Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki cz. XII - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-01, 13:01   #3241
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Eska gratulacje ogromne
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:06   #3242
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, Laila przyszła na świat dzis o 9.34, 4210g wszystko u nas gra, tulimy się więcej napiszę później

Wielkie gratulacje dla obydwu dzielnych Pań
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:10   #3243
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Eskav gratulacje! !!
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:14   #3244
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Gratuluje Eska!
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:16   #3245
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
No wlasnie wiem ale mnie to juz nie dotyczy, bo juz nie karmie. Chociaz duzo sie slyszy, ze kobiety kp sa szczuplejsze po ciazy. W sumie tez wszystko zalezy kto ma jaka przemiane.

Ja po pologu to rzuce sie na tz najpierw i bedziemy w taki sposob cwiczyc

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Taki sposób ćwiczeń w końcu najprzyjemniejszy




Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Kubuś, wracaj do mamy!!

Mój krwiak dostał wsparcie w znikaniu -spuścili mi jego zawartość. Próbka idzie na posiew, a ja z nowym antybiotykiem zaraz do Stasia
Oby to nie było nic poważnego
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:18   #3246
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Eska gratulacje

Kosia jak tam maluch? Powoli przyzwyczaja sie do mleka?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Taki sposób ćwiczeń w końcu najprzyjemniejszy






Oby to nie było nic poważnego
Taaa zwlaszcza jak od kilku tygodni nic nie bylo

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:19   #3247
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, Laila przyszła na świat dzis o 9.34, 4210g wszystko u nas gra, tulimy się więcej napiszę później
Ogromne gratulacje mamusiu Dałaś radę! Laila to duża dziewczynka, tulcie się i żygajcie tęczą
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 13:22   #3248
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, Laila przyszła na świat dzis o 9.34, 4210g wszystko u nas gra, tulimy się więcej napiszę później
Gratulacje!!!@
Cieszcie so e soba a potem do nas wracaj ;D

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:36   #3249
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Wooow 😊 nie wierzę że to już. Wszystkie szkraby na świecie 😯
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:51   #3250
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Witamy Lailę
Eskav8, dałaś radę, mała sierpnióweczko Ja czerwcówka i mnie nie wygoniły z wątku, więc luz
Odpoczywajcie dziewczynki i czekamy wszystkie na wieści.

Laski, to co, odchowalnia? Arida???
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:52   #3251
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez mezzaluna Pokaż wiadomość
Witamy Lailę
Eskav8, dałaś radę, mała sierpnióweczko Ja czerwcówka i mnie nie wygoniły z wątku, więc luz
Odpoczywajcie dziewczynki i czekamy wszystkie na wieści.

Laski, to co, odchowalnia? Arida???
Dlaczego wygonily?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 13:54   #3252
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Eska gratulacje! W koncu wyszla nasza celebrytka

Lipcowe dzieciaki to albo punktualne do bolu albo spoznialskie 😂
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 14:02   #3253
Yousthyna
Zadomowienie
 
Avatar Yousthyna
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 150
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Hej, hej!

ESKAV - wielkie gratulacje! Nareszcie masz swoją księżniczkę po tej stronie tulcie się mocno!

U nas dzis ciężka nocka- mały budził się - 20 min jedzenia, 20 min marudzenia, 20 min snu - i tak cała nocka. Pospal od 8 do 11 i znowu marudzenie. Teraz właśnie zasnął, mam nadzieje, ze na dużej niż 20 min

Dziewczyny, mój maluch od wczoraj ma wysypkę na brzuszku, troszkę na plecach i na ramionach, wyglada identycznie jak trądzik (moze troszkę mniejsze te krostki) tylko robią się takie czerwone plamki dookoła krostek. Jak go porozbieram do naga to czerwone plamki bledną i zostają same krosty. Myślicie ze to mogą być potowki? Nie wiem czy iść z tym od razu do lekarza czy zaczekać kilka dni i obserwować.

Edytowane przez Yousthyna
Czas edycji: 2016-08-01 o 14:09
Yousthyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 14:04   #3254
pszczolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 271
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Eska, gratuluję, że mała księżniczka jest już z Wami. Dużo siły na ten początek
pszczolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 14:42   #3255
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
Hej, hej!

ESKAV - wielkie gratulacje! Nareszcie masz swoją księżniczkę po tej stronie tulcie się mocno!

U nas dzis ciężka nocka- mały budził się - 20 min jedzenia, 20 min marudzenia, 20 min snu - i tak cała nocka. Pospal od 8 do 11 i znowu marudzenie. Teraz właśnie zasnął, mam nadzieje, ze na dużej niż 20 min

Dziewczyny, mój maluch od wczoraj ma wysypkę na brzuszku, troszkę na plecach i na ramionach, wyglada identycznie jak trądzik (moze troszkę mniejsze te krostki) tylko robią się takie czerwone plamki dookoła krostek. Jak go porozbieram do naga to czerwone plamki bledną i zostają same krosty. Myślicie ze to mogą być potowki? Nie wiem czy iść z tym od razu do lekarza czy zaczekać kilka dni i obserwować.
Współczuję ciężkiej nocy, mam nadzieję że mały nadal śpi Co do krostek to mogą być albo potówki albo uczulenie np na proszek do prania- chociaż to ostatnie zapewne by wyszło wcześniej gdy używasz tego samego detergentu. Może któraś doświadczona mamusia ci pomoże
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 14:48   #3256
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Wooooow eska gratulacje!!! Już wpisuję!
nutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 14:54   #3257
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Yousthyna,a jest możliwość ze mógł się przegrzac? Z opisu wygląda na potowki,ale wiesz nie widzę go 😉Kuba miał w szpitalu to tak jak z Twojego opisu,ale było ich parę i np na boku na którym leżał.a u Was jest ich sporo,więc może jakieś uczulenie. ..a karmisz piersią, może coś zjadlas alergizujacego.ja bym ze dwa dni przemywala woda z mydlem,jak nie zejdzie to do pediatry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 15:21   #3258
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Mojej wyskoczyly pryszczyki na twarzy, brzuszku i udach, raz znikają raz sie pojawiają. Pediatra stwierdzila, ze to trądzik lub potowki.
W ogole mam wrażenie, że pediatrzy dużo rzeczy bagatelizuja, bo dzieci tak maja, bo minie do 3 miesiąca, bo kolka itd. Itp.

Czekoladowe_Serce
Hej wiesz co, nie wiem, mała juz tak nie marudzi, z 3h marudzenia dziennie zrobiła sie godzina i to pod wieczór. Wczoraj caly dzien bylo ok, płakała dopiero o 21, ciężko bylo jej zrobic kupke. Jak zrobiła to spala aż do 3 w nocy.
Ale kupki dalej są brzydkie. :/

Słuchajcie jaka nas czeka wyprawa, aż jestem przerażona. W moim województwie jest raptem kilku neurologow w tym dwóch do których w ogóle warto sie wybrac bo ludzie ich polecają. Jeden idzie na urlop i go nie bedzie, drugi bedzie dopiero w przyszłym tygodniu. Wiec musimy wybrać się aż do Częstochowy, a to godzina jazdy w jedną stronę, albo i dłużej, gdy będą korki. :/
Czy termos utrzyma mi ciepła wodę przez jakieś 3 godziny?
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 15:22   #3259
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Kosia22 Pokaż wiadomość
Mojej wyskoczyly pryszczyki na twarzy, brzuszku i udach, raz znikają raz sie pojawiają. Pediatra stwierdzila, ze to trądzik lub potowki.
W ogole mam wrażenie, że pediatrzy dużo rzeczy bagatelizuja, bo dzieci tak maja, bo minie do 3 miesiąca, bo kolka itd. Itp.

Czekoladowe_Serce
Hej wiesz co, nie wiem, mała juz tak nie marudzi, z 3h marudzenia dziennie zrobiła sie godzina i to pod wieczór. Wczoraj caly dzien bylo ok, płakała dopiero o 21, ciężko bylo jej zrobic kupke. Jak zrobiła to spala aż do 3 w nocy.
Ale kupki dalej są brzydkie. :/

Słuchajcie jaka nas czeka wyprawa, aż jestem przerażona. W moim województwie jest raptem kilku neurologow w tym dwóch do których w ogóle warto sie wybrac bo ludzie ich polecają. Jeden idzie na urlop i go nie bedzie, drugi bedzie dopiero w przyszłym tygodniu. Wiec musimy wybrać się aż do Częstochowy, a to godzina jazdy w jedną stronę, albo i dłużej, gdy będą korki. :/
Czy termos utrzyma mi ciepła wodę przez jakieś 3 godziny?
Utrzyma wes na wszelki wypadek jeszcze butle z zimna woda w razie jak woda w termosie byla by za goraca

Moj po enfamilu czesciej pierdzi i robi zolte kupki.

Wysłane z mojego GT-S7582 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 15:29   #3260
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Ja juz ci mowilam, ze masz dziecko aniołka. spi, swietnie reaguje na zmiany mleka, nic mu nie dolega.

Jeśli po spaniu dziecko ma spiochy w kaciku oka i caly czas to jedno oczko ma jakby mokre i zbiera mu się na rzesach 'coś' to znak, ze oczko ropieje? Bo dziwne ze spiocha ma w tym jednym oku zawsze a w drugim czysto.

Edytowane przez Kosia22
Czas edycji: 2016-08-01 o 15:31
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 15:40   #3261
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Mezz, nie mogę się doczekać, aż odpicuję nasz pierwszy watek na odchowalni Chyba się popłacze

Kosia, mój tak miał w szpitalu i kilka dni w domu. Przemywałam kilka razy dziennie gazikiem z solą fizjologiczną i przeszło,
Termos utrzyma nawet całą noc. Moja znajoma tak szykowała sobie wodę przegotowaną dla bliźniaczek do mleka.

Zielone kupy, według hafiji sa OK http://www.hafija.pl/2011/05/podrecz...y-dziecka.html
W ramach zdrowej kupy ssaka na cycu możemy też zobaczyć zielonkawą kupę 😉 Kolor taki, o ile nie utrzymuje się długo jest zupełnie normalnym objawem.
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 15:44   #3262
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Mezz, nie mogę się doczekać, aż odpicuję nasz pierwszy watek na odchowalni Chyba się popłacze

Kosia, mój tak miał w szpitalu i kilka dni w domu. Przemywałam kilka razy dziennie gazikiem z solą fizjologiczną i przeszło,
Termos utrzyma nawet całą noc. Moja znajoma tak szykowała sobie wodę przegotowaną dla bliźniaczek do mleka.

Zielone kupy, według hafiji sa OK http://www.hafija.pl/2011/05/podrecz...y-dziecka.html
W ramach zdrowej kupy ssaka na cycu możemy też zobaczyć zielonkawą kupę 😉 Kolor taki, o ile nie utrzymuje się długo jest zupełnie normalnym objawem.
Ja mam podgrzewacz. Na noc wlaczam go wkladam butelke z przygotowana odmierzona woda plus do dozownika przesypuje odmierzona ilosc mleka i w nocy tylko biore butle, przesypuje mleko z dozownika i daje mlodemu. Wieczorem tak przygotowuje butelki zeby przed karmieniem szybko przygotowac porcje mleka

Kosia karmi mm.
Wysłane z mojego GT-S7582 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 16:19   #3263
Yousthyna
Zadomowienie
 
Avatar Yousthyna
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 150
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipców

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Współczuję ciężkiej nocy, mam nadzieję że mały nadal śpi Co do krostek to mogą być albo potówki albo uczulenie np na proszek do prania- chociaż to ostatnie zapewne by wyszło wcześniej gdy używasz tego samego detergentu. Może któraś doświadczona mamusia ci pomoże
Taaak, jeszcze spi. Teraz się wyśpi i zapewni nam "aktywną" noc
No wlasnie piorę od poczatku w tym samym, wiec raczej nie od proszku.

Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Yousthyna,a jest możliwość ze mógł się przegrzac? Z opisu wygląda na potowki,ale wiesz nie widzę go 😉Kuba miał w szpitalu to tak jak z Twojego opisu,ale było ich parę i np na boku na którym leżał.a u Was jest ich sporo,więc może jakieś uczulenie. ..a karmisz piersią, może coś zjadlas alergizujacego.ja bym ze dwa dni przemywala woda z mydlem,jak nie zejdzie to do pediatry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam wrażenie, ze mojemu dziecku jest ciagle gorąco. Body z krótkim rękawem to standardowy ciuszek u nas i nie ma opcji, zeby go przykryć, bo krzyk jest taki, ze pół miasta nas słyszy
Karmię piersią i w sumie analizując co jadałem ostatnio to może od ketchupu? Juz pomidory odstawiłam, bo tez po pomidorze go troszkę wysypało ok, 2 tygodnie temu.
Zaczekam jeszcze i w razie czego w środę umówię się do lekarza.


Cytat:
Napisane przez Kosia22 Pokaż wiadomość
Mojej wyskoczyly pryszczyki na twarzy, brzuszku i udach, raz znikają raz sie pojawiają. Pediatra stwierdzila, ze to trądzik lub potowki.
W ogole mam wrażenie, że pediatrzy dużo rzeczy bagatelizuja, bo dzieci tak maja, bo minie do 3 miesiąca, bo kolka itd. Itp.

Czekoladowe_Serce
Hej wiesz co, nie wiem, mała juz tak nie marudzi, z 3h marudzenia dziennie zrobiła sie godzina i to pod wieczór. Wczoraj caly dzien bylo ok, płakała dopiero o 21, ciężko bylo jej zrobic kupke. Jak zrobiła to spala aż do 3 w nocy.
Ale kupki dalej są brzydkie. :/

Słuchajcie jaka nas czeka wyprawa, aż jestem przerażona. W moim województwie jest raptem kilku neurologow w tym dwóch do których w ogóle warto sie wybrac bo ludzie ich polecają. Jeden idzie na urlop i go nie bedzie, drugi bedzie dopiero w przyszłym tygodniu. Wiec musimy wybrać się aż do Częstochowy, a to godzina jazdy w jedną stronę, albo i dłużej, gdy będą korki. :/
Czy termos utrzyma mi ciepła wodę przez jakieś 3 godziny?
No wlasnie, póki co mi lekarz na wszystkie moje watpliwości odpowiadał - powinno minąć do 3/6 miesiąca :/
Ja w termosie trzymam letnia przegotowana wodę do przemywania tyłka małemu i spokojnie mi wytrzymuje taka letnia woda całą noc. W razie czego mogę Ci zaoferować wrzątek prosto z Częstochowy
Yousthyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 16:24   #3264
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Wlasnie tez poki co przemywam sola fizjologiczną, zobaczymy.
Ja tez szykuje wczesniej wode i odmierzam w osobnyn pojemniku ilosc proszku, bo tak to stalam o 3 w nocy i sie zastanawialam czy dałam 3 miarki czy 4

Ale i tak najlepszy jest moj narzeczony. W nocy spi jak kamień i nic go nie obudzi. mala zaczela sie drzec, wiec ja przebralam, polozylam ja kolo niego na lozku i polecialam robic mleko. Mala zaczela drzec sie jeszcze głośniej. Narzeczony zerwal sie, wzial ja, polozyl na przewijak i drze sie do mnie:
Nie przewijalas jej?!
To dre się: przewijalam dopiero co!
Na to on... Oj ja nie wiem, spalem!
Po czym wziął Maje, położył sie z nią do łóżka i znowu zasnął.
Nocne wariatkowo. :P
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 16:30   #3265
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Kosia22 Pokaż wiadomość
Wlasnie tez poki co przemywam sola fizjologiczną, zobaczymy.
Ja tez szykuje wczesniej wode i odmierzam w osobnyn pojemniku ilosc proszku, bo tak to stalam o 3 w nocy i sie zastanawialam czy dałam 3 miarki czy 4

Ale i tak najlepszy jest moj narzeczony. W nocy spi jak kamień i nic go nie obudzi. mala zaczela sie drzec, wiec ja przebralam, polozylam ja kolo niego na lozku i polecialam robic mleko. Mala zaczela drzec sie jeszcze głośniej. Narzeczony zerwal sie, wzial ja, polozyl na przewijak i drze sie do mnie:
Nie przewijalas jej?!
To dre się: przewijalam dopiero co!
Na to on... Oj ja nie wiem, spalem!
Po czym wziął Maje, położył sie z nią do łóżka i znowu zasnął.
Nocne wariatkowo. :P
Nie balas sie ze narzeczony przez sen moze sie na mala przekrecic?

Wysłane z mojego GT-S7582 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 16:33   #3266
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Niee, mamy calkiem spore łóżko, kazdy ma swoja czesc, bo mala w nocy spi z nami, a on sie jakos bardzo przez noc nie kreci, raczej spi ostrożnie aczkolwiek twardo. Chyba że udaje, że nie słyszy. :P
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 16:37   #3267
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Ja nie chce malego przezwyczajac do naszego lozka, bo pozniej moze byc problem z odzwyczajeniem. My mamy tez spore lozko ale ja swojemu tz tez jakos nie ufam zwlaszcza jak spi i wole zeby maly spal w lozeczku. Starszy tez od malego spal w swoim lozeczku a teraz ma swoj pokoj

Wysłane z mojego GT-S7582 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 16:44   #3268
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Oj ja ci powiem, ze kupilam malej sliczne, biale lozeczko, dobralam dobry materac, podklad na materac, poduszke klin, przescieradlo nieprzemakalne i piekna posciel w sowki. I co? I jajco, matka. Wszystko leży w tym lozeczku tylko nie córka. Nawet 5 min tam nie polezy, a ja nie mialam po szpitalu i po CC tyle sily i samozaparcia by wstawać w nocy po 50 razy żeby ją uspokoić gdy marudzi. Od kiedy spi z nami spi spokojnie cala noc, mamy jedno karmienie kolo 1/2 i lulu dalej do rana. Jakos potem ją odzwyczaimy, a ona jest straszną przylepą.
W jakim wieku jest Twoj starszy?
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 16:46   #3269
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Kosia22 Pokaż wiadomość
Oj ja ci powiem, ze kupilam malej sliczne, biale lozeczko, dobralam dobry materac, podklad na materac, poduszke klin, przescieradlo nieprzemakalne i piekna posciel w sowki. I co? I jajco, matka. Wszystko leży w tym lozeczku tylko nie córka. Nawet 5 min tam nie polezy, a ja nie mialam po szpitalu i po CC tyle sily i samozaparcia by wstawać w nocy po 50 razy żeby ją uspokoić gdy marudzi. Od kiedy spi z nami spi spokojnie cala noc, mamy jedno karmienie kolo 1/2 i lulu dalej do rana. Jakos potem ją odzwyczaimy, a ona jest straszną przylepą.
W jakim wieku jest Twoj starszy?
Juz ma 5lat wiec to juz duzy chlopk. Oby wam sie udalo, bo pozniej to wy cierpiec bedziecie przez brak intymnosci w sypialni.

My lozeczko itp dostalismy od tz siostry wiec chociaz ten zakup nas ominal

Wysłane z mojego GT-S7582 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 16:55   #3270
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

No calkiem duzy, cieszy sie na rodzeństwo czy raczej jest zazdrosny?
Zobaczymy jak to będzie, ja i tak chce tylko jedno dziecko, wiec przez pare lat moze powlazic nam na glowe.
Fajnie, my dostaliśmy karuzele i tyle.. wszystko raczej kupowalismy. nie zostawilas sobie rzeczy po starszaku?
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-22 05:18:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.