Mamy lipcowo-sierpniowe 2013 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 20:05   #931
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Właśnie dostałam wyniki - betahcg 1341 !!!!

Neni! Gratulacje!!!!!
Dlaczego dostałaś zwolnienie, czy lekarza coś martwiło?

Edytowane przez ellena
Czas edycji: 2012-11-19 o 20:07
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:12   #932
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam wyniki - betahcg 1341 !!!!

Neni! Gratulacje!!!!!
Dlaczego dostałaś zwolnienie, czy lekarza coś martwiło?
Piękny wynik!

Dostałam z tego powodu, że poroniłam dokładnie rok temu. Trochę też chciałam, bo naprawdę źle się też czuję, ale nie chciałam aż tyle w domu siedzieć Ale mam problem
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:19   #933
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Rety ale się rozpisałyście! Jutro nadrobię, a teraz tylko napiszę, że bylisy na USG - jest pęcherzyk - malutki, bo 5 mm, ale to dopiero 5t3d i cykle mam długie, więc póki co się tym nie stresuję, ważne że jest tam gdzie trzeba! Dostałam zwolnienie do 6 grudnia i wtedy też będę miała kolejną wizytę. Tylko jak tu teraz zadzwonić do pracy i powiedzieć, że MOŻE będę za 3 tygodnie ? ...

Ja miałam dokładnie taką samą sytuację. Dostałam zwolnienie z dnia na dzień i wieczorem musiałam dzwonić.
Na szczęście u mnie w pracy zrozumieli - znają moją sytuację.

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam wyniki - betahcg 1341 !!!!
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:22   #934
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Rety ale się rozpisałyście! Jutro nadrobię, a teraz tylko napiszę, że bylisy na USG - jest pęcherzyk - malutki, bo 5 mm, ale to dopiero 5t3d i cykle mam długie, więc póki co się tym nie stresuję, ważne że jest tam gdzie trzeba! Dostałam zwolnienie do 6 grudnia i wtedy też będę miała kolejną wizytę. Tylko jak tu teraz zadzwonić do pracy i powiedzieć, że MOŻE będę za 3 tygodnie ? ...
pęcherzyk urośnie odpoczywaj

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam wyniki - betahcg 1341 !!!!

Neni! Gratulacje!!!!!
Dlaczego dostałaś zwolnienie, czy lekarza coś martwiło?
za betę
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:27   #935
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Ok koleżanka już wie Bardzo fajnie podeszła, kazała mi już wcale nie wracać Trochę mi ulżyło
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:37   #936
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Ja też już na L4 także wypoczywamy razem i mam zamiar tak wypoczywać przez następne 8 miesięcy Choć nie powiem trochę mnie to przeraża, ale jak już wcześniej pisałam u mnie w pracy nie mogę być w ciąży.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:38   #937
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

A u mnie jescze w pracy nic nie wiedza .. w sumie ja od wczoraj wiem Nie wiem jak powiedziec , od czego zaczac .. W dodatku nie jestem pracownikiem firmy , pracuje przez agencje , ale za to 2 lata w tej samej firmie. Problem w tym ze mam ciezka fizyczna prace , i niby nie moga mnie zwolnic , ale skoro nie moge dzwigac i ciagnac ciezkich palet , to do niczego innego sie nie nadaje .. Nie wiem co ze mna bedzie , a nie ciekawie byloby sie pozbyc dochodu wlanie teraz

Moge wziasc jakis apap na bol glowy ? Czy nie wskazane ?
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI



Edytowane przez Trele_Morele
Czas edycji: 2012-11-19 o 20:42
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 20:46   #938
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Ja też już na L4 także wypoczywamy razem i mam zamiar tak wypoczywać przez następne 8 miesięcy Choć nie powiem trochę mnie to przeraża, ale jak już wcześniej pisałam u mnie w pracy nie mogę być w ciąży.
Przyzwyczaisz się Chyba, że naprawdę bardzo nie lubisz siedzieć w domu.
Ja jestem wyposażona w książki, oby do lipca.

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
A u mnie jescze w pracy nic nie wiedza .. w sumie ja od wczoraj wiem Nie wiem jak powiedziec , od czego zaczac .. W dodatku nie jestem pracownikiem firmy , pracuje przez agencje , ale za to 2 lata w tej samej firmie. Problem w tym ze mam ciezka fizyczna prace , i niby nie moga mnie zwolnic , ale skoro nie moge dzwigac i ciagnac ciezkich palet , to do niczego innego sie nie nadaje .. Nie wiem co ze mna bedzie , a nie ciekawie byloby sie pozbyc dochodu wlanie teraz

Moge wziasc jakis apap na bol glowy ? Czy nie wskazane ?
Niby paracetamol można, choć nie wiem, jak w I trymestrze.

Ja miałam kiedyś w ciąży mega migrenę, ale jak ja już mam migrenę, to ze wszystkimi możliwymi objawami, ból głowy to przy nich pikuś. Lekarz mi wtedy powiedział, że paracetamol można. Ale to już była wyższa ciąża.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:46   #939
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
A u mnie jescze w pracy nic nie wiedza .. w sumie ja od wczoraj wiem Nie wiem jak powiedziec , od czego zaczac .. W dodatku nie jestem pracownikiem firmy , pracuje przez agencje , ale za to 2 lata w tej samej firmie. Problem w tym ze mam ciezka fizyczna prace , i niby nie moga mnie zwolnic , ale skoro nie moge dzwigac i ciagnac ciezkich palet , to do niczego innego sie nie nadaje .. Nie wiem co ze mna bedzie , a nie ciekawie byloby sie pozbyc dochodu wlanie teraz

Moge wziasc jakis apap na bol glowy ? Czy nie wskazane ?
nie bierz nic, jesli nie musisz bez konsultacji z lekarzem...

gdzies w sieci znalazlam:
CO ROBIĆ W PRZYPADKU BÓLU GŁOWY:
- Skontaktuj się z lekarzem. Opisz objawy i zapytaj, czy możesz (i jaki) wziąć środek przeciwbólowy.
- Weź kąpiel (ale nie gorącą). Woda rozluźnia, relaksuje, wycisza.
- Odizoluj się. Zamknij się w dobrze przewietrzonym pokoju, zgaś światło, wyłącz radio. Odetnij się od wszelkich bodźców słuchowych i wzrokowych. Możesz zrobić sobie chłodny okład na czoło.

Zwolnij tempo
Przyczyną bólu głowy może być także stres, głód albo odwodnienie. Zajęte tysiącem spraw przyszłe mamy zapominają czasem o sobie. Skutek jest taki, że organizm sam zaczyna dopominać się o lepsze traktowanie. Jeśli chcesz uniknąć kłopotów, dbaj o siebie. Nie zapominaj o piciu i regularnych posiłkach. Wysypiaj się, odpoczywaj i pamiętaj, że nie powinnaś teraz pracować tak intensywnie jak przed ciążą. Staraj się nie przejmować drobiazgami: świat się nie zawali tylko dlatego, że Twój szef wolałby mieć bezdzietnych pracowników.

A co z lekami?
Jeśli spodziewasz się dziecka, nie powinnaś brać żadnych leków bez porozumienia z lekarzem. Staraj się radzić sobie bez tabletek. Jeśli jednak ból nie mija, nie ma sensu cierpieć – Twoje kiepskie samopoczucie odbija się także na dziecku (zdarza się, że gdy odczuwasz ból, spada lub nienaturalnie wzrasta aktywność maleństwa). Niektóre leki przeciwbólowe (np. zawierające paracetamol) mogą stosować także przyszłe mamy. Wolno z nich jednak korzystać wyłącznie za zgodą lekarza.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:54   #940
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Domciatko masz rację, bez konsultacji z lekarzem lepiej nic nie brać na własną rękę
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:59   #941
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
. Staraj się nie przejmować drobiazgami: świat się nie zawali tylko dlatego, że Twój szef wolałby mieć bezdzietnych pracowników.
.
O tak to jest przyczyna Odpuszcze , zrobie herbatke dam rade
A swoja droga domciatko ty pracujesz ? Pochwalilas sie juz w pracy ?
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 21:03   #942
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
O tak to jest przyczyna Odpuszcze , zrobie herbatke dam rade
A swoja droga domciatko ty pracujesz ? Pochwalilas sie juz w pracy ?
tak, powiedzialam.
pracuje w domu starców i musiałam dla własnego dobra powiedzieć, że nie będę wstanie robić pewnych rzeczy i żeby ode mnie nie za dużo nie wymagali.
ale szefowa to miło przyjęła, przytuliła mnie i cieszyła się.
zresztą przez ostatnie pół roku bardzo mi wszyscy w pracy dopingowali i czekali na dobrą nowinę ode mnie.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:04   #943
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Witam, nadrabiam, ale przepraszam, ze wybiorczo, na dole wyjasnienie
Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Do Pana Wojtka Bożydara Czerniawskiego, a Ty?

Ja już po wizycie, jestem załamana. W związku z tym, że jestem w ciąży sytuacja jest beznadziejna. Pani dermatolog kazała mi: nie używać kosmetyków kolorowych ani myjących z drogerii, nie mogę też sprzątać, ani przebywać w domu gdy się sprząta, nie kogę prawie nic jeść, nie mogę chodzić do spożywczego ani do drogerii, nie mogę przebywać w towarzystwie osób, które używały kosmetyków, nie mogę pić kawy ani herbaty - tylko wodę, mam się pozbyć kota i wogóle mnie opieprzyła, że jak mogę mieć kota będąc alergikiem!
kochana, a nie uwazasz, ze ona nie jest do konca kompetentna - ja bym to skonsultowala z innym specjalista.

Cytat:
Napisane przez koteczek2000 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim Witam nowe Mamy i serdecznie gratuluję
Ja według OM zaczynam dzisiaj 9tc Dzisiaj jeden z ważniejszych dla mnie dni, bo idę na kontrolę i okaże się czy biję serduszko i czy wszystko jest w porządku. Czekałam na tą wizytę 2 tygodnie, trochę się dłużyło, ale jakoś zleciało Miłego dnia
trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Irmith mam wyspkę, dla mnie wygląda jak AZS. Pani doktor poprotstu stwierdziła, że nie wiadomo od czego ta wysypka, więc jeśli chcę żeby mi zeszło - muszę wyeliminować WSZYSTKIE alergeny.
Dobra dziewczyny, biorę się za robotę, bo mam bardzo dużo. Odezwę się po USG.
czekam na wyniki USG
Cytat:
Napisane przez kallisto89 Pokaż wiadomość
eveewe ja też mam dziś pomidorówkę, i wczoraj miałam... i tylko pomidorówkę bym jadła na nic innego nie mam ochoty
pomidorowa od lat jest moja ulubiona zupa a moje dziecko zje wszystko co z makaronem

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Jestem jestem, ale smutna Wróciłam właśnie od lekarza. Dzidziuś się rozwija, rośnie, ale mimo to Pani doktor uznała moją ciążę za ciążę zagrożoną poronieniem Mam torbiel na jajniku dość sporą, która w tej chwili nie zagraża ciąży, ale może zagrażać w przyszłości. Dziś podczas badania nawet zaczęłam plamić. Pani doktor powiedziała, że to krew z macicy. Może być spowodowana właśnie tą torbielą. Niby mam być dobrej myśli, bo dzidziuś się rozwija, serduszko mu pięknie bije, ale jest to "ale"....i jakoś nie mogę się w pełni cieszyć.
kochana trzymaj sie, najwazniejsze to wierzyc ze bedzie dobrze, nie znam sie na torbielach, ale mysle ze bedzie OK

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jak nie ma przeciwwskazań tj. krwawień i mocnych bóli brzucha to można...

Ja tam sobie nie odmawiam
Nawet powiedziałam Tż-towi, żeby się nie martwił bo w ciąże nie zajdziemy
my z Marysia do 9 miesiaca caly czas, a ja od II trymestru zrobilam sie demon sexu - masakra jakas ze mna byla. Jak urodzilam Marysie maz czesto teskni za tamtymi czasami.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja kiedyś rozmawiałam z mamą, że niektóre kobiety w zaawansowanej ciąży jeżdżą autem i się nie boją, ze zaczną rodzić...
To mamusia stwierdziła, że poród nie wygląda tak jak na filmach, że nagle odchodzą Ci wody i dziecko jest za 10 minut na świecie
Tylko, ze jest w międzyczasie jeszcze sporo czasu, a pierwsze skurcze nie są straszne tylko rozkręca się powoli więc kobieta spokojnie zdąży się bezpiecznie zatrzymać...

Ale są tu bardziej doświadczone mamusie bo ja to tylko z teorii zasłyszanej pisze
ja autem jezdzilam do ostatniego dnia, do szpitala tez bym sie zawiozla, ale maz pojechal nim do pracy (ja pojechalam 3 dni wczesniej , bo sie wystraszylam i nie czulam ruchow malej i na izbie przyjec zaczely mi sie z nerwow skurcze, przygotowali mnie do porodu, zabrali na porodowke i akcja ustala - lezalam 3 dni na patologii i mieli mnie w czwartek wypisac, a w srode o polnocy rodzic zaczelam) 6 h porodu

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Rety ale się rozpisałyście! Jutro nadrobię, a teraz tylko napiszę, że bylisy na USG - jest pęcherzyk - malutki, bo 5 mm, ale to dopiero 5t3d i cykle mam długie, więc póki co się tym nie stresuję, ważne że jest tam gdzie trzeba! Dostałam zwolnienie do 6 grudnia i wtedy też będę miała kolejną wizytę. Tylko jak tu teraz zadzwonić do pracy i powiedzieć, że MOŻE będę za 3 tygodnie ? ...
ale ci dobrze z tym zwolnieniem - odpoczywaj, nabieraj sil


A ja powrocilam z roboty - zla i glodna. Bylo tyle ludzi, ze nie mialam jak zejsc do WC, ani zjesc kromki chleba. Brzuch mnie tak bolal ze szok. Uroki pracowania w jednoosobowym urzedzie. Jak zamknelam zrobilam na szybkosci kromke z pasztetem i robilam cala papierologie i reszte zeby zdazyc. oj chyba ja szybko pojde na to zwolnienie. Baaaaaaaa wory mialam takie ciezkie, bo tyle listow przyjelam, ze ledwo je dociagnelam pod drzwi
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:36   #944
Malinowa08
Raczkowanie
 
Avatar Malinowa08
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: \
Wiadomości: 211
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

CZEŚĆ przepraszam ze wam głowę zawracam ale nie moge przestać myśleć o tym. Cykle mam przeważnie 30dniowe w dniu prawdopodobnej owulki miałam odrobinę krwi w przezroczystym sluzie w 24 dniu cyklu miałam plamienie a w dniu gdy miałam miec @ miałam mini plamienie i od tamtej pory czasem jajniki bola lekko a raz mocniej śluzu raczej nie mam robiłam test negatywny wyszedł dziś jest 37 dzień cyklu z góry dzięki za odpowiedzi
__________________
Zaręczyliśmy się :[COLOR="rgb(255, 0, 255)"]30.11.2011[/COLOR]
Ślubowaliśmy : 08.09.2012
Malinowa08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:39   #945
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Malinowa08 Pokaż wiadomość
CZEŚĆ przepraszam ze wam głowę zawracam ale nie moge przestać myśleć o tym. Cykle mam przeważnie 30dniowe w dniu prawdopodobnej owulki miałam odrobinę krwi w przezroczystym sluzie w 24 dniu cyklu miałam plamienie a w dniu gdy miałam miec @ miałam mini plamienie i od tamtej pory czasem jajniki bola lekko a raz mocniej śluzu raczej nie mam robiłam test negatywny wyszedł dziś jest 37 dzień cyklu z góry dzięki za odpowiedzi
kiedy robilas test???
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:43   #946
Malinowa08
Raczkowanie
 
Avatar Malinowa08
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: \
Wiadomości: 211
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
kiedy robilas test???
Wczoraj koło 13
__________________
Zaręczyliśmy się :[COLOR="rgb(255, 0, 255)"]30.11.2011[/COLOR]
Ślubowaliśmy : 08.09.2012
Malinowa08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 22:02   #947
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

powtórz test, z moczu porannego, ale na moje oko jak nic nie wyszło na teście to nie ma ciąży.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę


Edytowane przez domciatko
Czas edycji: 2012-11-19 o 22:03
domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:13   #948
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam wyniki - betahcg 1341 !!!!

Neni! Gratulacje!!!!!
Dlaczego dostałaś zwolnienie, czy lekarza coś martwiło?


Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Ja też już na L4 także wypoczywamy razem i mam zamiar tak wypoczywać przez następne 8 miesięcy Choć nie powiem trochę mnie to przeraża, ale jak już wcześniej pisałam u mnie w pracy nie mogę być w ciąży.
Dobrze, bo jak wszystkie pójdziecie na l4 i Wam się będzie w domu nudzic to forum w końcu zacznie tryskać energią
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość

Moge wziasc jakis apap na bol glowy ? Czy nie wskazane ?
Apap ma jeszcze takie plastry chłodzące do przyklejenia na czoło lub kark... Nie próbowałam jeszcze ale w razie w kupiłam sobie wczoraj
Cytat:
Napisane przez Malinowa08 Pokaż wiadomość
CZEŚĆ przepraszam ze wam głowę zawracam ale nie moge przestać myśleć o tym. Cykle mam przeważnie 30dniowe w dniu prawdopodobnej owulki miałam odrobinę krwi w przezroczystym sluzie w 24 dniu cyklu miałam plamienie a w dniu gdy miałam miec @ miałam mini plamienie i od tamtej pory czasem jajniki bola lekko a raz mocniej śluzu raczej nie mam robiłam test negatywny wyszedł dziś jest 37 dzień cyklu z góry dzięki za odpowiedzi
Najlepiej zrób bete... będziesz mieć wtedy większą pewność

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
A ja powrocilam z roboty - zla i glodna. Bylo tyle ludzi, ze nie mialam jak zejsc do WC, ani zjesc kromki chleba. Brzuch mnie tak bolal ze szok. Uroki pracowania w jednoosobowym urzedzie. Jak zamknelam zrobilam na szybkosci kromke z pasztetem i robilam cala papierologie i reszte zeby zdazyc. oj chyba ja szybko pojde na to zwolnienie. Baaaaaaaa wory mialam takie ciezkie, bo tyle listow przyjelam, ze ledwo je dociagnelam pod drzwi
A czym się zajmujesz?
Ja ja pracowałam w żłobku to potrafiłam zjeść śniadanie o 18 Jak ostatnie dziecko do domu poszło... Rano nigdy nie byłam głodna a w ciągu dnia nie było nawet o tym mowy

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

za dzisiejsze wizyty!
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:18   #949
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Margosia pracuje na poczcie.

Witam sie, Marysie odstawilam do zlobka, podjechalam do siostry po podpisy do papierow, przyjechalam do domu i gotuje szczawiowaMaz powrocil z pracy i wyskoczyl gdzies na chwile, wiec mam czas na Wizaz.Na 12 do pracy - jak mi sie nie chce
Zrobie sobie herbatki z miodem A co u naszych dziewczynek?
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 08:34   #950
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Chyba wszystkie jeszcze śnią

Ja czekam na odkurzacz... Kurier wysłał sesemesa, że dziś będzie... Może w końcu odgruzuje tą chałupę
Tzn. może do weekendu zdążę
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:38   #951
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie jeszcze śnią

Ja czekam na odkurzacz... Kurier wysłał sesemesa, że dziś będzie... Może w końcu odgruzuje tą chałupę
Tzn. może do weekendu zdążę

ja wczoraj umylam podlogi, przyszlam i w pokoju sie lepi - mezus twierdzi ze Marysia jablko roztarla po podlodze, a ja przypuszczam, ze nie zamknla coli i stracila ja z lawy - nie pierwszy raz. Juz ja umylam na nowo.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:39   #952
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Dzień dobry Ja dziś odpoczywam w domku przed wizytą Śniadania nie jestem w stanie zjeść ale mandarynki owszem Odrzuca mnie od jedzenia;/ Masakra jakaś. Trzymajcie kciuki za moje drugie ukochane serduszko bo dziś pewni je zobaczymy Już nie mogę się doczekać
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:44   #953
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez strawberry162 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja dziś odpoczywam w domku przed wizytą Śniadania nie jestem w stanie zjeść ale mandarynki owszem Odrzuca mnie od jedzenia;/ Masakra jakaś. Trzymajcie kciuki za moje drugie ukochane serduszko bo dziś pewni je zobaczymy Już nie mogę się doczekać
trzymam kciuki i czekam na relacje ---> dopiero wieczorem ja przeczytam. Ale ci zazdroszcze, ja mam 11 grudnia dpiero wizyte

Zapisalam Marysie na nauke plywania i od 8 grudnia co sobote bedziemy chodzic a co mnie tez sie przyda troszke relaxu
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:46   #954
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez strawberry162 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja dziś odpoczywam w domku przed wizytą Śniadania nie jestem w stanie zjeść ale mandarynki owszem Odrzuca mnie od jedzenia;/ Masakra jakaś. Trzymajcie kciuki za moje drugie ukochane serduszko bo dziś pewni je zobaczymy Już nie mogę się doczekać
Kciuki od rana już zaciśnięte I melduj się zaraz szybko po wizycie bo my spragnione pozytywnych informacji i nowych ślicznych serduszek

Ja mam za dużo wolnego czasu więc jest on strasznie niezorganizowany
Nie wiem jak się przestawię jak się dziecko urodzi... wtedy nie będzie wyboru... tylko trzeba będzie ruszyć tyłek

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
trzymam kciuki i czekam na relacje ---> dopiero wieczorem ja przeczytam. Ale ci zazdroszcze, ja mam 11 grudnia dpiero wizyte

Zapisalam Marysie na nauke plywania i od 8 grudnia co sobote bedziemy chodzic a co mnie tez sie przyda troszke relaxu
A od kiedy można z dziećmi chodzić na normalny basen? Tzn. z chlorowaną woda a nie ozonowaną?
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:50   #955
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Kurcze z jednej strony bardzo nie mogę się doczekać wizyty a z drugiej strony boje się że coś będzie nie tak
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:55   #956
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez strawberry162 Pokaż wiadomość
Kurcze z jednej strony bardzo nie mogę się doczekać wizyty a z drugiej strony boje się że coś będzie nie tak
To chyba naturalne i większość z nas tak to przezywa
Dlatego ja lubię mieć wizytę najwcześniej jak się da wtedy człowiek krócej się stresuje
Ale za tydzień ze względu na to, że mąż też ma być mam dopiero na 18 żeby zdążył z pracy szybko przyjechać
To będzie najdłuższy dzień w moim życiu
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:59   #957
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
A u mnie jescze w pracy nic nie wiedza .. w sumie ja od wczoraj wiem Nie wiem jak powiedziec , od czego zaczac .. W dodatku nie jestem pracownikiem firmy , pracuje przez agencje , ale za to 2 lata w tej samej firmie. Problem w tym ze mam ciezka fizyczna prace , i niby nie moga mnie zwolnic , ale skoro nie moge dzwigac i ciagnac ciezkich palet , to do niczego innego sie nie nadaje .. Nie wiem co ze mna bedzie , a nie ciekawie byloby sie pozbyc dochodu wlanie teraz

A dlaczego pozbyć dochodu? Może po prostu powinnaś pójść na zwolnienie lekarskie? Nie powinnaś dźwigać w ciąży. Jeśli powiesz lekarzowi jak twoja praca wygląda, to na pewno wypisze ci zwolnienie

Cytat:
Napisane przez strawberry162 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja dziś odpoczywam w domku przed wizytą Śniadania nie jestem w stanie zjeść ale mandarynki owszem Odrzuca mnie od jedzenia;/ Masakra jakaś. Trzymajcie kciuki za moje drugie ukochane serduszko bo dziś pewni je zobaczymy Już nie mogę się doczekać

Są kciuki od samego rana
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:59   #958
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Mi od soboty strasznie się dłużyło;p Ale na szczęściu już jest DZIŚ i za pare godzin wszystkiego się dowiemy
A jak tam Wasze piersi? Moje są ogromne i twarde mój Tż nawet stwierdził że wyglądają jakbym miała silikony w środku;p
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 09:04   #959
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

ja już wstałam.
dziś mam wolne więc cały dzień leniuchuję.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 09:06   #960
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez strawberry162 Pokaż wiadomość
Mi od soboty strasznie się dłużyło;p Ale na szczęściu już jest DZIŚ i za pare godzin wszystkiego się dowiemy
A jak tam Wasze piersi? Moje są ogromne i twarde mój Tż nawet stwierdził że wyglądają jakbym miała silikony w środku;p
Moje jakoś specjalnie nie urosły... w ogóle bym powiedziała, że są takie jak były... ale ja mam rozmiar 70hh więc dla mnie lepiej, żeby już większe nie były

Brzucha też nie mam... Wszyscy piszą, że widać już chociaż od wzdęć a mój nic a nic
ale może dlatego, że ja nigdy płaskiego nie miałam tylko sporą oponkę (opona całoroczna- ciekawe kiedy się wymieni na zimową)
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.