Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 09:11   #1621
lily11666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej zastanawiam się nad zrobieniem warkoczyków,ale mam dość słabe włosy,z tego co czytałam w waszych postach,to późniejszy stan włosów zależy od tego czy osoba robiąca warkoczyki się na tym dobrze zna,ma ktoś może kogoś sprawdzonego i godnego polecenia z Lubelskiego? xdreadx-bo Ty chyba dopiero eksperymentujesz,a jakoś się boję ryzykować
lily11666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:14   #1622
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez lily11666 Pokaż wiadomość
Hej zastanawiam się nad zrobieniem warkoczyków,ale mam dość słabe włosy,z tego co czytałam w waszych postach,to późniejszy stan włosów zależy od tego czy osoba robiąca warkoczyki się na tym dobrze zna,ma ktoś może kogoś sprawdzonego i godnego polecenia z Lubelskiego? xdreadx-bo Ty chyba dopiero eksperymentujesz,a jakoś się boję ryzykować
jesli masz slabe wlosy to ja bym nie robila warkoczykow.mowie to calkiem szczerze jako osoba robiaca warkoczyki. ta fryzura jednak wjakis tam sposob obciąza wlosy.
astan wlosow oczywiscie zalezy od tego czy ktos umie robic warkoczyki czy nie,czy dowali ci 9 paczek wlosow czy ilosc odpowiednia do twoich wlosow,ale jest ryzyko ,ze nie bedzie ci sie podobal stan wlosow po zdjeciu warkoczykow.
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:33   #1623
lily11666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

takie ryzyko jest nawet jak się idzie na podcięcie końcówek-efekty mogą być różne;P dzięki za opinię,zastanawiałam się nad tą fryzurą,bo zachciało mi się jakichś zmian:P włosów farbować nie chcę,więc padło na warkoczyki,ale że są raczej drogie to próbuję się dowiedzieć o tym jak najwięcej,no trudno,to chyba trzeba będzie coś innego sobie wymyślić
lily11666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:45   #1624
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez lily11666 Pokaż wiadomość
takie ryzyko jest nawet jak się idzie na podcięcie końcówek-efekty mogą być różne;P dzięki za opinię,zastanawiałam się nad tą fryzurą,bo zachciało mi się jakichś zmian:P włosów farbować nie chcę,więc padło na warkoczyki,ale że są raczej drogie to próbuję się dowiedzieć o tym jak najwięcej,no trudno,to chyba trzeba będzie coś innego sobie wymyślić
oczywiscie,ze mozesz sobie zrobic warkoczyki, i wcale nie musi byc źle jak je zdejmiesz.ale właściwie co to znaczy,ze masz słabe wlosy?
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:04   #1625
lily11666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

moje włosy są dość cienkie i dość dużo ich wypada(chociaż to jeszcze zależy kiedy),też nie mogę się pochwalić "szopą" na głowie

Edytowane przez lily11666
Czas edycji: 2009-05-17 o 20:05
lily11666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:19   #1626
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez lily11666 Pokaż wiadomość
moje włosy są dość cienkie i dość dużo ich wypada(chociaż to jeszcze zależy kiedy),też nie mogę się pochwalić "szopą" na głowie
to ja bym nie ryzykowala
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:24   #1627
lily11666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

ok,dzięki za radę szczerze mówiąc,to nawet ich stan trudno mi określić:P fryzjera nie widziały od wieków chyba,a moje cudowanie z fryzurami kończy się na związaniu ich rano w kucyk:P więc chyba jeszcze spróbuję poszukać kogoś,kto własnym okiem oceni moje włosy,ale raczej posłucham Twojej rady i zrezygnuję z tego pomysłu
lily11666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 17:20   #1628
RunForYourLife
Raczkowanie
 
Avatar RunForYourLife
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Okolice Siedlec
Wiadomości: 43
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cześć dziewczyny!

Czy możecie mi polecic kogos z Wwa kto robi warkoczyki?
__________________
You are your own limit !
RunForYourLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 17:38   #1629
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

patrz dwa posty wyżej
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:02   #1630
zoskaa3
Raczkowanie
 
Avatar zoskaa3
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódzkie/Silesia
Wiadomości: 190
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

A znacie kogoś z Katowic, kto zajmuję się robieniem warkoczyków? Oczywiście im taniej, tym lepiej a jeszcze by było lepiej, gdy znalazł by się ktoś, kto robi za darmo.. <bo żem biedna studentka >
Tylko warkoczyki bym chciała ze swoich włosów, nie doczepianych. <ewentualnie trochę przedłużyć je syntetykami.. ale to ewentualność>
__________________
zoskaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 17:57   #1631
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cześć dziewczyny! Przeczytałam prawie cały wątek (dwa dni siedziałam) i nabrałam jeszcze większej ochoty na warkoczyki, niż zwykle miałam. Skończyłam szkołę wizażu i stylizacji i miałyśmy tam zajęcia z przedłużania włosów warkoczami dobieranymi i zwykłymi oraz zaplatanie warkoczy z większej ilości pasm niż 3. Dlatego też postanowiłam, że zrobię sobie warkoczyki sama, warto się nauczyć czegoś nowego. Po za tym nie wiem, czy wytrzymam w warkoczach dłużej niż dwa tygodnie, bo mam problemy z noszeniem jednej fryzury przez kilka dni
Mam w związku z tym pytanie do naszych specjalistek: czy pracowałyście kiedyś na naturalnych włosach, jeśli tak, to jaka jest różnica między nimi a syntetykami? Bo w szkole doczepiłyśmy tylko naturalne, a syntetyki miałam w rękach dwa razy w życiu i to takie "śliskie" do przedłużania, a te z waszych zdjęć przypominają bardziej wełnę, niż takie włosy.
Po drugie chcę mieć warkoczyki tylko do ramion, dłuższe do łopatek, bo jestem niska i bardzo źle wyglądam w dłuższych włosach (ciągną mnie w dół dając efekt wielkich włosów doczepionych do małej osóbki), jaka długość włosów będzie w takim przypadku optymalna? Nie wiem, ile włos się skróci przy takim małym splocie?

Trochę się rozpisałam, ale bardzo mnie to zainteresowało, pozdrawiam was wszystkie i podziwiam wasze piękne włoski.
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 06:42   #1632
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Przeczytałam prawie cały wątek (dwa dni siedziałam) i nabrałam jeszcze większej ochoty na warkoczyki, niż zwykle miałam. Skończyłam szkołę wizażu i stylizacji i miałyśmy tam zajęcia z przedłużania włosów warkoczami dobieranymi i zwykłymi oraz zaplatanie warkoczy z większej ilości pasm niż 3. Dlatego też postanowiłam, że zrobię sobie warkoczyki sama, warto się nauczyć czegoś nowego. Po za tym nie wiem, czy wytrzymam w warkoczach dłużej niż dwa tygodnie, bo mam problemy z noszeniem jednej fryzury przez kilka dni
Mam w związku z tym pytanie do naszych specjalistek: czy pracowałyście kiedyś na naturalnych włosach, jeśli tak, to jaka jest różnica między nimi a syntetykami? Bo w szkole doczepiłyśmy tylko naturalne, a syntetyki miałam w rękach dwa razy w życiu i to takie "śliskie" do przedłużania, a te z waszych zdjęć przypominają bardziej wełnę, niż takie włosy.
Po drugie chcę mieć warkoczyki tylko do ramion, dłuższe do łopatek, bo jestem niska i bardzo źle wyglądam w dłuższych włosach (ciągną mnie w dół dając efekt wielkich włosów doczepionych do małej osóbki), jaka długość włosów będzie w takim przypadku optymalna? Nie wiem, ile włos się skróci przy takim małym splocie?

Trochę się rozpisałam, ale bardzo mnie to zainteresowało, pozdrawiam was wszystkie i podziwiam wasze piękne włoski.




Wg mnie warkoczyki z włosów naturalnych to przedsięwzięcie na ok tydzień, włosy naturalne mają to do siebie, że się tak jakby mechacą, nie wygląda to zbyt estetycznie, po prostu wyłażą z nich włoski. Znając cenę włosów naturalnych jeśli chodzi o wykorzystanie ich do warkoczyków to chyba impreza rzędu 600 zł - za same włosy jak nie więcej, jednym słowem będziesz potrzebowała tych włosów bardzo dużżżżo, wydaje mi się że TO BARDZO KIEPSKI POMYSŁ.
A różnica między syntetykami a naturalnymi jest taka, że mają inną fakturę, tamte co miałaś, nie wiem tylko czy byly przeznaczone do warkoczyków, ale to pewnie tzw. soft and silky, one są śliskie i ogólnie jak dla mnie bardzo kiepskie włosy. Nie wiem dlaczego wyglądają ci na wełnę, bo po zapleceniu, trudno jest zobaczyć , gdzie kończą się włosy naturalne a gdzie zaczynają syntetyczne, i zwykły laik nawet nie będzie wiedział, że to syntetyczne, jeśli dobierzesz odpowiedni kolor, mam nadzieję, że pomogłam
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 08:08   #1633
warkoczyki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez zoskaa3 Pokaż wiadomość
A znacie kogoś z Katowic, kto zajmuję się robieniem warkoczyków? Oczywiście im taniej, tym lepiej a jeszcze by było lepiej, gdy znalazł by się ktoś, kto robi za darmo.. <bo żem biedna studentka >
Tylko warkoczyki bym chciała ze swoich włosów, nie doczepianych. <ewentualnie trochę przedłużyć je syntetykami.. ale to ewentualność>
Witaj !
ZNam koos takiego i myel ze robi nie drogo. Co do warkoczykow naturalnych , zeby osiagnac super efek , zagescic i przedluzyc warkoczyk to trzeba wplesc syntetyki ! Z wlosow naturalnych mozesz zrobic warkoczyki sama lub przy pomocy bliskiej osoby , ale mozesz byc pewna ze nie osiagniesz mega efektu. Do warkoczykow doplata sie tylko syntetyki z racji ze sa lekkie i dodaja objetosci w przeciwienstwie do wlosow naturalntych ktorych cena byla by hoooo./....hoooo... a efekt zaden ;/
warkoczyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:26   #1634
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Nie... nie o to pytałam... Chodziło mi o to, czy bardzo się różnią włosy na warkoczyki od innych rodzajów włosów, czy np. nie są mniej śliskie i bardziej podatne na układanie niż inne syntetyki (bo tak mi się wydaje) i wiem, że wyglądają po zapleceniu na naturalne włosy
Nigdzie nie napisałam, że chciałabym użyć naturalnych włosów, myślę, że pomysł nie dość że niepraktyczny, to jeszcze drogi.
Po drugie pytałam, jakiej długości muszę mieć pasma, żeby wyszły mi warkocze najwyżej do łopatek (bo może łatwiej mi będzie obciąć całość, niż bawić się w plecenie, a później obcinać)?
Myślę, że wrażenie "wełny", daje w szczególności to, że włosy są delikatnie pokarbowane i często zapakowane, jak włóczka Nie widziałam ich na żywo, taka moja refleksja, bo obejrzeniu zdjęć.
W każdym razie dzięki za pomoc i jeszcze proszę Cię o odpowiedź na to drugie pytanie.

To ty jesteś w awatarku?

Edytowane przez Eurydyke
Czas edycji: 2009-05-20 o 09:29 Powód: błąd stylistyczny
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:46   #1635
azjaci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 42
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

jesli zrobisz warkoczyki z naturalnych wlosow to moze sie zdazyc tak ze bedziesz musiala zgolic sie na lyso bo naturalne wlosy maja to do siebie ze sie kutonią.bedziesz miala na glowie jeden wielki kuton dlatego warkoczyki sa robione z syntetycznych wlosow tu tez jest obawa ze zrobi sie kuton ale to dopiero wtedy gdy przesadzasz z noszeniem ich np moja znajoma nosila 6 miesiecy i jak jej zdejmowalam to niektore musialam ciac przy skorze hehe no ale to z jej winy.:P
azjaci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 20:34   #1636
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
Nie... nie o to pytałam... Chodziło mi o to, czy bardzo się różnią włosy na warkoczyki od innych rodzajów włosów, czy np. nie są mniej śliskie i bardziej podatne na układanie niż inne syntetyki (bo tak mi się wydaje) i wiem, że wyglądają po zapleceniu na naturalne włosy
Nigdzie nie napisałam, że chciałabym użyć naturalnych włosów, myślę, że pomysł nie dość że niepraktyczny, to jeszcze drogi.
Po drugie pytałam, jakiej długości muszę mieć pasma, żeby wyszły mi warkocze najwyżej do łopatek (bo może łatwiej mi będzie obciąć całość, niż bawić się w plecenie, a później obcinać)?
Myślę, że wrażenie "wełny", daje w szczególności to, że włosy są delikatnie pokarbowane i często zapakowane, jak włóczka Nie widziałam ich na żywo, taka moja refleksja, bo obejrzeniu zdjęć.
W każdym razie dzięki za pomoc i jeszcze proszę Cię o odpowiedź na to drugie pytanie.

To ty jesteś w awatarku?
syntetyki w opakowaniu wg mnie nie wygladaja jak welna.a jesli tak ci sie wydaje, to moge cie zapewnic,ze tak ma byc
chodzi oto,ze wlosy do warkoczykow wykonane sa z tego samego materialu co wlosy do przedluzania(kanekalon) ,ale sa pokarbowane. zeby zrobic warkoczyki do łopatek kupujesz standardowej dlugosci syntetyki i zaplatasz do oczekiwanej dlugosci,to bedzie jakos 15 cm krocej niz cala dlugosc.
a jesli chodzi o warkoczyki znaturalnych wlsoow ,ale doczepianych to nie ma takije opcji,bo potrzeba by uzyc wlosow ,ktore maja ok 120 cm dlugosci.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez azjaci Pokaż wiadomość
jesli zrobisz warkoczyki z naturalnych wlosow to moze sie zdazyc tak ze bedziesz musiala zgolic sie na lyso bo naturalne wlosy maja to do siebie ze sie kutonią.bedziesz miala na glowie jeden wielki kuton dlatego warkoczyki sa robione z syntetycznych wlosow tu tez jest obawa ze zrobi sie kuton ale to dopiero wtedy gdy przesadzasz z noszeniem ich np moja znajoma nosila 6 miesiecy i jak jej zdejmowalam to niektore musialam ciac przy skorze hehe no ale to z jej winy.:P
bez przesady,warkoczyków z naturalnych włosów nie nosi się długo i nie zdąrzą sie skołtunić.
a co do tych z syntetykow to miałam klientkę,która nosiła je 8 miesiecy.i po zdjeciu przyszla na ponowne zaplatanie -jej wlosy naprawde wygladaly ok.ale to pewnie dzieki temu,ze uzywala odzywki do spryskiwania odrostow-dzieki temu nie kołtunia sie.ale oczywiscie nie warkoczyki mozna nosic max 4 miesiace
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:30   #1637
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Standardowe się raczej zamawia i po prostu plecie do pożądanej długości są jeszcze dłuższe chyba 240 i wtedy tniesz nawet na 3 jeśli chcesz króciutkie warkoczyki. Teraz w ogóle jakaś chała jest z tymi włosami coraz mniej ich w paczkach...

Tak, na zdjęciu jestem ja
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 23:10   #1638
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Standardowe się raczej zamawia i po prostu plecie do pożądanej długości są jeszcze dłuższe chyba 240 i wtedy tniesz nawet na 3 jeśli chcesz króciutkie warkoczyki. Teraz w ogóle jakaś chała jest z tymi włosami coraz mniej ich w paczkach...

Tak, na zdjęciu jestem ja

Ok, dziewczyny, dzięki, to tak zrobię (tj. zamówię standardowe)

Skoro to ty, to bardzo ci pasuje nick, zastanawiałam się czy to nie jakieś zdjęcie Christiny Aquilery
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:15   #1639
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

no właśnie coraz mnie włosów w tych paczkach, następne zamawiam a Anglii żeby zobaczyć czy to światowa tendencja czy tylko polskie sklepu na włosach przycinają
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 18:04   #1640
RunForYourLife
Raczkowanie
 
Avatar RunForYourLife
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Okolice Siedlec
Wiadomości: 43
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Kto może mi jeszcze polecić kogoś z Wwa kto robi ladne warkoczyki?
__________________
You are your own limit !
RunForYourLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:36   #1641
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez PoisonCandy Pokaż wiadomość
no właśnie coraz mnie włosów w tych paczkach, następne zamawiam a Anglii żeby zobaczyć czy to światowa tendencja czy tylko polskie sklepu na włosach przycinają


Daj znać, czy też "przycinają"




Niestety WWA to nie znajome klimaty ja dla mnie:0
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:16   #1642
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez RunForYourLife Pokaż wiadomość
Kto może mi jeszcze polecić kogoś z Wwa kto robi ladne warkoczyki?
mogę ci polecić twistedhair.pl,ale wierz mi,ze terminy karolina ma zapewne takie jak ja-dopiero czerwiec.
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 16:37   #1643
antyrealistka
Raczkowanie
 
Avatar antyrealistka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: sercem Nowy Jork
Wiadomości: 87
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Chciaaałam sobie zrobić warkoczyki w kolorze brąz, fiolet, blond, żółć.
Co sądzicie?
__________________
W tańcu możesz sobie pozolić na luksus bycia sobą.

NEW AGE IS NOT HIP-HOP !!

<uśmiech>
antyrealistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 19:37   #1644
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez antyrealistka Pokaż wiadomość
Chciaaałam sobie zrobić warkoczyki w kolorze brąz, fiolet, blond, żółć.
Co sądzicie?
jestem za
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 10:40   #1645
antyrealistka
Raczkowanie
 
Avatar antyrealistka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: sercem Nowy Jork
Wiadomości: 87
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Jakie połączenia jeszczę proponujecie? Mój naturalny to brąz.
__________________
W tańcu możesz sobie pozolić na luksus bycia sobą.

NEW AGE IS NOT HIP-HOP !!

<uśmiech>
antyrealistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 15:07   #1646
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez antyrealistka Pokaż wiadomość
Jakie połączenia jeszczę proponujecie? Mój naturalny to brąz.
moze z zielonym?
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 23:29   #1647
antyrealistka
Raczkowanie
 
Avatar antyrealistka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: sercem Nowy Jork
Wiadomości: 87
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Bardzo podoba mi się zielony, ale moi znajomi już mają taki kolor, więc chciałabym coś innego.
__________________
W tańcu możesz sobie pozolić na luksus bycia sobą.

NEW AGE IS NOT HIP-HOP !!

<uśmiech>
antyrealistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 09:13   #1648
cranberi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 74
GG do cranberi
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

może brąz + niebieski, rozowy, zolty?
btw, ja zaplatam sie juz we wtorek i nie moge sie doczekac ^^
cranberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 17:50   #1649
antyrealistka
Raczkowanie
 
Avatar antyrealistka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: sercem Nowy Jork
Wiadomości: 87
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hmm. niebieski.. niezły pomysł, a jaki ty zaplatasz cranberi?
bagladyshop - pleciesz warkoczyki, więc powiedz mi czy one naprawdę niszczą włosy.
__________________
W tańcu możesz sobie pozolić na luksus bycia sobą.

NEW AGE IS NOT HIP-HOP !!

<uśmiech>
antyrealistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 18:10   #1650
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez antyrealistka Pokaż wiadomość
hmm. niebieski.. niezły pomysł, a jaki ty zaplatasz cranberi?
bagladyshop - pleciesz warkoczyki, więc powiedz mi czy one naprawdę niszczą włosy.
ja nosze warkoczyki na przemian z dredlokami non stop od marca 2006 i wierz mi,ze gdybym miala zniszczone wlosy to bym ich sobie nie robiła.
jesli sa odpowiednio -dobrze!wykonane to nie niszcza.a dobrze tzn, ze ilość syntetykow jest odpowiednio dobrana do ilosci twoich wlosow-najgorzej jak jest ich za duzo ,bo wtedy masz obciazone wlosy i moze byc taka sytuacja,ze ci warkoczyk odpadnie razem z twoimi wlosami.
a co do kolorow to do brazu pasuje niemal kazdy.ja ostatnio robilam braz 13 kolorami:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...812bb2b17.html

Edytowane przez bagladyshop
Czas edycji: 2009-05-24 o 18:12
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.