa z was pytałą o ten prezent na chrzciny więc ciebie zacytowałam
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:13   #2134
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Elmiria Pokaż wiadomość
tamlinku, przykro mi, że tak się męczysz z tym zapaleniem! Ja zawsze mam takie jednodniowe i dużo cherbaty zawsze mi pomaga, więc jeśli domowe sposoby i leki bez recepty cię zawiodły, to powinnaś się zwrócić do lekarza.
Dzwoniłam do lekarza i to mi właśnie kazał brać. Jak nie będzie poprawy to jutro znów zadzwonię.

Cytat:
Napisane przez Enigmama Pokaż wiadomość
a moze prenatal urocare?
A nie słyszałam o tym. On jest na zapalenie czy tylko tak profilaktycznie?
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:20   #2135
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
No ja mam pierwszą wizytę w czwartek, więc pewnie wtedy będzie usg Czekam na wynik bety. A jaka była pierwsza???

Co do lekarza to zależy jak wcześniej realgowałaś na lekarzy, bo u mnie taki objaw na pewno był by spowodowany ciążą, bo nie mam stresa przed żadnymi lekarzami..... a po laparo to już zupełnie nie
raczej chodziło mi o stres związany z tym plamieniem, ale to chyba jednak była ciążowa reakcja!

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
cześć mamuśki ...
i witam nowe ciężaróweczki - spokojnych kolejnych miesięcy dla Was

ja wstałam, zjadłam i mnie znowu mdli a już myślałam, że z biegiem dni minie to zupełnie ... no cóż chyba się przeliczyłam troszkę ...

ellena trzeba spokojnie czekać chociaż o spokój to bardzo trudno sama o tym wiem ale wierze że będzie dobrze, kiedy odbierasz bete ???


miłego dnia kobitki
jutro dopiero ją robię, więc we wtorek

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
Jeny nawet nie wiesz jak ja Ciebie rozumiem. Mój mnie też wkurza tak, że szok!!! U nas jest zasada, że piwko tylko w week. bo w innym wypadku byłoby codziennie, mój mąż nie ma żadnych ograniczeń w sobie wiec musiałam taka zasade wprowadzić, no i jak juz jest piatek i sobota to od rana pierdzieli mi, że trzeba do sklepu kupić piwo, no jakby umarł bez tego piwa. Wczoraj kupił sobie 5 i chlał i siedział przed tv, wkurzyłam sie i sobie poszłam do sypialni spać, no co za baran. Kurde czasem to juz z nim nie wytrzymuje!!! A jeśli chodzi o strach co bedzie jak już dzidziuś się pojawi to mnie też czasem dopada i panicznie boje się jak sobie poradzimy.

Ellena a masz jeszcze te plamienia cały czas? A to była żywo czerwona krew czy taka brązowa? Ja u Ciebie widze typowe objawy ciążowe i jestem pewna, ze wszystko bedzie dobrze.
Dziewczyny a ja już 3 raz w ciaży mam na ustach opryszczke, no masakra!!!
No i serdecznie witam i gratuluje nowym mamusiom

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

U mnie mdłosci też już minęły, choć wczoraj i przed wczoraj wieczorem byly, ale takie znośne. Udało mi się ani razu nie wymiotować. Miłej niedzieli Kochane, ja dziś na obiadek do teściowej więc nie musze nic robić
już od wczorajszego wieczora plamienia ustały, 10 tabletek duphastonu i 4 nospy w ciągu dwóch dni musiały swoje zrobić, no i leżenie plackiem!


Dziś już w ogóle czuję się super, nie plamię, oby tak dalej!

Mój małżonek właśnie sprząta mieszkanie, jest kochany! Na szczęście piwo pije bardzo rzadko - inne alkohole też. Śmieje się, że już swoje w życiu wypił i już wystarczy
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:25   #2136
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Juz poczytałam o tym UroCare, to jest zwykła żurawina, tylko pewnie cena 10 razy wyższa
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:35   #2137
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

dzieki dziewczynki za podpowiedzi na prezent dla chrzesnicy. jeszcze mysle bo krzeselko do karmienia to oni maja bo to ich 3 dzidzi. widzialm w necie te wlasnie takie smoczki ilyzeczki srebrne sie kupuje. troche nie rozumiem sensu takiego zakupu. co ona sobie z tym zrobi.

u mnie chyba sie juz poprawilo na dobre. powoli wraca apetyt, nie wiem czy nie za szybko jestem w 7 tc i 5 dni. nie muli mnie juz i wzdecia poszly, oby nie wrocili.

myslimy czy dzsiaj nie powiemy rodzicom. jutro tesciowama urodziny i chcielismy jutro powiedziec ale przez to te tylko przez skypa z nimi rozmawiamy a jutro bedzie sama bo tesciu pracuje to powiemy chyba juz dzisiaj.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 12:43   #2138
alfabia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 244
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Elmiria dziękuję bardzo za wyjaśnienie
Wczoraj Tż mi kupił Prenatal clasic, bierze któraś? tam niby pisze, że można brać od II trymestru więc jeszcze trochę muszę poczekać bo u mnie jest to 9 tydzień i biorę tylko folik

Ups! Ja miałam po nim mdłości! Normalnie nie mam, jak tylk wzięłam prenatal clasic od razu mnie muliło. Czytałam na forach, że on bardzo często tak niefortunnie działa. Moja siostra kupiła w promocji duże opakowanie 90 tabletek. I poszły do kosza. Śmiałam się, że wiadomo teraz czemu w promocji
No ale może na ciebie nie będzie tak działać.

Piszą o tym m.in ta tej stronie http://www.babyboom.pl/forum/zdrowa-...enatalu-35157/



Ja biorę Femibion Natal 1. I jest ok. No i ma od razu dobre proporcje kwasu foliowego, nie trzeba brać dodatkowo.

Edytowane przez alfabia
Czas edycji: 2012-02-12 o 13:03
alfabia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 14:05   #2139
coventry
Raczkowanie
 
Avatar coventry
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 228
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

mój lekarz jest zdania że w I trymetrze, jeśli badania są ok to wystarczy kwas foliowy, torochę mnie to martwi, bo czytam , że większość z WAS bierze dodatkowo coś jeszcze muszę się dopytać na wizycie ( chyba zacznę pytania zapisywać bo ich coraz wiecej a znając życie jak pójdę to wszystkiego zapomnę)

chyba mi troszkę lepiej po tym wczorajszym przytulanku z wodnikiem szuwarkiem bo nie mam juz takich mdłości ale wieczorem sie dopiero okaże bo wtedy zazwyczaj mam apogeum
coventry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 14:13   #2140
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Witajcie
Ja w pierwszej ciąży mdłości nie miałam wcale,więc mam nadzieje,że w tej też tak będzie,bo jak na razie czuje się dobrze,tylko troche podbrzusze pobolewa. Wizyte u lekarza mamy za miesiąc,a ja już mogłabym iść heh.
Mój mąż ugotował dzisiaj obiadek,najadłam sie i leże a synuś śpi więc moge odpoczywać. Mi też dużo mąż pomaga,stara sie gotować,sprzątać i mówi,że mam jeść,żeby córcia głodna nie była hehe.
A co do piwa,to naprawde dziewczyny ciężka sprawa. Naprawde musicie jakoś to wytłumaczyć,że tak być nie może. Mój mąż lubi piwo,czasami wypić sobie wieczorem jedno przed tv,jak mały już śpi. Ale u niego to jedno-dwa i dziękuje. Jakoś pijani ludzie bardzo mnie denerwują. Ale za kawalera to pił dużo z kumplami,ciężką prace miałam oduczyć go tego.
Miłego dnia

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Moja lekarka też kazała brać mi tylko kwas foliowy,a później witaminki. W pierwszej ciąży też na początku łykałam tylko kwas
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 14:54   #2141
Elmiria
Raczkowanie
 
Avatar Elmiria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 337
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Mi mój też zalecił jedynie kwas foliowy Prenatal mam na później, ale brałam go teraz przez trzy dni, jak byłam przeziebiona
Elmiria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 15:05   #2142
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez coventry Pokaż wiadomość
mój lekarz jest zdania że w I trymetrze, jeśli badania są ok to wystarczy kwas foliowy, torochę mnie to martwi, bo czytam , że większość z WAS bierze dodatkowo coś jeszcze muszę się dopytać na wizycie ( chyba zacznę pytania zapisywać bo ich coraz wiecej a znając życie jak pójdę to wszystkiego zapomnę)

chyba mi troszkę lepiej po tym wczorajszym przytulanku z wodnikiem szuwarkiem bo nie mam juz takich mdłości ale wieczorem sie dopiero okaże bo wtedy zazwyczaj mam apogeum
ja biorę tylko kwas foliowy, więc się nie stresuj! Lekarz chyba wie co robi, a branie leków na własną rękę nie jest najlepszym pomysłem!

Cytat:
Napisane przez Elmiria Pokaż wiadomość
Mi mój też zalecił jedynie kwas foliowy Prenatal mam na później, ale brałam go teraz przez trzy dni, jak byłam przeziebiona


Dziewczyny, strasznie fajnie się was czyta - każda ma inne objawy, ale jak chce podpatrzeć, która jest w którym tygodniu i kiedy mnie to czeka, to nie mogę, bo nie macie suwaczków w sygnaturkach. Może zróbmy sobie wszystkie? Taka moja nieśmiała propozycja!
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 15:58   #2143
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

dziewczynki co do prezentu na chrzciny to ja preferuje jakiś użyteczny bardziej ... np fotelik, krzesełko czy może podpytać rodziców co by było funkcjonalne

jejku ale mnie dzisiaj krzyże bolą, straszne

co do suwaczka to sobie zrobiłam na :suwaczek: i wychodzi że już 10 tydzień jest ... a więc różnica dość spora i mój gin podał mi termin porodu wg usg od zapłodnienia
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2012-02-12 o 16:07
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 16:13   #2144
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 16:18   #2145
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez 201804160904 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
spokojnego drzemanka dla Was ....

a ja mam jakoś twardsze podbrzusze i takie uczucie pełności od rana
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 16:32   #2146
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dziewczynki co do prezentu na chrzciny to ja preferuje jakiś użyteczny bardziej ... np fotelik, krzesełko czy może podpytać rodziców co by było funkcjonalne

jejku ale mnie dzisiaj krzyże bolą, straszne

co do suwaczka to sobie zrobiłam na :suwaczek: i wychodzi że już 10 tydzień jest ... a więc różnica dość spora i mój gin podał mi termin porodu wg usg od zapłodnienia
ale chyba oficjalnie powinno podawać się od ostatniej @ ? wszystkie te suwaczki tak działają. Jeśli przyjąć zasadę od zapłodnienia, to jestem w 3 tygodniu, ale z hcg wyszło, że w 4 więc obecnie w 5
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 16:35   #2147
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
ale chyba oficjalnie powinno podawać się od ostatniej @ ? wszystkie te suwaczki tak działają. Jeśli przyjąć zasadę od zapłodnienia, to jestem w 3 tygodniu, ale z hcg wyszło, że w 4 więc obecnie w 5

tak tylko, że jeżeli np ja mam długie cykle i nie ma szans aby do zapłodnienia doszło w 14d to za nic w świecie nie urodzę w terminie no chyba że dzidzia się pośpieszy ... więc mój gin zasugerował sie usg i moją owulacją ... ale wg @ to już zaczęliśmy 11 tydzień
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 16:58   #2148
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 17:11   #2149
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez coventry Pokaż wiadomość
mój lekarz jest zdania że w I trymetrze, jeśli badania są ok to wystarczy kwas foliowy, torochę mnie to martwi, bo czytam , że większość z WAS bierze dodatkowo coś jeszcze muszę się dopytać na wizycie ( chyba zacznę pytania zapisywać bo ich coraz wiecej a znając życie jak pójdę to wszystkiego zapomnę)

chyba mi troszkę lepiej po tym wczorajszym przytulanku z wodnikiem szuwarkiem bo nie mam juz takich mdłości ale wieczorem sie dopiero okaże bo wtedy zazwyczaj mam apogeum
Witam dziewczynki. Ja też oprócz kwasu foliowego nic nie biorę, lekarz przepisał mi prenatal classic i właściwie to juz moge zacząc go brać bo za chwile zaczynam II trymestr Też zrobiłabym suwaczek, ale nie mam pojecia jak to zrobić...
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 17:19   #2150
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Martyś tu masz stronkę http://www.suwaczki.com i krok po kroku Cię prowadzi
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:17   #2151
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:18   #2152
jagoda9283
Raczkowanie
 
Avatar jagoda9283
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Inowrocław/Bydgoszcz/Żagań
Wiadomości: 495
GG do jagoda9283
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Witam!
Trochę mnie tu nie było...za chwilę spełnię prośby koleżanek które pisały do mnie na priv.
Ja wczoraj byłam u ginka. Tp mam na 12.09. dzieciątko ma 2,5cm i widziałam bijące serduszko. Dziś też byłam ustalić datę ślubu kościelnego-12.05

Gratuluję nowym mamom, jeśli chcą być dopisane do listy do prosze wysłać dane na priv.
__________________
dziewczyna od 19.04.2007.
narzeczona od 02.04.2010.
żona od 12.06.2010.(cywilny)
12.05.2012. (kościelny)
mama od 23.09.2012.
jagoda9283 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:26   #2153
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

jagódka cudne wieści ... ciesze się bardzo
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:31   #2154
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 19:32   #2155
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Witam. Mogę dołączyć do Was kobietki?
Siódmego lutego zrobiłam teścik w dniu spodziewanej @ i wyszły dwie kreseczki. Poszłam do gin dziewiątego i powiedziała,że jest ciąża 4/5 tydzień. Udało Nam sie za pierwszym razem.
Termin mam na 13 października.
Miłego wieczorku.
Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny wczoraj zrobiłam test, 2 kreski Staraliśmy się ponad pół roku.
Muszę jak najszybciej umówić się do gina!
Witam i gratuluję.

Cytat:
Napisane przez Elmiria Pokaż wiadomość
Ja też robiłam

Kurde, laseczki wspułczuję wam tego piwowania! Mój mąż jest sportowcem, więc alkohol spożywa bardzo sporadycznie, a poza tym tak idealnie się dobralismy, ze piwa nie lubimy. Natomiast bardzo lubimy wino i kilka razy w miesiącu zdarzało nam się napić po lampce, podelektować się wieczorem przy kolacji. Teraz to już ja nie mogę, ale mąż, jak się dowiedział, że będzie tatusiem, to nie mógł odmówić sobie lampki Za nasze zdrowie
Teraz też gotuje mi, kiedy drażnią mnie zapachy i zawsze zapamiętuje wszystkie moje zachcianki, bo potem wyszukuje tego wszystkiego, będąc na zakupach, jest kochany!
Musicie uświadomić swoim piwoszom, że wizyta do szpitala będzie potrzebna nie tylko przed porodem, przez całe 9miesięcy należy być wyjątkowo czujnym, a potem to już w ogóle!!!! Od dzieciątka nie ma wolnego w weekend, więc niech się już teraz przyzwyczjają! Trzymam za was kciuki, by dalsze wychowywanie dało skutki
My też zawsze lubiliśmy winko do kolacji od czasu do czasu. Co do piwa to mój mąż lubi, ja nie zabraniam mu pic mimo że sama nie lubię. Nie przeszkadza mi to, ale on znowu z tym nie przesadza, od czasu do czasu sobie wypije.

Niedawno pisałam, że nie mam mdłości. Niestety to już przeszłość. dzisiaj mi niedobrze cały dzień, okropnie się czuję...

A jutro wreszcie wizyta. Nie mogę się już doczekać.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 19:33   #2156
Elmiria
Raczkowanie
 
Avatar Elmiria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 337
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Fajnie, że się Andzia i Jagódka odezwały

Jagódko, cieszę się z udanej wizyty u gina
Elmiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 19:35   #2157
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

I ja skorzystałam ze stronki na suwaczek dzięki Konczita
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 19:45   #2158
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
I ja skorzystałam ze stronki na suwaczek dzięki Konczita
ciekawa jestem na kiedy masz termin ...

uciekam w poduchy ... spokojnej nocki mamusie
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2012-02-12 o 19:53
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 20:05   #2159
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 20:09   #2160
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
ciekawa jestem na kiedy masz termin ...
13 wrzesień

Andzia Emigrantka hehe no myślę o dziewczynce, Tż o chłopcu więc jestem bardzo ciekawa co będzie już się nie mogę doczekać kiedy będzie widoczna płeć no ale mimo wszystko najważniejsze byle było zdrowe
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.