Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 22:59   #181
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Kolorowka Niny Ricci tez mnie zastanawia
No to wpadłam, opakowania. Piękne. Masz mnie na sumieniuCiekawe jak w użyciu?? Wiesz coś??

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Na żywo, byłam dzisiaj w Pasażu
Miałam też przy okazji sprawdzić, czy jest Kittycat, ale zapomniałam. Widziałam na pewno wystawione testery. Już go sobie kupiłaś?

Na zdjęciu te srebrne piątki tak średnio mi się podobały. Dużo lepiej wyglądają w rzeczywistości. Ładne subtelne kolory.
Dzięki za pamięć! Kittykata nie kupiłam bo wpadł mi w ręce tani Beige Velvet i poszedł na pierwszy ogień
Kusisz piątkami Margaretko i to mocno. Tak lubię moje stadko cieni Klinika, a tu masz, intruz się szykuje
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 11:47   #182
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

No wlasnie, te srebrne kasetki, zupelnie jak w klinikowych cudach. Nic od Niny nie mam\nie mialam (oprocz wiadomych plynnych miniatur). Podpytalam kiedys wizazanke na Zbiorach o podklad i byla zadowolona. Sama kraze wokol cieni i swojego czasu intensywnie kukalam w strone pudrow See Through, ale tyle mam tego ustrojstwa, ze jeszcze dlugo sobie podaruje zakupy u Niny.
Bedziem sie razem razem sumieniem obrzucac
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 13:40   #183
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam eyelinera bardzo dobrego i latwego w uzyciu(przejzalam KWC ale mam pewne obawy co do wybranego najlepszego clinique -ten pedzelek wydaje sie byc gruby a mi zalezy na delikatnym makijazu) co myslicie o tych-ktory byscie mi polecily? http://shop.nordstrom.com/S/2786552/...bo=6008438&P=3

http://shop.nordstrom.com/S/2927426/...bo=6008438&P=2

http://shop.nordstrom.com/S/2927426/...bo=6008438&P=2 wtym podoba mi sie kolor khaki i mysle ze ta gąbeczka do rozcierania by sie przydała,ale nie znam sie na eyelinerach bo nigdy ich nie uzywalam wiec prosze o porady z gory dziekuje oo ijescze ten mnie zaciekawil http://shop.nordstrom.com/S/2952625/...bo=6008438&P=1
ja polecam eyeliner Artdeco, ma świetny pędzelek
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 21:37   #184
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Chanel Think Pink collection (#45 Poesie powder blush, Natural Finish Pressed Powder #507 Rose Blossom and the eyeshadow quad)

Piękne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_m68_BeautyBook_P15.jpg (76,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chan.jpg (23,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanel.jpg (12,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanel3.jpg (19,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanel5.jpg (92,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanel6.jpg (68,6 KB, 15 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 21:40   #185
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

1.Chanel cd
2.Anna Sui
3,4.Shu Uemura
5.Aurora
6.NARS Holiday 2007 Siren Song.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chanel7.jpg (72,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iayci-1-009d.jpg (29,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pdt2917378.jpg (9,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pdt2917381.jpg (10,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pdt2917463.jpg (9,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg narsholiday2007.jpg (77,3 KB, 10 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 22:03   #186
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Majade ale cienie Chanel z przedostatniego posta to limitowane kolory sprzed chyba 2 lat.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 22:07   #187
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Majade ale cienie Chanel z przedostatniego posta to limitowane kolory sprzed chyba 2 lat.
Zdaje mi się, że widziałam wzmiankę, że nastąpiło coś w rodzaju reedycji
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 22:09   #188
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Ooo ciekawe ja co prawda widziałam je w ciągłej sprzedaży na lotniskach. Mam te cienie i bardzo je lubie - uwielbiam połączenie różu i brązu.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 22:14   #189
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ooo ciekawe ja co prawda widziałam je w ciągłej sprzedaży na lotniskach. Mam te cienie i bardzo je lubie - uwielbiam połączenie różu i brązu.
Może zostały dołączone do kolekcji awansem ze względu na dopasowanie kolorystyczne lub po prostu się komponowały na zdjęciu Całość jest piękna
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 09:28   #190
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Kupiłam tę piątkę z nowej kolekcji Diora - 770 Pink Idol. Kolory faktycznie bardzo ciekawe - bardzo naturalne odcienie idealnie nadające się do dziennego makijażu (cienie są lekko błyszczące). Ale mają jedną dużą wadę - cholernie ciężko się rozprowadzają. Aplikacja za pomocą pędzelka w ogóle jest dla mnie niemożliwa Cieniowy proszek włazi między włoski pędzla i za chiny ludowe nie chce osiąść równą warstwą na skórze. Pędzle mam dobre - to nie ich wina. Trochę lepiej wychodzi nakładanie pacynkami, ale jako że dawno w ten sposób nie nakładałam cieni to po prostu wyszłam z wprawy i muszę się trochę pomęczyć. Ale warto bo efekt jest naprawdę zadowalający
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 13:23   #191
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Lancome Holiday 2007
oczywiście kolekcja diamentowo-złota



Na ostatniej fotce Chanel:
LUMIČRE BRONZÉ
GLOW BRONZER PALETTE
Inspired by the effortless chic of L.A. beauty, a palette of four soft, shimmering bronzing tones builds the perfect tan. Highlight or fully bronze at your own pace. Limited Edition.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg la-collection-dor.JPG (57,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image002.jpg (5,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg precious-caratdiamond.JPG (63,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image001.jpg (4,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brązer chanel.jpg (21,4 KB, 25 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 20:02   #192
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Lancome Holiday 2007
oczywiście kolekcja diamentowo-złota



Na ostatniej fotce Chanel:
LUMIČRE BRONZÉ
GLOW BRONZER PALETTE
Inspired by the effortless chic of L.A. beauty, a palette of four soft, shimmering bronzing tones builds the perfect tan. Highlight or fully bronze at your own pace. Limited Edition.
Kapitalnie wygląda ten diamencik - co to? Rozświetlacz? Róż?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 21:50   #193
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Kapitalnie wygląda ten diamencik - co to? Rozświetlacz? Róż?
Hmm, też się zastanawiałam ale napisane jest, że to błyszczyk

Precious Carat Lip Gloss, which looks more like a secret treasure than a shimmery, transparent lip gloss case.

Oczywiście, Dior wypuścił konkurencyjny błyszczyk w podobnej konwencji:


Dior 'DiorLight' Holiday Bright Lip Gloss
This holiday, let there be Light. For the serious collector of all things bright and beautiful, Dior's new couture necklace and crystal bejeweled pendant are inspired by the legendary jewels of the Dior Collection. Inside the pendant is a a dazzling surprise: a glamorous copper-pink lip gloss for shimmering holiday lights.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg diorpendant.jpg (57,4 KB, 23 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 22:03   #194
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

No nareszcie Juicy Tubes w wersji mini - juz dawno ich nie było. A mi się kilka dni temu zachciało kupić taki zestawik.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 22:16   #195
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Myślicie, że dotrą do nas limitowanki lancome,diora (szczególnie te fikuśne błyszczyki)?
Szczególnie wpadł mi w oko nowy brązer Chanel, na pierwszy rzut oka bardzo mi sie podoba.

Fajne nowości z nordstrom:
1. Bare Escentuals® 'iQuad 3' Eyeshadow Compact
This convenient, travel-friendly palette includes four different shades of 100% pure bareMinerals®, plus two professional brushes—one for contour and one for lining—so you can create a complete eye look on the go. Specially designed to stow bareMinerals® with snap-shut wells that prevent spillage yet allow you to swirl, tap and buff in the lid. This earthy palette takes your look from soft and natural to brilliant and intense in the blink of an eye.

Compact includes bareMinerals® Queen Phyllis Glimmer, bareMinerals® Twig Eyeshadow, bareMinerals® Bubbly Eyeshadow, bareMinerals® Retro Liner Shadow, Mini Liner Shadow Brush and Mini Contour Shadow Brush.


2.
Bare Escentuals® 'Guilty Pleasures' Eye Collection
Guilty Pleasures eye colors are better than a box of chocolates—because with 100% pure bareMinerals®, you always know what you're gonna get. These addictive, all-natural shades are free of preservatives, talc, oil, waxes, fragrances and other chemicals, so you can indulge in as many or as few as you like. Mix, layer or foil these shades together to create your own endless, tantalizing color confections. And this box includes some of the best-selling bareMinerals® shades, so it's a perfect way to multiply your eye collection. Sweet.

Set includes bareMinerals® Good Fortune Glimpse, bareMinerals® Gold Dipped Glimpse, bareMinerals® Champagne Glimpse, bareMinerals® Cupcake Glimpse, bareMinerals® Cocoa Eyeshadow, bareMinerals® Lemon Zinger Eyeshadow, bareMinerals® Bon Bon Liner Shadow, bareMinerals® Coffee Bean Liner Shadow and bareMinerals® Sugar Plum Liner Shadow.

3,4
Missoni 'Colori' Gold Face Highlighter
A luxurious allover face highlighter, in an elegant gold metal compact, that illuminates with a touch of color. Complimentary shades of brown, beige and dusty rose blend together to give the skin a natural glow.

5.
Smashbox 'Fact or Fiction' Kit
This seven-piece kit breaks away from ordinary makeup rules and opens your eyes to new and inspiring ways to achieve beauty. Smashbox makeup artists have weighed in on what techniques really work, and what works even better using the products developed by them at the Smashbox Studios in Los Angeles.

The kit includes Photo Finish Foundation Primer UVA/UVB SPF 15 with Dermaxyl™ Complex (0.5 oz.), HD Foundation sample packette (0.05 oz.), Soft Lights in a Gloss (0.24 oz.), Jet Set Liner in Midnight Black (0.1 oz.), Arced Liner Brush #21, Sheer Lip Pencil in Palm Beach (0.04 oz.), Lip Service Lipstick Palette (0.42 oz.) and Body Lights Bronzing Lotion (2 oz.).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bare.jpg (66,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baaer2.jpg (73,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m-gldfacehiltr.jpg (62,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mis.jpg (41,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg smash.jpg (29,2 KB, 20 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 15:33   #196
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Hmm, też się zastanawiałam ale napisane jest, że to błyszczyk
O, no proszę Ale z tych dwóch to jednak tak wizualnie wolę Lancome
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 18:51   #197
Esmee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

blyszczyk DiorLight bedzie (na 100%, wiem od konsultantki), ale o swiatecznej kolekcji Lancome prawd. nie ma nawet co marzyc :-(
a ten nowy bronzer Chanel (bardzo ladny) to jakas seria limitowana? wiecie cos na ten temat?
Esmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 20:02   #198
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Cytat:
Napisane przez Esmee Pokaż wiadomość
a ten nowy bronzer Chanel (bardzo ladny) to jakas seria limitowana? wiecie cos na ten temat?


GLOW BRONZER PALETTE
Inspired by the effortless chic of L.A. beauty, a palette of four soft, shimmering bronzing tones builds the perfect tan. Highlight or fully bronze at your own pace. Limited Edition.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 12:50   #199
Esmee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

ach, jaka szkoda i pewnie nie bedzie go w Polsce. Wiecie moze co w ogole Chanel zamierza wprowadzic u nas w najblizszym czasie? (z makijazu oczywiscie)?
Esmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 17:30   #200
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Produkty z zimowej kolekcji YSL:

1.Yves Saint Laurent 'Opium' Makeup Palette A luxurious red lacquered case decorated with a gold phoenix and delicate flowers. Use this attractive and original palette with four refined shades inspired by the Opium universe to create a tailor-made look for the eyes or complexion.
2.Yves Saint Laurent Temps Majeur Fluide SPF 12
This exclusive facial lotion has a Skin-Revitalizing complex that stimulates the skin for an intense rejuvenation. Intensely revitalized, the skin looks suppler and smoother. Dark spots seem to fade away and the complexion looks more radiant and even. This light lotion is enriched with water captors and pearl proteins. Incredibly moisturizing and subtly tender, it envelopes the skin in comfort, leaving it as soft and luminous as silky velvet.
3. Yves Saint Laurent 'White Gold' Lip Palette Inspired by a sumptuous jewelry item Mr. Saint Laurent wanted his favorite model to wear during fashion shows, this real jewel in white gold metal is decorated with garnet Swarovski crystals. Modern and refined, it can be worn around the neck, attached to a belt or a handbag handle. This unique beauty accessory reveals in its heart two textures in festive and complementary colors for the lips: an intense and sophisticated lipstick and a natural and shimmering lip gloss to be worn alone or as a top coat. This ideal beauty accessory includes an applicator hidden in the top ring.
4.Yves Saint Laurent 'White Gold' Celebration Palette A new glamorous 'heart inspired' palette featuring sensual, festive and rich tones for endless makeup effects. Includes three eye shadows, three lipsticks, one gloss, one highlighter and a blush conveying the Love Collection theme.
5.Yves Saint Laurent Compact Powder for the Complexion
Two hearts with the signature of Mr. Saint Laurent adorn this unique collector compact with emblematic pattern and color. A duo of incredibly soft powders in Pink Beige and Rose Whisper make the complexion beautifully matte and luminous
6.Yves Saint Laurent 'White Gold' Eyeshadow Palette An elegant white gold case reveals four metallic shades that form a precious harmony offering infinite and matchless effects. Apply these eye shadows dry to create a delicately shimmering makeup or with a damp applicator to get an amazingly intense and metallic ribbon of color.







Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _5474450.jpg (67,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5473329.jpg (34,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5474446.jpg (48,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5474449.jpg (49,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5474447.jpg (86,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5474448.jpg (81,1 KB, 31 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 17:34   #201
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Produkty z zimowej kolekcji YSL:

1.Yves Saint Laurent 'Opium' Makeup Palette A luxurious red lacquered case decorated with a gold phoenix and delicate flowers. Use this attractive and original palette with four refined shades inspired by the Opium universe to create a tailor-made look for the eyes or complexion.

6.Yves Saint Laurent 'White Gold' Eyeshadow Palette An elegant white gold case reveals four metallic shades that form a precious harmony offering infinite and matchless effects. Apply these eye shadows dry to create a delicately shimmering makeup or with a damp applicator to get an amazingly intense and metallic ribbon of color.

Pierwsza pozycja cieszy oko, w sumie jak większość kolekcji YSL, jest cudnie dopracowana
A cienie mnie bardzo zaintrygowały, bo mają nietypowe odcienie, klasycznie pojmowane za ciepłe kolory w zimnych wariantach. Wyglądają super
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 17:38   #202
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

1.Smashbox 'Light Wave Large' Fusion Body Bronzing Powder
Perfect for those last-minute holiday parties, get a shimmery glow compact pressed with three shades of luxurious Fusion Body Bronzing Powder and scented with a warm, sweet fragrance. Includes a supersoft fan brush for flawless application

2,3,4
. MUSE Holiday Collection by Gina Brooke for Shu Uemura.



Anah, cienie faktycznie warte zobaczenia na zywo!
Zdecydowanie najbardziej podobają mi się roświetlaczobrązer Smashboxa i róż YSL- piekne kolory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _5472347.jpg (34,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shuuemuraholiday2007.jpg (82,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shuuemuraholiday.jpg (48,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 992_ver_lg.jpg (9,7 KB, 6 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:00   #203
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

paleta YSL podobna do zeszłorocznej Orient podobne kolory, zimna tonacja i wzorek takze w tym roku sie nie susze (choc kto wie??) Za to cienie sa fajne
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:10   #204
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
paleta YSL podobna do zeszłorocznej Orient podobne kolory, zimna tonacja i wzorek takze w tym roku sie nie susze (choc kto wie??) Za to cienie sa fajne
Właśnie zanim wkleiłam to aż spojrzałam kilka razy - bardzo podobna!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _5474450.jpg (67,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05750981702.jpg (63,3 KB, 17 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 23:14   #205
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

MAC Holiday Antiquitease

Lipstick
  • Gilty Kiss Yellow gold with gold pearl (frost)
  • Her Fancy Sheer light pink with gold pearl (frost)
  • Antiquitease Copper with red pearl (frost)
  • Queen’s Sin Intense red with red pearl (frost)
  • Budding Lust Deep neutral plum (frost)
Lipglass
  • Red Romp Mid-tone red with red pearl (frost)
  • Corsette Dirty grey brown with gold pearl (frost)
  • Trifle White pink with pink pearl (frost)
  • Majestic Yellow gold with gold pearl (frost)
Mineralize Eye Shadow Duo
  • Silversmith Silver blue with dirty mid-tone blue and white veining (frost)
  • Earthly Riches Deep plum and dirty deep grey with pink veining (frost)
  • Engaging Pinky beige and yellow gold with rose veining (frost)
  • Family Silver Dirty light silver and mid-tone
  • Mi’ Lady Intense blood red and rich purple with white veining (frost)
Pigment
  • Gold Stroke Mid-tone chocolate brown with red pearl
  • Your Ladyship Creamy white with gold pearl
  • Sweet Sienna Dirty brown with grey pearl
Fluidline
  • Uppity Yellow gold with gold pearl
  • Blacktrack Solid flat black
Nail Lacquer
  • Vestral White Creamy white (cream)
  • Gold Veneer Tarnished yellow gold (frost)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg macantiquitease.jpg (41,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg macantiquitease2.jpg (41,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg macantiquitease3.jpg (101,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1007.jpg (72,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac_royal_assets.jpg (89,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg antcol.jpg (53,3 KB, 40 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 12:11   #206
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Hej
Mial ktos w reku palete Heleny Rubinstein - Naked? Ciekawi mnie czy kolory sa adekwatne do tego na zdjeciu i czy byly wczesniej podobne palety w innych zestawach kolorystycznych?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HR Naked Beauty Palette.jpg (13,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4573.jpg (39,1 KB, 58 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:10   #207
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

majade
ukradłaś mi pomysł na awatarka
tylko mój durny komputer nie potrafił zrobić screena z filmów więc dałam sobie spokój
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 17:55   #208
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hej
Mial ktos w reku palete Heleny Rubinstein - Naked? Ciekawi mnie czy kolory sa adekwatne do tego na zdjeciu i czy byly wczesniej podobne palety w innych zestawach kolorystycznych?
ja mialam i wydaje mi sie, ze zdjecie dosc wiernie oddaje kolory
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 19:17   #209
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hej
Mial ktos w reku palete Heleny Rubinstein - Naked??
Wzięło Cię na Helenkę?
Zestaw bardzo smakowy, bardzo
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:29   #210
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jesień/zima 2007-8 trendy w makijażu

Maggie dzieki W takim razie niedobrze (albo dobrze), bo roz w takim odcieniu mi nie pasuje i ten brazowy cien tez nie bardzo.

Majade tak ogolnie sie przystawiam do jednej paletki na przyszlosc ale z granatami - Model Eyes Kabaret, zobaczylam ta, spodobala mi sie wizualnie i bylam ciekawa czy sa jeszcze inne ale na necie znalazlam tylko ta. Podobno cienie z palet ME sa dobre
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.