Scent Bar LIX - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-08, 08:42   #691
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Znad jakiegoś cebulowego kwiatka w doniczce i sernika. Chłopaki w robo utuczyc nas chcą
No widzisz, to Twoje chociaż pamiętali - a moje nic, ani morgną.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 10:36   #692
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

snad bolącego nosa z powodu syfy po obu stronach oraz odkrycia cellulitu na wewnętrznej stronie kolan
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale nie wytrzymalam. Czego to dociekliwe dziecko nie wykombinuje




Doszło dziś moje Obsession men i ....jak dobrze,ze wzięłam dużą flachę
Fajowe jest, takie sllodko wytrawnei świetnie się mi nosi.
Ale ale....babskie też jest cudne, bardziej kobiece i slodkie i będzie flacha.Tylko najpierw odlew wielki zużyję . To pewnie w przyszlym miesiącu już
1.nie był dzieckiem - miał 21 lat
2. jest bosssskie
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Znad jakiegoś cebulowego kwiatka w doniczce i sernika. Chłopaki w robo utuczyc nas chcą
dobrze Ci , u mnie w robo same baby

Brokuł z simply też był z dodatkiem paczuli znaczy jakby stęchławy , ale może dlatego , że leżał na balkonie tak jak tamten biedrowy i był poddawany zmianom temperatury wczoraj kupiłam niestety następne dwa , aelewsadziłam je do lodówki , więc może bendo dobre
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 10:54   #693
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Bry znad kawusi i tym razem śniadanka.

Dzisiaj znowu nie załapałam się na śniadanko do łóżka, ale nic straconego - zlazłam na dół, a tu śniadanko gotowe, kawa zrobiona i w kominku też rozpalone. Jednak nie taki zły ten mój Chłop.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 11:00   #694
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

No fidzisz , kominka by do łóżka nie mógł przynieść
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 11:10   #695
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
No fidzisz , kominka by do łóżka nie mógł przynieść
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 11:39   #696
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX



Jeszcześmy się nie dorobili kominka w sypialni, ale wszystko przed nami
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 11:55   #697
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIX

Joł snad zastrzyku z ketonalu , jeszcze 9
Ale już nie boli

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A to trudno przewidzieć i jest kilka opcji
Albo się stopa przyzwyczai i Ty do obcasa i przestanie boleć. Albo się nie przyzwyczai , ale Ty przyzwyczaisz się do bólu.
Albo but jest żle wyprofilowany ( obstawiam to) i będzie bolalo zawsze....jak się da, to bym oddala albo wymienila na inny model...
I dlatego nie noszę obcasów , nie jestem w stanie przejść tego etapu...

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Noszenie globalne wciąż jest dla mnie trudne - bo raz, jak się na coś zdecyduję, to znaczy, że nie na co innego
Po drugie - zapach prawie każdy jest dla mnie... inwazyjny, coś mi zakłóca, więc wolę te z miękką projekcją, tyle, że podobają mi się te ostre i drapieżne i są bardziej moje
Ale pora pożegnać się ze złudzeniami - tzn ja.
Śmieszne, że używam częściej tych, które mi się nawet nie do końca podobaja, ale jakoś nie stwarzają bariery, a te ukochane stoją... nieliczne co prawda już





Ju ale dlaczego noszenie nadgarstkowe to zuo??? Ja mam zapachy które noszę tylko nadgarstkowo... Może Ty jesteś typem który tylko nadgarstkowo nosić , nie lepiej wrzucić na luz i cieszyć się tym?

No i czekam na film ?

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Doszło dziś moje Obsession men i ....jak dobrze,ze wzięłam dużą flachę
Fajowe jest, takie sllodko wytrawnei świetnie się mi nosi.
Ale ale....babskie też jest cudne, bardziej kobiece i slodkie i będzie flacha.Tylko najpierw odlew wielki zużyję . To pewnie w przyszlym miesiącu już
O kurka .... Ale mnie zaciekawiłaś Chcesz się na coś powymieniać? Chętnie przygarnę odlew
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 12:15   #698
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LIX

Dobry

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.nie był dzieckiem - miał 21 lat
:
A to zmienia postać rzeczy, to można już zaliczyć do znęcania
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Bry znad kawusi i tym razem śniadanka.

Dzisiaj znowu nie załapałam się na śniadanko do łóżka, ale nic straconego - zlazłam na dół, a tu śniadanko gotowe, kawa zrobiona i w kominku też rozpalone. Jednak nie taki zły ten mój Chłop.

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
O kurka .... Ale mnie zaciekawiłaś Chcesz się na coś powymieniać? Chętnie przygarnę odlew
Chętnie podeślę Ci odlewkę, ale musialabyś najpierw podesłać mi atomizer jakieś, bo nie mam kompletnie nic, nawet pół zlamanej fiolki . A zapach naprawdę wart potestowania porządnego
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 19:36   #699
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość


2. O jeżu, mam IDENTYCZNIE!!! Ale jak to, zawsze mi się wydawało, że Ty masz wręcz przeciwnie do mnie. Nosisz śmiało wszystko co Ci się podoba. Używasz, stosujesz, a nie tylko nadgarstkowo cichaczemw domu dla siebie samej, żeby czasem nikt nie komentował (to ja).

Przykro mi, ale nie ogarniam kuwety Allegrowej.

Lecę już. Muszę. Potem i tak dwie h patrzenia w sufit. A jutro lekarze, wyszło mi coś nieciekawego na nerce wirus nie mija, zatoki czyste a rafineria działa pełną parą, chyba mnie nie wyleczą Bynajmniej się nie zanosi. Jak żyć? I jeszcze jutro Dzień kobiet A ja runda po przychodniach i bibliotekach. To mi na pewno pomoże wyzdrowieć.

Mnie się też tak wydawało, ale w gruncie rzeczy wciąż testowałam, wtedy nie mam ograniczeń, ale co innego testować coś, czego się nie zna, co innego nosić coś przez dłuższy (niż pół dnia) czas...
Tymczasem te, które noszę dzień, dwa, muszą mieć specyficzne parametry i to nawet jest wazniejsze od ich ładniości, a na pewno nie idzie w parze z efektownością

Do autobusu bym nie wsiadła w... no właśnie nie wiem, bo w Aromaticsie wsiadłam i to nie raz...

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Super że będziesz pisać
Ooo ofiar mody dawno nie było, tęsknie

Co do ostrzeżenia na allegro to nie pomogę bo nie wiem ale jakaś dziwna ta sprzedająca
O, tak, widziałam Bukę, nie było osoby, żeby się nie obejrzała

Cytat:
Napisane przez anastazja

To ja mam inaczej. Jak cos mi się podoba ( a podoba mi się latwo i szybko, szczegolnie ostatnio), to noszę i noszę i noszę i sie dopsikuję w ciągu dnia....szczegolnie jak jestem w domu to lubię na siebie lać sporo i często. Jak wychodze do ludzi, to staram się jednak rozsądnie żeby za bardzo nie mordować otoczenia. Zwisa mi czy się komuś podoba czy nie to czym pachnę, ale zdroworozsądkowo wylewam na siebie normalne porcje...3 - 4 psiki, jeszcze zależy czego...nie chcę zeby ktoś zemdlal i sobie np glowę rozwalil ;)
Wyrzuty sumienia miałabym prawdopodobnie :brzydal:

Jak mi coś nie podejdzie, to pozbywam się blyskawicznie i bez żalu. Gorzej jak do jakiegoś zapachu mam mieszane uczucia...wtedy potrafi wracaći wylatywać kilka razy ;)



Z All nic Ci nie zrobią. [COLOR=Silver
Jedno ostrzeżenie spoko. Sama kiedyś mialam. Po trzech bodajże zawieszają konto na 3 miesiące , a potem odwieszają. Przynajmniej tak było jak ja dostalam. Ale nie przejmuj się tym, bo to nic.
Swoją droga sprzedająca dziwna...już mogla normalnie podać namiar na konto jak jej tak zależao na tej zawrotnej prowizji, żeby jej zwrocić ten grosz ( bo to zapewne grosze) a nie z formularzami wyskakiwać...no ale co kto lubi...[/COLOR]
no to fajnie! Ocen nie obniżają?

Zazdroszczę takiego uzywania!

Ja mam najczęściej mieszane uczucia ad zapachów - tzn już tyle mi się spodobało i odpodobało, że wiem, że w sumie przyszłość mają zapachy "coś mi się podoba, ale nie do końca" albo lepiej - "nie podoba mi się, ale coś mnie intryguje"

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Bry znad kawusi i tym razem śniadanka.

Dzisiaj znowu nie załapałam się na śniadanko do łóżka, ale nic straconego - zlazłam na dół, a tu śniadanko gotowe, kawa zrobiona i w kominku też rozpalone. Jednak nie taki zły ten mój Chłop.
O matko, zobaczyłam wnętrza z Dynastii

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł snad zastrzyku z ketonalu , jeszcze 9
Ale już nie boli

Ju ale dlaczego noszenie nadgarstkowe to zuo??? Ja mam zapachy które noszę tylko nadgarstkowo... Może Ty jesteś typem który tylko nadgarstkowo nosić , nie lepiej wrzucić na luz i cieszyć się tym?

No i czekam na film ?
o rany, strasznie to brzmi...
To nie jest zło, tylko po prostu żal mi czasów, kiedy cieszyłam się zapachami, bez kombinowania, nosiłam sobie do dna - a nadgarstkowo może oczywiście cieszyć, tym niemniej dla nadgarstka tylko flakonu nie kupie.
Film, film... kogo wybrać do kręcenia, oto jest pytanie...
Ważniejsze teraz od tego, co ma na nim byc hahaha
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 19:58   #700
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Hahaha, wnętrza jak z Dynastii? Jeszcze nie
Ale plan jest taki, żeby w każdym pomieszczeniu był kominek. Jeszcze trochę czasu to zajmie.

A w ogóle to macham znad pysznych wegańskich burgerów usmażonych przez mła
Nawet Irytek-niejadek kąsał.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 20:58   #701
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

Mnie się też tak wydawało, ale w gruncie rzeczy wciąż testowałam, wtedy nie mam ograniczeń, ale co innego testować coś, czego się nie zna, co innego nosić coś przez dłuższy (niż pół dnia) czas...
Tymczasem te, które noszę dzień, dwa, muszą mieć specyficzne parametry i to nawet jest wazniejsze od ich ładniości, a na pewno nie idzie w parze z efektownością

Do autobusu bym nie wsiadła w... no właśnie nie wiem, bo w Aromaticsie wsiadłam i to nie raz...


Film, film... kogo wybrać do kręcenia, oto jest pytanie...
Ważniejsze teraz od tego, co ma na nim byc hahaha
1. Hah! I to jest różnica między prawdziwym nadgarstkowcem, takim jak ja. Dla mnie często nadgarstkowo=globalnie. Bo np tak mocno coś pachnie, tylko jakoś Ekscentryki szły jak woda, chyb Red miała rację, że one w małej ilości nei pachną

2. Eeeeee będzie film z kamerki z operatorem? Ja normalnie wczoraj (w sumie to dzisiaj) wizualizowałam sobie Ciebie jak to nadajesz ze swojej pracowni o perfumach i duftarcie przy okazji. Dziewczyny stawiają kamerki na stercie pudełek/książek, albo na statywach. Widzę cię też we vlogach. Aleeeee będzie fajnie


Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
A w ogóle to macham znad pysznych wegańskich burgerów usmażonych przez mła
Nawet Irytek-niejadek kąsał.
A z czegóż, ach z czegóż one? Czyżby ze Szwecji? Sorki nie mogłam się powstrzymać, czyżby z soczewicy? Co dodałaś, jaki smak, pliiiiis szczegóły.
Ja się skapłam, że jak robiłam z soczewicy, to wyszły nie takie suche jak z cieciory, dlatego że soczewiczkę gotowałam z oliwą, plus oliwa z cebulki duszenia etc i to dało fajny poślizg. A ciecior był suchi z puchi i wyszła tektura. Smaczna, ale wciąż tektura, zjadłam, ale szału nie było.

Normalnie padam dziś. Przychodnia POZ to jest wydawalnia skierowań. W sumie, pewnie taka jej rola, ech. Nefrolog i laryngolog.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-03-08 o 20:59
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 21:28   #702
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Ciecierzyca + soczewica + kukurydza I dodałam sobie do tego marcheweczkię, i młodego ziemniaczka, i ziółka i przyprawy (słodka papryka, pieprz, sól etc) i drobniutko pokrojoną cebulkę, i czosnek. Aaaa, i skórkę z cytryny i mąkę oczywiście, też dodałam!

Edytowane przez MotherDivine
Czas edycji: 2016-03-08 o 21:30
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 22:43   #703
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

no to fajnie! Ocen nie obniżają?




Nie jestem pewna. Ale chyba nie. Jeśli już, to sprzedająca moze Ci obniżyć. ale ja bym to olala, bo te oceny o kant dupy. Ja kiedyś spojrzalam u siebie...obniżone za wysoki koszty wysyłki - a zawsze mam wedlug cennika pp, a często gratis Długi czas oczekiwania na wysyłkę, a zazwyczaj wysyłam w ciagu jednego dwoch dni od orzymania wplaty i wysylam @ z info kiedy wyślę, albo jak juz leci.No kurna, jak się komuś wydaje że jak tylko zobaczę kasę na koncie Payu , to rzucę wszystko i tak jak stoję polecę na pocztę...bez przesady
A..i najlepsze, niezgodność towaru z opisem. Zawsze są zdjęcia, nigdy nie okreslam ile ml, tylko pisze że dokladnie to co widać na foto i ubytek na foto, zdjęć pierdyliard...to ja nie wiem jaka niezgodność. Chyba,że paruje po drodze
A i jeszcze mam za brak kontaktu ze sprzedającytm. Ja nie wiem, jaki kontakt by czlowiecze chcialo...kup teraz, robi wplatę, ja ślę @ że wyslane, i co wiecej? Bardziej osobisty i wylewny, do tego list dzienkczynny chyba...

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2016-03-08 o 22:45
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 22:56   #704
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A i jeszcze mam za brak kontaktu ze sprzedającytm. Ja nie wiem, jaki kontakt by czlowiecze chcialo...kup teraz, robi wplatę, ja ślę @ że wyslane, i co wiecej? Bardziej osobisty i wylewny, do tego list dzienkczynny chyba...
Ja dostałam obniżoną ocenę za czas wysyłki a w opisie, że to wina poczty, bo pierwsze awizo zaginęło

Miłego wieczoru Baru snad pudełka z wiśniowymi żelkami w kształcie serduszek, które dostałam od męża
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 23:09   #705
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIX


ja dostałam od prezesa tulipana i serniczek z musem truskawkowym z kuchni
innych słodyczy odmówiłam
wystarczy, że po sobotniej imprezie dostałam w podziękowaniach rafaello i bombonierę...

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna. Ale chyba nie. Jeśli już, to sprzedająca moze Ci obniżyć. ale ja bym to olala, bo te oceny o kant dupy. Ja kiedyś spojrzalam u siebie...obniżone za wysoki koszty wysyłki - a zawsze mam wedlug cennika pp, a często gratis Długi czas oczekiwania na wysyłkę, a zazwyczaj wysyłam w ciagu jednego dwoch dni od orzymania wplaty i wysylam @ z info kiedy wyślę, albo jak juz leci.No kurna, jak się komuś wydaje że jak tylko zobaczę kasę na koncie Payu , to rzucę wszystko i tak jak stoję polecę na pocztę...bez przesady
A..i najlepsze, niezgodność towaru z opisem. Zawsze są zdjęcia, nigdy nie okreslam ile ml, tylko pisze że dokladnie to co widać na foto i ubytek na foto, zdjęć pierdyliard...to ja nie wiem jaka niezgodność. Chyba,że paruje po drodze
A i jeszcze mam za brak kontaktu ze sprzedającytm. Ja nie wiem, jaki kontakt by czlowiecze chcialo...kup teraz, robi wplatę, ja ślę @ że wyslane, i co wiecej? Bardziej osobisty i wylewny, do tego list dzienkczynny chyba...
ja też kiedyś dostałam, za obiektyw
jak wpłaciłam od razu po upomnieniu, to okazało się że gość w międzyczasie sprzedał na boku, a później 3 miesiące mi kasę oddawał
teraz go mijam na jednej grupie foto i widzę, że to lepiej że transakcja nie doszła do skutku
i neutrala też się niedawno dorobiłam, za tą aukcję, gdzie sprzedawca sobie w treści dodał, że zakup jest ważny nie po wygraniu tylko po jego potwierdzeniu. bo też w innych miejscach wystawiają. skorzystałam z tego i nie potwierdziłam i nie płaciłam, bo się dokopałam, że wystawiony sprzęt nie posiadał parametrów podanych w aukcji i wystawiony był w złej kategorii.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Jesteś lepsza niż większość facetow. To komplement


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć nie mam konta tam ale jakby mi odbiło żeby zakładać to wiem że muszę się strzec
na razie stanęło na tym że będę obserwować
ale zastanawiam się jak to od fb odpiąć


Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość


Dlatego nie używam większości funkcji w telefonie. Bo jeszcze coś wcisnę i nie będę wiedziala co to i jak z tego wymiksować sie
Ma tylko dzwonić, wysylać smsy i mmsy i bateria musi tzrymać tydzień . I juz
ja po doświadczeniach z badoo, gdzie jednym klikiem zakładało konto randkowe z danymi z fb, boję się takich ustrojstw

a w telefonie lubię pogrzebać, spersonalizować i mieć w nim centrum zarządzania wszechświatem

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
dwa też się przydają
co do dźwigania, to od czasu małych podnoszonych didów miałam już porażenie nerwu promieniowego w jednej ręce, złamanie i samodzielne zdjęcie gipsu bez rtg w drugiej, skiero do neuro z podejrzeniem cieśni nadgarstka i gangliony od noszenia zakupów... trochę się boję obciążeń
zresztą mięśnie na ramionach zaczęły mi się uwidaczniać po ćwiczeniach bez ciężarków, więc wolę nie przesadzać

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Chyba tak, ale tylko tylu kilowe były?
były też większe, ale nie wiem ilu kilowe
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 10:50   #706
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Czy Bar to umarł śmiercią naturalną czy zamknięty na głucho...?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 11:31   #707
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

też się zastanawiam Gdzie się wszyscy podziali?
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 11:33   #708
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Bry znad kawusi i tym razem śniadanka.

Dzisiaj znowu nie załapałam się na śniadanko do łóżka, ale nic straconego - zlazłam na dół, a tu śniadanko gotowe, kawa zrobiona i w kominku też rozpalone. Jednak nie taki zły ten mój Chłop.
Fajnie





Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Hah! I to jest różnica między prawdziwym nadgarstkowcem, takim jak ja. Dla mnie często nadgarstkowo=globalnie. Bo np tak mocno coś pachnie, tylko jakoś Ekscentryki szły jak woda, chyb Red miała rację, że one w małej ilości nei pachną

2. Eeeeee będzie film z kamerki z operatorem? Ja normalnie wczoraj (w sumie to dzisiaj) wizualizowałam sobie Ciebie jak to nadajesz ze swojej pracowni o perfumach i duftarcie przy okazji. Dziewczyny stawiają kamerki na stercie pudełek/książek, albo na statywach. Widzę cię też we vlogach. Aleeeee będzie fajnie




A z czegóż, ach z czegóż one? Czyżby ze Szwecji? Sorki nie mogłam się powstrzymać, czyżby z soczewicy? Co dodałaś, jaki smak, pliiiiis szczegóły.
Ja się skapłam, że jak robiłam z soczewicy, to wyszły nie takie suche jak z cieciory, dlatego że soczewiczkę gotowałam z oliwą, plus oliwa z cebulki duszenia etc i to dało fajny poślizg. A ciecior był suchi z puchi i wyszła tektura. Smaczna, ale wciąż tektura, zjadłam, ale szału nie było.

Normalnie padam dziś. Przychodnia POZ to jest wydawalnia skierowań. W sumie, pewnie taka jej rola, ech. Nefrolog i laryngolog.
i za diagnostyke




Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Czy Bar to umarł śmiercią naturalną czy zamknięty na głucho...?
Faktycznie, 12 godzin od ostatniej wypowiedzi

Ju nie mogę doczekać się filmików

Macham znad nabycia małego ekspresu do kawy koniec picia rozpuszczalnej albo uzerania się z kawiarka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 11:37   #709
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Macham znad nabycia małego ekspresu do kawy koniec picia rozpuszczalnej albo uzerania się z kawiarka
Jaki kupiłaś? Mnie od długiego czasu kusi Caffissimo, ale raz, że on na kapsułki, dwa - i tak w weekend czasem kawy nie piję, więc mi szkoda. Wystarczy mi, ze w pracy jest i dobry express i pyszna kawa (Lavazza).
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 11:52   #710
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Jaki kupiłaś? Mnie od długiego czasu kusi Caffissimo, ale raz, że on na kapsułki, dwa - i tak w weekend czasem kawy nie piję, więc mi szkoda. Wystarczy mi, ze w pracy jest i dobry express i pyszna kawa (Lavazza).

Taki: http://www.philips.pl/c-p/HD8423_19/...kspres-do-kawy

Potrzebowaliśmy czegoś bardzo małego bo nie mamy miejsca w kuchni


Podobno jak się mało używa to ten na kapsułki jest ok jak codziennie chciałoby się pić to za dużo za same kapsułki wychodzi
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 11:57   #711
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LIX

Ja mam Tchibo Cafissimo na kapsułki i kawa jest pyszna - Mlodziez korzysta w czasie sesji bardziej, ja od czasu do czasu i jestem bardzo zadowolona

W Baru może remont jak u mnie w kuchni??
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 12:01   #712
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Taki: http://www.philips.pl/c-p/HD8423_19/...kspres-do-kawy

Potrzebowaliśmy czegoś bardzo małego bo nie mamy miejsca w kuchni


Podobno jak się mało używa to ten na kapsułki jest ok jak codziennie chciałoby się pić to za dużo za same kapsułki wychodzi
Fajny, zgrabniutki taki w pracy też mamy Philips Saeco, tylko większy.

Ja akurat miejsce mam ale dla mnie jednej też większy nie byłby potrzebny....

Kurczę, ale zadowolona jestem z tego mojego mieszkanka trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno.

A, ogłoszenie parafialne mam: jakby kto chciał prupki Clare Blanc, 330 (dwa razy użyta) i 530 (nietknięta) to niech puści jaki sygnał dymny. Ja się do tego nie nadaję, wyglądam jak swój własny gipsowy odlew, tylko nieco bardziej pomarszczony niz zwykle i z dziurkami na pory
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 12:10   #713
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
też się zastanawiam Gdzie się wszyscy podziali?
Ja oglądam filmy na akord
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 12:26   #714
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Ja tłumaczę i usiłuję się leczyć
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

i za diagnostyke


Macham znad nabycia małego ekspresu do kawy koniec picia rozpuszczalnej albo uzerania się z kawiarka
1. dzięki Mocno mnie martwi ta nera, nie ukrywam

(ojciec umarł na raka nerek)

Jakoś wiedziałam, że tego nie uniknę, ale nie spodziewałam się tak szybko, chyba, że to faktycznie nie to, ale rozumiecie, strach jest, i to ogromny.

2. No nam właśnie chcieli na ślub kupić, ale tak mało pijemy kawy, że w razie potrzeby kupimy kapsułkowy kiedyś lub zamówimy w prezencie.


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Kurczę, ale zadowolona jestem z tego mojego mieszkanka trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno.

A, ogłoszenie parafialne mam: jakby kto chciał prupki Clare Blanc, 330 (dwa razy użyta) i 530 (nietknięta) to niech puści jaki sygnał dymny. Ja się do tego nie nadaję, wyglądam jak swój własny gipsowy odlew, tylko nieco bardziej pomarszczony niz zwykle i z dziurkami na pory
1. Jak cieszą takie wpisy

2. Nakładane na olej dają ciut lepszy efekt, ale i tak na mieście potem małż mi mówi - znów masz ciasto No bo mam.

No i spadam znów

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-03-09 o 12:27
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 12:34   #715
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIX

Joł

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja oglądam filmy na akord
a ja znou Hannibala uskuteczniam bo leże i mi się nudzi ....
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 12:39   #716
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

A ja zakochnęłam się w Guerlain CHypre Fatal.

Myślałam, że to będzie kolejny 'peachy-patchy-rosey', nic odkrywczego, a tu psikus.

Najpiękniejszy peachy-patchy-rosey na świecie.

Będzie flacha, łooooj będzie flacha...
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 12:53   #717
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
o rany, strasznie to brzmi...
To nie jest zło, tylko po prostu żal mi czasów, kiedy cieszyłam się zapachami, bez kombinowania, nosiłam sobie do dna - a nadgarstkowo może oczywiście cieszyć, tym niemniej dla nadgarstka tylko flakonu nie kupie.
Film, film... kogo wybrać do kręcenia, oto jest pytanie...
Ważniejsze teraz od tego, co ma na nim byc hahaha
Eeeeee już tylko 8

Kiedyś było kiedyś a teraz jest inaczej A może to co teraz też ulegnie zmianie i będzie jeszcze inaczej
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 13:12   #718
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIX



Pracuję, śpię i czytam cykl o śledztwach Erasta Fandorina (taki rosyjski XIXw. Sherlock)
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 13:14   #719
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


Pracuję, śpię i czytam cykl o śledztwach Erasta Fandorina (taki rosyjski XIXw. Sherlock)
Bardzo, moim zdaniem, fajny
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 13:58   #720
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

snad kawusi
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
co do dźwigania, to od czasu małych podnoszonych didów miałam już porażenie nerwu promieniowego w jednej ręce, złamanie i samodzielne zdjęcie gipsu bez rtg w drugiej, skiero do neuro z podejrzeniem cieśni nadgarstka i gangliony od noszenia zakupów... trochę się boję obciążeń

zresztą mięśnie na ramionach zaczęły mi się uwidaczniać po ćwiczeniach bez ciężarków, więc wolę nie przesadzać
1.dobrze by było jakby jakiś fizykoterapeuta sportowy Cię obejrzał i powiedział co możesz po tylu przejściach
2.nie ma obawy . Kobieta nie wyhoduje NIGDY mięśni typu męskiego bez wspomagania ,a zwłaszcza po ćwiczeniach bez obciążeń , po ćwiczeniach bez obciążeń trochę mogą się uwidocznić , bo naciągają wody , jak przestaniesz ćwiczyć - zaraz znowu znikną , bo to nie jest tkanka mięśniowa tylko obrzęk mięśnia .
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
też się zastanawiam Gdzie się wszyscy podziali?
siedzo w pracy i szykujo sie moralnie na armagedon związany z wejściem systemu komputerowego
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja oglądam filmy na akord


Przestawiłam biurko i sprzęty , okazało się przy tej okazji, że kluczowe kable są za krótkie żeby można było biurko , monitor i drukarkę ustawić wygodnie
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 19:43:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.