Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+ - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-12, 08:36   #181
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
A ja mam glupie pytanie, ktore nie wiem gdzie zadac..mam nadzieje ze dobrze trafilam. Czym sie rozni emulsja od kremu? Konsystencja czy czyms jeszcze...?
Krem ma inny skład, jest bardziej treściwy i np. zawiera trójlglicerydy, których np. moja skóra nie toleruje.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 08:59   #182
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

W piątek-pół dnia siedziałam przy komputerze i telefonie - wydzwaniałam do aptek z pytaniem o emulsję Avene 50+...w Szczecinie są tylko 20+, a 50+pojawią się dopiero w połowie kwietnia w aptekach internetowych też pusto...
Całe szczęscie - trafiłam na bardzo sympatryczną Panią - w aptece Zdrowie , która poratowała mnie próbkami dostałam 4 próbki po 5 ml
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 10:14   #183
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Krem ma inny skład, jest bardziej treściwy i np. zawiera trójlglicerydy, których np. moja skóra nie toleruje.
Krem też bardziej pobiela niż emulsja.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 10:37   #184
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
A ja mam glupie pytanie, ktore nie wiem gdzie zadac..mam nadzieje ze dobrze trafilam. Czym sie rozni emulsja od kremu? Konsystencja czy czyms jeszcze...?
Emulsja oblepia, pozostawia białe smugi i klei się niemiłosiernie
Skóra pod nią nie oddycha - zdecydowanie tyko i wyłącznie dla tłustej skóry. Na normalnej i przesuszonej się nie sprawdza , na dodatek podkreśla wszystkie obłażące skórki, włazi w dołki i zmarszczki tworząc "białe kreski"...
Pobiela tak samo jak krem.

Albinos nie jest ideałem ale w moim prywatnym rankingu dużo wyżej od emulsji - przede wszystkim nie klei sie tak okropnie jak emulsja i lepiej współpracuje ze skrobią
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-03-12 o 20:57
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 15:29   #185
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

marianno, ja przepraszam że się wtrącę, ale postanowiłaś zostać hakerem czy co? Siakieś dziwne te Twoje posty...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 19:07   #186
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Dziekuje za odpowiedzi na moje glupie pytanie Oj ciezka sprawa..musze zdobyc jakies probki A nie chce na twarz czegos innego niz Avene bo nie chce mi sie z tym Parsolem (a raczej jego obecnoscia w innych filtrach) użerac :/
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 21:00   #187
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
marianno, ja przepraszam że się wtrącę, ale postanowiłaś zostać hakerem czy co? Siakieś dziwne te Twoje posty...
Edytowałam post Marianny i wycięłam tę chinszczyznę. Złoś i ANiołek pisali na technicznym, ze czasami do postów dodaja się linki do stron z wirusami, lub jesli jest to plik z zakonczeniem .exe = pewnie to wirus. Złoś włączył automatyczne kasowanie takich linków, ale czasami udaje im sie prześliznąć. Lepiej nie klikac i zostawic w spokoju. Modzi maja za zadanie kasowac to dziadostwo.

Osoba pisząca posta nie ma pojecia, ze do jej wiadomosci moze byc dodany taki link, nie znaczy to tez ze ma wirusa na kompie.

EDIT: Tu ten watek z technicznego:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=175821
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 09:30   #188
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Edytowałam post Marianny i wycięłam tę chinszczyznę. Złoś i ANiołek pisali na technicznym, ze czasami do postów dodaja się linki do stron z wirusami, lub jesli jest to plik z zakonczeniem .exe = pewnie to wirus. Złoś włączył automatyczne kasowanie takich linków, ale czasami udaje im sie prześliznąć. Lepiej nie klikac i zostawic w spokoju. Modzi maja za zadanie kasowac to dziadostwo.

Osoba pisząca posta nie ma pojecia, ze do jej wiadomosci moze byc dodany taki link, nie znaczy to tez ze ma wirusa na kompie.

EDIT: Tu ten watek z technicznego:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=175821
dzięki L_V - po zmianie (moim zdnaiem na gorsze) wyglądu Wizażu - mam duże problemy z pisaniem na tym forum - juz mi sie niechce wogóle czegokolwiek tu pisać

Kompa zawirusowanego nie mam na 100% , a te esy- floresy sa widoczne dopiero wtedy jak wiadomość pojawi się na forum, za kazdym razem muszę wiadomość edytować i poprawiać, już mi się nie chce...
do tego dochodzą jakieś dziwne zachowania w momencie jak używam polskich liter...otwiera mi sie 150 tyś innych okienek...nie wim czy opera jest niekompatybilna z nową wersją Wizażu, czy wystarczy coś w ustawieniach mojego profilu pozmieniać....jestem całkowicie zniechęcona
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 10:31   #189
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
dzięki L_V - po zmianie (moim zdnaiem na gorsze) wyglądu Wizażu - mam duże problemy z pisaniem na tym forum - juz mi sie niechce wogóle czegokolwiek tu pisać

Kompa zawirusowanego nie mam na 100% , a te esy- floresy sa widoczne dopiero wtedy jak wiadomość pojawi się na forum, za kazdym razem muszę wiadomość edytować i poprawiać, już mi się nie chce...
do tego dochodzą jakieś dziwne zachowania w momencie jak używam polskich liter...otwiera mi sie 150 tyś innych okienek...nie wim czy opera jest niekompatybilna z nową wersją Wizażu, czy wystarczy coś w ustawieniach mojego profilu pozmieniać....jestem całkowicie zniechęcona
Te linki nie mają nic wspólnego z Twoim komputerem, także nie martw się że masz wirusa.
Jest jak piszesz - one pokazują się w niektórych wiadomościach dopiero na forum. I wydaje mi sie, ze one nie mają nic wspólnego z przeglądarką. A te wyskakujące okienka, to chyba właśnie też część tego problemu - dziewczyny pisałay, że albo pojawiał się link w poście, albo przekierowywało je na inne strony. proponuję zgłosić problem na technicznym.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 15:52   #190
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość

do tego dochodzą jakieś dziwne zachowania w momencie jak używam polskich liter...otwiera mi sie 150 tyś innych okienek...nie wim czy opera jest niekompatybilna z nową wersją Wizażu, czy wystarczy coś w ustawieniach mojego profilu pozmieniać....jestem całkowicie zniechęcona

Marianno mam ten sam problem.. i wcale nie od momentu gdy się zmienił sty Wizazu.. mnie juz od dawna Opera nie współgra z wizazem i ciągle przy polskich literkach coś mi wyskakuje.. czasem mam dość tego pisania ich po 15 razy i w ogóle przestaję ich używac... nie wiem skąd mi się to bierze
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 09:39   #191
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Marianno mam ten sam problem.. i wcale nie od momentu gdy się zmienił sty Wizazu.. mnie juz od dawna Opera nie współgra z wizazem i ciągle przy polskich literkach coś mi wyskakuje.. czasem mam dość tego pisania ich po 15 razy i w ogóle przestaję ich używac... nie wiem skąd mi się to bierze
Nikita-v - jak miło usłyszeć , że to nie jest tylko mój problem

Na mój gust to jest sprawa jakichś ustawień w operze - ale ja nie potrafię do nich dotrzeć...bo nawet jak ustawię, operę tak żeby przedstawiała sie jak IE - to nic to nie zmienia

kiedyś ktoś mi pokazywał jakąś kombinację przycisków na klawiaturze - że jak to się wciśnie to był jakiś myk z polskimi literami, odnośnikami itp - wtedy przy pisaniu posta nie było widać np. emotek, tylko trzeba było je ręcznie wpisywać - ten sposób nie generował niepotrzebnych okienek na Wizażu (bo na innych stronach tego problemu nie mam)- ale nie pamiętam tej kombinacji przycisków :P
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 16:49   #192
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Dostałam jakiś czas temu 3 miniaturki tej emulsji z nowa formułą.

Spodobała mi sie tak bardzo, że kupiłam całą tubkę a niecały tydzień potem drugą (bo akurat trafiła sie promocja). Bardzo ją polubiłam i teraz obok emulsji Iwostin Solecrin to mój ulubiony filtr - szybki się wchłania, nie zostawia białej warstwy na skórze, nie kleji się ani nie błyszczy Skóra jest niemal matowa - na upartego można nei nakładać podkłądu ani skrobii

Mojej siostrze tez sie spodobała (dałam jej jedną miniaturkę) - kupiłam jej więc dzisiaj zestaw jako prezent na dzień dziecka od rodziców
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 18:15   #193
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dostałam jakiś czas temu 3 miniaturki tej emulsji z nowa formułą.

Spodobała mi sie tak bardzo, że kupiłam całą tubkę a niecały tydzień potem drugą (bo akurat trafiła sie promocja). Bardzo ją polubiłam i teraz obok emulsji Iwostin Solecrin to mój ulubiony filtr - szybki się wchłania, nie zostawia białej warstwy na skórze, nie kleji się ani nie błyszczy Skóra jest niemal matowa - na upartego można nei nakładać podkłądu ani skrobii

Mojej siostrze tez sie spodobała (dałam jej jedną miniaturkę) - kupiłam jej więc dzisiaj zestaw jako prezent na dzień dziecka od rodziców
Czyli Avenka lepiej się wchłania i mniej błyszczy, tak? A jak z bieleniem? Co gorsze pod tym względem Iwostin czy Avene?
I gdzie wyżebrałaś próbki

A w SuperPharm na promocji jest emulsja z mini-produktami? Bo ja widziałam tylko solo. No chyba, że gdzie indziej kupowałaś...

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2007-06-06 o 18:16 Powód: dopisek
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 18:45   #194
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Czyli Avenka lepiej się wchłania i mniej błyszczy, tak? A jak z bieleniem? Co gorsze pod tym względem Iwostin czy Avene?
I gdzie wyżebrałaś próbki

A w SuperPharm na promocji jest emulsja z mini-produktami? Bo ja widziałam tylko solo. No chyba, że gdzie indziej kupowałaś...
Hahah!! Wiesz ze to ja kupiłam ostatni zestaw Avenki 31.05 - w I dzień promocji pod wpływem impulsu kupiłam ten zestaw

A dzisiaj kupiłam siostrze ale w Sączu - i niestety były zestawy z tamtego roku czyli emulsja w poprzedniej wersji Gratisowo tez jest termalka i balsam po opalaniu ale zamiast kremu kojacego to jest Hydrance legere (musze wyrzebrać od siostry ) no i data do 11.2008. Cena: 50,40 a z rabatem na karte st.klienta 48,89


W porównaniu do Solecrina to jednak Solecrin lekko bieli. Przy Avene nie widze bielenia wogóle (noooo tylko przy nakładaniu ale jak już pisałąm szybko się wchłania i tej białej warstwy nie ma)

A nie błyszczy zarówno Solecrin jak i Avene

Próbki dostałam w aptece na Zakopiance (+ kilka próbek fluidu Biodermy)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 10:58   #195
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hahah!! Wiesz ze to ja kupiłam ostatni zestaw Avenki 31.05 - w I dzień promocji pod wpływem impulsu kupiłam ten zestaw

A dzisiaj kupiłam siostrze ale w Sączu - i niestety były zestawy z tamtego roku czyli emulsja w poprzedniej wersji Gratisowo tez jest termalka i balsam po opalaniu ale zamiast kremu kojacego to jest Hydrance legere (musze wyrzebrać od siostry ) no i data do 11.2008. Cena: 50,40 a z rabatem na karte st.klienta 48,89


W porównaniu do Solecrina to jednak Solecrin lekko bieli. Przy Avene nie widze bielenia wogóle (noooo tylko przy nakładaniu ale jak już pisałąm szybko się wchłania i tej białej warstwy nie ma)

A nie błyszczy zarówno Solecrin jak i Avene

Próbki dostałam w aptece na Zakopiance (+ kilka próbek fluidu Biodermy)
To ja chyba w takim razie zdecyduję się na emulsję Avene, bo w tamtym roku używałam tej poprzedniej wersji i dobrze mi służyła. Do Solecrina jakoś nie mogę się przekonać, wyłaził mi spod pudru, no i dalej pewności nie mam czy on aby faktycznie nie zapycha, jakoś nie ufam isopropylom, bo dotąd zawsze mi fundowały masakrę na twarzy
Noo, może jeszcze poczekam na próbkę kremu Solecrin od Hexxany (), ale emulsji już mówię:
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:36   #196
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Ehhh a mnie ta emulsja w ogóle nie odpowiada. Mam cere z natury tłustą, trądzikową, ale teraz zupełnie zdziwaczała, czyt. jestem w trakcie kuracji przeciwtrądzikowej. Okazało się więc, że bardziej pasuje mi krem niż emulsja, podobnie było w przypadku biodermy. Emulsja avene bieli, świeci się i w ogóle się nie wchłania, pozostają smugi, zapycha, po zmyciu skóra jest wysuszona A krem byłabym skłonna kupić gdyby nie zapychanie
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 07:56   #197
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

wybaczcie że podbijam wygasły wątek. Zakupiłam własnie emulsję Avene i ku swemu zdumieniu zobaczyłam że skład jest inny niż ten podany w KWC a róznica polega głównie na tym, że w moim składzie są caprylic/ capric triglyceride!
czy któraś z Was też już miała tą wersję? boję się zapchania, choć narazie (3 uzycia) emulsja spisuje się rewelacyjnie,
podaje skład który widnieje na mom pudełku emulsji:

avene thermal spring water, ethylhexyl methoxycinnamate, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, water, butylene glycol, c12-15 alkyl benzoate, cyclomethicone, bis-ethylhexyloxyphenol, methoxyphenyl triazine, ptfe, dimethicone, cetearyl alcohol, c20-22 alkyl phosphate, polymethyl methacrylate, c20-22 alcohols, caprylic/ capric triglyceride, chlorphenesin, coco-glucoside, cucurbita pepo (pumpkin seed oil), decyl glucoside, disodium edta, fragrance, hydroxyethyl acrylate/ sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, phenoxyethanol, polysorbate 60, propylene glycol, sorbic acid, squalane, titanium dioxide, tocopheryl glucoside, triethanolamine, triethoxycaprylylsilane, trimethoxycaprylylsilane, xanthan gum, zinc oxide

podaje link do kwc http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12645
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 11:24   #198
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Sklad na KWC pewnie nie jest zaktualizowany,sprawdz jeszcze w watku o nowsociach Avene 2007' poniewaz pamietan,ze w nowej wersji wlasnie dolozyli kapryle.
Czy Cie zapcha?trudno ocenic,chyba ze masz skoonnosc do zapychania przez kapryle to wtedy tak.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 11:43   #199
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Wątek o nowościach avene:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...sk%B3ad+avenek

foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 12:32   #200
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
dzięki za podpowiedź, poczytałam już ten watek, ech.. chyba zostaje mi tylko testowanie na własnej skórze narazie (3 dzień) emulsja sprawuje sie bosko (odpukać) zmatowiona odrobiną dry flo - zero świecenia, zero bielenia, nic tylko się filtrować
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 12:39   #201
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Kika78 Pokaż wiadomość
dzięki za podpowiedź, poczytałam już ten watek, ech.. chyba zostaje mi tylko testowanie na własnej skórze narazie (3 dzień) emulsja sprawuje sie bosko (odpukać) zmatowiona odrobiną dry flo - zero świecenia, zero bielenia, nic tylko się filtrować
testuj testuj...dla mnie to filtrowy ideał!

Ostatnio się prawie popłakałam kiedy wyciągnęłam zachomikowaną tubkę ale ze starym składem! To jak niebo do ziemi.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 13:26   #202
wholelottalove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

[quote=Hexxana;2113420]Wiesz Basiu na dobra sprawe to nie mam pojecia jakis skladnik tak mogl podzialac,niemniej bardzo szybko u mnie pojawia sie efekt zapychania


Zapychać może b. komedogenny etylhexyl palmitate, który jest dość wysoko w składzie emulsji, albo ethylhexyl methoxycinnamate, który mniej zapycha niż ten pierwszy, ale jednak
__________________
Jeśli pacjent jest uparty i chce wyzdrowieć, współczesna medycyna jest bezradna
wholelottalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 07:55   #203
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Witam,
Do tej pory byłam bardzo zadowolona z emulsji wersja 2009 (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ersja-2009.htm)
Słyszałam, że w tym roku wyszła nowa wersja, ze zmienionym składem. Niestety nie mogę jej nigdzie znaleźć Może się orientujecie, czy to ta? http://www.e-zikoapteka.pl/product/d...lsja-50ml.html
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:29   #204
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Ja w ogóle nigdzie nie mogę znaleźć emulsji avene +50
czy ktoś się orientuje w jakiej sieci aptek ją dostanę?
choć już chyba obleciałam wszystkie :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:57   #205
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Witam,
Do tej pory byłam bardzo zadowolona z emulsji wersja 2009 (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ersja-2009.htm)
Słyszałam, że w tym roku wyszła nowa wersja, ze zmienionym składem. Niestety nie mogę jej nigdzie znaleźć Może się orientujecie, czy to ta? http://www.e-zikoapteka.pl/product/d...lsja-50ml.html
właśnie też jej poszukuje i wydaje mi się, że to właśnie ta z mleczkiem i torebką To miał byc mój pierwszy filtr, byłam na nia niesamowicei napalona a podobno ta nowa wersja ma w składzie parsol. Nie jestem pewna ale to chyba ta jest opisana w wątku nowości filtrowe 2010 klik

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nigdzie nie mogę znaleźć emulsji avene +50
czy ktoś się orientuje w jakiej sieci aptek ją dostanę?
choć już chyba obleciałam wszystkie :/
Na pewno są w onternetowych ale to Cie chyba nie satysfakcjonuje jeśli znajdziesz to prosżę napisz w jakej aptece bo tez sie wybieram na poszukiwaia
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 13:22   #206
jej_torebka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

ja kupiłam w łodzi. jak kogoś interesuje adres to mogę podać
jej_torebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 15:43   #207
bardotka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5
GG do bardotka88
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

cześć dziewczyny!

jestem na forum nowa, odkryłam ten wątek i jestem zszokowana że używacie filtrów w codziennej pielegnacji skóry twarzy. Czym jest to spowodowane? Jesteście na jakiejś kuracji antybiotykowej czy poprostu tak skrupulatnie zabezpieczacie się przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych?

Ja używam filtrów tylko i wyłącznie podczas kąpieli słonecznych w celu ochrony skóry przed poparzeniami, a jakie są wasze motywy?

A tak apropos głównego wątku to właśnie zamówiłam emulsje Avene 50+ zachęcona waszymi pochlebnymi opiniami dla tego specyfiku Mam skórę mieszaną z tendencją do powstawania trądziku, oraz z wągrami.

Do walki z zaskórniakami używam Differin krem przepisany przez Dermatologa, myślicie że powinnam chronić skórę blokerem na codzień?


Pozdrawiam
bardotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 16:01   #208
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez bardotka88 Pokaż wiadomość
jestem na forum nowa, odkryłam ten wątek i jestem zszokowana że używacie filtrów w codziennej pielegnacji skóry twarzy. Czym jest to spowodowane? Jesteście na jakiejś kuracji antybiotykowej czy poprostu tak skrupulatnie zabezpieczacie się przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych?
Filtry używa się przede wszystkim w kuracjach kwasowych i retinoidami. ALE sporo osób używa w celu zwykłej ochrony przed UVA - promienie oddziałują na skórę przez cały rok, nie tylko w lecie, ponadto przenikają przez chwmury, ściany itp. A powodują przecież szybsze starzenie się skóry. Więc ja używam filtrów przez cały rok, łudząc się że na dłużej zachowam młody wygląd
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:22   #209
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Dziewczyny, czy nie jest podejrzana ta cena?Taka niska?Może to jakaś stara wersja? To w końcu mleczko czy emulsja?
http://allegro.pl/avene-spf50-spf-50...253113422.html
To mój pierwszy bloker, dlatego tyle pytań...Proszę o pomoc
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 14:54   #210
asiaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

To emulsja. Dla mnie skarb, bo jeszcze w wersji bez parsolu i sprzed zmiany składu.
A propos zmiany - próbowałam nowej wersji i oile byłam całym sercem wielbicielką i użytkowniczką starej, o tyle nowej w ogóle nie mogę - dostaję buraka. Czy ktoś też tak ma? A jeżeli, to znalazłyście godne zastepstwo? poradżcie coś... Na razie zeszłam na biodermę 30, ale co będzie wiosną?
asiaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.