Silne krwawienie i ból, a tabletki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-14, 08:52   #1
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185

Silne krwawienie i ból, a tabletki


Dziewczyny,
W poniedziałek idę do lekarza, ale zastanawiam się czy już dziś nie odstawić pigułek. Biorę dopiero 1 opakowanie (miałam przerwę prawie 2 letnią), ale czuję się potwornie. Lekarka zapisała mi Yasmin, już kiedyś je przyjmowałam i było w miarę ok.
Obecnie, po około 5 dniach ich brania i lekkiego krwawienia, zaczęłam krwawić mocniej - jak przy okresie, a w podbrzuszu mam bóle menstruacyjne. Taki stan trwa już tydzień. Czy to normalne? Powiem szczerze, że nie przypominam sobie czegoś takiego w swojej historii brania tabletek. Zawsze miałam lekkie plamienie przy pierwszym opakowaniu, ale nigdy normalnej miesiączki przez tyle dni!
Doradźcie coś, czy ktoś już coś takiego miał podczas stosowania Yasminu?
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 12:55   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Silne krwawienie i ból, a tabletki

A ulotkę i rozdział o skutkach ubocznych pzreczytałaś? To, co,że wcześniej nie miałaś żadnych niedobrych objawów, teraz masz.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:17   #3
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Silne krwawienie i ból, a tabletki

Oczywiście, że czytałam. Nie znalazłam jednak informacji, że przez cały czas brania tabletek będę miała normalny, regularny i na dodatek bardzo bolący okres...Również z własnych doświadczeń nie pamiętam, niczego podobnego, na forum również dziewczyny piszą jedynie o plamieniach. Czuję się strasznie osłabiona, jestem blada i bez życia. Jak tak dalej pójdzie nabawię się jakiejś anemii. Dlatego pytam, czy to jest normalne?
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:23   #4
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Silne krwawienie i ból, a tabletki

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Oczywiście, że czytałam. Nie znalazłam jednak informacji, że przez cały czas brania tabletek będę miała normalny, regularny i na dodatek bardzo bolący okres...Również z własnych doświadczeń nie pamiętam, niczego podobnego, na forum również dziewczyny piszą jedynie o plamieniach. Czuję się strasznie osłabiona, jestem blada i bez życia. Jak tak dalej pójdzie nabawię się jakiejś anemii. Dlatego pytam, czy to jest normalne?
Kiedys nie mialas, teraz masz.

Jesli bierzesz dopeiro 5 dni to znaczy, ze wzilas w 1. dzien krawienia, które się przedluza. Nic dziwnego.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 06:54   #5
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Silne krwawienie i ból, a tabletki

To może napiszę jeszcze raz, bo chyba nie zostałam zrozumiana:
Tabletki biorę już 14-ty dzień. Przez ten cały czas mam okres, najpierw niewielki, po 5 dniach bardzo silny, połączony z bólami menstruacyjnymi, jakie miałam zazwyczaj tylko 1 dnia okresu. To trwa do dziś.
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:41   #6
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Silne krwawienie i ból, a tabletki

Jestem już po wizycie u lekarza, ginekolog kazała natychmiast odstawić pigułki...Dostałam silne leki zmniejszające krwawienie i żelazo.
Stwierdziła, że Yasmin widocznie nie są dla mnie dobre, zupełnie jakbym była królikiem doświadczalnym i eksperyment się nie udał. Mój wniosek, zmiana lekarza na takiego który dobiera antykoncepcję po badaniach hormonalnych.
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.